• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@ivis u nás zatím žádné přetáčení, jen poslední 2 dny se točí lehce na bok, ale jen na jeden.. jak to trénuješ? Já se snažím ukazovat hračku na stranu a pomáhám točit tělíčko rukou, kterou mám jakoby na zadní části těla.
28. lis 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina ať vám to v Motole dobře dopadne, a vy už jste to měli,jo?a něco vám s tím dělali?

taky bych pohřby zakázala, my jsme v pátek pochovali mého dědu :frowning2: to byl hnusnej den, kdyby i ty okolnosti smrti nebyly tak humusácký. Šel na hokej a udělalo se mu špatně, tak požádal nějaké dva kluky o pomoc, a ti ho sráči nejdřív okradli o peněženku a mobil, mysleli že je opilý, a pak když zjistili že není, tak teprve volali záchranku ale to už bylo pozdě. Sráči zasraní!Možná jste to někdo viděl i v televizních novinách dávali tam reportáž, jo, to jsou další sráči, si klidně dají o tom reportáž a vůbec se nezeptají nikoho z rodiny, teda hlavně babičky, jestli můžou.No humus v tomto státě :angry: No nic, už je to pryč, nedá se s tím nic dělat, budeme se radši radovat, než řešit takové hnusoty.

@klaire22 tož by to chtělo vyrazit do obchodů :wink:
28. lis 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina nám se to daří hlavně když je nahatej a přesně jak píšeš motivuji hračkou a mou ručkou, bylo to takto ukázaný i v sama doma
28. lis 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis to je na poblití,fakt!!!! kéž by se těm hajzlů, stalo jednou taky něco pěkně hnusnýho, tohle se prostě nedělá. Chápu tvoje rozhořčení,mě to taky vytočilo.......je to fakt hnusný, ta lidská bezohlednost!!!!! Ksindlové!!!!
Já to neviděla, ale nedivila bych se,kdyby to šlo na nově - já už ty zprávy na nově nemůžu ani vidět!!!!
28. lis 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis už při narození měl na palci bouli přes celý článek prstu, nic s tím nedělají, jen pozorují a ted se k té jedné přidala druhá, začínám lehce bobkovat... a přítel mi v tom nepomáhá, pořád tomíka prohlíží a říká, že to roste a mě zase přijde že ne takže me dost schýzuje on...
No vidíš, sama doma, to může bejt šikovnej pořak, ale my tu máme tak pitomou anténu, že všechny programy čt nechytneme, jen novu a občas primu, ale jen hlavní programy... já mám strach z toho jak mám širší plenky, že se mu s tím bude otáčet dost těžko, obzvlášť haipa daipa jsou široké jako klasické široké balení, jen je to daleko pevnější než normální plenky... taky to Tomíkovi jde nejlépe při přebalování, když větráme prďku, když je zalátkovanej a na zádech, tak "jen" kope nožičkama a lehce se jima odpichuje. Na bříšku nožky zvedá v kolínkách nahoru.
28. lis 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
@ivis
já to viděla, bohužel nemám jinou možnost.. taky bych raději viděla serioznejší zprávy než strašnou černou kroniku... a nejhorší je reportáž typu: A šárko, jak to na tebe působí.... Mě je k sakru jedno, jak co působí na reportérku... já chci fakta, pokud možno objektivní... ale to na nove neumí....
28. lis 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina aha,ale když jste pod kontrolou, tak to bude dobré. Njo, chlapi, na uškrcení.

jj, zprávy samej humus, já je naštěstí nestíhám, bo zrovna uspáváme.

nás zítra čekají ještě kyčle, minule jsme neměli jedno to jadýrko v pořádku, tak doufám, že už to bude ok. A odpo mě čekají příjemnější věci- mám kadeřnici(kvůli tomu vítání, ať tam nejdu jak strašidlo) a pak máme s Lucinkou Mikulášskou besídku v mateřském centru, tak se těšíme

no nic, pan hysteráček dělá scény, paaaa
28. lis 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ promin jsem trochu pozadu ale co se to malému dělá na palečku? Matýskovi se ve 4 měsící udělala na paži dermoidní cysta, bylo to taková bulka po dkůži, pak to rudlo, pak to hnisalo a furt dokola....dostal na to nějakou náplast chodili jsme na dětskou churirgii......ted už to má lepší ale bude muset na zanějaký čas operativní jít vyndat ten obal cysty....
28. lis 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis teda pěkná hajzlíci ti mladí ale prosím tě mě napadá otázka, když už byl děda mrtvý tak jak zjistili že ho nejprve okradli? Se přiznali?

Tenhle svět je horší a horší jak jsem ted četla na novinkách jak dva dny nikdo v Praze nepomohl chlapovi s glykémií ikdyž volal o pomoc...nechápu...
28. lis 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 má to od narozní, je to nejaký druh nádoru, prý nezhoubný, v září dělali sono a rentgen a řekli jen pozorovat, pod buklou směrem k zápěstí bylo od začátku malá modřinka a ta teď v neděli vyrostla a je skoro velká jako ta první bulka, jen tvrdší a je tam vidět i krev pod kůží, ven nic neteče.
@ivis kadeřníka bych taky potřebovala, jsem jako strašidlo..

chjo... to je v h.. teď volal brácha, že je mamka v nemocnici, asi slepák a táta si teď volá asi záchranku, má vytrženej zub a otekla mu celá tvář, asi to bude zánět a jeho zubař ho vykopl at si jede na karlák... jenže problém je v tom, že je težký diabetik a má tesně před opeací nohy, takže nikam daleko sám nedojde... holky tohle fakt nějak moc ... nejraději bych si dala panáka... jdu něco dělat, za necelou hodinu mi jede bus do civilizace
28. lis 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina to je fakt na panáka!tak hlavně ať jsou všichni brzy OK.

@petule22 ano představ si, že ty hajzlíky chytli, takže se dělala i rekonstrukce a tak.
28. lis 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě přidávám fotečky našeho atleta:
1)tak lehátko půjde brzy z domu, nebo mi z něho Filík vyskočí,prohlížel si svoje úžasné cinkací botičky
2) takto trénuje hlavičku a hlavně břišní svalstvo
3) skoro se mu podařilo si dát nožičku do pusinky, se docela divím, přes ty jeho michelinky :grinning:
28. lis 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aideen Ahoj,tak to my prdíme bez problémů,naštěstí.. :grinning: Kolikrát až se to nehodí - na holčičku :sweat_smile: :confused:
28. lis 2012 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis Ty brďo,on už sedí? :astonished: :slight_smile: To je borec.. :sunglasses: A to nemá šráky na připoutání? :confused: Pěkně cvičíte,to u nás ani náhodou a nnohu do pusy,taky ještě nééé :slight_smile:
28. lis 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Jo a mimochodem o tom tvým dědovi jsem slyšela ve zprávách,ale netušila jsem.. :astonished: :cry: To je teda něco,že se nezeptají rodiny,to by mělo být hned první věc..kor když to ten člověk nepřežije.. :confounded: Tak upřímnou soustrast a snad bude babi brzy líp,určitě ji nenecháte o svátcích samotnou viď.. :wink: :slight_smile:
28. lis 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ No nazdar,na vás se to taky nějak valí.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak snad malý bude ok s tou bouličkou,jako by jedna nestačila,co.. :unamused: A mamka,no jestli slepák,tak to ještě jde,hlavně aby dr.nic neposrali..v dnešní době.. :rolling_eyes: držím palce,i tátovi..to jsou teda věci.. :confounded: Držte se!!! :wink: :sweat_smile:
28. lis 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,teda,tak na nás úplněk naštěstí nepůsobil..My když papáme tak jsme hodný,ale večer teda papáme nějak víc,a dlouho,kolikrát do 23hod..než teda už usoudí že by to mohlo stačit..Pak ji uložím a spí až do rána,dnes v 6.20 budíček :slight_smile:
A kdypak máte to vítání vy? :wink:
28. lis 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Tak ať zítra dobře dopadnete na kyčlích :slight_smile: ,taky účes ať se vydaří(taky se objednám na stříhání před svátkama) :wink: a bohatou mikulášskou nadílku-to je dost brzo :sunglasses: :grinning: :grinning:
Já už mám nakoupeno dost dárků,napečené jen perníčky a na milukáše jsem chtěla koupit pěknýho čertíka mluvícího z alberta,ale než jsem se rozhoupala,už je vyprodali..ten ale byl.. :frowning2: Krásně recitoval čertovské říkadla.. :sweat_smile:
28. lis 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhe dobe nakukuji. Ivis, tak to je mi moc lito, tu reportaz jsem videla, koukam na zpravy kazdy den, i tady v Malajsii. Uprimnou soustrast, to je vazne desne, ze se babicky nezeptali na souhlas, i kdyz na druhe strane je dobre, ze ukazali, jaky v nasi republice ziji hajzlove. Ja bych je zavrela az zcernaji, treba dedovi mohli pomoci, kdyby hned zavolali zachranku. Je to strasne, co dodat.
K nasemu rezimu, Sabinku koupu kolem 7 hodiny, v 8 vecer vetsinou usina. Jenze pak se vzbudi ve 2.30 v 5 a pak vstava tak v 7.30. Mam radost, ze spi docela dlouho, ale to nocni kojeni me stejne dostava, vetsinou mi to chvili trva, nez usnu. Jinak pres den spi tak dve hodiny dopoledne, dve odpoledne. Jeste ze v noci spi pomerne dobre, vzbudi se, nakojim, a spi dale, mne to ale trva mnohem dele a rano pak mi to pripada jako pulnoc... No co se da delat, ze... :frowning2:
Jinak prdiky lepsi od te doby, co se pretoci na brisko, sama se jich zbavuje... drive to bylo horsi. Jeste tu mame nejaky cinsky olej - Yu Yee Oil se to jmenuje a tim ji po koupeli masiruji brisko a vazne to funguje. U nas se asi sehnat neda, takze tim vam moc nepomuzu, poradila mi to jedna znama a vypada to, ze to zabira... :grinning:
28. lis 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Teda, to je zvláštní představa, že píšeš až z Malajsie. Před 10 lety by to možná byla utopie. :slight_smile:
28. lis 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, to je fakt, ted je to realita a jsem moc rada, ze muzu koukat na nase zpravy, na Vypravej a dalsi veci. A hlavne ze muzu mluvit s nasima kazdy den treba dve hodiny a vyjde to levneji, nez jim volat z Prahy... :wink:
28. lis 2012 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme zpět z kontroly, Tomík má 65,5 cm a 6670g, dr jukla i na paleček a nic neřekla, jen že by meli alespon udelat sono...
@vormoni díky, je to fakt na pěst a nejhorší je ta bezmoc.. Jak máš nastavené nosítko? Já už na maximum a jestli takhle tomik protoste dál, tak budu muset sehnat neco jiného, váhově by se do toho sice vešel, ale bude bez zajištění horní poloviny těla...
28. lis 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Právě, že teď toho mají v práci tolik, že se domů chodí vlastně jenom vyspat :frowning2: A to i v sobotu. Takže jsme spolu pořádně jenom v neděli. Dneska byli naštěstí děti už hodné, tak to bylo v pohodě. Bronička si skoro celý den kreslila a malý tak nějak spolupracoval, pak jsme cvičili pasení. Skoro se mi i ze zádíček dostal na bříško. Bude to trvat už jenom chvíli :slight_smile:

@klaire22 tak tak. Taťka dneska zaplatil, co se mělo a je to totál za náma. Nesnáším pohřby. Babičku mám ještě stále v živé paměti. Někdy se mi o tom i zdá :rolling_eyes:

@ivis jo tak hluboká korba je u nás tak nějak akorát. Malá mi v ní projezdila půl roku a malý má čtyři měsíce a dávám tomu tak dva tři týdny a je to. Naštěstí mám už sprovozněný kočárek po nás, takže to nemusím řešit. A na cestování vlakem či busem mám manducu :dizzy_face:
Jinak my letos budeme péct s kamarádkou. Děcka pošleme s tatínkama ven, my si uděláme svařáček a budeme něco tvořit. Už se na to moc těším!
Dárečky mám pro děti všechny. Dneska jsem doobjednala poslední věci. Zítra přijdou věci na tvoření, co budu dělat s broničkou pro rodinu, tak budeme mít už taky všechno :slight_smile:
Krásné fotečky prďolky! Toto letí a naše děti nám rostou před očima :frowning2:

@mina_ já bych je taky zrušila. Pohřby nenávidím. A co mě dohání k nepříčetnosti je ten pitomý zvyk, kdy se nechává na určitou dobu otevřená rakev!! To jsem odmítla do kostela vůbec vstoupit, než bude zavřená!

Dneska jsem letěla do lékárny, koupit malému něco na to bříško. Tak jsem koupila kapky, žeprej jsou dobré. Chtěla jsem mu je před kojením před spaním dát a ejhle, nemůžou se míchat s mlékem a dávají se mezi kojeními. :angry: Že já kravka si to nepřečetla dřív. Takhle ho budu za hodinu budit :rolling_eyes:
28. lis 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem malému dala ty kapky. Takovou nakyslou chuť mají! Fuj, co mi to zase baba v lékárně doporučila :frowning2: Teď jsem mu to do pusinky dala a spolkl to, no ale co bude zítra to nevím.
28. lis 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ještě tobě jsem zapomněla reagovat..No musí to být těžké,že jsi na děti stále sama.. :unamused: Mě sice manžel nechodí do práce 7dní v kuse..ale i tak s ním moc nepočítám,max.večer když se jdu sprchnout že je u malé,ale jen když je teda doma..A občas si dovolím zajet na nákup a obě děti mu tu nechám,ale to max na hodku a půl,což mi kolikrát ani nestačí... :astonished: :sweat_smile: Takže je otázka nakolik bys ho využila kdyby doma byl..pokud teda nemáš taťku,co se na děti těší a blbne s nima a když může chce býts nima..spíš je asi unavený když už přijde domů ne..?Já hlavně zvládnu udělat víc věcí když tu není než když tu je a nepřekáží mi.. :grinning: Ale to občas.pohlídání je fajn,kor když babičkyu nás nehrozí.. :sweat_smile: :confused:
28. lis 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,tak to máš dobrý že ti tak spinká dopol i odpol,to u nás nehrozí,max.v kočáře nebo v autě ,když se jede a doma jen chvíli po nakojení..někdy hodinku, ale to už musí být.. :wink: Kojení v noci je děs,já z toho byla taky vždy jak praštěná..ale většinou jsme se dospaly...A ted to má naštěstí dobrý,že se budí až nad ránem,ale zase usínáme později-až mezi 22-23hod.. :astonished: :sweat_smile:Takže co neudělám přes den,večer nemám šanci a ani sílu,to už pak taky zalehnu.. :wink:Tak zdravíme do malajsie..co vy a vánoce tam? :slight_smile:
28. lis 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni No s těma chlapama je to asi stejně jedno, jestli se vrací domu v 5 nebo o půl noci. Je pravda, že když se doma někdy zdrží dopoledne, tak hned toho využívám a taky třeba rychle jedu do městečka do Penny nakoupit, ať na to mám trochu klid.
28. lis 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky,
máme snad za sebou kňourací období.. malej se dostal z virozy, ale zase řval u prsu, vypadalo to, že nemám mlíko, ale vážení včera dopadlo dobře, dle mudry mají mimča v tomhle věku problém se spasmy trávicí trubice, nemusí to mít všechny. prostě jak se napijou, tak po chvíli ještě u prsu začnou řvát, kroutěj se, kopou nožkama.. ale je to prostě proto, že jim to mlíko podráždí trávicí trakt a ten jde do křeče..nepomůže na to nic, spíš to zhoršuje nadýmání.. ale už je to lepší, tak snad to nějak i souviselo i s tou nemocí a odezní to.. já dokonce nasadila i sunar..aspoň pak trošku líp spal..

se spaním to máme teď tak, že večer zabere jedině na ruce,hladím ho po čelíčku a něco mu povídám.. pak ho opatrně odložím do kolíbky. přes den jedině v kočárku, nebo na chviličku v kolíbce, pokud je doma klid, takže jen když je holka ve školce. a ani v tom kočáře už to není žádná sláva..když spí dýl jak půl hodiny, tak žasnu. takhle je to posledních 10 dní, snad se to ještě zlepší..ještě dva týdny zpět spal na dvoře v kočáru tři hodiny v kuse dvakrát deně...
chlap dnes prones, že asi máme po klidu. snad se plete a je to jen dočasná změna. jinak jsme na svátky bez cukroví a pro bordel nebude kam postavit stromeček :cry:

a s chlapem to mám tak, že odjíždí ráno kolem půl sedmé, často ještě spíme..vrací se většinou před půl osmou večer, málokdy dřív, dnes se tu zjevil před šestou, málem jsem upadla..ale důvod mi záhy sdělil: potřebuje jet pro seno, protože až spadnou ty metry sněhu, tak to s felicií a dvěma balíkama na vozejku za ní asi nepůůůjde. takže když se culil na Toníčka, tak jsem malýmu sdělila, že táta nepřijel dom takhle brzo kvůli nám, ale kvůli balíkům sena..dost se divim, že se nenasr...asi proto, že jsem nakrmila králíky..což většinou nestíhám..
no a když dorazí, tak se nají, dá si kafe a jde za dobytkem, včera se vrátil do chalupy ve 23:14... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
nějaká pomoc s koupáním absolutně nehro.
holt si toho pořídil moc.. prasata,koně,králíci,kachny,slepice..ještě pes a kočka, ale to řeším já. i to morče,co pořídil dceři :unamused:
pak máme ovšem jednu oooobrovskou výhodu: obvykle má volný pátky. takže se tři dny v kuse vidíme i za dne bílého. ale ani v těchto dnech mi moc nepomůže, teda zabaví celkem holku, když jede něco zařizovat, bere ji s sebou, chodí sem na jízdy jedna holčina z vedlejší vesnice, tak to je taky s nima, ale aby mi byl k ruce třeba při koupání, to se stalo jednou, když jsem se tu trošku poskládala ...
@dociska takže máš recht, je to jedno, v kolik jsou doma :frowning2:
28. lis 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis to je mi líto :frowning2:
tu reportáž jsem viděla, je to humus.. :angry:
28. lis 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka nemáš to holka jednoduché. My se taky u kojení posledních pár dní vztekáme, takže to bude asi podobné jako u vás. :frowning2: Přes den toho moc nenaspí, max v kočárku a nebo v manduce. Jinak ani boha. Jsem ráda, když vytuhne tak na 30 min v kuse :frowning2:
28. lis 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek