• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@1980martina Já mám taky staršího Ondráška :slight_smile: Ale tomu jsou teprve 3 roky. :slight_smile:
17. lis 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

dneska jsme byli na focení, tak vkládám jednu fotku naší Elišky :slight_smile:
17. lis 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Zdravím holky!
Sice tady během chvilek chodím, ale nebyl čas vás dočítat :frowning2:
Takže jenom info od nás. Chyba na rozvodné skříni se potvrdila, bojler byl opravdu špatně zapojený a ohříval jenom na vysoký tarif. Chyba byla odstraněna a teď budeme psát žádost o kompenzaci vzniklé škody na Bytový podnik a na město. Jak říkal elekrikář, je to jasné pochybení pronajímatele. Tak snad to půjde rychle a peníze se nám vrátí. Musíme si taky na čezu zmenšit zálohy, nebo se z toho pos* :rolling_eyes: Ale aspoň, že se na to přišlo. :confounded:
Manžel také dostal nabídku jít na pohovor do firmy, kde pracuje jeho sestra. Je to sice dál, ale je to víc výhodnější a hlavně je tam stabilní prostředí, tak snad se zadaří. I když manžel se začíná cukat, tak je mi jasné, že to nakonec nevezme :angry: :confounded: No uvidíme.
Dneska jsme byli celý den pryč, jenom jsem vložila pár fotek plenek :dizzy_face: . Zítra taky budem celý den pryč, tak snad vás večer dočtu.
Pá kočky :dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak sem zkusím dát nějaké fotečky a pak si, kdyžtak založím to album. Ty první dvě fotky jsou z vítání občánků
17. lis 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
A ještě přidám fotečky jak chodí Mareček na plavání
17. lis 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ty brďo,už takhle brzy plavete,to je paráda:o)Já chodila s Kubíkem,ale až mu bylo půl roku.. :wink: S malou nevím,jestli začneme chodit,změnili tam bazén a moc mi to tam nevyhovovalo..Malá je furt zmrzlá i doma,natož po koupání..asi by jsme furt nudlily.. :confounded:
Pěkné fotečky :sunglasses:
18. lis 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknou neděli všem..My jsme s Nikol samy doma,tatínek jel s Kubou na chatu,chtěl aby jsme jely taky,že nám tam zatopí,ale já to odmítla..Radši domácí pohodlí a udělám tu spoustu práce a tam bych jen kojila a koukala na tv..páč venku mi přišla kosa a kočár by jsme stejně nebrali..Takže si užiju klídek..včera jsem dělala fotky s malou,chci nechat dělat kalendáře a z toho co máme bych těžko vybrala..ale tede už jo,pár se jich fakt povedlo,dám do alba :grinning:
Ale na ty vaše claire..nemám..ta je nádherná,Eliška... :grinning: :grinning: :grinning: fakt závidím.. :sunglasses:
18. lis 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No u nás je to tak, že tyto malé děti plavou jen ve vaně, ale od 5. měsíce už jdou do bazenu, kde je více dětí i maminek. Mareček vodu miluje takže to je super. Dnes jsem měla slavit, ale manžel bohužel musel nečekaně do práce tak budem slavit, ale bez něj. No co se dá dělat. Tak se mějte budí se mi dítko.
18. lis 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu se přidat na debaty o miminkách narozené v červenci?Mám 4 měsíčního prcka chlapečka.Co vaši už umí?My paseme koníčky krásně je celej takovej pohyblivej ale nepřekuluje se na záda a na bok tak nevím..?
18. lis 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina to je ale plavání v mega vaně :grinning: taky jsem tajně doufala, že to s Tomíkem zkusím, ale je to nad naše fin. možnosti a i dojíždění by bylo na pytel
@aideen tak to budu držet palce, aby se k tomu pronajímatel postavil čelem.. záleží na tom, na koho narazíš.. když na vola, tak to může trvat dlouho :angry:
@klaire22 nádherné foto, nezbývá než tiše závidět...

já byla na skok u tchyně, už jsou z chřipky venku, a hned jsem měla chuť zase vypadnou.. Hned jsem slyšela, jestli už dávám Tomovi čaj, že musí mít určo žízen a že bych už měla dát i polívčičku a kousek masa..... To je tak těký pochopit, že dokud bude Tomíkovi kojení stačit, tak bude na mlíčku?!?! Občas mám pocit, že mluvím tatarsky. A aby toho nebylo málo, tak jsem kapitálně naštvala svojeho bráchu, bo jsem si dovolila říct svůj názor na jeho chování...

Jinak začínám šílet z Vánoc, nemám nic.. a ani nápady.. co kupujete drahejm polovičkám? Jediné co mám, tak jsou návrhy jmenovek na balíčky... asi tak nějak to bude vypadat :slight_smile:
18. lis 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teer Ahoj, vítej do babince :slight_smile: Můj Tomík je 29.7. a "zatím" jen pase a plácá packama, párkrát se mi omylem překulil z bříška an záda, když se vztekal, ale jinak nic, byla bych v klidu, každý prcek chce svůj čas :slight_smile:
18. lis 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také jsem se chtla zeptat zda je tady nějaká maminka sama s dětátkem, jsme v té situaci nová odešel od nás tatínek asi před 14 dny a snažím se to zvládnout s pomocí rodiny.
18. lis 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teer ahoj, muj se taky zatim nikam neprekuluje :wink:, koniky uz pase hezky, chodili jsme na rehabilitaci kvuli zvysenemu svalovemu napeti (strucne: zaklani se do luku).
18. lis 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ no jo taky se vždy rozplácne a dvakrát mi přijde že bylo překulení omylem :slight_smile: No a jmenovky jsou moc pěkný hezký nápad.A s tou tchýní hlavně klídek nenchej si do toho kecat kdyby malému stačilo mlíčko vůbec bych to také neřešila..já zas poslouchala že malého izioluju a nevystavuju ho v mhd aby měl lepší imunitu jaou holt chytrý holky..
18. lis 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna počkej jak do luku když leží na bříšku tak zvedá nožičky?to dělá malej taky...
18. lis 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teer no to taky, ale hrozne zaklanel hlavicku a ani se moc neopiral o ruce, taky mel porad ruce krecovite v pest a celkove je takovy neklidny, nespavy, plactivy, ale muj :slight_smile:. Kdyz lezel na boku, tak taky zaklanel hlavu a kdyz pasl, tak ji zaklanel tak, ze prepadaval zpet na zada... Ono by se to treba casem upravilo i bez cviceni, ale pro me to bylo fajn, ze me tam naucili, jak s nim mam zachazet (jak ho prevlikat, chovat, ...), abych mu ten zlozvyk zbytecne nepodporovala :wink:
18. lis 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teer @zlatelevizeedna naše mudra to asi moc neřeší, vždy tomíka na kontrole dá na bříško tak na 15 vteřin, což o něm moc neprozradí a jen se ptá, jestli ho doma dáváme na bříško... toť vše.. příští týden mi přijde vytoužená knížka Rozvíjej se děťátko, tak budu studovat :slight_smile: sehnala jsem si trochu potrhanou od jiné maminky za necelých 200 Kč a ty 3 natržené stránky mě fakt trápit nebudou :slight_smile:
Tomíka začíná bavit být na bříšku, obzvlášť, když může čučet na kytky na parapetu a naše akvárko je taky moc pěkná televize. A když je už unavenější, tak se rozplácne do letadla a začne vřískat, prdelka moje.
Originální kartičk vymejšlíme každej rok jiné, loni jsme oznamovali, že nás bude o jednoho více. NJN, tchyně jsou ty nejchytřejší bytosti na světě a to si myslím, že ta moje ještě není ten nejhorší kalibr, i když to vynahrazuje tím, že to má k nám asi 5 min chůze... všeho moc škodí..
@teer to je mi moc líto, že tatík odešel, chceš tu o tom mluvit? My jsme "komplet", ale za to vděčím hlavně tomu, že můj přítel zažil spoutu tatínků a svého vlastně nezná a nemá k němu žádnej vztah a nechce aby to samé měl jeho syn.
Záleží na důvodech, proč odešel... Odkud jsi?
18. lis 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem, my máme taky červencovou holčičku :slight_smile: anička pěkně pase, podává si věci z ručičky do ručičky, taky se naučila vytáhnout si dudlík z pusinky a zase si ho vrátit zpátky, ale taky se nepřetáčí. starší syn se poprvé přetočil ve 4,5 měsících, tak má ještě čas :slight_smile: mudra taky kontrolovala, jestli anička pase, ale vzhledem k tomu, že byla celá uplakaná (je trošku mamánek), tak jí tam předvedla akorát tak velké letadlo.
@teer bez tatínka si to nedovedu představit, přeju hodně sil.
18. lis 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mina-jojo je to plavání ve veliké vaně. No tak my naštěstí finance moc řešit nemusíme, takže obě naše děti chodí na kroužky, tedy ted větší jich má více. Jinak Mareček krásně pase a i doktorka po kontrole řekla, že je to super. Ale nepřetáčí se, ale náznaky už tam jsou.
teer a tobě držím palce a neboj určitě to půjde, ale je to blbé, že od vás odešel. :frowning2:
18. lis 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ naše doktorka malého na bříško ani nedává má pocit že je dost silný a on je veliký a takový statný mylsím že po dědečkovi ..bude prý i vysokej.No a s tím odchodem..prostě nějak neunesl starost o malého omezoval ho ve svýh koníčkách a měl velkého letadla focení létání vše okolo toho a chodil na směny takže scůj volný čas dělil mězi letadla rodiče a nás na nás otho moc nezbylo a já jsme to nějak nevydržela a dost jsme se hádali pak prostě sbalil věci a šel že peskuju a že už děti nikdy nechce že mu to stačilo, že jsme si asi myslel aže kvůli tomu že jsme porodila bude kolem mě lítat do smrti a podobné řeči..ted malého neviděl 3 týdny chce ho vídat odešel prý kvůli mě že bychom se asi zabili a myslí si že to že ho uvidí jednou za čas (já mu to umožním ale jeho čas není) tak že bude plnohodnotnej táta ..myslím spíš že pro maléh bude strejdou.Rodiče jeho ho v tom asi podporují nebo nevím neozvali se mi a prý říkali že je ot jeho věc a jeho uvžení zda ot bylo s emnou tak hrozný že opustil 4 měs.miminko...
18. lis 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teer tak podle toho, co čtu, je to spíš sobec a tak trochu slaboch, budeme Ti moc držet palce ať to zmáknete, ale raději bych byla s prckem sama než v hádající se rodině (to jsem jako malá okusila na sobě a fakt není o co stát :frowning2: )
Muselo mu bejt jasný, že s příchodem prcka se tak nějak všechno na čas otočí vzhůru nohama..
18. lis 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina a kolik je malému?Ten co pase? :slight_smile:
18. lis 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ ano do té doby to bylo fajn byli jsme spolu 7 let a rok manželé pak mimi no a 4měs odchod..nechápu to..
18. lis 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana s etadlem jsi mi vykouzlila úsměv na rtech to bylo milé :slight_smile: a bez tatínka to bude zlý ale takový který nemá o malého valný zájem a já s údivem sleduju že vlastně jsem dělala vše sama takže ani změnu extra nepocituju max na nákup a pohlídat ale to stejně bylo jen na chvilku koupaljednou za celou dobu sám.pomáhají mi rodiče a brácha tak v tom nejsme úplně sama ale je to bolavé je ti 14 dní zatím
18. lis 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teer máš pravdu, takový tatínek je v tuto chvíli jen přítěž. nejhorší je, že toto se opravdu těžko odhaduje předem :frowning2:
my jsme měli s manželem u prvního taky problémy, ale to byla moje chyba, totálně jsem ho odstavila, ale naštěstí to ustál.
18. lis 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
teer - malému budou 4 měsíce.
18. lis 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ jo, no, oni tu motoriku nekteri pediatri moc neresi... Ja jsem to ale resit chtela, abych mu nezadelala na problemy v budoucnu, sama vim, jake to je, kdyz te boli zada. Doktorka nam predepsala cviceni a handling podle Bobatha, je to alternativa k Vojtovce, ktera se mi zda pro reseni mensch odchylek zbytecna.
19. lis 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,to je moc pěkné ty vizitky a to si je i sama vytiskneš?Já nemám barvy v tiskárně a nechce se mi je kupovat-docela drahý špás.. :unamused: Tak to se ti nedivím,že tě návštěva tchyně zase vyškolila..ještě že já ji mám tak daleko. :wink: Kubíka jsem kojila do půl roku a pak jsme začli ochutnávat..Já malé už ted dávám 1x denně čajík,vždycky když chce kojit a já zrovna nemám čas a potřebuju ,aby ještě vydržela..takže má denně 100ml..A ochutnávat něco, co jím, jí dávám jen v minim.množství..aby ochutnala.. :sweat_smile: :confused: Ale ve větším to rozjedem až v tom půl roce :wink:
Taky malá sleduje akvárko,má ho hned u přebalováku,tak ji tam nechávám chvíli pást,nebo u tv,když tam má Kuba hodně barevnou pohádku,líbí se jí ty barvy... :slight_smile:A nebo si ji dávám na sebe na břicho a děláme "kuk" :grinning:Taky se prohýbá v zádech a zvedá nožičky..není moc stabilní..ale myslím,že moc nezaklání hlavu,Kubík to dělal víc a taky jsme museli cvičit vojtovku.. :confused:
Dr.nás taky převalila naposled na bříško na pár vteřin a my jsme zrovna "lítaly",ale nic neříkala... :slight_smile:
Jinak vánoce..něco už máme hlavně pro děti,a pár drobností pro rodiče a babi..jako sadu nožů,hrneček a tak..Manželovi nevím,ten zas nic nevymyslí,už to vidím.. :rolling_eyes: Brácha si většinou o něco řekne a jinak bych to letos pojala opravdu hlavně pro ty děti..a nám jen drobnosti,co potěší a nikoho nezruinují..
:sunglasses: :wink:
19. lis 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana Odku jste holky? :slight_smile:
@teer vítejte mezi námi:slight_smile:Hodně sil,takhle bez tatínka je to smutný,ale naštěstí tě v tom rodina nenechala.. :wink:
19. lis 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak pěkné pondělí všem,já měla příšernou noc..nejdřív to trvalo malé než usnula,snad až ve 23hod...pak jsem konečně uleha i já,že budu spát,ale Kuba vedle mě začal vrtět a fňukat..furt se na mě lepil,což mi vadí když chci usnout..Takže jsem ho budila,co je a on že ho bolí ucho.. :frowning2: Takže jsem vstala,šla jsem pro slivovici,abych mu tam kápla..pak kapky do nosu,páč má dost velkou rýmu..A opět jsme se pokoušeli usnout..Podařilo se,ale malá se budila,naštěstí jen broukla,fňukla a nic,takže jsme kojili až ráno v půl sedmé
:sunglasses: No a Kuba zůstal doma,a uvidíme co bude,rýmu má,trochu kašle.ucho ho ted nebolí,má ho ale zalehlé a neslyší moc na něj.. :unamused:
19. lis 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek