• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@dasha Za manžela buď ráda :wink: Pomocnice je super,to u nás v paneláku nehrozí,i když občas bych taky byla ráda...Myslím,že v baráku by to bylo už aktuální,mám kámošku co bydlí u Ph a taky si jednu paní na výpomoc občas zavolá...Ale je to také o financích a těch tolik zase nemáme a nebo spíš manžel by se zdráhal platit-to mám přece zvládnout sama..že... :sweat_smile: :unamused:
S tím vstáváním takhle brzy to je děs,naštěstí u nás to neznáme...dnes jsme trhly rekord,vzbudila se až v 7hod(usnula po 22hod) a já byla ráda,jelikož mě už bolely prsa,jak byly nalité.. :confounded: :wink:
Tak ať si to dnes děti užijou a ty večer u tv :sunglasses: :grinning: Já zas něco málo upeču a udělám tu větvičkovou výzdobu,něco snad vyžehlím a bude:o)Pěknou sobotu všem :grinning:
8. pro 2012 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak uz jsem zpet z domaci party. Bylo to dole v baraku, tady ten koncept je ze je tu asi 500 bytu, ktere jsou v prumeru asi 200-260m2. Jsou to vlastne takove rodinne baracky na sobe. Kazda jednotka ma dve patra, takze je tu dost mista. Jsou tu dva bazeny a tri posilovny. Pak jeste tenisovy kurt a sauna s parou, restaurace a obchod v miste. Proto tu u nas muze bydlet slecna a vubec si neprekazime. To u nas v CR mame nejvetsi byt asi 92m2 a i ten je pekne maly. I kdyz s tim vytapenim je to dost, 18 stupnu je masakr, kez by to slo poslat vam trochu toho tepla.
Santa byl skvely, deti vriskali radosti, na kazdeho se dostalo. Ale chudak Santa v tech zimnich vecech a vousech, z toho lilo jako z konve. Meli jsme skvele pohosteni, vcetne kruty s nadivkou a bylo to moc hezke. Manza vyrazil s chlapama do viru velkomesta, tak hlavne aby se mu nic nestalo. Mala dneska usnula az v 9 hodin, ted je 10 vecer a pustim si tam vcerejsi Vypravej. Zitra je nedele a to ma moje pomocnice volno. Takze vetsinou vyrazi do mesta a chodi do kostela, oni na Filipinach jsou docela pobozni. Vrati se v 7 vecer. Takze zitra je to jen na me, budu muset s malou vstavat, zitra necham spat manzu, kdovi kdy se dneska vrati. Hezkou sobotu vsem. :wink:
8. pro 2012 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jak se pořád máte? co děti jak rostou :slight_smile: pochlubte se, co už všechno prdískové ovládají :slight_smile: my už konečně kakáme sami a dokonce jsme se jednou přetočili,ale to bylo spíš tím, že se naklonil na jednu stranu a nějak se to povedlo :slight_smile:
8. pro 2012 v 19:50  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen nooo, nic. A jestli jo, tak kdo si má všechno pamatovat ??? :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2012 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj všem při krásném bílém pondělku :slight_smile:

@vormoni tak pan domácí byl skoro celý víkend v háji, takže jsem si topila a štípala dříví sama, jinak bychom zmrzli.. to víš, šetří, levnější je mnohdy napůl ztrouchnivělé dříví z lesa než zapnout plyn... divil se, že jsem si dříví štípala, když mi říkal, že si stačí vybrat menší kousky, že tam jsou... ano jsou, ale na vrchu obrovské hromady ležérně naházených špalků a půl špalků a po tom fakt lozit nebudu a přehrabovat taky ne... to se šmejkne jedna radost a co já pak ve sklepě pod dřívím, když mám v bytě mimíse... to si to raději naštípu od kraje... Vánočni stromek už máme taky, takoví menší, ale pěkný, není to sice stříbrňák ale celkem ucházející smrček, jen tenhle druh co máme nějak strašně píchá.. největší radost má zatím kočka, shazuje ozdoby a honí je po obýváku - ještě že jsou plastové....

Zatím pa, jdu prát plínky a pak se pustím do podlah.
10. pro 2012 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@dociska jj, na kyčle se jde určitě víc než jednou, raději se optej, mě to tedy vzdycky raději napíše sestra do kartičky a strčí mi to do očkováku :slight_smile: ale my ted jdeme až v polovině února
10. pro 2012 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravíme ze zachumelákova:slight_smile:

tak nejdříve naše 5.měsíční kontrola : 8200g a 70cm, tož mohli jsme mít i více gramíku, ale kvůli té jeho blijatici :angry: a včera mi taky vyházel večeři, ale řekla bych že to bylo jen z přežrání, tak doufám, že se chlapeček poučil :sunglasses:
Jinak Luci a já jsme měli taky nějakou střevní virozku. Se z toho fakt picnu :angry:

Včera jsme si byli zaplavčit v novém bazénku v ZR, Filíska jsme nechali babičce a jen se věnovali Lucince tak jsme se hezky vyblbli :wink:

Začínám dávat dokupy dárečky - pro Filíska mám: osušku s krtečkem, mašinku Tomáše-kroutí očima,bliká a houká, interaktivní stoleček od FP, smartphone, váleček na lezení.
pro Lucinku: kolo, osušku princess, odpadkový koš princess a puzzle princess

Ženský prosím co kupujete chlapům??? Nějaké tipy, nápady??? Sic jak to tu čtu tak si většina nic nezaslouží ale i tak :sunglasses:

Mojí mamce budeme kupovat šicí stroj, ale ten si musí vybrat sama. A tchánovcům máme vysavač.

@dasha juuu, já chci taky byteček aspoň o 150m2, ta naše nudle 70m2 :confounded: ale jaksi v našem zapadákově to je unreal :angry:

@mina jo, co si člověk neudělá sám :frowning2: Když nad tím přemýšlím tak já bych asi neuměla ani zatopit natož naštípi dříví :dizzy_face:
10. pro 2012 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a v sobotu jsme začli s mrkvičkou, tvářil se Filík statečně a půlku sklenky zbouchnul a včera jsme dali dýni a taky mu docela jela :slight_smile:
10. pro 2012 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis o dárkách mi ani nemluv.... ale uz snad všechno mame, pro každeho jen drobnost a pro přítele jsem vymyslela takové multinfunkční kleště s nožem na cesty, jsem zvědavá co na to řekne, tedy pokud mi to pošta vůbec doručí...

A konečně jsme sehnali větší auto :slight_smile: sice jsme totálně bez rezerv, ale jinak už to nešlo, v tom našem malém prdítku už jsme jezdit nemohly, takže máme větší ojetinu, snad se to nebude moc kazit...
10. pro 2012 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ Ahoj,no máš to náročné,to ti povím,ale ty se jen tak neztratíš :sunglasses: Která z nás by to zvládla?Já nééé... :sweat_smile: :confused: Tak u nás je také bílo,ale ne zas tolik,drží to od včera co napadlo,ale taky taje,neboť je od rána nad nulou..Ted 3st..
Kubíka mám ve školce a malá ted usnula po krmení..Od rána jsme akorát něco požehlily a jinak nic..Včerejší pečení se nepovedlo,dala jsem do lineckého jinou heru než klasickou,tu máslovou a ono se to rozteklo a pak to netvrdlo,až to zhnědlo víc než jsem potřebovala,takže byly krekry k tv..Přitom na té máslové píšou do krému i na pečení..asi nééé :confounded: Takže mě čeká další těsto..naštětstí to není nic složitého.. :wink:
Co se týče našich nemocí,tak Kubík.opar se hojí ,malé očičko teklo zase v sobotu,ale jen malounko a mě pěkně škrábě v krku,tak jsem si dnes koupila septolete a snad to postačí.. :slight_smile:
10. pro 2012 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis Ty brďo to je macek ten váš Filda:o)Ale jo,chlap jak má být.. :wink: Vy se z těch nemocí taky hned tak nevyhrabete co? :sweat_smile: :confused: Plavání dobrý,ale já se nějak na žádnou takovou aktivitu necítím,to by musela být minimálně teplá voda jak ve vířivce :grinning: Dárků máte,tak po starostech.. :wink: Já pro toho mýho nic nemám,vím že chce nějaké gumáky asi za litr..ale zatím se nemá k tomu je jít vybrat..pro mě taky nic nekupoval co vím.. :astonished: Dětem už máme hodně,já mám pro naše dost a něco objednaného,i bráchovi..tak už jen nějaké drobnosti jako flašku atak.. :wink:
10. pro 2012 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasha Ahoj,tomu teda říkám prostor.. :sunglasses:
Tak jste si to užili,to je prima..chudák Santa,musel být vařený.. :astonished: :slight_smile:
Mě ted malá usíná pěkně pozdě,kolikrát fakt až po 23hod..je to fuška..ale pak spí do 7hod.. :sweat_smile: :confused: Tak si zas moc nestěžuju.. :sunglasses:
Tak co manžel jak dopadl? :wink:
10. pro 2012 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ Tak to gartuluji k novému vozu,hlavně když jezdí.. :slight_smile: A pošta snad dorazí,taky kupuju hodně přes net..a když to jde platím předem a je to krapet levnější :grinning:
10. pro 2012 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis Ty brďo taky musím zkusit tu zeleninu..My včera jablíčko a ze začátku se moc netvářila,ale pak se jí i to zalíbilo :sweat_smile: :wink: Tak jsem to zakřikla s tím očičkem,zdá se že nám pro změnu začíná téct druhé.. :unamused: Ne moc,ale jo..chjooo a to jsme nebyli od čtvrtku venku.. :confused:
10. pro 2012 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni já to dělám stejně, sice má většina obchodů výdejnu v praze, ale výlet tam mě stoji 140 kč na den a to mi to vyjde levněji poslat a mám to bez trmácení..

Auto jsem viděla jen zvenčí, není to nové a ani luxusní, spíše spartánské, ale velké, takže se tam vejde Tomík, kočárek i pes a nějaké krámy na víkend, takže super :slight_smile: Jsem zvědavá až poprvé vyjedeme v první polní:slight_smile:

@dasha ten prostor můžeme jen závidět... teď máme na naše poměry obrovský být cca 80 m2, ale bydlela jsem s přítelem ve 40 m2 a s námi hafina, kočka, 3 zakrslí ušáci a 2 velká akvárka (želvy a ryby) a taky to šlo :slight_smile: ted to máme sice větší, ale je to dost blbě řešené, takže tu není žádný pořádný úložný prostor (bordel skříň)....
10. pro 2012 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni tak super, že Niky jablíčko chutnalo :wink: Filísek měl taky před 14dny náběh na ucpané kanálky, ale zaboha si nemůžu vzpomenout na ty kapičky co nám Dr. dala.
10. pro 2012 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina gratulka k autí,dneska se bohužel člověk bez auta neobejde.A jakou značku a typ?
10. pro 2012 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni tak to je mazec, že Niky usíná až takhle pozdě, to já už v 20h padám na hubu :dizzy_face:
10. pro 2012 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni
@ivis
ty jo, já ještě tomíkovi nic nezkusila dát, stále plně kojíme, začínám si připadat lehce jako mimoň :slight_smile:
Máme Dacia Logan, alias kufr na mrtvoly :grinning: Je to uplně tupý auto, zádný komfort, ale vrčí tomu motor a točej se kola.. víc nechceme a na víc nemáme...
10. pro 2012 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina hlavně když vás auto doveze tam kam má :wink:
však Tomík je taky pomalu o měsíc mladší než my a když mu stačí kojení, tak bych to nehrotila. Mě už právě dost neba kojení. Pořád ty komedie u toho. Se odtrhává, vzteká, kroutí. A taky jsem chtěla vypadnnout z baráku na dýl jak hoďku.
10. pro 2012 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis jojo,chutnalo..Ted jsem jí vařila bramboru,jen v mikrovlnce..a bud se mi to málo uvařilo nebo jsem tam dala málo mlíčka..furt to bylo dost husté,tak jem se bála jí to dát ,aby se s tím neudusila.. :sweat_smile: :confused: Dáváte tam své mlíko a i máslo,jako na kašičku?Nejlíp bude asi koupit hotovou skleničku..tohle je crcání.. :sweat_smile: :confused:
Mě chodí spát furt takhle pozdě..nejdřív ve 22h..ale ted už to přehání.. :astonished: :slight_smile:
10. pro 2012 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ Žádný mimoň,jestli ti papá a spinká tak nespěchej..já poprve také počkala až do půlroku..Taky jí nedávám nic pravidelně,jen co je zrovna doma a jen pár lžiček ,aby okusila.. :wink:
10. pro 2012 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, my máme už více jak 8 kilčo :slight_smile: ale stále nachlazení :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra snad naočkujem 3 dávku prevenaru, zeleninu už taky dáváme od minulého týdne, moc ji chutná, je schopna zbuchat celů sklenku...ovoce dostane až na štědrý den :slight_smile: kaši prej dávat nemáme že nestrádá :grinning: přidávám foto jak baští
10. pro 2012 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@mina_ já aničku taky zatím jen kojím. příští týden ji zkusím převážit a uvidím podle toho, jak přibrala. kdyby ne, tak už začnu se zeleninou, a kdyby jo, tak počkám až po novém roce. na kontrolu jdeme 29. ledna (to dostane i první očko, brrrr), takže máme čas na rozmyšlenou.
10. pro 2012 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasha to je luxus prostor, my jsme tu jak sardinky - byt má 56 m i s balkonem a k tomu máme poměrně velkého psa. ale nic většího si nemůžeme dovolit, to až půjdu do práce na nějaký větší úvazek.
slečna by se mi taky hodila, ale spíš jako společnice na pokec. rodinu mám na moravě (oproti tobě žádná dálka samozřejmě), kámošky v práci a občas už mi z toho hrabe.
10. pro 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

tak my už taky přikrmujeme.........poprvé jsme měly mrkvičku - nic moc, pak jsem koupila skleničku brokolici - ta jí chutnala víc a do třetice měla taky skleničku zahradní zeleninu a ta jí vyloženě chutnala..........dneska jsme opět vařila - bramborovou kašičku s mým mlíčkem,ale teda tvářila se na to hrozně.............a odpo jsem jí chtěla přilepšit a otevřela jsem banánovou přesnídávku a tu si prosím můžu sežrat sama!!!!! takže si ji fakt sežeru sama a příště zkusím ten banán čerstvý :slight_smile: jen jsem jí to chtěla dát ochutnat a nějak se to neshledalo s úspěchem :frowning2: ale já si pošmákla :slight_smile:

jinak paní na úklid bych brala všemi deseti, ale jaksi nejsou penízky a manžel by si asi klepal na čelo :angry: :angry: :angry: :angry:

my jdeme na prohlídku příští týden - 18.12. a rovnou ještě na dvě včeličky, tak jsem na malou zvědavá. Přijde mi, že mi teďka nějak děsně vyrostla............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2012 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,téééda jste to rozjeli s papáním.. :wink: Asi taky koupím nákou skleničku,nechce se mi s tím crcat kvůli té pidiporci co spořádá.. :sweat_smile: :confused: Ted zkusíme tu zeleninu.. :sweat_smile:
Hele a co vaše vítání,jaký to bylo,jsi nepsala ne?Fotečky?Máš v albu?Hned jdu mrknout... :wink:
U nás v noci krásně nasněžilo,je to jak v pohádce..Malá dnes spala celou noc a jedli jsme až kolem 8hod.. :sweat_smile: :confused: Ale snula ve 23hod... :astonished:
11. pro 2012 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni no,já ty skleničky fakt nechtěla, ale asi mi nic jiného nezbude :frowning2: dneska bude sklenička špenátek s bramborem, tak jsem na ní zvědavá.........včerejší bramborová kašička nee, tak uvidíme dnes :slight_smile:
my ještě fotečky nemáme, já nefotila a od mamky jsem si fotky zapomněla stáhnout, ale říkala, že jak fotila bez blesku, tak z nich pomalu nic není.....tak čekáme na ty profi :wink:
11. pro 2012 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím holky!
Přiznám se, nestíhám :confused: :rolling_eyes: S hrůzou jsem zjistila, že jsou dva týdny do vánoc a já cosi nic nemám hotové :sweat_smile: Včera jsem se celé odpo crcala s těma svíčkama, dneska budu nutit broničku malovat dle mých instrukcí :grinning: To jsem dost zvědavá. Však to zase zdokumentuju a ukážu, jestli se to shledalo s úspěchem. :grinning:

@mina_ v klidu, taky jenom plně kojím a ještě dlouho to mám v plánu. U dcery jsem to hrotila, všechno jí cpala dřív, byla jsem nadšená. Ale pak jsem si uvědomila, že jsem měla ještě počkat, protože je s tím piplačka :grinning: takhle člověk jenom vyhodí prso a je :grinning:
11. pro 2012 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Aha,tak to jo..určitě byla Eli kóča:slight_smile:A ty taky :wink:
Kubíkovi skleničky chutnaly co se pamatuju..Co do nich dávají že jim o chutná víc než domácí dělané?
Já zkusím uvařit mrkev a jestlipak si dá? :sweat_smile: :confused: Dnes jsme vyrazili po dlouhé době ven,nacpala jsem do korby fusak co je do sporťáku,nevypadá to vevnitř moc esteticky,ale uvnitř má beránka a tudíž je teplounký..Malá byla spokojená..Nakoupili jsme a i usnula na chvilku :slight_smile: Ve sněhu se nám jelo docela dobře :sunglasses:
11. pro 2012 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek