• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
4. říj 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ myslíš změkčovač vody???co zkusitkrystalickou sodu_?
4. říj 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka tu jedinou jsem dnes sehnala.. zkusím to..
4. říj 2012 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ ale když dáš separačku z vypranýho vlhčenýho ubrousku, tak je to měkkoučký a příjemný..
4. říj 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ nemáš vůbec za co. Já budu máchadlo teď objednávat přes net. Ten Permon. U nás si nedělám iluze, nikdy tu neseženu, co potřebuju. Jenom čekám, až dorazí rodičák na účet a objednávám. Taky máme tvrdou vodu a ocet nezabíral, tak musím. Zatím to není zhrublé jak beton, ale měkké to taky není. I ten aksamit dost zhrubl :unamused:
No ty 60x65 máš teda zajímavý rozměr. Myslela jsem, že je 70x70 (ty mám já) a nebo 80x80 :slight_smile:
4. říj 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrisek17 neboj, určo bude v pohodě. Klučíci jsou na to hold citlivky ... a tak to bude pořád :grinning: Maminčini mazánci :grinning: Tak, jako můj bratr :sunglasses:
4. říj 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ten Permon jsem se taky snažila sehnat.. odkud ho objednáváš? Já mám ted koupenou sodu, tak to hodím k prášku a znovu ocet misto aviváže... ale moc tomu nedávám...

@kammka to je dobej typ, to zkusím :slight_smile: Můj problem je, že separačku často zapomenu dát... :frowning2: Bohužel mám hrubé i ručníky a obleční pro prcka... Co jsme bydleli v minulém podnájmu, tak tam byla voda krásně měkká a nebyla třeba ani aviváž a i 20 let staré ručníky byla jemné a teď z toho mám šmirgl :angry: :confounded:
4. říj 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já teď popravdě nevím ten eshop, ale do googlu jsem si hodila název toho prostředku a vyjeli mi eshopy. Tak pak nějaký vyberu, kde bude levnější :slight_smile: Právě, že třeba na babaku jsem ho neobjevila ani jinde, kde normálně objednávám.
4. říj 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen co jsem koukala, tak ceny jsou všude stejné... cca 143 kč za litr... nejrději bych to koupila někde v kamenném obchodě, kde nebudu platit za poštu... :frowning2: ale když si k tomu připočtu jízdenky na MHD, tak ta pošta vyjde možná i levněji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ u mě to nemá smysl. Bydlíme na vesnici a nejbližší větší drogerka je 25km daleko, takže mě pošta vyjde levněji :frowning2:
4. říj 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak to máme stejně.... sice mám prahu za bukem... ale výlet na otočku je pro mě za stováka.... :rolling_eyes:
4. říj 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ taky se pohybuju na této částce :confused: Rok od roku horší. A to ještě teď, jak jezdím se dvěma dětma sama, tak to jedno musím platit, i když mu je tolik, kolik je :confused: :rolling_eyes: Hlavně, že mám malého většinou v manduce, takže vlastně ani nezabírá místo. No ale jezdí tu jeden mlaďoch a ten mi dá vždycky obě děti zadara :grinning: a to se na něho ani moc nesměju :grinning: :sunglasses:
4. říj 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to slyším prvně,že když jedeš sama se dvouma dětma, že za jedno musíš platit... já tuhle jela s holkou a s Tondou v kočáře a platila jsem jen za sebe...
4. říj 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka mi to vysvětloval řidič v buse, když jsem na něho vyvalila oči. Žeprej na jednoho dospělého může být jenom jedno dítě a za to druhé platíš poloviční :rolling_eyes: :confused:
4. říj 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen pěkná sviňárna... u nás vozej kočár s miminkem zadara, jenže když jsem jezdila s Fany, tak to sice měli v přepravním řádu, ale normálně po mně chtěli za kočár poloviční jízdný...já se s nima nikdy nehádala, tak často jsem nejezdila a zas bylo fajn, že mi vždycky pomohli do busu..ale někdo jinej se asi hádal, tak teď už jezdí kočárek zadara, hurá.. koukni do přepravních podmínek, jestli tam něco o těch dětech je..
4. říj 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka mrknu se. U nás v buse je teda za kočárek platba jako za zavazadlo myslím. Ve vlaku je to zadara i ty děti. Jako když můžu, tak jezdím vlakem, ale ne vždy ty spoje jsou. My bohužel nemáme auto, takže jsme odkázaní hlavně na dopravní prostředky. Ale třeba ve Vsetíně, kde jezdí MHD je kočár i dítě zdarma. No je to hnus. Asi si myslí, že máme óbr velké prachy z rodičáku :confounded:
5. říj 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska zkus laktobacílky, já když je malé dám, tak se vždycky zákonitě po****, ale jako že fakt hodně!!!!
5. říj 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ahojky, já koukala, že mají nové vzory, ale musím se krotit a šetřit, takových peněz za plíny - mám stop stav!!!!
5. říj 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vkládám fotku dortu - jen mi tam dělal neplechu ten jedlý papír na krajích,je to tam takové nepěkné :frowning2:
5. říj 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@klaire22 no krása! Pěkně ti to jde! Vidím, že sis i kostice na tvarování pořídila ... na to se já chystám, musím. Mám teď vybraný dort Ovečky Shaun, který bych chtěla udělat a bez toho to už nepůjde. :slight_smile:
5. říj 2012 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen hele a ten časopis dortománie koupíš normálně v trafice????
5. říj 2012 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen děkuji, ten jedlý papír musím ještě vychytat, špatně jsem ho ustříhla a udělal mi nehezké zoubky - je to vidět na té spodní fotce..............
hele kostice jsem koupila u větnamců za 79kč a naprosto luxusní, jsou skvělý - jedny jsem si tam u nich taky už koupila - ty stály tuším 39kč, ale tyhle jsou teda mnohem lepší - a na netu ty samé jsou pěkně mastný - tak mám radost, jak jsem ušetřila a službu udělají naprosto stejnou :slight_smile:
5. říj 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jj normálně v trafice :slight_smile:
ach jo, já se k žádným nedostanu pěkně dlouho :frowning2: Takže budu muset objednat z netu. Nu co už, ještě jsem se po tom vyloženě nedívala, ale až budu objednávat hmotu tak už musím. Zatím jsem si vystačila se štetičkou do uší, ale to už bohužel nepůjde :grinning:
5. říj 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 moc krásný dortík :slight_smile: to je uplná škoda sníst.
@aideen @kammka občas mám pocit, že je to spíš o náladě řidiče... u nás se bere kočík s děckem zadara, ale bez děcka je to už zavazadlo za které se platí. Jak je to s dvěma děckama nevím, ale přijde mi jak pitomina, že na jednoho dospěláka přijde jen jedno dítě... to bych chtěla vidět třeba prcky co jedou na plavání nebo na výlet..
A co se týče nastupovaní a vystupování z busu, tak se u nás řidiči absolutně nenamáhají, jen se kysele koukne do zrcátka s výrazem, že zdržuju, když sama soukám kočík ven po těch hnusnejch vysokejch schodech :frowning2:
Nahoru mi většinou někdo z cestujících pomůže, ale u nás vysutpuju vždy sama... Když už jsem v Praze, tak je to lepší, když si dost dlouho počkám, tak jedou nízkopodlažní spoje, sice jsou překočárkovaný, ale s tím se nedá nic dělat.
5. říj 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak zase jen na skok :slight_smile: přidávám fotečku zlatíček. doufám, že jste všechny i s miminky v pořádku a pohodě a všechna miminka jsou hodná, jako to naše :slight_smile:
5. říj 2012 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@petrisek17 Taky gratuluji k Manduce. Já ji mám doma taky a teď jsem si zvykla chodit pro syna do školky pěšky a Vojtíška si vždycky hodím na břicho a je to super. Mám volné ruce, takže můžu řešit mého uvztekaného syna a táhnout ho za sebou bez problémů. S kočárem to nešlo :grinning: A s tou rourkou se musím přiklonit k obavám @aideen že by se neměla pořád tak používat. Mimi si pak opravdu může zvyknout a pak se nebude snažit. I když mi malý řve, tak s ním cvičím a cvičím a vždycky to nakonec povolí a krásně začne prdět. Taky mu hodně masíruju bříško. Když v bříšku cítím bublinky mezi prsty, tak je to vždycky jasné.
5. říj 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tak děti ve škole už většinou platí poloviční. Zadarmo to je jen do šesti let. Je to asi fakt o tom, na koho narazíš. jestli na hodného člověka nebo na blba.
U nás jsou řidiči celkem ochotní, ale zase jak kteří. Znám pár případů, kteří by tu prdel nezvedli ani náhodou :confounded:

@neeve krásné dětičky. Malá je princezna! Taky bych zase mohla něco vyfotit ... cosi zapomínám a ten čas tak letí :cry:
5. říj 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska mám otázečku k manduce. Kolik vážíte a používáš ještě novorozeneckou vložku? Malý je právě obr, mám ho teda ještě v novoroz. vložce na ty nižší patentky a už přes něho přestávám vidět :sweat_smile: Nejspíš už těch šest kilo má, ale hlavičku ještě pevně nedrží a nevím, jestli by v látkovce zvládl obejmout mě nožkama.
5. říj 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve no nááádherní sourozenci.
jinak holky, kaphajin už tu dlouho nebyla co?? :frowning2:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek