• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 pár kousků se mi moc líbí :slight_smile: Nebudeš dávat do inzerátů? Neodhadnu, jaká je to velikost :slight_smile:
24. zář 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky, hlásím první jizvičku na papulce té naší neposedné Broničky. Jak dělala capiny na gauči, tak zhrčela na televizní stolek. Díky bohu za to, že jsem nebyla lehkovážná a ty krytky na rohy nalepila. Dopadlo by to jinak o dost hůř. Má takové krásné "X" vedle oka, stáhli jsme jí to náplastí, večer namažu heparoidem krémem. No ale jizvička tam asi zůstane :confounded: No co, já mám óbr nizvu na bradě a taky sem se vdala :sunglasses:
24. zář 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aideen je to vše 6-12 něco 3-6 neco 74 :slight_smile: do inzerátů se mi právě nechce bych to tak někomu nejraděj vše střelila :grinning: z jedné diskuze už psala jedna mamina tak uvidím co ona:slight_smile: a co sháníš konkretně?
24. zář 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 líbí se mi ten svetřík se snoopym, ta bílá mikča nahoře ... a ta zimní čepka (podle toho, co je to za velikost).
24. zář 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen čepky jsme nosili kolem půl roku a víc :slight_smile: tak já se domluvím s tou paní a když to nebude chtít komplet vše tak ti dám vědět :slight_smile:
24. zář 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 super :slight_smile: tak to nám ty čapky budou v zimě akorát. předběhl se totiž tak o dva měsíce :grinning: myslím velikostí :slight_smile: pak dej vědět
24. zář 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni a jakou barvu na to otiskávání používáš, prosím tě????
24. zář 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no, já si zatím netroufám,jen říkám,že s tím na mě vyrukovala :slight_smile:na to bych musela být dobrá, jinak by do toho nešla........ :slight_smile:
3/4kg? to mi přijde teda fakt dost, já teď dělala z kostky másla a ještě mi zbylo a to jsem to potřela docela dost, suché to rozhodně nebylo........tak nevím :wink:
24. zář 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a jaký máš recept? To mi přijde dost málo. :slight_smile:
24. zář 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,jen obyč.vodovky od Kubíka..:slight_smile:Ono je to jedno,nejhorší je to dítě udržet a nerozmazat,což se ted moc nedařilo,ale poznat se to dá :wink: Ani nevím jak jsem to dělala tenkrát s Kubíkem..Jestli u toho spal? :sweat_smile: :confused: Už se nepamatuju.. :dizzy_face:
24. zář 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
@vormoni víte, jak jsem to vyřešila já? :grinning: Malé jsem vzala pěkně do své dlaně ručičku, aby bylo vidět, jak je maličká, a vyfotila. To samé s nožkou :grinning: U malého to udělám taky tak. A místo otisků vlepím foto :slight_smile:
24. zář 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aideen hele jen utřít cukr s kostkou másla a do toho jsem přimíchala vanilmix - to je krém za studena - udělala jsem ho z 200g, do toho se přimíchává tuším 600g vody, no bylo toho fakt hodně, zbyla mi mistička krému!!!!
24. zář 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já vodovky nemám,ale koupím je :slight_smile:
24. zář 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 tak pokud tam bylo tolik vody, tak to pak chápu. Já s tímhle nikdy nedělala, nějak k těm sypkým směsím nemám důvěru :grinning: Tady toho receptu, pokud ho budeš dělat (ten co jsem ti posílala) udělej opravdu víc. Já tím plnila ten největší průměr dortu. Formu mám ze sady tří forem pro patrové dorty. Ale kolik to je průměr ti teď nepovím. Prostě ta největší forma :grinning: a do toho teda opravdu 3/4kg krému.
24. zář 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen určitě ho vyzkouším, už ho mám uložený a zkusím ho asi příští týden na ten dortík pro El k svátku :slight_smile:
on tenhle vanilmix je víceméně takový pudink za studena, jen místo mléka je tam voda :slight_smile: a chuťově výborný, není to přeslazené :slight_smile:
24. zář 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 až zkusíš ten, co dělám já, nebudeš chtít jiný :grinning:
24. zář 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen :slight_smile: zkusím a jsem na něj fakt zvědavá :slight_smile: pak ti zase písnu, jak dopadl :slight_smile:
24. zář 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, náš dnešní "plodný" den ... malý vyřezaný jak opička a starší ségra je tele :angry: :unamused: Stokrát člověk bude říkat, aby neskákala po tom gauči. a takhle to dopadlo. Snad se jí to zhojí ... jedno pozitivum to ale měla. Na gauči už od rána neskákala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen to je správný výtlem, krásně se směje :slight_smile: asi něco pěkného viděl :slight_smile:
Bronička je šmudlinka, ale co naplat.......už si to bude pamatovat,že to nemá dělat a to bebí se jí zhojí a ta jizvička nebude vidět :slight_smile: moje ségra si jako dítě natrhla obočí fest, dodneška tam má jizvičku, ale je vidět, když se pořádně zadíváš, jinak ne...... :wink:
24. zář 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nejlepší ... udělala si to zrovna, když mi malý řval, měla jsem ho nahého a motala kalhotkový sklad s jednou čč narovno :grinning: chaos jak blázen, řvoucí dítě ... krvácející dítě ... člověk nevěděl, co dřív skočit. Ale malý byl solidární, nepočural mi gauč za těch deset minut, co jsem ošetřovala druhé mládě :sunglasses:
24. zář 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no, musí to být mazec.......no hlavně, že jsi to zvládla a Péťa byl hodňoučký :wink:
24. zář 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ono mají ti dva ve zvyku vždycky všechno ve stejnou chvíli. Kolikrát o nich i hodinku nevím a z toho potřebujou oba něco hned v jednu dobu :grinning: ale jinak jsou to zlatíčka :grinning: :dizzy_face:
24. zář 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen no, rozhodně se s nimi nenudíš :slight_smile:
já se dnes opět vyspala,malá spala od půl osmé do čtvrt na sedm - je to zlatíčko, za to dnes nemůže nějak zabrat, sice spinká asi o tři čtvrtě na osm, ale párkrát si zakňourala z postýlky, že jsme tam museli jít, pohladit jí, vrazit dudu do pusinky a pokračuje dál, tak si myslím,že dnešní noc taková super nebude :frowning2: nu což :frowning2:
půjdu se vykoupat a spát už zívám a jsem nějaká utahaná :slight_smile: tak dobrou noc :slight_smile:
24. zář 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 co já bych dala aspoň za jednu takovou noc :grinning: to u nás teda ještě dlouho nehrozí ...
Dobrou noc a pěkně se vyspi :wink:
24. zář 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
u nás angína..zatím jen Fany. takže antibiotika. a protože Fany spala celý dopoledne, tak jsme spali s Tóňou taky..takže jsem za celej den neudělala nic....tak aspoň teď vařím nějaký jídlo, pak vyskládám nádobí z myčky, aby tam nebylo dva dny...
24. zář 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen krááása, takovejch bebíček ještě bude... :wink:
24. zář 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nestíhám přispívat a někdy ani dočítat :slight_smile: Nelča měla teplotku, ale už dobrý. Do toho občas pracuji, takže na net není moc času. Přidávám aktuální foto Milánka a Nelinky :slight_smile:
24. zář 2012 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
A výsledky mojí práce :wink:
24. zář 2012 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@neeve máš prostě krásné děti, mají obě nádherný oči!!!!
25. zář 2012 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve ááááááách,klobouk dolů............jsi strašně šikovná!!!!!!! no já už poctivě syslím na kurzík, ale ještě si počkám,než na něj fakt našetřím a pustím se do téhle krásné profese :slight_smile: tiše ti závidím, je to krásná práce a ty jsi fakt šikovná!!!!
25. zář 2012 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek