• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
holky, my cinkáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: konečně, byl to řev, šílená rýma a průjem ale zoubeček je venku :slight_smile:
15. led 2013 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky,jak jsem tu psala, že možná vyzkouším to cvičení s Jill. Michaels, tak jsem si to teď stáhla, 4minut odcvičila a vzdávám to. nebaví mě to :angry: takže radši zumbu,alpinning, plavání, jumping, ale tohle opravdu není můj šálek kávy. Ale je to teda fakt makačka :slight_smile:
15. led 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Tak gratulace:o)S cvičením držím palce,já zatím jen doma,když si vzpomenu.. :wink:
Holky co děláte s těma šupinkama ve vlasech...?Jak se toho zbavit?Loupat a vyčesávat?Neudělá se to znovu?Kubovi to částečně zůstalo dodnes.. :unamused: Olej nijak nepomohl,vlasy jsou pak mastné aspoň 2dny a stejně to nezmizí..Loupání bude na dlouho..ale když by to bylo pak už nafurt, tak jdu do toho.. :sweat_smile: :confused:
15. led 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já jsem jí tu hlavičku opakovaně namazala infadolanem (asi 2x během dopoledne) a odpoledne to šlo krásně vyčesat takovým tím malým dětským hřebínkem, říká se mu všiváček (třeba tady http://www.hnidy.cz/index.php?show=product&id=184 )
15. led 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana Dík za radu..Infadolan bych tu měla mít..Tak to zkusím..každopádně to chce dostat dolů,vid..A pak už se to nevytvoří?Zkusím to pak i na synovi,on má husté vlasy,tak to není vidět,ale ráda bych ho toho taky zbavila.. :wink:
15. led 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni anička už to od té doby nemá a jsou to určitě 2 měsíce. a podle mě by prostě mohl stačit jakýkoliv mastnější krém. ta hlavička pak vypadá úplně jinak, ten první den jsem se na to pořád chodila koukat :grinning: Ale přesně jak píšeš, u Ondry s tím je větší problém, ještě jak jsou ty vlasy dlouhé ... :angry:
15. led 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já jí to vyčesala kartáčkem, pěkně systematicky proti směru, měla jsem pod ní plínu a byla plná šupinek - to jsem tuším udělala někdy ve třetím měsíci a od té doby má krásnou hlavičku a nikde ani šupinka :wink:
15. led 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis vy se máte.........jak vám dlouho lezl zoubek? já už z Elí nemůžu, dneska máme zase hroznej den, pořád pláče, mrmlá........chjo :frowning2:
15. led 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Filíno je protivka skoro pořád, tak já vůbec netuším, která ta protivná nálada byla k zoubkům :sweat_smile:
15. led 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ale po novém roce tu prořval 3 dny, pak chvíli klid, pak zase vztekys, a v pondělí brutální vodnatá rýma, smradlavej průjem,vztekys, řvoun a večer lup už jsem nahmatala špičičku. Jo a taky před těmi 14dny si tahal za ouška. Tak ať to máte holky brzy za sebou. U nás teda ten vztekys pokračuje, njo to teď bude zábava se zoubkama, se zase půl roku nevyspím :angry:
15. led 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky!
tak jsem sem zase po chvíli nakoukla :slight_smile: Přes víkend jsem nefungovala vůbec, vlastně už od pátku, protože mě skolila teplota ke 40 a bylo mi dosti zle. Pokazilo mi to plány, manžel se musel o vše včetně malého postarat a přišla jsem o mléko. Takže to byl dosti mazec :frowning2: Snad už nikdy.

@kaphajin ahoj holka!! Jsem tak ráda, že ses ozvala. Měla jsem docela strach, zda jste v pořádku :frowning2: Po tom tvém hororu, co jste si zažili po narození malé, jsem se fakt bála. :frowning2:
Takže už pracuješ? Moc ti závidím, i když se to nemá, že máš tak skvělou práci. To se opravdu málokomu poštěstí. Pro mě byla bohužel ta moje hrůzou, takže mateřská je super vysvobozením. I když teda dovolená to fakt není :grinning:
Prdelka krásně vyrostla!
15. led 2013 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni na ty šupinky dokonale zabírá Bioderma. Vyloupávat se to nemá, prý by to zůstalo ještě dýl.
15. led 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen brrr, to jste teda měli hnusnej víkend :unamused: ať už se nikdy neopakuje.
15. led 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis naštěstí jsem pak za dva dny byla zase ok, ale teda měla jsem docela strach. Pořád v telce straší tou chřipkou, ale naštěstí nic vážného.
15. led 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ještěže tak.U tak vysokých horeček bych taky měla strach.
15. led 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana Aha,tak díky,už jsem to zkusila a většinu jsme sundali,sice má trošku červenou hlavu,ale nemyslím že ji to bolelo,jen jsem jí trochu namasírovala pokožku.. :sweat_smile: :wink: A jinak tu hlavičku nějak ošetřuješ?Něčím mastit?To asi ne aby nebyly mastné i vlasy ne?My jen lehce umyjeme dětským šamponem,máme ted s heřmánkem od nivea..ale jestli to právě nevysušuje a neuděláme to znovu..?Já si furt myslím, že to má od porodu zbytky a jen to chce sundat a bude už ok,ale nevím.. :astonished: :unamused:
15. led 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis
@klaire22 Holky to je teda něco,my se zoubky žádný problém neměli,nebo nic co by víc vybočovalo..Kakání měla spíš zastavené tak na dva dny co se pamatuju a pak to už šlo..Ale jestli to souviseo se zoubky,těžko říct.. :sweat_smile: Já jsem ráda,že to máme bez pláče,teplot a řevu,asi je to dědičné..Ani Kubík s nima neměl žádné problémy.. :slight_smile:
Tak vám přeju ať máte brzy dobojováno a cinkáte:o)))
15. led 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ty jo,takovou teplotu,to jsem nikdy neměla..Tak ještě že to manžel s dětma zvládl,a že už je ti lépe..A mlíko..to u nás by byl problém,nemám žádnou zásobu pro takový případ.. :astonished: Tak hlavně aby to nechytly i děti..
Ať jsi už fit!! :grinning:
15. led 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já ji mažu po koupání vždycky celou včetně hlavičky, používám slunečnicový olej z lékárny.
15. led 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,po delsi dobe se hlasim. Bobes ma po pulrocni kontrole,6800g a 68 cm, ma dva zuby,kterymi stale zkousi odolnost mych bradavek,zatim drzi. Od Silvestra zkousime zeleninu,docela mu jede,tedy jednu sklenku ma na dva dny,teprve se s ni seznamuje... Zacina lezt,nejvetsi lakadlo je pes. Za nim leze i pres celou kuchyn :wink:

@vormoni nevim,jestli si pamatujes,ale seboreu jsme tu resily,Bobes ji mel hodne a pomohla mi kombinace materskeho mleka a Biodermy ABC Baby sqam. Dopoledne odstrikam mleko,napatlam, pul hodinky pred koupanim napatlam Biodermu a pri koupani poradne splachnu a kdyz je to odmocene,tak stetinkovym kartackem vycesu. Pak namastim oleje. Driv jsem to delala ob den,ted staci jednou tydne a pohoda. A to mel chudak misto hlavy zelvi krunyr...behem chvilky to bylo pryc.
15. led 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Díky i tobě,zkusila jsem to natřít tím krémém,co mi radila romana a pak jsem vyčesávala tím všiváčkem a šlo to dobře..jen ted musím nějak vyčistit ten hřeben..Jak je to mastné,jde to blbě... :unamused:
Myslím, že jsme většinu sundaly,neměla to všude jen na temeni směrem k čelu..Uvidím co zbylo.. :wink:
Ani jsem netušila, že se to takhle jmenuje..jsem tele.. :sweat_smile: :confused:
Tak Bobeš už má půl roku :slight_smile: ,neváží zas moc na chlapa,ale to stačí.. :wink: Taky dva zoubky? :wink: Lezení závidíme,my se natáčíme a dnes se tu honila za prázdnou flaškou od čaje,tak jsem jí pomohla se občas přetočit..a jednou se jí to povedlo i samotné :grinning: Jinak nic moc..by jsme asi potřebovali pejska.. :sweat_smile: :confused:
15. led 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romana Aha,já ted používám mlíko na tělíčko a s hlavičkou jsem nedělala nic.. :unamused: To nemá pak mastné vlásky po oleji? :astonished:
15. led 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni. Je to sice zizala,ale nezapomen, ze mel pri naroceni 2.6kila :wink: to nabral slusne :wink::wink:
seborea je svina,ale da se s ni uspesne bojovat. Psa doporucuju,je to vazne nejvetsi motivace :wink:
15. led 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Vojtíšek to taky měl a párkrát jsem mu to jemně seškrabkala nehtem a promazala při koupeli Linolou a má to taky fuč.
15. led 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis gratujuji k zoubku!! :grinning: :grinning: U nás to vypadalo, že bude brzo a pořád nic... tak jsem zvědavá :slight_smile:
15. led 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak čaute ostatní :grinning: U nás zuby nic, ale zato Vojta už je cestovatel. Sice nelozí po všech 4, ale umí se hrozně tychle plazit za pomoci ručkování a zvládá už celou kuchyň a obývák. Už umí i pérovat na 4 a zadeček krásně zvedá.
Teď se mu udělala v puse moučnivka, tak jsem mu musela vytřít pusu genciánkou. Vypadá jak klaun, jak je fialový. :grinning: :grinning:
Teď nemůžu ani kojit, protože mi uličník tak rozdrásal bradavky, že je mám samý strup a nemůžu ani nosit podprdu a bolí to jako prase!!! :confounded: :confounded:
15. led 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni neboj, dáš kapku a hodně to vmasíruješ, mastný to to vypadá jen chviličku.
15. led 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska ahojky :slight_smile: au, au..........to musí být mazec s těma bradavkama,tak zkus kojící kloboučky :slight_smile: jestli mě bude Eliška kousat (zatím teda nemá čím),tak se k nim zase hezky vrátím :slight_smile:kojíme už bez nich a pohoda, ale kdybych měla mít zase prsa bolavá, tak se k nim mile ráda vrátím :slight_smile:

to je teda šikulka. my zatím nelezeme, i když dnes udělala Elí takové divné pohyby, já vždy přišla až když je dokončovala a vypadalo to jako lezení, ale jak říkám - přišla jsem vždy ke konci, takže těžko říct........spíš asi ještě ne.
15. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme psa i kočku a jedinej efket je ten, že když má jíst a jde kolem kočka ( nejlépe se mi projde za hlavou po opěradle gauče) tak přestane jíst a čumákuje.. a taky mám furt co uklízet.
@vormoni my máme taky placku, klid, holt zajdem párkrát na rehábku a ono se to srovná. upřímně, nic jim neuteče a zase lítat za dva měsíce po baráku za prckem, kterej bude někde v rohu žvejkat spí pelech, to by mně skoro nebavilo. je veselej, tlemí se skoro furt a všemu (nejlépe mně, když držím v ruce hrnek s jídlem :slight_smile: ) brebentí, tak co.. Fany na tom byla podobně a kotrmelec zmákla ve třech letech, táta málem upad, protože ten nezvládnou mnohé děti od něj ze školy. fakt bych to neřešila.
15. led 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vas uspesne docetla. Podle me, hopsadla jsou Ok, choditka sice porad hani, ale kdyz je v nich clovek nenecha hodiny a hodiny, tak si myslim, ze jsou OK. Ja mam takove dve hlavni hracky, kde si hraje - Evenflo exersaucer, dam sem fotku, je to takove aktivni hrani, nikam se sice nedostane ale zabavi se z ruznymi hrackami. No a pak to Jumperoo Rainforest, o kterem jsem uz tady psala. Musim rici, ze obe dve hracky ji moc pomohly, myslim, ze to rozviji jejich predstavivost a vubec to formuje jejich koordinaci pri pohybu. Navic je mnohem aktivni a jako u kazdeho, pohyb je potreba. Jen jedna vec, ktera by se mohla zmenit, treba v US ty hracky stoji naprosty pakatel, novy exersaucer stoji 39.90, u nas jde do tisicu, jestli ho vubec maji, nejak jsem to nezjistovala. Treba to Jumperoo bylo asi za 2 litry a to byl jeste ten horsi model, moje je mnohem stabilnejsi. Ja jsem obe koupila od jedne zname z US, hracky byly skoro nove, coz je stejne nejlepsi zpusob nakupovani, nebot v nich jsou jen par mesicu a pak jsou na ne moc velci.
Cviceni s Jill Michaels, musim rici, ze jsem zacala ten pulhodinovy shred, je to dobre, bavilo me to. Ja jsem to nekoupila, ale hrala jsem to primo z You Tube, cvicila jsem u sebe v pokoji a musim rici, ze jsem asi 3 kila dala dolu, ale ja potrebuji dostat dolu tak 7-10 kg. Docela me to bavilo, ale bylo to hooodne narocne. Ted jsem zacala s manzou hrat tenis, mame tu dva tenisove kurty, to me bavi jeste vice a vzhledem k tomu, ze i kdyz to nehraji nejak intenzivne, tak stejne v tom vedru se clovek zapoti (kolem te 6 odpoledne je tu kolem 30 stupnu). Jenze ja tady sjedu vytahem dolu a jsem tam. Hodku si zahrajeme a pak jsem behem 5 minut doma. To u nas v CR proste nejde. Take tu mame tri posilovny. Ale stejne, ruku na srdce, mohla bych delat mnohem vice, mam to tu vsechno u nosu a stejne je clovek linej jako ves... :wink:
Jo jeste jste tu resily tu seboreu. My jsme ji meli take, ale uz u Annabelly se mi osvedcil olej Balmandol, prodavaji to normalne v lekarne. Pridavala jsem ho do koupele a opravdu to pomohlo. Da se mazat primo, ale ja jsem ho jen davala do vody. A pak jsme se toho zbavili. Predepsala mi to doktorka a nam to zabralo. Jinak malou myji v Buds, je to organicke a krasne to voni. Pak uz ji nicim nemazu. Obcas kdyz ma zarudly zadecek (coz prakticky nema) tak pouzivam Sudocrem, to je super vec, uz to maji i u nas. Ja se snazim moc kosmetiky nepouzivat, ten gel se poziva od hlavy az k pate, takze i jako sampon. U nas v CR je to mnohem narocnejsi, nebot je tam zima a teplo, doma je vzduch pekne suchy, kvuli topeni. No neni to jednoduche. A take je tam jina voda, v CR jsme s tim bojovali a tady se to jeste nikdy neobjevilo. Holky mejte se krasne!!!
16. led 2013 ve 02:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek