• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Jinak zdravím holky!
U nás nic nového ...akorát jedna trošku pozitivní věc - manželovi dovolili v práci přesčasy, tak snad budou nějaké peníze navíc. A ty samozřejmě půjdou na splacení doplatku elektřiny. Je to opravdu radost takhle před vánoci, ale co naděláme. Čez je stát ve státě a i kdyby byl ten jistič opravdu vadný, tak se nedovoláme ničeho. Dneska vypneme totál všechno ze zásuvek a půjdem mrknout, zda se točí či netočí. Všem, s kým jsem to konzultovala, mi tvrdí, že i na to, že máme bojler, je ta částka fakt nepřiměřeně velká. Budem to muset řešit, nehodlám někomu dávat peníze jen tak za nic.
Jinak děti hodné, i když Bronička těžce nese, že u nás dva dny propršelo, takže se sedělo doma. Ale dneska snad už vyrazíme, zatím neprší, tak počkáme na tátu a půjdem se projít.
Přidávám fotku Petříka. Malý má naprosto úžasný výraz :grinning: Kdo ví, co si myslí :grinning:
8. lis 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ahoj holky! Moc díky za rady a zkušenosti :slight_smile: Zkouším s ní, co se dá. Z flašky pít neumí, nikdy to nedělala. Calmu mám, ale fakt nám to nejde. Ale včera večer dobrý a dnes ráno si vycucla 150, tak snad se to stabilizuje a budeme vesele kojit dál. Ta frustrace z toho, jak se brání a brečí, je ale strašná. Mějte se!
8. lis 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jen rychle,prcek rymuje,tak je protivka...nevim u jake spolecnosti jsi,ale Prazska energetika je normalne zdarma pujcuje. Zavolala jsem tam,maji sidlo na Jungmannove namesti,kousek od metra,a merak si vyzvedla. Jsou tam hodne ochotni,vysvetli,jak s tim zachazet...jak je to u Cez nebo jinych to nevim,ale zkus tam zavolat..
8. lis 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, tak zase jen v rychlosti přidávám fotečku, koukala jsem na ty vaše miminka, že se ale ta červencová letos povedla :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
Večer zkusím něco dočíst, teď mám byt jak po výbuchu, musím uklidit :slight_smile:
Doufám, že jste všichni zdravoučký :slight_smile:
8. lis 2012 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@kamino no já jsem právě u čezu :frowning2: A u nich si nedělám iluze. Jenom jaké problémy byly, než nám elektriku zapojili ... to byl děs. Tři týdny jsme čekali, než nám přijdou ti jejich slavní technici elektřinu zapojit! S malým dítětem bez tepla a teplé vody? No museli jsme bydlet u našich. A to už jsme měli podepsanou smlouvu všechno. Nakonec nám ji milostivě zapojili, co tchán dělal pořádky na nějaké centrále a řval po nich, že to dá do televize :grinning: To na ně kupodivu zabralo a na druhý den byla elektřina zapojená :sweat_smile: Vážně přemýšlím, že přejdem k RWE, přes ně jsme měli plyn, když jsme ještě bydleli na baráku a všechno s nima bylo v pohodě. Skusím to ale pozjišťovat, jestli by měřák půjčili ... za zeptání nic nedám.
8. lis 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ Ahoj,nafotila jsem to a dám do alba,abych tu nezaplácla půl strany..ju? :wink: A jak to vypadá když razíme pro Kubíka do školky přkládám "zděs".. :grinning:
8. lis 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aideen To mě taky napadlo, ale už jsem si to ověřila. Paní učitelka je senzační a hodná a děti prýá Ondru milují. Hlavně prý holčičky :slight_smile: Hodfně se tam toho naučil a paní učitelka má s ním trpělivost.
8. lis 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska tak to bude nejspíš možná změnou prostředí a režimu? Obdobný problém mívá dost dětí. Ale bohužel nemůžu poradit :frowning2: Možná to fakt s mudr konzultovat. Pro jistotu. :slight_smile:
8. lis 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen No asi to tak stejně dopadne

No a Vojtíšek má dneska horečku, já rýmu jak trám a Ondra kašle a u nosu má taky řádnou svíčku pořád. Takže síla :confounded:
8. lis 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve No to je opravdu fešák. :slight_smile:
8. lis 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,Petřík je moc sladký a ten kukuč :grinning: Krásně pasete,u vás všech mi to přijde takové samozřejmé..u nás spíš náhoda a šťastný okamžik :wink:
To je dobře,že to s tou elektřinou budete řešit,a doufám,že na něco příjdete aby jste příště neplatili tolik navíc.. :wink:My se pomalu chystáme na to vítání,já už si vyzkoušela co na sebe,ale malou ještě řeším a v čem půjde tatínek,to vůbec netuším,snad to ví aspoň on.. :sweat_smile: Ať na fotkách vypadáme jakžtakž.. :sunglasses: :grinning: Máme to v 15.00..
8. lis 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Je to možný,ten je ale božíííí:o)Moc mu to sluší a krásné foto-to ty sama?Jak to děláte že je to jak od profíků? :grinning: My jsme ok,max.nějaká rýma,ale zatím nic velkého a teplotka po očkování už taky naštěstí pryč :grinning: Tak vám také hodně zdraví,kor v tomhle počasí :sunglasses:
8. lis 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Jo,to očkování bylo už podruhý..a zase hned dva píchance,do každé nohy jeden. :unamused: .A opět doplatek 260kč za prevenar..a ještě 1x za měsíc a pak prý až v roce..tak jsem taky ráda,že už jim nebudu ubližovat.. :slight_smile: Já jí tam držím,ona je v pohodě,mami je přece u ní a pak to příjde... :astonished: no bolí to,takže řev..a přestane až v čekárně a to ještě ne úplně..chudinky naše :cry:
8. lis 2012 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju za pochvaly a za lajky :wink:

@vormoni no jednak mě focení trošku baví, ale jinak je to hlavně dobrým foťákem, kdysi jsme zainvestovali a fakt je to hooodně o tom :slight_smile:
8. lis 2012 ve 13:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni neboj, to pasení přijde :slight_smile: malý ze začátku taky plaval, ale teď už mu to jde krásně. Trénuje vždycky před koupelí bez plenky a větrá u toho prdelku :slight_smile:
Držíme palce, ať to na tom vítání dobře dopadne :slight_smile:
Tak to máte docela brzo to druhé očkování. Mě poprvé naočkovali až ve třech měsících přesně. A teď zase až za měsíc. Vy jste myslím jenom o dva dny dřív narození než my, že? Já doplácím 280kč. Ale je to tady spíš ta nižší částka. Kámoška doplácí 400kč :rolling_eyes: :fearful:
8. lis 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen My doplácíme na Prevenar 450,- Ale prý je jakýsi jednodužší a pak ta 13. Tak asi pak je rozdíl v ceně. Mě se doktorka ptala, který chceme.
8. lis 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska my máme taky prevenar 13, ale za těch 280 kč :slight_smile: Vyšší (lepší) už není :slight_smile:
8. lis 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen díky za typ, juknu na to, s tou elektřinou jsem kdysi řešila něco podobnýho, jen to bylo naštěstí méně peněz. Brácha mi sehnal takovou věcičku, která se dá do zásuvky a do ní se připojí spotřebič a ono to počítá spotřebu, tenkrát jsem zjistila, že mi stará Calexka bere proud za cca 400 kč měsíčně :frowning2:
Jistič Ti za chvilku odkontroluje jakejkoli elektrikář, může to bejt taky špatně zapojený, což by znamenalo, že bojler máš na špatný fázi a není na fázi, kde se posílá po drátě signál levného tarifu (nejsem encyklepedie, ale můj brácha elekrikář :sunglasses: ) Škoda, že si tak daleko, jinak bych bráchu poprosila, aby se třeba juknul.

@vormoni super, budu šmírovat galerku, mám ještě typ od aideen a tak to zbastlím, od každého kousek, už teď vím, že fleesu mám málo...
@neeve to je nádherná vysmátá fotka, taková se mi ještě nepovedla
8. lis 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme po vítání,je to rychlovka,tak na 30min,podepsat ,vyfotit,převzít dary a mazejte... :astonished: Jedna kolíbka pro 5 dětí a všichni se chtějí fotit,podle toho to taky vypadá..ještě že tam byl profík,od něj budou ale fotky až za týden..tak jen pro ukázku 1 od tatínka..v kolíbce se mu ani jedna ze tří nepovedla,,, :confounded: Bože,proč jsem nefotila radši sama? :angry: :unamused:
8. lis 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Tak kdyz fotky,tak taky se pridam..o vikendu tu byla moje sestricka,tak jsem je s Bobesem vyfotila :wink:
8. lis 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@dociska
@aideen
u nás chce dr. za prevenar 13 450 Kč.... za jednu dávku.. ještě uvažujeme o rotarixu, ale ten je za 2600 ... :angry:
8. lis 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Bože, ten tvůj Milánek je prostě ňuňánkovej, sežrala bych ho,jak je sladkej :slight_smile:
8. lis 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Sluší ti to mamko, už se těším na fotky od profíka :slight_smile:
8. lis 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen brouček :slight_smile: dělá správné ksichtíky :slight_smile:
8. lis 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ ježiš já četla že chce 13 tis :grinning: málem mě omylo :grinning: Já si to nechala vysvětlit, v prevenaru 13 je víc těch kmenů takže chrání před více těma potvorama. Takže jsem dala ten prevenar. Akorát teda rotarix by měl být bez doplatku, zadarmo. To tě trošku mudr tahá za nos ne? :rolling_eyes:
8. lis 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ jo já si to popletla se synflorixem. Ten je bez doplatku. Ten rotarix je stejný výrobce, jen na něco jiného :grinning: Už mi to dneska nemyslí :slight_smile:
8. lis 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen hele já to četla taky tak :slight_smile: že je to skoro 13.tis :slight_smile:
my máme rotarixe a dáme i synflorixe!
9. lis 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ u nás si bere 400 kč za dávku, dvě už máme za sebou. U syna to bylo 300, pěkně za ty dva roky podražila :angry:
9. lis 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 rotarix je bohužel mimo naše finanční možnosti. Ale tak nemůžu do dětiček pajcovat zase všechno :slight_smile: Péťa dostane ještě očkování na klíšťata, tak jak má Bronička. Nechci v nich dělat rozdíly :slight_smile: Uvažuju ještě o očkování žloutenky, teď už si nepamatuju přesně ten typ, ale to budu řešit nejspíš až před školkou.
9. lis 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla u té doktorky zeptat se na Ondrovo pokakávání a ta nás hned poslala na neurologii. Ondra je po těžkém porodu a byl přidušený, takže možná je to dopad toho. Uvidím ve čtvrtek, co a jak.
9. lis 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek