• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@mina_ ona taky většinou v pohodě byla. Takové ty drobné úlety, kdy něco hodí do koše, co tam nepatří, vyskládá mi oblečení ze skříně atd. to mě tak moc nebere. Ale poslední týden je to katastrofa! Vím, že má 2,5 roku, ale takovéto věci, když se jí řeknou, by alespoň trochu měla zvládat. Jsem fakt na odpis :confounded: :confounded:
Já po ní většinou neřvu, ale teď už jsem to fakt nevydržela. I jsem vytáhla největší vařechu, co doma mám. :rolling_eyes: :cry: :confounded:
To s tím hysterickým záchvatem ... to u nás bylo taky. Většina dětí si tím projde, že i bez sebemenší příčiny sebou flákne na zem a řve a řve a není k utišení. Ale u starších dětí, cca od 5let?, by to dle mě už nejspíš být nemělo. Ale těžko říct, tak daleko ještě nejsme.
23. lis 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atomix a jak dlouho to trvá? U nás tohle trvalo cca týden. Vždycky jsem zacpala synovi pusu dudlíkem, pak ho rychle vytáhla a šup tam prso. Párkrát potáhl, pak se zase rozeřval a znovu trik s dudlíkem. Pak se to naštěstí uklidnilo. Takže pokud to není dlouho, ještě bych s flaškou počkala.
23. lis 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás už to trvá 3 týdny a už začínám rýt hubou po zemi... Je to náročné zejména psychicky. Už jsem tu měla i laktační, něco poradila, ale stejně to nefungovalo. Mlíka už mám dost, odstříknu vždycky tak 50-100, když nepije (a to se ani moc nesnažím). Už bych byla povolná i s Nutrilonem, ale když nechce láhev...
23. lis 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atomix tak to nedokážu poradit. U prvního dítěte si vůbec nepamatuju, zda jsme něco podobného, jako teď se synem, měli. Určitě bych to konzultovala s Mudr.
23. lis 2012 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam jdem v úterý a nemůžu se dočkat :slight_smile:
23. lis 2012 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen typické období vzdoru, dr nám řekla že musíme vydržet...plně tě chápu, mě dokáže Matyáš taky vytočit na maximum
23. lis 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atomix tím bojkotem si projde jednou každé dítě ale většinout o samo odezní...nenut ji... nechce at nepije, ještě žádné dítě dobrovolně hlady neumřelo (to tvrdí má dr-řešili jsme to se synem). Pokud nebrečí hlady a je spokojená tak bych ji dávala jen kolik sama chce....jiný případ by byl pokud by neprospívala nebo brečela hlady?Pokud máš mlíko tak bych ji na flašku zbytečně nenutila .... ale neznám podrobnosti...
23. lis 2012 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atomix ahoj, tohle se už několikrát řešilo, mě malý pije mlíčko z medela calma, taky jsme měli bojkot, cca 2,5 dne, humus to byl.. já jsem nejdřív krmila na stole lahvinou, pak jsem začala polohovat na kojícím polštáři na zádech, pak jsem ho přivalila na bok, pak k prsu a pak jsem vyměnila lahvinu za prso, napojit se zpět trvalo několik krmení, musíš vydržet a přikládat když si řekne o jídlo, když byl tomík v klidu, tak jsem mu to nenutila. držím palce, ať to rychle zvládnete. Jestli od Tebe nechce pít, tak hlavně odstříkávej, nebo odsávej, aby Ti neubývalo mlíčko a taky pozor na zánět, to je taky slušný svinstvo
23. lis 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ mě malá z calmy nic nechce zkoušela jsem ji dávat vodu když byly ty tropy a nevěděla co s tím takže zatím z flašky neumí....... :rolling_eyes:
23. lis 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 mě calmou krmil jednu dobu přítel, aby si to užil, bylo mu líto, že "nemůže" krmit :grinning: jednou jsem místo mlíčka dala slebej fenykl - taky ve vedru a ani ťuk... Tomík hodil výraz jako: tohle?! Tak to si vypij sama... Takže taky nemůžu uplně říct, že pijeme z lahviny, musí to vonět mlíčkem, proto ani nehodlám spěchat s příkrmy
23. lis 2012 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 budu muset nějak vydržet :rolling_eyes: :confounded: :confounded: ale jsem zralá na léčebnu!
23. lis 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ :grinning: aháááá no já příkrmy nejdřív po Novém roce dřív dávat nehodlám
23. lis 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen jooooo to znám a dokonce už i tatínek je z něho někdy na prášky a to chodí spát až v 10-11 večer takže den je dlouhej a nervy se nestíhaj obnovovat :grinning:
23. lis 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 já naštěstí syna dávám spát o půl sedmé a Bronička chodí kolem osmé. Ale i tak je to s těma nervama fakt těžké :rolling_eyes: Asi se mi nezregenerujou už nikdy :sunglasses:
23. lis 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen v klidu já jsem taky nejhnusnějš za celé roky :grinning: vlasy děs, plet děs, kila nahoře.....fuj fuj ještě že do léta daleko :grinning:
23. lis 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 nechci být hnusná, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama :grinning:
23. lis 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen :grinning: nápodobně
23. lis 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22
petule, jestli vypadáš tak, jak na té fotce, tak to bych si ještě mohla gratulovat. kila mám sice jako před porodem, ale vzhledem k té původní váze je to i tak děs. vlasy bych mohla mít pořád dokola, snad ta pleť je normál.
starší dítě mám relativně hodný, ale taky je mu 5 a půl. scény teda dělá, hlavně když je unavenej, ale spíš držkuje. odmlouvá fakt jak puberťák, včera mi třeba řekl, ať ho nebuzeruju. tak to jsem teda viděla rudě, se přiznám.

@aideen tak jsem zapla zip na manduce a super, pomohlo to i na ty popruhy. takže ještě jednou díky .

a vítání občánků nás asi mine - rodila jsem v jiném městě, takže místní radnice o nás ani neví. a aktivně se zajímat nebudu, nějak mě to nebere.
23. lis 2012 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,děkuji za přivítání..opět jsme zkoušely koníky,ale malá se vzteká šíleným způsobem,takže jsem kontaktovala fyzioterapeutku ohledně návštěvy,tak snad nám pomůže. :frowning2: .Začínám řešit malinký problém,jsme na fest v hluboké korbě,když dám zimní kombinézu bude tam chudinka namačkaná..má někdo stejný problém?nic méně dnes dorazil zateplený nánožník,na sporťák tak když bude moc malá korba tak zkusíme na lehačku do něj..Přidávám foto s krmení brokolicí aneb půl sklenky v nás a zbytek všude kolem :slight_smile:
23. lis 2012 ve 13:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@romana na tu fotku jsem hodku dřela před zrcadlem :grinning:
23. lis 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@luckybara ty jsi ze Zlína?
23. lis 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano
i ty peti?
23. lis 2012 ve 14:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara ano ale ted bydlíme v Otrokovicích :slight_smile:
23. lis 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky nedá mi to a musím se pochlubit,právě jsem došla s pošty kde mě čekal balíček s touhle nádherou :slight_smile:
23. lis 2012 v 19:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@petule22 Co blázníš,vypadáš moc pěkně a ty kilča navíc máme každá nějaké a je to normální..Hlavně jste tak krááásně mladí..závidím :grinning: :grinning:Ty fotky,to je teda síla,že za ty prachy ani nesjou moc povedené,to jsou teda vydřiduši.. :frowning2: !
23. lis 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,no to je cácorka neposlušná.. :wink: Ona jak je malá tak asi ještě dělá naschvály,ale když jí hrozí,že na ni něco spadne,tak to je už něco.. :confounded: Se ti nedivím,že máš nervy.. :confounded: Já teda musím říct že Kuba nikdy neměl období vztekání,jako že by s sebou seknul na zem a kopal kolem sebe..Možná proto že to nikde neviděl.. :sweat_smile: :confused: Taky zlobí,jako všechny děti ,ale reaguje na zvýšený hlas většinou..A samozžejmě výchovnou na zadek,když už je to "něco"... :rolling_eyes:
23. lis 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara Moc pěkné,to jsi dobře nakoupila :grinning:
23. lis 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni děkuji,hlaně ta taška je úžasná vejde se do ní úplně vše :wink:
23. lis 2012 v 19:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (8. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@atomix Ahoj,to je zvláštní,že nechce pít...to nemá hlad?To u nás teda máme snad furt.. :sweat_smile: :confused: Asi bych to nehrotila,pokud nepláče hlady a počkala si až se ozve,ale odstříkavala bych si mlíko,aby se dál tvořilo..My teda nemáme problémy pít z flašky,malá to uměla hned a to nepila pravidelně..Ted má teda denně 100ml čaje,takže už je zvyklá,ale neměla s tím problémy a máme malou flašku avent.. :slight_smile:
23. lis 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara Ta je roztomilá :sunglasses: Tak vy už papáte zeleninku jo? :slight_smile: Nám zatím korba ještě je,ale je fakt, že fusak moc teplý nemám..Sice jsem sehnala fusak stejné barvy i značky ke kočáru,ale je takový prázdný,proti tomu co měl Kuba mi přijde málo teplý..spíš jako nánožník,že neprofoukne a vevnitř je flís,ale ta vrstva je malá a nedolehne na telíčko v kombinéze,takže dávám deku a v zimě nevím nevím..možná ještě koupím jiný.. :sweat_smile: :confused: :sunglasses:
23. lis 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek