• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@petule22 Nikolka je sladká jak baští:o)A taky myslím,že nestrádá.. :grinning: sluší vám to na novým fotu.. :slight_smile: Tak hlavně ať jste bez reakce,je to nepříjemný..jsem ráda že máme už po a pokoj na půl roku.. :sunglasses:
11. pro 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen Ahoj,děláš vlastní svíce?Také jsme to okukovali v krámku,ale na to si netroufám.. :sweat_smile: My dělali s Kubíkem náušnice :sunglasses: To docela šlo..
To jo,vánoce za dveřma,já myslela ,že už po víkendu jsou tu -ale naštěstí ne.. :sweat_smile: :confused: Taky ještě nemám vše hotovo ani nakoupeno..Slíbila jsem ale Kubíkovi že nazdobíme stromek víkend před vánocema,ale řekla jsem ted v pátek,tak holt bude už týden dopředu i víc..Aspoň si ho dlouho užijem..Někteří ho mají už ted,že? :wink:
11. pro 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni ahojky. No, nevím, jestli se to tak dá říct :grinning: Spíš jsem je teď dělala poprvé. Jenom litím do skleničky, takže nic složitého. Přidala jsem tam krásné vánoční aroma, tak nádherně voní. Přišlo mi to jako dobrý tip na dárek :slight_smile: A dost mě to bavilo, tak se asi pokusím i o něco složitějšího. Ale teď na vánoce už ne, mám toho ještě dost. Spíš až potom, jen tak pro radost :slight_smile:
Mě to přijde takové divné zdobit si dopředu stromeček :grinning: U nás máme tradici takovou, že my doma si ho nazdobíme den před vánoci, většinou odpoledne, i s Broničkou. A pak na štědrý den zdobíme všichni dohromady tam, kde zrovna na vánoce budem - letos u našich. Takže budeme zdobit s našima, s mýma sourozencema, s babičkou ... Miluju, když jsme všichni pohromadě :slight_smile: A ani stromeček nerozsvěčíme před večerem, protože u nás rozsvěcí strom Ježíšek, když tam donese dárečky :slight_smile: A všichni musí povinně ven Ježíška vyhlížet (po večeři samozřejmě) ale taťka (děda) musí jít nutně přiložit :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: (a přenáší tam ty dárky a zapaluje prskavky :grinning: )
11. pro 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,tak u nás to bylo také vždy den před vánoci a nesměl se rozsvěcovat... :wink: Ale my vždy 25.12.odjedeme i ted nejmíň na týden a tak si ho ani pořádně neužijeme v té vánoční a silvestrovské době,a po Novém roce už to není ono..A taky nerozsvítit s dětma mi přijde nemožné.. :sweat_smile: :confused: Máte ale můj obdiv,že to vydržíte.. :slight_smile: U nás se taky vyhlíží ježíšek, aby se stačili dárky objevit pod stromkem,ale je to čím dál těžší..a ještě bude... :sweat_smile:
11. pro 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se taky rozsvěcoval až když přišel Ježíšek :slight_smile: jinak když jsme byly se ségrou malinké,tak nám naši propašovávali už nazdobený stromeček do obýváku s tím,že nám ho tam nechal Ježíšek, protože jsme byly hodné a večer nám tam donese dárky :slight_smile: Ještě dnes si pamatuji to neskutečný štěstí a úlevu, že tam je, když jsme se ségrou 24. vylezly z postele, letěly do obýváku a on tam ten stromeček byl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale když jsme byli starší, tak jsem pak stromeček zdobily s našima, pak jen my dvě se ségrou :slight_smile:
12. pro 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas se stromecek rozvecuje denne, musime si ho alespon uzit. Misto spice mame Santu, takze kdyz byla Ani mala, tak jsme ji rikali, ze jestli bude zlobit, tak Santa odejde a zadne darky nebudou. U nas jsme vzdycky stromecek zdobili az 24.12. coz byl strasny zmatek, ale tak nejak to k tem vanocum patrilo. Letos budeme na Phuketu, tak tam snad take nejaky Santa dorazi, budu muset vzit male darecky a rici, ze ten velky darecek Santa necha v KL. No mame to tezke, ze? Prikrmy jsem se rozhodla davat az po vanocich, ted to nechci komplikovat a zacinat a muset se s tim tahat do hotelu. Zatim se koupila dyni s ryzi a banan, obe dve jsou organicke, vlastne u nas bio. Tak jsem zvedava, jak ji bude smakovat. Rozhodla jsem se, ze zidli co mame od Annabellky, Chicco Polly prodam, nebot i presto, ze mame spoustu mista, stejne zabira pul kuchyne, coz se mi nelibi. Koupim ji obycejnou v Ikeii, na tu nedam dopustit. Ted maji nejake nove drevene s tim plastovym stoleckem, vypada bezva, tak do ni pujdu. A super duper kram mi pujde z domu, ja jsem chtela nejakou polohovatelnou a dalsi vymozenosti, ted vim, ze je dulezite jen jedna vec, jak dobre se ta zidle cisti... :wink:
Vcera nam bylo 5. mesicu, tak tady je jedna vanocni fotecka.
13. pro 2012 ve 03:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@dasha No máte to složité. Ale krásné. Co my - vidláci - bychom dali za to užít si Vánoce i někde jindy. I když chápu, že u tebe je to asi opačně. Jak píšeš o té jídelní židli. Zrovna toto teď řeším, tak mě zaujalo, co jsi napsala. V bytě jsem měla pro Ondru tu dřevěnou se stolečkem, jak se to dalo dát na sebe, ale tu on zlikvidoval. Teď bydlíme v rodinném domě a máme tu spoustu místa a já jsem si vysnila, že si koupím tu velkou židli s křesílkem a pultíkem a na kolečkách a prostě pořádnou jídelní židli. Vůbec mě ale nenapadlo, že i když máme horu místa, tak by stejně zavazela. Takže podle tvých zkušeností radíš ji nekupovat? Dívala jsem se taky v IKEA a říkám si, jestli taky raději nejít do ní... No nevím nevím. Mám teď z toho hlavu jako meloun :confounded: :confounded:
13. pro 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@klaire22 Jak se tu bavíte o tom stromečku, tak my jsme si letos říkali, že bychom ho schovali za garáž a nazdobili bychom ho v noci z 23.12. na 24.12. a udělali bychom tak Ondrovi překvapení, že Ježíšek přinesl stromeček a večer se vrátí a dá pod něj dárky. Bohužel ale teď jsem si uvědomila, že nevím, jak to udělat, aby Ondra neviděl, že ty dárky tam dáváme, protože budeme mít stromek v obýváku, který je spojený s celým přízemím včetně kuchyně :frowning2: Tak teď babo raď. :frowning2:
U nás naši stromek zamčeli do obýváku, dárky tam nanosili, když jsme šli ven a večer taťka vždy potají zazvonil na chodbě na zvoneček a to bylo znamení, že už Ježíšek dorazil. To udělal až po večeři, takže si pamatuju, jak jsme dycky rychle jedli a nemohli jsme se dočkat, až zazvoní zvoneček. :slight_smile: Taky bych to tak chtěla. Ale protože nemáme samostatný obývák, tak nemůžu :frowning2:
13. pro 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ty jo, až teď čtu, jak jste to vychytali s těma dárkama. Tak že bych manžela vyhnala se synem po večeři ven, aby toho Ježíška nevyplašil a rychle dárky nastrkala a až se vrátí, tak by tam všechno uviděl??? Hm....... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak u nás to bude takto : stromeček se bude zdobit společně s Lucinkou 24.12. ráno, bude v obýváku ta je společná s kuchyní takže navečeřet a pak budu mít za úkol Lucinku zabavit v jejím pokojíčku, dárečky budou schované v obýváku v úložném prostoru pod sedačkou a něco ve skříni a taťka je rychle našupá pod stromek a pak zhasne, rožne jen stromek, já řeknu Luci že něco slyším, taťka zazvoní zvonkem rychle koukneme do okna jestli uvidíme Ježíška a pak poběžíme do obýváku. Juj už se těším :wink:
13. pro 2012 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska s tou zidli. Ja mam tuto, dam sem fotecku Annabellky. Zidle dobra, polohovani skvele, ale musim rici, ze se hrozne spatne cistila. Navic byla docela draha (tady stala asi 699 RM, 3,5 tisice na nase pred peti lety), dneska bych si koupila normalni Ikeu, ktera vypada dobre, nezabere tolik mista a bezvadne poslouzi. Jinak se mi libi i Stokke, ale zase se mi nechce do zidlicky tolik investovat. Ta Polly je dobra ale: zabere opravdu hodne mista, polstrovani je dobre, polohovani take, ale jidlo mi vzdycky spadlo nekam, kde se to spatne cistilo. Navic ty popruhy se nedaji moc prat a jelikoz jsou modre, tak ty skvrny od mrkve byly opravdu videt. Ten vymenny tac na stolecek take moc nefungoval, nebot byl veliky a do mycky se nevesel. Ani jednou mi v ni mala nespala, takze to polohovani mi bylo tak akorat naprd. Jak rikam, kdyby mi to nekdo rekl, tak bych si koupila normalni Ikeackou antilope, nebo ted maji jeste dva nove druhy: http://www.ikea.com/my/en/catalog/products/10202413/
http://www.ikea.com/my/en/catalog/products/80165233/#/60165234
No zvaz to, tady je ta fotecka, mas jeste cas. Take mam bumbo sedatko u ktereho je tac, takze zpocatku budeme papat v Bumbu. http://johorbahru.olx.com.my/blue-bumbo-seat-complete-with-tray-2nd-hand-iid-87836291
13. pro 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,krásná fotečka,,ty holé nožičky,roztomilé.. :slight_smile: To já moc neznám,Kubík nechce být bez ponožek ani v létě a Nikol je furt zmrzlá, tak ji mám furt navlečenou i doma..a to tu máme nějakých 21st.. :sweat_smile: :confused:
Ty židličky z ikei vypadají bezva ,to ani nevím,že takové prodávají?:astonished:Já mám po Kubíkovi podobnou jako ty tu chicco,zabírá fakt dost místa,podnos má stejný,ale co je uplně naprd je materiál sedačky,je z látky tudíž se musí často prát,a některé fleky nepustily..Nechápu že to neudělali z omyvatel.materiálu,Dnes už to dělají ale před těmi 7lety jsem to bud prošvihla nebo to nebylo..Polohování jsme taky moc nevyužívali,možná ze začátku..PAk si v tom Kubík stoupal a něco tam zlomil,takže už ted nepolohuje..Uvidím,jetli se jí také nezbavím a nemrknu se po jiné,skladnější.. :wink:
13. pro 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,mě trvá nazdobení pomalu celé dopol nebo odpol(máme obrovský umělák,jen než narovnám všechny větvičky je to tak hodina,pak natáhnout světýlka,a pak baňky,atd..),takže se dělal den předem,abych pak měla klid a jen připravila salát ke kaprovi,rybu dělá tatínek.. :wink: Letos to už ale uděláme dřív,ať si ho víc užijeme :slight_smile: Dárky se dají pod stromek po večeři,ve chvíli kdy jde Ježíška vyhlížet tatínek s Kubíkem.. :wink: Pak zacinká zvonek a běží se ke stromku :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Určitě je někam odvel,ať už někam do patra vyhlížet ježíška,nebo jen tak ven s prskavkama,které ho přivolají..cokoliv si vymysli..A už můžeš ládovat pod stromek :slight_smile: Výhoda velkého baráčku,stromek má dost místa a baňky máte asi umělé co?Když ho chcete přenášet..
Já mám většinu rozbitných,nemám ráda umělé..Ale jsou praktičtější s dětma.. :sunglasses: Nám se stromek sotva vejde,je fakt košatý,a v paneláku víc místa nevymyslíme,ani kdyby nevím co.. :unamused: Ale zatím u něj zůstaneme,je totiž luxusní.. :slight_smile:
13. pro 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@Vormoni presne tak. Ja bych si uz tak velkou zidlicku nekoupila, i kdyz mam hodne prostoru. Ta Chicco omyvatelna byla, dokonce se to dalo sundat a vyprat, ale ty popruhy uz ne a stejne na nich ty fleky zustavaly. Navic u jidelniho stolu to nevypada dobre a vubec si nedovedu predstavit si takovou zidli porizovat do CR, uz kvuli mistu.
Na ponozkach to my tady setrime, ty jsem ji davala, jen kdyz byla mala. Kdyz pustim klima, tak mame v loznici 26 stupnu ale to je jine, nebot v 21 stupnich by se na me delali ledovce. Ono je to opravdu velky sok, kdyz clovek otevre dvere do loznice, nebot dole mame jen stropni velke vetraky, ktere cloveka ochladi dostatecne. Jen kdyz je opravdu velky parak tak zapiname klimosky i dole. Ted jsem Sabince koupila spaci pytel aby se neodkopala, preci jen na spani to potrebuje, nebot nechci, aby dostala z klima rymu. Ale je to z takoveho velice lehkeho materialu, k tomu body s dlouhym rukavem a to je vse, ponosky nemame. Ponosky tady nosim jen kdyz jdu do posilovny, opravdu vyjimecne. Navic manzel mi rekl, at tu zidli prodam, ze ji nechce ani davat dohromady, takze ji opravdu dam z baraku a koupime neco praktictejsiho. Musim rici, ze ta jidelni zidlicka byla jednou z nejhorsich koupi vubec, jinak vsechno jine se docela povedlo - hlavne autosedacka, kocarek apod. :wink:
13. pro 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Máme umělé z preventivních důvodů. Ale nebudeme ho přenášet nazdobený. Myslela jsem to tak, že ho přineseme večer a nazdobíme ho přes noc v obýváku :grinning:
13. pro 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Tak asi se na to taky vykašlu a za ušetřené peníze koupím něco jiného. Přesvědčila jsi mě. Kašlu na drahou obr židli, která poslouží stejně, jako levná z IKEA :slight_smile: :wink: Díky
13. pro 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holčiny,

tak já koupila právě tu chicco polly, asi trošku prostornější je, ale já mám možnost jí dát do špajzky a místa tím pádem moc nezabírá :slight_smile: koupila jsem skoro novou, v TOP stavu na bazaru a skoro o půlku levnější. Jen ji ještě musím vyčistit, pak ji blejsknu. Ale nemá nikde nic potrhaného, je fakt jak nová :wink: A hlavně mě se šíleně líbila, nedala se u nás už skoro sehnat, všude byla vyprodaná a já ji nakonec sehnala :slight_smile: Líbila se mi u kamarádky, ta ji má a nedá na ni dopustit :grinning:

Jinak byli jsme včéra na focení,jsem nadšená, tak přikládám pár fotek :slight_smile:
14. pro 2012 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@klaire22 jéééžiš vy jste krásné holky, opravdu povedené fotečky a ty jsi nádherná maminka :dizzy_face:
14. pro 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 moc a moc děkuji :slight_smile: užily jsme si to, Elinka měla vysloveně růžový den a celou dobu házela úsměvy :slight_smile: tak to pak na těch fotkách takhle hezky dopadlo :slight_smile:
14. pro 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ona je strašně krásná jak není takový mišelinek jak ta naše :slight_smile: pak ji krásně vynikne obličejík a vše...a ty vypadáš skvěle taky bych už chtěla shodit všechny ty špeky :grinning:
14. pro 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 nááááádhera, jako z časáku - reklama na štěstí :slight_smile:
14. pro 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Téééda,zase nádherné fotky,ta fotografka je super a vy jste jak rozené modelky..šup s váma do reklamy..Nádhera fakt!!!! :grinning: :sunglasses: My jsme objednaní na leden,uvidím,jestli to vyjde..Ať máme taky nějaké profi :sunglasses: rodinné :slight_smile:
14. pro 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme všechny z Rakovníka..Stále trošku zasněžení,st.momentálně 0..Dnes čekám kadeřnici domů,měla přijít včera ale zrušila to,tak doufám,že to nedělá často..Jsem kvůli ní musela uklízet! :sweat_smile: :confused:
Jinak nic nového,jsme tak nějak zdraví,já sice kašlu,ale není to tak zlé,jen to obtěžuje takhle nad ránem.. :astonished: Kuba max.soplík a malá s očičkama už lepší,sem tam zakašle ale to mě tuším napodobuje.. :wink:
Konečně pátek,nebudeme vstávat do školky a čeká nás zdobení stromečku:o)
14. pro 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 moc děkuji :slight_smile: No já jak dala po porodu vše dolů a ještě mínus 4 kg tak od té doby teda ani ťuk :( žeru furt sladký a to jde dolů dost blbě, respektive vůbec :slight_smile:

@mina_ děkuju :slight_smile:

@vormoni děkujeme :slight_smile: tak to se taky těším na fotky :slight_smile: Tohle nejsou fotky od profíka,ale od jedné holčiny, co bydlí kousek od nás a má focení jako koníček :slight_smile:
14. pro 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 aha,tak má ale ateliér ne?Nebo takový pokojík?Každopádně hezké,moooc:slight_smile:
Dnes jsem chtěla zajet do lidlu na rchlý nákup a hned před barákem jsem se natáhla.. :confounded: Ledovka na chodníku i silnici..hrůůůza..hned jsem si to rozmyslela a raději se pomalu došourala jen do jednoty kousek od baráku..bylo to dost o hubu,takže budem asi celý víkend doma,venku je to na zlomení nohy.. :astonished: :unamused:
15. pro 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak se máte týden před vánocema?My dobře,i když lidé kolem nás moc ne.. :unamused: Určitě jste slyšely o chlapečkovi ,co ted umřel díky "péči" rakovnic.doktorů...Byl to manželův kamarád aještě před týdnem spolu mluvili tady v lidlu..Co se stalo je neuvěřitelné a moc je mi líto rodičů,sourozence,celé rodiny..tak zbytečná smrt.. :frowning2: :frowning2: Děti by přece neměli umírat,doktoři by to neměli nechat dopustit a raději by měli dělat přehnanou péči než nedostatečnou.. :frowning2:Ty konce jsou nevratné a bolest nekončící.. Když si představím,že tam byl manžel s Kubíkem pár dní před nima,také bolest břicha,také víkend a večerní hodiny..U nás naštěstí o nic nešlo,ale co kdyby ano?Dnes bych raději jela s dítětem 50km do PH než něco prosrat tady..ach jo.. :confounded:
No a to nás ještě v pátek straší koncem světa..Nevím jak vy,ale já si nechám Kubíka doma a budeme všichni spolu,co kdyby.. :astonished: :unamused: A pak už se budeme těšit na ty vánoce a všechny přátele a budeme doufat,že se už nic hrozného nikomu nestane..
17. pro 2012 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

neslyšela jsem,copak se stalo? to mě mrzí, děti by umírat neměli :frowning2: nedovedu si představit tu šílenou bolest!!!

upřímně - docela mě děsí ten konec světa.....je to děsný, když prý vše jinak vyšlo,tak doufám, že toto nevyjde!!!
17. pro 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni to je strašný, taky nevím co se stalo a na netu jsem hledala marně, nedovedu si představit tu bolest, musí to bejt hrozný.

@klaire22 jestli konec světa bude, tak s tím stejně nic neuděláme, ale jestli něco takového bude tak už by snad byly nějaké "příznaky", tedy myslím... pátek je za rohem, ale věřím, že si všichni užijeme štědrý den s prckama :slight_smile:
Dnes jdeme na očkování, takže se musím za cca 2 hod vypakovat, tak se mezitím alespoň pokusím trochu poklízet, mám to tu strašný, fakt strašně strašný..

@aiden Jak nosíš prcka v manduce? Tomíka do ní zapnu, nožky ok, ale zdá se mi, že nemá záda dokulata... to v baby bjorn měl a v šátku to má taky... Zip mám rozepnutý, aby mu látka sahala ke kerčku a měl alespon trochu podepřenou hlavičku, přeci jen je ještě těžká. V baby brojn má kolem hlavičky ochranný vysoký límec, který hlavičku chrání, ale zároven vidí ven. Tak nevím, jsetli to nemám nějak špatně nastavené... žádné místo mezi prkcem a nostítem nemám, ale bez kapucky ho nenosím...

@klaire22 @aiden nemáte anavy easy? jak jste spokojené? narazila jsem na seper kauf, tak pls nějaké zkušenosti
18. pro 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ ja mam anavy easy dve, ty novejsi, vzor 2012 a celkem nerada je pouzivam, malemu vzdycky protecou, strih mu nesedi. Ale to je fakt o proporcich ditete, znam spoustu lidi, kteri je chvali.
18. pro 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek