• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
ahojky děvčata :slight_smile:

my byli na vinobraní, burčáku jsem si jen cucla - miluju ten náš roudnickej,kupujeme si ho každý rok a je to prostě mňamka :slight_smile:
malá už spinká, tak si půjdu napustit vanu a chrupkat, jsem dneska nějaká KO :frowning2:

@vormoni tak ať vás ta moučnivka brzy pustí,my ji léčili řepíkem, vždy na štětičku vytřít pusinku a otírala jsem si jím bradavky a pustila nás :wink:
15. zář 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaphajin............kdepak jsi????? už jsi se tu dlouho neukázala!!!!
15. zář 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes jsme byli na výstavě s KOmínkem, tak má ocenění V2, Res. CAC. nestíhám dočítat, jsem nadšená. Prcek byl s námi, celý den byl zlatý, kojila jsem v autě, tak to šlo :slight_smile: Musím se pochlubit :slight_smile: Předvádí ho kamarádka naší chovatelky.
15. zář 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@kamino ježiš, ten je nádhernej :slight_smile: opravdu výstavní pejsánek :slight_smile:
15. zář 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 V civilu tedy vypadá jinak :slight_smile: Tady je ještě neupravený. Kdybys měla touhu po psovi - doporučuji, nelíná :slight_smile:
15. zář 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamino Krásný pejsek,a co to znamená to ocenění co dostal?Tak jste si užili pěknou sobotu... :sunglasses: My včera venku nebyli a ani dnes jsem nevyrazila,ani se mi nechce jak jsme fialoví.. :unamused: Snad už bzy nebudememuset mazat..ve předu se zdá že to mizí,ale dál v pusince to ještě vidím,ale těžko se jí tam s tyčinkou dostávám.. :confounded: Také nevíš jestli ty fleky půjdou vyprat? :sweat_smile: :confused:
16. zář 2012 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Díky,snad budem zas brzy fit..mě dr.říkala ,že na prsa se tím matlat nemusím:o)No tak ty sis zase užila vinobraní,závidím.. :slight_smile: U našich na Moravě je zrovna taky,letos burčáček neochutnám..holt až za rok.. :wink: Brácha tam teda jel,ale kvůli narozeninám mojí mamky,vezl dárek, co jsme společně koupili-hodinky :sunglasses: A líbily se :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Oceneni znamena,ze je Vyborny ( to znamena presne odpovida standardu ) ale ten pejsek pred nim byl o fous lepsi. Res CAC znamena,ze ma rezervovaneho viteze tridy ( pejsku priblizne stejneho veku - startoval v mezitride,tedy pubertaky) Pokud by mel ten pejsek pred nim jiz sampionat,tak by CAC presel na Komina.
Dnes byl jeste na popisnem svodu,to znamena,ze ho merili,vazili,pocitali mu zuby a.t.d. A je dopotucen k dalsimu chovu,takze uz muze skakat na cuby a vydelavat :wink::wink: uz se jedna pani ozvala,kez by to klaplo a pro Komiska se rozhodla...
Ten modry sajrajt nevim jak odstranit,zatim jsem ho nastesti pouzit nemusela,pouzivam ho max na barveni vajicek na Velikonoce:wink: moc pekne to drzi:wink:
16. zář 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holčiny,

hlásím se po víkendu :slight_smile: víkend byl pohodový, jen dnes tu musím trošku poklidit :slight_smile: Příští víkend nás čeká oslava mamčina svátku,měla ho včéra, ale jelikož v sobotu se slavili babičiny 70tiny a ve větší rodině, mamče to slavit nechtěla, tak si uděláme tenhle víkend jen komorní oslavu v úzkém kruhu :slight_smile: a já jí upeču dortík :slight_smile:
@aideen - nakoupila jsem několik propriet - zatím tedy nářadí typu váleček a hladítko ne, to si půjčím od kamarádky, ale koupila jsem na zkoušku hmoty jak K2, tak ti ten roll decor icing - prostě to zkusím oboje, abych věděla :slight_smile: a koupila jsem si i pár vykrajovátek, jedlý papír pro Elišku k svátku, nějaké perličky a tak, no jsem zvědavá, jak se mi to povede,fakt :slight_smile: pak sem dám fotku :slight_smile:
a zkusím upéct ten dortík podle tebe a jako krém zkusím paříž, ale místo tmavé čokošky do něj dám bílou :slight_smile:
17. zář 2012 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni neboj, fialka jde vyprat pěkně. Já mazala preventivně ze začátku bradavky a malému pusinku. Bradavky proto, že jsem měla jednu natrhlou a tohle to spolu s bepanthenem rychle hojilo. Vše bylo napoprvé vypráno i z plenek i z oblečení. Ale je fakt, že jsem prala na 60. Malé to přečárlé po několika kojeních zmizí. malý byl taky na puse fialový, ale během dne to vymizelo, jak jsem mu otírala pusu od mléka.

@klaire22 no tak jsem hodně zvědavá, jak se ti povede :slight_smile: Kdyby to napoprvé nešlo, tak se nenech odradit. Můj první dort byl neuvěřitelný boj :grinning: Kdybys potřebovala poradit, klidně písni :slight_smile:

Jinak zdravím holky.
My byli o víkendu zase v trapu, tak jsem ani neskočila na pokec :slight_smile: Měli jsme oslavu u tchána a bylo super. Jeho brácha slavil šedesátku. Nejdřív to vypadalo, že bude nuda, ale jak se pak připili, tak to začlo být teprve zajímavé :grinning: :grinning: Ani mi nebudou stačit obě ruce, abych na prstech spočítala, kolikrát mi tchán řekl, že mě má rád :grinning: :grinning: Já ho mám taky moc ráda, je super člověk, jako můj druhý táta. :slight_smile: No a švagrové začaly brutálně tikat biologické hodiny :grinning: :sweat_smile: Malého nedala z ruky, seděla u kočárku a čučela i když spal. A dle toho jak mluvila bych řekla, že za týden letí na dovolenou zadělávat na mládě, tak aspoň ty moje děti budou mít kamaráda :slight_smile: Jsem z celé familie z obou stran totiž první, co má děti, takže ti moji miláčci nemají s kým si hrát, což je škoda. Už by holky taky se sebou mohly něco dělat :grinning:
17. zář 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,tak děkuji,snad to sleze..dávám na to i ariel na skvrny..Řekla bych ,že to malé mizí,hlavně vepředu kam jsem se tyčinkou dostala a ted se snažím matlat i víc vzádu,jen nevím jak malou přimět udělat pořádně ááááááá :sunglasses: :wink: Tak snad se švagrové zadaří ,aby jste měli brzy kamarády :wink: Oslavičku bych si taky dala,mamka slaví příští týden 60.tiny,ale s náma až tam budeme moct dojet,což bude nejdřív konec října-listopad..nechceme jet s malou tak daleko,když je malinkatá :unamused:
17. zář 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Děkuji moc za nabídku, když tak ji využiji,když se s tím jo, fakt budu moc prát :slight_smile: Jen mám vlastně ještě otázku - než dám potahovku,musím ten korpus potřít krémem,viď? no, nejvíc mám strach z toho potažení, zdobení se nějak zmákne - snad, ale to potažení, aby to bylo hezké......snad mi to s tou žehličkou půjde :slight_smile:
17. zář 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Taky držím palce s dortem,já ted žádný neplánuju,nejdřív v únoru co mám narozky já..ale možná bych mohla něco zkusit v říjnu,to má brácha i táta narzky,ještě jsem jim nepekla.. :sweat_smile: :confused: No uvidím,jste mě nevnadily :slight_smile: Jinak u nás vše při starým,nic nového..malá je hodná ,v noci spinká..Kubík je ve školce,odvedl ho tatínek když přišel z noční..odpol zkusí ten kroužek Notička pro malé zpěváčky..Jinak mě bolí celý víkend hlava,nevím z čeho,nemoc se žádná nedostavila..v noci jsem si už dala ibalgin a je klid.. :wink: i když trošku už něco cítím.. :confounded: :confounded: Ráda bych tento dýnek zvládla zubaře a kadeřnici,je to nutné..Snad to vyjde :sweat_smile: :confused:
17. zář 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já popravdě to hladítko ještě nemám tak netuším, jak se s tím pracuje. A určitě, naplněný dort před potažením potři tenkou vrstvou krému nebo marmelády, aby ti to hezky přilnulo :slight_smile:

Jinak jsem se ještě zapomněla pochlubit ... :grinning: :grinning: :grinning: včera jsem konečně splnila poprvé od porodu své manželské povinnosti :sunglasses: :sunglasses: No měla jsem z toho velký strach, protože po prvním porodu to bylo docela mazec. Ale v naprosté pohodě, tak jsem si oddechla :grinning: I když teď to manžel asi bude vyžadovat dosti často jako kompenzaci za těch pár měsíců bez :grinning:
No a včera po koupání malého byla dobrá scéna. Normálně jsem ho okoupala, udělala všechno kolem, nakojila z levého prsu, do toho se pokadil, tak jsem ho přebalila a dala k prsu pravému. Taková scéna, co následovala! To jsem ještě nezažila. Tak jsem prso schovala a malého položila. Nepřestával řvat, zkoušela jsem snad deset poloh kojení, nic, prostě to prso odmítal a řval jak tur. Ani na rukách nepřestal ... hodinu mi trvalo, než jsem ho uklidnila. Šoupla jsem ho do manželské postele, šoupla mu cumel, přilehla obě ruce, aby jima nemohl zlostně třepat a čekala, až ho to přejde. Po deseti minutách naštěstí vytuhl. Nejsem tady na to vůbec zvyklá, kolikrát o prckovi ani nevím. Toto je poprvé, co od narození plakal. No byla jsem z toho vyplašená, ale snad už v pohodě ... dneska je to zase sluníčko usměvavé.
17. zář 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni malý naštěstí cestování snáší dobře. I delší pobyt mimo domov, jako třeba na víkend u tchána nebo u našich. Jsem ráda, že je takový, že je mu jedno, kde se vyspí a dostane najíst. Bronička byla horší. Ta musela mít všechno pořád stejné, takže jsme moc necestovali a když ano, tak jsem musela brát i její peřiny, aby to měla jako doma, jinak byla scéna. Teď už je jí to díky bohu jedno :grinning:
17. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Tak my taky s malou jezdíme tady kratší cesty třeba na nákupy,návštěvy zatím míň..ale k našim je to 350km,až na jižní moravu,to máš 4hod cesty a v té autosedačce mi přijde strašně skrčená..S Kubíkem jsme také vyrazili nejdřív ve 3 měsících.. :sweat_smile: Oni to chápou,čekali nás nejdřív na vánoce,ale to snad bude už druhá návštěva.. :wink: Tak to u nás sex stále nebyl,k dr,jdu ted ve čvrtek.a chut by i byla,ale únava je větší a manžel ani nic nevymyslí, aby mě víc motivoval,tak se teda jen kvůli němu nepřetrhnu.. :confused:
17. zář 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to máte fakt daleko. To my máme jižní moravu jen cca 100km :slight_smile:
On o tom celý víkend mluvil, jenomže když půjdeme spát až v deset tak to bych se mohla vykašlat bo jsem mrtvá a malý se za chvíli budí na kojení. Tak jsem v devět zavelela, že se jde spát a bylo to :grinning: Stejně po tak dlouhé době nebylo za deset minut co řešit :grinning: :sunglasses: :sunglasses: tak jsem se i vyspala :grinning:
17. zář 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, dlouho jsem nedala žádné foto, tak ať vidíte, jak rosteme. No a velká sestra nesmí chybět :slight_smile:
17. zář 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@aideen To je i můj názor,že by šel a pomohl mi uspat Kubíka a já uspala malou,tak bych si řekla,že má snahu..Od minulé akce mi dluží masáž,páč já neměla nic,že..a myslíš ,že se jedinkrát ,zeptal kdy by se mi to hodilo?Néééé.....vzpomene si až to na něj zase jde,ale to je tak vždy,myslí akorát na sebe.. :unamused:
Petřík je moc roztomilý,krásně roste..ten bezzubý úsměv mi připadá u všech dětí stejný :grinning: A sestřička,to je lásky viď? :sunglasses:
17. zář 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bodlynka Tomík se narodil s nádorem na levém palci.. když jsme byli v Motole na vyšetříení, tak jsme byli jako velkolepá atrakce.. kam jsme vlezli, tam už o nás věděli a většinou se na to naše mrňě byli podívat 2-3 dr. z oddělení.. a nic určitého stejně nevíme... "PRÝ" by to nemělo nic být, zatím budou sledovat a nic nedělat.... :confounded:

Dnes jsem byla na kontrole po šestinedělí a všechno je OK :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pan doktor povídal, že jsem uvnitř "vzádně zachovalá" a že na první porod jsem to měla jak po másle - což je pravda :slight_smile: Jak antikoncepci mi doporučil tělísko... když řekl ceny, tak jsem jsem málem padla.. od 3 - 8 tis... ale když to člověk spočte, tak to vyjde steně nebo o kousek laciněji než pilule, které teď nechci, tak že zase máme supe téma na večer..
Výlet na kontrolu je zabiják celého dne.. přes celou Prahu v MHD a zpět... je to dobrá posilovna...
Zítra jdeme zase k dětské dr. ale ta je jen pár km pod kopce, tak si Tomíka vezmu jen do nosítka a těch pár stanic busem hravě zvládneme.

@klaire22
@aideen
doma jsem nahodila možnost látaření a přítel se ani nebránil.. chtěla bych jít do jednovelikostních - to asi určitě, vím že obě látkujete, tak pls o nějaké rady pro uplného "mudlu", kolik a co, doporuční, zkušenosti a tak... díky moc...
17. zář 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen super fotky, mám podobnou hrací deku, zatím ve fási rozkladu a po vyprání.... prcek už Ti na to reaguje?
17. zář 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ teď jdu do města, ale až se vrátím, tak ti písnu, co se mi osvědčilo a tak :slight_smile:
17. zář 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Péťa je krásňoučký, hlavně ty jeho velká kukadla :slight_smile:
17. zář 2012 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já bych ti ze začátku doporučila hlavně čtverce - těch si pořit aspoň 40-50ks a k tomu aspoň3-4 svrchňáčky - mám ráda od anavy, krásně sedí, jsou měkoučké :slight_smile:
jednovelikostní jsou super, ale jsou docela drahé a ty si budeš pořizovat určitě postupně, protože na začátek je to vážně raketa, já jich mám 13 a je to tak na den a půl max. a pokud by jsi chtěla látkovat jen s nimi,tak by to chtělo minimálně 24ks:slight_smile: další super věc jsou AIO, nebo-li plenky vše v jednom, opět super jsou od anavy, do začátku doporučuji tak 2-3ks - já je dávám vždy když jdeme někam ven a nebo k doktorce, bo je to nejrychlejší a nejjednodušší přebalování :slight_smile: Ale opět jsou taky draží - od anavy jsou 485 kč :frowning2: ty jednovelikostní 393,- až 413,- Kč - ale tady se dá na bazárku vychytat i dobré plínky z druhé ruky - mám takhle 3ks a fakt super, jsou líp savé, jak jsou víc oprané :slight_smile:
17. zář 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Já to mám tak, že když jsme doma, tak dávám buď dva čč narovno do svrchňáčků a nebo jednu bambusovou vv + jednu čč taktéž narovno do svrchňáčků. Jinak tehdy, kdy zhruba kadí, dávám jednovelikostní anavy. A když ty dojdou tak dávám vv na kalhotkový sklad s vkládačkou. To, co mám v albu Naše látkování, my bohatě stačí, až je toho moc. Popravdě nejradši mám úplně obyč čč narovno do svrchňáků. A taky jednovelikostní kalhotovky na snappku. Jsou levnější, udělají stejnou práci jako ty na druky či na sucháč a jsou pro mě daleko víc variabilní, že se krásně přizpůsobí dítěti. Jde ale o to, co budeš preferovat ty a s čím se ti bude dobře zacházet. Mě třeba ze začátku vyhovoval sucháč na plence, ale teď bych jiné než s patentkama nekoupila. A zase na svrchňáčky jenom sucháč, ty na patentky mi nevyhovují, mám je jenom erární. Jinak já mám výbavu z Kikko lux - to jsou čč. Pak zančky anavy, merinostar a aitu. Jednoznačně vede Anavy, pak merinostar, pak dlouho nic a nakonec aitu. Od nich už nebudu nic kupovat, nebyla jsem moc spokojená. Merinostar jsou taky parádní, akorát s výrobou koční. Takže za mě už jedině Anavy. Aio mám tři kusy, stačí mi krásně k doktorovi, nebo když někam jedeme. Jinak já těch jednovelikostních za dva dny vypotřebovala tak cca 10 ks a to mi malý už fakt hodně kakal a čůral. Na noc padla jedna jednorázovka.
Snad si z toho aspoň něco vezmeš, určitě je to zmatené :grinning: Je kolem toho strašně informací. Jinak asi tak, jak psala klaire22. :slight_smile:ˇDoufám, že jsem i tak aspoň trochu pomohla :slight_smile:
17. zář 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 děkuju, je to zlatíčko moje :slight_smile: Je až neuvěřitelné, jak se podobá Broničce, když byla tak malinká.
17. zář 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
@aideen
@mina_
No vidite a ja klasicke ctvercovky nakoupila a pouzivam je nkonec jen pod hlavu, jinak pouzivam vyhradne kalhotve pleny nebo kapsovky nebo aio.
17. zář 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna já sem si právě zase naopak myslela, že je nebudu používat vůbec a tak jich nakoupila málo :grinning: Ale fakt mi zatím vyhovují asi nejlíp a když vím, že malý nebude kadit (většinou hned z rána kolem šesté), tak dávám klasické čtverce :slight_smile:
17. zář 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen takove hysteraky miva Bobes kdyz mu nabourame nejak jeho spaci rezim. Vcera ho taky mel,byla tu kolegyne z prace a jak ho rozblbla,tak se nemohl uklidnit a zacalo rodeo presne jak popisujes. Stava se to kdyz se jakoby pretoci,vysili novymi vjemy. Na to je jediny lek,unosit ho do spanku. Tedy alespon u nas...
17. zář 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino U nás ani nošení nezabralo. Ale minulý týden jsme byli celý víkend pryč a žádná taková scéna se nekonala. Je docela zvyklý třeba i den prochrápat v kočárku. Spíš mi přišlo, jako by ho to prso rozčílilo. Nevím, jestli teklo málo, nebo moc. No snad dneska už v pohodě.
17. zář 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek