• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@luckybara moc pěkné sovičky
@petule22 nevím, co blázníš, toto je dobrý, ale bohužel bych od profíka čekala líp, začínám se děsit, co vyleze z toho našeho vítání....
@romana je to je dobrý, já taky o sobě říkám, že jsem jako hrošice :slight_smile: Mám sice o cca 10 kg méně než před těhu, ale pořád to má do štíhlé postavy hooooodně daleko. Každý říkal, že při kojení se hubne a ono nic, tedy u mě...

Na mě bohužel něco leze, jsem malátná, začínají mě bolet svaly a klouby :rolling_eyes: takže fakt super...
23. lis 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara jůůů Zlín :slight_smile: Já jsem z Karolinky ... kousek od Vsetína :slight_smile:
23. lis 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luckybara taky se hrozím toho, že v největší zime se nevejdeme do korbičky.... s fusakem a kombinézkou je tam chudák tomík jako sardinka, ale k vánocům jsme dostali fusak Lodger (vybrala jsem si ho na inzerát a tchyne mi ho zaplatila, aby nemusela nic vymejšlet) a už ho používám a je fakt super, není tak silnej jako klasický fusak a ještě do něho je zateplovací vložka a i ted, když je tak kolem 5°, tak je vložka zbytečná, takže doufám, že s tím vydržím i v tuhé zimě, zatím to tak vypadá
23. lis 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara tak anička má ještě místa dost. my jsme se nějak nedokopali k prodeji kočáru po ondrovi a jemu vydržela korba až do nějakých 8 měsíců (i se silným fusakem), tak snad to bude podobné. ale je pravda, že hodně nosím, tak mě to zas tak moc netrápí. a přinejhorším to dám na sporťák, ten jde úplně do lehu.

@aideen mám stejnou kapsu, zatím nosím tou slabší stranou a úplně to stačí. pořídila jsem pár vlněných věcí, na nošení ideál. jen teď musím koupit levanduli, aby mi to nesežraly nějaký potvory.
23. lis 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ano už frčíme se zeleninkou malá spase naprosto všechno.fusak jsem koupila emitex..a mohu ho jen doporučit..jinak příkrm od hipp první dýně,je super včera do kačky zmizelo pul sklenky a druhou pulku jsem dojedla ja :slight_smile:
24. lis 2012 v 08:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara Já mám taky emitex,ale až do sporťáku,do korby se nevejde,je větší.. :wink: My ještě čekáme se zeleninkou,ale třeba banán už ochutnala a moooc se jí to líbilo.. :grinning:
Dneska nám tu po dlouhé době svítí sluníčko,tak za chvíli vyrazíme na proházku.. :grinning:
Dopol jsme stihli upéct první perníčky,nic jsme nespálili,takže pohoda,večer je možná nazdobím..ale bude to chtít aspon ještě 1 várku..4plechy mi přijdou ňák malá hromádka... :sweat_smile: :confused:
Pěkný víkend maminky :sunglasses:
24. lis 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni a jaký máš emitex? já koupila ten 2 v1 nebo nějak tak a dá se mi odepnout spodek takže ho má v hlubokém i do autosedačky.no mě pečení čeká...ale těším se na to.tady je zataženo a mrholí nic méně odpoledne nasazují pláštěnku a vyrážíme..
24. lis 2012 ve 14:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (27. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara No já ho měla ke kočáru,paní to prodávala komplet,je béžový s beránkem uvnitř..jestli jde zkracovat to nevím,budu muset mrknout,ale to bych si snad všimla? :sweat_smile: :confused: Jestli ne,tak jsem tele.. :grinning: :sunglasses: My už jsme doma z procházky,dlouho jsme tam nebyli a přitom jsem prošli i dva obchody.. :wink: Ted si uvařím caro,k tomu zákuseček a dám se do zdobení :sunglasses: :slight_smile:
24. lis 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni mladá su jen já, můj má za chvílu 36 :grinning:
25. lis 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 No dovol,do 40 let jsme ještě mladí :sunglasses: A pak to šoupnu ještě do 50.let.. :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni @petule22 :grinning: holky, roztrhejte si občanky :wink: Je to v rozpoložení mysli a ne o papírovém věku, i když je fakt, že pro dnešní mladíky kolem 16 let jsme stejně všechny už důchodkyně, tak proč si dělat vrásky.

Na mě opravdu vlezl nějaký moribundus, doufám, že to Tomík ode mě nechytne, sice už je mi o něco lépe (alespoň si to namlouvám) ale motám se pořád a začínám nudlit a očas mě zabolí v krku a proto jsem včera jako ranní rozcvničku dělala k snídani palačinky, pak byla 3 hodiny na vycházce, to mě málem položilo.... a dnes jsem pekla perník, aby bylo co na zub a už je z toho jen kousíček na zítra pro přítele do práce... takže budu muset vyrobit něco jiného...

@aideen @claire22 už jsem se radovala, že budu mit pár anavek za super cenu a ono nic... na inzerát jsem sice odpověděla jako první, ale paní je prodala někomu jinému... sice to byly spíše holičičí vzory, ale na "čůrání" by to stačilo, takže jsem trochu (více) zklamaná :frowning2:

Začínám lehce šílet z Vánoc, nemám fantazii a ani chuď jezdit do Prahy a něco shánět...
25. lis 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni pravda pravda :grinning:
25. lis 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já se cítím furt na 15 ale nikdo si semnou za barákem na hřišti už hrát nechce :sweat_smile: :rolling_eyes: :confused:
25. lis 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme doma z Plzně. Bylo tam krásně. Ale slyšela jsem,, že mají začít mrazy, no tak obě děti už mají zimní věci, tak může zima v klídku začít. A my jsme lyžaři tak se na ní těšíme.
Jinak ohledně vánočních dárků, tak muž pro toho staršího mam vymyšleno, ale pro nejmenšího nevím nevím.. Co budete kupovat vy?
25. lis 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina vždyť jsou Vánoce za rohem, tak by mohlo něco málo sněhu napadnout a chvilku se udržet :slight_smile: S dárky taky nevím, ale rozhodně to budou maličkosti, nějak nemám nápady... třeba netuším co koupit přítelovi..
26. lis 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mina-tak to my s manželem víme co si koupíme. No tak těmto malým stačí maličkosti. Ale jak říkáš nějak nemám nápady opravdu ne. No snad mě během dneška a zítřka něco napadne.
26. lis 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2012 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,tak my už máme několik dárků nakoupených,hlavně pro Kubu a pro Nikol zatím jen 1-2 věcičky :sweat_smile: Ale zítra zajedu do tesca,mají tam zas různé slevy... :wink: Pro manžu nevím,ještě se nevyjádřil a ani bráchovi zatím nevím co pořídit..Sama chci asi brusle,že bych to po letech zase prubla..?Máme tu před barákem potok,co když v zimě zamrzne bývá plný bruslařů.. :sunglasses: :grinning:
A jinak mám už 2 várky perníčků.. :grinning:
26. lis 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak já budu péct, ale až příští týden. Tak už mam nějaké dárky, ale ještě ne zdaleka všechny. No uvidím kdy to nakoupím snad příští týden, abych už měla klid.
26. lis 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky!
Tak včera jsme pohřbili dědu. Bylo to náročné, od rána do večera, vrátili jsme se až v sedm večer, pak okoupat děti, nakrmit. No prostě bylo toho dost, tak jsem za váma ani nestačila zaskočit.
Dnešek taky stojí za starou belu. Děti řvou na střídačku. Nechápu to. Petřík je pořád takový hodný a dneska mazec. Bronička se taky vyznamenala. Manžel se chodí domů jenom vyspat, jinak pořád práce práce práce, takže jsem na děti vlastně sama. A na mých nervech to jde dost znát :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. lis 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,no tak to máte za sebou,nic příjemnýho vid.. :cry: A dnešek ti nepřidal..ale to se tak holt přihodí,nic s tím neuděláš..Já jsem taky kolikrát vytočená a pak večer na ně koukám jak spí a nechápu jak na takové prdelky můžu řvát a je mi pak z toho blbě.. :confounded: Člověk se má víc ovládat,ale mě to kolikrát fakt nejde a pak už je pozdě.. :confused: Proto chválím a hladím víc když je za co,aby věděli,že je i tak miluju..a ten malej mi to kupodivu říká denně. :sweat_smile: .Aspoň někdo :sunglasses: :grinning: :grinning: Tak se drž,uvidíš že zítra bude líp :wink:
27. lis 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no každopádně zítra letím do lékárny na něco na prdy. Sem si říkala, že skusím laktobacílky. Žeprej je to dobré, tak uvidím. Je s podivem, že jsme to bez kapek vydrželi tak dlouho. Ale už se těším, až bude zase klid. Teď už byl potřetí vzhůru :confounded: :confounded:
27. lis 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ahojky!!!
my měli přesně tohle, co popisuješ včéra..........mě už málem odvezli do blázince. Fakt mi z malé hrabalo!!! Ale dnes už byla zase hodná holčička :slight_smile:
S dědečkem je mi to líto, pohřby by vůbec neměli být,mělo by se jen a jen rodit :grinning:
27. lis 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 děkuju :slight_smile: Nebyl to příjemný zážitek, ale bohužel se mě to nějak moc nedotklo :frowning2: Jak jsem tu někde psala, nemuseli jsme se. Ale táty mi bylo líto. Byl to jeho rodič. Máma mu umřela před sedmi lety. :frowning2:
Taky jsem zvažovala blázinec. Jak oba řvali naráz, tak jsem malého zavřela do ložnice, malou do pokoje, šla na záchod, zapla větrák, ať je neslyším a chvíli jenom seděla a snažila se vyčistit si hlavu :grinning: No mazec :grinning:
27. lis 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Úplně chápu, jak ti je, když máš manžela pořád pryč. Já to mám to samé. Ráno v 8:00 za sebou zavře dveře a vrací se nejdřív ve 20:00. A to i soboty, neděle, svátky nesvátky. Taky jsem z toho často na palici. Když jsem měla jen Ondru, tak jsem to vůbec neustála a fakt se z toho zbláznila :frowning2: Sice to nebylo jenom z toho, ale byl to masakr.

Co to bylo za den, ale mě děti taky tak pořád řvaly. Asi nějaké erupce na slunci -) :sweat_smile:

U nás se pořád točí nějaké rýmy, kašel a teď bohužel dostal horečku Vojta. Už dva dny má přes 38,5 °C a rýmu takovou, že nemůže ani dýchat. Asi dnes zajedu už k doktorce. :frowning2:
28. lis 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Jj, to vím, že jsi to tu tu psala, že jsi dědečka nemusela, ale i tak to někdy lidi zasáhne.....ale už je to za vámi, tak to bude už OK :slight_smile:

@dociska no asi bylo vážně něco ve vzduchu, nebo nevim..........malá takhle ještě nevyváděla, bylo to vážně hrozný!!! a to že jsi na to všechno prakticky sama je fakt mazec, mě by to položilo!!! a to já mám jen jedno dítě!!!!
28. lis 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím děvčátka :wink:

v noci byl úplněk, tak proto děťátka vyváděla :frowning2: u nás je v podstatě každý den profňukaný, úplněk-neúplněk :unamused: a do toho se z bobánka stává pěkný mamánek, jakmile se mu ztratím z dohledu, spustí šílený takový žalostný řeeevvvv.

Řeším to stejné s hlubokou korbou, prostě naše 8.5kg dětátko se tam nevejde, tak budeme muset bohužel přesedlat do sporťáku, i když třeba Luci byla v hluboké korbě až do 11měsíců, jenomže ona taky měla těch 8.5kg v roce :slight_smile:

jinak holky včera se poprvé náš valibuk přetočil ze zad na bříško, konečně, o měsíc dýl než Luci,tak musíme trénovat aby to nezapomněl :wink:
28. lis 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na pečení kašlu, stejně to tu žeru akorát já :angry:

dárečky zatím nemáme, jen pro Luci kolobrndu, ale nějak se mi nechce s malým na velké nákupy do obchoďáků,takže letos asi chudé Vánoce :slight_smile:

A v sobotu máme také konečně Vítání, Filínkovi snad obleču košili co měl na svatbě, Lucince vyberu jedny z milionu šatiček co má, manžel košili ale co Já????? Včera jsem koukala do skříně a nic :angry:

@petule22 sluší moc ale ufff to teda byla pálka za ty fotky :frowning2:
28. lis 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ahojky :slight_smile: takže to bylo úplňek?!? wow, tak to se budu děsit každý měsíc, až se zase bude měsíček kulatit!!!!

My se naštěstí do kočáru vejdeme ještě krásně, určitě v něm vydržíme celou zimu :slight_smile:

Taky nevím, co na sebe na Vítání - mám fakt dilema!!!!
28. lis 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen pohřby nejsou nikdy příjemné, už jen ta atmosféra dokáže s člověkem pěkně zacloumat :frowning2:
já osobně bych pohřby (myslím obřad) zakázala... u nás to bylo tak, že se všechno zase oživilo a babička spadla do depresí ještě hlouběji.
Ale bude zase líp, čas pomůže.
Větrák na WC praktikuju taky, dělá to takovej bordel, že není slyšet vůbec nic....

Tomíkovi se na palečku udělala další bulka, tetokrát tvrdší a zbarvená i s drobným výronem krvně, takže zítra mažeme do Motola, dnes nás čeká normální kontrola, už v podstatě ve 4 měsících a další očkování. Ten čas hrozně letí.
28. lis 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek