• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kamino Malej se krásně usmívá,připomíná mi naši Nikolku:o)
9. lis 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Díky,jsem se včera vyfikla..jakžtakž.. :sweat_smile: Ted jen netvářit se tak blbě.. :confused: Uvidíme co s náma dokázal pan fotograf..no zadarmo to nebude,ale snad lepší fotky jak od tatínka budou.. :wink: Malou jsem tak dlouho řešila,co jí oblíknu,až byla v bílém, což na tom polštáři v postýlce samozřejmě nevynikne..jsem blbá.. :confounded:
9. lis 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Tak držím palce u dr.Já ale myslím,že to chce jen čas.. :wink: Některým dětem to holt trvá než si udělají nějaké návyky.. :sunglasses:
9. lis 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ O tom rotarixu mi akorá přišla obálka od pojištovny..Prý na ni vzp přispívá 1200kč,proplatí ti to ,až si je za těch 2600 koupíš v lékárně..po předložení účtenky.. :sweat_smile: :confused:
9. lis 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ahoj,já ted koukala do průkazek obou pro srovnání..a vidím že malý dostal prevenar ve š.letech po několikátém zánětu ucha,tenkrát zadarmo,máš na něj nárok po třech zánětech.. :sweat_smile: A do této doby jako Nikolka měl jen tu infarix hexu-stejné,pak proti hepatitidě,taky 3x.. a pak ještě nějaké poliomyelitis..?
A koukala jsem jak rostli.tak Kubík byl těžší-to je jasný, ale na délku tak nějak nastejno,ve třech měsících přesně 64cm.. :grinning:
No sourozenci holt :sunglasses: :grinning:
9. lis 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen my bychom na něj asi taky neměli,ale manžel dostal v práci prémie za narození dcery, takže jsme je použili pro Elišku :slight_smile: tak my zatím dali jen hexu a rotarix, dáme ještě asi ten synflorix a o ničem dalším zatím ani neuvažujeme :slight_smile:
9. lis 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska držím pěsti, ať do dopadne dobře!!!
9. lis 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ty jo, tak to si ten canc papíru budu muset znovu přečíst.. já myslela, že přispívají 500 Kč... taky mi dom dorazila obálka s takovým "srdíčkem"
9. lis 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Přesně ta,je tam psané tuším dvakrát po 600kč..ale já to vyhodila, takže už nevím.. :sweat_smile:
9. lis 2012 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já koukala zatím jenom na srovnání váhy a délky :D a tam je to teda nesrovnatelné :grinning: Petřík má ve 3 měsících míry jako Bronička v půl roce :grinning: Jinak očkování je totožné :slight_smile:

@klaire22 tak to jsou v práci super, to my si můžem o takových prémiích nechat jenom zdát :frowning2: Já právě s doktorem probírala, zda má ten prevenar opodstatnění. A říkal, že teda neví, jak jinde, ale že tady záněty uší vymyzeli v 80% a více méně tyto záněty chytnou jenom děti, co očkované nebyli. To už je dobrý argument :slight_smile: Tak jsem na to kývla. Je fakt, že doteď si pamatuju, jak mi několikrát píchal na ušním uši a nepřála bych to nikomu. Fuj :confounded:
9. lis 2012 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen to ano, bylo to příjemné zpestření, nic jsme si za to nekoupili, vše bylo pro Elišku :slight_smile: a tohle je prostě investice do jejího zdraví :slight_smile:
to mi povídej, taky jsem zažila píchání uší a po porodu to byla druhá nejhorší bolest, kterou jsem kdy v životě zažila, bylo to šílená bolest, fuj!!!! táhlo se mi to několik dní, tekla mi z ucha krev, nevyspala jsem se několik nocí, bolelo to jako pes, fuj, nepřála bych to ani nejhoršímu nepříteli, fakt!!!!
9. lis 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to by byl zajímavý příspěvek, taky jsem ten leták už nenašla a tak jsem jukla na jejich stránky, ale bohužel je to opravdu "jen" 500 Kč a to nejdřív musíš na pojišťovnu, kde si vyzvedneš voucher, který Ti při koupi potvrdí lékárna a pak musíš zpět na pojišťovnu, kde ti to vyplatí.. jakoby nestačila účtenka z lékárny....

jinak jsem v pátek byla se sebou na krvi a při tej příležitosti jsen vlezla do jedné hrabárny, kde měli celkem velké množství spacích pytlů, různých délek a barvev, bohužel všechny bez rukávků a chtěli za jeden, celkem nesmyslných, 60 Kč. Tak kdyby nějkerá z Vás nějaký chtěla, tak se tam můžu vypravit a pak to poslat poštou. Viděla jsem tam i fusk ke kočíku Jané na krobičku a tak.

Dnes na mě vlezla neskutečně mlsná, z bytu jsem už vykázala vše sladké, aby mě to neprovokovalo (spíš jsem to sežrala) a tak jsem si upekla linecký závin... no dobré to bylo, už je půlka pelchu v pánu.....
10. lis 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ahojky, koukala jsem zpětně, co máš za trable s platbou za elektriku.. to je fakt rána, my máme barák, sice malý byt, jen 2+kk, na elektřinu jede sporák, lednice, mrazák 200litrů, pračka a další běžné spotřebiče, k tomu máme čističku odpadních vod, kde je na elektriku dmychadlo, čerpadlo vody ze studny, elektrický ohradník na koně....taky čerpadýlko u kotle na tuhá paliva, přes léto topíme elektrikou v koupelně... v minulém roce jsme měli spočítané zálohy 2450,- a to 11x do roka, dvanáctý měsíc je odečet a pak se buď vrací nebo doplácí..
je teda pravda, že pračka jede hlavně na noční proud, myčka taky. teď jsem napnutá, kolik bude ta dvanáctá platba, jsem doma od 2.12.2011, takže se víc vaří, svítí, čučí na tv...odečet proběhl ve čtvrtek.
doufám, že přjdete na to, kde je problém... :frowning2:
11. lis 2012 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, novinky ohledně naší slavné elektřiny ... konzultovala jsem to s více lidma a vypadá to, že je bojler zapojen na špatné fázi, tj. na té s tím vysokým tarifem. Což je samozřejmě špatně!!! Na NT totiž nemáme skoro žádný odběr a to je prostě s ohřevem bojleru nemožné. Než jsme se sem nastěhovali, tak měnili rozvodné skříně, jističe atd, takže je dost možné, že to někdo pěkně posral! V pondělí si zveme svého elektrikáře, ať se nám k tomu vyjádří a ať to zkontroluje a po poradě s ním volám na Bytové družstvo, ať sem z tama někdo přijde se svým elektrikářem a ať to zkontroluje. Pokud to bude špatně, budu ty peníze, nebo aspoň část, vymáhat po Bytovém podniku, protože toto je v jejich kompetenci a vlastně jejich chyba. Takže asi tak. :frowning2: Mám z toho nervy už teď, ale prostě pro nás je to spousta peněz a pokud je to opravdu špatně, což dle mě je, protože jak jsem to teď sledovala, bojler si spíná, jak se mu zachce, tak jim to nehodlám nechat jenom tak.
11. lis 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,teda kvůli jejich chybě máte takový nedoplatek?Doufám,že uznají svou chybu a spočítají to nějak líp.. :wink: Držím palce :sunglasses: Nedej se!!! :wink:
11. lis 2012 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Tak nevím,co jsem to četla..škoda že už to tu nemám...ale vážně tam ta částka figurovala.. :sweat_smile:
Já spací pytel mám,bez rukávů a pěkně teploučký a malou už do něj dávám tak měsíc..jak je furt mrzlá,tak je to lepší..jen kdyby nevyndavala ručičky..což nehrozí.. :rolling_eyes:
Co se týká mlsné,tak u nás to taky řádí :grinning: ,měli jsme v týdnu nějaké zákusečky,do toho jse pekla štrudly a včera jsem dělala pudinkové poháry..No asi bych se měla začít kontrolovat..s takovou se mi ta prd..nezmenší.. :sweat_smile: :confused:
11. lis 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,no tak my to měli jak říkám třikrát,pak jsme dostali zdarma prevenar a od té doby byl klid ,ale nemyslím si ,že je to stoprocentní...Protože kamarádka měla kluka naočkovaného a přesto to měl také několikrát a museli mu to vždy píchat a pak mu tam nakonec dali na několik týdnů nějaké trubičky..Takže to nefunguje u každého stejně.. :confounded: u nás to proběhlo vždy tak,že mu to prasklo samo do rána..začal mít bolesti v noci a ta beznaděj..hrůza.. :confounded:Taky doufám,že už bude ok a malá se tomu snad vyhne..pokud budeme mít štěstí.. :wink: :sunglasses:
11. lis 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ahojky,tak doufám,že vám to dobře dopadne a že to nebudete platit, protože jestli je tohle něčí chyba, tak je teda sakra drahá!!! nenech si to líbit!!!

jinak jsem dnes měla úspěšný den - sehnala jsem dvě bazarové plínky na snapku - používané jen 1 měsíc, top stav, jedna za 230kč,takže mám radost :slight_smile: já na snapku ještě žádné plínky neměla, tak jsem ráda, že je konečně zkusím a ještě k tomu anavky :slight_smile: ty je máš, viď? jsi s nimi spokojená????
11. lis 2012 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 neboj, nenechám si to líbit. Vypadám sice jako křehká blondýnka, ale držku mám slušně nevymáchanou :slight_smile: Takže to se mnou budou mít těžké. Už teď se toho jednání ale hrozím, protože ta ženská, co to vede, je dosti namyšlená. No uvidíme.
Jinak ano, snappkových mám několik. Dvě anavy, pak aitu a i od merinostar. A já je prostě miluju :grinning: Určitě nebudeš zklamaná :slight_smile:
11. lis 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni zítra by se na to měl přijít podívat náš elektrikář. Chci, aby se na to někdo nejdřív podíval a poté u toho chci mít i nezávislého svědka, protože u nich člověk nikdy neví :confounded:
Jinak s Kubíčkem úplně soucítím. Pamatuju si, jaká je to strašná bolest, když to píchají :frowning2: Několikrát jsem to zažila a pak jsem se hrozila každého píchnutí, co jsem v uchu cítila. Doteď to mám před očima.
Tak víš jak, nic není stoprocentní. To není ani antikoncepce :grinning: Takže nějaké ty případy určitě jsou. Ale díky tomu očkování je to fakt hodně zredukováno. Bylo by super, kdyby tyto hnusné nemoci uší úplně vymizeli. Jenom to ty děťátka strašně trápí.
11. lis 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já mám ty spací pytle strašně ráda. Prďolka se mi pořád odkopávala a Petříka do pytle dávám taky. Teď teda ne, protože mám teplou velkou zavinovačku, tak ho zavinuju, ale ty pytle mám tři až snad do roku a půl. Bronička bez něho neusla, nedokázala se "navolno" uklidnit a usnout. A teda mám jenom bez rukávů. S rukávama jsem viděla jenom jeden z Loany a byl z takového strašně tenkého materiálu, že to postrádalo smysl :slight_smile:
11. lis 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zdravím všechny! :slight_smile:
U nás bylo dneska krásně! Tak jsem se vykašlala na úklid a po obědě jsme vyrazili ven. Malého jsem vzala do manducy, moc se mu líbí, když může koukat ven. Hleděl na všechno jak v jiříkově vidění :grinning: Ale po půl hodině to zabalil a zbylé dvě hodiny prochrápal :grinning: Bronička se vyřádila, tak jsem ji o půl uložila a spinká.
Víte ale, co ji trápí? Už druhý večer přesně v 22:30, když uléhám do postele, se vzbudí, strašně pláče a počůrá se do postele :rolling_eyes: už se to opakovalo dvě noci po sobě. Dochází mi povlečení a prostěradla, nebaví mě, že ji musím dávat spát k nám, aby nebyla na mokrém. Takže dneska jsem jí tam potají dala igelit a obrovskou osušku (pod prostěradlo, jinak by si na to nelehla, je strašný puntičkář), mám v plánu ji tak v deset vzbudit a dát ji na nočník. Jinak nevím, co s tím?? :frowning2:
11. lis 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak paráda, už se na ně těším :slight_smile: já ty snappky ještě vůbec nevyužila, tak konečně budu mít příležitost :slight_smile:
11. lis 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 jsou úžasně variabilní, utáhneš tak, jak potřebuješ. Proto mám strašně ráda i vv na kalhotkový sklad. Teď jsme zrovna na velikosti "mimo patentky" tak je to trošku boj, tak kalhotkové na patentky využívám zrovna minimálně :slight_smile: Teď jsedou právě ty snappkové a vv :slight_smile:
11. lis 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já taky občas bojuju s patentkama, sucháč mám moc ráda a pak ty čč na rovno. Já jsem si žádné vv nenakoupila, takže tohle fakt neumím posoudit. mám radost, že jsem je sehnala takhle levně a v takovém stavu :slight_smile: když budou dobré, nějaké bych si pak přikoupila :slight_smile: už jsem hodila smutný oči na manžela, že do konce roku musíme nakoupit ještě nějaké plínky, neb se zvedne DPH a kupodivu na tohle docela slyší, tak snad ještě nějaké nové koupím a pak holt bude na pěkně dlouhou dobu šmitec :slight_smile: ale co, bazarové se dají taky pořídit pěkné. zrovna předevčírem mi tu utekly troje na sucháč - krásný, skvělý stav, za super prachy, opět jsem číhala ráno a pak se koukla večer a samozřejmě jsem byla už čtvrtý zájemce, takže jsem měla smolíka.......mě to tak štvalo, fakt jsem z toho měla zkaženou náladu - troje plíny za 900kč vč. poštovného!!!!!
11. lis 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já popravdě přemýšlím, že ty sucháčové prodám. Mám dvě, používám je spíš jako zálohu. Bohužel Petříkovi nesedí ten sucháčový střih. přijdou mi takové vepředu kratší a dost mu odstávají. To ty patentkové mu sedí líp. Teď do konce roku bych taky chtěla ještě něco nakoupit. Přemýšlím, že koupím dvě Baby Lucy organic velour. Potřebuju ještě něco "nadoma" a pokud možno levnějšího a tohle mi přijde jako super alternativa. Ale ještě určitě i 3 anavy patentkové chci, to ale uvidíme dle ježíška :slight_smile: A pak jak píšeš, dlouho dlouho nic. Jenom kdyby byl vzor, bez kterého bych opravdu nemohla žít, ale už se i tak musím dost přemlouvat k nějaké koupi plenek. Nejsou penízky, se svou výbavou vydržím tři dny neprat, tak to nehrotím. Ale je mi jasné, že čč narovno přestanou jednou stačit a já budu využívat převážně kalhotovky.
11. lis 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen a za kolik bys je prodala??? vzory máš hezké, sice víc klučičí, ale i holka by je mohla mít :slight_smile: mě ty sucháčový sedí dost, hezky si je utáhnu jak potřebuju :slight_smile:
koukala jsem, že se zase přidali nějaké nové vzory plínek.....no mám jich vyhlídnutých asi 6 - to nevím zda projde, vidím to tak max. na čtyři :slight_smile: a i u toho bude manžel protáčet panenky :slight_smile:
11. lis 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 netuším, zatím jsem na to až takhle dalece nemyslela :grinning: Víš co? Promyslím a napíšu ti ju? Ještě je prďolovi skusím a když bych nebyla spokojená, tak je prodám. Ale cenu vůbec nevím jakou dát :frowning2: Malý je měl na sobě tak čtyřikrát? I ty vkládačky jsou o hodně víc hebké než ostatní. No uvidím ještě. :slight_smile:
Já se taky dívala, že tam jsou nějaké nové růžové :slight_smile: Takže pro mě naštěstí žádný extra tahák :grinning: Jinak bych se musela dlouho rozmýšlet, nejspíš bych si nějaké naházela do nákupního košíku a pak stejně zrušila :grinning:
11. lis 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jasan, promysli :slight_smile:
hele to dělám taky :slight_smile: nahážu si do košíku, co se mi líbí a pak holt promazávám a někdy zruším úplně :slight_smile: ale ten chvilkový pocit, kdybych si mohla koupit, co bych chtěla......jééé, to by bylo supéééér :slight_smile: škoda, že tomu tak není :frowning2:
11. lis 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já čekám, že Petříkovi na vánoce naježí ježíšek penízky, protože jsem zadala, že žádné hrkačky či capiny nechceme, protože toho mám po broničce fakt plné igelitky. Takže jsme se domluvili na příspěvku na plenky. Předpokládám, že by to na 3 anavy a 2 babylucy mělo stačit. A pak stooop už konečně!
Ale zase si pohrávám s myšlenkou, že když nakoupím teď o trošilinku víc, než potřebuju, že z toho budu těžit při tom třetím dítěti :grinning: :grinning: :sunglasses:
11. lis 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek