• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
jinak pokud jde o hubnutí, tak já mám problém s tím, že nemáme váhu... ale už mi 2x kámoška řekla, že jsem zhubla , je fakt že jsou mi kalhoty volnější..a mám tu "výhodu", že už nekojím, tak sbírám odvahu na talířkovou dietu, ono je to dost náročný na naplánování a důslednost a přípravu.. musí se jíst každý 3 - 4 hodiny, krom spánku.. a vždy kousíček něčeho bohatého na bílkoviny a pokudmožno s nižším obsahem tuku
cvičení nedávám...

já dneska skuhrala celej den že mně bolí rameno a večer mi docvaklo, že se už vlastně můžu klidně zfetovat nějakým ibalginem :grinning:
25. led 2013 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vas docetla.
@vormoni - hraci centrum super, myslim, ze pokud ji tam nenechas hodiny a hodiny, tak bych zacala treba s 5-15 minutami, treba dvakrat denne, myslim ze tim nic nezkazis. Sabi je v tom skakadle a pak v tom hracim centru, ne hodiny a hodiny, ale treba se tam dokaze 15 minut zabavit a ocividne ji to bavi. Je docela dlouha, takze na spickach ani neni. S odkladanim deti nesouhlasim, ale take je podle me spatne je porad nosit a byt v jejich bezprostredni blizkosti, nebot i takove normalni veci jako dojit si na zachod a treba si dat sprchu, se pak stavaji naprosto neproveditelnymi. Take chci, aby si sami vydrzeli hrat s nejakou hrackou, to je jasne, ze mala uz prisla na to, ze kdyz se ozve, tak nekdo prijde. Je to vazne tezke nekdy najit rovnovahu a nechat je samostatne si hrat a vedet, ze jste nablizku. U nas to funguje trochu jinak, nebot mam slecnu na hlidani, ale stejne to neznamena, ze Sabika kompletne predam slecne a nic me nezajima, spise se vzajemne doplnujeme, porad kojim i pres den, v noci spinka s nami, takze k ni vstavam ja. Nastesti uz se budi tak kolem 4-5, vypustila to kojeni o pul 3, coz bylo velice narocne. Odpoledne chodi na detske hriste dole, kde jsou klouzacky, houpacky apod., tam jsou ostatni slecny na hlidani s detmi, tam se ji to moc libi. Travi tam treba dve hodiny, kouka po ostatnich a je spokojena. Velice spolecenske ditko. S CR se to neda srovnavat, tam clovek vyrazi na prochajdy a kocarkem, proste se tam zije jinak.
@ mina, diky moc za ten blog, velice inspirativni. Jsi sikulka, ze jsi vydrzela, drzim pesti, aby jsi porad mela spoustu energie a vydrzela to. Je logicke, ze to fungovat musi, i kdyz vysledky jsou jiste individualni. Treba s dvema detmi je to horsi, ta vaha nejde a nejde dolu, navic uz take nejsem nejmladsi, coz se take podepisuje an vzhledu. V 30 po prvnim diteti to slo dolu rychle, ale ted je to uplne o necem jinem. Porad kojim, s jidlem se to snazim neprehanet, i kdyz na nejakou dietu jeste musim zapomenout. Ted v utery jsem s holkama byla na lekci sebeobrany. Jmenuje se to Capoeira, je to poulicni bojove umeni, ktere kombinuje prvky ruznych kopu apod s tancem. Velice intenzivni, myslela jsem ze padnu, navic to byla ucebna se zrcadly vsude kolem, coz me jeste vice ukazalo, kolik speku clovek na sobe ma a ze fit rozhodne nejsem. A jeste k tomu si predstavte, ze tam nebyla zadna klimoska, takze v te mistnosti bylo tak 30 stupnu. No byla jsem mokra jako mys. Je to kazde utery v 8.30 vecer, chodime tam s holkami tady z naseho conda, neni to daleko. No alespon si vylepsim fyzicku a koordinaci (mam hrozny problem s levou a pravou stranou, vsichni jdou vlevo a ja vpravo), je tam sranda a clovek alespon nekam vyrazi.
Vcera jsem si byla sednout s jednou kamaradkou, je to Ceska, ale bohuzel se za 14 dni stehuje do Ciny. Je ve ctvrtem mesici a bude mit kluka. No je mi to lito, clovek si tady konecne nekoho najde a zase se stehuje... ach jo, nekdy je mi docela smutno. Jeste ze s mamcou muzu mluvit kazdy den, alespon hodinu, jeste ze existuje Skype, jinak b ych tu asi zit nemohla. Zitra jsou volby, tak vyrazim na ambasadu, sice z tech kandidatu nadsena nejsem, nechci volit ani jednoho, ale zase chci vyuzit toho, ze tu volit muzu...
No nic, zase jsem se rozepsala, mejte se holky moc hezky... :grinning:
25. led 2013 ve 03:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka my sice váhu máme, ale nejvíc poznám na kalhotách, to je nelepší míra. Ono, když dáš váhu na jiné místo, tak mnohdy váží podle plotu, takže nic moc přesného.

@dasha @vormoni jak jsem včera myslela, že z toho cvíčka chcípnu, tak se to během dne změnilo. Svaly přestly tak strašně bolet a večer jsem byla v pohodě. Při cvíčku jsem si dala vodu s tabletou magnézka, kvůli křečím, bo mě strašlivě brala lýtka a nechtěla jsem se v noci svíjet bolestí. ALE dnes ráno pohoda, nohy skoro nebolely a tak jsem se s chutí pustila do další půlhoďky a bylo to super, dokoce jsem začala tak nějak automaticky dělat větší rozsah pohybů a už i pár kliků vypadalo jako klik a na konci jsem se divila, že je už konec, strašně rychle mi to uběhlo :slight_smile: Snad to vydržím dál. Chci zlanařit tchyni, pořád si stěžuje, že potřebuje zpevnit, jinak má postavu jako 18. Jenže se obávám, že na tohle tempo nemá nervy a vzdá to :frowning2:

Jdu se pomalu připravovat, chci jet k volbám, mám to 1,5 hod cesty....
25. led 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ tak já bych vážila tak jednou tejdně max... spíš jednou za deset dnů. to bych klidně mohla zajet pokaždý ke kamarádce..dneska se asi za jednou stavím, mám pro ni v mrazáku kachnu a taky se s ní chci domluvit, jestli k ní do stodoly můžu dát na čas kolíbku.je putovní, na dně jsou vypálený jména děcek, který se v ní houpaly..a naše stoola nepadá v úvahu, to je fakt stodola, zatímco ona v ní má divadlo a kavárnu :grinning:
už chci Tondovi smontovat do ložnice postýlku..
taky půjdu volit dneska, až cestou do školky... no s lidlem, lékárnou v Týnci a pak se zbytkem v Netvořicích toho ježdění na mejdle nemám málo
25. led 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. čtu že hubnete. včera sem se vsadila , že když zhubnout podle představ manžela, tak mi zaplatí plastiku prsou :wink:
25. led 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha AHoj,tak Nikol je taky docela čahoun,ale ještě tam na zem nedošáhne,i když něco tam psala paní,že je výškově nastavitelné,okounu to..Určitě budem dávat jen na chvíli,co ji to bude bavit..Víc bude ležet na té dece,ta nám dorazila ted po bědě a jsem z ní nadšená,vypadá jak na obrázku a snad ještě i líp,já tak dobrou neměla pro Kubíka a to jsem za ni tenkrát dala 800kč..Ted mám za půlku naprosto luxusní :grinning: :grinning: :grinning: Dám foto.. :sunglasses:
Jinak my dnes byli okouknout druhou školu pro kubíka a musím říct,že se mi líbí mnohem víc,jak ta první..Sice má jídelnu (novou) před školou,sotva 20m,družina je také vedle školy,sousedící budova..Ale prostě je menší a víc je vidět investice do vybavení školy a působí příjemně..Ještě tam půjdemem společně 29.1. na představení pro prvňáčky,dnes manžel nebyl,jelikož spal po noční a bylo to jen do půl jedné.. :rolling_eyes:
Máš můj obdiv za to cvičení a ještě sebeobrana..?Fakt dobrý,je výhoda ta tvoje chůva.. :wink: Tak zvláštní poslouchat jak se tam potíte ve vedru a my tu řešíme čepice a šály.. :grinning: :wink:
To je škoda, že přijdeš o kámošku,to jsou věci, z malajsie do číny..nestačím valit oči.. :astonished: :sweat_smile: Ale jste pro nás velkým spestřením,fakt :sunglasses: :grinning: Tak snad se tam zase někdo objeví,i když ta pravděpodobnost asi není moc velká,vid..Ty se ale
jistě domluvíš více řečma,tak máš kamarády i nečeského původu,vid..Skype je bezva,také jsem díky němu neustále v kontaktu s rodičema,bydlí až na moravě a takto se můžem vidět každý den a kecat do alelůja.. :grinning:
Volby já asi nebudu řešit,také nejsem ani pro jednoho z nich,tak mi přijde hloupé,někomu ten z nich hlas dávat..Kdyby tak byl třetí kadidát... :rolling_eyes: Mějte se tam moooc hezky,závidím teplooo,dnes jsme fakt vymrzli za tu cestu... :unamused:
25. led 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Drž se a vydrž,budeš nám ispirací..já to možná prubnu ted,malá chrní a chlapi odjeli,zatím tady ale kafrám.. :sweat_smile: :confused:
25. led 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ahoj,ty brďo,to je motivace,ale do toho bych asi já nešla :astonished: ,radši třeba zpevnění zadku...Nebo jen každý týden masáže a jiná rozmazlování,to bych brala :sunglasses: :grinning:
25. led 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska a jaký jsou představy tvýho manžela???? míry 90-60-90??? do toho bych nešla teda...ale z jiných důvodů, než vormoni
25. led 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Já nemyslím operativní zpevnění,ale různými zábaly,masážemi a bůhví jak to dělají i když výsledky asi nejsou až tak,vždy se musí i cvičit a to je to,co já moc neumím.. :sweat_smile: :confused: Pod kudlu bych nešla,ani kdyby manžel chtěl,to už je moc..
Ale když to někdo chce,jeho věc.. :wink:
Já si dala před chvílí to cvičení od jill a málem mě trefil šlak :zipper_mouth: ,vůbec jsem to nedávala do konce a jsem rozhicovaná jak v létě, když je 30st ve stínu!!!! :astonished: :astonished: :astonished: To je teda síla...kolikrát týdně je to myšleno? :sweat_smile: :confused:
25. led 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naše nová deka..:o)
25. led 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@vormoni
@kammka holky,ono to neni tak horke. Pro me to taky neni moc motivujici
Ja o ty prsa nestojim
25. led 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jaký jste měly víkend?Mrazivý a tedy doma v teple,prožívající volby..nebo po návštěvách?My tak na půl,chlapi byli venku před barákem zabruslit,mrazivá noc to konečně umožnila,ale v neděli to už začlo tát.. :astonished:
My s Nikol pěkně doma,trošku mě škrábalov krku,tak se mi ven nechtělo..Nakonec jsem i já byla volit,spíš na truc než z přesvědčení...ale namíchlo mě,jak všude psali že už je předem rozhodnuto,i nějaká věštkyně tam předpovídala výsledek..Tak schválně jsem dala hlas opačný :wink:
My na návštěvě nebyli,z důvodu lehkého nachlazení a ještě se nás to drží.. :unamused: Za dva dny nás čeká 6.měs kontrola a další den na nožičky,tak jsem zvědavá :grinning:
Jinak jsem včera opět zacvičila,budu to zkoušet ob den,páč mě tak po prve vše bolelo,že jsem neměla odvahu ani sílu,to zkusit druhý den zas..Je to nevídaná fuška,bolí mě kde co..počítám tak nejmíň měsíc na první lekci,než to začnu dělat aspon podobně a se stejnou výdrží jako holky na tom videu.. :sweat_smile: :confused: Jediné plus to zatím má,že jsem tak hodinu po tom,zahřátá jako nikdy a nemám studené ruce ani nohy :sweat_smile: :confused: :grinning:
28. led 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni aloha, to je moc pěkná deka, vypadá, že je silná. Ta naše je sice pěkná, ale je to spíš barevnej kus hadru, takže je nutné mít pod ní jinou deku, máme totiž zimu od podlahy, asi budu muset sehnat nějaké to pěnové puzzle.

Cvičení je fakt super, já jsem v sobotu bohužel vynechala, protože jsme v pátek večer jeli k babče na "sever" a tam není místo na hopsání a ani čas nebyl natož něco, co by pustilo video z flešky :slight_smile: ale včera jsem na to ještě večer skočila a bylo. Z obruče mám zase modřinu z kroužení, ale to přejde až si kůže zvykne - to už jsem měla před Vánoci, když jsem poctive kroužila 30 min denně... jinak už mám za sebou 6 lekcí a doufám, že vydržím dýl..

Jak těžký máš činky? Já začínala s půl kg, nic jiného doma nebylo a z víkendu jsem si přivezla 1kg závaží na zápěstí a přidělala to a činky, takže teď jedu 1,5 kg každá ruka a ten cvik jak jdeš do strany a zvedáš ruce před sebe je fakt mazec... to ty ruce hodně přemlouám.... ..

No, nic jdu konečně něco dělat... Tomík ráno řval jako tur - asi začínají zlobit zoubky, tak jsem na nic nesáhla a mám to tu jako po výbuchu... a to hrozila tchyne ze se staví...
28. led 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,právě, že je silná,já měla s Kubou taky tenkou a bez deky vespod se to nedalo.. :confused: ted jsem koupila to puzzle dopředu a to jsem netušila ,že pořídím takhle bezvadnou :grinning:
A ty cvičíš jinak každý den?Nestačí to ob den?A jedeš už jiné lekce jak tu první?Já radši na další nekoukám,aby mě nekleplo..až mě tahle omrzí mrknu.. :wink: Ale zatím mám co dělat s touhle.. :sweat_smile: Já to prubnu zas zítra.. :sweat_smile: :confused: Mě bolí ruce nohy,všechno..Činky mám kubíkovy,dostal od ježíška,ale nevím kolik váží,myslím taky tak kilo,ale možná víc?Zeptám se tatínka,ten je nechal vyrobit.. :sweat_smile: :confused:
Tak ,at se zoubky brzo vyklubou a máte klid :sunglasses:
To nám to tady pěkně chcípá ta konverzace,co? :astonished: :astonished:
28. led 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to je super, co je to za značku?
Snažím se cvičit (u nás se tomu říká kvičet) každý den, zatím se to daří krom tej soboty. Taky jsem na další díly nekoukala, ale řekla bych že obtížnost bude čím dál tím těžší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Njn, zoubky... objednala jsem jantarové korálky a přítel přinesl dom calgel, přes den ten řev zkusím vydržet a chladit tomíkovy dásně ale jde hlavně o noc, abychom se vyspali....
No, trochu to chcípá... Zítra jdeme na půlroční kontrolu, tak jsem zvědavá, kolik máme :slight_smile:
28. led 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
teda jste dobrý s tím cvičením...
já se dnes zranila :grinning: takže zejtra mažu pro tetanovku, třeba si vzpomenu a zvážím se.. :grinning:
roztrhla jsem si hlavu o drát v kotci nad dvířkama...

deka dobrý, ale my máme zákaz věšet předměty nahoru, protože pak se mladej pán nenamáhá už vůbec, jen civí vzhůru a toť vše...
malá má asi chřípu, má horečky 38,5 sice přes den dneska dobrý, ale večer zase...
zítra půlroční prohlídka tak to vezmem jedním vrzem, snad to není angína, ačkoli ta chřipka teď taky nic moc varianta
28. led 2013 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,je to od biba toys(bomico),promě nic známého,ale asi se začnu zajímat.. :grinning: Tak to jsi dobrá každý den.. :astonished: :grinning: My jdeme na kontrolu zítra,taky jsem zvědavá...Dnes odpol jdeme opět navštívit Kubíkovu snad budoucí školu,dělají dnes ještě nějaké představení pro prvňáčky,tak si to tam ještě jednou prohlédneme i s tatínkem..
Jinak počasí nic moc,poprchá,taje to všechno..ale zase nemrzneme :wink:
Tak at ten gel pomůže prckovi :grinning:
29. led 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jdu na vás mrknout.

@mina ty si se do toho cvičení pustila :wink: fandím, super :wink:

@vormoni to je prima, že škola vypadá fajn :slight_smile:

U nás to je masakr, řev, řev, řev. Přesně jak tu @dasha psala o tom mazánkovi, bez kterého si maminka ani nedojde na záchod, tak to je náš Filíno! a ještě horší! ke všemu začal po tom zvracení odmítat zeleninu, takže pořád se tu po mě sápe, a chce kojit co hodinu.Na ty katastrofální noci jsem si zvykla, no a co tak vstávám jak trotl k 7měs. dětátkovi 6x za noc, ale ty jeho vztekys přes den, kdy jdu jen do vedlejší místnosti a on spustí hysterák jak kdyby ho na nože brali. Tak ho nechám vyřvat a jdu za ním až když přestane, a on začne znovu vřískat, jako aby mi to dal sežrat, že jsem si to dovolila odejít, a pak se začne po mě sápat. No konec. Opravdu to je unikum :angry: Jsem nasraná, nevyspaná, nervozní, vzteklá :angry: Jako kde soudruzi udělali chybu? Prsa, teda bradavky zase bolí. Jo a ještě bobánek se naučil tím jedním zoubkem kousat, to stojí teda zato :angry:

Omlouvám se, za takto pesimistické nálady, ale prostě jsem to musela ze sebe dostat.

@mina a @vormoni tak pak napište míry, jsem zvědavá :wink:
29. led 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ahoj,ty brďo,a moc jsi se zranila? :frowning2: To je radost co.. :unamused:
Chudák malá,je toho ted hodně,po školách a školkách,my zatím zdárně odoláváme.. :sweat_smile:
To Nikolku to baví,hrazdička na lehátku na ni ale padala,nejak nedrží a tak to měla s hračkama furt na hlavě.. :astonished: Ted to má nad sebou a tahá za ně,šahá po nich..Myslím ,že je spokojená,ještě kdyby se chtěla překulit na bříško,tam jsou taky zajímavé kousky,jako zrcátko nebo šustící uši :grinning: Ale to se jí zatím nechce.. :sweat_smile: :confused:
29. led 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,no nazdar,ten ti teda dává zabrat.. :frowning2: A když nechce ani papat něco jiného,těžko ho odmítnout nakojit,co?Ani kaši nerad?Naše malá je po ní úplně divá.. :grinning: Nebo piškoty s nějakým ovocem,banán,jabko?Chtělo by to něco objevit,čím ho zasytíš ať máš klid..nebo teda UM..Nevím,jak poradit ,ale je mi tě líto.. :confounded:
To máme zlaté děti,my co spíme celou noc,vid.. :wink: Jo,za to jsem vděčná.. :sunglasses:
To neřeš,že píšeš pesimisticky,od toho to tady je,napsat své radosti i strasti..Jen kdyby více maminek přispívalo..ale asi mají napilno..děti rostou a chtějí více naší pozornosti...Taky už nemůžu jen tak kojit a psát na notebooku,malá se otáčí,co že to za ní dělám..a mooooc jí to zajímá.. :sweat_smile: :grinning:
29. led 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka brrrrr, cos vyváděla? ať je Fany brzy fajne, tyhle hnusajny chřipajzny :confounded:
Filíno je taky lenoch, když se mě příště zeptá Dr. co umí, tak řeknu, že jedině umí řvát, že na ostatní věci je línej jak valach :cry:
29. led 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jediné co si zatím bere je kaše, ale jinak vše odmítá, zeleninu, z ovoce se mi začne vydavovat(má silný dávicí reflex po tatínkovi :angry: toho nebylo možné ani vyšetřit, pokud se jednalo o krk, a bohužel to obě děti po něm zdědily :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem mu zkoušela dát i pár lžiček jogurtu a taky odmítal. Prostě se zasekl. Lucinka tohle tady dělala, teda když už byla starší, a byla třeba nemocná, tak přestala pít, jíst, takže mi věčně pod hrozbou hospitalizace, protože to klidně vydržela 3dny, cožpak jídlo neřeším ale problém byla ta voda :unamused: no dětičky k pohledání :sunglasses:
29. led 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no, pěkně to vedeš, mamko. Tak šup na pigáro ať náhodou nechytneš tetanus. Takový zbloudilý dráty znám, i když u nás to jsou spíš hřebíky, protože naše babka, topí vším možným dřevem a nejednou jsme si s brachou šlápli na hřebíkové prkno - samozřejmě řádně uleželé :cry:
To je celkem vysoká teplota :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak, ať jste brzy v pohodě
@ivis smekám před Tebou, taková frekvence kojení a nevspání, to musíš být uplně kaput a umořená a jako proutek
@vormoni včera večer řval Tomík znovu, tentokrát jsem napatlali gel a nezdálo se mi, že by něco účinkovalo, zase se chudák uřval ke spánku a naštěstí mu to vydrželo až do rána...
Za to, já měla včera krizi... asi z toho, jak byl Tomik celý den protivnej, každej po mě něco chtěl, něco volal a pod a ve finále to bohužel večer schytal přítel... :cry: vyjela jsem na něj, ale na mě to tak padlo... on pořád jak je unavenej, že nic nestíhá a hento a toto.... a to mě dožralo a tak jsem mu řekla, že jsem taky unavená, když lítám kolem prcka a domácnosti a že si v našich prdelákovicích nemůžu pořádně vyrazit... ani do lékárny pro gel, když Tomík tak strašně plakal, bo tu žádná lékárna není a do radotína bus jede 1xza hodinu... už 3 měsíce říkám, že bych chtěla ostříhat, ale na to jaksi ještě nedošlo a asi ani jen tak nedojde, že mě nebaví topit v baráku a uklízet schody a chodbu, když tolik platíme apod... tak jsem ho chudáka spražila, až mi ho pak bylo líto.. Trochu závidím @dasha ty hřiště, tam na druhým konci zeměkoule, tady v zapadákově nic takového není, tak si můžu povídat maximálně tak s dívočákama, kterých je tu v lesích hodně... Až bude teplo, tak budu muset s Tomíkem jezdi na hřiště do Prahy, aby byl mezi dětma a já mezi lidma, z tohodle mi za chvilku švihne :frowning2:

Před chvilkou jsme se vrátili z kontroly, bylo to dost hrozný, narvaná pidičekárna, pak do toho přišli ještě 2 nemocní a v lékárně došel vigantol, prý mají výpadky v dodávkách a mají ho už jen velké lékárny v nemocnicích, takže se raději zásobte, jestli vám to dochází. Prý by měl dorazit nějak v polovině února.
Takže jsme strávili 2,5 hod v čekárně, abychm byly za 7 min venku, fakt bomba. Prohlídka rychlovka, šup abychom byli venku :frowning2:
29. led 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
posouvám tabulku:
PŘEZDÍVKA.... JMÉNO ........DATUM PORODU A HODINA .....JMÉNO MIMINKA . ......VÁHA .......CM....... 6M VÁHA......6MCM
dociska .......Katka................1.7.2012 ve 1:15..........Vojtíšek...............3 730g...........50cm..........7250g...........65,5 cm
ivis ..............Iveta.................2.7.2012 ve 1:37..........Filípek..................3 510g..........50 cm..........8 720g..........71.5cm
sina ............................Ivana................2.7.2012 ve 12:36.............................Kubíček.......................3 760g............51cm
pe3cka .......................Petra.................4.7.2012 ve 12:18............................Martinka.....................3 640g............50cm
petule22 ....................Petra.................8.7.2012 ve 2:22................................Nikolka......................3 630g...........50cm
kamino ......................Petra.................10.7.2012 v 13:25..............................Bohumír......................2 640g............48cm
palulax .......................Pavla.................12.7.2012 v 5:45................................Adélka........................3 400g.............48cm
dasha.........................Dasa...................12.7.2012 v 8:03..............................Sabina Daisy.............3 740g...............50 cm
neeve .........................Naďa.................13.7.2012 v 16:03..............................Milánek.......................3 620g.............51cm
klaire22 .....................Klára.................13.7.2012.v 16:02..............................Eliška...........................3 460g............49cm
romana ....................Romana........... ..18.7.2012 v 0:40..............................Anička.........................3 450 g..............49 cm
bodlynka ....................Jitka..................19.7.2012 v 8:45................................Šimůnek........................3 980g............51cm
kaphajin ....................Petra.................23.7.2012 v 21:35..............................Šárka...........................3 610g............51cm
janulev .......................Jana..................24.7.2012 v 9:02...............................Davídek........................3 980g.............51cm
kammka ...................Kamila...............27.7.2012 v 23:58............................Toníček.........................3 700g.............50cm
mina_ .......Soňa...................29.7.2012 v 6:45.........Tomášek...........3 280g.............52cm.............7670 g.............68 cm
vormoni .....................Monika...............30.7.2012 v 9:30...............................Nikolka........................3 050g..............49cm
aideen ........................Broňka..............1.8.2012 ve 14:38.............................Petřík...........................3 850g..............52cm

Fakt nám to tu někaj chcípá... ani tohle jsme nedopsaly....
Jen si myslím, že dr. měří na draka... protože podle jejího měření se nám Toímk už jednou scvrknul.... doma jsme naměřili 70,5 cm....
29. led 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis no tak to je něco,že to mají dědičné..To tě ještě čekání asi trápení..Já jsem moc ráda,že malá papá v podstatě vše co jí dám,akorát na hrušku se moc netvářila.. :sweat_smile: :confused:
Dnes jsme nakoupili pribináky a dala hned celý :grinning:
Byli jsme dlouho v té škole a pak ještě v tescu takže jí vyhládlo :sunglasses: Kubík tam plnill různé úkoly a dostal razítka do žákovský a bonbony :grinning: Viděli jsme prvně ty interaktivní tabule,to je bezva pomůcka :slight_smile: Jo doba si žádá pokrok :wink: Tatínek to tam viděl a už neprotestuje,asi půjdem k zápisu sem :sunglasses: Ted jen ,aby tam nebyla tlačenka :sweat_smile: :confused:
29. led 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,tak jste pěkně narostli,tak akorát ne? :slight_smile: U nás je to taky rychlovka dycky,to si musím vymyslet nějaké dotazy abych to prodloužila..Už mám na zítra něco připraveného..My tam chodíme odpol,to už tam nemocní moc nechodí,naštěstí.. :slight_smile:
To tak někdy vyjde,že člověk vyjede,jak toho má sám dost,přítel to určitě přežije a třeba tě i něčím potěší ve finále :grinning: Máš toho taky dost na starosti s úklidem venku a když tam nic nemáte blízko,taky naprd,o strach když bys něco potřebovala honem,že..A že se vždy něco potřebuje o víkendu.. :sweat_smile: :confused:
A vy tam nemáte ani školu,či školku,že by měli dětské hřiště?To je teda opruz.. :unamused: Myslela bych že už dnes každá vesnice aspon nějaké pořídí pro tamní dětičky.. :confused:
29. led 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni pokud je třeba něco honem, tak tu máme žabku, která je neskutečně drahá a výběr na nic... je tu škola i školka, ale většina osazenstava jdou dojižfějící, takže se to rozprchne a i když kočárkuju často, tak jsem nikoho pořádně nepotkala :frowning2:
Tomík kvičí... zase... jdu konejšit
29. led 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak půlroční prohlídka dle očekávání: máme žádanku na rhb, 7120g,66cm a hlavu velkou kolem dokola 43cm..a už máme dávat i maso, střídat s půlkou žloutku 2x tejdně, plus pak i jogurt k dopo svačince, k odpo ovoce..

@vormoni pribiňáky ještě ne, bacha, je to z tvarohu a v tom je strááášně moc bílkovin, to by děti do jednoho roku fakt neměly..je to velká zátěž na ledviny, i proto se v dnešní době dává UM až do dvou let i dýl, místo kravského mléka..
29. led 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj po dlouhé době :slight_smile: dočítám pravidelně, ale obecně nejsem moc psavec, tak mi to tak úplně nejde.
jinak u nás byl lazaret, začal to ondra, pak já, muž a završila to anička. ta nakonec dostala dýchátko s ventolinem, protože hodně kašlala a trošku ji to zatěžovalo, tak na lepší dýchání (ale ondra to ve škole prezentoval nějak dramaticky, protože mi psala pí.uč., ať je jí brzy lépe :grinning: ). tím pádem nás minula i 6ti měsíční kontrola a opět se posunulo očkování. ale to mi popravdě nevadí, u nás jsou pořád nějaký bacily, tak bych ráda až někdy na jaře.
anička je docela čipera, už péruje na kolenou, udivuje mě, jak má šikovné prstíčky, ale ono se mi to taky může jen zdát v porovnání s jejím línějším bráchou:wink: ondru teda zbožňuje, obecně je s lidmi opatrná, ale jeho když vidí, tak září jak sluníčko. a on jí strká hlavu, aby mohla škubat a štípat a nadšeně ryčí. každej den mi děkuje, že jsem mu tu sestřičku pořídila, to je teda balzám :dizzy_face:
jinak na zápis taky půjdeme, ale jen požádat o odklad. ondra chodí do přípravky už teď, moc mu to pomáhá, ale ještě rok ho tam nechám. i tak budeme hledat nějakou komorní školu, což v praze bude asi nadlidský úkol.
a s příkrmama jsme zatím na zelenině, má ráda sladké chutě, takže vede dýně, fenykl a řepa. od zítřka bude mít i ovoce.
a to cvičení jillian m. jsem viděla, ale já se ještě bojím takové zátěže kvůli kojení. takže se chystám na heat, což je jakože chůze na pásu, ale o něco zábavnější :wink: a dá se hodně volit vlastní tempo a opravdu funguje.
29. led 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek