• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 Ahoj,no vidiš,hlavně ,že mám doma tři a vzít nějakou na vítání to mě nenapadlo,jsem vůl... :unamused:
13. lis 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 není zač :slight_smile:
13. lis 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ahoj,no u mě to bývá tak 6hod,někdy i 7hod v noci..za to přes den kojím skoro každou hodinu.. :sweat_smile: :confused: Já jsem u Kubíka neměla menstruaci fakt celý rok..Ale asi je to i díky antikoncepci,kterou beru nepřetržitě..Stejnou jsem měla i tenkrát: cerazette...Ted teda měla nějaký hlad či co a budila mě dřív,ale dneska v noci to už bylo ok,vstávala jsem k ní v 5:45 :grinning:
Jo a holky jak jste na tom se sexem?Stejně jako před otěhotněním,nebo hůř?U mě jako po prvním porodu,někter polohy bolí,nejmíň na misionáře(z toho ale nic nemám..) a pak když jdu čúrat tak mě to pálí a pak mě i bolí děloha,takové táhnutí..divné-když si lehnu tak dobrý ,ale jak stojím tak to bolí..To je teda novinka.. :sweat_smile: :confounded:
13. lis 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak přeju pěkný den,my dnes odpol vyrážíme na návštěvu ke známým za Ph,poprve pojedeme tak daleko..A chci se stavit v Ph na nákupy,ale asi už bude dost pozdě..Uvidím..Takže zítra ahoooj :grinning:
13. lis 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka jj, souhlas, taky jsme v tom vyrostli... anavy jsou super plenky, ale na to fakt nemám, to radeji naškudlím tomíkovi na ten rotarix a budu časteji přebalovat... čtverců mám tak 70, možná o něco víc, takže by to mělo stačit... a pokud se podaří spravit můj stařičký šlapací šicí stroj, tak si udělám ze starejch ručníků plínky typu haipa daipa.
@vormoni no, sexik, to mám teď tak, že jsem stahaná jak kůň a večer chci jen padnout do postele a chrnět, ráno by chuť byla, ale to zase "bojkotuje" přítel, protože nerad vstává a má všechno na dlouhé lokte... ale když už se sladíme, tak je to ok :wink:

Já tak za hoďku razím na bus do té naší centrální vesnice a jdeme na kontrolu a prvenar.
13. lis 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,co je s váma? :confused: Včera nikdo,dneska nikdo... :sweat_smile: :confused: My se včera vrátili až po 20h,takže mazec: koupání,krmení,do toho rozespalý Kuba..tak jsem zapadli do postele hned co to šlo,a Kuba naštěstí hned usnul a Nikol kolem 23hod taky... :sweat_smile: :confused: A ráno hurá do školky..Návštěva byla bezva,Kuba tam měl dva kamarády,řev na celý barák.. :astonished: :grinning: naštěstí se občas přesunuli do pokojíku a tak jsme i pokecali..Nikolka byla hodná,asi proto,že byla furt napojená.. :sunglasses: Do alba dám nějakou fotečku a jinak dnes jsme vyzvedli fotky z vítání a jsem mile překvapená.. :slight_smile: a taky jsme byli na VZP nechat si proplatit plavání co Kubík absolvoval ve školce 500kč a od nového roku mají zase solnou jeskyni,tak to s tím zaplácneme.. :slight_smile: :wink: Dobrou noc.. :dizzy_face:
14. lis 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ahoj. No já jsem sem posledních pár dnů dycky jenom hupsla a přečetla vaše řádky. :grinning: U nás se teď nic zajímavého neděje. Zítra jdu s Ondřejem na tu neurologii.

Od neděle jsem makala venku a výsledkem je dneska hotové stání pro naše 2 auta. V sobotu přijel bagr, trochu shrábnul zeminu, ale udělal to úzké a strašně křivé, tak jsem v neděli a v ponděli rýčem odrývala okraje a celé jsem to rovnala, aby bylo nachystané koryto pro štěrk. Dneska dovezli 10 tun štěrku a odpoledne jsem se do toho pustila, že trochu rozhážu a tak jsem se do toho zažrala, že jsem to do tmy měla hotové. S radostí jsem hned na naše nové parkoviště zaparkovala mé auto a večer, až přijede manžel, tak jsem zvědavá, jak bude překvapený, že jsem to zmákla a bude mít kam zaparkovat. Hodila bych fotečku, ale pak už byla tma. :sweat_smile:
14. lis 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska No teda,tys jsi pracant..z tebe musí mít manžel radost..a každý by ji měl mít.. :slight_smile: Ale ty bys měla spíš sázet kytky než házet lopatou ne? :wink: A že to zvládáš s mimčem,to ti závidím...já toho fakt moc za den neudělám,jsem ráda když jídlo a úklid domácnosti..Já bych mohla házet lopatou tak leda od 22hod do 5rádno,ale to radši spím :grinning: Tak se drž a zítra držím palce u neurologa.. :wink:
14. lis 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Sice hážu, ale je pravda, že 2 koše prádla na žehlení leží v koutě a podlaha vypadá jako po výbuchu bomby. Zítra dopoledne budu muset dohnat domácnost. V neděli mají přijet naši, tak ať se máti nezhrozí :slight_smile: Ale budou čučet, co jsem zmákla za 3 dny!! :sunglasses:
14. lis 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni A Vojta si to taky užil. Spinkal pěkně v kočárku před barákem. Ondru mám už druhý týden doma, ale dneska jsem to vymyslela. Nechtěl odpoledne spát, tak jsem mu vzala jeho dětská kolečka, lopatu a hrábě a šel mi pomáhat. Byla to sranda :slight_smile:
14. lis 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky, mně dorazila máma, myslela jsem, že zůstane do neděle, ale chce v pátek ráno razit zase zpátky.. :frowning2: takže jen a jen zítra pojedu do školky bez miminka, máma tu u něj bude a bude ho silně rozmazlovat.. já snad místo péče o mimi posbírám nějaký jabka a pohabu zahradu, nebo vykydám králíky..
@dociska tak to jřesný, já když se zažeru venku do práce, tak toho zmáknu taky fůru, pokud mně děti nechaj, radši bych makala kolem baráku a zvířat, než doma vytírat a luxovat, o žehlení nemluvě..potřebovala bych paní na úklid a taky peníze, abych ji mohla zaplatit :confounded:
14. lis 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska pánejo ty jsi teda šikovná a hlavně makavá!!! to já včéra makala doma - vůbec jsem neměla čas sem skočit - tchýně mi vozila, tak jsem udělala velký nákup, vyšůrovala byt, vyprala 5 praček prádla, šla to pověsit, pak zase něco sebrat a pak dorazila kamarádka, která se mi tu zasekla pěkně dlouho - no byla jsem večer ráda, že jsem ráda :slight_smile: Dneska tu nemám skoro nic na úklid, tak aspoň uvařím :slight_smile:
15. lis 2012 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Tak to máš dobrý,mě v kočárku usne,ale jen když jedeme,jakmile se zastaví tak se po chvíli probere.. :sweat_smile: :confused:
Je mi jasný,že kolem baráku je hodně práce i venku..to my panelákoví máme na starost jen ten interiér..bohužel,i když ted bohudík... :wink: Dneska nás čeká návštěva u dr.s kyčlema,tak doufám,že to bude dobrý..Kubíka jsem dnes nechala doma,udělali jsme si prázdniny místo zítřka,to zas pošupajdí..A pak hurááá víkend,miluju když nemusíme vstávat.. :grinning: Přidávám foto z vítání,zbytek dám do alba :wink: Pěkný den všem! :sunglasses:
15. lis 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vormoni krásné fotky, my jdem zítra :slight_smile: nejvíc se mi líb ta s tou čepičkou od babičky :slight_smile: a teda závidím jak jsi štíhlá já su stále takový vepřík s 8 kily nahoře :rolling_eyes:
15. lis 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele taky mám ještě pupek,ale dobře zamaskovaný.. :wink: Mě mrzí,že jsem jí nedala víc barevné oblečení,aspoň to růžové...a třeba tu čelenku,ideální příležitost..dobře mi tak.. :sweat_smile: :confused: A děkuji :slight_smile: Tak at se vám fotky zítra také vydaří! :sunglasses:
15. lis 2012 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jé krásná i jen v bílé a bez čelenky, já ji nakonec nekoupila jelikož by mi prej asi nestihla dojít do zítřka ráno tak půjdem stejně jako vy :slight_smile: obleečení zatím taky nevím co vymyslím-bude to zajímevé :confused:
15. lis 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni vždyť jí to slušelo i bez čelenky :slight_smile: a ty jsi vypadala báječně, fakt!!!!
15. lis 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Děkuji holky,za ty 3 měsíce konečně vypadám na fotce jak člověk..ale také díky profi fotografovi.. :wink:
15. lis 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni kecko, vypadáš jako člověk pořád :slight_smile: z těch maminek, co tam byli, ti to seklo suverénně, nejvíc :slight_smile:
15. lis 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vormoni jasně souhlas, jsi tam z nich největší kočka :slight_smile: co bych dala za tvou postavu :grinning: Já mám sice méně než před těhu, ale pořád jsem tuleň :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V úterý jsme byli na prevenaru a rekce žádná, jen byl Tomík trochu spavější, ptala jsem se i na ten rotarix a dr. řekla, že ted už mu to dávat nebude, že už má rozjetý očkovací plán a mohla by nastat třeba horší reakce... jinak máme 6290 g.

Jdu drbat plenky od vajíček...
16. lis 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Děkuji,vy umíte potěšit:o)My taky rotarix dávat nebudeme..Krásně rostete:slight_smile:
Já ted taky furt peru pyžamka,každé ráno se jí podaří taková nálož,že prosákne až na pyžamko.. :grinning: :sweat_smile: :confused:
My včera na kyčlích dobrý,plínkovat už nemusíme,ale máme více trénovat na bříšku plazení.. :confused: :sweat_smile: Tzn.dávat jí zábranu u nožiček ,aby se odrážela či co..zapojení svalů,co zatím moc nepoužívá.. :astonished: Další kontrola na konci ledna :grinning:
16. lis 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky mohu se také přidat?
16. lis 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no, vidíš, kyčle, to máme taky za sebou v úterý, nám nic neřekli, je to prý ok a další kontrolu máme až 19.2., takže pohoda.
@1980martina ahoj, a velká gratulace :grinning: klidně se přidej, ale myslím, že nebudeme uplně parta pro Tebe, předpokládám, že budeš mít mimi až v červenci příštího roku, my to tady už máme všechny šťastně za sebou a těšíme se z našich robátek, mimísků, žužlů, prdelek a řvoucích paviánů :wink:
16. lis 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nene, mě se narodilo miminko ted 26. července. Jmenuje se Mareček. Jinak mám ještě starší dítko 8 letého klučinu
16. lis 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina tak, jasnačka :slight_smile:
16. lis 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedna z vítání.....víc zatím nemáme příští týden
16. lis 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@petule22 To je princeznička:o)Moc jí to sluší :sunglasses: :grinning:
17. lis 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina Vítej,a jak ti to jde s mimi po tak dlouhé době? :wink: Já mám 5 let kluka, a malá je zázrak medicíny,po roce a půl snažení nám pomohlo umělé oplodnění.. :slight_smile: Jsme už starší ročníky s manželem,tak se není čemu divit..a taky jsme rádi, že se povedla právě holčička :grinning: :sunglasses:
17. lis 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
wormoni- no musím se přiznat, že to je faktastické. Ondrášek (ten starší) si s malým krásně hraje, chce ho sám i přebalovat a mazlíse s nim. Jasně, že se musím věnovat oběma, aby ten straší nežárlil. Zatím se mi to daří. No mě to bylo tak jedno co budeme mít. Ještě chceme jedno miminko, ale je ještě čas.

Holky jak se sem dávají fotky? že bych sem dala naše děti.
17. lis 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina Ahoj. Vítej mezi nás. Fotky přidáš tak, že pod oknem, kam píšeš komentář je zelené plusko a vedle něj přidej fotky. Tak můžeš přidat fotky přímo sem. A jinak si je můžeš dát do profilu a vytvářet si tam vlastní alba :slight_smile:
17. lis 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek