• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahoj holky,tak na žehlení včera nedošlo :wink:,ale aspon jsem zabalila pár dárků,dnes pokračuju.. :slight_smile:Dopol jsem si odskočila koupit dárek pro sebe..a jsem spokojená,podařily se mi kozačky v 50%slevě,takže za 999kč kožené :sunglasses:-to mám jako od tchánů a od tatínka jsem si koupila brusle,ńa společné zimní sportování .. :wink: a ještě něco na sebe na štědrý den bych ráda,ale nic jsem neobjevila.. :astonished: Tak snad ještě něco najdu..do pondělí :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
S úklidem to taky nehrotím,až nazdobíme stromek,zítra,tak pořádně povysávám,to je všude jehličího..a pak už vystačím jen se smetákem.. :wink: Okna mám částečně,a že bych lezla po skříních tak to teda nééé.. :rolling_eyes:
Tatínek odjel s Kubou na otočku na chatu,a my s malou vyrazíme za chvíli do města..chci udělat pár fotek babičkám,co ještě nemají :grinning:
20. pro 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky. Dneska mi volali z České televize a chtěli mě pozvat do Prahy do pořadu Sama doma na proměnu před kamerami. A co já kráva neudělala? Já jim to odmítla!!! :confounded: :confounded: :confounded:
20. pro 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska pročpak jsi odmítla?
20. pro 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dociska holka, proč si to odmítla? Jej jak já bych to potřebovala :grinning:

Jinak zdravím holky.
Dneska se flákám. Vše mám hotovo, teda ještě večer nazdobit perníčky, a tak se jenom flákám. Uklízet budu až v sobotu, zítra ostříhám psa ... v klídku a pohodce. Už jsem z toho začínala být dosti unavená, tak jsem ráda, že mám blázinec za sebou :slight_smile:
Dneska mi mamka přijede ještě obarvit vlasy. Moc se těším, ty odrosty, co mám, jsem snad ještě nikdy neměla. Na to, jak mi ty vlasy padají, mi i rychle rostou. No divné to je :grinning:
20. pro 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen @petule22 Už jsem byla u kadeřnice v pondělí :grinning:
20. pro 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen mě už to padání naštěstí ustalo, řekla bych, že vyčesávám "standardní chuchvalec jako před těhlkováním
@dociska určo by to byla zajímavá zkušenost a zpestření, škoda

jé kadeřník, to bych taky chtěla... tady u nás na vsi je jen jedna, co stříhá asi tak 30 let všechny na model kastrol...
20. pro 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, jak moc často tu budu od soboty do nové roku... tak všem přejeme štastné a veselé :slight_smile: máhlo shonu a hodně pohody
20. pro 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@dociska já jdu za chvíli smývat barvu, tak snad mi nevypadají vlasy :grinning:

@mina_ tak to já pořád línám jak nechci říkat co :cry:
20. pro 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Tobě a tvé rodině taky krásné vánoce a vše nejlepší do nového roku!!! :dizzy_face: Užíte si to sprďolkou! :slight_smile:
20. pro 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,tobě také pohodové vánoce a hlavně klid :slight_smile: S prckem to bude velká radost :sunglasses:
21. pro 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,tak jak dopadlo barvení? :wink: Mě ostříhala kadeřnice doma min.čtvrtek,sice dost na krátko,ale nevadí,za chvíli mi to doroste :sunglasses: Melíry mám tak měsíc,takže to jde,max.si dám tónovacího šamponu,ale mám dojem že nikdy nepozoruju rozdíl.. :astonished: Tak my dnes budem zdobit ten stromek,ale až odpol..dnes jsme vstali už po 8hod,tak něco uklohním,zabalím zas pár dárků a bude:slight_smile:
21. pro 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska To je škoda,žes tu proměnu odmítla..a proč vlastně,máš to daleko,nemáš hlídání nebo co? :astonished: Já bych to brala,ale kdo ví,jestli bych mohla,právě kvůli hlídání.... :rolling_eyes: Ale zrovna dnes byl manža naposled v práci,tak by to ted nebyl problém... :sunglasses:
21. pro 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni dobré ránko :slight_smile: Jo barvení dopadlo dobře. Sice mi to chytlo u hlavy malinko do žluta, ale dvě umytí a ta barva si ještě "sedne". Takže to dneska ještě přemyju a zítra taky, abych aspoň trošku vypadala :grinning: Už se těším na to mé půlhodinové sušení fénem. Vlasy mi narostly už skoro do konce zad. Nechápu.
21. pro 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak my žijem, co vy? Ale opět jsme nemocní, kašel a rýma. To už je potřetí za poslední 2 měsíce :angry:
21. pro 2012 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Mě právěže manžel pohlídat chtěl, taky mě pěkně zprdnul, že jsem jim řekla ne. I když bych musela třeba do Prahy, tak mi to chtěl umožnit. Ale co jsem pochopila tu paní, tak to mělo být na dnešek do Brna. Jenže mě to fakt bylo blbý tam jít, když jsem čerstvě namelírovaná a ostříhaná. Jiná si to v tu dobu určitě zasloužila víc.
21. pro 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Tak vidíš, taky budeš krásná :slight_smile: Nebýt Vánoc, tak bychom to asi všechny měly brzo až po zadek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 My taky,konec světa nikde.. :sunglasses: Já si ted hraju s burizon.kuličkama z receptu tady aideen :slight_smile:
21. pro 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, přeju překrásné Vánoce, Vám i dětičkám, ať jsou šťastné a veselé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. pro 2012 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Všem krásné a klidné prožití svátků vánočních a šťastný Nový rok přeje Monika s rodinkou:o)
22. pro 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Zdravím holky!
Dnes jsem tu asi naposled, pak se sem tam přes svátky kouknu, ale asi jenom v rychlosti.
Všem vám přeji krásné Vánoce, šťastný nový rok, ať nám ti naši andílci dělají jenom samou radost a manžílci ať poslouchají :grinning:
Mějte se krásně!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. pro 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, přeji Vám všem a Vašim rodinám nádherné svátky plné radosti, úsměvů, spokojenosti a zdraví pro Vaše milované.
23. pro 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Holky,taky se pripojim,omlouvam se,ze jsem dlouho nepsala,slibuju ze doctu a napravim.
23. pro 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Holky, všem Vám přejeme krásné Vánoce
23. pro 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
24. pro 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Ahoj holky, tak uz jsme zpet z Phuketu. Bylo to tam fajn, musim rici, ze se dovolena moc povedla, i kdyz jsem se trochu obavala, jak to s 5 mesicni Sabi prezijeme. Ale byla super, hned si zvykla na novy rezim, v Thajsku je o hodinu mene nez tady, takze prvni den jsme vstavali uz v 7 hodin rano, coz bylo drsne, ale pak jsme to dospali. Misto super, novy resort, pokud byste nekdy vyrazeli na Phuket, tak tento resort doporucuji, jmenovalo se to tam Sunwing Kamala Beach Resort, novy moc pekny a hlavne zarizeny pro deti. Pokoje byly velike, postylka pro malou moc hezka, melo to i malou kuchynku, coz jsem ocenila. Sice to na nejake velke vyvareni nebylo, ale lepsi neco nez nic, na ohrati a malou veceri to stacilo. Maji tam fantasticky kids club, kde se libilo Annabellce, jeji 6 narozky jsme oslavili moc hezky, proste musim rici, ze spokojenost. Plaz byla super, skvele na staveni hradu a na brouzdani. Kazdy vecer navic meli predstaveni pro deti, s zirafou Lulu, ta se moc libila male. Diskoteky pro deti, hledani pokladu a dalsi aktivity, 7 bazenu s dvema tobogany, proste pokud nekdy budete vyrazet do Thajska, tak tento resort vrele doporucuji. Uz jsme si rikali, ze pristi rok by nebylo marne vyrazit opet, treba tentokrat s nasima, jestli se mi je podari premluvit. Chudak mamca, byla az do Stedreho dne v nemocnici, hnul se ji zlucnikovy kamen a mela akutni zanet, takze to bylo dost neprijemne. Ale nastesti ji pustili domu. V tom resortu je hodne Svedu, to je jedinny problem, protoze svedsky tedy neumim, ale male to vubec nevadilo. Dokonce tam vedle nas byli Cesi, takze jsem slysela rodnou rec a byla docela nadsena. Dovca se proste povedla. Vanoce nastesti byly 24.12. Svedi to maji jako my, davaji si darky po veceri. To muj manzel ma darecky az druhy den, 25.12. Letos jsme to tedy zvladli na Stedry den, tak jak to ma byt.

Fotecky krasny, doufam, ze jste si vsechny uzili Jeziska tak jak ma byt a deti byly nadsene. My porad cekame tu zasilku brusli z Ceska, jeste nedorazila, tak doufam, ze brzy to tu bude. Mejte se moc krasne a preji hodne stesti vsem v Novem roce 2013... uz to mame zapar... :grinning:
29. pro 2012 v 05:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@dasha ahoj, tak tu tak tiše slintám, takovou dovču bych si nechala líbit :slight_smile:

U nás svátky celkem ok, tedy já, přítel a prcek :slight_smile: tohle byly svátky podle nás a řekli jsme si, že nic neděláme a taky to tak dopadlo, leželi jsme všichni na zemi a koukali na filmy a pohádky (všichni, jako všichni i psice a kočka :slight_smile: )
Jen tchyne se nejak poškorpila se svým přítelem, ale tam mají turbolence pořád, on si totiž myslí že je všechno jeho a o všem musí rozhodovat, přitom se přistěhoval s holým zadkem a dluhy a kvůli je chování se z baráku odstěhovali všichni 3 synové... ten poslední, třetí, to má za pár... říklal, že je to fakt psycho... že ani do obýváku k telce nemůže, protože pohovka ji TV je JEHO.... takže se mu ani nedivím....

Na štědrý den jsme udělali dobrý skutek a vzali k nám přítelova bratra aby nebyl sám... takže jsem bohužel nebyli sami. Tomíkovi se nejvíc líbilo trhat a šustit s papírama a vůbec je nechtěl pustit :grinning:

Rachejtle Tomík zaspal, jen byl neklidnější, ale jinak OK. Horší to bylo s hafinou, ta se klepala jako sulc a nakonec jsem si ní seděla na hajzliku se zaplým větrákem, ten totiž dělá dost velký bordel, takže tam to nebylo tolik slyšet.. Jen stromeček jsme včera bohužel už vyhodily, strašně padal a jehlice byly po celém bytě :frowning2:

Největší pohromu jsem zaznamenala dnes ráno, když jsem si vlezla na váhu, vánoční lenošení se sakra projevilo.. tak musím něco vymyslet, abych to zarazila a hlavně srazila zpět... :confounded: :angry: :confounded: :angry: humus velebnosti
2. led 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky,
potřebuju vědět, jak jste na tom vy s příkrmy, všechno jsem zapomněla, tak abych porovnala, jak to děláte :grinning:
Ráno kojím, kolem desáté 210ml sunaru, o půl jedné půl skleničky zeleninky nebo ovoce a 180ml sunaru, v 16 hodin 210ml sunaru a večer v sedm kaše - sní tak 10 lžiček, pak se vzteká a nechce, tak se dojede 180ml sunaru.
Jak baštíte vy?
Možná jste to tu probíraly, ale nechce se mi dočítat, tak budu vděčná všem za info. Kuju! :dizzy_face:
2. led 2013 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Ahoj tak u nás ráno kolem 8hod. 200ml nutrilon,ve 12 sklenka maso,zel.příloha,kolem 2.hod 200ml nutrilon,ob den 150nutrilon+ trochu ovocné přesnídávky,kolem 18. 200ml nutrilon,a po 20hod 2.večeřě nutrilon 150-200...
2. led 2013 v 19:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve ahoj, my jsme teprve začaly, takže A. sní k obědu pár lžiček zeleniny a jinak kojím.
2. led 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckybara a jak velká je ta sklenka?
@romana jj, taky v podstatě začínáme, teď kolem Vánoc jsme najeli na příkrmy. Ale je to děs, hrozně se mu líbí ten omyvatelný bryndák, takže ho mamlá, tahá, strká si ho u toho do pusy, ještě že má ten bryndák dole takové to korýtko, kam padají zbytky - ne že by tam padaly, stejně mu to zůstává pod krkem :grinning:, ale aspoň ten bryndák za tu umělou hmotu držím dole, aby mi ho nerval a pořád necpal do té pusy :grinning: :sweat_smile:
2. led 2013 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek