• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@ivis No ahoj,teda vy si to vybíráte snad za nás všechny,, :unamused: :frowning2: Takové teploty.. :confounded: Tam máte nějakou zónu ne? :angry: Už by vám to mohlo dát pokoj.. :confused: :rolling_eyes:
A jak malý papá,už se trochu srovnal?A ty už jsi se měla možnost dospat ,pomohl ti někdo pohlídat?
My dnes zajeli do tesca,došla nám kaše,máme ji na týden a dáváme jen večer.. :astonished: Nejlepší je vanilková a s banánem..Zase jsme neodolala,měli tam plavečky v 70% slevách tak za 56kč nekup to :grinning: Vzala jsem už na rok a víc..to bude mít v létě..jedny máme ted na 9měs,třeba začneme chodit,ale až bude teplo,v zimě se mi nechce.. :sweat_smile: :confused:
Tak se držte a brzy at jste fit a už na dýl.. :wink:
5. únor 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina cvičím 30 dní na zpevnění jillian michaels, ted cvičím 13 den, mám pocit, že o něco pevnější sem, ale jestli to není je vroucné přání :slight_smile: a mimo to mě bere koleno a znovu začíná bolet kyčel jako po porodu... ale chci to dokončit.... má udelanou fotku před cvičením, tak trochu tajně doufám, že až udělám foto po tak tam alespoň nějaký rodíl bude.. jenže to chce upravit i jídlo a to jsem neudělala, jsem rozežraná to zaprvé a za druhé se bojím abych nepřišla o mlíko, když sáhnu nějak výrazně na jídelníček...
O muzeu čokolády jsem četala, tak pak poreferuj, ju :slight_smile:

@ivis jantar jsem shnala tady na bazárku, za 200 Kč a je to barevná varianta: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=60760054&tab=0 asi to jsou původně tyhle. Každý kamínek je samostatně zauzlíkovanej a zapínání je na plastové šrouování.
Snad se rychle uzdravíte, to je na prd, že jste marod vlastně všici, to si budete bacily posíat :angry:

@dasha 2 kg, to je super! já nic, nic a nic, ani kg ani cm, tak se to snad trochu pohne :slight_smile:
Balení do více vrstev oblečení nebo šusťáku je stará finta, aby z člověka lilo jako z konve.... zkusím toho známého zaúkolovat, třeba tam na něco narazí... zatím to budu stále steně... pod gatě a triko ještě vrstvu funkčního prádla a ono je v tom v bytě pěkné horko...

Jinak jsem včera dala tu 2 lekci celou a večer se plazila, bo mě strašně bolela kyčel... bohužel mi přijde, že se tam méně zaměřují na břicho a je tam hromada poskoků (ach moje klouby)....
5. únor 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,tak dnes jsem si zacvičila dopol,s malýma přestávkama(došla baterka,vhodit těstoviny do hrnce..)..už mi to připadá kratší,jak už to znám,ale jsem furt stejně vyfluslá :sweat_smile: :confused:
Taky skáču jen v ponožkách,ale chce to ty tenisky..
Včera jsem vlezla na váhu a mám 62,5kg..jde mi hlavně o břicho,jelikož se nedostanu do žádných džín a to mě štve..nerada bych si pořizovala nový šatník,ale furt si říkám,že to ještě půjde dolů..Moje původní váha je cca 60kg.. :slight_smile:
Tak a ted si jdu uvařit kafčo a obrat uzená žebírka budou k večeři šunkofleky :grinning:
5. únor 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni teda holka, tvoje starosti s váhou bych chtěla mít.... svoje míry raději zveřejňovat nebudu.... je to humus, humusáckej... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: (bliknací smajlík tu není)
5. únor 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme přišli z venku a u nás začalo pořádně sněžit. Je to krásné. Byli jsme na dinosaurech, tak pak sem dám fotečky. Jo tak to já také ted žádnou dietu, protože kojím, ale pa se na to vrhnu. Tak já běžím a potom se sem zase juknu a dám sem ty fotečky. Mějte se hezky
5. únor 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Tak máš pravdu,váha to není tak strašná ,ale to jak jsem rozkydlá,nemusím asi moc popisovat..vše povolené,vyvalené a celulitida všude..jediné hubené mám lýtka,ty jsem měla vždy a docela se mi líbily ty silnější,když jsem byla těhu.. :sweat_smile: :confused: Takže je načase s tím něco dělat,abych se nestyděla v létě v plavkách..Už pokukuju po plavkách vcelku,nějak se ted ještě necítím na bikiny,přemýšleli jsme, že zajedeme do aquaparku v německu..Je to tam teplejší..ale asi počkáme do jara.. :sunglasses:
5. únor 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
wormoni-my taky byly v bazenu v Rakousku a já měla dvoudílné, ikdyž na ně zrovna teď nemám postavu, ale co. No to já bych si zase břála hubená lýtka, ale bohužel. Tak každý chce to co nemá.
5. únor 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina čert vem plavky a postavu, hlavní je si to užít :slight_smile: do aquaparku zásadně nosím jednodílné, bo ráda chodím na tobogány a jednou mě jeden z podprdy svlíknul :grinning:
6. únor 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky :slight_smile:

jen letmo jsem postřehla, že cvičíte s Jill :slight_smile: hlásím se do party, dnes jedu 6den :slight_smile: nevydržela jsem a vlezla na váhu a mám skoro o 2kg méně :slight_smile: ale to jsou ty 2 kg, který jsem nabrala o vánoce!!! a na metru asi jen o 1cm dole přes všechny partie :slight_smile:
6. únor 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mina-já také ráda chodím na tobogány, ale jak je Mareček ještě malý tak to moc nejde, ale jo střídáme se s manželem. Ten starší chodí pořád a jeden z nás jde vždy s ním. Já začínám dnes doma cvičit zumbu. Stáhla jsem si to z netu tak budu cvičit, snad vydržím.
6. únor 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Musim souhlasit s Minou, pokud bych mela tvoje rozmery, tak bych se urcite tolik nestarala. Ja jsem vazila 59.5 kg naposledy pri sve svatbe, ale to uz je 7,5 let. Merim 170 cm. Pak prisla Annabella, kila sla nahoru, pribrala jsem pri ni skoro 30 kg, ke konci jsem se prestala vazit. No hruza, hrosice proti me hadr. :frowning2: A to jsem nejak intenzivne nezrala, jedla jsem, ale rozhodne jsem se neprecpavala koblihama. Pak jsem ale zhubla na nejakych 62 kg, asi za 7 mesicu od porodu. To bylo bezva. No jenze pak prisly dalsi roky, a dalsi mimi, pred Sabi jsem zacinala na nejakych 65 kg a opet skoro 25 kg nahoru. Po porodu jsem neco zhubla, ale dolu to uz neslo jako pri prvnim. Mela jsem cisare, navic jsem starsi, ale to druhe dite je proste uplne neco jineho. Takze ja potrebuju dostat dolu alespon 10 kg, spise 15, abych byla na sve idealni vaze. Jenze to moc realne nevidim, dietu drzet nemuzu, protoze kojim, takze zadne suplementy, prasky a caje na hubnuti apod. do sebe cpat nemuzu. Jsem z toho zoufala. Dneska jsem byla na klinice na zhubnuti, takze tam me zvazili a zmerili. Pak na me dali takovy pristroj s elektrodami, ktere vysilaly signal a uplne jsem citila, jak se mi stahovaly svaly. Pak me dali na 20 minut do pary, pekne jsem se tam zapotila. Pak na me namatlali nejakou smes s levanduli a chilli, pak me dali do takoveho pristroje, co vypada jako solarko, jen mi koukala hlava a to me pekne zahralo. Tam jsem se potila ve vlastni stave asi 45 minut. Pry ze moje telo zadrzuje hodne vody a te se musim vcetne toxinu zbavit. No uvidime, jake budeme mit vysledky. Koupila jsem si groupon (to jsou takove slevy v ruznych salonech, klinikach a zbozi) na nase stal jen 28RM, coz je 168 Kc. No jsem zvedava, co se mnou priste budou delat. Jak vidite, zkousim vsechno, tak snad se nejak s tou vahou dolu dostanu. Taky mi vytiskly fotecky tech mych speku, des a hruza, vsude me zmerili a zapsali. Takze uvidime, jestli se nekam dostanu, snad ano.
Ten jantarovy nahrdelnik je uplne stejny, take stal 35 RM, coz je zhruba 200 Kc. Vcera spala docela dobre, jen se vzbudila na kojeni ve 3 a v 5.30, ale spala az do 7.30, coz bych brala. I kdyz take touzim po noci, kdy bude spinkat celou dobu, ale to se mi asi nepostesti...
Vormoni, koukala jsem na fotecky a vypala jsi skvele i pri tehu. Hubena lytka take nemam, spise naopak, ale nijak zvlast mi to zase nevadilo. To moje zadnice a ted uz i bricho (ktere jsem mela vzdy ploche, ale ted jsem jak vyfoukla micuda po tom cisari), potrebuji hooodne zlepsit. Tady v Asii je to desne, treba na te hubnouci klinice maji miry pro ty asiatky, pri me vysce bych mela mit idealni vahu 57 kg a normalni (netlustou) 63 kg. 57 jsem mela naposledy v 18 letech a to jsem jedla jedno jablko denne... Jo holt ta slovanska tela jsou proste uplne jine nez tady...
6. únor 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasha Ty brďo,tak ty to zkoušíš na všech frontách.. :sunglasses: To je zajímavá procedura,jak popisuješ..A kolik to vyjde?Ten slevový kupon je cena?To by bylo za hubičku.. :slight_smile: Sice se člověk potí,ale je v klidu,nemusí nikde hopsat co?Já si při tom poskakování držím prsa rukama,když v nich nemám činky..aby se mi zbytečně nevytahovaly.. :sweat_smile: :confused: A to nemám nijak extra veliké,ale i tak.. :unamused:
Já jsem v těhu nabrala u obou asi 15kg a poprve to šlo dolů rychle,ted taky docela,ale postava už mi přijde víc rozkydlá a to břicho nemizí.. :sweat_smile: :confused: No tak já budu ráda když se zpevním,a břicho holt budu muset asi cvičit zvlášt,zatím v té první lekci je toho málo..Já diety neplánuji,nikdy jsem nemusela..snažím se jíst pravidelně,hodně zeleniny-hlavně v létě,nepřežírat se,ale taky občas zhřeším,např.brambůrkama.. :sweat_smile:
To mi ani neříkej, že jsi někdy jedla jen jabko denně?To je špatný.. :cry: Spíš bych se zaměřila na tu pravidelnost,menší porce,zeleninu a co piješ..Určitě to tam u vás nebude problém,v létě se jí zdravěji než v zimě,jsou jiné chutě..aspoň myslím :sunglasses:
Držím palce,ať ti ty procedury pomůžou něco sundat :slight_smile:
6. únor 2013 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,tak další do party,gratuluji k prvním výsledkům.:o).A cvičíš každý den nebo třeba ob den jako já?To bych asi nezvládla.... :confused:
My jsme dnes všichni doma,nechala jsem i Kubíka,jelikož má rýmu jako prase a začíná kašlat.. :unamused: Snad to nechytneme všichni..Zítra jdem na ten zápis do školy,bude to muset zvládnout... :confused:
6. únor 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni cvičím denně, nejhorší byl 2 a 3 den, to jsem měla pocit, že se ani nezvednu, ale prostě jsem tu bolest překonala a rozhýbala to :slight_smile:

my máme jít zítra poprvé plavčit, ale od horeček má Eliška na zádíčkách takové divné flíčky, jsou světlé, ale po večerním koupání vždy ztmavnou........bojím se, že je to exém, tak raději plavčo zruším a přehlásím nás až na březen, do té doby to nějak vyřešíme a vyléčíme :slight_smile: ale štve mě to teda, to né že ne !!! ale aspoň do plavek trošku zhubnu a nepůjdu na bazén s příšernou celulitidou!!!!!! a snad si koupím konečně nějaké krásné celkové - já ve dvoudílných do bazénu nevlezu!!!!!
6. únor 2013 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu sem dát ty slíbené fotečky. Tak tady jsou z bazenu
6. únor 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A ted ještě fotečky z dinosaurů
6. únor 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 Tak to jsi dobrá jako mina.. :slight_smile: Teda holky,vydržet!!!.. :astonished: Tak uvidím jestli to taky časem nezrychlím..? :sweat_smile:
Tak to je škoda,že nemůžete plavčit..Ale je lepší počkat až budete ok..Já zatím s plavčem počkám,až bude tepleji..I když máme ty krásné plavečky,tak snad na ně dojde :grinning: :sunglasses:
6. únor 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mě to cvíčo docela i chytlo :slight_smile:
no s tím bazénem prostě uvidíme. Teď jsem jí na ty záda koukala a zas tam vůbec nic není. My to začali mazat mastičkou, dostala jsem ji od kožařky, ale používala jsem ji já. Ptala se mě tenkrát, jeslti kojím, tak by dala něco šetrného. Tak jsem to teda napatlala i na Elišku a očividně to má efekt. Namazala jsem jí včéra po koupání a dnes ráno před chvílí jsem na ní koukala a i ta kůže je taková hladší, flíčky skoro nikde. Oni teda běžně vidět nejsou, vyskákali vždy po večerním koupání. Tak uvidíme dnes večer :slight_smile:
6. únor 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1980martina Krásné fotečky,malej je šikula,asi se mu to líbí,co?Už se i potápíte,to bylo něco,se taky pamatuju..Kubík to měl rád,ale já jsem chodila nerada,voda nic mocteplá a pak i zima v šatnách,furt jsem měla rýmu..Nejsem otužilá,to je ono.. :unamused: Proto s malou neplánuji chodit,leda by to šlo pak až na jaře..To už bych snad dala... :sunglasses: A kde to bylo, ti dinosaři?V Ph nebo Plzni? :slight_smile:
6. únor 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To je něco s těma kožníma problémama,já jsem ráda,že už je malá čistá,po porodu jak byla dlouho rudá a pak taky flekatá.. :unamused: ted se nám občas max.objeví nějaký pupínek na pipce,na to stačí canesten a má taky malou mapku,která nemizí,dr.říkala ,že to je pod kůží,že to zmizí časem..tak uvidíme.. :sweat_smile: :confused:
Tak se drž,aspon se do toho nemusíš nutit,jít cvičit..mě to teda nechytlo,ale musím,aby došlo na nějakou změnu.. :grinning:
6. únor 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha teda, holka, to s tou váhou, jako bys to psala o mě... jako puboš jsem se zmagořila a chtěla zhubnout a jediné co na mě nefunguje je skoro nežrat, jinak to dolů nejde... pravidelnost je fajn, skladba jídelníčku taky, to už mám všechno za sebou a nic nic a nic... teď mám strašných 86 kg, před těhu to bylo skoro o 10 víc...
Většina lidí se mi strašně diví, jak s takovým tělem můžu mít takovou fyzičku a pak naopak s takovou fyzičkou takový hroší tělo... bohužel s tím bojuju snad odjakživa a nic nic, jednou jsem při výše 170 měla 65 kg a to jsem chratila, to se mi nelíbilo.... máme prý těžké kosti v rodině a je fakt, že mi tehdy každý hádal míň kg...

@klaire22 tak to gratuluju k úspěchu, já mám dnes den 13 a na váze při 10 dni nic a cm taky nic... už bych na to měla být zvyklá, ale mrzí to, když člověk tolik dře a to cvičím víc, než jen Jill...
@1980martina to jsou naprosto super plavací fotky, taky jsem chtěla s Tomíkem chodit, ale když jsem viděla ty ceny, tak z toho sešlo, ale stále mě to moc láká...

Takže si teď zapiluju urvanej nehet, vytáhnu mega třísku z palce - dárek z kotelny :rolling_eyes: , naleju flanděju vody a půjdu cvičit, teď jsem pár dní cvičila navečer a to je na prd, to se do toho musím extra nutit..
6. únor 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ hele já na tom s váhou byla odjakživa hodně špatně. Ani nemůžu psát, kolik mám teď!!!!! se za to tak stydím!!!! Na mě taky vždy fungovalo nežrat, ale to je prostě o ničem. Teď na to kašlu, jím prostě míň a častěji, normální jídla, nemá cenu držet diety, když se pak zase vrátím ke své stravě. Takže jsem si dala jen pár pravidel a cvíčo a snad se to ještě rozhýbe směrem dolů. Já už fakt tak chci!!!
6. únor 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak ty fotky z toho bazenu nejsou z hodin plavání, jak Mareček chodí, ale je to v bazenu v Rakousku. Jojo malej se potápí a voda se mu moc líbí. Je z ní nadšen. My máme obě děti, že plavou. Starší chodí na plavání a mladší taky. Jinak ty dinosauři jsou v Českých Budějovicích.
6. únor 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@1980martina jeee, fotečky parádní, to jsou plaváčci :wink:

@klaire22 paráda, další cvičenka, ať cenťáčky ubývají:wink:

@dasha juuu, to jsou úžasné procedury, to by se mi taky líbilo :wink:

@vormoni co já bych dala zato mít takhle hubené nožky :wink: já je mám krátké a tlusté :angry:

jinak u nás v noci opět 40.1 tak jsme byli dneska u Dr., brali Filínkovi krev, vše OK, ale pokud do zítřka teplota nespadne tak jdeme na atb injekci a opravdu se mu prorazili 3 zoubky, bolí ho to šíleně, k tomu ty teploty, tak je úplně KO :frowning2:
6. únor 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivis-je to je mi malého líto, že má takovou teplotu. Ať je brzy fit.
6. únor 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina - tak jsme na tom stejne, s tim nasim metabolismem neco bude. Nebo delam neco spatne. Odbourala jsem piti mlika, v tehu a i po tehu jsem ho pila porad a to si myslim, ze je kamen urazu. Chtela jsem predejit kazum zubu a dodavala jsem kalcium, takze jsem pila tak litr denne, nekdy i vice. No ted uz to delat nebudu, myslim, ze to byl jeden velky prohresek. Jinak se snazim jist zdrave, ale clovek take obcas ujede, navic kdyz clovek vari pro rodinu, tak je to desne, davkovat si to po talirkach a varit nadvakrat.
@klaire22 - koukala jsem na fotecky a jsi krasna zenska. Vsadim se, ze tobe pujdou kila dolu sama. Mne to cviceni take docela bavi, i kdyz kazdy den je to docela tvrde.
Vcera jsem si koupila novou tenisovou raketu, tak budu hrat tenis. Proste to nejak musim sundat dolu, uz se na sebe nemuzu ani podivat...Meli je slevnene o 70%, ,je to Head. Jsem zvedava, jestli to bude mit nejaky efekt. Jinak ty procedury na te klinice, koupila jsem jen zkusebni trial, takze uvidime, je to celkem 9 procedur. Rekla jsem si, ze me to alespon bude nutit, kdyz uz me budou porad merit a vazit. Zatim jsem za to zaplatila jen 228 RM, coz je na nase asi 1400. Vic bych nedala, a davat nebudu. Je to minibalicek, snazi se nalakat a ziskat stale zakazniky. Tady se da ale vetsinou smlouvat, vlastne se smlouva porad. U nas mame take ruzne slevomaty a podobne akce, musim rici, ze groupon je skvely, hodne ho vyuzivam. U nas to myslim zatim neni, i kdyz mozna pod jinym jmenem. Dneska jdu na pub quiz s nekolika Cechama. Uz se tesim, je to v irske hospode a je to vlastne takovy kviz a jednotlive stoly hraji proti sobe. Otazky z ruznych okruhu, no snad to bude fajn. Uz se tesim, az si zase pokecam s krajany. Manza by tam mel za mnou dorazit, tedy pokud letadlo z Bangkoku nebude mit zpozdeni. Pristi tyden je tu cinsky novy rok, mame skoro cely tyden volno a jsou tu prazdniny. No slava velika, vsechno je zavrene. Zitra se take setkam s jednou ceskou z Prahy, ktera je tu na dovce. Takze se sejdeme na obed, je bezva, ze je tu s manzou na dovolene. :wink: Holky hezky den a ivis, preji brzke uzdraveni, at vas ty teploty brzy prejdou. :slight_smile:
7. únor 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím v tento pro nás významný den!Právě jsme přijeli ze zápisu do školy,proběhlo to v klidu,žádná tlačenka,a v pondělí se dozvíme, jak to dopadlo..Kubík zase plnil nějaké úkoly sám s paní učitelkou a dostal odměny, tak byl nadšený a také chválený.. :slight_smile: Malá to tam vydržela,nakonec mi usnula na rukou...Ted jsou ještě s Kubíkem u zubaře a my s malou doma,papáme..právě snědla celý jogurt... :sweat_smile: :confused:
V noci jsem moc nespala,má trochu rýmu a v noci ji to budila,já ji pomáhala odsáváním,což ji vzbudilo úplně a pak jsme museli krmit a ráno jsem myslela že nevstanu s malým do školky.. :unamused:
Tak doufám,že to Kubíka nebude moc bolet,první vrtání asi.. :unamused:
A já mám dnes narozeniny,tak si jdu upéct dorta,slavit budeme až o víkendu..Doufám,že se povede,.. :grinning: Tak pěkný den vám všem,a hlavně at jsme zdraví :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
7. únor 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha mlíko vadí, jo? já ho mám ráda a piju často :slight_smile: Jj, když se vaří pro rodinu, tak se ochutnává a uždíbuje... já bohužel celkem často peču.... kolem většiny moučníků jen klidně projdu, ale mám pár oblíbených u kterých se samozřejmě neudržím..
Koukala jsem po neoprenových gaťkách a dají se sehnat i v cz, nějaký noname, ale nemají mé rozměry :frowning2: takže si asi zase koupím jen neoprenový pás na ten svůj pupek a snad to chvilu vydrží...

Jinak k těm procedurám, musí to být super :slight_smile: U nás v Praglu to dělají lázně Jupiter, vzpoměla jsem si na to dnes v noci, když jsem nemohla spát... a dělají často akce, bohužel lze využít pouze jeden voucher :frowning2: aby nalákali zákoše... bylo to naprosto super, byla jsem na tom loni v říjnu... a teprve po 14 dnech jsem přišla na to, že jsem těhu a takové kůry by se v těhu neměly... ale naštěstí se nic nestalo a máme Tomíka :slight_smile:
Akce dělají skoro pořád, kak kdo to chcete vyzkoušet, tak si to ohlídejte, stojí to za to :slight_smile:
http://www.laznejupiter.cz/sleva.html
Musíte ale vytrpět začátek, kdy do vás lejou rozumy a říkají, co všechno udělají pro krásu a jak to všechno krásně půjde :slight_smile:
7. únor 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni přejeme všechno nej :slight_smile:
Martin dnes taky zapisuje.. je to jediná příležitost, kvůli které se uklízí pánský kabinet.. jindy v roce je to šílenej kutloch, ale před zápisem se všechen humus nahrne z pracovních stolů do pytlů, napastuje se podlaha a vyvětrá :grinning:
zejtra jedem do Phy, jen na otočku, musím podepsat v práci daňový prohlášení, a když už budem na cestě, tak cestou zpátky gynda... skoro se bojim.. můj dr. je přísnej, ale zas.. co mi může udělat????
aspoň se tam zvážím. sestřička je zas učiněnej anděl.. vypadá tak na 45, ale tvrdí, že má tři vnoučata :slight_smile:
tatínek se nabízel, že s prckama bude doma, ale kluka je přecijen potřeba pořád odsávat, ještě neni stoprocenttní a kdybych tam jela sama, tak asi busem a to bych byla pryč přes půl dne a tatínek by byl celej dervní, že mu stojí práce..
chlap no..
7. únor 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ do lázní bych jela, dokonce vím i do kterejch: buď Luhačovice na ty moje uchrchlaný dýchací cesty, nebo Jáchymov, tam mám tetu a sestřenky, jedna dokonce dělá plavčici v bazénu v lázních..
7. únor 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek