• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@alex001 12den po KET 869 hcG
17. lis 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo to je krasne já měla 11 den od ET 993 :slight_smile: a dávali jste jednu hmmmm to jsem teda zvědavá co se z toho vyklube :slight_smile:
17. lis 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jani11 to jo tak ja myslela ze utros berou jen rizikaci o nikom jinem nevim... ale asi je to na lekarich no.... ja si to uz bez urtose ani neumim predstavit :slight_smile: a jinak ty kontroly v irsku (no ono v jakekoli jine zemi nez cr) jsou fakt tak malo ze bych se zblaznila :slight_smile: ale ono to asi neni potreba :slight_smile: ja diky IVF byla na utz kazdou chvilku, hlavne jsem byla na redukci cekala jsem trojcata :grinning: to byl taky psycho zahul
17. lis 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex001 krasny cislo
17. lis 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Ty jsi byla na revizi čekali jste trojcatka? Ty brdo to musel byt mazec!!!! Dvojčata ještě jakž takž, ale tři to uz je fakt zahul a myslím ze i dost nebezpečné pro všechny ze :(
17. lis 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex001 ne revizi ale redukci :slight_smile: no byla jsem na IVF a dali nam dve embrya a obe se chytli, jenze pak se to jedno dvojce rozdelilo na jednovajedna dvojcata, takze tam byli tri,mazec... dr. nedoporucil donosit vsechny tri a pak na velkem utz zjistili ze maji velke markty na vyvojove vady ty jednovajecne tak jsem sla na redukci ze3 na 1
17. lis 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to vypadá, že na mě leze nějaká nemoc :frowning2: mám trochu teplotu, jsem děsně slabá a bolí mě celý tělo. Přítel už jel pro ovoce a nějaký čaje do lékárny.....bože doufám, že to mimi ustojí!!!!!!!!!!!!
17. lis 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak vitej do klubu nachcipanych :frowning2: ja jsem totalne KO, plice boli jak kaslu, hlava boli od rymy nastesti krk je v pohode.....
17. lis 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo je to bezpečne ty redukce? Já bych měla šílený strach!!!! Jsi sikulka ze jsi to zvládla!!!! :slight_smile:
17. lis 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex001 neni to bezpecne, nebo jinak, nic neni bez rizika, redukce se dela normalne lokalne bez umrtveni, pres brisni stenu, takze prochazka ruzovym sadem to neni... ale nic jineho my nezbyvalo a mam krasnou uzasnou amalku tak to za to stalo :slight_smile:
17. lis 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo Já mám zatím jen teplotu, bolest hlavy a celáho těla!mám strach o mimi.....
Holky na chripajznu a na hlchlazeni čaj s citronem a jitrocelovy sirup to tehulky můžou brzy se uzdravte :slight_smile:
@yesu no to ja mam taky strach, taky me boli kricho od kasle, jsem myslela vcera ze ho vykaslu ... ale neudelam s tim nic, jeste ke vsemu tu mam amalku, ktera me nenecha lezet tak docela zahul.... samozrejme to uz odeme chytla taky tak prskame obe dve :frowning2:
17. lis 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo no fakt si to vůbec neumím představit to je parada ze malá je v poradku :slight_smile:
17. lis 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex001 no taky to byl peknej mazec, teda hlavne psychicky.... telesne to bylo ok hnedle..... ani ten zakrok nijak nebolel jen proste mrchy psychika dela svoje ze...
17. lis 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo jj já byla v 11 tydnu na revizi ptotoze naši holcicce přestalo bit srdíčko a bylo zo šílené psycho a ke všemu se nám po tom vůbec nedařilo otěhotnět takže prachy za IVF litaly oknem a já uz toho měla fakt dost a tak jsme zacali přemýšlet i nad adopci, ted na podzim mě manza ukecal abychom to ještě zkusili a je dobre ze to udělal :slight_smile:
17. lis 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex001 tak to je mi lito ze to nejdriv nedopadlo ale zato ted budes mit dve uzasny deti :slight_smile:
17. lis 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo :slight_smile: moc si to přeju!!!!
17. lis 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já neprodělala nikdy žádný potrat, jen jsem měla problémy se žlutým tělískem, dr. mi ten utroš napsala i při prvním těhu........z mojich kamarádek ho snad brala každá když byla těhotná - jen do 3. měsíce pak už ne.
17. lis 2011 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex001 jeee dekuju moc, je to nase boubelinka :wink: taktez gratuluju k tehu! dvojcatka, to je krasny :dizzy_face: jojo cekani to bude dlouhy :unamused: prave se to bojim nekomu rikat ze jsem tehu... v praci uz to teda asi vi 6 lidi, ale kamaradum, rodine... a na ten utz jdu az po vanocich, takze pochybuju ze se mi to do ty doby podari utajit, jakmile nebudu o vanocich pit, vsem to bude jasny.. muzu si dojit samozrejme na soukromou kliniku (stalo by to asi 150eur), jenze uz za ten NT test budu platit asi 200eur, tak nevim, zrovna pred vanoci si moc vyskakovat nemuzem :unamused: jinak uz tu ziju 6let (ale v planu jsem mela jenom max 8mesicu, naucit se aj :grinning: )
@hypo jojo mas pravdu, to jenom v cr mate takovyhle vyhody :grinning: jako zvladla jsem to minule, tak snad i ted...
17. lis 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 jojo presne o tom jsem mluvila, co jsem slysela, tak ho brala snad kazda tehule (jako v cr). ja jsem se vcera bavila s praktickym doktorem, je z madarska, ptal se me kde si myslim, ze je lepsi system, tak rikam ze urcite v cr, a on ze si mysli, ze ne (v madarsku je to pry podobny), ze ty casty kontroly jsou zbytecny, ze kdyz se podiva na statistiky co se tyce potratu apod. tak je to stejny, ne-li tady lepsi. no nevim. jako ja irsko miluju, ale tehotna bych byla radsi doma...
17. lis 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 Až teď jsem postřehla, že bydlíš v Irsku!!! Můj sen je se tam jednou podívat :slight_smile: :dizzy_face: Musí tam být neskutečná příroda.........
17. lis 2011 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 :slight_smile: jojo, je tu krasne. my teda bydlime kousek od dublinu a takovy to 'pravy' irsko spis najdes na jihu nebo zapade, ale neni to daleko... urcite se sem jednou podivas - je to kousek, a letenky jsou celkem levny :wink:
17. lis 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 To vychází az po vanocich teda to bude doba snad Ti to rychle utece:slight_smile:. Já osobně si myslím ze v Česku mame výbornou zdravotni peci oproti jiným statum EU myslím co se týká vzdělaní a odbornosti jen jim někdy chybi lidctejsi přístup atd. Já bych nejraději chodila na ultrazvuk každy týden abych viděla ze je vse v poradku:slight_smile:.
17. lis 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani11 jsou to pálky za ty vysetreni :(
17. lis 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zizina to jsi skoro jako já já měla poslední 12.10.
17. lis 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex001 diky, snad jo. s tim zdravotnictvim souhlasim, ze cr patri mezi nejlepsi, treba tady ten system nic moc, ale zase naopak ten pristup je tu uzasnej. jinak kdyz se neco deje, tak oni se staraji to jo, spis ta prevence chybi... jsem s emmou kolem 32tt trosicku krvacela (nebo spis asi spinila, nic vaznyho), ale v nemocnici si me nechali pres noc na pozorovani a peci jsem mela vybornou.
17. lis 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pozorujete na sobě už nějaké změny? ze vám už začíná trčet bříško?
17. lis 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex001 v tehotenstvi je vsechno zadarmo, ale jen ta zakladni pece (a treba jak jsem psala kdyz jsem zustavala v ty nemocnici, tak jsem taky neplatila nic). ale za nadstandard (za coz se tu bere treba ten nt test nebo dalsi ultrazvuky) se bohuzel plati...
17. lis 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alt tak to vubec, a doufam, ze jeste nejakou dobu zustane tam kde je :grinning: ja vim, ze podruhy uz je to jiny, ale pri prvnim tehu jsem mela brisko az nekdy kolem 15,16tt.. nepocitam kdyz jsem byla nafoukla, ale takovy to opravdovy tehu brisko :slight_smile: jinak zmeny ne, jen jsem porad hrozne unavena....
17. lis 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek