• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@neeve Tak to je parada !!! Nejsi pobliz Prahy ???? SUPER. Konec chvaly,dite se mi budi,jinak bych pokracovala dal:wink:
25. zář 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
@kamino
holky děkuju :slight_smile: je to opravdu krásná a kreativní práce :slight_smile: A Mladá Boleslav je docela blízko Prahy, takže kdybys někdy potřebovala, třeba by to šlo domluvit :wink: :wink:
25. zář 2012 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka malá má teda naštěstí jenom rýmu. Ať se Fany rychle uzdraví z té angíny :slight_smile:
@neeve chci tě mít doma, abys mě vždycky ráno takhle krásně namalovala! :grinning: No a dětičky úžasné! Krásní po mamince samozřejmě :slight_smile:
25. zář 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve To mas pravdu,Bolka neni daleko,minuly tyden jsme tam byli 2x:wink: Tak az nekdy budu muset byt za krasnou,s radosti se objednam:wink:
25. zář 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve nezvladla bys ze me udelat cloveka nejak po internetu? :grinning: Potrebovala bych to jako sul.
25. zář 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen To je dobrý nápad na pěknou fotku,zkusím také.. :wink: a jak malému otevřeš ručičku,my jsme furt pěstička.. :sweat_smile: :confused: Furt nééé,ale často... :fearful:
25. zář 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Chudák holka,ale snad se to hezky zhojí..malej je krásně vysmátej :grinning: A že to bylo v jednu chvíli?To musel být mazec.. :confounded: Já tyhle situace nesnáším.. :unamused: Naštěstí nebývají často.. :sweat_smile: :confused:
25. zář 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Tak brzký uzdravení a jídlo at se podaří a půjdete brzy na kutě..i když možná neusneš ne?Nemáš s tím problém,když usneš přes den pak v noci? :sweat_smile: :confused:
25. zář 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Krásné děti máš a pěkně fotíš :wink: :sunglasses: Práce rozhodně dodává ženám sebevědomí a to je potřeba :wink: Jsi šikovná a závidím i přivýdělek..já ani nevím,kde bych na to vzala čas-zatím.. :unamused: Máš to lépe zorganizované :slight_smile: :wink:
25. zář 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hezké dopol,i dnes jsem lezla z postele až před desátou.. :sweat_smile: Tatínek vzal Kubíka do školky,měl dnes po druhé noční..a malá spala od kojení v 5h až dokud jsem ji nešla vzbudit.. :grinning: :sunglasses: Včera odpol jsem si skákla ke kadeřnici ostřihat a tatínek hlídal malou a i s ní byl vyzvednout Kubíka z kroužku..zvládli to prý ok,malá neřvala hlady i když jsem jim tu nic moc nenechala,byla nakojená než jsem šla.. :sweat_smile: A za hodinku a čtvrt jsem byla doma :sunglasses: Ještě jsem dala dělat fotky,je jich mooooooc,od jara jsme žádné nevyvolali..ale prý dostaneme množstevní slevu.. :wink: A já si pak budu hrát s alby :sunglasses: Kubovi se včera v Notičce líbilo,takže pondělky máme jasné..dnes jsou na plavču,ale to je v rámci školky..snad nebude zas rýma.. :confounded:
25. zář 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naši sourozenci zlatí:o)
25. zář 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vormoni je fakt, že jsem jí ručku fotila později, to už pěstičky tak natěsno neměla a spolupracovala. To víš, sem to pořád odkládala a dítě rostlo :grinning:
Mě mluv, taky nemám ráda, když se hned všechno semele najednou. Zbytečný stres. Ale holt s tím člověk při těch dvou dětech musí počítat. A navíc ... zákon schválnosti prostě funguje :sunglasses: Jinak bolino má bronička pěkně zatáhlé, namazala jsem to heparoid mastí a fakt to funguje (já ji měla na urychlení hojení jizvy po nástřihu).
Krásné fotečky! Malá má úžasný kukuč :slight_smile: a malý je na tebe strašně podobný.
K těm fotkám ... já teď vyvolávala všechny fotky tak dva měsíce před vánoci až do teď. No mám jich 600ks :unamused: Postupně lepím do alb, ale není toho času tolik. Příště nesmím tak dlouho s vyvoláním otálet, nebo se zcvoknu :grinning: Já brala v Happy foto, měli akci 1,45kč fotka 9x13, což já vyvolávám. Tak to vyšlo docela dobře. :slight_smile:
25. zář 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já bych spala furt..asi je to tím kojením, jsem jak mátoha každý odpoledne a to chrníme s malým celý dopo..dneska taky.. jen jsem vylezla ráno dát atb, pak brnknout do školky a zase jsme spali...malá pak vylezla, koukala z gauče ze spacáku na pohádky..
25. zář 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen Aha,tak to jo:o)Já dávám dělat fotky 10x15..to asi akce nedělají.. :sweat_smile: :confused: Včera jsem je nakonec nešla vyvolat,jeli jsme na chatu,když bylo tak hezky:o)Možná to zvládnu dnes,po obědě jedeme ke známým tak uvidím,v kolik přijedeme.. :sunglasses:
26. zář 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ale jo, měli na všechny formáty :slight_smile: Možná tam ještě něco bude, koukni :slight_smile: Já mám totiž tolik fotek, že dávám formát menší, abych nespotřebovala tolik alb :grinning: Ale stejně za dva a půl roku Broničky má už načaté čtvrté stostránkové album :grinning: :grinning: :sunglasses: ... Pro mě jsou fotky strašně důležité ... asi jsem magor :slight_smile: :grinning:
26. zář 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni V happy foto akce na 10 na 15 do 8.10 za dve koruny...uz jsem taky udelala probitku a je toho 217 fotek tedy je to sbirka za dva roky :wink:
26. zář 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neeve krásné fotky, prckové mají Tvoje oči a to líčení je luxus, škoda, že to nefunguje virtuálně :slight_smile:

@vormoni tomu říkám velký pyšný bratr :slight_smile: super fotka
@kammka na mě působí kojení taky jako uspávačka.. mnohdy se přistihnu, jak mi padá hlava..
Tomík má dnes nějakou neklidnou náladu... odkojím, usne u tohot, přenesu do postýlky a za chvilu řev... tak znovu na sebe, uklidnit, uspat, přenést a do 5 min řev... takhle to prádlo nevyžehlím...
26. zář 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás se stále marodí, Natýsek už ok ale Niky stále rýma a ode dneška ji i teče očičko tak ho má celé zalepené, kapem kapky a mažem framykoinem,váha 6,700 g, je to moje prdelka hodná zato bráška zlobí a zlobí a zlobí......přikládám fota a jdu se najíst mám hlad :slight_smile:
26. zář 2012 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 Ahoj,ta vám teda roste :wink: Co jí dáváš do toho mlíka? :sweat_smile:..Přitom malej vypadá takový drobounký,nebo byl taky tak pěknej jako ségra a vyběhal to?Rozhodně vypadá spokojeně :wink: Tak brzké uzdravení :sunglasses:
26. zář 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Díky,no umí se zatvářit :wink: Ale je fakt že zatím se k ní fakt má,a není na ni zlý ani když huláká hlady a on neslyší svou pohádku.. :grinning:
26. zář 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen
@kamino Díky holky,já dávám dělat fotky přímo u fotografa a tam stojí cca 5kč!!!To jsem netušila že můžou býtt za 2kč..sakra..A to ted má stát ta várka přes 900Kč! :angry: Ale slíbili mi slevu -pochybuju že za 2kč/ks..začnu si to hlídat v těch drogeriích..ale tuším jsem to tam přestala dělat kvůli špatným barvám..Jste s nima spokojené u nich?Já mám za 5let Kubíka 5 velkých alb..takže bud v klidu-je to normální :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Matýsek měl porodní přes 4 kilča a do půl roku vypadal jak NIkča ale pak se vytáhl, je hodně hyperaktivní takže ikdyž jí spoustu věcí po kterých by jiné děti byly obříci tak on ne :slight_smile: do mlíka ji dávám jen samé dobrůtky :grinning:
26. zář 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já jedině přes fotolab.cz a nebo přes happyfoto.cz. Nikde jinde jsem nebyla spokojená. A nechávám si to posílat až domů. Sice je tam poplatek za poštu, ale vyjde mě to levněji, než kdybych si pro to jela. U fotolabu jsem naprosto spokojená. I u happyfoto, ale tam mi vadí ten program, kde si ty fotografie chystáš. Navíc kamarádka vyvolává v DM a naprostá spokojenost. Nikdy jsem špatné barvy nezpozorovala. :slight_smile: Za 5 kč??? To jako fakt? :confused: :fearful: No tak na to bych se vykvákla, to by mě zrujnovalo! :slight_smile:
26. zář 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Tak to je pecka...za 5 Kc ? Ja jsem par fotek nechala delat v DM ,taky meli akci a super spokojenost. Ted se mi ale nechce cekat na akci :wink:
26. zář 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
dnes u nás ukňouraný den..prdy...
nezabral ani vejlet pro míko, a to v autě zabral, ale pak se zas probral..
malá už dávno spala, on furt kňoural..
26. zář 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen aha,takže přes net jo?Tak příště zkusím.. :wink: Ted už jsem je vybrala -se slevou vyšly na 3,90kč.. :angry: Aspon náká sleva..A to jsem tak 10fotek vybrala co mají otřes.barvy a půjdu je reklamovat..!!!!Jsou focené ve větším barev.kontrastu většinou vevnitř a ta sytá barva dělá někde fleky,je to blbé kor když je to na obličeji...ale i třeba na pozadí..jen u některých a u jiných to tak nemají,tak myslím,že je to jejich chyba!!!Mě to focené v normál.režimu přišlo bledé,jak obličeje tak třeba i venku tráva,tak jsem dala jiný režim,barevnější a na počítači je to ok,ale vyvolané otřes :angry: :angry:
27. zář 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Pěkné dětičky :slight_smile: Fanynka pyšná sestřička co? :sunglasses: My byli včera odpol zase u známých,malá se předvedla jako spací dítě,ale než jsme jeli zpět tak jsem ji musela nakojit :grinning:
27. zář 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino No jo.. :frowning2: DM můžu taky zkusit,taky tu máme,díky za tipy :grinning:
27. zář 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no ty jo ale i tak to máš za jednu fotku v dnešní době fakt moc. To bych se jim na to vyprdla :unamused: Mě se kolikrát i 1,9kč zdá moc a čekám, až někde bude akce :grinning: Většinou je to několikrát do roka, takže mi to vychází. A klíďo bych ty fotky reklamovala. Za tu cenu ... mě se jednou stalo u nás tady v laborce, že mi započítali deset fotek, které nevyvolali (jsem magor, vždy si nechávám v kompu přesně to, co jsem odeslala na vyvolání a pak to korntroluju jestli jsou všechny) a chtěla jsem je samozřejmě dovyvolat, když už jsem si to zaplatila. To víš, udělají to tak každému, aniž by si toho člověk všimnul a výdělek je na světě. Už u nich nevyvolávám :angry:
27. zář 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen No já to nikdy moc nesledovala,zas tolik fotek to nikdy nebylo najednou,ale za ty roky už jooo...Já netušila že platím 2x tolik než je možné..ted už si dám bacha.. :wink:
27. zář 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek