• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@aideen No tak měla snahu pomoct,musíš to tak brát..Mě Kubík včera poprosil o fixu,že bude malovat dýni,tak jsem mu ji dala a za chvíli kouknu a on v ruce nůž a že jde vykrajovat!!! :astonished: :angry: Jsem myslela že mě klepne..!O fixu si řekne a nůž si bere bez dovolení ba i mého vědomí..děs!!!! :rolling_eyes: Ale namaloval ji pěkně,jenže tatínek mu ji smazal,dřív než jsem ji stačila vyfotit,jelikož ji chtěl vyřezat a to podle toho jeho nápadu -nešlo :sweat_smile: :confused: Tak chudák brečel jak želva,ale nakonec dal tátovi za pravdu,že ta jeho dýně je lepší..je to sranda s dětičkama :grinning: :grinning: :grinning:
31. říj 2012 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni zkus si koupit nějakou osvědčenou "značkovou". Možná si ji plácají sami a mají třeba na ten krém spešl požadavky, aby se jim neroztekla :slight_smile:
Jo, to ona poslední dobou pomáhá pořád - bez ní nesmím naskládat prádlo do pračky, ani ho pověsit a nedej bože vyžehlit. To samé, když škrábu brambory, míchám těsto, obaluju řízky ... :grinning: Jsem zvědavá, jak dlouho jí to vydrží :grinning:
Malá nám jednou taky přišla do obýváku s nožem a s tím největším, co vlastníme! :rolling_eyes: :angry: Krve by se ve mě nedořezal. Netuším, kdo ho zapomněl na lince, ale hlavně jsme vůbec netušili, že už tam dosáhne. Od té doby jsou nože schované. Takhle jsme i přišli na to, že už dosáhne na klidu od hlavních dveří. Normálně byt otevřený a bronička už skoro u východu z baráku. Sem myslela, že mě odvezou. Hned u domu je cesta, to by byl mazec! :angry: :confounded:
31. říj 2012 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen taky bych potřebovala vyprat nějaké hračky, ale bojím se, aby pak byli ještě funkční :frowning2: a samozřejmě cedulky jsem dávno vyhodila a nebo ustříhla :frowning2:
31. říj 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni tak už mi chybí jen vytřít a vyndat nádobí z myčky, ale na to prdím, počkám až dopere pračka a jdeme ven :slight_smile: klube se tam sluníčko :slight_smile:
malá aspoň hezky vytuhne v kočárku a bude chvíli klid a já se trošku projdu :slight_smile:

akorát tu dojídám včerejší véru - herkot, se mi to povedlo a to jsem vařila "co dům dal" :slight_smile: orestovala jsem gnocci a k tomu jsem udělala omáčku ze všeho co jsem našla - salám, cibule, paprika, sýr, smetana, petrželka a je to teda hodně dobrý :slight_smile: mňam, mňam:slight_smile: se musím takhle veřejně pochválit :slight_smile:
31. říj 2012 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen ježiš fuj, to se ti nedivím, že by se v tobě krve nedořezal, já bych z toho měla asi psotník, vidět malou s největším nožem, co doma máme!!!! brrrrrrr :frowning2:
31. říj 2012 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 pokud to není hrací, tak to normálně hoď do pračky. Já tak peru i napůl plastové s něčím plyšovým. A nic se tomu nestalo :slight_smile:
A ona se ještě smála, jako by to bylo to nejzábavnější, co udělala. Člověku to ale opravdu sem tam nedochází, kde co nechává. Ale jakmile se něco takového stane, tak si už pak dáváš sakra pozor.
31. říj 2012 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 tak tos toho doma našla hodně :grinning: I když my máme teď teda ledničku taky natřískanou a to ani nevím čím :fearful:
31. říj 2012 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen no gnocci já mívám doma skoro furt,je to taková nouzovka :slight_smile: salám potřeboval sdělám, papriku jsem našla zapomenutou v šuplíku v lednici, takže fakt taková sdělávačka zbytků a jak to pak bylo dobré :slight_smile: a dneska udělám špekové knedlíky - vyndala jsem je už z mrazáku, udělám k nim jen zelí a cibulku a je véča :slight_smile: ty mi nadělala babička, takže si pískám, dneska se mi vařit nechce :slight_smile:
31. říj 2012 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen to věřím, musel to být šok!!!! člověku začne hned docházet, co všechno se mohlo stát a je mu špatně jen z té představy!!!!

hrací nemám žádné, mám chrastící, pískací a jedna vibruje.......tak nevím, zda s tím můžu do pračky!
31. říj 2012 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 vibrující já osobně do pračky nedávám, ale zbytek jo. :slight_smile:
Tak to já udělat zelí, tak mi to muž nebude jíst. :angry: V jídle je někdy strašně rozežraný. Ale to je tím, že tchýně moc neuměla vařit, tak mu to prostě nechutnalo. Ale když ho přesvědčím, aby to aspoň zkusil, tak to už mu to chutná a pak to jí bez keců pokaždé :slight_smile:
Já většinou vařím teplé obědy, večeři teplou jenom malé a my si něco nachystáme. Někdy i pizzu nebo langoše, ale to málokdy :slight_smile:
Gnocci miluju, vlastně všechny takové jídla. Večeři ti dneska budu tiše závidět :grinning: zelíčko mňam mňam
31. říj 2012 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrisek17 řekla bych, že o tchýních by se mohly psát romány :slight_smile: To je mazec s tím Motolem, hlavně aby taky pomohli a ne jen posílali od čerta k ďáblu :confounded: Budeme s Tomíkem držet palce.
@klaire22 ty bláho, tak to je Elinka velká šikula, my jsme zatím u pasení, ale začíná se mi naklánět na strany, tak uvidíme, ale chce to čas, nikam nespěchat, hlavně že bude spokojenej :slight_smile:
@aideen jj, je to HD pastelka, sehnala jsem jich 11 za 800 :slight_smile:, vč. vkládaček, no neber, to a jsou super, moje nejoblíbenější, už mám hotový střih a chci si jich víc ušít z ručníků, jenže mám rozbitý stroj, takže to musí chvilku počkat, nebo se budu muset k někomu vetřít, na zkoušku jich chci udělat tak 2- 3 a pak uvidíme. Už je mám po 2 dětech a taky byly hrubé jako struhadlo, no hrůza :angry: :angry: :angry: Ale teď jsou heboučké, Permon trochu funguje, ale jako žádnej zázrak to není, ale asi bude dost tou naší vodou, jakmile jednou vynechám, tak je to děs... pan domácí mi dovolil sušit v jejich sušičce, takže tam házím všechny plínky a hrubost je pryč.
31. říj 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 já prala i vrnící housenku a i hrající, ale před tím jsem hračku ohmatala, kousek odpárala, hrací knoflík vyndala a pak vyprala, rovnou jsem baterky vyměnila a bylo :slight_smile:
31. říj 2012 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen no brr, mám z toho husinu na zádech.. já když si představím svoje nože, na které dbám a jsou stále perfektně ostré... naštěstí mám takovou tu magnetickou lištu, která je dost vysoko, takže na to prcek dosáhne až tak v 15 letech.... ale bůh ví, kde v tu dobu budeme bivakovat... ale mě zaze čeká petlice a zámek na skříňku pod dřezem, kde mám chemii..
31. říj 2012 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ hej neštvi mě :grinning: Já chci umět taky šít. Nadělala bych si tolik plenek, podle sebe. Ale bohužel, na toto jsem fakt tele a nemám ani vybavení, takže bohužel :slight_smile:
Ta sušička je super, to bych taky ocenila. Ale mám kde sušit, tak jenom kvůli plenkám by mi to teda asi neprošlo :grinning:
Ty pastelky jsou fakt po dvou dětech?? Sice jde vidět jenom kousek té pleny, ale teda všechno drží, jak tak koukám. Já ty plenky, co mám od Aitu, tak jsou děsné, už povolili po dvou měsících používání i ty gumičky kolem nožiček, vůbc nepruží. No ale poučila jsem se, už jedině anavy :grinning:
31. říj 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ chemii jsem vystěhovala do nejvyšší poličky ve skříni na chotbě. To mám fakt strach. Ona je tele, už si dokáže i šrubovací víčko otevřít, tak to nehodlám riskovat.
Tu lištu na nože jsem zavrhla :grinning: podle průzkumů je víc zločinů v domácnostech právě díky tomu, že nože jsou na očích a tak je po sobě manželé většinou hází :grinning: Ty v šuplíku tě ani nenapadne po manželovy hodit :grinning: žeprej :grinning:
31. říj 2012 v 11:51  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@aideen No to muselo být něco.. :astonished: Ona je ještě malá,myslela jsem,že máš starší.. :sweat_smile: :confused: To Kubík už s nožem občas může pracovat,pomáhá mi třeba krájet brambory a houby..ale jen když jsme u toho.. :slight_smile: Taky ví,když nůž nese,že musí špičkou dolů,ne jako krtek,co s ním běžel se špičkou nahoru,když chtěl kamarádům nakrájet meloun.. :sweat_smile: :confused: To ne,to ví moooc dobře :grinning: Ono na té liště to taky není v bezpečí,kor když ti dítě vyleze na kuch.linku a to Kuba bravurně zvládl ani nevím od kolika let :astonished: Musí se jim to vysvětlit a dají většinou pokoj-teda ti starší.. :wink:
31. říj 2012 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ Jojo,chemie pozor,tu já také dala na nejvyšší místo ve skříni,stejně jako lékárničku s všelijakýma "bonbonama" :sunglasses:
31. říj 2012 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 My už jsme doma z procházky,vybavení na lampion.průvod máme,a počasí je tam krásné,podzimní a dost teplé,tak snad vydrží...A za chvíli jdem pro bráchu do školky,pak oběd a hurááá na nákupy :grinning: Dobrou chuť všem :slight_smile:
31. říj 2012 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@vormoni nene, máme dva a půl letého prcka :slight_smile: Ona si vezme židli od kuchyňského stolu a šup s ní tam, kde potřebuje. Takže už je to docela náročné. Ale naštěstí ví, co smí a co ne. Ale někdy jí to holt ujede :frowning2: Taky začala lozit malému do postýlky :angry: když měla svoji tak tam být nechtěla :angry:
31. říj 2012 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen já jsem spíš šmudla než abych uměla šít... dokážu zkrátit gatě, vyměnit zip, našít záplaty, opravit ruplé švy a tak... mám starý šlapací stroj po tetě, ale při stěhování dostal ránu a nesedí na stolku jak má a i mašina se podělala... stroj jsem si nechala opravit, ale na stolek to bude chtít novou dřevěnou desku a upevnit panty... ale ted bohužel není nikdo, kdo by mi ten stolek převezl od babičky do prahy... takže mám smolíka... JJ, paní říkala, že je to po 2 dětech, je fakt, že cedulka na plenkách je jen sotva čitená. Gumičky jsou naprosto v pořádku a i obšití drží, jsem maximálně spokojená, tak moc jsem si je oblíbila, že je peru ob den a jsou pořád v jednom kole... a fakt drží :slight_smile:

za chvilku jedu na další vražednou rehabku, zatím pa pa
31. říj 2012 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, já našla dvě čárky ve středu 24.10. kalkulačka mi to spočítala na 4.7. tak se snad můžu také přihlásitk vám, k mudr. jsem ještě nevolala. Máme doma už také dvouleťáka tak už tolik neplaším
31. říj 2012 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ tak to já nedokážu ani nic spravit. Zaštrikuju ponožky, zašiju v ruce dírky, ale tím jsem skončila. Nějak mi to nejde. Ale třeba vyšívám, to dělám i obrovské obrazy :slight_smile: To mě baví a jde mi to :slight_smile:
Já si teď oblíbila klasické čtverce. Malý čůrá spíše míň, tak mu dvě narovno vydrží dost dlouho. Ráno mu akorát dávám vv vel M na kalhotkový sklad s jednou čtvercovkou uvnitř, protože vím, že bude kadit, tak ať mi nepodělá svrchňáky (což se mu poslední dobou dost daří) a pak jedem celý den čč. Na ven dávám kalhotovku. Ty si šetřím, až bude větší a nebudou nám už čč stačit. Na noc dávám jednu čč a jednu vv vel S narovno. Přebaluju jednou v noci tak cca ve tři a naprosto to stačí :slight_smile:
Já ty pastelky chtěla taky nakoupit. Přijdou mi strašně sympatické, ale nakonec na ně nedošlo. Možná nějakou prubnu z bazaru.
@andulka86 Gratuluju ke dvoum čárkám :slight_smile: Určitě se přidat můžeš, akorát my už máme odrozeno pokud ti to nevadí :slight_smile:
31. říj 2012 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@andulka86 Ahoj Andulko,ale tady už jsme porodily všechny v červenci..ty čekáš zřejmě až v příštím roce ne? :wink: Ale jinak nevadí.. :slight_smile:
31. říj 2012 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen
@mina_ nějak nejsem ženy v obraze- o jakých pastelkách se bavíte????
31. říj 2012 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@andulka86 ahojky - no přidat se můžeš, ale my už máme odrozeno - ty budeš rodit asi až příští rok, ne?
31. říj 2012 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Haipa Daipa pastelka :grinning:
31. říj 2012 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen aha - a jsou dobré? já mám jen ty anavky a čč a spokojenost na 100% :slight_smile:
31. říj 2012 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 holky si je hodně chválí co se týče střihu, ale žeprej se savostí to není nic moc závratného. To ti spíš odpoví Mina :slight_smile: Já už ale budu dokupovat jenom anavky. Ještě to vidím tak na tři čtyři kousky kalhotovek, jednu easy a končím definitivně :slight_smile: Teď vystačím krásně, horší to bude, až nebudou stačit čč. Ty teď točím asi nejvíc. Kalhotovky si šetřím :slight_smile:
31. říj 2012 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen aha :slight_smile: tak děkuji za podání vysvětlení :slight_smile:
no já mám taky ráda ty anaváčky, s nimi jedu 2 dny v kuse, pak na čč - mám ráda oboje :slight_smile: ale anavky teda raději, ale zas musejí být na ně penízky.....ale mám v merku ještě tolik kousků.....ráda bych měla těch 24 ks, abych jela hlavně v nich :slight_smile:
31. říj 2012 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 já mám teď cca 19 ks kalhotovek, ty anavy + merinostar + aitu, takže mi ty čtyři postačí :slight_smile: S merinostar jsem dost spokojená, ale aitu, to byla chyba. No co už, na doma je využívám, když už jsem je koupila, ale podruhé na to kašlu :slight_smile:
Malý naštěstí není učůránek, takže na noc dávám do fleesáčků jednu čč + jednu vv a vydrží půlku noci s přehledem. Přebaluju jednou při kojení :slight_smile:
31. říj 2012 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek