• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Ahoj holky. Stale jsem bez pc tak jen pisu strucne pres mobil. Vojta lozi rychlosti v
Behu. A uz take tyden stoji s oporou. Vcera byl tak rozdovadeny,ze delal drepy. Od cjvile,kdy jsem zacala pocitatj jich udelal 19.
12. únor 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@neeve ani jsem se nemusela koukat, kdo vložil fotku princezky. Nelča je Ti neskutečně podobná :slight_smile: A i Milan má tvoje oči. Co se týče krmení, tak to moc nehrotím, od začátku většinu jen mačkám vidličkou a když tyčákem, tak trochu, takže je v příkrm vždycky pár hrubších kousků. Zatím dávám příkrm jen v poledne a zeleninový mix s kuřetem, ovoce jsme ještě nedávali. Mám naštěstí stále dost mlíka, tak kojím a přikrmovat jsme začali jen proto, že už by se to mělo :grinning: Křupky a sušenky jsem zažím vůbec neřešila.
Jinak tedy cvičení super, že to s tebou dává i přítel, o to jsem se taky pokoušela, ale nedaří se mi, prý to hopsání není nic pro něj.. I když občas jsem ráda, že se mnou nehopsá, Jill ze mě vykoudí snad všechny bubliny v těle... takže se nechovám zrovna jako dáma :grinning: Dnes mám poslední 10. den druhého levelu a zítra ráno mě čeká měření.... bude nic moc, spíš nic :frowning2: Ale serii chci dokončit, i když mě teď po tom mega hopsání bolí kolena... Makám už s činkama á 1,5 Kg...
13. únor 2013 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ teda jsi hvězda, že už najíždíš na třetí level. jsem zvědavá na to měření, já to na těle ty dva levely teda cítila :slight_smile: ale neměřila jsem se, protože jsem měla v plánu pokračovat a ne zalehnout s nachlazním :slight_smile:
13. únor 2013 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve no, doufám, že se to trochu pohne... váha nic, asi zamrzla... cm po prvním měření taky nic.. podle kalhot to nebude nic, nebo malinkato... bohužel jsem spíše svalový typ a když se jen podívám na jídlo, tak přiberu 2 kg :frowning2:
13. únor 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ty brďo ten je šikovný,to máš o zábavu postaráno.. :grinning:
13. únor 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Jsi fakt dobrá,já každý den nemám šanci,sotva chodím druhý den,jako dnes.. :unamused: včera jsem si zahopsala.. :sweat_smile: Dnes jsme zajeli za kámoškou z porodnice,bylo to prima,prckové jsou na tom dost podobně,jsme spíš drobci.. :sweat_smile: :confused: Tak jsem ráda,že jsme vypadli a pokecali:o)
13. únor 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve náš Tonda polkne jen najemno mixnutý a ještě trochu řidší... před chřípou už zvládal přes hrubé síto pasírovanou dýni ale teď ho to natahuje a kucká se mi..
13. únor 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak co je s váma?Včera jste asi všechny slavily Valentýna,ne? :grinning: My ho jakože neslavíme, ale kdybych nedostala ani kytku,tak by měto asi mrzelo..Tatínek se nějak dovtípil,asi i díky tomu,že jsme se den předtím usmířili..a dostala jsem kytku a mlsání,takže jsem odpol,až odjeli na chatu,vyrazila koupit něco i jemu..Ale nic veskrze pánského jsem neobjevila,tak jsem mu udělala balíček a k tomu nějaké pivko,nealko,jelikož měl před noční...A trefila jsem se.. :sweat_smile: :confused: Jinak u nás nic nového,jsme zdraví a malou jsem konečně objednala k tomu neurologovi,jdeme tam až 20.3.!
Včera jsem taky byla u zubaře,dělali mi nástavbu na korunku,hodina v křesle a poprve otisky-to je ale nechuťárna,udržel tu hmotu v puse a nepoblinkat se!! :sweat_smile: :confused: Ale vydržela jsem to :grinning:
15. únor 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni kdeže Valentyn, toho mi nijak extra neslavíme, ale kytičku jsem dostala... zaše šoupeme s nábytkem... a tak mám všude jako po výbuchu a vůbec nic se mi nechce.Jsem líná jako vandrák v červenci.. Potřebovala bych buď sklem a nebo kontejnej pod okno... máme tu spoustu věcí, které není kam dát. Moje nejlepší zábava dneška je, ležet s Tomíkem na dece a hrát si s ním a on se tak krásně směje :slight_smile:

Dostali jsme příspěvek od prababky na jídelní židličku, tak jsme koupili ze sparu, mají v akci, takovou co z ní jde udělat stolek a židle a musím říct, že kvalita materiálu a zprcovnání nic moc.... a co čert nechtěl, tak včera se našla jídelní židlička po přítelovi a jeho bratrech na půdě u tchyně... takže jsme mohli klidně 800 kč ušetřit..., vrátit už nejde, rovnou jsme ji smontovali.... Dopoledne jsem nebyla líná upéct dobroty, takže máme domácí rohlíčky, bábovku a kringel :slight_smile: a jsem táááák přežraná.. dnes asi cvičení nedám, nemám na to tady ani místo :frowning2: a už vůbec ne náladu...

Tomík se nám už v podstatě nevleze do kočíku a bohužel sporťák nám nejde uplně do lehu, tak netuším co budeme dělat... Tomík ještě nesedí, to je ještě brzy...

Jdu se dokopat k nějaké činnosti... nejraději bych sebou praštila do pelechu a pustila si něco pěkného..
Jsem nějaká zmožená, co cvičím jill, tak mám asi slabší mlíko či co. Tomík anakrmím kolem 23 hod a už ve 3 řeve hlady a pak znovu v 5.... takže začínám být dost nevyspalá... Jinak jsem začala už 3. level a je to mazec, ale baví mě o moc víc než 2, tak alespon neco..
17. únor 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni otisky jsou humus, dělali mi to, když jsem byla malá - na rovnátka... byla to taková hnusná modrozelená hmota... ble...
17. únor 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,ty jo tak máš doma k nehnutí co? :astonished: To znám,sice jsme v paneláku,ale takových krámů taky pár máme a co nemáme doma je před bytem v kumbálu,a tam už je to dost problém otevřít,aby na tebe něco nevypadlo.. :confused: Já ještě malou do korby dám,ale jak se tam nemůže už moc hýbat,tak se jí to nelíbí a musíme hodně ryche vyjet.. :sweat_smile: :confused: Dala jsem jí už větší kombinézu,z té růžové už vyrostla,ale tahle je jí zase dost velká,tak to taky zabere místo..Snad tam do jara vydržíme a pak už budeme doufám moct sedět..Taky už jsem myslela že dovezem sporták,máme ho na chatě.. :slight_smile:
Já teda musím říct ,že to cvičení flákám,od narozenin jsem to dala 1x,jsem pak jak chromá..A o víkendu jsem líná obecně,takže snad zítra to zas zkusím.. :sunglasses:
Tak a je po víkendu a zase vstávat do školky.. :rolling_eyes: ufff...
17. únor 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukam, ze mate podobnou naladu jako ja. Nejak se mi do niceho nechce, premaha me lenora. Mala uz je pekna neposeda, zacala si sama sedat, vsude vleze. Nejoblibenejsi zabava je vyhazovat vsechna DVD, to se pekne posadi a vsechno na sebe shazuje a pak v klidu je pekne oblizuje... No zabava, dela to i s plenama, co mam vyrovnane ve stolku, abych vsechno mela po ruce... Uz otevira suplata a dokaze udelat pekny neporadek.
S krmenim to mam podobne jako Mina, take mi nejak mliko ubylo, kojim porad v noci, dneska v 1:30 a pak v 5 a pak vstavala v 7. Nevim, jak ji to mam odnaucit, ale uprimne kdybych nemela slecnu pomocnici, tak bych byla totalne KO. Vcera jsem kompletne fungovala, bez pomoci, zvladam to, ale je to narocne. Navic vy vsechny mate jeste starosti s tim pocasim, to ja nastesti resit nemusim, ale i tak je to docela narocne. Zacala jsem na internetu koukat na Ctyri v tom, davaji to na CT2 a je to nejsledovanejsi porad, dokonce predbehl Vypravej. Musim rici, ze smekam pred vsemi svobodnymi maminkami, ja mam v podstate manzela, ktery fakt funguje a jeste slecnu v domacnosti, ktera s nami bydli. A musim rici, ze i tak toho mam na konci docela dost. No bude to narocne, az v lete poletime domu, tam se budu muset pekne o vsechno starat sama. I kdyz budeme u babicky a ta mi take pomuze, ale stejne.
Jinak jsme konecne koupili tu jidelni zidlicku, v Ikee je dostali, nakonec jsem koupila obycejnou Antilop, ta stala 49 RM (294Kc) a k tomu tac za 15RM (90 Kc). Musim rici, ze po vsech zkusenostech z ruznymi superzidlickami je tato hodne dobra. Na terase ji muzu kompletne hadici umyt a je jako nova. Mnohem lepsi nez ta superzidle Chicco co jsem mela predtim. Uz bych si ji opravdu nikdy nekoupila, jen zabira misto a clovek nedela nic jineho, nez uklizi. No mala v ni papka hezky, takze jsem spokojena. Zrovna vcera jsem si rikala, jak je to jednoduchy design a fakt to funguje. U Chicca jsem se musela pekne natahovat, nebot ten tac pred ni byl pekne monstrozni, toto je mnohem jednodussi. Jinak co se tyce kocaru, tak ja mam Maclaren, nedam na nej dopustit, je to to nejlepsi, co jsem na deti koupila. Sice uz je pekne jetej, nebot v nem jeste jezdila Anda, ale je naprosto super. Jde uplne do lehu, je lehky, skladny a skvely. I kdyz je pravda, ze v Cechach v zime je to neco jineho, hlavne pokud jsou to tuhe zimy. Ja uz ho mam 6 let a nedam na nej dopustit. Mala v nem krasne spinka, je lehky, skladny, coz je super hlavne v letadle. V Cechach jsem si koupila jeste jeden z druhe ruky (klasicka trojkolka), ale i kdyz krasne vypadal, zabere mi v aute skoro cely kufr a to mam kufr velky. Ale na vozeni v terenu byl super... Jedina nevyhoda u nas s Maclareny je fakt, ze jsou opravdu predrazene a neni jich moc, a pak uz ta zminovana zima. :wink:
18. únor 2013 ve 04:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni u nás je problém v tom, že máme relativně velký byt, ale žádnou pořádnou skříň na bordel... takže dětský pokojík slouží jako skladiště, kumbál a sklep dohromady, je tam fakt vše od malých oblečků, přes kola, letní gumy, žehlící prkno i rakev na auto a nedá se tam hnout, když něco chci, tak je to adrenalinovej sport... a když o něco zavadím, tak chytám spoustu dalších věcí.... tak ohrádku máme postavenou a musím říct, že stejně když jsme všichni tak jsme tam, večeři si hodíme do misky a jíme u Toma, rád to pozoruje :slight_smile: Tak to snad pro něj nebude kriminál, má takové svoje království.
Mě asi nezbyde nic jiného, než nastrojit sporťák, což zabere fůru času... Ve své hlubokomyslné inteligenci jsem totiž sundala všechny potahy z toho a vyprala a uložila a kostra byla u tchyne na půdě.. jenže to bylo, když jsem byla ve 4 měscíci těhotenství, takže si už přesně nepamatuju, jak to oblíknout na tu kostru.. vím že se i něco šroubovalo... Tomík bude bohuže muset vydržet... jen se bojím, že v tom sporťáku bude větší zima... uvidím až to složím do kupy...
Včera jsem taky cvičení vynechala, fakt jsem nemohla, už jsem byla k včeru i protivná, jak jsem padala na držku.. a dnes si naivka myslím, že to odcvičím 2x dopo a odpo, jako náhradu za včerejšek... haha jsem zvědavá..

@dasha tak já původně chtěla taky jen tu obyč židličku z ikea, po tom co si tu psala za zkušenosti, ale příte chtěl takovou tu dřevěnou, co se z ní pak udělá malá židlička a stolek... je to teda kráva velká a zpracování nic moc.... nepřijde mi to bůh ví jak super... bohužel je dělaná v číně.... jako ostatně skoro všechno...
Hele, s tím mlíkem nevím... Méně ho nemám, toho mám dost, jen to možná bude tím, že jak se Tomík víc hejbá, tak prostě potřebuje víc energie a říká si o jídlo i v noci... i když dnes ráno ve 3 jsem ho spíš lehce probudila já, měla jsem uplně bouli na jednom prsu, jak to bylo nalité a fakt jsem potřebovala ulevit... Taky jsem vypozorovala, že nejvíc intenzině Tom pije hlavně v noci, přes den tomu moc nedá, bo kouká kde co lítá... :confounded:

tady je ohrádka a já musím letět přiložit..
18. únor 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ahoj holky,

tak Lucinka skoro po třech týdnech konečně ve školce(nejdřív byla nemocná a pak měli jarní prázky) už bylo načase, sice byla hodná, ale bylo vidět že ji chybí děti, a já s tím naším upírkem na ni neměla moc času.No a manžel po 14dnech zpět v práci(byl jako dobrovolník na tom biatlonu)

U nás katastrofa, prořízla se nám druhá dvojka nahoře(takže upír se vším všudy - má dvě jedničky dole a dvě dvojky nahoře) ale nespííííme - dnes od 21-1h 6xvzhůru, pak si ho vzal manža, tomu se od 1-3 vzbudil 2x a mě pak od 3-5.30 taky 2x , takže s 8měsíčním miminem 10x vzhůru, noc předtím byla v podstatě stejná :angry:

@mina juuuu krásné hrací místečko pro Tomíka

jinak pořád jsme líní, jen děláme paci, paci a říkáme pořád bababababa
18. únor 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina - ohradka naprosto super, moc se mi libi. Take jsem koupila jednu, ale je to docela veliky sestihran, takze to budu muset nejak vyresit, nebot je to docela velke. Tobe se to do interieru hodi moc pekne. Dam sem fotku te me ohradky, akorat se mi to moc nelibi mit tady dole v obyvaku, ale tady Sabi travi nejvice casu - ve svem pokoji mi to pripada divne, jeste je porad u nas v loznici, nebot porad kojim, i kdyz uz jsem premyslela o tom, ji dat do sveho pokoje. To by ale znamenalo, ze bych bud prestala kojit, nebo za ni dochazela do pokoje ji nakojit. No je to dilema, uz je ji sice 7 mesicu, ale stejne.
Koukate nekdo na ten dokument Ctyri v tom? On byl vcera posledni dil, pustim si to na internetu jeste jednou, bylo docela zajimave koukat na ctyri odlisne matky a jejich starosti. Jak rikam, Lucce (svobodne matce) tedy rozhodne nezavidim... Dneska jsem stravila asi tri hodiny vyberem tabora pro malou Andu, az budeme v CR. Ona se desne tesi, ale ted je na trhu takova spousta taboru, ze nevim, kam ji mam poslat a kde jsou dobre tabory. Maji jich spoustu, i jazykove, ale posilat ji do tabora s anglictinou by bylo desne, spise bych ji tam mohla poslat, aby vsechny deti naucila anglicky. Ja bych brala cestinu, to by bylo super. Ale jinak jsem premyslela o nejakem sportovnim, loni jsem ji poslala do in-line skolicky, za tyden se skvele naucila na bruslich a musim rici, ze to bylo super. Mejte se... :wink:
18. únor 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,teda ohrádka je to mega,máte hodně prostoru,tak proč ne?Je fakt moc pěkná a malý se tam může vesele kutálet..:o)My už tu nemáme k hnutí teď a je tu jen deka,a lehátko..Jsme dost na gauči..do toho hracího centra ji ještě nedávám,tak je bokem.. :sweat_smile: :confused: My měli dřív dětský taky jako skladiště,dokud byl s náma v ložnici,pak jsem to pomalu předělávala,a nakonec se tam přesunula postýlka a už tam bydlel... :wink: Kolik mu tak bylo? :confused: Ted tam budu muset ještě nastěhovat Nikolku,to vůbec nevím,jak to vyřešíme,jedině postelema nad sebou.. :sweat_smile: :confused:
Nikolka se nám pěkně kutálí dokonce i z bříška na záda..Cvičíme denně chvilku na baloně tak doufám,že to k něčemu bude...Zvuky dělá a slabiky mi to ještě nepřipomíná,spíš dělá tygra či co.. :grinning: U nás zoubky stále jen dva :grinning:
Tak držím palce s tím dnešním cvičením,já se teda nějak ne a ne dokopat... :grinning:
18. únor 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,teda malá už je tak šikovná ,že ti leze a kramaří?Ty brďo.. :grinning: to my teda ne,ta je ráda,když se natáhne pro něco v okolí,ale lézt -to ne,spíš se tam nějak dokutálí nebo odrazí,když má od čeho.. :slight_smile:
Ten pořad v tv jsem nezaregistrovala,možná jen ukázku a nevím kdy to dávají.. :sweat_smile: :confused:
My ještě krmíme v lehátku,že ještě nesedí nějak stabilně,takže židličku ještě nevytahuju..Ale asi to doklepeme v té po Kubíkovi i když zabírá to místo,jak říkáš.. :unamused:
S tím krmením v noci je to fakt záhul,já to naštěstí nemám a jsem ráda,že se vyspím,páč přes den bych neměla šanci..Ty máš aspon to hlídání odpol,ale využiješ ho na schrupnutí? :confused:
Ta ohrádka tvoje je taky krásná,ty máš přece taky spoustu místa..já mám akorát postýlku cestovní,což je podobné,ale mnohem menší a až budu potřebovat malou do nečeho zavřít ,aby neutekla,tak na ni asi taky dojde.. :wink: ted ji máme ale na chatě.. :sweat_smile: :confused: Tábory jsem ještě neřešila ale známá taky ted nějaký vybírala pro syna ,co má už 7let..Já ani nevím,jestli budu mít odvahu ho posílat,určitě dobré,že se naučí vydržet od rodičů a když jsou u toho takové dovednosti jako brusle nebo jazyk,tak to je plus :grinning: Co já bych si počala bez nich? :astonished: :slight_smile: Ale ted bych stejně tu malou měla u sebe,jen toho velkýho,vid..ale stejně..nejsem zvyklá,že tu není.. :confused:
18. únor 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis ahoj,tak vy už jste takopí upíři co?No krása.. :grinning: Tak třeba už ted bude líp spinkat co?Moc bych ti to přála.. :grinning: To je dobře že malá už je zase s dětma,to víš,že už jí bylo smutno..Jen ,aby zas něco nepřinesla domů,co?... :confused:
Paci,paci jo?To mě malá teda ručičky neudrží..Takže šikulka:o))))
18. únor 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jen kratce. Ten porad Ctyri v jednom davaji zrovna dneska v utery (opakovani) na CT2 v 9:50 rano. Tak se koukejte, pokud budete mit cas. Jinak se da koukat na vsechny dily na internetu - http://www.ceskatelevize.cz/porady/10397777701-ctyri-v-tom/video/ Je to velice zajimave, clovek se alespon podiva, jak to resi ostatni, i kdyz kazdy je uplne jiny. Je take docela zajimave sledovat, jaka silena diskuze se rozpoutala na internetu a jak nektere hrdinky opravdu dostavaji negativni comments od ostatnich - ja je docela obdivuji, ze do toho sly, u nas se totiz vubec nic neodpusti a nektere uzivatelky jsou tak strasne jizlive a zakerne. Pritom to cele vzniklo v pozitivnim razu, aby se konecne ukazalo, ze mit deti proste neni zadna sranda pro nikoho.
Jinak my zuby jeste nemame zadne. Jinak odpoledne ja nespim vubec, jen rano si schrupnu, kdyz uz je Anda ve skole a mala Sabi je s moji slecnou dole. Jinak Ivis jsme na tom podobne, minula noc byla drsna, mala se vzbudila 5x, coz stacilo, na tebe ale jeste nemam. V noci se ji nejak nechce spinkat, krmime celou noc a stejne se budi alespon 2x v noci a vstava v 7 rano, pote co usnula v 8-8.30. No nic moc, ta pretrhana noc je zahul. Paci paci take zkusim, alespon bude umet neco ceskeho.
Jinak s temi tabory, chci najit neco pekneho, kde se ji bude libit, i kdyz mam strach, jak to poznam. Tech taboru je strasna spousta a chci ji poslat do nejakeho spolehliveho, kde nejsou zadni pedofilove apod. Ja vim, ze jsem mozna paranoidni, nase mamci to rozhodne neresily a ja mam jen super vzpominky na letni tabory, ale clovek opravdu nikdy nevi a radeji to vsechno proverim nekolikrat. :wink:
19. únor 2013 ve 02:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,tak pořad jsem prošvihla,ale mrknu na netu.. :wink:
Tak to máš teda těžký s tím nočním kojením,třeba jí fakt lezou ty zoubky?.. :confused: Drž se,i tak musíš být k.o.i kdy si pospíš.. :sweat_smile: :confused: U nás pohoda,zkoušela dnes vstávat v 7h,ale dala jsem jí ztracený dudlík a ještě to zalomila do těch 8hod..Já byla vzhůru,ale :confused: odváděla jsem malýho do školky,a nechtěla jsem aby tam půl hodiny plakala,že už chce najíst..Ještě se to nestalo :wink:
Ty tábory rozhodně prověř,to je uplně normální,kor v dnešní době,bohužel,za našich rodičů to ještě bylo v klidu.. :rolling_eyes:
Já si teprve včera byla vyřídit papíry pro mateřskou,nějak naivně jsem myslela,že nic nemusím a peníze dorazí,ale nedorazily.. :astonished: Řeším na kolik měsíců si to nechám rozpočítat,ta částka je teda bídná,spočítala jsem si,že za Kubíka ta částka byla o 50.000 kč vyšší a to je už pěkný rozdíl.. :unamused: Brala jsem nějakých 7500kč a ted budu ráda za 6tis.. :angry:
19. únor 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@dasha jj, koukám nato i s Luci anebo manželem, většinou si to pouštíme přes net, bo zrovna uspávám Filína.Máš pravdu, beru to také jako zajímavý pohled na mateřství. Ty komentáře jen ukazují úroveň některých ženských v téhle společnosti- hlavně závist :angry: Já třeba vůbec nemusím tu Lucii, kterou všichni obdivují, přitom to je podle mě neschopná ženská, jako v 25ti letech se jen tak poflakovat životem, udělat si mímo a pak se ukazovat jako strašná chudinka, no tohle já prostě nemusím :unamused: U Miky mi zase vadí, že jsou pro ni zvířata více než děti-anebo tak mi to aspoň přijde, i když v tomhle posledním díle její proslov byl úžasný. Petra mi přijde strašně fajn, je soběstačná, dělá zajímavou práci, je vyrovnaná, má uspořádané hodnoty, jen to těhu s Abelem mi k ni nějak nepasuje, i když oba se s tím perou velice statečně. A Věra? S tím chlapem bych nevydržela ani minutu, je to strašnej komandýr, ale ona je naprosto v poho, to že chodí do práce, že si najala trenéra,jako nechápu co v tom vidí všichni za problém,jenom schvaluji,
Takže já to vidím úplně jinak než všechny ty diskutovatelky :wink:
19. únor 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni já si dala těch 7100/měsíčně, tak jsem zvědavá jak budeme vycházet, spíš tedy kolik budu muset brát z úspor, zatím mi propláceli dovču-prosinec, leden, teď ještě vrátí daně ale pak už nebude nic jen rodičák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,tak 7100kč je pěkných,ale to nemáš na 3 roky,že?Já jsem si říkala,že když to dám ted na tři roky,bude to těch 6100kč a konec v únoru,a pak bych zřejmě šla na pracák,pochybuju,že seženu práci a malá bud mít tři až v červenci,takže do školky půjde až od září...A to už bych pak něco musela najít,abych nebyla uplně bez peněz.. :sweat_smile: :confused: No ani na to nechci zatím myslet.. :rolling_eyes:
A daně mě asi letos nehrozí,jak jsem byla na nemocenské celý rok až do porodu,tak nemám nárok..:frowning2:
19. únor 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ téééda, tak ta ohrádka je luxus jako! my máme malinkatou, ale taky dobře slouží :slight_smile: ale do té vaší bych mohla zavřít milánka i s nelčou a to by byl klid :grinning: teda taky nevím kam bych ji dala, jak je to velké? a kolik stála?

přikládám fotečku naší ohrádky a hačacího Milánka :dizzy_face:
19. únor 2013 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vormoni my jsme to počítali a těch 7100 mi vyjde do konce června, takže 3roky
19. únor 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Počkej a z jaké částky to počítáš?Mě řekli, že mám nárok na 220 tis.. :unamused: A to dělím 36měsíci/3roky..nebo je to blbě? :sweat_smile: :confused:
19. únor 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neeve Milánek je úžasný a šikovný jak hačá..jste rychlíci :grinning:
19. únor 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni rodičák mi začal v prosinci 2012 to jsem dostala nějakých 1500,- a do června 2015 to je ještě 30měsíců x 7100=213 000
19. únor 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tom prosinci jsem dostala rodičák jen 1500 protože jsem tam pobírala ještě mateřskou takže oni mi jen dopláceli do těch 7100,-
19. únor 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis A jo,takže to není 36měsíců od ted ale od července ,kdy se narodili a kdy jsme brali těch 5měs rodičovskou vid..Takhle by jsme přetahovali.. :sweat_smile: Mě šlo o to ,brát mateřskou do těch 3let a to je od ted těch 30měs..cca.. :grinning: Tak to jo,jsem se v tom nemohla zorientovat..Vím že u Kubíka jsem taky brala až nějak do srpna..Ale tenkrát jsem už půlroku pracovala,tak jsem to zas tak neřešila.. :wink:
20. únor 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek