• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@aideen Už nemusíš,zkusila jsem jiný způsob,tu digisběrnu a tam už to proběhlo,tak je to ok.:slight_smile:Ale díky za objevení :sunglasses: :grinning:
6. říj 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,no teda,přibíráte nádherně,ale nedivím se,při tolika kojení.. :sweat_smile: :confused: Ale za to ty musíš být hubená :wink: a taky dost unavená,ne? :confounded: Přeju brzký uzdravení :wink: :sunglasses:
6. říj 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Tak jak dopadl ten ultrazvuk?Doufám,že ok :wink:
6. říj 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 šikulka nádherný dortík :slight_smile: kam se na tebe hrabu s medovníkem :grinning:
@neeve teda máš nádherný děti :slight_smile: oba krááásní :slight_smile:
Jinak u nás už se prdíky a kadění zlepšilo, koupila jsem laktobacilky v kapkách, stojí něco přes 200 a super :slight_smile: žádné kapky na prdy už malé nedávám :slight_smile:
Omlouvám se mc vás nestíhám, včera jsem byla trhat osmičku to byl masakr, horší jak rodit tak jsem ráda že to mám z krku, s každým porodem jedna osma ven....přikládám aktuální fota a mizím uklízet
6. říj 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@petule22 děkuji :slight_smile: medovník taky miluju, mám na něj skvělej recept, ale nechce se mi do něho kvůli pracnosti.....jsem v tomhle lempl.
Jinak sluší ti to mamko a Nikolka už krásně pase, my už taky hezky paseme, večer dám nějaké fotky naší cácorky :slight_smile:
6. říj 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 Sluší vám to oběma:slight_smile:Jéžiš zubař a osmičky? :frowning2: Ty mám ještě všechny..ale kdoví na jak dlouho...ted mě čeká tahání nervů za měsíc a něco,to taky neznám radši se už ted bojím.. :confused: i když s injekcí to snad půjde.. :unamused: :sweat_smile:
6. říj 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Jo krásně pasete,my jsme fakt dost pozadu,sotva nazvedneme hlavičku,ale od včera cvičíme na baloně a je to lepší :sunglasses:
6. říj 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
@vormoni holky mě právě přijde že nic moc nepase...má tu hlavu děsně těžkou....
6. říj 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Ale udrží ji,že ji stihneš vyfotit :slight_smile: to u nás nehrozí..furt si říkám až bude mít větší sílu..Musím ji zvážit,ted jsem dlouho nevážila..třeba budem mít už 5kg..? :sweat_smile: :confused:
6. říj 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paseme, paseme :slight_smile:
6. říj 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@klaire22 teda kam se na vás hrabem :wink:
6. říj 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 No to je mazec,takhle krásně se už zvedá..:o)Šikulka :grinning: :sunglasses:
7. říj 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Krásnou neděli všem..Dnes jsem otevřela oko,malá se už vrtěla v postýlce,tak jsem koukla na hodinky a ono bylo 10:28!!! :sweat_smile: Volám na Kubíka,co mě obyvkle už dávno budí..Ptám se ho ,proč mě dnes nevzbudil,prý měl práci a jakou?Sám si ostříhal ofinku přece.. :sweat_smile: :confused: :grinning: :grinning: No není šikovný? :sunglasses: :grinning: Veselou neděli i vám! :grinning: :grinning: :grinning:
7. říj 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vormoni pěkně to udělal :slight_smile:
7. říj 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni hahaha, to je šikula :slight_smile: to musíš pochopit, mamko :slight_smile:
7. říj 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliška se nám od včerejška překuluje sama na bříško - teda, vždy když přebalujeme, tak ji vždy dávám na bříško, aby chvíli pásla a pak zase na zádíčka a ona se mi na té přebalovačce začala otáčet :slight_smile: přijde mi, že je na to ještě brzo, ale zvládne to fakt sama....začalo to včéra na naší posteli, položila jsem si ji napostel, manžel u ní ležel a ona se najednou otočila......tak jsme si řekli, že se spíš trošku zkutálela, že to byla náhoda, ale dnes to válí o sto šest a ukázala to dokonce už babičkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to moje šikulka :slight_smile:
7. říj 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahojky, zlatko promiň, já se vrátila od tchána až dneska! :frowning2: Tak jsem nemohla poradit. Taky posílám jenom přes tu digisběrnu, jinak mi to nešlo. Tak hlavně, žes to zvládla :slight_smile:
7. říj 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Téda je to možný? :astonished: :slight_smile: To vy jste šikulky,to je fakt brzy,ale asi díky tréninku..klobouk dolů holky :sunglasses:
7. říj 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj takhle v nedělní večír :slight_smile: byli jsme se v pátek projít do lesa a zkusila jsem vzít Ondráška do Manducy. když jsme ho tam štelovali tak u toho trošku vyváděl, ale když jsme ho tam nandali a udělala jsem dva kroky tak usnul jak špalek a vzbudil se, až když jsme ho vyndavali do sedačky.. v sobotu mi volala mamka, že jedou do lesa, jestli nechci s nima, tak jsem zase vzala manducu a bylo to nachlup stejný jako v pátek.. celou dobu v lese spal jako špalek.. no občas se zavrtěl, ale stačilo jen dvakrát pobouchat po zadečku a hned zase spal.. zítra když nebude pršet tak chceme jít s kamarádkou s prckama do lesa, tak snad nebude pršet :slight_smile: a jak jste se měly vy? jinak jsme na dnešek jedli v 19:00 a usli jsme sice asi v až v půl 9 ale na jídlo jsme se vzbudili až v 1:45 :slight_smile: jsem zvědavá na dnešní večer a zítra bez tatínka :(
7. říj 2012 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Elinka je moc šikovná, to se máme tedy co činit :slight_smile:
@petule22 ty bláho 7 kg... to už se mrně dost pronese, moc vám to sluší, jinak na to pasení taky doporučuju balon, ted sjem na to bohužel 3 dny prděla, ale prcek na tom tolik neřeve
@vormoni To se nedivím, že Tě Kubík nechal chrupkat, ještě by si mu do toho díla mluvila a to je to poslední co by chtěl, ne? Ale je to suprová fotka :sunglasses:
@petrisek17 počásko v sobotu luxusní, ale nálada nic moc.. byli jsme rozptýlit babiččin popel na místě, které si vybrala... takžte nebylo moc veselo.. zemřela 14 dní před tím, než se Tomík narodil.. Takže jsme v sobotu byli stále na cestách a 11 hod mimo domov, ale Tomík to zvládl na výbornou :slight_smile:
Dnes je u nás polojasno a občas krásně svítí sluníčko a hlavně neprší. Nejdřív musím trochu poklidit a hlavně udělat podlahy a pak asi na chvilku vypadneme ven.
8. říj 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ No jo,je to rozený kadeřník:slight_smile:Ale aspon mu to už neleze do očí,že.. :sunglasses:
To jste si udělali pěkně dlouhý výlet.. :astonished: ale pro dobrou věc a když to malý zvládl,tak dobrý :wink:
my nikde moc nebyli,max.na procházce..U nás je taky dnes slunečno,tak mi snad uschne prádlo..odpol se chystám s malou na kontrolu v 9.týdnech..jen odvedu Kubíka do Notičky a valíme,at se stačíme za hodku vrátit.. :slight_smile:
8. říj 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrisek17 Tak se nosítko vyplatilo,to je dobře:slight_smile:Mě by ho měla kámoška brzy dovézt nebo poslat,bude se hodit..My dnes spali ok,ale jak chodíme do školky,tak malou budím na jídlo v těch 4-5hod, aby spala když malýho odvádím...A vyšlo to opět:slight_smile:
8. říj 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme už doma od doktorky..Váhu máme 4480g,takže ještě ani ne 5kg.. :wink: Ale dr.nic neříkala.. :wink: Očkování jsme zvolily prevenar (doplatek 260kč),akorát mě překvapilo,že bylo ve dvou injekcích,dostala píchanec do každé nožičky a řev byl.. :confounded: :confounded: Přeočkování za 1měsíc.. :sweat_smile: :confused: rovnou s konntrolou ve 3.měsících..Tak uvidíme jestli bude teplotka..zatím je hodňoučká :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak málo? U nás si mám vzít 400 :-/ no to asi dostala zároven i hexu když dva :slight_smile:
8. říj 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jdeme zítra na váhu a na druhou dávku rotarixu. Jsem zvědavá, kolik malá váží, včéra jsem ji měřila krejčovským metrem a naměřila jsem cca 60cm, tak jsem zvědavá, jestli jsem se moc nesekla. Hlavně jsem zvědavá na tu váhu!!!!
8. říj 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 No jo,mohli jsme dát synflorix -ten je bez dopl.proti 10.typům pneumokoka a ten prevenar je proti 13.typům..Musím mrknout do průkazky,co nám dali, jestli i tu hexu?.. :astonished: Noc byla v pohodě,teplotka nebyla a spinkala dobře,takže je to snad za náma :wink:
9. říj 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ty brďo,už 60cm?Vy rostete :grinning: Ale my tuším taky,víc do délky jak na váhu.. :sweat_smile: :confused: Holt bude štíhlá a vysoká po mamince :grinning: :sunglasses: Teda než byla těhu..mám ještě 5kg navíc.. :angry: :angry: Tak at vás to moc nebolí :wink:
9. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni @klaire22 já byla teď v úterý taky na kontrole a máme 60 cm a 5200 g a ptala jsem se na očkování a dr. mi řekla, že je ještě čas, že prcka nabodnou až ve 3 měsících... není to divný?
Váhově se držím, tedy mám o 2 kg víc než po porodu a to kojím jako divá...
@dociska co kontrola? myslíme na tebe
@aideen dnes mi přišel permon M (včera objednáno z almužny), teď peru první várku, tak jsem na to zvědavá... dala jsem ještě trochu sody, snad to konečně nebudou struhadla..

mizím pryč, jdu na ortopedii, po porodu mě bolí kyčel jako ďas a procházky začínají být spíš peklo... už to nemůžu dál odkládat.. jsem zvědavá co mi dr řekne... - zhubněte dalších min 15 kg... už to vidím
9. říj 2012 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek