• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@teer Souhlasím s tebou - je to chudák,jednou si to bude neskutečně vyčítat, ale už bude pozdě. A jak říkáš - když vidíš toho svého broučka,jak je úžasný, natahuje k tobě ručičky a směje se, jen tě vidí - panebože -ať jdou všichni chlapi do háje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nevyměnila bych to ani za nic!!!!!! A ty jsi odvážná a správná ženská, on s prominutím sobeckej blb, který si jednou bude rvát vlasy na hlavě, ale dobře mu tak!!!!
21. lis 2012 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,mohu se přidat taky? mám holčičku narozenou 20.7.2012..začala jsem přikrmovat jelikož má malá velký apetit.jen bych měla otázku pasete už dobře koníky?
21. lis 2012 ve 20:06  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@teer jooooo, otlapkávání obličeje, to naše malá miluje :slight_smile: pořádně si oslintá ručičky v pusince a pak plááááááác :slight_smile: Manžela posledně chytla za nos, zatnula ručičky, takže mu trošku zatla nehtíčky do nosu,až poskočil, ale držel chlapec a přitáhla si ho k sobě :slight_smile: a mě neustále aplikuje slintací masku na obličej, asi abych byla krásná a mladá :slight_smile:
21. lis 2012 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckybara Ahojky, vítej :slight_smile: Krásně se nám to tu rozrůstá :slight_smile:
Mě malá už pase hezky, ale začala se mi trošku prohýbat v zádech, když leží na zádech, takže jí musím trošku u pasení přimačkávat ručičky blíž k tělíčku, jde hodně doširoka......ale není prý třeba nic cvičit a tak.....tak to koriguji :wink:
21. lis 2012 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@luckybara ahoj, náš tomík je 29.7. a pase moc pěkně a doufám, že i správně, bohužel naše mudra si ho nechá na bříšku jen chvilku, takže pochybuju o tom, že pozná správnost..

co se týče antikoncepce, tak nemáme nic, pár kondomů, pilule nechci, aby to případně nezkomplikovalo další otěhotnění a tak kdyžtak dám nitroděložní tělísko, to mi i dr doporučil.. ale zatím to nemá smysl... ty 3 tis za to dokážu lépe využít :slight_smile:
Teď jsem pc zanedbávala, díky bohu, a vyžehlila horu prádla a včera jsme byli na vítání občánků, bylo to fajn, Tomík dostal praktickou osušku s kapuckou, bohužel má růžový lem, modré došly a pan starosta se hrozně omlouval, bylo to dost komické. Taky máme krásného plyšového hrocha, tak pro změnu s růžovým srdíčkem.. ale nějak to přežijeme. Pořádné foky budou až za týden, za 500 Kč... hrůza, než jsem se nadechla, tak to přítel platil, že prej fotky chce, tak doufám, že si ta fotografka dá fakt záležet.. Tomík byl úžasnej, přikládám jednu koukatelnou fotku, já nemám žádnou a většina je špatně nasvícená, nějak se nedařilo..

S těmi příkrmy nevím... zatím jen kojím, každý říká něco jiného... by se v tom čuně vyznalo....
22. lis 2012 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Ahojky holky!
Tak po dlouhé době zase konečně s váma :slight_smile: Situace se uklidnila, pohřeb je domluvený, hlídání pro Broničku taky, tak jsme si chvilku oddechli. Teda až do pondělí, kdy je pohřeb. Dřív nebyl termín :confounded:
Vítám u nás
@luckybara
@teer
@romana
@netulinka3 snad jsem na nikoho nezapomněla :grinning: Je super, že se to tady rozrůstá! :slight_smile:

@mina_ Tomík je úžasný! Takový frajer! :slight_smile: Já musela kvůli vítání občánků donést na město rodný list - od 1.6. jim nefunguje registr obyvatel a Vsetín (město, kde jsem rodila a kde vystavovali rodný list) nedělá přihlášky ani odhlášky obyvatel, takže oni vlastně vůbec neví, kdo se narodil či kdo umřel :rolling_eyes: paráda. Ale žeprej nám po 1.6. narozeným udělají vítání ještě jedno do konce roku. Jsem zvědavá.
Jinak taky nemám pilule. Kamarádce je po těch "pro kojící" strašně špatně a já už před tím snášela hůř i ty normální, takže jsem to zavrhla. Takže taky kondomy ... když se podaří :grinning:

Jinak prcek, jak pase, tak začíná i lozit :grinning: zvedá prdelku a "uleze" rovné 2cm za půl hodiny :grinning:
Další věc je, že mi špatně přes den spává. Vydrží max půl hodinky a pak se prostě vzbudí - ať usne v košíku, v postýlce a nebo na lehátku. Naštěstí je hodný, ale poslední dobou potvůrka moje vyžaduje nošení na rukou. Je to prostě maminčin mazánek :grinning:
Bronička objevila svou závislost na Madagaskaru 3. Super, už jsem to viděla snad stokrát :grinning: Největší radost měla, když jí teta donesla takovou tu blbinku, co se do ní dá lipo a hlavou si berete bombony. No a je na tom tučňák z madagaskaru :grinning:

Přidávám i pár fotek těch mých zlatíček ...
1. předevčírem procházka - bylo nádherně
2. když jsme došli domů, tak se nevzbudil, ani když jsem ho vyndala z manducy :grinning:
3. Bronička a mega lízátko :grinning: dárek od prababičky :sunglasses: , bezprostředně poté následovala koupel :grinning:
22. lis 2012 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@aideen díky za přivítání :slight_smile:
manducu mám úplně stejnou, ale nějak si na ni nemůžu zvyknout. jednak mi vadí ty popruhy, jak jsou jakoby hodně polstrované, a taky mi anička vždycky proslintá celé tričko. ale jak se dívám na fotky, ty máš Petříka o dost výš na těle a taky máš asi zapnutý ten zip, že? já to budu ještě muset nějak vyzkoušet, abychom si to užívaly obě.
22. lis 2012 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@romana už nepoužívám novoroz. vložku, takže ho mám ten zip zapnutý :slight_smile: Když jsem měla bederní pás na bocích, tak mě strašně bolely záda :slight_smile: Takže na radu holek, co nosí, jsem si malého dala víš na břicho a je to jako bych na sobě nic neměla :slight_smile: Malý nošení miluje a já taky. Taky jsem byla párkrát poslintaná, ale vyřešila jsem to dudlíkem :slight_smile:
22. lis 2012 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen já ji mám na břiše, takže je lehoučká. ale ten zip zkusím zapnout (tu vložku taky nepoužívám, ale myslela jsem kvůli hlavičce). anička je taky spokojený nošenec, jen to musím ještě doladit pro moje pohodlí. díky za rady.
22. lis 2012 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@romana nemáš za co, taky mi to chvíli trvalo :slight_smile: Já nejdřív měla ten zip taky rozeplý, ale malému to docela vadilo, že nemohl koukat ven. Hlavičku už drží, navíc mu ten zadní díl sahá přes krček, takže je i zpevněný, takže není nutné zatím rozepínat zip :slight_smile:
22. lis 2012 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ KRÁSNÝ OBČÁNEK, už se těším na photo :slight_smile:

Já akorát uklidila, babička vozí, tak jsem měla klid a dokonce jsem po 14 dnech i vytřela, jsem fakt čuně, ale já to prostě nedávám, večer, když malá usne, jsem ráda, že jsem ráda!!!! dnes jsme měli děsnou noc, malá se hodně budila a divně plakala....naštěstí mi s ní dnes pomáhal manžel, nosil mi jí na kojení a přebaloval, já byla dnes nějak totálně vyšťavená!!!!

jinak jsem byla včéra na kožním - mám exém jak blázen, tak jenom mažu a mažu.....paní doktorka na mě hodila soustrastný pohled, že to moc dobře zná, tě jako dítě byla taky atopik, pak se toho zbavila jako já a těhotenství a porod jí to zase pěkně rozjel....i když prý atopák to není, ale nějaká jiná verze exému :frowning2: hnus :frowning2:

No, uklidila jsem, půjdu asi ještě upéct šalamoun řezy, než se babička s malou vrátí :slight_smile:

tak páááááááááá
22. lis 2012 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 já bych taky chtěla vozící babičku :frowning2: Ani si nepamatuju, kdy si někdo vzal kočár a jel s dětma na procházku, ani s Broničkou ne :frowning2: Tchán je daleko, mamka dlouho pracuje a pak má svoje aktivity, ségra je na výšce, brácha z práce jezdí až v noci, to samé švagrová. Docela mě to mrzí, ale co nadělám :frowning2:
Já včera pekla perník s jablky a nahoru rozpuštěnou marmeládu a ještě ten den se snědl :grinning: Mám doma nenažránky :grinning:
Jinak to vyšťavení znám, tohle zažívám poslední dva dny. Cosi se ráno nemůžu zvednout z postele :confounded:
22. lis 2012 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem byla ráno zase u zubaře,už potřetí se stejným zubem a finále bude až v lednu a s korunkou..to mám radost.. :astonished: Tatínek hlídal,malá to přežila,dává jí čajík,když je nejhůře..Kubíka máme celý týden doma,furt nudlí a v noci kašle,aspoň to nebude přenášet a já se vyspím,že.. :sunglasses: Dnes teda jo,malá včera nechtěla vůbec spát,blbnula u kojení,furt se pouštěla,mlíko jí vytékálo koutkem a culila se na mě..jako by už nebyla pokročilá hodina.. :astonished: :sweat_smile: Takže usnula až po 23hod a pak se jí spalo asi hezky,páč se probrala až v 8hod!!! :grinning: U nás je stále hnusné počasí,tím myslím,žádné slunce..ale asi na chvíli půjdeme ven.. :slight_smile:
22. lis 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,tak to máš blbý s tím ekzémem,snad tě zase brzy pustí..U nás tohle naštěstí u nikoho nebylo.. :slight_smile: Babičku ti také závidím,naše by vozila jenže je mooooc daleko...tak je to na mě. :sweat_smile: :confused: .Ani tatínek ještě nevezl!!! :unamused:
Slintací masku také dostávám,ale na kráse jsem to tedy neregistrovala..u mě to účinkuje spíš naopak.. :grinning: Jak já jsem líná se sebou něco dělat,kolikrát zjistím až večer v zrcadle, jak celý den lítám po bytě..Když nejdeme ven,tak prostě nekoukám.. :confused: A že bych měla,neboť to s krásou nemá co dočinění.. :sweat_smile: :grinning: :wink:
22. lis 2012 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen Ahoj,pěkné fotečky,malý má krásnou kombinézku,v té je mu asi teploučko:slight_smile:A Bronička si pěkně smlsla.. :sunglasses:
U nás taky frčí madagaskar 3 a i doba lednová 4.Ted taky tom a jerry..no a je to furt dokola.. :grinning:
Tak snad se také vítání dočkáte..minimálně kvůli fotkám,když se povedou.. :sunglasses:
Já taky furt něco peču,ale hlavně štrudly,jsou nejvděčnější..naposled nová buchta byla prý moc sladká!!! :angry: Zítra čekám návštěvu tak budu muset něco spáchat,ať je co nabídnout.. :sweat_smile: :confused:
22. lis 2012 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen tak to je mazec, že o vás na matrice neví a podle toho co píšeš, tak je to zase tak moc netrápí... já mám sice tchyni pár min pěšky ale prcka nepujčuju, asi by byl v dobrých rukou, ale prostě ne, chce se spíš jen pochlubit s kočíkem po kámoškách a na to já jí prdím. Kombinézka je super, jak řešíš do nosítka nožičky? máš nějaké teplé návleky? já do nosítka sháněla kombinézku s tapkama, aby nám nebyla zima, to musela být prima zábava s lízátkem :grinning:

Já byla na poště a pro chlebík, takže jsem se pěkně prošly a vzali to nějak oklikou, byli jsme venku 3 hodiny a doma mám jako po výbuchu... ale jsem ráda, že v tom nejsem sama.. musím alespoň udělat podlahu, ta naše hafina pouští stále hromady chlupů a já vlastně taky a pak troškou příspěje i kočka.. asi to začnu sbírat a nechám si spříst vlnu... :confused:
Mě hlavně konečně došla knížka rozvíjej se děťátko, kde jsou super ukázaný děcka se špatným držením hlavičky a tak, takže budu studovat a porovnávat...

jdu alespon vyluxovat ty chlupy... i když bych sebou nejraději práskla do pelechu... včera jsme byli kvůli občánkům celý den pryč... a přišlo mi hrozně vtipné, když starosta říkal, abychom vychovali hrdého občana jižního města a my při tom bydlíme o 30 km mimo... ale to je jen detail
22. lis 2012 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni právě při broničce jsme vítání neměli, tak teď ho za každou cenu chceme :grinning: Ať máme památku.
četla jsem o tvém zubu :frowning2: Nejhorší je, když je problém v hubě. Zuby jsou svinstvo :confounded: :rolling_eyes:

@mina_ já bych tchýni nepůjčila, ani kdybych mohla :grinning: Tam by v dobrých rukou určitě nebylo ani jedno dítě :rolling_eyes:
Na nožičky mám teď objednané nepromokavé vyteplené botky za 160kč z mimibazaru. Jinak teď má šlapkáčky a dvoje ponožky. Ale tím, že mám tu kapsu na něm, tak je studené nikdy neměl, ani když měl jenom jedny ponožky. Já právě kombinézu s ťapkama do nosítka moc nedoporučuju. Je lepší, když tam ty nožky můžou volně "klouzat". Kdyby tam měl malý ťapky, tak jak tam má ty nožičky do M, tak by mu to mohlo stlačovat prstíky na nožkách.
O psích chlupech mi ani nemluv. U nás to samé :rolling_eyes: Zase má přerostené chlupy, musíme ji ostříhat, jinak můžu vysávat dvakrát denně :confounded:
22. lis 2012 v 18:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ ahoj.tobě jsem ještě zapomněla napsat že teda 500kč mi přijde moc,my platili 200kč za cd a fotek bylo tak deset,ale mě zajímalo tak 5..Ale určitě stojí za to,přece jen profík fotí líp,ty naše byli obyčejné.. :sweat_smile: :confused:
Tomu říkám procházka,my jdeme max na hodku s tím že většinou vyřídím nákupy..dnes jsme zas nevytáhli paty,je já teda.. :sunglasses: Mě čeká úklid zítra :astonished:
22. lis 2012 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni bohužel to je praha.... na cd bychom měli mít cca 70 fotek z celého průběhu a 8 tištěných, tak doufám, že to bude fakt dobré... je to hroznej balík peněz.. za pár minut cvakání... Teď si tak říkám, že za ty prachy mohla poslat náhledy na mail, nebo přes uschovnu, abychom si vybrali co chceme k tisku...
K zubákovi musím taky, na prevenci.. ale teď to mám tak všechno blbě z ruky, že se mi nic nechce...

@aideen aha, no my zatím máme tu kombinézku tak velikou, že je na nožkách hafec místa, až budeš mít ty botičky, tak mi prosím hoď foto. Jakou máš tu zateplovací kapsu? Já už na ni mám koupený materiál, ale stále nemám žádný fungující stroj... s chlupama je nekonečnej boj, zítra tu potvoru asi vykoupu, to se mi ji podaří pořádně vyčesat a odchlupování je nejúčinnější...
22. lis 2012 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,děkuji všem za odpovědi a přivítání :slight_smile: Ještě jsem se chtěla zeptat,jak to máte se spánkem mrňousků?Ta moje cácorka toho totiž moc v kuse nenaspí,přes den spí tak dvakrát až třikrát po hodině a večer usne po koupání a kojení kolem půl osmé,spí tak dvě hodiny a pak začne noční maraton buzení po cca hodině a neustálé kojení.Už jsem si říkala,jestli to není tím,že by ji třeba moje mlíčko nestačilo,jenže váží 7080g a to má tři měsíce a tři týdny,narodila se s porodní váhou 3200g,takže prospívá až moc pěkně :grinning: Pak mě napadlo,jestli to není tím,že nedudlá,protože už od narození odmítá dudlík a to jich máme doma snad 15 různých druhů,ale ani jeden si prostě nevezme,už nevím,jakto mám na ni zkoušet,pokud to má ještě vůbec smysl.Co myslíte,čím to může být? :frowning2:
23. lis 2012 v 06:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni
@mina_ my platili 511 kč za 6 fotek a každá byla ve třech kopiích a cd nebylo...nikdo nám neřekl kolik to bude stát a pak nás málem trefilo
23. lis 2012 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 no vidíš, to já ani nevím, jestli se tam nějaké fotky budou opakovat.. to mě vůbec nenapadlo..

@netulinka3 zkus přes den krmit co 3 hodiny, večer vykoupat, nakrmit a do postýlky. Tomík to má jak kdy, ale většinou teď už spí celou noc, od 8 hod večer do cca 6 hod rána, ale když ná kňouravou, tak se snažím zachovat prvidelnost, i když je to často o nervy. Tomík se narodil 29.7. a má cca 6300 g, to jsme oproti vám pozadu :slight_smile:, porodní váhu jsme měli stejnou, ale jestli tak často vyžaduje krmení, tak to spíš vypadá na opravdový hlad. Zkus to vydržet cca 2 dny, produkce mlíčka by se měla zvednout dle potřeby mimča.
23. lis 2012 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ oni tvrdili prej pro babičky ale jaksi nikdo už nezmínil že to neplatí městoale my sami...jako tolik peněz za fota které byly pořízené během 5 minut a nejsou nijak upravované pouze vyvolané docela pálka a to jsem chtěla jít na vánoční focení co stojí litr a je tam i cédo a fotek 3x tolik....no co už...oni ví proč se nezmíní o ceně jelikož by to nikdo nechtěl
23. lis 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ já právě měla strach, aby to bylo malému dobré. Špatně se mi na něho odhaduje velikost, když má spodek 74 a vrch 68 :unamused: Takže radši bez ťapek :slight_smile: Jinak botičky mám ve fotoblogu v albu, kde jsou oblečení. Tak mrkni. Včera jsem je platila, tak snad dojdou co nejdřív.
Zateplovací kapsu mám tu Deluxe od MaM. Brala jsem ji na mimibazaru po jedné holčičce, je jako nová, skoro nenošená, takže jsem pár stovek ušetřila :slight_smile: Dost se mi teď hodí, jak se ochladilo. Nejsem aspoň odkázaná na kočár, kde se s ním tady moc nedostanu.

@netulinka3 Malý spí tak nějak jak kdy. Někdy se vzbudí jenom dvakrát, někdy třikrát. Ale dávám si ho k sobě do postele cca ve dvě ráno, takže pak už vůbec nevím, kolik je hodin :slight_smile: Podle toho, co píšeš, si spíš myslím, že ji v noci překrmuješ. Pokud se budí co hodinu a ty ji za každou tu hodinu dáš nakojit, tak jí to v břichu musí dělat něuvěřitelnou paseku. Doporučuju bez kojení dvě až tři hodinky. Můžeš ji třeba konejšit, dát dudlík, nebo něco, ale určitě ji tak často nekrm. Jsem si docela jistá, že se to pak zlepší :wink: A navíc, když ti takhle prospívá, určitě to není hladem :slight_smile:

@petule22 no tak to je teda pálka! Na to bych se asi vykašlala a radši to dala v ateliéru za pěkné fotky. Vítání si nafotíme svým foťákem a jestli to bude stát víc jak 250kč tak ty fotky určo brát nebudem :confused: :fearful:

Jinak holky, prodám nejstarší dítě. Už nevím, co s ní, nervy mám na pochodu! Stokrát jí budu vysvětlovat, že za závěs v obýváku nesmí tahat, že to na ni spadne. Ale ne, prostě se otočím a už na tom visí. A stalo se to, co jsem jí celou dobu říkala, samozřejmě ji strhla! Já už toho mám fakt dost! Veškeré mé výchovné metody selhávají. Já prostě nevím, co s ní mám dělat, aby aspoň základní věci poslouchala :cry: :cry: :cry: Nemáme hyperaktivní dítě, ale máme zlobivé dítě. Zblázním se z toho, fakt že jo!
23. lis 2012 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen no my jsme to ale nevěděli :grinning: nám dali pouze do pozvánky to že radnice zajištuje focení, že se jedná o 5 fotek a víc tam nepsali...my mysleli že to teda platí město když se nás nikdo na nic neptal zda chcem či ne....no prostě jsme byly naštvaní když zazvonila poštačka že tam máme fota na dobírku...kdyby to bylo apson 18 jiných fotek ale jen 6 fotek z toho se mi líbí jen jedna zbytek se tam tváříme jak debilové ....
23. lis 2012 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen a to starší dítě mámt o samé...alew on je hyperaktivní, zlobivý, neposlouchá a navíc nechce mluvit a nechce na nočník....
23. lis 2012 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady to foto z vítání co se mi líbí (pro ty co mě nemaj na face, někteří už ji asi viděli)
23. lis 2012 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@petule22 tak aspoň vím, na co se tam zeptat, pokud budou zajišťovat i focení, což asi budou.
Kromě toho nočníku to máme to samé. Nemluvit nemluví, neposlouchá (někdy má světlou chvilku, tak jí to jde), ale jinak katastrofa. A to byla taková hodná! Čím je větší, tím se to zhoršuje. Už aby začala mluvit, nebo se z toho fakt zblázním. :cry:
23. lis 2012 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@petule22 taková krásná kolíbka, to je dost na prd s těma fotkama, nejdřív jsme si mysleli, že to taky platí městská část a o ceně jsem se dozvěděla, když jsem se ptala, jak nám fotky doručí... a fotografka se vytasila s cenou a ještě si pro to musíme zajít, což mám zase výlet na celý den, přes celé město... snad to dají i mojí mamce, bydlí kousek..
@aideen tak to nezávidím, přitom si většinou psala, že je Bronička OK, holky obdivuju vás, jsem zvědavá, jak to budu zvládat já, jestli se podaří druhý prcek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co si pamatuju od sebe, když jsem byla malá a i to co vyprávěl přítel o svojí mamce, tak čím víc na ně jejich matka řvala, tak tím víc jim to bylo u p....e a spíš šli proti... Takže to bude chtít pevné nervy a pokusit se neřvat.. ale já jsem špatnej rádce, když to nemám ozkoušené na vlastní kůži... Jen trochu, když jsem byla u známé, co má 2 holky a je to fakt maso... kašle na ně, takže jsou lehce opožděné (možná trochu víc) a ta starší je tak vzteklá a asi rozmazlená, že se skácí na zem a hystericky kope a řve kolem sebe... a to jsem si jen dovolila sebrat ze zeme její hračku a vrátit ji to až po té co se uklidní, bo tu hračku sama zahodila...
23. lis 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, prosím o radu. Pořád řeším bojkot kojení té naší cácorky. Dnes ještě nejedla vůbec a tváří se se sebou náramně spokojeně. Jak jste prosím vás mimča naučili na flašku? Emma ji nechce ani vidět, případně se z ní dáví. Zkoušela jsem Medelu a Avent. Máte radu? :cry:
23. lis 2012 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek