• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@dociska máš krásné děti i fotky. my máme zatím jen fotky z mobilu a to je kvalita nic moc.

jinak ahoj všem, s trápením u kojení se přidáváme do klubu, aničku zlobí bříško a navíc je děsně zvědavá. nejlepší to je, když kojím někde venku, ona si spustí mlíko a v tu chvíli ji něco zaujme. takže se odpojí, čučí jak stará blažková a mlíko stříká všemi směry :frowning2:
na bříško má sab simplex, zabral nám líp než infacol. měli jsme i bio gaia, ale kupodivu jí to dělalo hůř.
co se mrtvých a pohřbů týká, tak nám mamka umřela doma, takže zážitek tohoto typu už mám zasebou. na jednu stranu to bylo dobře, že umřela doma mezi svými, na druhou stranu to mrtvé tělo, bez života, brrrr.
a co se muže týká, ráno bere ondru s sebou, takže odchází kolem půl osmé a vrací se kolem šesté, v pátek o něco malinko dřív. po příchodu ještě venčí a pak se v podstatě stará o ondru, dělá večeři, ukládá ho a já mám aničku. dnes s ní byl sám dvě hodiny a pak si musel jít odpočinout :slight_smile:
a dasho, nechodila jsi do listopadovek 2006? dokud byla všechna témata otevřená, ráda jsem si je četla, byla tam takova dobrá parta v čele s gedren (johankou) :slight_smile:
29. lis 2012 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska fotky nadherny,Vojtik je dite jak do katalogu :wink::wink: super,ze Ondrasek je v pohode a ono se to srovna :wink: bezva zpravy :wink:
29. lis 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ chudera mala..nevim co na to napsat,jen ze strasne moc drzim palce,aby se to brzy spravilo....ach jo...a ja blbnu pri kazdem ockovani,jakej je ten muj pavian chudinka...preju hodne sil...
29. lis 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino díky moc, dnes jsem doma jako slzavé údolí, musím se sebrat, už jen kvůli Tomovi.. ta moje blbka hafina to nejspíš pozná, že je něco se mnou špatně a tak se ode mě nehne a když jsem přišla, tak si přede me sedla,nejdřív na me dala jednu přední tlapu, pak druhou a pak položila hlavu a čučela na mě těma krásnejma oříškovejma očima a to mě dorazilo...
jdu vytřít podlahu,bo se zbláznim...
29. lis 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ takže to žádná blbka není, pravdu má :slight_smile: jestli můžu mít radu, zkus se od toho "oprostit", říct si, že tomáška ty bouličky nebolí, rozhodně nejsou zhoubné!!!! a jako rodina to všechno zvládnete. psychika je strašná potvora a působí i na malého. a když budeš pevná, tak to zabere i na přítele. určitě to nebude ze dne na den, ale zabere to, věř mi :slight_smile:
29. lis 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska JÉÉÉÉ,ty jsou zase božíííí.. :grinning: Čepička krásná,jsi šikovná :sunglasses: V tom umyvadle super,taky jsem tam fotila Kubíka když byl malej a ted tam chci i Nikol,tak aby mi z něj zatím nevyrostla... :sweat_smile: :confused:
29. lis 2012 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ presne takhle se chova Komin,kdyz mam nejaky splin..to se pak rozervu jeste vic,ale pomaha to..posilam fotku pro obveseleni. Dosad si treba text NESPI A POJĎ VŘEŠTĚT,JE TU NEJAKA NUDA :wink:
29. lis 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mina_ Jéééžiš,to je mi fakt líto,že se to tak sere. :confounded: S maličkým to je o strach,taky bych měla nervy v hajzlu.. :frowning2: představivost je svině.. :unamused: A když ani dr.neví jistě? :unamused: Hrůůza.. :frowning2: přeju vám,at se to nezhoršuje..aspoň..Mamka dobrý,snad ji to nechytne zas... :wink: a táta...no- držím palce všem,to je jasný..
29. lis 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Paráda,krásně pasete.. :wink: Asi si tu deku s hrazdou zase pořídím,ty volně stojící asi nejsou moc praktické jak to furt padá.. :sweat_smile: :confused:
29. lis 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni kdyby jen pasl,ale on se uz od 3 mesice toci na bricho a od 3 a pul i zpet,a uz se mu parkrat povedlo valet sudy...sbohem pohodo na sedacce,kdy jsem ho nechala na dece a treba varila...ted bez dozoru muze byt jen na zemi,ale tam ho zase oblazuje Komin a nosi mu svoje oslintane hracky,takze brzy asi pojedu k mame pro ohradku po nas...je to divoch..

Hraci deka je super,tahle ma vyhodu,jak jsou ty obruce zacvakavaci,tak nevypadnou a jak se prcek toci,tak se o ne vetsinou zasprcne a nemuze se kutalet dal..ale spolehat se na to neda...

Posilam jeste fotky v cepici..delali jsme modni prehlidku :wink:
29. lis 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. lis 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
To je teda čipera :sunglasses: :grinning: A má krásný modrý kukadla :wink:
29. lis 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina achich, holka drž se, opravdu, bude zase líp, všechno zlé bude pryč a bude fajne, myslíme na Vás.
29. lis 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky. není co obdivovat, kdybyste viděly ten bordel doma... dneska spal v kočáru několik hodin a já celou dobu makala venku..doma jsem na nic nesáhla. dárek nemám ani jden. :frowning2:
29. lis 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni je to náš vykulenec modroočák...:slight_smile:
29. lis 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino No ten je taky sladký. Takové pravé mimino. Mě to moje příjde jako zakrslé 3-leté dítě :sweat_smile:
29. lis 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dnes večer vyfotila jednu čerstvou s čepičkou, kterou jsem právě dokončila. Sice čepička je pro stejně starou holčičku, ale ta má mnohem větší hlavičku, takže Vojta posloužil jako mustr, abych ji neudělala malou :grinning: :grinning:
29. lis 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Holky, vy máte ty miminka takové krásné všechny!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zato Petřík je teď strašný uslintánek :frowning2: :sunglasses:
29. lis 2012 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Ty děti jsou stejně spolu se zvířátkama sladké :slight_smile:
29. lis 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Mě taky Ondra slintá už 2 měsíce. Musím mu dávat brindák, protože už odpoledne mívá mokré tričko. Doktorka mu pořád hypnotizuje dásínka, jestli už tam nemá zub :slight_smile:
29. lis 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska sladky to je,ale tuhle varim a slysim nejake divne zvuky...to Bobes ohlodaval Kominovi ocas...nebo naopak...jak lecim prckovi seboreu mat.mlekem (a moc to pomaha ) tak Komin nekde vycetl,ze psi sliny dezinfikuji,tak mu tu hlavicku pekne olizal...takze zakladni hygienicka pravidla jsou u nas pasé...alespon snad nebude alergik :wink:Vojtik sice vypada starsi,ale je opravdu nadhernej :wink::wink:Bobes blbne se zuby stale,ted ho prave uhoupavam...
30. lis 2012 ve 04:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino tou dobou jako ty už jsem sice spala, ale jinak jsem uhoupávala aničku taky - do půl 2 :frowning2: ale u nás to bylo bříško.
30. lis 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 mě skorošvagrová (dělá v nemocnici) doporučila Sab simplex. Zdá se mi, že jsem ho měla už i u Broničky, ale přesně si nepamatuju. Tak ho vyzkouším. No a tady ty si nechám, až bude mít prcek průjem nebo něco takového, na co je to doopravdy určeno, jak jsem si přečetla. :angry: :angry:

@mina_ teda holka :frowning2: :frowning2: nemáš to vůbec jednoduché :cry: Myslím na tebe!!!

@dociska já taky sem tam prohmatávám dásínka, protože takhle nikdy neslintal. Jak píšeš, za dopoledne je na převlečení. Věčně všechno do pusy a je mu jedno co :slight_smile:

@kamino s tím psem je to dosti podobné :grinning: Naše Mary je zvyklá už od Broničky. Ta jí sem tam dala dobrý záhul :grinning: Ale teď, jak je větší, tak si spolu pěkně vyhrajou. Malá jí háže hračky, ta jí to jak blbá nosí :grinning: Kdyby se ji naučila ještě i sama vyvenčit, bylo by to super :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
30. lis 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mám za sebou další šílenou noc! Jestli se v brzké době nevyspím aspoň dvě hodiny v kuse, tak fakt padnu na hubu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :cry: :cry: Už nepomůže ani cvičení s nožkama, které před tím zabíralo ukázkově. Ach jo :frowning2: Kdybyste mě viděli, chodím jak přízrak
30. lis 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přidávám pár fotek ... První je, když má Peťa dobrou náladu a zrovna nebrečí :grinning: , druhá je jak Bronička vynalezla nový umělecký styl a pod tím je výsledek. Sem si to schovala a napsala si tam datum :slight_smile: No a ta poslední je, jak si ti moji raraši spolu pěkně hrají, když mají světlou chvilku :slight_smile:
30. lis 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@dociska Mooooc pěkná čepička,jsi fak šikulka..Babi nám taky plete,ale takovou ještě nedělala,ted je na romantické vlně s holčičkou..samé volánky a vzorečky :grinning: :sunglasses: Vojtíšek je nádherný s těmi tmavými kukadly :wink:
30. lis 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen No vidiš to jak máš milé a tvořivé děti,když chtějí :sunglasses: Bronička to chce mít asi brzy hotové,tak to bere oběma rukama..To náš Kubík ted furt tvoří pro svojí nevěstu,obrázky,prstýnky,furt jí něco nosí do školky a ona jemu.. :wink: :sunglasses:
30. lis 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino V 5 ráno? :astonished: To ti nezávidím.. :confounded: My naštěstí usneme u kojení,jediný co nedělám je ,že bych dávala odříhnout..to by se zas vzbudila..Poprve jo,u druhého už ne.. :wink: Dnes mě princezna vzbudila ve 2 ráno.. :astonished: To jsem nebyla nadšená..Pak spala do 7ráno..a pak jsme zas krmily a už neusnuly,takže mě krapet bolí šiška z nevyspání.. :unamused:Ale jinak je hodná,chvíli mi dopol dřímla,postavila jsem oběd a ted si hraju s cukrovím,zkouším další druh a doufám,že se povede..Za chvíli běžím pro Kubíka do školky,tak to šoupnu do trouby až pak.. :wink:
30. lis 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ja tu budu mit zitra vzruso...prijede kamaradka se dvema dcerami 4 a 7 let,ty jsou v pohode,ale prijedou se pochlubit se stenatkem..4 mes bernskym salasnikem,uz ma skoro 20 kg a je hodne hravy...chudak Komin :wink::wink:
30. lis 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen To by chtělo někoho kdo ti děti vezme ven a ty si schrupneš..nebo dopol když je malá ve školce a malý ti usne u kojení,to by nešlo?Taky jsem to měla v plánu,ale nějak mi to nevyšlo že.. :sweat_smile: :confused:
30. lis 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek