• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@aideen my byli na dovolené u moře jen jednou - prakticky za peníze jako svatební dar - jinak taky ne.......a na dítě se prostě našetřit nedá....to bych se ho nikdy nedočkala......prostě nakupujeme průběžně, na druhé dítko bude spoustu věci po prvním, tak to bude taky trošku lepší............ale hlavní je, že máme krásná a zdravá dítka a to za to prostě stojí - i kdybych se neměla podívat k moři třeba nikdy!!!!
20. zář 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 teď pekla na oslavy dort teta a ta ho použila. Ale musím říct že teda nešel vyválet krásně do hladka. Prostě to vždycky poznáš, když je to z toho pravého marcipánu. Chuť ale úžasná. Jde o to, co je priorita pro tebe - úhledný vyhlazený dort bez chybičky, zato trošku horší chuť a nebo perfektní marcipánová chuť, ale horší práce s marcipánem. Ono tam jde i o to, že při práci s tím pravým marcipánem, jakmile do toho rýpneš, tak už to neopravíš. Hmotu ano. Všechno má pro a proti, každopádně vyzkoušej, od toho je toho na trhu k dostání tolik :slight_smile: Ale ať se rozhodneš pro cokoliv, jsem si jistá, že bude chutnat úžasně :slight_smile:
20. zář 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen děkuji,umíš dodat sebevědomí, fakt :slight_smile: no zítra se uvidí,zkusím nejdřív ten roll icing a na Elišky dortík k svátku pak K2 :slight_smile:
prostě to musím ozkoušet a uvidím, co bude pro mě to nej :slight_smile:

tak korpus už je v troubě, byla to zvláštní chuť s tou citronovou šťávou - tak jsem na to zvědavá......na dortík pro El zkusím ten tvůj první recept s tou čokoškou :slight_smile:
20. zář 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 neboj, ten citron tam nepůjde skoro vůbec cítit. :slight_smile: Je to takové osvěžení toho korpusu. Já ho hodně často pékávala, ale teď chtěli všichni čokoládové náplně a na ten se citronový korpus moc nehodil, tak proto ten čokoládový :slight_smile: Pak dej fotku, ráda se mrknu :slight_smile:
20. zář 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen fotku určitě dám,jen doufám, že se bude čím chlubit :slight_smile:

za chvíli ho půjdu vyndat, je takový nadýchaný, opatrně jsem do něj píchla, ale ještě nebyl, tak ještě minutku :slight_smile:
20. zář 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,ted jsme dorazili z dnešního "výletu"..byli jsme u gynekologa,jsem ok,ale bya jsem posr..strachy,že to bude bolet,kupodivu nééé :sweat_smile: :confused: Mám recept na antikoncepci a kontrola za ro :sunglasses: Pak jsme zašli do zlatnictví,co jsem o něm básnila manželovi a tam jsem si asi po 15min Kubíkova neustálého ptaní ,kdy už půjdeme.. :rolling_eyes: vybrala prstýnek za Nikolku :grinning: :grinning: :grinning: Později dodám foto :wink: Pak jsme jeli k mojí kamarádce,co jsem tak 3 roky neviděla,má půlročního prcka a tak jsme pokecaly,dostali jsme bezva oběd i zákusek a přes pár zastávek jsme konečně doma a hned chystat véču.. :astonished: Budou bramboráky,večer vás dočtu-snad... :slight_smile:
20. zář 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás výbava pro Fany: kočárek, vanička, lehátko od kamarádky spolu s několika taškama oblečků, vzala si za to 2tis... autosedačka, postýlka, hračky, knížky, botičky + cestovní postýlka, ale ta se už rozpadla..od další kamarádky jen za polovinu pořizovací ceny té sedačky.. pak větší sedačka do auta na inzerát za necelou tisícovku,jídelní židličku koupili naši, větší jsem koupila před rokem a půl, postel s matrací zasponzorovala tchýně....a protože je můj muž učitel, přesněji zástupce ředitelky, tak má celkem slušný plat, já mám nyní krásnou mateřskou, holt je vidět, že pořád je nejlíp ve státním, jsem zdravotní sestra..teda od loňska v soukr.sektoru vlastně, ale na ambulanci..bohužel strašně nás stojí auta: údržba a palivo.. dost stojí poplatky spojené s domem: hypotéka, pojistky, daň.. a pořád do toho rveme..dost stojí pravda koně: krmivo,veterinář,kovář,nájem pastvin...ostatní zvířata krom kočky a psa se uživí...pesana je teda silně průdělečná, zabila už 5 slepic :frowning2: zanedbali jsme výchovu, bohužel, teď to bude náááročný..alší výhoda
ještě další výhoda zaměstnání mého muže: nosí každou chvíli domů tašky s věcma po svých žácích a jejich sourozencích..já už to nemám kam dávat ..
20. zář 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jaj taky tam musím...mně asi čeká tělísko, hormony nesmím...
20. zář 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vás dočetla a musím se přidat,že ani u nás to není lepší..Manžel pracuje od ledna,vydělává půlku peněz jak při Kubovi,já ted ještě beru slušnou mateřskou 15 tis,doted 9měsíců to byla nemocenská necelých 10tis..,takže až ted něco opravdu našetřím na pár měsíců ,než přejdu na tu bídnou rodičovskou.. :frowning2: Jak budu vycházet pak nevím..
To ještě musím založit pojištění pro malou,Kubovi založil táta a platí doted 1tis měsíčně..a ted je řada na mě. :sweat_smile: .My naštěstí také neplatíme hypo ani jiné půjčky,takže jde o to vyžít měsíčně a zatím to jde,ale počítám,že bude hůř..Od státu se rozhodně nečeho lepšího nedočkáme,ti dávají peníze akorát těm co nemakají,jak jste už řekly.. :angry: a nám žádné výhody a vše akorát zdražovat,to jim jde.. :confounded: !!!U moře jsme byli zatím 1x s Kubou,když měl 3roky..a dřív jak ve 3letech Nikolky asi zase nepojedeme..chata bude muset stačit.. :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna ahoj, já bohužel nekojím, takže jsme na umělé. dneska jsem taky koupila na doporučení baby calm a doteď jsme používali sab simplex.. jenže mi přijde, že to moc nepomáhá. včera a dneska jsme ještě nekandili, tak jsem zvědavá. sestřička dneska strašila, že se v něm pak udělá špunt a nepujde mu se vykadit. na bříšku ho mám právě skoro pořád a sestřička říkala, že ze mě bude otrok,. jeto sice pravda, ale co mám dělat, když pořád pláče a takhle se uklidní. jenže já si pak nedojdu ani na záchod, protože si myslím, že už spí tvrdě, tak ho přenesu do postýlky a jen ho položím, tak se vzbudí a ten kolotoč začíná znovu :/
20. zář 2012 ve 20:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to fakt mazec - vychováváme děti a stát místo aby pomohl, tak jde proti nám......člověk jde na nákup a přinese toho čím dál tím míň než dřív......jsem fakt jak důchodci, luštím letáky a chodím fakt jen pro věci v akci a těch si udělám zásobu, když je to možné a trvanlivost to dovolí..........ale těm starším lidem se prostě nemůže nikdo divit, že pak dělají nájezdy na supermarkety - oni mají prostě čas si tam sjet,na nás pracující pak nic nezbude, což je k vzteku....ale zazlívat jim to bohužel nemůžeme!!!! jsem na tom totiž dost podobně :frowning2:
20. zář 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pořiďte si psa.. přijdete na jiný myšlenky... :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobré ráno přeji, tak jaká byla noc u vás? my jsme se včera konečně vykadili, ale byla to fuška, tlačil jak o život a prý pomůže teploměr s ohebnou špičkou. nevím, jestli to bylo doopravdy tím, ale povedlo se. rourkou se zase povedlo prdět, ale stejně se pořád kroutí a prd v proutí. nevěřila bych, kolik prdíků může dítě vypustit během jednoho jídla.. jinak jsme včera byli na vážení po 16ti dnech a přibrali jsme 80deka. asi budem brzo pěkný buřtíci :slight_smile: přispěju taky fotečkou našeho malýho řvounka :slight_smile:
21. zář 2012 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@petrisek17 jo, tim teplomerem je to podobne jako rourkou, taky se mi zadarilo a to jsem chtela jen merit teplotu :grinning:. Dneska v noci se mi prcek taky chvili zase kroutil a bylo videt, jak tlaci, tak jsem si ho vzala k sobe do pelechu, pomasirovala mu brisko a pak se nestihla divit, kolik plynu muze obsahovat takove male telicko :slight_smile:. No a pak se i pokadil, takze jsme si dali prebalovaci chvilku, ale pak si jeste nastesti na chvilku zdrimnul.
21. zář 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrisek17 Tak vidiš,konečně se povedlo,to jsem ráda i za tebe,musí to být vysilující...Snad se vám takto podaří už častěji a nebudete tak trpět :wink: Malej je krásnej,připomíná mi synka když byl malý,taky jsme byli takhle vlasatý :sunglasses: :grinning:
21. zář 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my dnes naposledy do školky,to jsem ráda,zítra se konečně vyspíme.. :slight_smile: nechala bych ho i dnes doma,ale byl už ve středu,tak to nebudeme přehánět hned první měsíc.. :sweat_smile: Já si šla obvykle ještě lehnout,ale nena dlouho,malá se ozvala tak jsme nakrmili a ted už snídám a prdelka si hraje s hrazdičkou :grinning: Venku ráno pouhé 4st,polojasno :angry:
21. zář 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Zase jsem se tu dlouho neukázala. Ani nemám šanci všechno přečíst. Mám teď milion aktivit. Háčkuju čepičky, šiju kalhoty do školky, do toho samozřejmě domácnost a děti. Teď navíc ten starší onemocněl, já jsem nachlazená a mimi je taky nachlazené. Takže se fakt nezastavím. Ani nemám teď čas myslet na ty mé splíny :wink:

Ale pochlubím se s fotečkami Vojtíška. Víc najdete u mě v profilu :wink:
21. zář 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@dociska Ahoj,ty jsou krásné,to ty sama?Hned jdu mrknout do profilu..a přeju brzké uzdravení všem:o)
21. zář 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Nééé. To fotografka :grinning:
21. zář 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska No paráda,moooc šikovná:o)
21. zář 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak hlásím kontrola v šesti týdnech ok ... můj obřík váží 5720 g :grinning: Docela mazec :grinning: Zase + 720g přírustek :grinning:
21. zář 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dociska parada, ten nas na foceni nespolupracoval, vubec. Museli jsme to utnout, protoze plakal. Jeste jsme nevideli ani nahledy, ale asi to nebude nic moc :frowning2:.
21. zář 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska naprosto úúžasné oči, jednou z něho bude pěkný urostlý fešák :slight_smile:
21. zář 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska dokonalost sama, je to nádhernej chlapeček :slight_smile: a ty oči, to bude lamač dívčích srdcí, ti povím :slight_smile:
21. zář 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Jak jsem ti uz jednou psala...takhle vypada me vysnene dite :wink: miluku tmave vyrazne oci...uz aby sis zacala delat zbrojni pas,protoze budes odhanet holky od bataku minimalne brokovnici:wink: kraaaasnej kluk:wink: jeste ze Bobo neumi cist,aby mu to nebylo lito:wink:
21. zář 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Kde se cubina vyvalela ??? Posledne jsi tusim davala fotku,jak neco roztahala po chodbe...fakt zlaticko:wink:
21. zář 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino máme velkou zahradu, býval to rybník, takže dost mokro, tečou přes ni dvě strouhy, vysychají jen v největších parnech..a to bahýnko,mňááááámmmm... úplně černý a dost smrdí... :frowning2:
21. zář 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska krásný miminko..

dnes ko po té rýmičce, dýchací cesty čisté, sirupek si mám schovat na jindy.. zvážili, má 5200g, přibírá malinko pomaleji, než dříve, ale to je prej v pořádku..
21. zář 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Nas vorech zase po prvnim trimovani,kdy byl u chovatelky zuslechten,vybelen,zkratka fesak,kdy jsme se s nim chteli pochlubit na bowlingu se vyvalel v nejakem hov... Takze alou do sprchy a drbat a drbat...smrdel jeste par dni. Fakt vystavni pes :wink:
21. zář 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ranko,

tak přidávám fotky mého včerejšího snažení o dortík :slight_smile: Měla jsem vyválet silnější plát, protože mi prosvítají boky dortu, vykrajování ještě není vychytané a poškodila jsem si rádýlkem povrch.......no, chybami se člověk učí, příští snad bude trošku lepší :slight_smile:
22. zář 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek