• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
holky, ja si tu teutonku nemuzu vynachvalit, krome ceny teda, ale koupila jsem ji jetou na mimaci, byla jako nova, jeste v zaruce. muzu teda posoudit jen sportak. Pro me bylo hrozne dulezite, aby byl sportak otocny i proti smeru jizdy. Vloznou tasku otestuju za 8 mesicu :slight_smile:))
Jen je samozrejme trochu tezsi na skladani do auta, ale to proste u kocarku s pevnymi zady tak je. Prckovi jsou skoro 2 a porad se v nem spokojene vozi, kdyz jdeme nekam do terenu nebo jeste pred mesicem na brusle. Az ted jsem zjistila, ze s kulichem s bambuli, ma na knap tu strisku :slight_smile: Jinak uz samozrejme vetsinou pouzivame golfky.
17. lis 2011 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_1 já jsem právě na netu narazilapár názorů, že se dítě v 1,5 roce nevešlo na výšku do boudy sporťáku, že je malá :astonished: a my jsme všichni velcí, tak z toho mám docela strach. kdybych dala za kočár tolik peněz, prcek by se chtěl vozit, ale už s tam nevešel, tak to by mě asi kleplo :grinning:
17. lis 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju kocarky se resi, taky jsem uz na to myslela, mela jsem quinny speedi, hl. korba dream pro zimni dite takze ze zacatku super, i s fusakem se tam vesla nase 4kilova madam ale jako do zimy ted kdyz budem mit letni dite a do zimy vyroste a jeste fusak tak by se do korby neveslo snad zadne mimi, ta korba je uzka diky adapterum.....
17. lis 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze zvazuji jiny kocar jen teda nevim jaky
17. lis 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex001 děkuji :slight_smile: Jsou to takové moje dvě mimča, ten krysařik doslova vypitlaný od 4 týdnů jsme ho měli doma, takže co 2 hod vstávání krmení.... příprava na mimíska :slight_smile:
17. lis 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka5731 manzel ma 2 metry, ja taky nejsem uplny drobek, myslim, ze malej je zatim takovy akorat a vejde se v pohode
17. lis 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevite prosim, jak je to se zazvorem? piju kazdy den zazvorovy caj na to nachlazeni a ted mi kamoska rikala, ze by to radsi nastudovala :confounded:
17. lis 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 jeee, diky!!!
17. lis 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_1 nemáš vůbec zač :wink: :slight_smile: njsem internetový blázen, pokud něco hledám :slight_smile:
17. lis 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. lis 2011 v 19:12 • tomh
Holky omezezujete se nějak v jídlo, typu co se v těhu smí jíst a nesmí??? pijete kafčo??? Colu??
17. lis 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím kafčo normálně piju - což je 1 denně, tak doufám, že moc nehřeším :wink:
17. lis 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudi to já zatím taky, ale právě jsem našla , že by se nemělo pít vůbec... :confused:
a tu http://www.gynweb.cz/vyziva/kava-v-tehotenstvi-neskodi píšou něco jiného :confounded:
17. lis 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 No teda fuj, už jenom ten první odstavec mě teda dost zarazil :frowning2: No tak to vypadá, že jsem dnes měla na chvíli poslední kávičku :angry:
17. lis 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer :slight_smile:
měli jsme dneska plavčo s Dvaídekm, tak jsme si ho zase užili :slight_smile:

jinak jsme zjistila že s emě dělá špatně když jsme hladová :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic moc..dneska už to bylo dvakrát...teda jen pocit nevolnosti....tak jsem zvědavá jak to bude pokračovat :grinning:
@lenka5731 díky za postřehy ohledně kočárku..já mám teda toho X-lamdra 2010 takže třeba tu stříšku má řešenou lépe, že se dá hodně sklopit, průhledné okýnko tam teda je, ale to jsme zakrývala....
ale vadí mě přesně co jsi psala, že malej z něj jakoby sjíždí, nejvíc když byl teď v podzimním fusaku..a dost mě vadí že jak je teď delší tak při lehu mu nohy padaj mimo, je to dost zůžený a není tam žádný okraj....
ta teutonka se mě taky líbí, maj ho kamarádky..ale ta cena mě odradila..jedině že by jsme sehna,li nějakej použitej pěknej..no uvidíme, zatím je čas, v tomhle Dáda stejně ještě jedzí..ale golfky máme taky...ale ty využíváme spíš když jedeme do obchpďák atd...takže cca 1x za 3 týdny....
17. lis 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz tež je mi yle když mám hlad, a motání hlavy, bych v té chvíli snědla i krávu stát vedle mě :grinning:
17. lis 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 :grinning: no začínám to mít pdoobné..tohle jsme teda s Dádou neměla :grinning:

já kafe piju ale většinou bezkofejnový..normální tak 1 za týden...
17. lis 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz no tak jsem ráda, že mlsná nehoní jen mě. Bála jsem se, že jsem si ten hlad snad vsugerovala, že to nemůžu baštit už takhle brzo :slight_smile:
17. lis 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz Já to předtím právě vůbec neměla, vůbec jsem netušila že jsem těhu, nemít průkajdu :slight_smile: Teda vlastně kořeněné jsem nemohla, jsem hned dělala blééé. Teď jsem "ráda" že je mi špatně, vím, že se něco děje, že mimísek dává o sobě vědět a hodlám si to teda užít se vším všudy, a doufám, že se konečně dočkáme zdravého miminka :slight_smile: Jinak já ráno bez kávy nefunguju, mě stačí jen ta chu´t tu miluju :sunglasses: takže bezkofeinová to řeší taky :dizzy_face:
17. lis 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudi Jsem si taky říkala, ale když mám hlad a chut, tak proč bych si to nedala, samozřejmě v rozumné míře :grinning:
17. lis 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už půl hodky mám chuť na hranolky a uvažuju zda si je udělat či ne :sweat_smile:
17. lis 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Ať žijou náhražky, aspoň pro ten pocit pohody, že :grinning:
17. lis 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. lis 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 já je dnes měla a pošmákla jsem si.....teď baštím bylinkovou bagetu z trouby.....taky mňamka.
17. lis 2011 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslíte že je teplejší voda ve vaně pro mimi špatně? Já miluju horkou vodu a teď mám strach, že bych miminku nějak ublížila......
17. lis 2011 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudi Přesně :grinning: tak nazdraví :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 nemělo by se, ale sousedka se ve vaně v těhu naložila na hodiny :wink:
17. lis 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek