• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@zlatelevizeedna Máš pečlivou doktorku,ale jak říkáš,lepší než pak něco zanedbat nebo trápit prcka vojtovkou..Zažili jsme a bylo mi ho dost líto..Vždycky knučel ještě dřív než jsem začla s kroucením.. :sweat_smile: :confused: No kéž by jsme se tomu ted vyhnuly.. :wink:
19. lis 2012 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teer Ahoj,
to je mi líto, že vás tatínek opustil, ale co píšeš......asi nebylo o co stát, i když to musí bolet neskutečně. My se taky občas hádáme, to né že né, ale malou by neopustil ani omylem, to spíš mě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Divím se, že nepočítal s tím, že když bude miminko, že je logické, že prostě na svoje koníčky bude méně času......já bych si to děsně vyčítala,kdybych raději pěstovala koníčky a dětem se nevěnovala, čas s nimi mi nikdo v životě nevrátí. Ale holt máme to asi každý jinak.
Rozhodně se drž, držím ti palečky, ať vše zvládneš. Jsi statečná!!!!
19. lis 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni díky za přivítání :slight_smile: jinak já jsem pražská náplava.
19. lis 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jo,jo, tisknout to budeme, máme přes 10 let starou tiskárnu a přítel někde schrastil reklamní náplň, sice je to takové pruhované, bo ty bavy určo nejsou kvalitní, ale na štítky to stačí. Pak máme koupený refil a náplň dodáváme to tiskárny upilovanou injekční jehlou z lékárny a to se celkem dá. Ale na fotky do alba to fakt není.
Já jsem Tomíkovi nedala ještě nic jiného krom mlíčka, tedy jednou jsem zkusila trošku fenyklu a to nechtěl a tak jsem to víc nezkoušela....
Bojím se, abych z Toma neměla televizního dívánka, pokaždé, když vídí film, tak se za obrazovkou otáčí a vyvalí kukadla.. obrázky a zvuk ho fascinují...
Vánoce bude řešit taky maličkostmi, třeba nějaký malý doplňěk do bytu, nebo něco praktického (pro mou babku třeba pořádnou škrabku :grinning: )
19. lis 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana já z prahy utekla kvůli dementnímu panu domácímu.. už to nešlo uplatit a ted jsem kousek za hranicí prahy, směr radotín a ven... vše má své pro a proti... na kočárkování je to tu super, ale nikomu nepřeju potkat fekálistu na poli, jak vyprazdňuje auto, místo toho aby ten sajrajt odvezl do čističky.... a doprava taky stojí za prd, a k dr stejně jezdíme do radotína, bo tu samozřejmě nic není... krom hospody a ubohé žabky, kde sáláty odchází sami...
19. lis 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já jsem tu původně jen studovala, ale pak jsem potkala manžela a ten je zarputilý pražák, takže bylo vyřešeno. bydlíme v docela hezké části prahy, ale kvůli dětem bychom chtěli nějaký domeček, ideálně právě směr západ, ale to je v tuto chvíli finančně úplně mimo naše možnosti.
19. lis 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana Mě se třeba hrozně líbí ve Stodůlkách, baráček by byl super, ale nezmůžeme se ani na vlastní byteček.. ale zase na druhou stranu, pokud neutáhneme podnájem, tak se prostě sebereme a postěhujeme jinam, kde to poplatíme, to s hypo jaksi nejde tak snadno... a hlavně člověk neví co bude za rok, na tož třeba za 10... Já jsem "rodák" z Práglu, ale vyrostla jsem v podstatě na vsi..
19. lis 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana Aha,já v Ph existovala asi 10let,kvůli práci a chlapa jsem našla přes inzerát z Rakovníka,takže jsem se odstěhovala a musím říct,že s dětma bych tam žít nechtěla.. :confused: úplně mi to stačilo.. :wink: Ale na okraji to může být docela fajn,já byla víc v centru,což vzhledem k mládí zas bylo OK :grinning: :sunglasses:
19. lis 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ To je dobrý,kde saláty odcházejí samy.. :grinning: :grinning: :grinning: Ty máš prima sloh,bys mohla psát :grinning: :sunglasses:
19. lis 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky pro srovnání: Kubík a Nikolka..:o)
19. lis 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vormoni
@mina_ tak já jsem měšťák od narození, bydleli jsme relativně v centru brna, takže v tomhle směru to pro mě není žádný trápení. ale od mala jsme jezdili na chatu, což máme naštěstí i tady. a právě když vidím na chatě sousedovic děti, jak si vyběhnou na zahradu, na ulici skáčou panáka, hrajou si na obchod (je to teda slepá a tichá ulice, takže trochu výjimka, ale i tak), tak bych to svým dětem chtěla dopřát.
jenomže ondra není úplně standardní dítě, takže kvůli jeho doktorům a škole budeme muset bydlet vždycky poblíž něčeho většího, aby měl lepší podmínky.
19. lis 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 malá je naprosto kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 děkuju moc :slight_smile: :wink:
19. lis 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak dneska jsem byla s tim menším zase na očkování.Potom se starším na tréninku fotbalu a jak jsme šli v 18 hodin domu to vám byla zima hrůza a bude ještě hůř já vím.
19. lis 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, tak jsem si myslela, že vás dneska dočtu. Ale asi na to nedojde. Dneska mi umřel děda, sice jsme se moc neměli rádi, ale i tak toho mám plnou hlavu a na nic nemám náladu. Tak se nezlobte. Snad to co nejdřív napravím.
19. lis 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,nic se neděje..je jasné,že máš ted jiné myšlenky.. :unamused: Smrt v rodině je vždy smutná,i když jste se nemuseli..Tak někdy příště ahoj..
19. lis 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina Ahoj,no my dnes ven ani nešli,když nemusíme..akorát dopol do lékárny a jednoty..Kubík se mi zdá ok,tak nevím,jestli ho mám zítra poslat do školky..má sice rýmu ,ale ucho už ok a kašel byl jen ráno.. :sweat_smile: :confused:
Dnes jsem akorát vyžehlila pár kousků prádla,jinak se bavím už třetí den výběrem fotek na kalendář a je to děs..furt si nejsem jistá,jak to bude vypadat..Když jsem dělala jen s Kubou tak to šlo,ale ted dát dohromady podobné fotky s Nikolkou je téměř nemožné..Tak nevím jak to dopadne.. :unamused:
19. lis 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni @1980martina tak u nás bylo dnes nádherně a tak jsem byla na dlouhé prochajdě po místních polňačkách, tomík misto obvyklého spánku čučel na nebe a i hafina si to užila, ještě kdyby trochu vyschlo bláto a bude to uplně ok :slight_smile:
19. lis 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mina - my chodíme na dlouhé procházky,ikdyž je zima. My jsme rádi venku. Jinak my dneska dělali kuře a vynikající. A zima je u nás tedy pěkná.
19. lis 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana
@teer čau maminy :slight_smile: Je super, že jste se přidaly. Aspoň nějaké další duše na vyzpovídání a popovídání :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak stručně, u nás nic extra. Ondra šel po 14-ti dnech do školky konečně HURÁÁÁÁ!! :slight_smile: A já teď kvapem doháním vše zameškané. Nevím, jestli jsem už psala, ale na neurologii jsme dopadli dobře. Ondra byl i na EEG a všechno v pořádku, takže zdravotní problémy v tom jeho pokakávání nejsou. Takže jsem vzdala křik, bití a všechno a nechám to na něm. Nemám na to už nervy a asi mu prostě neporučím a musí si na to přijít sám.

Vojta se už měsíc přetáčí na bříško, hraje si s dudlíkem a teď má poslední dobou hrozně ukecané období. Spustí to své halekání a jede a jede. Jen je blbý, že ho to nejvíc baví ve 2 ráno :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holčiny :slight_smile:

@aideen to je mi líto, upřímnou soustrast :pensive:

My jsme byli dneska na čtyřměsíční prohlídce, malá má 5 880g a 63cm - nejsme žádní obříci, ale i tak nás paní doktorka pochválila. A asi se nám v pusince začínají chystat zoubky, malá slintá o sto šest, je ubrekaná a neustále něco strká do pusinky a i paní doktorce to tak přišlo :wink: A začneme pomalinku s příkrmy :wink:
20. lis 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen No to se mi ulevilo i za tebe, že byl problém v tom bojleru. :wink: Teď vám zase budu držet palce, ať vám to doplatí pronajímatel. Dneska je tak těžké se domoct práva :frowning2:
20. lis 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska tak to je super,že je Ondrášek Ok., každé dítě má holt svůj čas :slight_smile: Vojtíšek je koukám taky pěknej ukecánek :slight_smile: to Eliška kecá taky o sto šest :slight_smile: teď ji momentálně děsně baví mlátit mi do mezerníku,mám jí na klíně :slight_smile:hlavně že jsou dětičky zdravé :slight_smile:
20. lis 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To jo. Naše dětičky. My jsme taky byli minulý týden na prohlídce a očkování a Vojta má taky 63 cm a 6470g. Takže se mi pěkně kulatí. Dokonce už žužlá rád piškoty. Jednou se na mě tak hladově díval, jak jím Margot, že jsem to nevydržela a dala jsem mu žužlat piškot. Raději jsem ho pořád držela, aby mu nespadl do pusy a do krku. Snědl rovnou dva!
A klube se nám už zoubeček :slight_smile: Už cítím přes dásínka tvrdý kopeček, tak jsem zvědavá, kdy vykoukne ven :grinning:
20. lis 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Nezapřou se sourozenečci :slight_smile:
20. lis 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska a vy už přikrmujete zeleninkou? my už asi začneme, možná to nechám od pondělka, ať v tom nemám bordel :slight_smile: No mě malá pořád žužlá prst, ale nějak nic necítím, tak nevím,jestli jí ten zoubek leze, ale paní doktorka jí koukala pusinky a asi tam něco viděla :slight_smile:
A míry máte krásný, koukám, že jsme stejně dlouhý, ale vy máte trošku víc než my.......ale doktorka nic neříkala, tak snad nejsme o moc pozadu :sunglasses:
20. lis 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Jen ať si malá drží štíhlou linii. :grinning: Určitě nemá málo. :slight_smile: Ze zeleniny jsem zatím zkoušela mrkvičku, ale moc mu nejela. Tak jsem ji už pár dnů nedávála. Spíš mu sem tam dám banán. A dneska mu zkusím dát zase rozvařenou mrkev s troškou mateřského mléka.
20. lis 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky Mareček byl včera na očkování a rovnou ho paní doktorka zvážila a má 6,85. Čtyři měsíce nám budou až 26. tak to určtě ještě něco přiberem :slight_smile: Jinak my pořád jenom kojíme a zatím nic víc dávat nebudu
20. lis 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ahoj,tak vidiš že je malý ok :wink: Prostě to musíte vydržet a být trpěliví,není to snadné,to jo.. :sweat_smile: :confused:
Teda už zoubek,no proč ne,Kubíkovi se také objevil ve 4.měsících..Nikol má ještě chvíli čas :slight_smile: Tak vy už přikrmujete,piškotík,hmmm to by nám jistě taky chutnalo..ještě ale počkáme aspoň do těch 4.měsíců.. :sunglasses:
Taky krásně rostete,my holky holt pomaleji.. :wink: To je pěkný že tak žvatlá,ale místo spaní..?Nic moóóóóć.. :grinning: :grinning: :grinning:
My dnes měli taky divné spaní,malá se vzbudila na jídlo už ve 3h..a když jsem ji konečně zas uložila,začal kašlat Kubík aspon půlhodiny v kuse.. :cry: děs..Zas "výborná" noc.. :sweat_smile: :confused:
20. lis 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek