• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahojky,bylo to už minulý týden,jestli ne dýl..Na facebooku by jste našli komentáře v krimizprávách.. :frowning2:
Já také doufám,že bude pátek den jako každý jiný,ale pro jistotu už Kubíka do školky nedám,stejně bych si ho nechala i kdyby to nebylo zrovna 21.12.Pátky děláme prázdniny:o)

@mina_ Tak ať vám to očkování nedělá problémy a jste brzy doma :slight_smile:
My dnes vstaly dřív,asi že jsme kojily po dlouhé době v noci a pak jak jsem odvedla Kubíka do školky,a to už bylo světlo,tak to už nezalomila a měla vykládací... :grinning: Takže pposnídáme a vyrazíme na nákupy,poslední dárky dokoupit a pak doma něco poklidit..pomalu začnu balit dárky.. :wink:
18. pro 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak jsme konečně zpět, naše autobusy stojí za to a dnes bylo i hodně maminek, takže jsme hodinu čekali...což bylo nejhorší a pak dalších 30 min po očkování... Tomík teď už spinká, tentokrát po injekci plakal nějak dýl, tak z toho snad nic vážnějšího nebude. Doma mám jako po výbuchu atomovky a tak nějak tu není ani taková ta vánoční nálada...
nějak to budeme muset zvládnout... mě se ale vůbec uklízet nechce... ale budu se muset dokopat, čím dřív se do toho dám, tím dřív to začne mizet... doufám..
18. pro 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak na kontrola dopadla tak, že Tomík mámm 7070 g a cca 66 cm a dr. říkala, že tak po Vánocích bychom mohli začít k obědu zkoušet nějaký ten příkrm... rozhodně s tím spěhat nebudu... uvidím co řekne příště... ale jen kojit chci co nejdéle..
18. pro 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ mám šestery a naprostá spokojenost!!!!!
18. pro 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a neprovlhají kolem nožiček?

Já jsem dnes nějaká na ránu, nemastná, neslaná.. místo úklidu se tu jen plahočím... Jediné co jsem udělala by to, že jsem ze zásuvky vytřídila oblečení, co je tomíkovi malé....
18. pro 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holčičky moje!
Taky máte takový frmol?? :rolling_eyes: Sem si říkala, že nebudu dělat žádné óbr akce, ale pořád něco. Navíc jsem na děti opět sama, takže to, co bych udělala za hodinu, dělám hodiny dvě. :angry:
Jinak se už strašně moc těším na štědrý den! Dneska malému dorazil poslední dárek, ještě to večer dobalím a mám hotovo :slight_smile: Už zbývá jenom naplnit úlky a nechci troubu zase dlouho vidět :grinning:
18. pro 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen je, tak to jsi dobrá, mě se nechce nic... a tak nějak nevím, jak z toho ven..
18. pro 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já už jsem právě na pokraji sil :confounded: A dost se těším, až už bude po tom hloupém shonu. Dost by mi ulehčilo, kdyby manžel nebyl celé dny v práci ... ale co nadělám :frowning2:
18. pro 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ já jsem s nimi fakt spokojená, dávám je moc ráda a ještě mi nikdy neprovlhly :slight_smile:
18. pro 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen já už udělala úlky, pak nějakou novinku od kamarádky, ale esteticky to vypadá bídně, tak to sežereme s manželem ke kafču, to bych se styděla dát na stůl!!!!
no a ještě půjdu udělat tatrankové koule a uklidit to tady!!!!
18. pro 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 tak jsem brala malému poslední pyžamko, tak úlky dneska padají a budu žehlit. Ach jo, už jsem to chtěla mít z krku. Ale co, zítra je taky den :slight_smile:
Když mluvíš o tom úklidu, taky bych měla. Dcera navláčila půlku svého pokojíku do obýváku. Ale když mě se ták nechce :grinning:
18. pro 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak cukroví mám hotové :slight_smile: půjdu sebrat prádlo a zítra žehlení :frowning2: žehlení tak nesnáším, to je naprosto příšerná činnost!!!!
18. pro 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 já dožehlila dneska v osm večer a pak se pustila do dokončování dárečků a jejich kompletaci. Právě jsem nahrála fotky, před pěti minutama jsem to dokončila. Jsem hotová, ale se sebou spokojená :slight_smile:
Žehlení mi moc nevadí, ale nejhorší je se k tomu dokopat. To mi kolikrát dost dlouho trvá :grinning:
18. pro 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
čauky, tak co, jak se vám předvánočně šílí??
u nás skoro nic :grinning: díkybohu :grinning:
dneska jsem teda byla v Praze, uspořádaly jsme s kamarádkama vícesměnu cukroví, každá tam nesla tři krabky se třema druhama. daly jsme si oběd a pak jsem jela dom. ještě jsem v noci dopekla rohlíčky, těsto bylo v lednici už pár dnů :slight_smile:
dneska chlap dovez opravený čerpadlo, ještě dohnat nějakýho instalatéra a budem se po čtyřech tejdnech sprchovat, huráááá!!!
zítra máme ve školce besídku, naše cíťa se prej BOJÍ, no snad se tam nerozpláče, ale prej nemá žádný sólo, vše davové scény.
dárky ještě nemám :grinning: jen pro děti. ještě pojedu pro knihy pro holku, tak to sfouknu při jedné cestě do města, našim asi taky nějakou knihu... nebo něco v domácích potřebách :grinning:
tatínkovi čuba okousala čelovku, tak je to jasný. taky chtěl jégry. a před časem jsem mu rozflákala panáky na slivovici, vypad mi na ně z kredence velkej hrnek .

a v pátek dorazí kamarádka a budem konečně malovat!! dost se těším, bude to super, taky konečně přivrtáme konzole na závěsy. sice budem mít špinavý okna ale bude vymalováno a bude to sranda.

@aideen joo, žehlení.. k tomu se já taky dost dlouho dokopávám..myslím, že naposled jsm žehlila cca před třema měsícema.. :wink:
19. pro 2012 v 00:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
..a cestou z Prahy mně v busu oslovila holčina, která mi jako batole říkala mami..a já ji nepoznala!!! no naštěstí mi doplo, kdo to je.. za poslední dva roky jem ji skoro neviděla, je jí 12, je to už slečna, jela za kobylou za Prahu.
děsný, jak ty děti rostou :frowning2:
19. pro 2012 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holčiny :slight_smile:

tak jsem včéra nesebrala ani to prádlo, budu muset dnes a vyžehlit to!!!! večer jsem už hodila nohy nahoru a nic se mi nechtělo :slight_smile:
dnes půjde vozit tchýně, tak budu mít chvíli klid a vyžehlím to a nebo až večer :slight_smile:
19. pro 2012 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka to je super nápad s tím cukrovím -takhle to čenžnout :slight_smile:
no, já dárky už sice vesměs mám všechny,ale ještě jsem je nezabalila,snad se k tomu dostanu zítra :wink:
19. pro 2012 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky mě čeká žehlení ale námám toho moc..jen to furt odkládám,dokud je to kam dávat..ale do vánoc to musím udělat a uklidit,ať to tady nestraší.. :sunglasses:
Já už mám taky většinu dárků,včera dorazil další pro Kubu,objednaný přes net v pondělí a v úterý byl u nás.Tomu říkám rychlost :wink: Máme jich teda hodně a některé dost velké,co ani pod strom nepůjdou dát,takže obložíme asi i gauč.. :slight_smile: Ale co,hlavně když bude překvapení a radost :grinning: Jen pro sebe ještě nic nemám,manžel mi nic nekoupil,prý si mám vybrat,ale já chci i překvapení takže jsem na něj zvědavá.. :sweat_smile: :confused: Včera jsem poslala pár pohlednic,byly udělané z fotek dětí,takže něco speciálního ,jinak posílám přes net..Taky jsem si po 20letech koupila čepici,sice si vní připadám divně,ale to teplóóóóó :grinning: Ted jsem ráno dala péct nějaké kokosové kolečka z těsta co jsem koupila hotové,neboť mi přijde málo ty 4druhy co jsem spáchala.. :astonished: Tak mám 5 :wink:
Ráda bych dnes zabalila nějaké dárky,ale dopol to nestihnu,a odpol je doma Kuba,takže asi začnu s dárky pro naše a bráchu..a zítra je posled.den co bude ve školce,tak s sebou musím hodit.. :astonished: :slight_smile:
19. pro 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ahoj,tak hurá,konečně budete mít tekoucí vodu :wink: To malování teda nezávidím,změnu jo,ale ten úklid pak.. :astonished: Tak hlavně ať se dílo zdaří :slight_smile:
19. pro 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen A co jsi tvořila z fotek?Máš asi hodně dárků vlastní tvorby co?My jsme s Kubíkem dělali náušnice pro babi,ta je jistě ocení a jedny jsou i pro mě.. :wink: Z fotek mám pro rodiče kalendáře,letos větší,vel A3,když už jsou tam děti dvě :sunglasses: :grinning: Ráda bych jednou zkusila dělat je sama z tzv.scrapbooků,ale někdo by mě to musel naučit.. :sweat_smile: :confused: Letos mě výroba a tisk 3kalendářů a pár pohlednic stál 1 tis..! :sweat_smile: A to už je dost...Ale bez nich už být nechci.. :slight_smile:
19. pro 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Krásně rostete a přibýváte,pořádný chlapák :slight_smile:
19. pro 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já z fotek letos nic. Jinak dárky pro rodinu mám jenom vlastní výroby :slight_smile: Zdálo se mi toho pořád málo, tak jsem dodělávala a vymýšlela a nakonec to ježíšek ani neuveze, kolik toho je :grinning: Moje rodina to jistě ocení, s rodinou od manžela jsme domluvení, že si nic kupovat nebudem, jenom dětem, takže ti to budou brát jako příjemné zpestření :slight_smile: Už se těším, až je rozdám.
Příští rok se chystám i na nějaké fotoknihy, dělala jsem je když se narodila Bronička :slight_smile:
19. pro 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka já si to nechávám vždycky na poslední chvíli a pak u toho sedím tři hoďky :grinning:
19. pro 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Taky to mám s tím žehlením tak.... Odkládám odkládám a pak se z toho pak můžu pos.... :grinning:
19. pro 2012 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hlásím - vše sežehlo a dokonce jsem i vytřídila malé věci,tak mám hned volnější skříň :slight_smile: zítra to dám do pytle, vycucnu vysavačem a uložím :slight_smile:
19. pro 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOky, já mám upečené jenom perníčky, které jsem ovšem ještě nenazdobila a linecké, které ještě nemám slepené marmeládou!!! Tak kdo mě trumfne?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska ahoj,ja jsem lepsi:slight_smile: vanicku jsem vcera pekla jednu,uz je z ni pulka a testo na pernicky odpociva na dnesek,stejne jako susak plny pradla a plny kosik vedle a o bordelu doma ani nemluve:slight_smile:
20. pro 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Tak to jsi lepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy,

tak já nemám vůbec nic. Upečený ani jeden druh, velký vánoční úklid jsem přesunula až na příští Vánoce, dárky ještě všechny nedorazily. Ale ode dneška má manža 18dní!!! dovči tak se těšímmmmm že si odpočinu:wink:
20. pro 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis tak to jsi vítěz :slight_smile: s tím uklidem to vidím stejně, se z toho rozhodně nepo... a když někdo bude říkat, že tu mám bordel, tak je to můj bordel a komu se to nelíbí, ať si p...l políbí :slight_smile: raději si budu hrát 2 hodiny s Tomíkem, než abych lítala jako blbka s koštětem a hadrem... rozhodně nejsem savomatka - ten výraz jsem našla včera tady na koníkovi a fakt se mi líbí...
Našemu tatíkovi část dovolené zrušíli, protože zase u nich vyházeli spoustu lidí, ale pár dní má a hodláme lenošit, koukat na pohádky a ňuňat prcka.. každý rok jsme jako pitomci všechny objížděli a letos na to kašleme, ať zveden zadek taky zbytek rodiny...

No nic, jdu alespoň žehlit... aby měl tatík co na sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek