• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Nazdar maminy,tak kdepak vás mám? :astonished: U nás nic nového,prospané dopol,pak sotva stíhám udělat oběd,honem do školky a pak uspat malou aspon na půlhodky,abych si vysušila umyté vlasy a opět kojíme..kdy tu uklidím nevím,z jedné strany to zmizí a z druhé to zas objevím-furt dokola-to asi znáte,že? :astonished: :angry: Malý chce jít ven,tak to tu nechám a půjdem se projít,když je tak hezky.. :sunglasses: Pro Nikolku jsem objednala zimní kombinézku v bazaru a sháním Kubíkovi kalhoty a mikiny..nedělám nic jiného už 3dny.. :sweat_smile: :confused:
2. říj 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni buď v klidu.. my kdybychom dnes nešli k dr. celá trojjka, tak taky chrápem s Tondou tak do půl jedenáctý.. to je pak frmol..Fany si jen řekne o snídani, zaleze na gauč do spacáku a kouká na minimax, nebo si vezme v lednici jogurt...já jí udělám čaj a zalehnu do pelechu a s Tóňou se tulíme :grinning:
když jde Fany do školky, tak už zpět do pelechu nejdu, Tonda prospí dopo v sedačce a já kmitám: zvířátka, doma jen tiché práce, abych ho nedejbože nevzbudila broučka.. to toho udělám nejvíc
jenže Fany jde do školky nejdřív za týden, atb dobere v čtvrtek, k babi (tchýni) nechce, tak mi tu bude zlobit... už se docela těším,až ji bude mít na starost pančelka :sunglasses: sice je celkem hodná, ALE...malej potřebuje na usnutí absolutní klid, když konečně usne a chci něco udělat, tak má zas nějaké potřeby ona, je to furt dokola a než zvládnu základní věci,tak je večer a já nemám zatopeno, v baráku na koupání poněkud zima, tak jdou děti do pelechu nemytý :grinning: :grinning: :grinning:což při nemoci zas tak moc neva...když nechodíme ven...ale aby se za tejden nezačali loupat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ahoj,no máš to nabitý,na co si já vlastně stežuju? :sweat_smile: My máme dnes doma taky maroda,Kuba začal v noci kašla t a sípat,tak jsem ho nechala doma.. :unamused: Tak jsme pěkně chrupali do čtvrt na deset..pak vstal a já za ním,abych se aspon nasnídala než se probere malá a akorát mi to vyšlo :wink: Zase byli včera na plavání,z toho to asi má..a to mi tvrdí jak tam mají teplou vodu,moc mu nevěřím,zdejší bazén je známý tím jaká je tam kosa.. :confounded: S tím nekoupáním tě chápu,v tý ziměby to bylo spíš o nemoc ..Já to znám akorát od tchýně z baráku,mě je tam kosa vždy a koupání probíhá rychleji a pak jsme museli více zabalit ,když nešel hned spát..výhoda paneláku,i když i tady klepu kolikrát kosu,ale to je můj úděl,jsem furt zmrzlá a Nikol to má asi po mě,aspon na ručičkách.. :sweat_smile: :confused:
A co u dr,vše ok? :wink:
3. říj 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni u dr. ok, když pominu fakt, že měli být oba očkovaní, ale to se nezblázní, já to odmítla u Fany kvůli rekonvalescenci, tam to bylo jasné, dobírá atb a u malýho protože měl o víkendu 37, má taková začervenalá očka a trošku chrochtá..
my tu máme teplíčko, jenže já zuřivě větrám, a obvykle zapomenu před setměním zavřít v ložnici okno.. jinak můžu zapnout v koupelmě žebřík, ten funguje i na elektriku...a když zatopím, tak je tu teplo raz dva..zas výhoda vlastního topení, že si můžem zatopit kdy chcem a vzhledem k tomu, že mám pracovitého muže a ten furt dělá dříví a studuje výhřevnost různých paliv na trhu, tak nás to topení vyjde skoro na míň, než před lety v garsonce a to jsme tam měli jeden radiátor , kterej byl skoro furt vypnutej :grinning:

holky, já uklízím veškeré dupačky a overálky ve velikosti 56, to už na něj nenatáhnu, ještě s látkovkama.. ale bodynka dám stranou, než přijdou extendory, snad mi paní odpoví na inzerát co nejdřív a pošle...
dnes čekám balíček od jedné maminky z uzavřené diskuze, kam patřím :grinning: zmínila jsem se, že se nedostanu do IKEA pro KRAMA žínky místo vkládaček do plen, že jich mám jen deset a chce to ještě 30ks, a ona se nabídla, že tam zrovna pojede, tak mi je koupí :grinning: :grinning: na co nemůže být MK dobrý, že??? já si na tom cením hlavně té ochoty a důvěry, to je super..ani mi nedala číslo účtu nebo adresu, prý až to příjde... :slight_smile:
3. říj 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmarjá, Tonda se před chvílí nacpal a teď v postýlce šíleně hejká, prdí a bublá, ten to bude mít asi až na zádech, ačkoli se mi to s látkovkama ještě nestalo, novosklad funguje super, co ho používám, tak točím tak dvoje svrchňáky, málokdy se umažou, spíš jsou zvlhlé - opocené - lemy...
3. říj 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni pěkná příhoda s klíčem... to je starost, ještě, že to tak dopadlo. Mě se to stalo jako ditěti cestou ze školy se mi klíč zlomil ve vchodových dveřích do paneláku a aby nedostala za uši, tak jsem ho asi 30 min páčila ven kružítkem... teď se tumu směju, ale tehdy jsem byla ráda, že je klíč venku, nikdo mě neviděl a stálo to jen 20 kč za nový klíč a něco za novou jehlu do kružilda...

@kammka Mě Tomík druhý den nekadí.. nevím co se děje, doufám, že nic.. bolestí se nekroutí, vypadá spokojeně, tak to snad nic nebude.
Já se "už" dva dny snažím látkovat a zatím se zabíhám :slight_smile: na noc si to ještě netroufnu, tak uvidíme, jak dlouho mi to vydrží... Ale vzledem k tomu, kolik jsem vrazila do inzerátů, tak mi to vydržet musí... věřím, že do budoucna nám to prašulk ušetří.. obzvlášť pokud zvednou DPH :rolling_eyes:

Dneska je tu krásně, jednu prochajdu už máme za sebou ale odpo vyrazíme znovu, aby nemusel večer tatínek a my se mohli společně uvrtat v pelíšku :slight_smile:

Včera se mi povedla super fotka... Tomík dostal trochu hysterák z položní na bříško a tak jsem ho otočila a dala mu do ruky chrastítko a to ho dost bavilo, držel ho snad 5 min a plácal si s ním :slight_smile:
3. říj 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kammka taky už musím dávat na stranu první věci, zítra jdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá, podle domácího měříní má Tomík 5100 g a 57 cm.. tak jsem zvědavá, jak moc jsme se sekli..
Nějaký ten extendor musím taky pořídít.. mám zoufale mál bodyček s dl. rukávem... a s tím bych je mohla používat déle :slight_smile:
Co se týče topení, tak jsme závislí na našem domácím, topí se tu klasickým kombi kotlem... když bylo chladněji, tak topil sám, ale jinak si prý máme říct... tak uvidíme, jak to bude fungovat v opravdové zimě... ale při nejhorším si zatopíme sami.. z minulého podnájmu jsme vybavení dvěma přímotopy...
3. říj 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Krásně si ho drží,šikulka.. :slight_smile: Tak já se včera i dnes "bavím" obíráním a sekáním libečku a petržele,co tatínek klidil na chatě auž toho mám plné zuby.. :angry: stihla jsem ted udělat dušená játra a rýži a ještě jsem chtěla dělat štrudl ale nevím kdy,za chvíli budem koupat,a pak už jen krmím a přesouváme se do ložnice.. :sweat_smile: :confused: Tatínek šel s malým na houby a na nákup,takže další práce jen co přijedou.. :astonished:
3. říj 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ šikulka :slight_smile:
3. říj 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy :slight_smile:
nějak nám to tady upadá!!!! Malá měla dnes trošku hysteráček, tak jsme byli dlouho na procházce, to krásně vytuhla a spinkala ještě jakou dobu, co jsme přijely domů :slight_smile:
Teďka krásně spinká a já peču korpusy na dortík :slight_smile: Dárek k svátku už mám doma - objednala jsem krásnou hrací deku, tak z ní mám radost :slight_smile:
3. říj 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ nic mu nebude, klid.. kojenec nemusí kadit až 5 dní a nemusí to nic znamenat.
látkování tě chytne, uvidíš.. já si včera říkala, že když nemám naskládaný pleny, tak dám v noci jednorázovku,ale pak mi to nedalo :grinning: :grinning:
3. říj 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka S tím kaděním máme teď problémy. Malý nekal už 5 dní a byl tak rozbolavělý, že jsem mu musela strčit teploměr do zadečku. Šlo z něj tuho a fuj smradlavo a taky se hodně "vyvětral". Tak jsme měli 2 dny klid. Malý byl najednou spokojený jako želva. Jenomže ho to trápí pořád a tak mu musím ob den nebo dva dny pomáhat. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Chuďátko moje.
3. říj 2012 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Já mám taky schované plenky po Ondrovi a pomalu se chystám, že je vytáhnu. Malému už určitě budou. Moc se mi nechce zase do praní a skládání, ale když už jsem to pořídila s tím, že druhé dítě bude mít plínky zadarmiko, tak to nenechám a dám se do praní :slight_smile:
3. říj 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka
@vormoni já malého nekoupu, když jedem k tchánovi na noc. Je to obrovská ubytovna na horách, ještě pod studeným břehem a v baráku je fakt kosa, když nesvítí. A to i v létě. Ale malému to moc nevadilo, byl zachumlaný v kočáru a chrápal. Broničku většinou ale koupu. Je z tama jak prase vždycky :grinning: Tak to vezmem rychlostí blesku, dám vrstvy oblečení jak v zimě a je to :slight_smile:

@kammka já mám vel 56 dávno pryč :grinning: Malému začíná být tak akorát i velk 68, ale je mi nějak trapné kupovat na dvouměsíční mimino vel 74 :grinning: :sweat_smile: :sunglasses: Extendor jsem kupodivu ale použila jenom jednou a to na krátké bodyno. Jinak spíš vyroste dřív z rukávů. Kupodivu se do všeho vlezem i s látkovkama. Z toho jsem před začátkem látkování měla docela obavy.
Já novosklad nepoužila ani jednou :grinning: nějak se mi nevedl, tak jsem to vzdala. Nejčastěji dávám čč narovno a když vím, že bude kadit, tak vv na kalhotkový sklad vycpanou jednou čč. Taky mi to ještě neproteklo, ale je fakt, že svrchňáky už jsem zaprasené měla. Ne vždy mi napoví, že bude kejdit :grinning:

@mina_ jé Tomík je nádherný! A šikulka, že tak pěkně držel chrastítko. To moje jelítko to vydrží chvilku a pak letí přes celý obývák :grinning: Nejvíc ho baví medvídci na kolotoči, co má nad postýlkou. A v hrací dece taky vydrží dlouho :slight_smile:
Jinak k látkování ... nočního látkování se neboj. Já začala cca před týdnem, měla jsem z toho hrůzu, ale když si to večer všechno pěkně nachystám k posteli, tak mi přebalení netrvá ani minutu :slight_smile: Myslela jsem, že budu muset přebalovat častěji než s papírovkou, ale vůbec. Za celou noc přebaluju dvakrát. Většinou používám kalhotovky, ale dnes jsem jela noc v 2čč narovno do svrchňáků a je to ještě lepší než kalhotovka :slight_smile:
Jestli chceš, tak ti můžu extendor podarovat. Mám tři a nevyužívám je. Za poštovné. Jestli budeš mít zájem, napiš mi IP :wink:

@klaire22 Ahojky! No tu deku jsem viděla a kdybych neměla po broničce naši, tak se asi opičím :grinning: Je bombastická. Já včera slintala zase na anavy.cz. Mají nové vzory ... no ještě, že nemám teď prachy, jinak bych se zase asi neudržela :grinning: A nezapomeň vložit foto dortíku. Já si teď koupila časopis Dortománie a je tam úžasná ovečka Shaun. Asi ji skusím jen tak, jestli se mi povede. Už se sebou budu muset něco dělat a přejít na tvarované dorty :sweat_smile:

@dociska tak to je mi líto, že se s kakáním tak trápíte. Ale ti kluci na to hold takhle trpí :frowning2: U nás se taky teď dva dny nekadilo, ale nevypadá, že by ho něco trápilo. Tak snad se vyprázdní dneska. A to jsem ani nic hrozného nejedla ... asi to dobře strávil všechno.
4. říj 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak včera jsem si vyzvedla na poště Manducu :slight_smile: hned jsem si ji začala zkoušet a nebýt přítele úžasné babičky, ani prckův řev by mi nezkazil náladu :slight_smile:) no naštěstí jsem na její řeči už zvyklá.. musím poděkovat za radu, protože jsem naprosto spokojená. sice jsme to jen tak zkusili tam prcka dát - chvíli se mu tam líbilo a pak začal řvát, ale to se vyladí :slight_smile: musíme to ještě pořádně nastavit a můžeme vyrazit ven :slight_smile:
koukám, že tady píšete o kakání. my sice s rourkou ale kadíme dalo by se říct, že při každé výměně plínky. ale stejně pořád se kroutí jak sto čertů.. nejvíc mě trápí, když mu vyměním plínku u toho dáme rourku, on se vykandí a než ho položím do postýlky tak se kroutí znovu.. to je spotřeba plínek jako blázen.. no ale hlavní je, že mu aspoň na chvíli je líp.. včera a předevčírem už jsem zas myslela, že mi praskne hlava.. hádali jsme se s přítelem protože mi říkal do telefonu, že to prostě musím vydržet a ať nebrečím, že to ze mě cítí - to já všechno taky vím, ale je to těžký, když nezabere žádná poloha a už ani ne ta na mě.. nepomůže ani rourka a malej se zalyká brekem.. občas už si říkám, že je vše v pohodě, jsem v klidu, vše zvládám a pak mě večer brek malýho vyvede z omylu, že vše v klidu rozhodně není :fearful: ale já věřím, že za měsíc a půl vše přejde :slight_smile:)) teď měla přijet kamarádka a malej hrozně řval - říkám si musím uklidit tak si prostě chvilku zařve, začala jsem luxovat a když jsem přišla tak byl vytuhlej :D
4. říj 2012 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska ahoj, taky máte problémy s kaděním. mě sestřička u doktorky říkala, že rourka je na prdy a teploměr na bobek, ale teploměr nám takhle pomohl jen jednou a to jen proto,že to měl už skoro venku. používám jen rourku a je to super.. srčím jí tam a pomalými hodně doširoka krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček kroužím a vždycky z něj vyleze a kroužím tak dlouho dokavaď z něj neleze jakoby takovej trochu slizejk.. to je prý z UM.. škoda jen, že cca mezi půl hodkou až dvěma když se začne znovu kroutit tak zas leze a že to nejde najednou mu ulevit, jenže on je podle mě tak utemovanej, že to najednou prostě nejde :(
4. říj 2012 v 10:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můj mladík teda zvládl něco neuvěřitelného :grinning: Totál se po*ral, ale tak, že to nevydrželi ani naše svhrchňáky s chudákama ufonkama :grinning: Ten to tam střádal snad týden :confused: :sunglasses: Takže jsme kompet převlečení, bo se mi do toho, jak jsem mu drhla zádíčka, ještě samo i poblil, když to bylo po kojení.Ale ten blažený úsměv po vykonání potřeby mluvil za vše :grinning: No dvě čč narovno neměly šanci :grinning:
4. říj 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrisek17 ahojky, u nás většinou vysavač taky luxusně zabírá, i když teda se spaním problémy nemáme :slight_smile: A nebojíš se tu rourku tak často používat? Říká se, že by se to nemělo, aby si na to dítě nezvyklo a pak nemělo problémy. Ale docela tě chápu, není nic horšího než bezmocně přihlížet tomu, jak se miminko svíjí :frowning2:
Gratuluju k manduce! Neboj, mě malý poprvé taky plakal, ale to jsem to ještě neměla pořádně nastavené a taky byl před spaním, tak i nervozní. Ale teď vytuhne ještě dřív než ho tam pořádně zašrákuju :grinning:
4. říj 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrisek17 Ahoj,to by jsi měla zkoušet častěji,říká se že děti milují monotónní zvuky a usnou u nich,ať už vysavač,nebo pračka,myčka,fén.. :wink: Kéž by vám to pomohlo natolik,abys měla častěji klid od pláče..pokud to není z nějaké bolesti.. :confused: To pak musíš konat,to je jasný..já jsem moc ráda,že my pláčem akorát když je hlad..taky někdy když chce moji pozornost,ale vždy u ní být nemůžu a tak si zařve,ale dlouho to nevydržím..jsem měkkota.. :slight_smile:
4. říj 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včera přinesli půl koše hub,takže je jasné,co ted budem min 3dny jíst.. :sunglasses:Kubík v noci opět kašlal a měl i teplotu,takže ho nechám doma i ty 2dny ,dávám mu kapky na kašel a teplotu a uvidíme,jestli nakonec nezajdeme k dr...Přes den je ok,spíš až večer je vidět marůdek.. :sweat_smile:
4. říj 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen a co by se ti hodilo ze 74?? já to mám teď na hromadě, koukala jsem na ta trička pro malou a bohužel jsem to už všechno rozeslala, když jsem dávala dokopy výbavičku na Tondu, měnila jsem růžovou za modrou...
@vormoni hele a to prckovi houby nevadí?? Tonda byl nafouklej tejden, když jsem si dala houbovku a to byla z loňskejch hub podušených a zamražených... řval, prděl a kadil špenát, hrůza, to byl tejden, že jsem si myslela, že má hlad, ale pak to přešlo.. no možná i měl trochu hlad, protože zabrala asi dvakrát flaša sunaru.. nevim.. každopádně nafouklej byl strašně.. a já miluju bedly a tady jich roste všude fůra..no tak až za rok, co se dá dělat..
@petrisek17 a zkoušela jsi ho v nejhorším vykoupat v trochu teplejší vodě???a pecky máš?? hodně mamin mi říkalo, že jim pecky nahřáté v mikrovlnce zaíraly nejlíp, mají je snad v DM
@aideen z rourky nemít strach...
4. říj 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen proto jsem začala dávat novosklad, ty drahý pleny nemám a ani je nemíním kupovat, neb novosklad je v podstatě taková babička těch plen.. ještě je sklad s názvem drak..ale ten jsem nezkoušela
4. říj 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka to nevadí, skočím k nám do sekáče a mrknu, co mají. Mají dovoz z anglie, takže věci vesměs pěkné :slight_smile:
Já bych užila tak dupajdy nebo polodupky, šlapkáčky. Bodyček mám kopu, vesměs jsem na Bobinu pořizovala neutrál. I nějakou mikču či svetýrek bysme unosili.
Já obvykle dávám kalhotkový sklad z vv. Akorát teď mi to nějak nevyšlo :grinning: Kadil mimo plán :grinning: Na draka jsem také párkrát dělala, ale když mám ty vícevrstvé tak je využívám. Když už jsem si je pořídila. Dneska a zítra dopol jedu jenom ve vv a čč, abych měla na víkend kalhotovky k dispozici. Zase jedeme k tchánovi, tak ať to mám usnadněné :slight_smile:
Nevím proč, ale ten novosklad mi nikdy nešel a přišel mi strašně složitý. Ani dle obrázkových postupů jsem to nikdy nepochopila. Tak jsem ho zavrhla :sunglasses:
4. říj 2012 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen asi budu za blba, co je vv?
4. říj 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka vícevrstvá plenka. Je to rozšité na tři díly a uprostřed má všitých několik savých vrstev.
4. říj 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka ahoj, jj pecky máme půjčené od kamarádky. šla jsem je v úterý koupit a paní mi řekla, že už je neprodávají :( tak snad nám je ještě chvilku pujčí.. ale stejně mi nepřijde, že by to nějak pomáhalo.. když má prdy tak prostě řve dokavad mu nepomůžu :/ nepomáhá ani pupík a přijde mi že ani žádné kapky.. ale dneska jsme jeli na návštěvu a byl vzhůru jen když chtěl jíst pak hned usnul a spí až doted.. už měl dostat jíst a ještě nevzbudil.. no tak joo už jo sakra že já to psala. vzbudily ho prdy. střílí tam jak blázen. tak jdu udělat dlabanec :slight_smile:
4. říj 2012 v 15:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen s tou rourkouse taky bojím, aby si na to nezvykl, ale zrovna včera jsem mu zvedla nožky a dřív než jsem mu tam rourku strčila, tak se vykadil úplně sám .. tak doufám, že bude vše v poho..
4. říj 2012 v 15:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Hele já ti nevím,mě malá na to nějak netrpí,nevšimla jsem si a jím tak nějak vše.. :wink: My máme hlavně hřiby a babky.. :wink:
4. říj 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrisek17 Tondovi dost často stačí sundat plínu, on si zacvičí s nožkama a prdí jak ďas :grinning: nebo mu s nima zacvičím já :grinning:
@vormoni tak to se máš.. já jsem si minulej tejden do řízků z vatovce jenom kousla, pro chuť, když už jsem se s tím obalovala.. ale ke kachně jsem si dala radši špenát i tak to bylo divoký, dala jsem do něj jeden stroužek česneku..jemu asi vadí aromatický, třeba rohlíky ani chleba mu neva..
4. říj 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka
@vormoni
@petrisek17
@aideen
@dociska
No jo, konec paniky :slight_smile: Byla jsem zvyklá, že kadí pravidelně 1-2x denně a teď nic, ale včera večer mi to vynahradil a po...l co se dalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes jsme šli na kontrolu a vzala jsem to sportovně a šli jsme pěkně pěšky, měřila jsem to a k dr to máme hodinu a čtvrt ostřejší chůzí, na kondici celkem dobrý :slight_smile:
A máme rovných 60 cm a 5200 g, takže dobrý.

@aideen díky moc, písnu ti adresu, já ten extendor dnes sháněla po celým Radotíně a dopadla jsem stejně jako s máchadlem... jako sedláci u Chlumce :rolling_eyes: nic, nic a nic....

@kammka já taky balím do novoskladu a do toho vkládám ještě jednu plenku a přes to separačku, jen mi přijde že na novosklad budu mít za chvilu malé plínky... mám 60x65 cm....

Nevíte kde sehnat máchadlo? Já tu mám nechutně tvrdou vodu a hrubnou mi plínky :frowning2: Prý by měl pomoct ocet... tak někde možná ano, ale u nás ani smykem...
4. říj 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek