• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@romana další názor by nebyl marnej, musím se juknout i tady ve foru, třeba na něco narazím. Věřím, že dr. z Motola je pečlivá a dobrá, to by snad nebyla v Motole... :unamused: ale hlodá to hlodá.... teď chodíme na kožní do 3.patra.

@vormoni bohužel to nezmizí samo, to je jediná stejná informace od začátku... musí se to chirugicky odstranit, prý i v kompinaci s plastikou.
Myslím, že nemá smysl panikařit a hysterčit tím Tomíkovi nepomůžu a sobě taky ne.... jsem spíše kliďas, takže se držím a hlavně jsem si zakázala na googlu hledat obrázky, jak to může vypadat a pod... jednou mi nějaké obrázky ukázal přítel (ten googlí na toto téma často) a raději to nevidět, to co jsem viděla stačilo k utvrzení toho, že na tom Tomík není zle.... vždycky je špětně, když marodí dítě..... ale mohli jsme dopadnout hůř..

@kaphajin ty brďo, 3min do práce, to bych taky jednou chtěla, mě moje práce taky moc bavila, ale dojíždění vražedné, MHD 1,5 hod, když vše navazuje a přes 30 min autem, když nic nestojí... tedy jedna cesta... pak je to samé zpět.. I náplň je taková, že by stačil vzdálený přístup dom a šlo by to, jenže k tomu není vůle ze strany vedení firmy, takže smolík... místo mě je teď mladý klučina, tak uvidím, jak to bude až se budu chtít vrátit... spíš se snažím nepočítat s tím, že pak dostanu podobnou pozici i stejně placenou... a hlavně,pokud se podaří, tak bych na současnou rodičovskou chtěla navázat dalším mimískem :slight_smile:

@dasha rainforest je super téma, mám doma z bazárků kolotoč a hrací deku a je to super barevné a Tomíka to zaujme. Ke kolotoči už se natáčí a zkuší si ho sám zapnout, ale tlačítka jdou na něj ještě ztuha, ale už přišel na to, že když odcestuje v postýlce a správně kopne, tak se to spustí :grinning:
Tak to máš štěstí na šéfika, náš šéf má 2 děti, můj přímý nadřízený taky, ale pochopení nemají.. obzvlášt hlavní velitel je spíše vorkouš :frowning2: jediné co vím, že obě jeho dítka mají tablety a ještě nechodí do školy.. ale tátu to nenahradí...
11. led 2013 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni a cvičíte pasení na baloně? Já to s Tomíkem provozovala sice jen chvilku, ale díky tomu poznal, že to na bříšku není zase taková hrůza a může víc koukat a pak už byl na bříšku na dece čím dál tím déle.
Jsem zvědavá, co všechno bude mudra posuzovat na půlroční kontrole.... je jasné, že ho změří a zváží, ale bude chtít vidět, jak se otáčí, aby posoudila mechaniku pohybu, jestli je vše ok? Zatím se vždy jen ptala, jestli se snaží přetáčet, nebo jestli se už přetáčí.. a to bylo vše.

Tady u nás nádherně chumelí, takže vyrazíme ven, dnes jede přítel za kamarádama do Prahy, takže je venčení na mě, musíme vyrazit za světla, bo za tmy chodí kanci až ke vsi a toho fakt s kočíkem potkat nechci... je to cca 14 dní, co na kance hned za vsí narazil přítel,když večer venčil...
11. led 2013 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ Ty brďo,divočák jo? :astonished: No to by bylo nemilé.. :confounded: Tak si pospěš..Tady také chumelilo,ale také silný a studený vítr,takže procházka by nehrozila i kdyby jsme mohli..
No my zkoušely pást na baloně ze začátku,aby vůbec nějak začala a pak jsem si myslela ,že už bude pokračovat na rovném,ale připadá mi to furt stejné,žádná delší výdrž.. :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:
11. led 2013 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, my máme peciválaa, dílem je to i tím, že mu ségra všechno strčí až před čumák a do ruky.. já se snažím mu hračku jen podat, aby po ní sáhnul sám.. neotáčí se, jen natahuje, sice obstojně pase, ale moc dlouho nevydrží..baví ho to, když ho držím na rukou bříškem dolů. no, asi nás rehábka nemine,ale s malou jsem chodila taky a nebylo to špatný, sestra vždycky ukázala, co dělat a po pár zacvičeních to malá pochopila a bylo to dobrý, tak to snad bude stejný i u Tondy
a pár fotek
12. led 2013 v 00:37  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@kaphajin jsi hvězda s tou prací, moc ti fandím :slight_smile: a manžel je borec, že je doma :slight_smile: co děláš za práci? malá je překrásná! :dizzy_face:
12. led 2013 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka Ahoj,tak to jsem ráda,že nemám lenocha jen já.. :sunglasses: Já furt doufám,že to nebude tak zlý..lítat někde na cvičení tak to už doma nestihnu nic.. :sweat_smile: :confused:Taky už papáte a pěkně,máš to koukám vychytané s plínou kolem,já zatím nemám ,jen bryndák..zatím je ještě celkem ukázněná a dá se uhlídat ale bude hůř..:astonished:
Tak co,máte někde sníh?Naslibovali a nic..lehký poprašek po ránu,jinak polojasno a studený vítr,procházka nic moooc..byli jsme jen nakoupit.. :astonished:
12. led 2013 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni my sníh máme, sice dva cetimetry, ale hlavní je, že to pod tím sněhem ztuhlo..
plína mussí být, on při jídle děsně vyvádí, má z jídla radost.
dneska měl dýni hokkaido, upekla jsem ji s olejem pod pečícím papírem, vydlabala lžící, rozmixovala tyčákem a do toho nalila zbytek sunaru a zahustila dvěma lžičkama instantní rejžovky..dlabal s vykulenejma očima :grinning:
12. led 2013 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni a kam bys jezdila na cvičení?? já nejblíž do Benešova, to mám 12km, hezky autem.. tam můžu zaparkovat buď u lidlu zadara, nebo na parkovišti v nemocnici.. já teda ani nevim, kde tam ta rehabka je, možná ani není v nemocnici a tím hůř, ve městě už skoro není kde zaparkovat, jedině za dvacku za půl hodiny.
tak snad to u vás nebude tak zlý, zas na druhou stranu, spíš je lepší to popohnat cvičením, člověk zas má důvod vypadnout z baráku na vzduch :grinning:
12. led 2013 v 16:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka No daleko to nemám,ale i tak..my než se vždy vypravíme,krmení,oblíkání..vspáváme dlouho..pak honem vařit,něco poklidit-většinou nestíhám a po obědě pro kluka do školky...odpol bud ten úklid nebo žehlení a nebo procházka...No a ještě někam lítej na přesný čas... :astonished:
Ale budu muset když nám to nařídí to je jasný.. :wink:
Zatím jsem ještě v klidu.. :sunglasses:
Dnes dostala malá prvně polívečku kuřecí se zeleninou a kapáním..neslanou..nic moc,ale snědla to.. :wink: Dopol jablko s piškotem a odpol dáme zase banánek.. :slight_smile:
Tak co volby holky?Toto dopadlo.. :unamused: Já volila Fischera,tady z těch dvou mi přijde jeden horší jak druhý..to je reprezentace..:frowning2:
O nic jinýho v tom jejich úřadu nejde a kdo si myslí něco jiného, tak bude asi koukat.. :sweat_smile: :confused:
13. led 2013 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin to je paráda s tou prací, a manžel je prostě úžasnej :slight_smile:

@kammka Fany je fakt hezká holčička, to bude nápadníků :grinning: a jinak přesně jak u nás, všechno Filínkovi až pod nos, tak proč by se chlapec snažil :slight_smile:

My jsme včera zase zkoušeli banán a nic, prostě to začal vydavovat, nechutnalo mu to, tak to bude ještě boj :confounded:

@vormoni Niky je šikula, že takhle hezky baští :slight_smile:
a volby no comment :angry: to se tam sešli fakt dva trotlové :confounded:

Jinak já si včera holky dala tiramisu - zmrzlinu a skoro celou noc jsme nespali, takže asi byla fakt kvalitní :sweat_smile:
14. led 2013 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nam bylo ted v sobotu 6 mesicu. Vubec tomu nejak nemuzu uverit. Vcera jsem malou dala doprostred na postel(mame velkou manzelskou) a jen jsem se otocila a najedno slysim jak neco spadlo na zem. Jeste ze vedle postele mame silny hunaty koberec, ale mala mi chudinka spadla. Uplne jsem se lekla a nastesti se ji nic nestalo, ale stejne by se ve me krve nedorezal. No konci mi to, uz ji budu muset davat jen na koberec, zadna postel. Ona uz prakticky leze, pokud se ma kde odrazet, tak se dostane kamkoli. Otaci se na brise jako letadlo, dokaze se posunout o 360 stupnu, proste clovek uz ji musi opravdu hlidat. Ja ji necham na brisku a v ruznych hrackach, snazim se ji moc nenosit, ale ono se to lepe rekne, nez udela. Myslim, ze ty ruzne hracky docela pomohly, ona se v tom naucila pekne rejdit a pak to vyuziva, kdyz ji "pustim" na koberec, nebo na hraci deku.
Volili jsme i tady na ambasade, no uvidime, koho budu volit za 14 dni, to se tam sesli opravdu dva. Jak ma clovek z tech dvou vybirat. Ja si myslim, ze mladsi krev by byla mnohem lepsi, nez mit dva kandidaty pres 70 s pochybnou minulosti. Ani jeden se mi nelibi, ale co se da delat...
Jinak co se tyce jestli je nekdo pozadu, ja bych nesrovnavala, kazdy mimi ma svuj cas a az se jim bude chit, tak se pro hracku pohnout. Akorat bych se snazila odbourat takove noseni i kdyz je mi jasne, ze kazde mimi je uplne jine. Sabi je neskutecne pohodova, to Annabella nevydrzela ani chvilicku sama, porad neco chtela. Sabi je pohodarka, zabavi se celkem sama, i kdyz take ne vzdy. Tady je jedna fotecka ze soboty...mejte se krasne a preji hezky tyden.
14. led 2013 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@dasha to je krásná panenka :wink: a šikulka:slight_smile: Ještěže se nic nestalo, já jsem takhle dala Filína minulý týden doprostřed postele, a jak se mu moc nechce přetáčet, tak zrovna se párkrat přetočil a mrknu na něj a on úplně na kraji, jen tak tak, že jsem ho zachytla, jsem si nadávala do blbců, všude to čtu, slyším a stejně si nedala pozor, ještěže nespadl, to by mě manža asi přizabil:frowning2:
14. led 2013 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
jinak já mám bohužel to nosící dítě :confounded: tak proto je Filíno taková trumpeta :confounded:
14. led 2013 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve ahojky moooc děkuju za podporu :slight_smile: mám manažerskou pozici, jo manžel je dobrej :slight_smile: málokdy čtu podporu, spíš tak nějak je na mě nazíráno jako na krkavčí matku :frowning2:

Holky tak začínáte asi už s příkramam co? A vaříte nebo přesnídavkujete?
14. led 2013 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin jééééééééé,ahóóóóój :slight_smile:

ty taky žiješ, osobo :slight_smile:

jen tak letmo dočítám,to jsi dobrá, že zvládáš práci,máš můj obdiv.....já jsem kolikrát ráda, že zvládnu doma něco udělat, natož ještě chodit do práce :slight_smile:

Šárinka krásně roste, už je to velká holčička :slight_smile:

jak se jinak máš?
14. led 2013 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis Ahoj,to je škoda,že Filípkovi to nejede..My sice papáme pěkně, ale stejně dál kojíme,ani nevím jestli mín,připadá mi že stejně.. :sweat_smile: :confused: Ale holt rosteme a víc se do nás vejde :grinning:
Mě včera v noci taky něco prohnalo,vzhledem ke Kubík.problémům min.týden jsem se bála,že to bude podobné ,ale spala jsem jak nemluvně,než mě to nemluvně ve 3:30 probudilo brbláním.. :rolling_eyes: :slight_smile: Tak jsme nakrmily a šlo se zas spát..Kubu vzal ráno do školky táta,jak přišel z noční...bezvááááá.. :grinning:
14. led 2013 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Hele ty máš co povídat,od Nového roku,tě tu taky moc nevidím..co tropíš? :wink: Jak se má Eliška?
14. led 2013 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin Ahoj,já jsem sama uvařila max.brambory s mrkví a ted kuřecí vývar..jinak budem i skleničkovat..Ted budou mít v Albertu akci na přesnídávky hami za 27kč/4ks..Kdyby jste měli po ruce..Já kupovala za 31 v lékárně,což taky není drahé..jsou to ale ty od 4.měs.Ty od 6.měs,jsou dražší..
14. led 2013 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasha Šikovná Sabi,takhle hezky sedí..:o)Mě jde malá taky do sedu,ale nevím,jestli už může? :sweat_smile: :confused: To je štěstí,že se jí nic nestalo,díky koberci,to u nás by spadla na podlahu tvrdě.. :astonished: Takhle se ti už pohybuje,to je fakt o strach.. :confounded: u nás to stále nehrozí..ale opatrný člověk musí být..Já jí ted dávám na bříšku překážku k nohám aby se mohla zapřít a to se panečku odstrkuje,vystrkuje zadek a pomalu posouvá kupředu..budem to trénovat ,at aspon nějaký pokrok uděláme.. :slight_smile:
14. led 2013 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 mám se dobře, mám takové klidnější období, takže jsem maximálně spokojená :slight_smile: teď akorát začínám řešit příkrmy. Zpočátku bych malé ráda vařila zeleninku. Teď jsem objednala bedýnku z biofarmy, tak jsem na to zvědavá :grinning: Malá krásně roste, s taťkou vyvádějí samé blbosti a teď by nám mělo dorazit hopsadlo, tak se na něj těším. Taky jsem ho tu zahlédla někde na fotkách. Některé matky jsou proti hopsadlům a chodítkům jak bejk na červenej prapor :grinning: :grinning: :grinning: Ale já v tom vyrostla a manža taky. Přijde nám to fajn, pokud se dodržují zásady správného používání :sweat_smile:
14. led 2013 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni to jsi začala takhle zvostra? Já četla na kojení.net postupy zavádění příkrmů a je to tam napsané dost pozvolna. Nejdřív jednodruhové příkrmy, pak postupně přidávání dalších druhů... Ale malá se předevčírem naučila jíst lžičkou, tak mám radost, dáváme jí večer kaši a už odmítala dost dlouho láhve...

Jinak proti sklničkám nic nemám, asi na ně taky časem najedeme, ale zpočátku chci jet spíš čerstvou zeleninku a skleničky používat jen občas. Ale to je hudba budoucnosti :grinning:
14. led 2013 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 no a jak se jinak máte s Eliškou? Co taťka :wink:
14. led 2013 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni když já vás nestíhám dočírtat a když třeba dočtu, tak pak nemám čas nějak reagovat, protože zas něco potřebuje Elí a zase se v tom ztrácím :frowning2:
Elí si už rostou zoubky.....ale dnes je teda vysloveně v dobrém rozmaru :slight_smile:
14. led 2013 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin my se máme moc dobře, taťka je z malé poprděnej :slight_smile: co víc si přát............jinak papkáme zeleninku a ovoce už skoro 1,5 měsíce a Elišce to teda šmakuje..s ovocem je to teda trošku horší, ale už se to taky trošku zlepšuje :slight_smile:
jinak u nás snad ani nic nového :slight_smile: před chvílí jsem dali obýdek - brambůrek s kuřátkem a brokolicí - opět mega úspěch, ta holka je prostě masožravec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2013 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 a dáváš ji normálně doma dělané kuře?
14. led 2013 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaphajin Ale já začala jen s bramborou,pak jsem přidala mrkev, aby to neměla furt stejné..a z ovoce banán a pak jabko s piškotem..Kaši jsem ještě žádnou nekoupila,ale chystám se..furt tak ňák čekám na vyjádření dr... :wink: Ty skleničky jsou dobrý,máme to zatím na 3x nedávám zas moc..Tak to vyjde i levněji jak vařit..Ale když bude z čeho tak uvařím..jen moc nevím jaké dávat koření,aby to mělo aspon nákou chuť..Třeba tam mám ted skleničku králíka s bramborem a fenyklem-to by mě ve snu nenapadlo.. :sweat_smile: :confused:
Dnes ochutnala i samotnou brokolici a šmakovala jí.. :wink:
14. led 2013 v 16:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 Na to prď ,že nestíháš dočítat,to nevadí..hlavní je napsat co vy,jak válčíte,foto jak rostete a hotovo :slight_smile: :wink: Tak zoubky jo?Nám už krásně lezou,zkoušela jsem je vyfotit,ale je to rozmazané..dám do alba...Včera se malá koupala opět s bráškou,ten tam s ní řádí...A jí se to kupodivu líbí,i když si občas lokne..Asi už malou vaničku uklidím a budem cákat jen v koupelně..
14. led 2013 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@petule22 no, vařené ve vodě...kupovaná prsíčka :slight_smile:
14. led 2013 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni mě přijde, že nás ty zoubky jen trápí a pořád nikde nic :frowning2: dneska třeba zrovna dobrý,ale předevčírem to bylo docela hrozný, pořád plakala!!!! už aby se aspoň vyklubali, mě přijde, že pořád nic!!!!!
14. led 2013 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni já jsem skleničky dávat přestala, děsně mě chytlo domácí vaření :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nějaké doma mám, jako sichr, kdyby náhodou mnou uvařené papů Elince nešmakovalo, tak aby nebyla ohladu :slight_smile: Nejvíc nám ze skleniček chutná jarní zahrádka a zelenina s krůtím - to chutná moc i mě :slight_smile:
14. led 2013 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek