• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kamino tak koukám, že jsi o 10let starší než já, tak chápu, že jsme to měly každá jinak :wink:
22. zář 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Jasne,uz jsem stara vykopavka..taky rikam,ze jsme si na stara kolena skoro udelali vnouce a pokud by se splasily hormony a sli bychom do druheho,tak to bude vnouce dozajista:wink: Jdu chrupkat,tady na sedacce je to jak u Ruzenek,chrni tu Bobo,Komin i Bobisek...fakt parada:wink:
22. zář 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino ježiš, takhle jsem to určitě nemyslela, doufám, že jsem se tě nedotkla!!!! to jsem fakt nechtěla!!!!

no já jdu taky hajat, jsem KO.

tak dobrou noc a nezlob se :dizzy_face:
22. zář 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Neeee neurazila jsem se :wink::wink: ja jsem dokonce na svuj vek hrda :wink: jde o to,jak nas formovala doba...blbych 10 let a hodne se zmenilo. O to slo:wink: a rozhodne nejsem vztahovacna :wink: Prcek chrupka uz druhou hodinu,to je za posledni dva dny vykon...ma spurt jak prase..at uz to skonci,chci zpet meho hodneho Bobiska:wink:
Dobrou noc:wink:
22. zář 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino malá už taky spinká od půl osmé :slight_smile: dneska byla milionová, čekám, kdy mi zase ukáže, co umí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to máš pravdu, 10 let a změny veliký - my jsme s manželem od sebe 8 let - on je 77ročník a je to občas fakt vidět - hlavně jaké jsme měli dětství, s čím jsme si hrály a co nás zajímalo - tam je to dost znát :slight_smile:

taky přeji dobrou noc :wink:
22. zář 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen Díky,to první mi nešlo otevřít,to druhé už mám uložené..koukám,že jsou pěkně drahé ty vypichovátka a máš tam za cca 100kč jeden druh v různ.velikostech..to bude oříšek vybrat něco hodící se na chlapský a holčičí dort.. :astonished: Nejradši bych to objevila tady někde v krámu a vybrala osobně a ošahala.. :wink: Zkusím se zeptat v cukrárně kde prodávají i ten jedlý papír a postavičky:o) :wink:
23. zář 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pěknou neděli všem.My včera vytuhli někdy u Harryho Pottera a spali do cca 3:30,pak jsem slyšela malou jakoby tlačit ale nic víc,pak najednou spustila nannyna poplach,tak jsem vylítla a ona byla přikrytá i s hlavou a asi jí došel dech.. :confounded: tak jsem jí hned odkryla a vypla poplach.. :astonished: Jsem za tu podložku moc ráda,že mě vždy upozorní,když se něco s malou děje..už to spustilo 2x.. :rolling_eyes: Tak jsme nakrmily a šly spát pěkně až do půl deváté:slight_smile:
Už si začíná hrát s hračkama na hrazdičce a taky se usmívá a jakoby povídala,musela jsem si ji natočit :sunglasses: :slight_smile: No nic,jdu něco dělat.. :grinning:
23. zář 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nááádherný dortík :slight_smile: nebuď na sebe tak přísná, občas je dobré se pochválit, protožr on to nikdo za nás líp neudělá :sunglasses:

@vormoni @aideen jejda, tak to jsem asi pěknej mimiň.... u nás prvni sexík proběhl někdy kolem 4 týdne po porodu a ok :grinning: I když by přítel měl chuť pořád, tak já jsem kolikrát tak zbitá, že fakt ne.... a pak ho musím krotit :sweat_smile: JInak je to bez bolestí.. i když ty moje "trapné" 2 stehy trošičku cítím, nebo si to myslím :fearful: Dr po kontrole po šestinedělí řekl, že jsem naprosto ok, že jsem uvnitř " vzácně zachovalá" - fakt výbornej termín... a jako antikoncepci doporučil tělísko.... je to naráz pecka,a le když se to spočte a nevezme to nejdražší, tak je to cenově stejné jako pilule a nemusí na to člověk myslet.. a alespoň budu mít jistotu, že to nejsou žádné hormony, které bych mohla posílat do mlíčka.

Před chvílí jsme se vrátili od mojí babičky (kousek od ustí nad labem). Babča ho viděla poprvé a hrozně pookřála :slight_smile: Bylo to fajn, i když trochu polní podmínky :slight_smile:

Jdu zase prát a uklízet a čistit vkládací tašku do kočíku, protože ta naše sviňa kočičí v tom určo chrápala celý víkend a je to samej chlup :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry:
23. zář 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,nejsi proč,je to o tom,jak se cítíš a když si cítila,že ok,tak proč ne dřív? :wink: Já chut neměla a taky to byla i dobrá výmluva že až po kontrole :sweat_smile: ale je fakt,že času kdy by to šlo bylo málo,bud usnul táta nebo já a někoho kvůli tomu budit mi přijde blbé.. :rolling_eyes: Já osobně měla i strach,po zkušenostech z prvního porodu jsem se bála jak kontroly,tak i při sexu jsem očekávala kdy TO přijde a nic :sunglasses: tak jsem ráda,doufám,že to nebyla náhoda-o starost míň.. :sweat_smile: :confused: Ohledně prášků slyším prvně že by mohlo něco jít do mlíčka..?Doufám,že ne,ale já zase nejsem pro něco dovnitř.. :confused: a mám ty slabé prášky a když to vyjde, budu celou dobu kojení a braní těch pilulí bez menstruace,jako poprve s Kubíkem :sunglasses:
23. zář 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 možná, že když ti to šlo blbě vykrajovat, tak byla ta hmota už moc rozpracovaná. To sem tam dělává. Půl hodinka v lednici to zpraví :slight_smile: Ale na to si na všechno přijdeš, neboj :slight_smile:

@vormoni jakto, že to nešlo otevřít. Mě to normálně funguje. Skus to znovu, když tak pošlu přímo odkaz a snad to půjde :slight_smile: A jestli chceš poradit, skus zajít do nějaké takové té smíšené vietnamské prodejny, tam toho mívají kopy a za zlomek ceny. A má to i totožný obal, takže je to vlastně to samé. Já takhle už pár úlovků taky udělala. A službu to dělá úplně tu samou.
Jinak k tomu monitoru dechu. Já nad ním taky uvažovala. Ale říkala sem si, že ho koupím až pokud mi ho pro malého doporučí v porodce. Tam mi říkali, že když je malý takový čilý a tak velký, že to pro nás nutnost není, ale že to záleží na mě. Nakonec jsem nekoupila, ale je fakt, že ho moc nezakrývám. Dávám ho spávat ve spacím pytli, tak to moc není nutnost. U malé jsem byla víc vyplašená. To jsem ji kontrolovala furt.

@vormoni
@mina_ k tomu sexu. Když jsem porodila malou, měla jsem tak po cca třech týdnech chutě jak blázen. Tak jsme to zkusili a dobré, nic nebolelo a já měla šílenou chuť několikrát denně :grinning: Zato teď? Mrtvá jsem večer, utahaná jak kůň. Prostě s těma dvěma dětma je to o něčem jiném. Navíc jizvu cítím, takže mě to ani nějak nebaví :frowning2: Proto se potřebuju opravdu dobře uvolnit, navíc pěkně lubrikant jako pomoc. Jinak jsem nepoužitelná :rolling_eyes: :confused: A k antikoncepci. Odmítla jsem jak tělísko tak prášky. Pro mě je momentálně nejspolehlivější kondom. Na prášky zapomínám v jednom kuse, takže jsem je zavrhla, a u tělíska se zase bojím zarůstání. Mamka s tím měla docela problémy. Takže kondomy ... jsem ráda, že mám o starost míň, ať se stará táta :grinning:
23. zář 2012 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen No háže mi to furt další weby a ten co chci se ne a ne otevřít..? :astonished:
Já malou taky moc nezakrývám,ručičky má vždy venku,a pak taky studený .. :unamused: jenže ona s sebou docela šije, že se mi jako zasune pod.. :unamused: Takže jsem za nannynu ráda,měla jsem ji i u kuby a tenkrát spustila hned jak jsme byli krátce z porodnice,siréna,my přilítli do ložnice kde spala a nic,klidně si hajala ani ji to nevzbudilo.. :rolling_eyes: Ale kdo ví,třeba se lekla a znovu naskočila,každopádně jsem víc v klidu :wink:
Tos to dobře vymyslela s tím kondomem,aspon má taky nějakou starost tatínek,to je fakt..Nevím,jak by se tvářil ten náš,ale taky ho párkrát měl.. :wink:
23. zář 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni http://www.hospodynkam.cz/ skus to takhle z toho odkazu.
Já právě vím od kámošky, že ji koupili na mimčo a že pořád řvala a malému nikdy nic nebylo. Že spustila několikrát týdne. Tak to vypla, sbalila do krabice a měla klid. Kdo ví, třeba měli reklamovat. Možná to byl vadný kus. Ale takhle mi to doma furt řvát, tak jsem z toho úplně vypsychařená.
Mě ty kondomy cosi vyhovují. Nejsem od toho dopadlaná :sunglasses: :sunglasses:
23. zář 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jj, u pinpongů jsem si nakoupila skoro všechny ty vykrajovátka co mám a jak říkáš - za poloviční ceny a službu to udělá stejnou :slight_smile:
to mě nenapadlo, že to mám hodně vyválené, zkusím to příště míň válet a nebo to dát o chvíli do ledničky :slight_smile:
23. zář 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my dnes naprosto luxusní noc, se musím pochlubit -malá usnula v 19:30 a probudila se až v 5:15 :slight_smile: naprostá paráda!!!!
23. zář 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ s tím chválením máš fakt pravdu, nikdo jiný to za mě neudělá, bohužel :frowning2: i když mamka se ségrou, pro které dortík byl mě chválily teda hoooodně :slight_smile:
23. zář 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 spíš ta lednička pomůže. Ono třeba jmenovitě ta roll decor se hodně táhne, když je dlouho v teple a pracuje se s ní. :slight_smile:
23. zář 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já ty barevné kytičky měla z mléčného marcipánu............mě teď zaujalo na hospodyňkách ten mléčný marcipán v prášku, příště ho zkusím objednat a vyzkouším ho,jak se s ním bude pracovat :slight_smile: ten mléčný marcipán je chuťově prostě nejlepší :slight_smile:
23. zář 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen a fakt ještě jednou děkuji za ten recept - chuťově naprosto luxusní, tenhle dortík budu péct už snad pořád, protože fakt moc dobrý, vůbec to není suché, je to fakt mňam - v kombinaci s vanilkovým krémem -lahoda!!!!
23. zář 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já se ještě chystám vyzkoušet pořádně toho wiltona. Chuť je taková divná, ale chci skusit, jestli to s touto hmotou půjde vyhladit ten dort úplně do hladka. Koupím k tomu i to prkénko takové. Musím to pořádně vychytat. Jako přivýdělek je to super věc při mateřské.
23. zář 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 vyřídím pozdravy a pochvaly babičce :slight_smile: To je její recept, který peče od nepaměti :slight_smile: Taky jsem s ním spokojená a žádný jiný dělat ani nebudu. Pokud bys pak chtěla třeba i recept na super krém, tak ti pošlu odkaz. Mě se ze začátku krémy strašně drcaly, ale tenhle nikdy a to stál třeba i hodinu na lince.
23. zář 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak to mi prosím pošli, protože ten dort, i když byl chuťově vynikající a krém taky, tak byl bohužel zdrclý a to jsem máslo nechala fakt povolit a stejně se mi to zase zdrclo, jako já už fakt nevím :slight_smile: koupila jsem si na hospodyňkách ten vanilmix, doporučila mi ho kamarádka a fakt moc dobrý, ale to zpropadený máslo!!!

ano, ano - babičce to vyřiď, je to šíleně dobroučký!!!! ségře moc chutnal ten citronový :slight_smile: já do toho s čokoládou nastrouhala bílou čokošku a bylo to mňam,mňam - příště nastrouhám klasickou hořkou :slight_smile:
23. zář 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ráda bych pekla pak na zakázku, ale to se to nejdřív musím naučit a pak něco takového mohu dělat :slight_smile: taky bych to chtěla vyhladit do hladka - jaké myslíš prkénko? ten cukrářský stojan? nad tím také přemýšlím.
23. zář 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=16&t=960 dělám tenhle a je naprosto skvělý. Sice pracnější, ale nic úžasnějšího jsem nejedla. Ostatní krémy se můžou jít zahrabat. A na to, že je máslový, tak je naprosto lehoučký a fakt chutný.
Myslela jsem takovou tu žehličku na tu potahovku. Ten cukrářský stojan až posléze, pokud to bude mít cenu. Fakt musím nějak to potažení vychytat. Musím ještě sestřenku sledovat při práci. Ona už peče i svatební. Ale ty dělá s tou wilton hmotou, tak ji chci taky zkusit.
23. zář 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen aha, tak tu jsem si koupila o pinpongů za 29 kč, je fajn,ale člověk musí chytnout ten grif do ruky :slight_smile:
moc děkuji, určitě ho příště zkusím....jen mě děsí to množství - přidat pak 1kg másla......to musí být na X dortů - to jsou vlastně 4kostky másla......není to moc? nebo to děláš v nějakém upraveném množství????
no na mě ségra vyrukovala, že bych jí mohla upéct dort na svatbu, ale to musím do té doby vychytat -bude se vdávat v červnu :slight_smile:
23. zář 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jasně, že si to musíš upravit to množství. Já na ten dort, co jsem dělala tchánovi, použila množství ze 3/4kg másla. Korpus jsem měla upečený dvě placky, každá 6 vajec a každou jsem měla ještě prořízlou. Takže čtyři placky. A vyšlo mi to tak nějak akorát. Ono se to zdá moc, ale zase tak moc toho není. Kdyby ti náhodou někdy ten krém nevyšel na potření dortu z vrchu, tak normálně použí marmeládu. Zase jenom na zatření pórů.
Ty jo ty jsi dost odvážná s tím svatebním. :slight_smile: Peču z potahovky vlastně už skoro rok, před tím jsem rok a něco vychytávala krém a na svatební bych si teda netroufla :grinning:
24. zář 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ne to ne,neřve určitě pořád,u Kubíka jsem měla za rok možná 2x poplach a ted u Nikol taky 2x a vždycky v noci,takže kámoška měla asi vadný kus.. :sweat_smile: :confused: Ale hlavně mám klidné spaní :sunglasses: U těch "pingpongů" se podívám určitě..a děkuji:slight_smile:Ten odkaz mi už jde,díky:o)
24. zář 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy co máte kluka kdybyste chtěli něco tak tu mám tyhle věci po Matýskovi
24. zář 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pěkné pondělní dopoledne,zase vstávání do školky...Dnes to vzal za mě manžel jak přišel z noční,ale stejně jsem musela vstát a nachystat oblečení,páč kdo ví co by mu navlíkl.. :sweat_smile: Odpol pak ještě zkusíme ten kroužek Notička,minule to nevyšlo,malý si postavil hlavu že nepůjde.. :unamused: Ale druhý den to slíbil paní učitelce že příjde,tak jsem na to zvědavá :rolling_eyes: :slight_smile: Tak dopol opět nic nestíhám,když vstávám v 10hod..ale aspon jsem otiskla malé ručičku a nožičku do její knížky-aspon něco..ale to bylo,hlavně otevřít ty prstíčky na ruce :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Jééé,ten svetřík se snoopym jsme měli taky,zrovna min.týden jsem ho prodala :grinning: :wink:
24. zář 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni nemáš za co :slight_smile:
24. zář 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek