• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@aideen já mám aitu jen svrchňáky a měla jsem je jen párkrát, abych řekla pravdu, nepoužívám je......ale nepřišli mi tak špatné, ale jsou to svrchňáky, ne kalhotovky, s nimi zkušenost nemám.

no to jich náš hodně, to pak chápu, že ti to stačí :slight_smile:
31. říj 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 na kalhotovkách povolily gumičky, takže je z toho vlastně rovná placka, takže to kolem nožiček netěsní. Svrchňáky mám dvoje ty, co máš v albu, jenom jiné barvy a mám je jenom jako nouzovku - provlhá ta guma jak tam je kolem těch nožiček, musela jsem převlíkat, takže je také neužívám. V létě je bude mít malý jako kraťásky.
No co si budem povídat, Anavy je prostě Anavy :grinning: Už nic jiného :grinning:
I když teď jsem začala používat Imse Vimse AIO zoo a musím říct, že jsem mile překvapena. Plenka je to skvělá a fakt tenoučká. Škoda, že to není SIO, ale nezdá se mi, že by schla nějak dlouho. Pokud na ně na bazárku natrefím, tak asi ještě dokoupím :slight_smile:
31. říj 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to i povídej, ty anavy jsou prostě nej!!!! jen by člověk potřeboval být za vodou, abych si mohla pokaždé koupit, ty co se mi líbí :slight_smile:
já miluju hlavně easy - jsou super, chci si nakoupit zase nějaké vkládačky, je to prostě super, že tu počůranou plínku vycvakneš, nacvakneš suchou a jedeš dál :slight_smile:
31. říj 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
zas se tu řeší pleny.. já se musím zeptat mámy, do čeho nás balila jako batolata, ale myslím, že nic jinýho, než klasický čtvercovky neměla... tak snad to nějak půjde.. já na jinou výbavu mít nebudu. zatím nám mooc vyhovujou čtvercovky, novosklad a svrchňáky, ty mám šestery: 2x haipa daipa, 2x tots bots,baby lucy a pak jedny anonymní, cedulky nejsou čitelné...

momentálně ale jedu v jednorázovkách, měla jsem tu načatej balík.. dostávám se z nějaký choroby a taky se mi tu díky děštivýmu počasí nahromadilo tolik prádla, že bych to nestíhala..chci si pořídit ještě jeden sušák, ale zatím jsem se k tomu nedokopala, do Kauflandu to mám strašlivých 12km :grinning: :grinning: :grinning: prostě jsem lenoch :sweat_smile:
ale dnes jsem zahlédla dno prádelního koše, hurá..akorát jen díky tomu, že jsem to prádlo naházela do pračky, zapnout ji ovšem ještě nemůžu, neb mám plnej sušák... a v zimě bude hůř... :confounded:
31. říj 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka njn, plínky, vděčné téma:slight_smile: my všichni vyrostli na čč a udělají moc dobrou službu. Já nemám nic z plenkové výbavy nové, vše je z inzerátů, ale nelutuju, je to fakt super. Já typ plenek střídám podle toho, co je zrovna suché a čisté :slight_smile:
Koš se špínou jsem zdolala včera, teď to musím ještě vyžehlit.. to bude horší..
@aideen ty HD nejsou se savostí tak tragické, přebalím kolem 10 - 10.30 hod večera a pak až ráno v 5 při dalším krmení, dávám do toho jednu vkládačku. Jsou milionkrát lepší než už zmiňované sketch.... ty mám 3 kousky AIO a to je teprve mazec... akorát zabírají místo, ale v diskusích jsem našla, že jsou pak dobré na odplenkovávání, takže si je asi i nechám na později.

@klaire22 no jo, anavy.. ale to bych chtělo vyhrát, abych měla výbavu jen z nich.. za cenu cca 15 anavek mám 3 šuplata plínek všeho druhu od čč po pár kousků anavy a je toho až dost, ale anavky jsou fakt bezva... ale musím si nechat zajít chuť..

Jdu konečně zpracovávat jablíčka na přesnídávky, dnes musím vrátit loupač jablek... takže vzhůru do toho..
1. lis 2012 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak do tohodle tématu nemám co přidat ,neb jsem na papírovkách,ale nestěžuju si :wink: Jsem spokojená s lidlovkama a zůstaneme u nich celou dobu..snad bude kratší jak u Kubíka,holčičky jsou prý šikovnější :wink:
Jinak včera lampion.průvod byl dobrý,ale za ´hodinku jsem už byla vymrzlá,tak jsme se sunuli domů,ale sešlo se hodně lidí,dětí a lampionů,dostali jsme dárečky(medailonky s halloween.dýní) a pak byla ještě nějaká ohnivá show,kterou jsme ale moc přes dav neviděli:frowning2:Ale zase za rok vyrazíme:slight_smile: :sunglasses:
1. lis 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mina_ smím tě trošku provokovat??? já když mladýho zabalim po koupání,tak je při půlnočním kojení suchej.. úplně..dr. mi na to řekla, že může bejt vyčůranej z vany a jestli ho koupu po kojení, tak on pak prostě tak tvrdě usne, že jak je vyčůranej a není příliš plnej , tak vydrží suchej..
taky se musim vrhnout na jabka...ale budu dělat ještě povidla a kompoty a snad i nastrouhám na štrůdly do skla.

@vormoni my máme lampioňák až 10.11....jinak nevim, o jakejch holčičkách to mluvíšší ne :-/
1. lis 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jééé, krásný lampionky jste měli :slight_smile: já jsem nikdy v lampionovém průvodu nešla, ani nevím,jestli se to u nás dělá....asi to začnu víc vnímat, až na to bude mít malá věk :slight_smile:
2. lis 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ to já si taky musím nechat zajít chuť, jsou fakt drahý, ale ještě do konce roku jsem si chtěla nějaké koupit, než zvednou to DPH!!!!
já mám tuším asi 3ks bazarové a vůbec to na funkčnosti není poznat - já pokukuji po bazarech, jenže né vždy mám štěstí :frowning2: třeba nedávno jsem prokaučovala vysloveně kauf - chjo, jednou jsem se zapomněla podívat na bazar a utekly mi anavky po jednom dítěti jen za 150 Kč - no já byla fakt nas***!!!!! sice to bylo po klukovi, ale to mi bylo fakt buřt!!!! Vapadali jako nové!!!! Než jsem zareagovala, paní je měla prodané, bodeť by né za tu cenu, že!!!! tak slídím dál, třeba budu mít zase štěstí :slight_smile:
2. lis 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jdu vás pozdravit. U nás se opět marodí. filínek je narýmovanej a kašle a měl 39C horečky :angry: Ach jo. A to už začal tak hezky spinat, že se vzbudil jen třeba 3-4x za noc, a teď tu zase celé noci bojujeme :frowning2:

Hlásím naše 4.měsíční míry 7 355g a 67cm.Zatím se přetáčí jen na bok, na bříško je moc línej a asi i težkej :grinning:

Jinak mě trápí už 3týdny celková slabost, mívám křeče, zimnice, bolest svalů a kloubů a hlavně ty úděsné migrény :unamused:

krásný listopad všem, hlavně ať máte bobánky zdravoučký
:wink:
2. lis 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
posílám fotečku Filánka, Luciáčka(focení ve školce, se tam tváří jak trubka) a včera Lucinka chtěla péct perníčky :wink:
2. lis 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ivis máte krásné míry a Filípek je nádhernej, celý Ty :slight_smile:

s těmi křečemi, slabostmi apod. - tak to jsme na tom podobně,já byla minulý týden i na pohotovosti a dávali mi kapačku minerálů, neb jsem po těhu, porodu a kojení totálně vycucaná - cpu se hořčíkem a vitamíny pro kojící.......mám slabost hlavně v levé ruce, nedokáže s ní pořádně zatnout, když něco zvedám,cítím, že to není ono - poslali mě na neurologii, tak prý dobrý,ale za měsíc se tam musím jít podívat znovu na prohlídku....podle mě je to tím, že na levé ruce pořád tahám malou, tak je taková unavenější........tak držím palečky, ať je to brzy za tebou........
2. lis 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis pánejo, už perníčky....mňam :slight_smile: no já se letos těším na vánoce jak malá, budou to naše první rodinné :slight_smile:
2. lis 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,no že se taky ozveš.. :dizzy_face: Krásně rostete a dětem to moc sluší i Lucince náhodou :wink: S těmi problémy se nedivím,musíš být strašně vyčerpaná z nevyspání a taky vysosaná jak často kojíte..Já na sobě pozoruju akorát velké padání vlasů,už zobu nějaké vitamíny,ale asi ještě přidám i něco pro kojící,zatím jsem to flinkala.. :sweat_smile: Měla by ses taky nadopovat co to jde,at to s tebou nešvihne.. :wink: Přejeme brzké uzdravení a pohodu do dalších dní.. :slight_smile:
2. lis 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak musíš ty ruce střídat,a nebo méně chovat..ale někdy to holt jinak nejde..Já mám zase slabé zápěstí,taky cícím když malou zvedám,že to bolé..A záda,o tom ani nemluvím,chvíli jsem zohnutá a pak se narovnám postupně,jak důchodce..Chtělo by to cvičit a posilovat..jojo..ale kdy? :angry: :sweat_smile: :confused:
My byli taky na průvodě prvně,sama jsem naposledy absolvovala jako dítě ještě za komunistů a to mě tak nebralo.. :astonished: Je to radost hlavně pro ty děti.. :sunglasses: :grinning:
2. lis 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka No jo,slyšela jsem to..záleží ale jak která no.. :wink: Už ani nevím dokdy nosil plínky Kuba.. :astonished: Ve třech letech už byl bez ,snad jen na noc..fakt si to moc nepamatuju.. :unamused: Tak tu máme pátek,a my jsme už dnes školky vynechali a spali do 9hod,kojení jen v 5hod:slight_smile:
2. lis 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Mě taky začínají padat vlasy :frowning2: Hrůza, je jich všude plno :frowning2:
3. lis 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidává fotku naší El s jednou z čelenek, které jsem jí objednala :slight_smile: Modelína moje :slight_smile:
3. lis 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
3. lis 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@klaire22 i mně, tahám to po hrstech.. ale je to normální..po narození Fany jsem byla na kožním kvůli nějakýmu znamínku a sestra tam na mně hned houkla, jestli jdu taky kvůli padání vlasů..ono to přejde..
3. lis 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jj, slyšela jsem to od kamarádek, že jim cca 3-4 měsíce po porodu začali padat vlasy a ani mě to neminulo......tak si kdyžtak koupím nějaké vitamíny a snad se to srovná :slight_smile:
3. lis 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 to moc neovlivníš..to jsou hormony..
:unamused:
3. lis 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jen abych do té doby nevypelichala!!!!
3. lis 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 No to věřím u dlouhých vlasů to vypadá ještě víc..co?Já mám krátké a je jich plné umyvadlo po umytí a foukání..:frowning2:Taky doufám,že to přejde dřív než oplešatím,nemám jich zrovna moc.. :sweat_smile: :confused: Malá je mocc pěkná,sluší jí to :sunglasses:
4. lis 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknou neděli všem,u nás to jde,Nikolka měla sice zvýšenou teplotku a trošku rýmu,ale zatím to zvládáme bez medicíny..Snad se to jen přežene.. :wink:
4. lis 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já jsem poptela pane jo, vždyť to už bude 2013 to je faux pass, jsem asi už dlouho na RD a žiji tak trochu v Matrixu. Pardonek
4. lis 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem poplet
a pane jo, vždyť to už bude 2013 to je faux pass, jsem asi už dlouho na RD a žiji tak trochu v Matrixu. Pardonek
4. lis 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já se sketch naštěstí vyhla, ale to víš, že jsem na ně ve svých začátcích také narazila. Ale bylo mi divné, že se jich lidé zbavují a ani je nemají rozbalené. Teď jsem také přišla o skvělý nákup anavek ... pět kousků za 1200kč. Holt paní byla rychlejší :frowning2: Naštvalo mě to!

@vormoni všude jsou lampionové průvody, pochody světlušek a u nás? Ani prd! :cry: Jinak krásné fotečky dětiček!

@klaire22 taky jsem přišla o svělý kauf :frowning2: Jeden den jsem se tam nepodívala a bylo to! A to číhám pořád na bazarech, vždycky večer to projedu, jeden den jsem se na to vykašlala a zaplakala jsem :frowning2: No ale taky hodlám ty tři dokoupit do konce roku. Kdo ví, jak to pak bude s cenama. Jsou to fakt magoři, místo toho, aby podporovaly rodiny s dětma, tak se za chvíli nedoplatíme a to jak za látkovky, tak za jednorázovky. Ať se jde celá EU bodnout i s těma svýma nařízeníma!

@ivis máš nádherné prcky! Náhodou, holka se tváří pěkně :slight_smile: A malý je krásně vysmátý :slight_smile:

@vormoni s tím vypadáváním vlasů jsem na tom stejně. Denně vyčešu paruku, nechápu, že mi na té hlavě ještě něco zbývá :frowning2: Jsem z toho nešťastná, nic nepomáhá. Snad to rychle přejde. Nikdy jsem s vlasy takový problém neměla :frowning2:
A jak koukám, krásně si malá drží kousátko! To ta moje potvůrka to ještě moc neovládá. Ale už se mu podařilo pár věcí nasměrovat do pusinky :slight_smile:

@klaire22 malá je nádherná! Mě tady ty čelenky Bronička vždycky rvala z hlavy. Na naši svatbu jsem ji pro ni měla taky, ale nevydržela jí tam ani pět minut :grinning:

@andulka86 v pohodě :slight_smile: Vždyť se nic neděje :grinning:
5. lis 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky zdravím všechny v novém týdnu.
U nás to bylo takové nějaké hektické. Celou sobotu jsme byli u našich, pak na hřbitov zapálit svíčky, na návštěvu za Tomovou babičkou ... no vrátili jsme se domů až v šest večer. To pak zase koupání, krmení zvěře, ukládání do postelí. No večer jsem toho měla dost, tak jsem sebou flákla na gauč a už se přesunula akorát do postele :grinning:
Jinak včera přišel šok v podobě vyučtování elektřiny. Když jsem ji před rokem byla zapojovat, babizna na čezu mi spočítala spotřebu na 1000kč měsíčně. Že by nám to mělo stačit. Včera, když jsem otevřela obálku, myslela jsem, že dostanu infarkt. Víte, kolik nám přišlo, žemáme doplatit? 14.000kč!!! Ženská sice částku spočítala, ale bez ceny za dopravu, se kterou by měsíčně vyšla platba na 2400kč. V první chvíli jsem nevěděla, co dělat. Věděli jsme, že budem doplácet. Ale tohle? Ještě teď jsem mírně v šoku, trošku se cítím zoufalá, každý měsíc budem platit o 1400kč na inkasu víc. Už teď vycházíme tak tak a to jenom díky tomu, že nám sem tam šoupnou peníze babičky. To chci toho tak moc, když chci jenom žít tak, abych nemusela zvažovat koupi každého rohlíku? Chci jenom vychovávat své děti, nemusím žít v luxusu, ale neděláme s manželem nic jiného, než jenom řešíme peníze a počítáme, zda si můžem dovolit koupit to či ono. Jsem z toho strašně unavená ...

Jinak v pátek jsme byli na vážení. Malý má 68cm a 6350g. Takže se spíš vytáhl, než přibral :slight_smile:
5. lis 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahojky,to je teda doplatek jako prase!!!!Hned bych změnila dodavetele...Zrovna jsem v sobotu viděla v tv, že si dáš srovnání cen dodavatelů elektřiny a podle nejvýhodnějšího si necháš spočítat svoji a máš tam i rovnou přihlášení a jakmile vyplníš smlouvu o nic se nestaráš a ten nový dodavatel to papírově vyřídí se starým..Zkus to očíhnout,mohlo by vám to ušetřit.. :wink: Na baráku to musí být o něčem jiným,to si my na paneláku neumíme ani představit,i když bydleníčko ve svým závidím.. :sweat_smile:
To kousátko taky neudrží moc dlouho -to jsem akorát vystihla,za chvíli ho pustí a ani o tom neví :wink: A do pusy jsem jí ho taky nasměrovala :grinning: My máme jít tento týden taky na kontrolu +přeočkování..moc se mi tam nechce..máme trošku rýmu,teplota už snad není..A ted 8.11.jdeme na vítání občánků,tak řeším ,co si oblíkneme na sebe(ženská.. :grinning: )
S tím dph to zatím moc nesleduju,ale asi si taky nakoupím nějaké plínky do zásoby..O nařízeních EU se nemá cenu bavit,většina mi přijde blbá a hlavně nás znevýhodňující.. :confounded: :angry:
5. lis 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek