• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahoj, za chvilku se jdu mučit s jill, ale nejdřív nahraju obrázky :slight_smile: Tomík s jantarem na krku a pak fotka, která by se mohla klindě jmenovat David a Goliáš, aneb něžný obr - Madlenka 33 kg a Tomík 7,7 kg :slight_smile:
8. únor 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
mina-moc krásné fotečky.
8. únor 2013 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha moc děkuji za hezká slova, ale proporcemi krásná ženská nejsem :frowning2: a proto mučím svoje tělo s Jill :slight_smile: ale díky bohu to cvičení mě i baví.......jen včéra jsem bohužel necvičila, neb jsem měla tak nabitý den a ještě večer přišla kamarádka na nehty, tak jsem neměla kdy. A v deset večer už fakt hopsat nebudu :unamused:
8. únor 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ na co jsou ty jantary??? a pejsek i mimčo super, ale já bych se bála...i když čubina vypadá jako kliďas. ta naše je trhlá, tuhle na malýho málem skočila, když vítala páníčka, kterej seděl vedle malýho na gauči :-/

holky, prosím, pod čím a kde mám hledat tu jill?? já se teda ještě ani neodhodlala k tý proteinový dietě, asi si na to sednu v následujícím týdnu, budem mít doma tátu, má jarní prázdniny..tak budu mít trochu volněji. docela se na to hubnutí těšim, mám totiž váhu skoro stejnou, jako při otěhotnění, ale ideál to teda není... lehce přes 80kg..a do porodky jsem šla s nějakými 93kg.. včera jsme byli v hrabárně ve Zlatníkách, vzala jsem dvoje džíny, super stav, ale spíš jsem myslela něco na lítání kolem zvířat.. jedny za pade :slight_smile:
9. únor 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka no, tak já svou váhu raději rozmazávat nebudu :frowning2: i za 80 kg bych byla ráda...
jill jsem stáhla na uloto.cz je tam víc videí.
Jantar by měl pomáhat při prořezávání zoubků, aby to tak nebolelo, je fakt, že Tomíkovi už leze druhý a nebyl u toho takový cirkus, byl normálně protivný :slight_smile:
9. únor 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mam chvilicku, manza je s obema holkama dole u bazenu. No jsem zvedava, jak to zvladne. Dneska rano si byl zahrat golf, takze jsme se vystridali. Klaire22, proporcemi jsi krasna zenska, pote co budes cvicit s Jill tak urcite kila pujdou rychle dolu. A budes jeste hezci!!! @kammka - ta pani cvicitelka se jmenuje Jillian Michaels, pokud si ji zadas do YouTube vyhledavace, tak se ti urcite najdou 30 Day Shred - Level 1,2,3. Ja to stazeny nemam.
@mina - fotecky moc krasne, Sabi ma ten nahrdelnik mnohem kratsi, vlastne ho ma docela kolem krku. Porad volny, ale nemuze si za nej tahat. No uvidime, zatim si ho moc nevsima a mam pocit, ze ji to ani moc nevadi. Co se tyce spani, tak jsem zadne velke zmeny nepozorovala, dneska treba vstavala uz o pul 7, ale minuly tyden docela sel. Akorat se mi porad budi v noci na kojeni, kolem 3-4 hodiny, nekdy i drive a pak zase treba v 5 - 6, coz me docela zabiji.
Mame tady volno, nebot je Cinsky Novy rok. Zitra prijdou na navstevu kamaradi, ona je Ceska a on je Holandan, tak si alespon popovidam cesky. Holky mejte se krasne. :wink:
10. únor 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak jsem v pátek stvořila dort,docela jsem mi povedl,ale už podruhé nepřežil noc v lednici,vlastně začal tát už v ten pátek,tak jsem si ho vyfotila ještě zavčasu..Jinak jsem dostala kytku tulipánů a peníze,jelikož si chci koupit nějaké lepší hodinky..Včera jsme dort nakrojili a je dobrý,ale ta potahovka je fakt moc sladká a zůstává na talíři,takže se asi vrátím ke klasickým dortům a z marcipánu max.nějaké ozdůbky..Jinak žádná velká oslava nebyla,s manželem jsem se včera pohádala,zas měl tu svoji rejpavou náladu a vyčetl mi kde co,včetně toho dortu co se mi roztekl..Takže jsem s nima odpol nejela na žádnou návštěvu a zůstala s malou doma a popíjela vínko sama.. :unamused: Dnes odpol jedeme ke známým,vezmu jim kus dortu,nebot je ho fakt dost.. :sweat_smile: :confused:
Jinak děti jsou ok,sice máme rýmu,ale dá se to..Spíme dobře :sunglasses:
@mina_ Malej je pořád vychechtaný co?:o)náhrdelník sluší-tak hlavně at pomáhá..Pejsek je teda kus :sweat_smile: :confused:
@klaire22 držím palce s cvičením,večer by se mi taky už nechtělo..já mám ted pauzu,začnu asi zase zítra..ze mě si příklad neberte. :confused:
@dasha Tak to je fajn,že budeš mít českou návštěvu,pěkně pokecejte:o)To teplo a bazén závidím,já jsem tak líná jít v tý zimě ven na procházku,vyrážím hlavně když potřebuju nakoupit.. :confused: :unamused:

Tak pěknou neděli všem,nám včera kjrásně nasněžilo,ale taje to..
10. únor 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je můj výtvor předtím než začal tát..:astonished:
10. únor 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mina_ nadherne fotky:wink: co je to za cubinku?
10. únor 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to jsou narozeniny na draka, snad se to manžovi rozleží a přileze s další kyticí, alespoň :confounded: Krásnej dort, já dorty vůbec nezkoušela péct, ale asi zkusím něco jednoduchého, s krémem, Tomík bude mít v březnu svátek.
Je skoro pořád vysmátej a to je dobře, jen ať se směje dokud může, život bude pak pes. Nejvíc se směje když cvičím a při cvičení na zemi na něj jukám zpoza skříňky, to se může doslova potrhat, to ho ani hopsající slečny na telce nezajímají :sunglasses:
@kamino jo, to kdybych věděla, co to je :slight_smile: je z útulku, je vní pit a něco, někdo říká dobrman, někdo rickgeback, někdo faraon, někdo zase že něco loveckýho.... kdo ví, ale i kdyby byla fialová se zeleným puntíkem, tak je prostě naše :slight_smile: Hlavně je strašně chytrá, jak ostatně směsky bývají a naštěstí i zdravá, je jí 6 a čtvrt roku a nikdo by jí to nehádal, řádí jako pošuk :slight_smile: snažím se jí držet v dobré kondici kvůli kloubům a zatím se myslím daří :slight_smile:

@kammka taky jí občas musím brzdit, je to v případě, že se chce o Tomíka moc starat, jako o štěně, má strašnou sílu v čumáku, tak dávám bacha, aby ho nějak nerejpla a taky musím dávat bacha na dlouhej ocas, který je fakt bič. Ale je to zlatíčko, sama mu strká hlavu, aby jí mohl Tom plácat a tahat za uši a když se povede, tak jí uši žužlá...
10. únor 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ je nadherna:wink: u nas jsou Bobes a Komin taky nerozlucna dvojka:wink:
Holky nestiham vas vubec docitat:wink: zahledla jsem,ze fenomen Jill uz dorazil i sem:wink: i ja jsem podlehla,:wink: jsem na zacatku,budu rada,kdyz ma vaha bude v srpnu zacinat na 7:wink:
10. únor 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino já s jill dřu jako kůň a cvicím i vic, každý den a zatím žádný úspěch a to mám dnes 8. den druhého levelu.... Taky bych moc rada, aby mi váha zacínala číslicí 7, ale to je ještě dloooooouhá cesta, ne-li nemožná:frowning2: :rolling_eyes:
Madlenka je super hafan, je to parťák do nepohody. Před mnoha lety jsem í učila tahat sanky, tak to za rok budeme muset oprášit, kyž bude zdravá. Musím to zaklepat, je asi 2 roky po operaci nádoru... zatím vse ok, tak to snad vydrží, prý to byl naštěstí nějaký nezhoubný, ale rovnou nám řekli, že se stát může cokoli....
10. únor 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. únor 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina krásnej tomík s jantarovým náhrdelníkem k sežrání :wink:

@vormoni jsi šikula, dort vypadá báječně, ten tvůj chlap pořád držkuje, doma krásnou ženskou, dvě pohodový zdravý děti, že ty jsi na něj moc hodná?

@dasha tak to je parádní představa venku 30C a jít se vyčvachtat do bazénku, já se té dovči snad nedočkám

u nás masakr víkend, manža od čtvrtka na biatlonu a já na obě děti sama od rána do večera, Filík jen chovací a řvoucí, i Luci už je z něj KO, a to jsme odjeli na víkend k tchánovcům, že mi pomůžou a stejně jsem měla Filína furt v náruči a koupání a uspávání obou bylo na mě, a že by někdo jel ven s kočárem a já si mohla dáchnout to nehrozilo :angry:
10. únor 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha děkuji moc za milá slova :slight_smile: to mě po hodně dlouhé době potěšilo a mé nula nula velké sebevědomí se trošku zatetelilo :slight_smile: děkuji :grinning:
10. únor 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni hele, tak já taky hlásím už výkyvy.........už 2x jsem necvičila.........jeden den teda vůbec a včéra jsme přijeli z oslavy, já utahaná jak kotě, začala jsem cvičit a ani ne v půlce jsem to vzdala. Byla jsem fakt tak šíleně utahaná, že jsem na to neměla. A dnes uvidím, spíš skočím na orbitrek, dost mě bolí kolena :confounded: je to moc hopsání na ty moje kila na víc, tak dám holt pauzírn na orboušovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni jinak teda dortík PECKA a určitě musel být chuťově luxusní :slight_smile:
10. únor 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino
@mina_ děvčata, kdyby má váha začínala na 7, tak bych si taky pískala :slight_smile: kéž by se mi to povedlo, aspoň do té ségřiný svatby, ale to je 3,5 měsíce a to se mi asi nepovede :frowning2:
10. únor 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ tak to moc drzim palce,at se Majda udrzi. Byla by ji fakt obrovska skoda...
10. únor 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 urcite to zvladnes:wink:
10. únor 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,díky.. :slight_smile: Že bych byla hodná to ani ne,spíš naopak,nejsem žádná puťka, co si nechá líbit blbý kecy,takže se ted spolu nebavíme nebo jen na půl huby,z mé strany..Nejsem tak splachovací jak on.. :rolling_eyes:
Teda ty máš taky tchánovce na baterky,to naši by běhali venku s kočárem určitě,nebo se sáněma,když je nadílka..Jak jsou jim děti vzácné..Ale mají to bohužel daleko..Manžel to koukám vyřešil co..?Příště už tě snad vezme s sebou.. :wink: Jinak už jste zdraví?
11. únor 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,děkuji,dort je dobrý,jako vždy,dělám jen ořechové,takže chut znám,jen jsem ted dala do krému pudink banánový místo vanilkového a je to taky dobrota :sunglasses: Akorát ten marcipán,to je teda sladidlo,většinou zůstává na talíři a končí v koši..trochu zbytečná práce,co?.. :sweat_smile: :confused: Asi se vrátím k dortům zdobených pouze máslovými krémy,ty se zdlábnou do posled.drobečku :grinning: Dnes si snad opět zahopsám...už bych měla.. :sunglasses:
11. únor 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě o hubnutí nemluvte stále stojím na váze 66-68 kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě humáč....
11. únor 2013 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tak to my marcipánové dorty zase milujeme :slight_smile: mňam :slight_smile:
11. únor 2013 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky, doufám, že se máte všechny krásně :slight_smile:
Přišla jsem vysondovat, jak jste na tom s papáním u dětiček? Dáváte už nahrubo namixované? Protože jsem koukala, že ve skleničkách od 6tého měsíce už to tak je... Dáváte kukuřičné křupky? Sušenky?
Určitě jste to tady nějak řešily, ale já prostě nemám tolik času to všechno dočíst :slight_smile:
Jen koukám, že tu řešíte váhu... cvičíte s Jil? Já to zkoušela někdy v říjnu, vydržela 20 (!) dní a pak jsem byla nachlazená a tak jsem se na to vyprdla. A někdy je člověk večer TAK vyřízený (protože jindy než večer se takhle jako prase zpotit nechci :grinning:), že to prostě nejde každý den a znovu jsem se k tomu nedonutila. Ale partner cvičil se mnou :slight_smile: A můžu říct, že oba jsme cítili velkou změnu. Ale už jsme zase jako předtím :grinning:
Posílám dětičky :slight_smile:
Milánek s taťkou a naše princeznička předškolačka (zápis jsme zvládli) před karnevalem :slight_smile:
11. únor 2013 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@mina_ ahoj, hele, co tyhle kalhoty? http://www.slevomat.cz/sleva/83421-zestihlujici-leginy-proti-celulitide-s-turmalinem?_pos=9&_src=undefined
jinak fotku jsem dostala, ale ségře to nejde otevřít ani doma ani v práci, tak se na to mrkne u nás a pošle to dál, tak jen chvilku strpení :slight_smile:
12. únor 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana ahoj, za zkoušku by to stálo, jen se jen těžko vlezu do velikosti 38/42, kdyby jo, tak na cvičení zvysoka kašlu :slight_smile:
Fakt nechápu, jak u toho ty lidi myslejí... zhubnout přeci chtějí hroši jako já.. a oni vylezou s kalhotama na hubeňoury... Právě ty gaťe z UK zaggora dělají opravdu XXL :slight_smile:

To je divný, že to nešlo otevřít, je to dělaný v programu winrar... ale nejdřív se to musí stáhnout do pc, ale to určo víš.. díky za snahu :slight_smile:
12. únor 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ mně se to otevřelo, ale ségra je trochu počítačový analfabet :wink: tu velikost jsem tam četla taky, ale pod tím psali, že je to elastické a jde to i na ženy l/xl (no, ale v bůhví jakém měřítku). já bych si takové gatě musela koupit dvoje - na každou nohu jedny.
12. únor 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana tak to jsme měly stejné myšlenky, že bych si z toho spíchla 2v1 :slight_smile:
12. únor 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neeve Ahoj,máš nádherné dětičky,mají pěkný kukadla,asi po tobě.. :wink: Malej je krásně veselej a sestřička je prostě nááádherná princezna :grinning: Už se těším,až tu moji budu taky strojit za princezny a tak.. :wink: My křupky ještě ne,ale asi by to šlo,jen je koupit..děsí mě ale ten bordel po nich všude.. :sweat_smile: :confused: Já zatím mixuju na kaši,někdy jí to nahruběji dělalo problém,třeba u jabka..ale u teplýho jedem úplně na sr... :grinning:
Nás taky vzali do školy,tak jsme rádi,a v září to vypukne.. :sweat_smile:
Já to s cvičení flákám,tuším s mojíma pauzama to žádný efekt mít nebude,nebo jen minimální,ale mám lepší pocit..Já teda cvičím jedině odpol,vychytat dobu kdy nejsem najezená..večer už by se zas nechtělo mě..A to jdu taky hned do sprchy.. :grinning: Opatrujte se :wink:
12. únor 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek