• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@majjka24 no právě mě to strašně pomáhá aspoň chvilku zapomenout na ty nevolnosti....... :slight_smile: Vždy když mě něco bolí tak zalízám do vany.....
17. lis 2011 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mudi no zrivna jedli k večeři lasagne..a mnažel po dojedění na mě koukal a říká co to tam chováš za žrouta? že mě dal tu větší část..jindy jsme u tý menš´í funěla ateď jsme to zblajzla..a ještě si jdeme dát čokoládu jako zákusek..no nejsme čuňátka :grinning:
17. lis 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz já předevčírem : nudle s tuňákem a zapíjela to horkou čokoládou :grinning:
A jdu na ty hranolky :grinning:
17. lis 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majjka24 tak jsem se trochu uklidnila - no když srovnám teplou vodu ve vaně s mojí kamarádkou, která ještě v pátém měsíci jezdila cvalem na koni, tak je to mucha...... :grinning:
17. lis 2011 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 :grinning: :grinning: dobrou chuť :slight_smile:
17. lis 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 tak vidíš :grinning: Sousedka dělala vše jak normálně, prostě nic neřešila a užívala si to :slight_smile: Když jsem se jí třeba zeptala v kterém týdnu je, tak ani nevěděla :slight_smile: Za to já to předtím řešila až moc a četla jen co se vše může stát a co všechno jsou za nemoci....
17. lis 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz děkujíííí, mňami, už se těším, by to tež mohlo být rychlešjí ta trouba :grinning: A dala bych si i pizzu s cibulí :slight_smile:
17. lis 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 Tak co už se hltají hranolky ve velkém? :grinning: :wink: Já se pustila do sladkého......
17. lis 2011 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majjka24 jé ty jsi koukám spřízněná duše...cibuli miluju na všecky způsoby a na pizze jí taky miluju :slight_smile:)
17. lis 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vím že je brzo, ale kdyby jste pokukovali po oblečení pro mrňátka, tak já mám eshop a vyprodávám momentálně sklad téměž za nákupky, tak jen nezávazně házím odkaz kdyby jste chtěli mrknout :wink:
www.malysobik.cz
17. lis 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 jj, o pět min později jsem zvládla kupu a i pak jsem uvažovala co bzch si ještě dala :grinning: :grinning: A už jsem půl hodky vzhůru - hladdeček až je mi špatně, tak jsem si udělala kafčo , vytamínky a housku se šunkou a ledový salátek, jak příjdu do práce, tak mandarinku a cereálie a mezi 9-10 hod už mám zase hlad :sweat_smile: Jen ať si miláček bere vše co potřebuje
@semy.cz jj, cibule, česnek, mňamiiii :dizzy_face: a jak je to nedoceněná zeleninka, kolik má vytamínů , že jo :wink:

Drahé maminky opatrujte se , hezký den Vám i Vašim miminkám :slight_smile:
18. lis 2011 v 05:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile: dneska je tady nějak mrtvo :slight_smile:
že by měli všichni vpolno nebo taťky doma aužívali si?
no my máme tátu v práci...byl i včera a že dnes nepůjde, ale nakonec stejně musel jít..ale půjdu brzo domů, tak aspoň něco :slight_smile:
18. lis 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz Tak já mám po dlouhé době volný den, Petřík je ve školce a nešla jsem do práce :slight_smile:)), ale zato se chystám uklízet :unamused: a moc se mi nechce :dizzy_face:
Jinak mi už měsíc máme taťku v práci denně od rána do večera a bude to tak až do vánoc. žádný víkend ani svátek. Jen 2.12. jdeme k fotografce a mám narozky, tak to jsem si vydobila tatínkovo volno :grinning:
Jinak teda musím říct, že žádné chutě nemám, spíš mě překvapuje že to všechny máte tak brzy, u petříka jsem měla chtě až tak v druhém trimestru.
18. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vampirice teda co dělá, že je takhle pořád v práci? to musí být šílený.....tak aspoň že bude mít na ty tvoje narozky a focení :slight_smile:)
18. lis 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj spolutěhulky, přeji pěkné páteční ráno! Jak se máte? Včera jsem začala oficiálně 6 tt, docela to začalo utíkat.. Mám na vás otázečku, jak to máte s příznaky? Trápí některou z vás bolesti břicha? Já od začátku bojuji s bolesti v podbřišku, které jsou téměř totožné jako bolesti při silné MS. Pár dnů se bolesti neozvaly, ale dnes v noci byly intenzivnější a dokonce mě dvakrát probudily. Před 2 týdny mi Dr. na kontrole řekla, že je to v pohodě, pokud to nejsou vyloženě křeče. Mě to i tak vrtá hlavou a hodně mě to znepokojuje, tak mě zajímá, jestli to máte některá podobně. Kromě toho mám citlivější bradavky, ale jinak jsem bez příznaku a doufám, že těhu bude stejně pohodové jako měla moje mamka se mnou :slight_smile:
18. lis 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina ahoj...mě taky teď pořád pobolívá v podbřišku..někdy je to takový píchání, jindy je to pocit jako při menstruaci.....je to normální, jaks eta děloha roztahuje :slight_smile:
18. lis 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz Ahoj semy, děkuji za uklidnění. Na netu je totiž tolik informací, že někde si přečtu, že je to normální, někde jsem zase četla, že bolesti v podbřišku být nesmí a znamenají potrat. A i když se snažím být v klidu, tak mě to vždy vyděsí, hlavně tuto noc, kdy mě to opravdu vzbudilo, hned jsem letěla na WC, jestli nekrvácím. Na druhou stranu jsem ráda, že mi alespoŇ trochu tělo naznačuje, že se tam něco děje, protože jinak ani nevím, že jsem těhu :wink: A jak se máte vy s Davídkem?
18. lis 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, myslíte, že existuje něco jako coca cola bez kofeinu? Vlastně by mohla být, nějaká dětská, co? :slight_smile:
Je mi blbě, blbě, blbě a cola mi trochu pomáhá :sweat_smile:
18. lis 2011 v 10:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz máme stolařskou firmu a každý chce mít všechno do vánoc :slight_smile:). No ale 22.12 končíme a do práce jdem až 2.1. - takže si to vynahradíme :slight_smile:
18. lis 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 našla jsme zajímavý dotaz na jendu paní dpoktorku s odpovědí:

Dobrý den paní doktorko, chci se zeptat, jestli je opravdu tak velmi škodlivé pít v těhotenství coca colu a čím? Kvůli kofeinu a cukru, to chápu, ale jaký vliv to může mít na miminko? Jsem ve 14tt a mám na ní neustále chuť, která nejde ničím přebít. Ještě mám jeden dotaz, je pravda, že Caro je prospěšné na tvorbu mléka? V jakém množství je tento nápoj vhodný? Děkuji, přeji hezký den!
V přiměřeném množství můžete kolové nápoje konzumovat, aniž by to jakkoli negativně ovlivnilo těhotenství. Vysoké dávky kofeinu ale nejsou vhodné, protože vedou k nadměrné stimulaci matky i plodu. Kontinuální dráždění nervového a oběhového systému, dechového centra, zvýšení srdeční frekvence a rychlosti metabolismu může vést ke snížení porodní hmotnosti dítěte a neurologickým změnám (zvýšená dráždivost nebo letargie).
Za vysoký příjem jsou považovány více jak 4 šálky silné kávy denně pravidelně po dobu několika měsíců zejména ve 2.polovině těhotenství. (Kolové nápoje mají obsah kofeinu ve srovnání se stejným objemem kávy asi třetinový.)
O vlivu nápoje Caro na tvorbu mléka nemám žádné informace.

takže si myslím že ještě když budeš mít Coca colu light tak je to v pohodě úpně :slight_smile:
18. lis 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina neboj, já taky vždycky na wc první koukám jestli je všecko v pohodě.....tak mě to vždycky ullidní :slight_smile:
S Davídkem se máme dobře, je dneska zlatíčko a hraje si sám, takže můžu piolehávat, jsme dneska totál kaput utahaná, bolavá....navíc se Dáda v noci 2x vzbudil, stoupnuůl si a řval..takže jsme ho musela jít položit..usnul naštěstí pokaždý hned....ale hned je to znát ty dvě vstávání......
@vampirice joa ha, tak to už úplně chápu...já pracovala v obchodě se stavebním a nábytkovým kováníma chpodili k nám hodně nakupovat truhůláři a vím že s etaky vždycky před vánocema nezastavili...
18. lis 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se hlásím do party. Těhotenství jsem zjistila z testu před 2 dny a k doktoru půjdu tak za 2 týdny (asi by to ještě nepoznal). V práci se absolutně nedokážu soustředit :slight_smile:
18. lis 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@semy.cz dobrá informace, děkuju, hned jsem klidnější :slight_smile:
18. lis 2011 v 11:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 nemáš zač :slight_smile:
18. lis 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 ahojky já mám naprosto stejné potíže jako ty. Už nevím co pít, jíst aby mě ta nevonost přešla. Jenom když něco přežvykuju tak je mi trochu líp, ale jak dojím je to tady zase.....Pořád se utěšuju, že to přejde.......ale už aby to bylo. Jsem naprosto nepoužitelná.......
18. lis 2011 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.artina Ahoj, váhám zda se přidat, protože minulý měsíc to zase nedopadlo, ale teď jsou tam dvě čárky jasně výrazné a hned druhý den po vynechání:slight_smile: Tak snad se tenhle měsíc fakt vše vydaří jak má:slight_smile: Jinak odpovídám na tvůj příspěvek, protože to mám přesně jako ty- pobolívá mě v podbřišku a citlivější bradavky, jinak nic. Skoro si přeju, aby mi bylo zle a tak, abych fakt věděla, že je vše, jak má být...
18. lis 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, čtu tu, že většina z vás má všelijaké chutě - já zatím nic takového nepociťuji, spíš naopak mě mnohdy trápí nechutenství k jídlu. no a pak mi začne být blbě z hladu.

Na nevolnost mi dala doktorka čípky Torecan, ale ještě jsem zatím nevyzkoušela.
18. lis 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz @m.artina určitě nepijte colu light :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta umělá sladidla jsou v těhu mnohem horší než cukr. A dětská cola existuje, ale není to ono :wink:
18. lis 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek