• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@mina_ Taky ses do toho šití pustila? Mě to hrozně chytlo a šiju dětské kalhoty. Jsou originální, tak o něj mají hodně zájem i jiné maminky, tak jsem je začala i prodávat. Hlavně bych chtěla dělat zástěrky na holčičky, ale nemůžu sehnat střih. :slight_smile:
7. pro 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska já nejsem šička, ale zašívačka... zatím si přišívám spíš prsty... co potřebuju opravím, nic nového, krom kšírů pro naší hafinu a pár cajků na koně, jsem nedělala. Jde mi přišívání záplat všeho druhu, zkracování gatí, opravy ruplých švů a podobně... ale baví mě to, práce je za tebou alespon vidět :slight_smile:
7. pro 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsechny zdravime, dneska jsme byli u doktorky, dostali jsme treti davku hexa. Jinak uz mame 7.26 kg a merime 65 cm. Vaha je s plinkou, minule( pred mesicem) jsme meli 6.48 kg. Takze pekne rosteme, hlava 43 cm. Doktorka nam take rekla, ze muzeme zacit se zeleninou (dyne, mrkev a sladka brambora), tak to asi budu zkouset. Takze nam to zase zacne. Tady jsou ty sklenicky organicke docela cenove dostupne, ze zacatku asi budu kupovat a potom az budeme jist ve vetsim mnozstvi tak asi prejdu na samovyrobu... No uvidime.
Jste sikulky, ze si dokazete usit, co potrebujete.
Jinak dalsi vikend na obzoru, dneska uz byla moje starsi doma, zacaly jim prazdniny. Pristi tyden ji budu vodit do jeji byvale skolky, nechci aby cely den byla na kanapi a nudila se. Ve skolce potka sve byvale kamosky a tety, ktere se o ni staraly a maji hodiny tancovani, vareni a plavani. Tak alespon bude mit nejaky program. No a pak uz pomalu poletime na tu dovcu, tak to nejak preklepeme. Se dvema detmi je to tak nejak tezsi. Hlavne Ani porad neco chce delat, coz porad take nejde... :slight_smile: Zitra tu mame Santu, tak musim zabalit darek. Take jsem male koupila brusle a sobe take, budeme chodit na normalni brusleni vevnitr na lede. Je to bezva, ale brusle tu meli priserne, tak jsme si radeji koupili u nas. Ale nechala jsem si je poslat z CR, mnohem levnejsi. Navic jsem Ani koupila ty kombinovane, da se tam vymenit podvozek a bud jsou koleckove nebo maji nuz na led. To je nahodou super napad...Holky, hezky vikend vsem.
7. pro 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky:slight_smile:Rosteme prý tak akorát.. :wink: Jojo,my už máme třetí dávku prevenaru za sebou a jsem ráda,neboť to dává malé zabrat,zase byla včera ukňouraná,měla zvýšenou teplotku.. :unamused: Do toho jí večer začlo téct z pravého očička,tak jsem se lekla že je to ucpaný kanálek..Čistila jsem jí to opthalem a i tam trošku kápla a kupodivu to má dnes lepší,už jí to neteče,jen jsem jí ráno poutírala uschlé a má ho zarudlé a lehce opuchlé..Nevím jestli běžet k dr.nebo jen pokračovat v mojí léčbě? Asi chytla včera průvan či co,hodně foukalo a já s ní šla v nosítku pro Kubíka do školky a ona byla úplně hotová z toho větru a přišlo mi ,že přestává dýchat.. :astonished: :confounded: Jsem si říkala,no co,ještě nezná vítr,jen ať si zvyká..ale pak už jsem měla i strach když špatně dýchala.. :unamused: To jsem to pěkně posrala,si říkám dnes.. :rolling_eyes: Asi jen cinknu dr. a zeptám se co dělat...
Tatínek mě včera taky točil,když malou držel deset min ,co jsem večeřela,plakala mu na klíně a on ne ,aby vstal a třeba s ní chodil..dřepěl dál a byl dotčený když jsem mu řekla,že se teda opravdu nepřetrhne aby jí zklidnil..!!!Takový problém..on na mě vyjel ,že za to můžu já,že jí nechám píchat kdoví jaké sračky do těla,akorát z nás prý tahají prachy.. :confused: Tak to mě dostal nejvíc,on s dětma k dr.nechodí,nebyl u žádného očkování ale kritizovat co jsem jí dala píchnout si dovolí?..Že Kuba to neměl, ale dostal to až po těch zánětech uší..To mám jako čekat ,až je malá dostane a třikrát,že to pak bude mít zadara?!!!!Bože ten mě zas vytočil... :angry: :angry: :angry: A aby toho nebylo málo,Kubíkovi se udělal opar na rtu a to jsme ho nikdo nikdy neměli..:frowning2:..takže poběžím do lékarny pro nějakou tu mast,mě taky lehce škrábe v krku,to bude ze včerejšího mytí oken v dětským..Kubík je chtěl nazdobit,tak jsem je už rovnou umyla,ale měla jsem se víc přioblíct..No vezmu si septolete a snad to bude ok.. :slight_smile:
Jinak co se týče banánu,já ho ani nemixuju,jen škrábu lžičkou na povrchu a pak rovnou do pusinky..to úplně stačí..Malá je poo něm jak divá,a i tvaroháčka už ochutnala.. :slight_smile:
7. pro 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ty jo, tak to jste dobrý, že už ochutnáváte, my jsme stále na mlíčku, ale občas strčím Tomíkovi lžičku jako hračku, aby se s ní seznámil :slight_smile: To by mě taky dožralo, kdyby mě můj drahý buzeroval za to, co vlastně sám neokusil... Taky jsme byli včera venku v tom větru, sice v kočíku, ale byl to výlet na cca 1,5 hod... Tom většinu prochajdy prokoukal. Ven jsem nechtěla ale musela, došel chleba... takže jsem musela navštívit místní žabku alias jednotu. Jinak přítel je řádně nachcípanej, takže teď musím chodit ven s hafinou já... a on se snaží přežít alespon v práci.. Takže ráno tomíka budím, nakrmím a po 7 hod mastím se psem, abych byla do 8 hod doma a pak musím vykopat ven maroda... vím, proč chlapi nemůžou rodit... jsou to hrozní bolestíni a hned se hroutí..
7. pro 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska jéminkote,tak to je fakt drahý to máš fakt dobrou mašinku :slight_smile: já si chci nadělit k Ježíškovi zrcadlovku a pořád přemýšlím jakou :slight_smile: ale jsem fakt amatér, tak si koupím asi základ a když mě to chytne, tak můžu tenhle prodat a koupit si časem lepší - asi to tak fakt udělám :slight_smile:

jinak děkuji za radu jak na toho banána :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2012 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to by mě teda taky dožral, fakt...........ví kuloví a ještě má kecy........ :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
my byly teďka akorát venku, je tam božsky :slight_smile: poprašek sněhu, sluníčko, mrzne, pára od pusy, ale bylo tam prostě luxusně :slight_smile:
7. pro 2012 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska vám neříkali? :grinning: Mě pokaždé řekli, že zase za šest týdnů. To je divné, radši se zeptej :grinning:
7. pro 2012 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 snažím se jí teď hodně věnovat. Začala trošku víc zlobit, tak si žádá pozornost. Taky cvičíme trošku aby u něčeho vydržela dýl než minutu. Je pořád v pohybu, nemá stání. Jediné, u čeho zůstane i půl hodiny, je malování. Ale nemá trpělivost vůbec :grinning: Zítra se vrhneme asi na malování na plátno, ještě uvidím :slight_smile:

Jinak zdravím holky!
Tak jsem bez další osmičky :cry: :cry: au au! Žeprej můžu jenom brufen. Ale asi si lupnu, nebo umřu. A to máme zítra jet na jarmark. Tak jsem se těšila. Snad to nebude taková hrůza, ale tu minulou jsem myslela, že umřu a den jsem byla nepoužitelná :frowning2: Jinak busem s dvěma dětma a kočárem už nikdy. Lidi jsou hnusní až neuvěřitelné. Takže v pondělí šupem do obchodu pro nějaké boty s neskluzovou podrážkou a začínám opět nosit. Teď mám bohužel boty jenom na podpadku, tak se bojím :frowning2:
7. pro 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha dasho, už týden jsem doma s oběma - ondra i já jsme nemocní, takže fakt zavření doma, už mi z toho hrabe. navíc ondra je abnormálně užvaněný, tak už mě brní hlava. o tom, že jsem dost pozadu s prací, ani nemluvě.

@aideen já kočárek vytahuju jen v nouzi největší, krom jiného už jsem si taky třeba vyslechla, že pán nebyl při výrobě, tak co by pomáhal s cizím harantem :frowning2:

@vormoni ti chlapi jsou někdy na zabití. mm se hodně stará o syna a na aničku nemá prý už kapacitu. oba jsem mu nechala asi na hodinu jednou a byl na mrtvici. já už jsem prý zvyklá, to se nepočítá :grinning:
7. pro 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana kdybych měla ty boty, tak kočár ani náhodou. Bohužel jsem na toto nějak nepomyslela. Sem si myslela, že ještě sněžit nebude :grinning: Každopádně hned v pondělí jdu pro boty a kočár už na cestování dopravním prostředkem ani náhodou :rolling_eyes:
7. pro 2012 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tady není po sněhu ani památky, námraza jen na trávě, takže to je v pohodě. já kočárek beru ráda, když vím, že budeme dýl někde uvnitř, třeba na úřadě nebo logopedii, protože jednak ji můžu svlíct a taky si tam v klidu leží a hraje si. ale je to fakt za trest.
7. pro 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to s těma chlapama mě taky dost vytáčí! Nevím, proč by si malá měla procházet záněty uší vlastně zbytečně :rolling_eyes: :rolling_eyes: On by s ní pak určitě trpěl, jak by ji to chytlo, co?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To samé jako u nás, ale trošku s něčím jiným. Malý teď v noci hodně pláče, kolikrát i desetkrát za noc. Manžel ráno vstane a řekne, jak je strašně unavený, že se vůbec nevyspal, jak malý řval. A co mám jako říkat já? Já s ním chodím po ložnici, já mu cvičím s nožkama, já se ho snažím uklidnit a kolikrát fakt spím tak 4 hodiny. Bych ho nakopala ne do zadku, ale tam, kde ho to bolí víc :sunglasses: :confounded: :unamused:
7. pro 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana já když můžu, tak manducu. Malý v ní prospí klidně i tři hodiny v kuse, moc ho do ní neoblékám, protože je ještě pod mojí bundou a s ochrannou kapsou. Takže jenom vyzleču sebe, malému sundám čepku a je to :slight_smile: Pro mě je teď v tom sněhu problém jednou rukou tlačit kočár a jednou držet dceru za ruku :confounded: Už aby bylo léto :grinning:
7. pro 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen mně se pod bundu nevejde, takže jen pod kapsu ji musím oblíct víc. a vevnitř je jí pak vedro. anička taky spí v podstatě celou dobu nebo i se jen tak kouká, je tam spokojená, ale právě to přílišné oblečení je problém. uvažovala jsem o vsadce do bundy, ale sama to neušiju a třeba dalších 700 za ušití už se mi za to dávat nechce :frowning2:
7. pro 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana já našla manželovu zimní bundu, do které se i s manducou vlezu :grinning: takže jsem to vyřešila velice lehce :grinning:
7. pro 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen Moje řeč,oni se těch jejich nemocí neúčastní,oni s nima nebdí jako my..držkovat,to umí,ale jít a postarat se sám to ne..na to nemá čas a od toho jsem přece já...Ano,já si ale nestěžuju,po něm chci jen občas pohlídat a to tak ,aby nebyl řev..A snahu,ale to je asi příliš.. :confused: U dr.se mě ptala jestli je z ní tatínek vyprděnej..ráda bych řekla,že ano,ale bohužel to tak u nás není..Možná až povyroste,ted na ní dělá max.ksichty a podrží když musí,ale nepředře se..nechápu to a závidím snaživé tatínky,co se věnují i miminkům.. :frowning2: Dr.že tam měli jednoho ,co by nejraději i kojil,a maminka si stěžovala,že jí dítě skoro nepůjčí :grinning: :slight_smile: Roztomilé no né? :sweat_smile:
7. pro 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak to je pán opravdu inteligent na úrovni..... já jsem včera chtěla vzít ven nosítko, ale když jsem to viděla, tak me to přešlo.. tady u nás je i hlavní silnice jak o zrdcadlo a vedlejšky nikdo nesype a o poli kam jezdí fekálista vypouštět x aut za den se raději zmiňovat nebudu, takže raději s kočárem a do toho samozřejmě poslouchám keci přítelovi babky (u které parkuju kočík v kůlně), že nosítko je nebezpečné a že fouká vítr a kdesi cosi.. fakt si říkám, že bych snad raději bydlela 100 km od všech... o prcka se stejně starám sama po nikom nic nechci, tak co.... když budeme chtít někam do města, tak autem máme smůlu, bo do toho našeho "maxi" auta už tomíka nedáme, už mu vykujují nožky ze sedačky a když jí tam poutáme, tak ji musíme dost přimáčknout a tím se deformuje, jinak ji nezapneme, jsou tam krátké pásy.... je to fakt na pytel a do toho se začínám čím dál víc hrozit, že to od února neutáhneme, protože budu mít už jen socku...
7. pro 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@aideen ono všeho moc škodí, můj přítel byl ze začátku z prcka nadšenej, ale jakmile jsem začala látkovat, tak nepřebaluje, protože to prý nezvládne a bohužel i doma už moc, vlastně vůbec nepomůže a to jsme dělali v podstatě všechno spolu... ale je fakt, ze si nemám moc co stěžovat, přítel je myslím ten z lepší "sorty" tatínků :wink:
7. pro 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak můj chlap je taky někdy na zabití, ale z malé je teda fakt poprděný :slight_smile: Jen mi občas přijde, že se malé věnuje víc než mě :frowning2: né že bych žárlila nebo podobné blbosti, to fakt ne.......jsem ráda, že malou miluje a věnuje se jí každou volnou chvilku - ráno kolikrát musí dobíhat autobus, jak se s ní nemůže pokaždé rozloučit............ale občas bych brala taky nějakou péči a zájem o mě.......přijde mi, že tu jsem jako pečovatelka,kuchařka,uklízečka apod.........ale že bych taky ráda měla jen jeho pro sebe, to asi nechápe nebo nevim,fakt!!!!!
7. pro 2012 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ jj, my jak látkujeme, tak je manžel schopný malé plínku sundat, očistit, namazat - ale už jí neumí dát plínu čistou - prý to neudělá tak dobře jako já...........takže dokud nepřijdu, tak je malá s holou prdelkou :slight_smile: třeba včéra hlídal, já jela na velký nákup, on malou uspal, spinkala asi půl hodinky, pak se vzbudila, chvilku si hráli a jelikož řvala, tak jí šel vyměnit plínku - no a než jsem přijela, tak byla malá bez ní!!!!! bych se z něho zcvokla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. pro 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak to u nás je tatík vynalézavější.. má po ruce jednorázovky, které máme na víkend k babče a pod....
Já bych zase ocenila, kdybych měla chvilku času jen pro sebe... to ted jaksi nemám a ten můj se lehce urazil, kdyz jsem mu prcka a šla do sprchy a on ho uspal a chtěl se ke mě "vetřít", tak jsem ho vypoklonkovala... ne, že bych k němu měla odpor nebo tak, ale potřebovala jsem chvilku sama pro sebe a to prostě nechápe...
Jdu se oblíct a prcka taky a jdeme venčit hafinu, než padne tma a to je vlasne za chvilku... takže pa koťátka
7. pro 2012 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tak my doma nemáme ani jednu jednorázovku,tak u nás tato možnost odpadá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Tak to je hezké,jak se jí věnuje a to- že bys chtěla stejnou péči mu asi musíš říct,chlapi jsou natvrdlí.. :rolling_eyes: To u mě tím jeho chováním ani nehrozí, že bych po něm toužila,mě tím tak štve,že jsem na něj akorát naštvaná takže k sexu (nějaké nežnosti jen tak se u nás nepěstují..)u nás dojde tak 1x za 14dní nebo i 3týdny a jen z povinnosti.. :unamused: Je to smutné ale je to tak..To mu musím opět napovědět ,že bych ráda aspoň masáž zad,nebo ať mi naleje vínko,nachystá k tomu třeba sýr..Že by to jako nebyla jen ta povinnost,ale něco víc.. :sweat_smile: :confused:
7. pro 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ My jsme na jednorázovkách a nepřebalil ji ještě ani 1x a ani 1x nekoupal..Buď tu není a nebo ho nenapadne se účastnit.. :rolling_eyes: No comment.. :angry:
7. pro 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 bez vody je to masakr.. já už jsem pořádně vytočená. navíc j mrzne, tak je o hubu se jet mejt někam ke kamarádům, to je o nastydnutí.... děti nemaj problém, i když Fany budu muset umejt hlavu a s jíma vlasama až na prdel..
vánočky mi letos nějak nejdou: upekla jsem jich osm, ale jednu jsme snědli, zapomněla jsem ji psypat mandlema, druhá mi nevykynula, asi starý sušený droždí tu třetí jsem vzala dneska na mejdan ke kamarádce..teď ještě upeču dvě, víc už nezvádnu..stejně nemám droždí, Martin koupil 5 kostek, ale 4 byly prošlé a plesnivé. jestli to z stihnu, tak jim to půjdu hodit na hlavu..tak mi zbyla jedna a jedno sušené droždí, to snad prošlé nebude, ještě se kouknu.. zítra tam bude dopo stát Martin, já dorazímna poledne, tajně se modlím, aby to mělo úspěch a ty vánočky prodal, než tam dorazím já.. to bych tam nejela..teda až na čtvrtou odpolední, kdy se bude slavnostně rozsvěcet Betlém.
7. pro 2012 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni no holka , jsme na tom podobně...můj chlap jezdí dom v půl osmé večer, já tu už lezu po zdi, kolikrát kmitám mezi holkou ve vaně a řvoucím klukem v ložnici, kterej čeká na gáblík a na uspání, neumí usnout sám... by se uřval..chlapovi musím doslova říct, ať jde pořešit tu holku, dá jí případně ještě něco k jídlu a pití (ona večeří minimálně, spíš si dává větší odpo sváču..) a v polovině z těch několika případů, kdy zareaguje, ještě prudí, že snad se dokáže otřít a do pyžama oblíct i sama v pěti letech a to jako ještě nevečeřela??? malýho ještě nepřebalil ani nekoupal, ale to od něj ani nečekám, stačila by mi večerní pomoc s holkou..je teda fakt, že maká fakt dost, ale je to učitel, tak jaxi ty prachy moc neodpovídají tomu, že s náma skoro není.. :cry:
8. pro 2012 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem vas docetla a musim rici, ze pred vami smekam. Ja mam manzela zcela pouzitelneho, stara se o malou, prebaluje ji, dokaze ji pohlidat, dokonce v nedeli nekolikrat vstal a nechal me spat.Pak jsme si to ale vymenili, takze ja jsem treba vylezla v 9 a on si sel lehnout. Dneska to ale bylo docela des, mala se vzbudila uz v 3.30 rano a ne a ne zabrat. Drive nikdy pomalu ani nebrecela a tentokrat to trvalo skoro hodinu, nez usnula.
Navic mate tu protivnou zimu, i kdyz obcas je to krasne, ale mohla by byt tak mesic a slus. Nejhorsi jsou ty nemoci, tak preji vsem marudkum brzke uzdraveni.
Ja musim rici, ze to mam mnohem jednodussi. Je tu porad teplo a navic mam slecnu na pomoc, bydli s nami (mame velky byt, takze bydli dole a my mame loznice nahore), je ji 25a je z Filipin. Je skvele, ze mi pomaha, jinak si to ani uz neumim predstavit. Tady ma "maidku" skoro kazdy, je to tu velice cenove dostupne. Ja jsem drive mivala jednu, ktera mi chodila trikrat tydne, ale tato live-in je mnohem jednodussi, nebot ji uz nemusim vsechno vysvetlovat, proste tu s nami je. Ale zase nemame babicky a dedecky, ale jak tak vas ctu, tak vam stejne nikdo moc nepomaha a na vsechno jste tak nejak sami.
Je skoda, ze u nas ti chlapi proste nejak "nefunguji". A hlavne, ze je to ani samotne nenapadne, to je fakt skoda. A Vormoni, to je vrchol, co ti ten tvuj rekl na to ockovani, jako by sis to sama vymyslela. To je fakt podpasovka, nic si z toho nedelej. Musim utikat, dneska tu mame toho Santu, tak sem zvedava. Manza dneska vyrazi s chlapama, louci se s jednim, ktery se vraci zpet do Australie. No tak nejak si to zaslouzi, ja si alespon kouknu vecer na Vypravej,uz se tesim.
8. pro 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka
@vormoni
tak to mám fakt zlatýho chlapa, i když občas na pěst :slight_smile: ale to asi časem potká každýho. Ma jsme dnes byli vzhůru ve 3 hod... přítel je tak nachcípanej, že se dusil, sice "až" v obýváku, ale stejně mě vzbudil, ale to by tak nevadilo... pan domácí (alias otec přítele) přišel nacamranej jako dělo, takže po baráku dělal bordel, chudáci jeho psi byli snad celou noc venku, byť jsou brazilské fily velcí psi, tak si nemyslím, že jsou stavění na mráz.... Tak začali radostí řvát jeho psi, pak začala naše a pak chtěla samozřejmě ven, to už byly 4 hod ráno a pak se vzbudil Tomík.... takže nakrmit přebalit, poňunat, uspat.... a ráno jsme měli v byte 18°C... pan domácí jaksi nezatopil.. ještě že máme přímotopy ze starého podnájmu, takže jsem vytopili ložnici, aby nebyla tomíkovi zima a teď ho mám v obýváku na vyhřívací dece a spinká... a aby toho nebylo málo, tak mi domácí volal, že zaspal, musí odjet (doufám že ho chytí policajti a dají mu dejchnout a rovnou seberou papíry) a že si mám kotel ohlídat sama a když nenajdu malé kousky dřeva do kotle, tak si mám naštípat :sunglasses: :angry: :sunglasses: :angry: Nic proti sekeře nemám, ale neplatíme tu 11 tis proto,abych si sama topila i o víkendech a vytírala chodbu a schody.... grrrr. to jsem se zase psychicky vyzvracela, ale je mi trochu líp.... takže jdu ke kotli...
Tatínek odjel pro strome, sehnala jsem jeden přes slevomat, tak jsem zvedavá.
paáá
8. pro 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,no ty máš teda podmínky,to je síla!!! :unamused: Máš můj obdiv,já už bych se stěhovala k mamince :grinning: No s těma chlapama je to podobné všude i když existují výjimky a těch si važte :wink: U nás se taky sem tam vyjasní,ale to je spíš zázrak než známka lepších časů... :astonished: Dnes mi tatínek přinesl "dárek" z hospody,větvičky stříbrného smrku do vázy..Ne že by si sám vzpomněl,ale aspoň nezapomněl,že jsem je chtěla někde schrastit..od rána mi "jako" pomáhá,co prý potřebuju,asi bude za to večer něco chtít..uf.. :sweat_smile: :confused: Ted odjel ke známým,co dělají zabíjačku,pro výslužku..mají tam bohužel neštovice,takže my nejeli..Kuba má stejně ten opar a malá už je s očičkem dobrá.. :grinning:
8. pro 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek