• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22
@aideen
mě včera přišly na inzerát první plenky od anavy a je to fakt uplně jiná liga :slight_smile: Koukala jsem na ty nové vzory, ale už jsem za plenky dala moc... i když je to všechno přes inzeráty... (jak jinak), tak bych chtěla alespoň jednu, dvě nové :sunglasses: U něco pamatují, svrchní materiál je torchu sepraný a se žmolíkama ale uvnitř jsou sametové a hlaďoučké, uvidím, co s tim udělá naše voda... za balíček jsem dala 1100 a byly tam ty 3 plenky, 3 přebalovací podložky Anavy, 5 páru vložek do podprsenky Anavy a 9 PUL svrchňáky mix značek (anavy,popoliny) :slight_smile:
Ale už jsem za plenky dala bez mála 5 tis... to ani nemůžu doma přiznat...
5. říj 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aideen Já už malého do té vložky nedávám. Malý má 60 cm a 5500 g. Mám ty záda snížené tím zipem a malý sedí už jen v té velké kapse. Hlavičku mi už drží a vychází to tak, ji má sice venku, ale zátylkem se opírá o tu kapsu.
5. říj 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tak to si ještě na dobré sumě vzhledem k tomu, že jsi už okusila Anavy :grinning: Teď zrovna naskladňovali nové vzory, ale ještě že nemám prachy na účtě :grinning:
Já si myslím, že i z druhé ruky udělají tu samou službu. Navíc toto jsou kvalitní plenky a ty peníze, co jsi dala za celý balíček, je to super nákup! Já se ještě chystám na dvě plenky na snappku, dvě jednovel. na patentky a tak jednu dvě anavy easy. No a zjistila jsem, že potřebuju ještě velký pytel na pleny, bo ten malý co mám, je fakt malý. A jednu přebal. podložku. No ale postupně, budou vánoce a tak jsem říkala, že Petříkovi žádné kraviny (máme milion hraček po malé), ale že chci plenky a příslušenství :grinning:
5. říj 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Už jsem včera dala probiotika a dneska zase a když to nezabere, tak pak zkusím něco dalšího.
5. říj 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska tak to dneska skusím. My máme přes šest kilo, takže jsme ještě o kus větší :slight_smile: V po jdu na převážení, tak uvidím.
5. říj 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, letím s malým na UZ hlavičky, tak nám držte pěsti, ať je vše OK
5. říj 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ určitě budeš spokojená :slight_smile: já taky kupuji i bazarové, mám doma tuším 3 kousky :slight_smile: funkčně jim nic není, jen jsou lehce sepranější, ale jinak pohoda, jsou i víc savější, takže i výhoda :slight_smile:
5. říj 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen @klaire22 mě taky ještě almužna nepřišla, chodí až kolem 12., takže mají ještě čas... ty anavy mám jen 3, jinak jedeme čč a novosklad, mám tu taky někajé vv Kikko, froté aitu, babyidea a nějaké vkládačky, od paní sice doma šité, ale luxusní.. jinak mě jistě čeká sehnat čč 80x80, ty moje jsou mrňavé.. ale po inzerátech se nic neobjevuje... chci určo české... libštátské, nebo kikko... snad se něco objeví
Z jak velkých robíte novosklad? stačily by i 70 x 70?
Jina tatínek prohlási, když viděla látkování, "zaplať pánbůh, že máme ještě zásobu papírovek"... to sice máme, koupili jsme pár balíků v tescu, když měli mega akci a to jsem ještě netušila, že budu látkovat.. a je fakt, že to bude asi návykové, jak tuším psala @kamino :grinning:
Jen na noc máme zatím papírovku a taky na delší cestu k dr. a zítra nás to taky nemine.. jedeme na druhej konec republiky uložit babičku do hrobu.. jedeme s tomíkem taky, budeme jako sardinky v jednom autě (4 dospělí a Tomík) a čeká nás celkme cca 350 km.
5. říj 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jdu vás pozdravit, já mám opět doma marůdka- Lucinka mi průjmuje,fakt mi se z těch nemocí nevyhrabeme :frowning2:

Filípkovi míry v 3.měsících - 6695g a 64cm.

Stále kojíme jak divý,noc když je klidná tak 5x, když je mazec tak 10x :frowning2:

opatrujte vaše zlatíčka, hlavně ať jsou zdravoučká :slight_smile:
5. říj 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska my prdíme krásně sami, ale máme tam pořád vajíčka.. dneska prděl tak, že by mu taťka mohl závidět :slight_smile: nejhorší je, že mu tam dám rourku a vyleze z něj hovís tak se mu snažím pomoct dokavad tlačí a leze to z něj. obléknu ho a za chvíli začne tlačit znovu je totálně rudej a nic nepomáhá tak mu zkusím rourku znovu a zase z něj lezou vajíčka.. jinak se ho snažím každou chvíli když tady máme teplo svléknout aby se mohl volně hýbat.. sice mi vždycky pomůrá co může, ale aspon je zábava. dneska mě večer počůral až na triko při přebalování. rozbalim ho, vyčůrá se a vypadá to, že už nebude a jak začne tlačit tak to stříká všude :D
nevím, jestli včera byli nějaký erupce na slunci nebo co, ale takhle hodnej snad ještě nikdy nebyl.. i večer vůbec nebrečel usnul tak, že jsme měli čas i na sebe s taťkou :slight_smile: a pak spal a budil se jen na jídlo :slight_smile: dneska jsem si ho položila na nohy a hrála si s ním a taky vůbec nebrečel sice měl prdíky ale žádnej brek.. ale to je určitě jen chvilková záležitost :D chce mi dát na chvíli pauzu :D
5. říj 2012 v 10:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ mě chodí almužna (přesně jak trefně píšeš) už 7. v měsíci. Takže by to mělo přijít dneska. Ale dělají si, co chtějí, takže chodí až po víkendu, když to tak vyjde. Ale měli by už pracovní den předem, když to vyjde na víkend. Navíc si mám příští týden jít pro tu debilní skartu. S tím zase budou jenom problémy. Zase se budu třepat, aby peníze vůbec přišli. Mám totiž na účtě navedené trvalé příkazy, z toho jedna půjčka a jak ta se nezaplatí, tak tam jsou denně docela tučné pokuty. Hej proč nemůžou nechat fungující systém tak? Hlavně že si idiot Drábek rezignuje a nechá tam takový bordel :angry: :confounded: :rolling_eyes:
@ivis krásně přibíráte! Je mi líto, že je prďolka nemocná. Ať se z toho rychle vyhrabete!
Ty fakt kojíš tak často za noc? :astonished: :fearful: No tak to je mazec. Já ze začátku taky tak pětkrát, ale teď se to ustálilo na třech kojeních. Naštěstí :slight_smile: Ale i tak jsem na vývrat.
5. říj 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ super klučičí modely!!!! plánuješ další děti???? :wink: já asi jo.... :wink: :wink:
5. říj 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen a ty nemáš mateřskou?? to přece není soc.dávka, na Skartu by měl chodit až rodičák... ten já budu mít někdy od ledna nebo tak.. :unamused: to bude něco.. dneska jsem zas chlapovi říkala, že lednice skoro nechladí, že máslo z ní není tuhý jak bejvá...skoro jde mazat.. je 14 let stará, k tomu byla cca rok odstavená v kůlně, možná dýl, on mi řek, že bude zima, tak je to v poho, kdyžtak na jaře, no to chci vidět, jak budem mít sýry,šunku a to máslo v minus dvaceti na parapetě v krabici, to bude super..a takový mlíko do kafe si asi budem odsekávat majzlikem, aspoň si nespálíme huby :angry:
5. říj 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ ale ty jezdíš z Třebákova třístovkou, nebo ne?? tam řídí jedině pitomci, bohužel.. když jsme bydleli u Jílového, tak mi do a z busu pomáhaly důchodkyně.. hnus.. tady je to jinak.
ale třeba do Týnce jezdí v 339 takovej snědej řidič, vždy oholen, vždy sněhobílá košile a chování gentlemana, akorát já si jeho pomoc moc neužila, to už jsem jezdila bez kočárku..

:grinning: :grinning: :grinning: Tonda má záchvat smíchu, to je dobrý..a tatínek zas neni doma, aby to viděl..jdu postavit brambory, máme koprovku, tu chudší verzi s bramborama a vajíčkem.. ti dva jeli po hospodách pro zbytky pro čuníky a zase se někde zasekli, to je vždycky, holka vyleze z vozu s rukama plnejma dětskejch časáků a žvejkaček, co jí tatínek nakoupí, já z něj rostu....je strašně neodolnej :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka ne, já neměla na mateřskou nárok. Můj milovaný zaměstnavatel mě v půlce rodičáku s Broničkou vyhodil, resp neprodloužil smlouvu, jak po vzájemné dohodě SLÍBIL. Takže mám zrovna rodičák.

Hej ja tu Broninu dneska něčím vezmu po tom zadku :angry: :unamused: :rolling_eyes: Nepříjemná dneska, pořád všechno špatně. Budí mi malého, dělá co nemá. Na zbláznění toto!
5. říj 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak to je mi líto...zas asi jeden šéf, co by si musel odpustit dvě dovolené za rok, nebo ne?? :angry: :angry: :angry: :angry: a ty jsi neměla smlouvu na dobu neurčitou?? no asi ne.. :frowning2:
5. říj 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka přesně, jak píšeš. Himaláje na měsíc a atd. :angry: :confounded: To jsem vlastně měla podepsat smlouvu na dobu neurčitou, co mě vyhodil. A to mi ještě před odchodem na mateřskou pěl, jaká jsem šikovná a že si mě určitě chce nechat. A já blbka mu věřila. A ani nebyl schopný zavolat a říct mi to. Přišla mi jen písemná výpověď domů. :rolling_eyes: :confused:
5. říj 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jj, chtěla bych ještě jednoho prcka, aby to nebyl rozmazlenej fracek - jedináček :slight_smile: a hlavně 2 děcka se dokážou zabavit i mezi sebou.
Je to tak, jen Třebákov je mírný výraz, já tomu tu říkám k.k.tov :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky bych chtěla tak pěkného řidiče, alespoň na týden, tady je to fakt na palici.. raději jdu přes les a pak se napojím na chodník co vede do radotína, je to o dost delší, ale na moje nervy šetrnější, ale do toho krpálu jezdím busem, to už bývám většínou tak mrtvá, že bych to nedala

@aideen tak to je fakt svinstvo, já odešla z práce v pravou chvíli, pak dělali pers. změny a ani nevím, jak to pořádně dopadlo.. zatím mám mateřskou, ale pořád je to o dost miň než plat a od ledna to bude na chcípnutí (přijde mi 6 tis a nájem máme 11) Proto musím ještě dát do kupy plenky, abych pak nemusela nic kupovat, protože pochybuju že za praní dám pak tolik co za papírovky.
Taky si říkám, jaké pohádkové platy musí mít ti nahoře... měsíc luxusní dovča tam či tam, jedna v létě a jedna v zimě.. a my dřeme jako voli a dovolenou tárvíme u babky a dřeme na baráčku a spravujeme to co se dá udělat svépomocí za pár kaček...

Venku je sice chladno, ale neprší, tak přebalím Tomíka a vyrazíme ven, včera, když jsem byla u dr,, tak mi přišel balíček, tak si tam zaskočím a rovnou vezmu ven i hafinu, je to takové hromadné venčení :grinning:
5. říj 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka s tou lednicí je to na nic... zkus doma vysvětli, že stará lednice bere o mnoho víc proudu a když ji vyměníte za novou, tak se vám prašule vrátí...
Já měla starou Calex lednici, krásná, velká, 2 m vysoká, uvnitř super prostor.. jen když jsem si půjčila od bráchy měřák spotřeby, tak mě z toho mále švihlo... ta mrcha si brala cca 300 kč za měsíc... takže rovnou šla a na splátky jsme pořídili novou
5. říj 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tahle je už celkem moderní, ale i tak..navíc je malá... pro nás, kteří tam každou chvíli musíme dát chladit zabitý kachny, králíky, skladujem tam vajíčka, pro mlíko jezdíme s 5ti litrovým kyblíkem do kravína..no musim ho u-ke-cat...teď v pondělí jede chlap pro telku a dvd do jedný soukromý školy, vyřazujou..ale lednici tu bych fakt chtěla funglovku, kvůli spotřebě a i z hygienických důvodů..
5. říj 2012 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,no vy jste se rozpovídaly! :astonished: Dočítám vás půlhodiny,mám čas,malá dnes zabrala po obědě což nebývá..Ale dnes je fakt zlatá,v noci jsme trhly rekord,spala v kuse 8hod bez kojení,takže jsem se vychrupla :wink: Neumím si představit kojení 5-10x..jako ivis.. :astonished: :confounded: Já kojím normálně jen 1x většinou mezi 4-5hod a usíná kolem 22hod :wink: Takže dopol jsem akorát vysála,a pak jsem udělala brambory a nastrkala nádobí do myčky.Táta nakrájel a obalil houb.řízky a ted tu chrní..chtěl jet na chatu,ale vzdal to..čerpá síly na večer.pííívo.. :angry: kubík stále pokašlává,ale je to lepší,že jsme ani k dr.nešli..myslím že bude ok s domácím kurýrováním přes víkend.. :slight_smile: Akorát že v úterý mají zas plavčo tak uvidím jak na tom bude..?Dnes mi dorazily na něj manžestráčky,další mám objednané i s bundou na ted a malé kombinézku..Mě už peníze dorazily,tak jsem se "rozšoupla" :grinning: :grinning: :grinning:Koupila jsem si i něco pro sebe,to už včera tzv.válenky boty,měli je v albertu slevněné a taky malýmu kožené boty na jaro..no za 229kč nekup to.. :sunglasses:
5. říj 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ne,bohuzel ja nepsala o navykovosti latkovani,vzhledem k silene zasobe jednorazovych plen co jsme dostali,tak mem minimalne na pul roku o pleny postarano. Mela jsem to puvodne v planu,ale tata to rozhodl za me :wink:
5. říj 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Dortík se ti náramně povedl,opravdu,šikulka :slight_smile: Tak vše nej Elišce k svátku :grinning: :sunglasses:
5. říj 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neeve Krásné děti máš a Milánek jak parádně pase koníčky! :sunglasses: Tééééda,máme co dohánět... :sweat_smile:
5. říj 2012 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen To je pěkný hajzl ten zaměstnavatel..já měla štěstí že jsem v posl.práci měla hned smouvu na dobu neurčitou a stačila jsem tam odpracovat nějakých 9měsíců a pak jsem otěhotněla a šla na rizikáč..trošku jsem se bála že nedostanu mateřskou,že mám málo odpracováno,ale naštěstí ne.. :grinning: a tak ted beru slušnou mateřskou a našetřím něco na horší časy s rodičovskou.... :sweat_smile: :confused:
5. říj 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni děkuji :slight_smile:
5. říj 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Ježiš, Milánek je vážně ňuňánkovej, bych ho upusinkovala :slight_smile: A Nelinka je krásná slečna :slight_smile:
5. říj 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ja uz jsem to tu tusim psala,ale ja to mela v zamestnani taky vesely..firma na tom je blede a bylo jasne,ze se bude propoustet. No a stacilo par propustek do Pronatalu a uz jsem byla take na seznamu. Vypovedi jsme dostali v zari, v rijnu jsem byla na IUI a nastesti se chytlo a od listopadu,hned jak to bylo potvrzene,tak hura na neschopenku jeste ve vypovedni lhute..ja jsem mezi tim samozrejme praci hned nasla,ale nastupni plat byl o 6 tis nizsi,zvedl by se az po zkusebce a ja nechtela riskovat,jelikoz je to tak,ze pripadna materska by se pocitala ze soucasneho prijmu i kdybych tam pracovala jen mesic..pekna svinarna..nikoho nezajima,ze predchozich 5 let jsem vydelavala slusne a na pojisteni jsem odvadela dost vysoke castky...no hlavne ze to dobre dopadlo a delam to uplne stejne..setrimna hubena leta..tech 7 tisic bude drsnych. Ale alespon neco,v jinych statech nemaji ani to...
6. říj 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Přesně jak říkáš,s těma 7tis. nenašetřím ani korunu a spíš půjdu do mínusu.. :frowning2: Budu muset doufat,že občas něco prodám,po malém a Nikol a taky se chystám prodat těhotenské věci,tak si aspon něco vydělám..
Tak bych ráda nějakou práci na doma,ale ty moc nejsou,nebo o žádné nevím.. :confounded:
Tak pěkný víkend všem,my dnes zase krásně hajaly,až do 6h na první kojeení..luxus:slight_smile:
6. říj 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,potřebuju poradit,od včera se snažím na happy foto přenést fotky,ale nedaří se mi to,vždy když je dám do košíku,tak se spustí přenos a nakonec mi to napíše: 0 fotek přeneseno,zkontrolujte internet.připojení..Přitom jsem připojená furt..Předtím jsem si stáhla tu javu jak chtějí a pak spustím ten program HF expres,normálně tam vložím ty moje fotky,zadám počet ks..to funguje bezva,ale pak ten přenos neproběhnu,už z toho blázním.. :confounded: :frowning2: :unamused: Akci mají jen do 9.10.ráda bych to stihlla... :rolling_eyes:
6. říj 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek