• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni me rikala dr neposazovat,nechat to na nem...no a ted si uz sice seda,ale kazdou chvili se prasti :wink: jeste neumi drzet rovnovahu. Jak stahnu fotky,tak hodim do alba. Jo a Bobes neni sikovnejsi,je to takove pometlo. Kazde ditko je na neco jineho a hlavne ted jeste neni nic rozhodujici...treba se zasekne treba na mluveni,nebo na plinkach...vsechny deticky jsou sikovne :wink:
2. únor 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no, občas čokoška neva, ale já mám na ní určo závislost... ale naštěstí mám raději takové ty hořké s vysokým procentem kakaa, ale je jasný že milkou taky nepohrdnu :slight_smile:
Všechny díly, co ted civičím jsem si stáhla na uložto.cz, net nám jede pomalu a sekalo by se to, takže je to ok. S pohybem problém nemám, ale nejsem líná se dobře nažrat :slight_smile: Tak to bych nad sebou potřebovala bič a tlouct a tlouct....
@dasha bazen za rohem, co bych za to dala :slight_smile: moc ráda plavu a hlavne je to šetrné na klouby, s Jill je to samej poskok a to na ty moje kolena fakt není, ale zatím držím vcelku. Včera jsem dodělala prvních 10 dní, byla jsem líná jako veš, takže jsem jen cvičila Jill bez orbitreku a dost mi to rozehřátí chybělo. Na flesku jsem si nahála další cvičení a když jsem si to pustila, tak mě málem švihlo, zase hromada hopsání... ale měla bych to dnes prubnout, nebo si dám ještě 2x první lekci a s tímhle začnu až od pondělí, až budu doma sama..... Hlavně je druhá lekce daleko náročnější na prostot...
@vormoni mudra vzala Tomíka pod ručičkama a jakoby ho chtěla postavit a nelíbilo se jí, že se nevzepřel na nožkách..... ale teď už nám to doma dělá, tak nevím. Koukala jsem do tej knížky a našla pár typů na posílení bříška a motivaci k obratu, zkusím to naskenovat, kdyžtak mi pošli mail do soukromé zprávy.
2. únor 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ na to je potřeba nějakej stroj??
2. únor 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Tonda se u dr. taky nevzepřel, ale asi i tím, že se mu paní doktorka líbila... tlemil se na ni a bylo mu fuk, že mu nohy visej ve vzduchu a někdo mu s nima ťuká o stůl.. :sunglasses:
2. únor 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka není třeba nic, jen pevná vůle :slight_smile: a činky, ale to ti stačí naplnit 2 stejné petky vodou. Já začínala s 0,5 kg, ted mám 1,5 kg, nebo o kousek víc a je jeden cvik, který mi stále dává zabrat... Tomík si rovnou dřepl na zadek a bylo.
2. únor 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Aha,tak to malá udělala,když jsem jí říkala, že se jako by staví ,tak mě hned opravila,že to je nesmysl,že je to rexlex,stejně jako že ,když ji zvedla jako bokem ,tak dělala nožičkama jako když plave žába..Pro ni je to jasné ale mi laici to vidíme jinak.. :sweat_smile: :confused: Tak jsem dnes konečně odcvičila,stále mám problémy dokončit celou sadu,jsem fakt lemra
:unamused: To mi ani neříkej,že druhá lekce je zase hopsání,to je na mrtvici,ale třeba to časem přestane za mnou poskakovat :sweat_smile: ..a prostor jo?Já se zavřu v dětským a tam je to maličký a musím dávat pozor, kde stojím,abych nesundala lustr.. :grinning:
2. únor 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mě to přijde, že je třeba daleko víc místa do stran a pak ta jsou takové podivně poskoko-kliky... no ještě jsem to necvičila a dnes asi fakt vynechám....

tady je link na uložto na ten sken, kdyby to mailem neprolezlo, heslo pošlu do zpráv.
http://www.ulozto.cz/xCwATeE/rozvijej-se-detatko-cast-pdf
2. únor 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,díky za ty obrázky,je to super.začneme podle nich trénovat,mooocc děkujííííí :slight_smile:
2. únor 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni není zač, snad ti to k něčemu bude a já si půjdu koupit izolepu až se dostau do krámu, bo se mi povedlo tím rozevíráním stránek povolit vazbu, dneska neudělaj nic pořádně. Když jsem prohlížela ty obrázky, tak jsem našla pár, kterých bych se měla vyvarovat, asi si to budu muset opravdu přečíst...
2. únor 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska ma moje slecna na hlidani volno, kazdou nedeli odchazi, takze vstavam s malou sama. Musim rici, zadny med, vzbudila se v 6 rano. No jeste ze jsem vcera neponocovala, tady v 6 rano je jako pulnoc, rozedniva se az v 7:30, porad, cely rok. Bazen je dole teply, vcera bylo venku asi 36 stupnu, mame tu nejaka vedra. Voda v bazenu ma tak odhadem 28-30 stupnu, neni ohrivana, kdyz clovek vleze poprve, tak je to docela sok, ale pak je to velice prijemne. Plavani je super, obcas chodime s malou do klubu, tam maji poradny bazen, u nas je takovy spise rekreacni bazen, ale plavat se v tom da. Mame tu dva, takze si muzu vybrat. Manzel leti zitra na sluzebku do Thajska - Bangkoku, nemam velkou radost, nemam rada, kdyz je pryc. I kdyz se vrati uz ve ctvrtek, stejne je to opruz. Bude se mi styskat, tak nejak jsem si uz zvykla, ze nikam moc nelital. Driv to bylo skoro kazdy tyden. @vormoni budu drzet palce, aby to vyslo s tim cvicenim. Jo holt kdyz clovek chce zrovna cvicit, tak se to vsechno proti nemu spikne. No nic, musim jit, male asi rostou zoubky, nebot to s tim spanim dneska je pekne spatne, cely den je pekne uknourana, no snad to brzy zase prejde... :frowning2: Hezkou nedeli vsem.
3. únor 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,to je pěkný,lepený jsou fakt na jedno použití... :frowning2: No já jsem to vše prohlídla a řekla bych, že máme špatný návyk na tom bříšku,nevím jak jsme ho získali,ale bude to moje vina,asi špatné nošení nebo kojením v sedě nebo tím necvičením.. :unamused: Jinak byla vždy hlavně vleže na zádíčkách.. :sweat_smile:
A píšou tam,že když už tam ten návyk je ,že ji to sama asi neodnaučím a bude potřeba odborníka k zapojení těch správných svalíků..Aspoň ,že ty nožičky zvedá pěkně a šahá si na kolínka,i cucá prstíky..Tak se budem soustředit aspoň na posílení těch břišních svalů.. :sweat_smile: :confused:
Venku je šedivo,budem dnes doma a relaxovat,dopol jsem luxovala a pěkně z gruntu,takže mám nárok :grinning:
3. únor 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,tak docela teplý,ale jak říkáš,napoprve šok-to určitě.. :wink: Já jsem hrozná citlivka,hlavně na břicho..Lezu do vody vždycky na etapy a dloooouho se osměluju.. :sweat_smile: :grinning:
Tak dnes jste samy,to je smůla,že už takhle brzy vstáváte,to naštěstí neznám.. :wink: Tak ještě maličká kňourá nebo už je dobře?To je starost s těma zoubkama.. :astonished:
No já jsem docela ráda,když jsem doma sama :sweat_smile: :confused: ,když teda děti nezlobí,ale chápu tě,když je manžel takhle daleko,že máš starost...Ale z takové dálky ti určitě vozí milé dárečky ne?Nám toho chlapi z práce moc nedonesou..max nějakou kytku co potkají na cestě..nebo sáček hlívy.. :astonished: :fearful: To je specialita toho mého..nic nenechá jen tak ležet.. :sweat_smile: :confused:
A zítra zase do školky a vstávat,ach jooooo :unamused: :rolling_eyes:
3. únor 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha teď uplně slintám blahem... bazén, dokonce 2... a v tom jsem se probudila :angry: Nechceš mi tak na týden půjčit chůvu? Možná by stačily 2 dny, alespoň bych se zašla ostříhat a koupila si nové gatě..... Já posledních cca 14 dní vstávám k Tomíkovi kolem 5 hod, probudí se hlady, pak zalehneme a vstaneme v 7 hod a vyprovázím přítele do prace a tak...

@vormoni no, uvidíš, snad se to bude rychle zlepšovat. Knížka je vázaná, ale nějak to celé povolilo, nic co nezpraví izolepa :slight_smile:

Včera jsem večer jsem přemohla svoji lenoru a pustila se do první dne druhého levelu... bohužel jsem nedokončila, protože Tomík začal békat hlady a bylo po cvičení, takže jsem dala jen 20 min a dávala jsem tu lehčí variantu, protože jsem nechtěla po 9 hod dupat panu domácímu nad hlaou a přišlo mi to takové zdlouhavější než ta první obtížnost. No uvidíme, dnes jsem ještě necvičila a asi nebudu, jsem líná jako vandrák v červenci.... a děsně jsem se přežrala, bo jsem zkusila upéct estonský kringel a kdyby se nepovedl, tak osvědčenou bábovku a jako na potvoru se povedlo oboje :grinning: :grinning:
3. únor 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem se tady neukázala, ale snad nevadí a snad se k vám mohu opět přidat. Tak my byli na 6 měsíční prohlídce a super. Mareček už krásně leze je to šikulka. Jinak pořád kojíme, ale začínáme přikrmovat. Ne, že by mu kojení nestačilo, ale aby se naučil jíst. Chodíme plavat a je to také úžasné. A co je u Vás nového?
3. únor 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina, jsi sikulka, ja jsem porad u Level 1, musim rici, ze me bavi asi nejvic. Klidne bych ti maidku pujcila, ale u nas by to asi tak jednoduche nebylo, clovek by musel platit zakladni plat a k tomu jeste socialni a zdravotni pojisteni. Tady je to docela dostupne, proto ji mame. Nekdo ma treba dve nebo tri, podle poctu deti, nebo maji uklizecku, ridice a chuvy jen pro deti. Ja jsem rada, ze po tolika letech jsem narazila na dobrou chuvu, ktera se moc krasne stara o deti a je prijemna. Myslim si, ze se k ni take chovam hezky, bydli u nas, ale nejsem jako nejaka cinanka, kde chudak chuva dre na 8 clenu domacnosti, nema ani mobil, a maka od 5-12 v noci. To je tady normalka, a jeste chudak k tomu dela vsechno, drhne auta cele rodine. No ja myslim, ze si svoji slecnu docela predchazim, chovam se k ni hezky, dostava premie a darky k vanocum, narozeninam apod. Tak snad se mi to ve spatnem nevrati, drive jsem totiz mela spatne zkusenosti. Jinak bydlime v condu, tady je link na moje album, ale bydlime v jinem byte, tento jsme si koupili, abychom nemuseli platit najem. Je vetsi a ma vetsi terasu a dva pokoje navic. http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/dasha/album/nas-bytecek/
@vormoni darecky z Thajska manza vetsinou priveze, hlavne male, nebot obleceni je tam jeste levnejsi nez tady. Mne take obcas neco doveze :grinning: V Thajsku maji bezva veci, treba kosmetika tam vyjde hodne levne. Pak vozi i salamy a black pudding (coz je speciala z UK, v podstate jelito ve tvaru salamu). My tu totiz salamy mame hodne drahe, nebot je to haram (opak halal, coz je schvalene pro muslimy), veprove se tu da koupit velice levne (treba panenka a kotlety jsou za babku, ale treba kosti opet drahe, salamy taktez). Vetsinou z Ceska vozim stangle salamu a ten muj kufr je poradne tezky.
Byt sama doma je dobry, pokud to netrva dlouho. Pristi tyden je tu zase volno, Cinsky Novy rok, asi pojedeme se znamymi, co maji take 6 letou dceru, k mori. Je to asi 2 hodiny jizdy autem, je tam decentni plaz a hlavne je to blizko. Nemusi se tam letet, coz se mi se Sabi moc nechce.
Jinak dneska jsem opet poctive cvicila, zkusim to vydrzet, abych take videla nejake vysledky. Jeste jsem si objednala Zagorra Hot Pants, dneska dorazily , tak to zkousim, snad to bude fungovat. Jsou to specialni capri kalhoty, tady je link: http://zaggora.com/hotpantscapri/ Jsem zvedava, ma to zvysit 4x poceni, takze bych teoreticky mela hubnout rychleji, ale uvidime, jestli to bude mit nejaky efekt. Kazdopadne do posilovny jsou fajn, hlavne jsou cerne, coz mi vyhovuje.
No a Sabi dneska OK, pekne se smala a vypada v lepsi nalade, nez byla vcera. Tak snad ji ty zoubky prestanou. Jeste jsem objednala jantarovy nahrdelnik, ma to byt alternativni lecba na zoubky, kamaradka zkusila, doporucila, takze to take zkusim. Snad to pomuze... :wink:
4. únor 2013 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ ahoj,jo snad nám to pomůže..je tam psáno,jak jí momoct aby se správně napřímila na tom bříšku,tak trénujeme..Koukám,že jsem ji i nosila špatně,tak to ted napravujeme..Že takový obrázky člověk nefasuje v čekárně u dr. :rolling_eyes: Mohly jsme na tom být dnes jinak.. :sweat_smile: :confused: Tak už zkoušíš lekci II.?To já si dám na čas,než zvládnu jedničku,ještě to potrvá..Dnes mám v plánu se opět zapotit.. :grinning:
Venku je zima,ale musíme vyrazit na pojištovnu,mám splatnost pojistky na auto..Už nemůžu dýl čekat :grinning:
Tak zatím ahoooj :grinning:
4. únor 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina no, nazdar, ženská, alespoň někdo se ozve :slight_smile: Já bych taky klidně kojila pořád, ale už je čas na papů a Tomíkovi to jede, ale mlíčko je stále nejdůležitější složkou jídla. Zatím dávám příkrm jen v poledne.
@dasha ty bláho, to je nádhernej byt a super hřiště, to už asi neplánujete návrat do cz, což? Můžu se zetat, kolik to vyšlo v přepočtu na naše? Já mám totiž pocit, že tady jsou ceny bytů jen pro horních pár tisic :frowning2: obzvlášť kolem té naší centrální vesnice - Prahy.
O takových nějakých gatích jsem slyšela, věřím tomu, že to funguje, protože se Ti rychleji zahřeje kritické podkoží a budeš spalovat to, co všechny ženský trápí.. Protože, aby se spalovalo pod kůží, tak tkáň musí být zahřátá snad na 38°C, pokud si správně pamatuju. Já měla neoprenovej pás kolem břícha, ale byl to šmejd a strašně slabej neoprev, takže nepřežil prvních pár hopsacích lekcí s jill. Chtěla bych jinej, ale tu asi nic neseženu :frowning2:
Už jsem si z bazaru objednala činky 1,5 kg abych nemusela používat to svůj vynález - závaží na zápěstí namotané na masážním válečku - dohromady mi to dá lehce přes 1,5 kg :slight_smile:

Jinak jsme měli "drobný" výstup s panem domácím, takže asi budeme muset řešit stěhování do jiného podnájmu...
4. únor 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha tak jantar na krk nám dorazil dnes, takže jsem zvědavá, jestli ho Tomík vůbec snese na krku :slight_smile:
4. únor 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina No zatim navrat do CR neplanujeme, alespon ne naporad. Uvidime, co prijde, ale libi se nam tu. Je tu dobry zivot, i pro rodinu. Co se tyce bytu a bydleni vubec, nas byt neni zadny superstandard, ale prumerne condo. Jsou tu mnohem luxusnejsi a drazsi, my jsme nechteli bydlet v centru - moc husty provoz a vsudypritomne zacpy. Do centra se ale dostaneme asi za 20 minut, jsou tu jenom dalnice, a tim myslim poradne dalnice, ne jako ta nase D1. Opravovat se nemusi, tady se postavi a jezdi se. Benzin je tady za babku, kdyz natankuji plnou nadrz - 30 litru, prumerne zaplatim 50 ringittu, coz je na nase asi 300 Kc. A to je uz obrovska uspora. Bydleni se s Prahou neda srovnavat, aby si clovek mohl dovolit bydlet v necem podobnem jako tady, tak by se musel hodne prohnout, a myslim, ze to snad ani neexistuje. Nas byt ma skoro 270 m2, pocitano s terasou. V Praze by to ani neslo, kdo by takove prostory vytapel, to proste nejde. Tady je to opak, cim vetsi, tim vzdusnejsi a tim je mensi vedro. Takze velikost je v kurzu, mame treba 4 koupelny, no ne ze by je clovek potreboval, ale stejne se obcas siknou. Kdyz prijedu domu do Cech, tak si chvili pripadam docela klaustrofobicky, ale rychle si zvyknu. Ono vsechno ma sva pro a proti. U nas v Praze jsou reality hodne vysoko, hlavne s ohledem na to, kolik lidi vydelavaji. Tady se za stejne penize da poridit mnohem luxusnejsi obydli se super servisy jako olympijsky bazen, posilovny, golfova hriste apod.
Co se tyce tech gati, tak jsou dobre. Ja jsem je koupila prostrednictvim grouponu, coz je bezva vec, hodne veci se da poridit za 80% ceny, treba tyto gatky mely slevu 78%, coz uz jde. Nevim, jestli se daji sehnat u nas, asi jen v UK. Je to anglicka spolecnost, sem to take poslali z UK. No zkusim to na sobe, budu jako pokusny kralik...
S tim bytem je mi to opravdu lito, jak velky byt potrebujete? Predpokladam ze asi vetsi.
4. únor 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, no my trochu přikrmujem a hlavně kojíme. První dítě jsem kojila dlouho tak bych chtěla i toto. Už je s ním legrace jak leze a vůbec nechce ležet. Pořídili jsme mu skákadlo a na něm je pořád. Za chvíli jdeme ven, ted tady spinká a já si uklízela koupelnu a jdu si dát kafíčko (tedy Caro) a chvíli dát nožky na stůl.
4. únor 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,teda fotky nádhera.. :grinning: :grinning: Tušila jsem,že to bude hezké bydlení,ale až tak? :astonished: :grinning: :grinning: Závidím,je to nádhera,jak na té nejlepší dovči,co jsem ještě nezažila..a že ubytování jsme nikdy neměli zlé,tohle je paráda :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
To je od tebe hezké,že se nechováš jako macecha k té chůvě,holt tě doma slušně vychovali :slight_smile: Umím si představit ,že ne každý je takový,proč to ale dávat najevo holce,co si chce přivydělat a ještě se stará o tvou domácnost,děti,že..? :rolling_eyes: Ale i takoví jsou mezi námi.. :unamused: Já bych byla vděčná za hlídání,ale úklid by mi byl asi nepříjemný,nemám doma naklizeno všude,ale je to můj bordel,tak se stydím max.sama před sebou a ne před cizí paní... :sweat_smile: Tady by s náma bydlet nemohla,opravdu ne..a dát jí klíč,asi bych se krapet obávala..tady je to o něčem jiném a ještě to není tak běžné,ale je to škoda.. :rolling_eyes: Každopádně si toho važ :sunglasses:
To je dobré,že na cestách takhle ušetří na oblečení,kosmetice,to potěší... :grinning:
Tak výlet k moři..za dvě hodiny,tomu říkám taky blízko.. :sweat_smile: My by jsme taky rádi někam vyrazili,ale ted co měl manžel volno jsme byli nějak líní..Tak třeba za další 4dny až bude volno něco podnikneme :grinning:
4. únor 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina Ahoj,no to je dost :wink: Téda,to je šikulka,že už leze..Paráda.. :slight_smile: My už papáme dýl,a šmakuje nám vše..Akorát včera meruňkový jogurt,jí asi moc nesedl,páč mě večer pěkně poblila,ale možná to bylo tím jak s ní ted víc cvičím.. :sweat_smile: :confused: My dáváme dopol ovoce,na oběd nějaké papání se zeleninou a masem,odpol jogurt nebo jiné ovoce a večer kaši a přitom stále kojím,neřekla bych, že míň,jen je tam to jídlo navíc... :grinning:
4. únor 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha a mají ještě akci na ty gatě? přítel má známého v UK a často do Prahy jezdí, tak by mi je třeba opatřil :slight_smile: s tou slevou už se to dá :slight_smile: hodíš mi link? U nás jsem našla jen toto: http://www.stylprozeny.cz/product/leginy-proti-celulitide-s-turmalinem.html
S tím bytem nevím, na velikosti tak nezáleží, spíš na praktičnosti, teď si myslím, že máme celkem velký byt (na cz poměry) - cca 80 m2 ale je to tu nepraktické, takže skoro žádné úložné prostory, je tu pzké schodiště, takže sem ani pořádnou skříň nedostaneme :frowning2:
Zase na druhou stranu může být daleko lepší menší byt,který má třeba v předsíni vest. skříně na bordel. Je to hodně individuální.

Jak říká @vermoni, važ si toho co máš, já se tam nejspíš nikdy nepodívám ani na dovču :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jdu cvičit, snad mě přejdou myšlenky na blbce pana domácího... Ale nejprve si musím umýt podrážky u jediných sportovních bot, zjistila jsem, že druhý level v protiskluzových ponožách neodskáču :rolling_eyes:
4. únor 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,tak nsad se to s panem domácím uklidní,stěhování si já ani neumím předtsvait,těch krámů,co má člověk doma.. :sweat_smile: :confused: Naštěstí bydlíme ve svém tak to nehrozí..leda by jsme vyhráli ve sportce,a že ji ted pokoušíme už po šesté..co je tam ten jackpot.. :grinning: :grinning: :grinning: (a vyhráváme,většinou pátou,1x čtvrtou ale jen za 500kč..)..To by jsme pořídili asi domeček... :grinning:
Ty brdo,já dnes byla zase líná cvičit..tak snad zítra.. :sunglasses: Hlavně že cvičím s Nikol,ta je ted důležitější :sweat_smile:
4. únor 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
mina - co cvičíš? Já bych také potřebovala cvičit a nevím co. Četla sem, že ty jdeš cvičit, tak se ptám pro informaci. Jinak holky poraďte nějaké recepty co dětičkám vaříte k obědu.
wormoni - jojo leze je to šikulka. No mě přijde, že je strašně akční, tak to ten první byl taky. No až začně chodit do bude veselo. No, ale jo docela se na to těším. :slight_smile:
4. únor 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina Bohuzel je ted po akci, ja jsem ty svoje capri objednala asi pred mesicem na groupon tady v Malajsii. V UK je maji take, ale ted na ne zadnou akci nemaji(alespon jsem zadnou nevidela). Ale mohlo by se to znovu vratit. Normalne stoji asi 45 liber, ale tady v tom grouponu je meli za 19, coz jde. http://www.groupon.co.uk/deals/national-deal/zaggora/2271595. Zalezi, odkud je tvuj znamy, ale v UK by je mel koupit levneji nez u nas. Ja jsem koukala a ted je tu akce na ty hotpants, ale kratke, ty moje byly delsi. Ted momentalne je maji i tady v grouponu, ale jen ty kratke - tady je odkaz - http://www.groupon.my/deals/national-deal/Zaggora/716717714 Normalne mam zkusenost, ze dojdou asi tak do mesice od objednani. Pokud bych ti je objednala tady, tak by jsi je ale mela az tak za mesic a pul, zalezi, jak dlouho by odsud sly. Urcite bych se podivala v UK, posilaji je tam odsud, takze si myslim, ze by jsi je mela rychleji z UK. Je to trochu divne je posilat odsud, ale pokud by jsi chtela pockat, tak mi dej vedet a ja bych je objednala tady. I kdyz maji jen ty kratke, stoji asi 105 RM coz je na nase 630 Kc.
Dneska mame za sebou krusnou noc. Nevim proc, ale mala se vzbudila uz v 2.45 rano a neusnula skoro do 5 rano. Nevim, co to bylo, ale ne a ne zabrat, nosila jsem ji, kojila jsem ji a porad se budila. Musim rici, ze jsem toho mela docela dost, vcera jsem sla spat asi ve 12, takze jsem se moc nevyspala.
@vormoni, u nas by asi nase slecna moc nefungovala, predne by nemohla u nas bydlet, nebot to velikost bytu nedovoluje. Tady je to jine, tady spi na prvnim patre, vedle kuchyne je primo pokoj pro ni s koupelnou, takze tady uz jsou tomu byty uzpusobeny. Za bordel se nestydim, v podstate jsem zvladala i sama, kdyz jsme ji nemeli, i ted bych to zvladla, nebot po sobe si stejne vzdycky ustelu a uklidim, mame mycku, pracku, susicku a vsechny mozne domaci pomocniky, takze se to da. To hlidani je ale k nezaplaceni, to musim rici. Az pojedeme do Ceska, tak to bude docela sok, ale moje mamca je super, ne ze bych ji odprahla deti a nechala uklizeni na ni, ale ted co byla Sabi mala jsme se krasne doplnovali a byla jsem rada, ze ji mam. Mame byt kousek od nasich, konecne je letos hotovy, takze to je take uleva. Tady mi mamca moc chybi, skoda, ze jsme tak daleko, bylo by super, kdyby to bylo jen par hodin letu....a ne 16 s prostojema skoro cely den.... :frowning2:
Holky drzte se, ja jdu spat a pak si zacvicim, abych pro dnesek splnila. Mejte se krasne. :wink:
5. únor 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dočítám, nestíhám, opět marodíme :angry: Lucinka od minulé středy vysoké horečky 39.4, šílená rýma a hrcák a v sobotu začal Filíno, taky 40.1 byl úplně apatický, mimo, strašlivě brečel, vůbec nespal, nakonec jsme objevili, že mu rostou 3zoubky naráz a ještě k tomu asi ta chřipajzna a aby toho nebylo málo tak od včera jsme na šrot já :angry:

@dasha jeee, máte opravdu nádherné bydleníčko, hlavně to zázemí-bazény, hřiště, posilka je úžasné, to je bydlení snů :wink:

@1980martina paráda, další lezivec :wink: krutě závidím :slight_smile:

@mina jsi šikula s cvičením, už jsi se měřila?anebo cítíš na sobě výsledky? :slight_smile: a odkud jsi objednávala ten jantarový náhrdelník?

@vormoni jojo, chtělo by to vyhrát ve sportce :wink: a cvičení Niky pomáhá, tak to je supr.já bych potřebovala toho našeho lenivce taky rozhejbat :slight_smile:
5. únor 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivis-nemusíš závidět. Nejhorší je, že už vůbec nechce ležet, pořád by někde lezl. Koupili jsem mu hopsadlo, to jak se zavěsí na futra a tam by skákal třeba celý den. Je to nezmar. Dneska se jdeme podívat na dinosaury a také mám v plánu Muzeum čokolády v Táboře.
5. únor 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis tak to je mi moc lito, ze marodite, to jsou opravdu vysoke horecky. Hlavne se brzy uzdravte a hlavne ty!!! Odpocivej. Dneska mi kamaradka donesla ten jantarovy nahrdelnik, vypada dobre, ma jednotlive koralky s uzliky kolem kazdeho, takze pokud by se pretrhl, tak se jen tak nerozsype, coz je zaklad, aby byl bezpecny. Tak to s malou vyzkousim, mozna to bude jen placebo, jak o tom pisi v ruznych casopisech, ale kdyz uz nic, tak s tim alespon nadela paradu. Pochazeji z Litvy, vypada to autenticky, tak snad je to prave.. Spousta lidi tomu veri, ja si take myslim, ze to ublizit nemuze, tedy pokud je to bezpecne udelane, aby si to nemohla dat do pusinky.
Ted jsem koukala na ty hotpants, tak je maji v kazdem Boots - to je u nas asi jako DM, nebo Rossman, akorat ze stoji 45 liber. S temi slevami jsou levnejsi. Take jsem videla rozhovor s tou zakladatelkou, je to Bulharka a ma 27 let. A cela jeji company je jen 16 mesicu stara a uz maji trzby v milionech liber ve 110 zemich sveta. Holt hubnuti bude vzdycky dobry business, kdyby tak existovalo neco, co by clovek spolkl a razem by vypadal tak, jak sam chce. Ale klobouk dolu pred tou Dessislavou Bell, tak se jmenuje, sama chtela zhubnout na svatbu, tak se balilado celofanu pred cvicenim a pak prisla na tyhle kalhoty, co jsou z nejakeho neoprenu. Musim rici, ze vypadaji mnohem lepe, ty prvni byly zlute a oranzove, ty nove jsou cerne se zlutym, mnohem lepsi. I kdyz treba clovek s nimi nezhubne, tak se z tela alespon vypoti toxiny a skodliviny. Dneska jsem take cvicila, hupsla jsem na vahu, zhubla jsem jen 2 kila, ale to bude hlavne ta zadrzovana voda. No zkusim vytrvat, snad se nejakych vysledku dockam.
Super, ze deticky delaji pokroky, kazde dite se vyviji jinak, ja jsem vlastne malou nechala jen lezt po koberci a ona se vsechno sama naucila. Myslim, kdyz jim clovek necha volne pusobiste, tak casem polezou jako o zavod. Ale to cviceni urcite pomaha take, doktorky by nam mely rici, co delame dobre, nebo spatne... Hezky zbytek dne vsem. :wink:
5. únor 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,tak to jsi měla teda noc..Už si to neumím ani představit budit se v noci,tak nějak jsem si zvykla na to že spíme až do rána..sice se občas probere a zapláče,ale stačí jí dát dudlík a někdy ani to ne a zase spí..Naše hodina je ted kolem 8ráno,nebo i o něco později.. :sunglasses: Co to je ten jantarový náhrdelník,nic jsem o tom neslyšela ani nevím jak to vypadá..asi to nepotřebujem,nám to leze samo,ale jen abych věděla.. :sweat_smile: :confused:
Tak určitě výhoda,že když jste tady máte vlastní byt a hned vedle rodičů..My se nasáčkujem k našim,ale je to malé,si představ ve 2+1 ted už 6 lidí,dvě děti a někdy i brácha..třeba o vánocích.. :confused: Ale jak se říká,dobrých lidí se vejde..Musí se to vydržet a jde o to pokecat a třeba navštívit příbuznéé.. :grinning: Ale jak říkáš mamky jsou taky dobré pomocnice,ta moje taky,ale je moooc daleko,aby sem jezdila a hlídala..škoda..ona by ráda byla s dětma častěji,ale děda ,ten má rád svůj klid a sem jede max.1x za rok a už aby byl zas ve svém(a samotnému doma je mu smutno) a pro nás,když jsou tady, je to taky občas stres,přece jen o dva lidi víc ve 3+1 je znát..Ale děti jsou samozřejmě nadšené z babi a dědy.. :grinning: Ted, co máme chatu je to lepší,můžem se rozdělit,ale to jen v létě,když je teplíčko..už aby to bylo.. :sweat_smile:
5. únor 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek