• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Jinak u nás je dnes sluneno,do rána trošku sněžilo,tak je to venku hezké :slight_smile: Byli jsme s malou ve městě,pak vyzvednout Kubíka a ted řeším jestli ho dát do notičky,která končí v 15:45...jelikož k nám dnes dorazí vánoční kamion cocacola..tak tam chceme jít :grinning: Je to hlášeno na 16hod nebo 16:30..ale kdo ví..aby jsme tam pak zaparkovali..pojedeme autem,je to od nás daleko na pěší tůru.. :rolling_eyes:
3. pro 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ vypadáš jako holčička :slight_smile: moc vám to sluší!
a opravdu nechceš zkusit názor jiného lékaře z jiné nemocnice? přece není možné, aby to takto rychle rostlo a oni čekali až do 2 let :confused:

@vormoni fuj, břicho je prevít. a dobře že to skončilo jen takovou "lapálií".

u nás se stoná, celá rodina. muž má smůlu, ten musí do práce, protože neschopenku nechce kvůli penězům a dovolenou už má jen na svátky. z aninky je ukňouraná přísavka, která ne a ne usnout. a ondra smrká, kašle a poroučí: čaj, pohádku, přikrýt, odkrýt, vysmrkat, hlad, žízeň a znova dokola. a já mezi nima lítám,
3. pro 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky v první polovině července :slight_smile: a moc se těšíme!
3. pro 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@clifik ahoj, velká gratulace, kliďánko můžeš klábosit s náma, ale my to tady už máme všechno za sebou :slight_smile:
3. pro 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžíš áhá :grinning: tak to pardon, já si říkala, že je tam nějak hodně příspěvků! tak vám gratuluji a přeji hlavně hodně zdravíčka! :slight_smile:
3. pro 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak jak se vede? My se máme fajn. Včera jsme byli na svařáčku a dětském punči a krásná atmosféra. Dám sem pár foteček
4. pro 2012 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojky princezny!
Jakpak se máte? Já dneska dopo byla s dětma u doktora. Nejsme nemocní, ale Petřík měl čtyřměsíční prohlídku a další dvě včeličky prevenaru a hexy. Teď spinká, žeprej bude spavější, tak možná i něco udělám dneska :grinning:
Jinak u nás sype a sype. Ani manducu jsem si nemohla vzít, protože zimní boty mám jenom na podpadku. Jak dorazí mateřská, musím si nějaké koupit, abys na tom sněhu nezhrčela. Takže jsem se táhla s kočárem. Ty jo k tomu Broničku ... docela mazec to byl tím busem a vlakem :rolling_eyes:
Jinak malý váží 6700g. Cosi už tak nepřibírá, takže jsme v normálu a ne nad :grinning: Měřit mi ho měřili, ale nějak divně. Když jsem si ho doma přeměřila, tak mi vyšel větší výsledek. No až se vzbudí, ještě ho přeměřím :slight_smile:
Včera jsem se celý den mordovala s pečeným čajem. Ale je hotov. Ještě ozdobit skleničky. Je to první "jedlý" dárek, co jsme s Broničkou vyráběly. Dneska zadělám těsto na perníčky a zítra se pustím do perníkových chaloupek. No možná dneska stihnu ještě i odlít ty svíčky, které jsou dárkem č. 2 :slight_smile:
@1980martina úžasné fotečky!!!
4. pro 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina Ahoj,krásné fotky,hezká atmosféra..skoro jak na staromáku.. :grinning: My byli včera očumovat ten vánoční kamion,bylo tam ale tolik lidí a docela kosa a já s dětma sama,takže jsme to po 2 hod vzdali a dál nečekali až přijdem na řadu..Malý dostal sáček gumídků náhradou za dárek od santy a jeli jsme domů,do tepla.. :grinning: Byl to blázinec.. :rolling_eyes: :confused:
4. pro 2012 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ No vám to ale slušíííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Krásní rodiče krásného miminka.
4. pro 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem moc děkujem za pochvalu
4. pro 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni pání, tak bylo teda lidí :unamused: to by mě taky odradilo!!!!
4. pro 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina super atmosféra :slight_smile: taky bych někam vyrazila :slight_smile: asi se seberu a vyrazím s mamkou do Prahy :slight_smile:
4. pro 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
klaire22-jen vyraž, je to fakt krásná admosféra a ještě si dát punč nebo svařák, tak to je fajn.
4. pro 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčátka,

tak konečně chvilenka klidu. Fotečky jsem všem prohlédla, krásná vánoční atmosféra, krásná děťátka :wink:

My máme po kloubkách, naštěstí je to již OK. Dnes nás čeká 5měsíční prohlídka a jedna včelička k tomu.

V pondělí to byl zas mazec, filípek mi začal večer brutálně blinkat, nic v sobě neudržel, pak už se mi zdál apatický, no prostě mazec, ale jak vše ze sebe dostal, tak najednou samý úsměv.Pravděpodobně něco chytil na tom vítání anebo na těch nedělních narozkách :angry:
5. pro 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
takže jsem zas na dlouho vyléčená a nikdo mě nikam mezi lidi s filinkou nedostane.
5. pro 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám fotečky z mikulášské besídky a z toho vítání
5. pro 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
ivis-krásné fotečky. Nás čertíci čekají dneska. Dneska má ten starší narozeniny tak bude mít malinkou oslavu, protože za týden bude mít velkou dětskou pártky v jednom mateřském centru. Zjistili jsme, že to není vůbec drahé a vyplatí se to a než mít 10 dětí doma, tak ať se vyblbnou tam.
Mareček leží na hrací dece a hraje si a už se pěkně přetáčí na bříško a hraje si s hračkama. No je to šikulka. Jinak tady u nás pěkně sněží je to fajn.
Až bude více času tak přidám zase pár foteček. Tak si všichni užívejte tu krásnou admosféru.
5. pro 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem vas pekne docetla, fotecky doprohledla, moc krasni vsichni. Ivis moc krasne fotecky z vitani, jste moc krasna rodina. Tu vanocni atmosferu zavidim, my tu take mame nadherne vyzdoby, nas stromecek uz stoji a vecer krasne blika, ozdoby na miste. Ted v sobotu tu budeme mit navstevu Santy, takze takovy opozdeny Mikulas, skoda, ze tady se proste neslavi. Ale svaracek bych si moc rada dala, tady spise prijde vhod sangria, alespon osvezi... Jinak vsem marudkum preji brzke uzdraveni. My take obcas dostaneme rymu z klimosky, ale zatim to musim zaklepat, nic vazneho.
Jinak svatky se blizi milovymi kroky. Minulou nedeli jsme se rozhodli, ze nakonec poletime na Phuket, takze jsme booknuli lety a ubytovani. No snad to bude OK, v tom hotelu maji kids club a dalsi veci, je to takovy rodinny hotel, maji tam 7 bazenu s toboganem, tak snad se tam bude Anicce libit. Budeme tam slavit jeji narozky, letime 18. a vracime se na Stepana 26.12. Tak snad to s malou zvladneme, letove jsou to jen necele dve hodiny, to jde. A cenove nas to vyslo na pulku, co by vysly jen letenky domu. Cesta do CR je paradoxne mnohem drazsi spas pro nas, premlouvam nase aby sem alespon v lednu na mesic dorazili. Tak snad se mi to podari je presvedcit. Pristi rok cekame tchanovce a svagrovu rodinu, tak to tu budeme mit alespon srumec.
Pristi tyden je nam uz pet mesicu, nejak strasne to utika. Zitra jdeme na ockovani, dalsi davka hexy, tak snad nebudou zadne komplikace a horecka. A Anicka dneska konci ve skole, maji ted 1 mesic volna, tak to bude coro moro... Pristi tyden jsem se domluvila s jeji byvalou skolkou, ze tam bude chodit na tyden. Maji tam plavani, balet a dalsi aktivity, takze snad se nebude nudit. Doma to bude s nimi docela zabava, clovek si zvykne na to, ze ma vlastne na starosti jen jedno ditko a druhe se vraci az ve 4 odpoledne. :wink:
Co cukrovi, pecete?
6. pro 2012 ve 02:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni super vánoční kamion, na tom jsem byla před lety na Zličíně, pamatuju si jen, že byla strašlivá zima, takže jsem popíjeli nápoj horké jablko či co a dovnitř se nedostali, ale autíčko je to moc pěkné :slight_smile:

@ivis pěkné fotečky, tak snad bude Filda brzy fit, já jsem už 14 dní nachcípaná a teď začíná i přítel, jenže chlapi mají vždycky ten průběh nějaký složitější..., takže jsme na umření.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ode mě to nejspíš nechytil, to by už měl dávno.. Tomík se naštěstí drží a nic mu není, jen občas prskne.

@klaire22 to je dobrý, já to mám do "prahy" pár km ale jezdit v tomhle sockou si netroufnu.. i když radotín praha fakt není, na nějaké rozumné místo to mám hodinu cesty....
@dasha tak to budou dobré svátky, taky bych jednou chtěla cestovat, ale to bych musela vyhrát a tím pádem začít sázet, takže smolík... Cukroví nepeču a ani salát dělat nebudu, jen řízky :slight_smile: U nás je to tak, že všichni kolem toho mají až za 3 rohy a každej ti něco strčí a pak už to nikdo nechce "žrát", takže si od každého vezmu kousek a bude to pro nás akorát :slight_smile: Maximálně si upeču svoje oblíbené vaflové cukroví s ořechovou nádivkou a možná perníčky. Bramborový salát nejím, jen jednou v roce na Vánoce a přítel to má podobně, takže se s tím patlat nebudu :slight_smile:

Brácha mi přivezl po babičce starý šicí stroj Lada, tak zkusím něco málo tvořit, chtěla bych konečně ušít kapsu na nosítko. Prvotní seznamování s mašinou bylo dost na palici.. můj starý šlapací stoj je kaput a tohle je elektrické a kufříkové... takže mám všude málo místa, jiné navlíkání nitě, prostě vše jinak... ale nějak to půjde, už jsem si spravila 2 kalhoty na venčení hafiny, takže nemusím kupovat jiné... mám tu kousek froté, tak zkusím nějaké vkládačky a postupně budu zkoušet i jiné věci. Alespoň nebudu mít čas myslet na kraviny a tomíkův palec....
6. pro 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,tak u nás byli čerti včera,jako asi všude..Jeden až doma a Kubík zpíval,recitoval a sliboval..nebál se ho,ale nervózní byl,hlavně abych ho nevydala peklu,když víme všichni, že zlobí.. :astonished: :grinning: :confused: Tatínek(převlečený čert)nevěděl kdy přestat a furt se na něco ptal.. :sweat_smile: :confused: Malou jsem přitom měla na sobě v nosítku,bála jsem se ,že bude brečet až pekelníka uvidí,ale snad si ho ani nevšimla.. :grinning: Příští rok to už bude horší,ta maska je fakt hnusná,ale Kuba jak ho už zná pátý rok,tak se na něj těší.. :sweat_smile: :confused:
Šicí stroj,to je věda,jako mladá jsem si také pár kousků spíchla,abych měla něco jiného než všichni-za komanče.. :grinning: Ale pak mamka stroj prodala,takže ted max.něco poopravím v ruce..Pro tebe to bude prima rozptýlení,máš recht.. :wink:
Dnes odpol půjdeme k dr.na kontrolu a očkování,vůbec se netěším.. :confounded:
6. pro 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha No teda tak na vyhlášenou pláž v thajsku?To je mazec :grinning: Přeju vám,ať se vám am líbí,to my asi nikdy nezažijeme,tropy na vánoce místo sněhu či bláta a jehličnatých stromečků.. :grinning:
U nás bude kapr i salát,jen v malém množství k večeři ale nic jiného bych na štědrý den jíst nechtěla..salát miluju,jen jsem líná ho dělat častěji..Kapra míváme několikrát do roka.. :wink:
Cukroví peču,ale tak 4druhy,zbytek si dovezeme z návštěv..Ted už mám perníčky,rohlíčkya mušle plněné ořechy,dnes se dám do lineckého snad.. :sweat_smile:
My budeme 24.12.doma a další den jedeme na Mor k rodičům mým i manželovým,až do silvestra..Bude to naše první cesta k nim co máme Nikol :slight_smile: Už se těšíme :sunglasses:
6. pro 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Vítání moc pěkné,fotečky povedené,sluší vám to :grinning: Chudáček Filda,snad už je ok,to musí být hrozné.. :confounded:
Já bych také ráda vyrazila mezi lidi,myslela jsem busem do PH na Zličín,jezdí nám to tam každou hodinu i zpět,ale nerada bych něco chytla..Mohla bych jet i sama autem,lepší,ale zas bych musela koupit dálniční na týden..za 300kč.. :confused: :sweat_smile: Tak nevím...Ale vyřídila bych poslední nákupy dárků..aspon doufám.. :sweat_smile: :confused:
6. pro 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,tak dnešní kontrola u dr.ok,dostali jsme poslední dávku prevenaru,zase jsme plakaly,ale už se ukliidnila o hodně dřív než poprve a podruhé..prdelka moje.. :sweat_smile: Vážíme 5640ga měříme 65cm :sunglasses: Dr.je spokojená,říkala kojit do 6měsíců a pak příkrmy ale sem tam že ji něco dávám už ochutnat že nevadí..spíš ale zeleninku než ovoce,pak by jí nemusela chutnat..což je fakt.. :wink: Když ona se na ten banán dycky taááák těší.. :grinning: :sweat_smile:
Další kontrola v 6.měsících... :wink:
6. pro 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky!
Cosi není vůbec čas s váma pokecat :frowning2: Až mi to chybí. Vždycky jenom vložím fotky a zase frr něco dělat.
Dneska jsme byli s prďolou na kyčlíky. Vše ok, už tam nemusíme. Super :slight_smile: Taky jsme si hezky s Petříkem zašli s mojí babičkou na kafe (Broničku hlídal táta). To si u Broničky vůbec nepamatuju toto, s ní se muselo pořád něco dělat, hýbat s ní, kočárek nesměl stát. Zato Petřík je za odměnu :slight_smile: Snad nebude tak hyperaktivní jak Bobinka :sweat_smile:
Taky jsme hezky zasněžili. Taková chumelenice tu byla ... Bronička je úplně u vytržení. Domů není možné ji dostat :grinning:
Jinak táta je zase v práci :cry: a já sama doma s dětma. Je to už fakt na palici :confounded: :rolling_eyes: :cry:
6. pro 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni vy už máte poslední dávku? Tak to jste rychlíci :slight_smile: My měli teprve druhou a ještě nás jedna čeká. Tentokrát měl malý nožky pěkně červené kolem těch vpichů :frowning2: Ale už to má lepší, bobek.
6. pro 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ty jo, já jsem byla s Vojtou na kyčlích jen jednou a popravdě vůbec netuším, že máme ještě jít. :sweat_smile:
7. pro 2012 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Taky zatím dávám to sladké a taky jsem si už říkala, že bych to měla otočit a dávat zeleninu. Jenže když ten banán mu tááák chutná na ta mrkev se musí očistit, uvařit, rozmixovat, pak to všechno uklidit a ještě navíc to nejde pořádně vyprat :sweat_smile: :sweat_smile:
7. pro 2012 v 00:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,
dnes Fanynka přišla o první zoubek, vlastně včera, zas ponocuju, peču vánočky.. Tonda umí prdět pusou a strašně ho to baví, a když kdokoli cokoli jí, tak vejrá a řve ja pavián, fakt řve, nebrečí.. asi by si už něco dal.. proberu to v úterý s mudrou, jdem na očko..
jinak nám neteče voda, čerpadlo v servisu, zítra to budou dva týdny.. a ještě si týden minimálně počkám, čerpadlo je v hajzlu, oprava bude stát 4tis. :frowning2: hotové to bude prý v polovině příštího týdne
už jsem z toho na palici, naštěstí kamarádka má pračku na sed kilo prádla, tak tam aspoň nemusím jezdit tak často..blbý je to s nádobím, mejt ručně jsem si fakt odvykla.. i ta osobní hygiena je s kyblíkem celkem proveditelná, ale to nádobí.. :frowning2:
7. pro 2012 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

@vormoni krásně rostete :slight_smile: my banánek ještě nedáváme, dala jsem jí zatím 2x mrkvičku a to s malým úspěchem a 2x brokoličku - tu jsem zkusila dát ze skleničky - ta měla větší úspěch. Zítra zkusím dát bramborovou kaši s mateřským mlíčkem. Ale dávám to fakt po troškách a pak domlasknout mlíčkem :slight_smile:myslím, že až dáme banánek, tak se ho užere :slight_smile: ale nejdřív musíme tu zeleninku :slight_smile:

@aideen já koukám na tvoje album, jak krásně s Broničkou tvoříte, jste šikulky. Chaloupky jsou povedené :slight_smile:
My máme do dneška od jedné vakcínky trošku tvrdší bulku v místě, kde ji mudra píchla......ale zarudlé a nebo něco podobného to ne,ale je tam cítit taková boulička. Tak doufám, že je to OK. jdeme k mudře až za 11 dní na přeočko a doufám i na vážení, bude to zase měsíc :slight_smile: toto letí, za 6dní je nám 5 MĚSÍCŮ!!!!!

@kammka ty jsi teda super žena - péct vánočky na jarmark, do toho dvě dětičky, netekoucí voda, takže všechno růčo :-/ před vánocemi to musí být slušný mazec být bez té vody :frowning2:

@dociska prosím tě, ten banánek rozmixuješ a nebo našťoucháš vidličkou - ptám se jak debil,ale ještě jsem to malé nedávala:slight_smile:
jo a chtěla jsem se tě zeptat - chci si koupit zrcadlovku a uvažuji pořád jakou - můžu se zeptat, jakou máš ty? máš moc hezké fotky. děkuji :slight_smile:

@mina_ jsi fakt šikulka, já se sice párkrát se šicím strojem pokusila seznámit, ale bez valného úspěchu. Ale chtěla bych to zase zkusit, šít na děti není prý tak složité,mamka nám jako dětem šila skoro furt, ale jak jsme odrostly, tak se na to vybodla :slight_smile:
7. pro 2012 v 05:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Beru,nejsi debil. Já vezmu jen talířek, vidličku a hezky to rozkvedlám. Když to po rozmačkání rozmíchám, tak tam vůbec cucky nejsou. Mixérem by tak malinkaté množství stejně nešlo.
Foťák mám NICON D90. I fotografka mi řekla, že ani ona nemá tak dobrou mašinku, jako já. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je drahý, v době, kdy jsme ho kupovali stál 28 000,-, ale teď už ho seženeš i levněji. Nemá teda české menu, ale popravdě já fotím stejně na režim automat, někdy využiju funkci rychlé spouště, když Ondra poskakuje, makro na focení detailů a to je asi tak všechno. Ale chci si zaplatit kurz, abych mohla používat víc funkcí totoho foťáku.
7. pro 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek