• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni tenhle stav ma uz tyden,uz jsem zombie hadr..driv se budil na jidlo co dve hodiny a usnul,takze pohoda,ale ted je to kazdou hodinu,ale ne hlady,on si troch cucne a pak chce masirovat dasne.. Je to sila..
30. lis 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana Holka to uhoupávání jsem praktikovala u Kubíka,ale až byl starší,vždycky večer a odpol jak jsem ho dávala spát,tak jsme sedli na balon a bylo.. :slight_smile: Byl už dost těžký ,co se pamatuji a moje záda už nezvládaly.. :astonished: :rolling_eyes:
30. lis 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Bronička ještě do školky nechodí :frowning2: Má jenom dva a půl roku. Příští září bych už ale chtěla, aby šla. Pokud se teda naučí mluvit, že :angry: Ale potřebovala bych se těch mých malých pijaviček fakt na chvíli zbavit. Jinak mi hrábne :cry:
30. lis 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,nevim,jestli je tu nejaka,co jeji dite ma alergii na bilkovinu z kravskeho mleka...podle portalu Potraviny na pranyri provedli kontrolu u Nemlecne kase Sunarka a nasli tam stopove mnozstvi mleka..normalne je to asi jedno,ale alergici by to mohli zaregistrovat..jen pro info...
30. lis 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino my sice alergii nemáme, ale taky jsem to četla. Je to hnus, že to tam cpou. Co kdyby dítě mělo opravdu silnou reakci? Vždyť to může tak malé miminko i zabít :rolling_eyes: :confounded:
30. lis 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen a videla jsi zemi puvodu ? TURECKO !!! Ja se picnu..vedela jsem,ze Sunar koupili Anglicane,ale za to budou vyraber Turci...
30. lis 2012 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Promiň já zapomněla,že je malé teprve 2,5roku.. :sweat_smile: :confused: Tak to je těžký,tak povolej rodiče na dvě hodky.. :wink:
30. lis 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám dva plechy upečené,docela to šlo,tohle cukroví jsem dělala prvně,ale asi sestane stálicí.. :slight_smile: Říkají tomu plněné mušle..ořechama :grinning: A zítra udělám vanilk.rohlíčky,dnes mám splníno a půjdem na chvíli ven..jen si musím umýt vlasy,vypadám dost použitě.. :sweat_smile: :rolling_eyes:
30. lis 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já ji měla v babyvaku, ale jinak to nešlo. byla fakt nešťastná, kroutila se, nezabíralo nic. dnes začala chraptět, takže je to asi jedno s druhým.
30. lis 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana Aha,to je co,nějaká houpačka? :sweat_smile: :confused: Omluv mou neznalost.. :slight_smile: To je mi jí líto,my tyhle problémy neznáme,aspoň zatím..u nás je řev akorát z hladu,jinak nééé.. :wink:
30. lis 2012 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni je to nosítko, vypadá to takto http://haipa-daipa.com/product/baby-vak-bio/
ona na to bříško trpí hodně, zvlášť po kakání :frowning2:
a navíc dnes byla z toho nevyspání fakt protivná, přetažená, spala jen lehce. snad se do zítra vyspí, jdeme na mikulášskou. je to docela na dlouho, protože je to takové každoroční setkání jednoho sdružení, takže je tam spoustu povídání, děti tam mají divadlo, pak přijde mikuláš, oběd, ... tak snad to přežijeme.
30. lis 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takze zatimco vy spite, ja mam uz skoro odpoledne. Dopoledne jsme ozdobili vanocni stromecek, tady se zdobi brzo, je umely (ale klasicky, ne zadnou palmu... ale tu bych ozdobit take mohla...), ale maji tu i prave stromecky (v Ikee, dovezene). Jinak se tu slavi uplne klasicky, spise vsak podle britskych zvyku, nebot to byla byvala britska kolonie. Takze klasika, darky se rozdavaji az rano 25., na Stedry den se tu nic moc nedeje, ale to jsem zazila i ve Skotsku.
@romana, no jasne, chodila jsem do Listopadovek 2006, to se narodila Annabellka, vlastne v prosinci, ale to nevadilo. Jelikoz jsem porodila v Praze, s holkami jsme se schazely a do dneska se vidame. Ale na Konikovi jsme presly do soukrome diskuze, je to lepsi, clovek tam muze vice napsat. :sweat_smile:
Jinak jak jsme se sem dostali. Manza dostal praci tady v Kuala, bylo to pred skoro osmi lety, prvne to bylo na osm mesicu, v te dobe jsme bydleli v Londyne, takze to byla dobra zmena. My jsme s manzou jeste bydleli spolu v JAR, tam bylo naprosto nadherne, pak v Birminghamu, ve Skotsku a pak v Londyne. Ja jsem jeste pred tim, nez jsme se s manzou dali dohromady dva roky studovala v USA. Takze v Cesku jsem uz dlouho nebydlela na trvalo. Kazdy rok se ale vracim, letos to bylo na tri mesice. Skoda jen, ze je to tak daleko, jinak bych jezdila casteji. Ale tak nejak jsem si zvykla, to teplo mi moc vyhovuje, zimu nesnasim. Jen lyzovani me bavi, ale to mi staci tak na tyden, dva. Loni jsme byli ve Svycarsku, bylo to tam skvele, akorat ze jsem dostala bronchitidu, coz v mem tehotenstvi nebylo nic dobreho. Ale Annabellka si to tam moc uzivala a naucila se lyzovat.
S temi prdiky, my jsme na ne take trpeli, ale ted se nejak uz dokaze s nimi lepe vyrovnat. Pouzivam ten olej a take kdyz je na brisku, tak prdi a prdi... Take kdyz place a vidim, ze jsou to prdiky, tak ji zvednu na ruce jako na letadlo, ale ruce mam na brisku, takze ten tlak nam take nejaky ten prdik vytlaci... Obcas to zabere, doktorka mi take ukazovala toho tygrika, takovy ten uchop, kdy se tlaci na brisko. Take hodne pouzivam lehatko od Fischer Price, Kick and Play, tu hrazdiku z toho mam sundanou, ale ona mi v tom lehatku krasne usina, no houpam a houpam a pak ji prenesu do postylky. Pak mam jeste houpacku, kde ji to samo houpa a vrni a hraje nejake dalsi melodie, ale tam se ji tolik nelibi. Take pouzivam Jumperrro http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=900002&e=storeproduct&pn=K6070 To se ji moc libi a vydrzi v nem docela dlouho.
No nic, musim utikat, dneska odpoledne jdeme na rozluckovou party jednech australanu, stehuji se zpet. To je to, co nesnasim, kdyz kamaradky odsud jdou jinam. Je to tu takovy kolobeh, jedni prichazeji a druzi se stehuji jinam, nebo zpet domu. Tak se mejte hezky, mikulasske vam zavidim, tady se to neprovozuje, ale pristi sobotu prijde Santa, tak to se Belle libi. Mejte se krasne a uzivejte vikendu. :slight_smile:
1. pro 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@romana Chudinka malá,tak snad jí bude dnes líp,a užijete si tu mikulášskou.. :wink: My máme odpoledne samy pro sebe,chlapi jeli na chvíli na chatu,tak si uklidím ,zajedeme omrknout tesco,až se malá probudí a možná se dám do pečení..Už jsem začala trošku s výzdobou,když už je ten prosinec.. :sunglasses:Včera nám byly 4.měsíce přesně..a půjdem v týdnu na kontrolu a vážení a poslední očkování..ach jooo.. :unamused:
Tak pěkný víkend všem :grinning: :grinning: :grinning: První adventní.. :sunglasses:
1. pro 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsme dneska byli s manželem a nakoupili jsme Ježíška dětem. Starší spinká u babičky, takže jsme měli pohodu a malej ten spinkal. Staršímu jsme koupili to co si přál, takže tank na ovládání teď to tu s manželem zkoušíme. Já to zkoušela a je to docela těžké no, ale on to zvládne. Jinak jsme mu ještě koupili stolní fotbal, a pak elektronický terč na šipky tak to jdeme zkusit za chviličku. No pak lego atd., no a malému jsem koupili kolotoč na postýlku kostky, hrazdičku, chrastítka a ještě mu chceme koupit ten mluvící hrnec. NO a ještě pro toho staršího mě napadla knížka tak a budu mít hotovo. No pro děti je to jednoduší, vůbec nevím rodičům a ani tchýni, no ale něco musí vymyslet.
Tak se loučím jdu žehlit. Mam tu strašně moc prádla
1. pro 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@1980martina Jak to tak čtu, tak přemýšlím, jestli se tu neukázalo to tradiční tvrzení, že až s dětmi si rodiče plní své dětské sny. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale hlavně, že jste si pohráli :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2012 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
dociska-no to jsme si pohráli to je fakt. A to ještě až to rozbalí pod stromečkem, tak to teprve bude. To se o to budou prát :slight_smile:. Zítra jdeme do města, podívat se na vánoční stromeček a taky si dát trdelník a dětský punč. Já se švagrovou si dám asi svařák normální,ale jenom jeden. Tak se mějte. U nás to vše spí,tak si jdem s manželem chvíli pustit nějaký film.
2. pro 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky!
Tak se hlásím po víkendu. Cosi vůbec nebyl čas. Celou sobotu jsme trávili u našich i s babičkou a v neděli přišli tchán a švagrová + prarodiče popřát mu k narozeninám. Takže celý den zase v háji.
Dneska jsem měla jít s malým na očkování ve 4 měsících a na vážení, ale nějak jsem si nenatočila budíka, tak zítra :slight_smile:
3. pro 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, díky moc za podporu, snažím se to zvládat, jak jen to jde, ale už jsem klidnější, protože panikou se nic nevyřeší a ještě bych to přenášela na Tomíka. Ve čtvrtek v Motole měl pod zápěstím malou modřinku a včera už to byla hmatatelná i viditelná bulka, hrozím se toho, kam až to poleze..
@aideen ten kočárek je neskutečně pěknej :slight_smile: My jako malí měli tmavně modrou, ale naši ji darovali, nebylo ho kam schovat... Jakou máš Manducu, tu klasiku, nebo new style? je v tom moc velkej rozdíl? Já se musím po něčem podívat... z toho moje baby bjorn nemám dobrý pocit, když mám tomíka v kombinézce, tak to sotva zapnu a hlavně už to nemá od kolínka ke kolínku :angry:
3. pro 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ můj kočárek miluju :slight_smile: Vydržel tři děti a stále je v perfektním stavu. Ještě k němu mám i košík dospod, ale ten teď nepotřebuju, tak čeká na půdě, až vyrazíme ven :slight_smile: Tady ty košatiny byly dvě barvy, tm. modrá a taková červeno vínová. Tu druhou měla teta, mamka se zamilovala do modrého :slight_smile:
Mám myslím tu new style. Ona už se ta starší verze nejspíš ani neprodává. Ale rozdíl jaký v tom je, tak to netuším. Mrkni na nosenideti.cz, tam to možná najdeš :slight_smile: Já mám na babybojrn svůj názor, vlastně na všechno, co není ergonomické :slight_smile: Ale to si každý musí rozmyslet sám. Třeba já bych do toho malémo nedala. Ale jak říkám, můj názor :slight_smile: Teď jsem na bazárku tady narazila na Ergo za 1400kč. Taky dobrá cena. Je to vlastně to samé, jak manduca, ale trošku jiný styl.
3. pro 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tohle jsem našla na bráně k dětem: nová barevná kombinace ladící s logem, kratší bederní pás -umožňuje pohodlné nošení i velmi štíhlým maminkám, zúžení ve spodní části nosítka - pro pohodlné nošení nejmenších miminek, nové ergonomické přešení hrudního pásu
3. pro 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen kočárek je opravdu moc pěkný :slight_smile:
3. pro 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen náááádherný kočárek, slintám tu nad ním :slight_smile:
3. pro 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 je to moje srdcová záležitost :grinning: Kdo by si kdy pomyslel, že v něm budu vozit jednou i svoje dítě :grinning:
3. pro 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska uáááááá, Vojtíšek je k sežrání!!!!! úžasnej klučík :slight_smile:
3. pro 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen to tedy, je vážně nádherný!!!!
kurňa,mě dneska bolí záda jak blázen....za půl hodinky dorazí babička s Elinkou, tak se jdu ještě natáhnout, než holky přijdou......pak už tolik času zase mít nebudu!!!! Ale mám už vše uklizeno, večer jen vyčistím sedajdu a hotovo :slight_smile: večer si zapálím svíčky, udělám čajový svařák a budu se tetelit v tom naklizeném bytečku a těšit se na vánoce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen
@romana
díky, takže je to jen "novinka" na prd, opravdu nepatřím mezi štíhlé maminky a Tomík už má 6700 g.... takže půjdu do bazarové... našla jsem ji za 1350,-
BabyBjorn je prave ergonomický, alespon to u nej všude píšou.
Už mám fotky z vítání občánků, tak pár ukazuju. Nakonec toho za 500 bylo celkem dost, na CD máme 90 fotek a 8 pěkně vytištěných a každá je jiná.
3. pro 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mina_ určitě jdi do té bazarové. Za tu cenu poslouží maximálně. Na to nosidlo si napsat ergonomické můžou, ale ergonomického na tom není bohužel nic :frowning2: Asi tak jako na nosítku Womar, taky mají napsané ergonomické, ale člověk, co o tom něco četl ví, že to tak není.
Tyjo ty fotky jsou úžasné! Moc vám to sluší, no a ty, jaká kočka!! :dizzy_face:
3. pro 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ jůůůůůůva, krásní jste!!!! Všichni!!!! Konečně tě taky pořádně vidím, jsi krásná maminka!!!! Nás čeká Vítání tenhle čtvrtek a dnes dorazili šatičky a jsem z nich ukrutně natěšená :slight_smile: jsou boží :slight_smile:
3. pro 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Moc pěkné fotečky a všem vám to sluší:o)Držím palce,aby byl Tomík v pořádku,taková nejistota je strašná.. :unamused: u dětí kor..Já měla děsný zážitek v sobotu večer: Kubíka dovezl tatínek z chaty,že ho bolí břicho,že s sebou v lidlu sekl na zem a nechtěl se zvednout, jak ho to bolelo...doma ležel na gauči a nesmělo se s ním hnout,to ho nebolelo ale pak už taky, tak jsem volala do nemocnice,že ho tam asi dovezeme.. :cry: Manžel ho odnesl do auta a já čekala doma a děsila co to bude..Zrovna jsem koupala a pak krmila malou, ale duchem jsem byla nepřítomná.. :confounded:
A za 30min byly oba zpět,malý ok,lítal že už dobrý..asi zaražené prdíky či co..Dr.ho prohmatala a nic neobjevia,v podstatě ho to přešlo už v čekárně.. :grinning: Já myslela, že mě klepne.. :sweat_smile: :rolling_eyes: Ale jak se mi ulevilo,to vám nemusím vykládat..není nic horšího, než když jim něco je..Takže myslím na vás a držím palce :dizzy_face:
3. pro 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ten kočár nemám chybu,prostorný a tak zachovalý,fakt závidím:slight_smile:Aspoň něco z minulosti bylo pěkné a stylové a kvalitní kupodivu,když to tak pěkně drží dodnes..Naši měli takový ten plasťák...nebo to tak na mě působilo..ale je fakt ,že byl prostorný a houpavý-to se jim nedalo upřít :grinning: Ale kdoví kde je mu konec... :sweat_smile: :confused:
3. pro 2012 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek