• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@neeve Ty bláho, Milda je fakt šikula :slight_smile:
Ohrádku jsme kupovali na aukru, stála 1750 Kč... dostali jsme na ni příspěvek od prababky, dlouho jsme vybírali, zpracování není bůh ví jaký, ale snad to bude stačit... dobrý je, že se to dá variabilně skládat a libovolně ubírat ty pole se šprušlema.. když složím čtverec, tak je rozměr 2x2 m. Má to i vrátka, ty mám tedy pořád otevřený, aby tomík neměl pocit, že je v kriminále...
@ivis @vormoni já jsem o rodičák snad v listopadu, pamatuju se, že byla strašlivá kosa... a na úřadě seděla strašně protivná baba..... já jsem to s přítelem probírala strašně dlouho a nakonec jsme zvolili tu nejkratší dobu, myslím že je to 19 měsíců, abychom vybrali co nejvíc a pak se prostě povede druhý mrně a nebo budeme žít z ruky do huby, z jednoho platu. Máme něco málo našetřeno, tak to snad dáme... výše se dá každé 3 měsíce měnit, takže pokud budu potřebovat zůstat na mateřské déle, tak se prostě rozpočítá zbytek peněz na požadovanou dobu...

Mě teď strašlivě míchá to vyplácení.. když chce stát prachy, tak to musí človíček zaplatit do určitého data, jinak po něm jdou... ale když má něco vyplatit, tak dělá štrejchy... nikoho nezajímá, že se musí platit nájem, energie a je nezajímá, že stát nevyplatil příspěvky....
21. únor 2013 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ Ahoj,tak to jo..přeju vám,at se mrně zadaří,páč z toho jednoho platu to nebude sranda.. :confused: Začněte radši dřív,aby jste nedopadli jak my..ale vy jste podstatně mladší,tak snad ne :wink:
To vyplácení je fakt hrůza,neumím si to představit,nemít peníze našetřené a ted prostě čekat do konce února ,kdy oni můžou poslat dávky,páč je to podle zákona!!!!At jdou do prdele!!!!Zrovna ten kretén ,co to vysvětloval v tv..on jistě čeká na výplatu do konce měsíce,už ho vidím..!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
21. únor 2013 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvám se, že se vám nabourávám do diskuze, ale obracím se na vás jako zkušené maminky letních dětí :slight_smile: Začátkem července se s manželem dočkáme vytouženého miminka, jenže v mém okolí jsou samé děti narozené na podzim nebo v zimě, a já mám tak problém s výbavičkou. Poraďte mi prosím, co jste v létě svým pokladům oblékaly, co se vám nejvíc hodilo, co jste ocenily, apod. Ocením každou dobrou radu :wink: A jinak přeju vašim rodinkám hlavně pevné zdraví, díky Lucka :slight_smile:
22. únor 2013 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj zlatíčka!
Po dlouhé době jsem se k vám zašla kouknout. Vím, flákám to :cry: Denně jenom buď nahraju fotky, něco písnu do fotoblogu, kouknu na KZ a to je vše. Více méně kolem kompu jenom probíhám :sweat_smile:
Vidím, že řešíte finance. Jsem na tom nachlup stejně jako @vormoni . Taky beru 6100kč. No, není to žádná sláva, ale živí nás jakoby manžel (jídlo + bydlení) a já platím z těch peněz dětem pojistky, oblečení, dárky. Není to teda nic moc závratného, ale jsou na tom i hůř.
Jinak Petříček roste, jako z vody. Jídla sní víc, než Bronička :grinning: a hodně toho za den prospí. Není to až taková hrůza, i když někdy je to protivka. Máme první zub, ještě teda ne zcela, ale špičku už jde krásně cítit. Ani protivný nebyl, kdybych neskusila, tak ani netuším, že se klube.
Bronička jde příští týden na mnou vyžádanou schůzku ke klinickému logopedovi. Už jsem z toho špatná, teď žádný pokrok, tak to chci prostě nějak řešit. Už mě nebaví jenom sedět a "čekat, až se rozmluví". Na to čekám už rok a nic. Byla jsem už i pro přihlášku do školky, ale samozřejmě ji nemám, protože je snad ještě nemají či co. Zápis bude duben/květen, ani nemají ještě termín, tak mám začít přihlášku řešit až v březnu. Asi se tam zajdu podívat, abych věděla, jak to tam chodí. I když teda na výběr není, protože dojíždět s dětma do školky jinde fakt nebudu.

@lucka_85 co máš přesně na mysli? Co se týče toho oblečení, tak já třeba vůbec nepoužívala body s krátkým rukávem. Jenom s dlouhým, i když bylo horko, ruky měl bobek pořád studené. Jinak jsem využila i návleky na nožky k body. Jinak si nemyslím, že by mělo dítě jiné nároky, než to podzimní či zimní. Kombinézy a fusaky samozřejmě nepotřebuješ :slight_smile:
22. únor 2013 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen Mně jde právě hlavně o ty rukávky, taky si myslím, že takhle malé mimi ze začátku krátké rukávy moc neunosí, tak jsem si to potřebovala ověřit :slight_smile: Kombinézku a fusak budeme kupovat na podzim, to je jasné :wink:
22. únor 2013 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka_85 já jsem ani na dceru (konec května), ani na syna (1.srpna) krátký rukáv neměla. Ale někdo to používá, mě se to teda příčí, když vidím ty malinké ručky. Neumí si určitou dobu regulovat teplo a tak jim může být v horku i chladno. :slight_smile: Ale toto je spíš asi o názoru. Uvidíš, co ti ostatní holky napíšou.
22. únor 2013 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka_85 jé, ahoj, hned jsem si vzpomněla, jak jsem byla těhu a řešila stejné věci a strašně se těšila na sviště :slight_smile:
body s krátkým rukávám jsme měli mrtě a na nic... zato s dl. rukávám máme do dnes akutní nedostatek.... Jinak, když byla opravdu mega vedra, kdy v nejchladnějším pokoji bylo "jen" 28°C, tak byl Tomík jen v plínce a přikrytý čtvercovou plínkou. Jinak i v létě jsem na noc dost oblíkala, prďolka měl strašně neustále ledové ruce, to máme skoro pořád, takže spíme ve svetru :grinning: Ať se daří!
22. únor 2013 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka_85 ahoj, já jsem první dva měsíce dávala dcerce overálky, protože i když byla vedra, tak jí byla zima. Potom se to najednou změnilo, začala se potit a nosila buď letní overálky nebo kraťásky a bodíčka. Tílka jsem nevyužila, body přes hlavu taky ne, protože jsem se v té době ještě bála oblíkat je přes hlavičku :wink: A vůbec jsem neoblíkala šaty a nic s knoflíkama na zádech. Připadalo mi, že to Stellinku musí tlačit, když jenom leží :wink:
22. únor 2013 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen Ahoj,to je dost,že se taky ozveš:o)Tak to mrknu do fotek,jak rostete.. :wink: Gratulace k zoubku :sunglasses: :grinning:
Já si to nakonec nechala spočítat na těch 7tis,vyšlo mi to,když jsme dělili 31.měsíci...Čekám,až dorazí první dávka,ale jak se zdá spoooouuuusta času.. :astonished: :grinning:
Máte to pěkně rozdělené s těmi výdaji,u nás platí vše tatínek a do domácnosti dáváme oba stejnou částku na jídlo a třeba benzin a co je zrovna třeba..Uvítala bych jiné dělení,ale to asi nehrozí.. :unamused:
Tak at to s malou dobře dopadne u logopeda a pěkně ti ji rozmluví,až budeš ráda vzpomínat ,když povídala méňě.. :grinning: :grinning: :grinning:
Já dnes byla u zubaře,lepili mou první korunku..je pěkná,hladká,ale dala jsem jen stříbrnou,možná až budu mít jednou peníze navíc,dám si udělat porcelánovou.. :sweat_smile: :confused:
Také jsem dnes konečně dostala fotky z ateliéru,dám je do alba,jen ty nej,je jich 25ks.. :slight_smile:
22. únor 2013 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka_85 Já jsem používala i s body krátkým rukávem,ale je fakt že hlavně ven,kde byl větší hic jak doma,a také jsem ale využila peřinku v kočáru a přikrývala jsem jí :slight_smile: Je fakt ,že s dlouhýma rukávama by to asi také zvládla :wink: A mohla jsem ušetřit.. :sweat_smile: :confused: já měla ráda dupačky sametové,nebo body+polodupačky a pak v zimě body a punčošky..Ale i to je málo pro tu naši zmrzlinu,takže dávám ještě tričko navrch nebo svetřík..na ven jsem přidávala teplý svetřík,chlupatý kabátek a pak už kombinézy
22. únor 2013 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni a ty si měla nárok na PPM? Já totiž ne. Počítám na konci roku znovu otěhotnět a pak si to nechám rozpočítat na zbývající měsíce do další RD, tak budou peníze větší. Uvidím, jak to pak vyjde. Takže tobě ještě nedorazily peníze? Vím, že Klárka taky nic ještě před pár dny. Mě naštěstí dorazily, jak měly, ale pro jistotu jsem si už předělala trvalé příkazy.
Já bych stejnou částku nemohla dát na jídlo, protože se mi z RD strhává i naše společná půjčka a spoření pro obě děti. Takže by mi pak nezbylo vůbec nic. Víš jak, když ušetřím, koupím třeba nové tepláky manžovi, nebo něco, co zrovna potřebujeme.
Logopeda jsem si u mudr vyloženě vydupala. Že do tří let se to nemusí řešit. To určitě. Ona je fyzicky v pořádku, nemá ani přirostlou uzdičku nic, ale prostě ne a ne ten jazyk rozvázat. Na to, až na to budu nadávat, se moc těším :grinning: Teď si jenom připadám dosti neschopně.
O zubaři mi ani nemluv. Zazdila jsem jeho návštěvu, tak jdeme všichni až v březnu :grinning:
Těším se na fotky, my do atelieru teď asi ne. Ale později bych taky chtěla.
22. únor 2013 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen Jojo,já dostala PPM na těch 5 měsíců,než jsem otěhotněla jsem pracovala cca 9měsíců což by bylo taktak,abych měla nárok,ale pak jsem šla na rizikáč a to se k tomu naštěstí připočetlo,furt jsem byla zaměstnanec :wink:Takže tak :slight_smile:
Já si teprve předevčírem vyřídila ty papíry,tak počítám,že se kvůli mě nepřetrhnou,nekoukala jsem ted teda na účet.. :sweat_smile: :confused:
My půjčku nemáme žádnou naštěstí,byt je tatínkův,takže platí poplatky,a na jídlo dáváme stejně..Vždycky mi to začne vadit ,když beru míň peněz jak on..takže i ted.. :angry: Ale je fakt že když začnu kňučet,tak platí on..Horší je,že ted má výplatu poloviční než měl na mojí první mateřské s Kubíkem,takže to už tak veselé nebude,kor jak vše furt zdražují.. :rolling_eyes: :unamused: No uvidíme časem.. :confused:
22. únor 2013 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni mě můj skvělý zaměstnavatel neprodloužil smlouvu tak, jak sliboval, takže jsem teď na ppm nárok neměla, i když na první dítě jo. Co k tomu dodat no.
My po svatbě máme peníze společné, i když na dvou účtech. Půjčky máme jenom dvě, tu jednu doplatíme teď a tu druhou co nejdřív v budoucnu. Jako taky máme míň peněz než při prvním, je to znát, ale zase na petříka mám všechno co potřebuju, takže na něho jenom sem tam kupuju pár oblečků a tím to hasne :slight_smile:
Neboj, to nějak půjde, hlavně, že máme šťastné děti :slight_smile: Nemusí mít nejnovější model iphona a kdesi cosi. To by neměli, ani kdybych ty peníze měla :sweat_smile:
22. únor 2013 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen No tak to ti teda pomohl..:frowning2:Já jsem právě nastoupila do nové práce a nsažila se hned otěhotnět,ale nedařilo se nám,celých 9měs..Kdyby se zadařilo,tak bych asi ten nárok neměla..Takže všechno zlé,bylo k něčemu dobré.. :wink:
Holt budeme víc šetřit,ale také si nemyslím,že nějak utrácím a ted se snažím ještě víc nakupovat z druhé ruky,co se týká oblečení a třeba hraček..Na sebe věci máme,tak tam ušetříme
22. únor 2013 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni já právě vždycky nejdřív děti a pak až my. Tím, že malá už tak rychle neroste a oblečení jí vydrží krásně rok, je to o hodně lehčí. Navíc mám pro Petříka dost věcí po ségře, takže náklady skoro žádné. I když teda, co ten náš kluk sní :grinning: Třeba naše sváča, celý banán + celé jablko + 4 dětské sušenky a to zblajzne prosím během pěti minut :grinning: A ještě to zapije 150ml sunaru :grinning:
22. únor 2013 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@neeve bože, to je úžasňák!!!!!
22. únor 2013 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak krásný sněžný víkend všem,to je krása za tím oknem:o))Pokud nemusíte ven a nebo nejdete užívat zimních radovánek schválně.. :slight_smile: Já se chystám na burzu s oblečením a zřejmě půjdu pěšky,páč odházet auto,by bylo na dlouho..ale nechce se mi táááááám... :sweat_smile: :confused: Ovšem co kdyby mi něco pěkného uteklo,že..ufff :sweat_smile:
23. únor 2013 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka_85 mám toho bednu, pošlu, chceš???? nevím, co bych s tím dělala..
jinak asi tak: hodí se bodynka, hlavně ta s dlouhým rukávem.. noovrozenec má mizernou termoregulaci, v krátkým rukávu by mu byla ziminka. určitě nějaká miniaturní bavlněná čapka, bavlněné rukavičky, i kvůli škrábancům..jinak dupačky, polodupky jsou super, na spaní overálky..tenší kabátek, lepší je bez kapucky, na hlavu stačí čapka. hodí se i tenká kombinéza, nic chlupatýho...osvědčila se mi rychlozavinka, ale někomu zas ne...
ale pokud mohu radit, zatím nepořizuj úplně maličké věci.. až jaký bude váhový odhad..když bude mít prcek přes 4kg, moc dlouho by to neunosil, jestli vůbec. taky pokud se rozhodneě látkovat, tak to mimi má pak poměrně velkou prdku a potřebuješ delší bodynka i overálky..nebo pořídit extendory..
za mně nej kombinace na doma: polodupky, což jsou kaťata s ťapkama, bodynko s dlouhým rukávkem, přes to tenký zapínací kabátek... a na nožky ještě nějaké botičky nebo měkké ponožky..podle toho, jak máte v bytě teplo..
24. únor 2013 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak fotky našeho médi v mým albu :slight_smile:
mám je v jiným kompu
24. únor 2013 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen @mina_ @stellamax @kammka Holky, mockrát všem děkuju za cenné rady, já věděla, že se ptám na správném místě :wink:

@kammka A ty už oblečky nevyužiješ? Samozřejmě bych nějaké zachovalé ocenila, přijde mi zbytečné kupovat všechno nové, když to pak mimčo využije jen chvíli a něco vůbec neunosí.. Pokud bys v té bedně našla pár neutrálních věciček (necháváme se totiž překvapit, kdo se v bříšku ukrývá :slight_smile:), ráda je od tebe odkoupím, když tak mi podrobnosti napiš do IP, ať se můžeme domluvit, jsi zlatá :wink:
25. únor 2013 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucka_85 Mrkni třeba i ke mě tady do bazárku. Mám tam kolem 200 kusů oblečení :slight_smile:
25. únor 2013 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:
tak zase pondělí, zas tu budem opuštění bez tatínka až do večera.. já ty pondělky nesnáším..
v poledne honička s odjezdem do Bene na tanečky, minule jsme nebyli, to byla Fany objednaná na logopedii v jiném městě.potom odpoledne zas přejezd do Týnce, kterej je skoro po cestě, mají Sunar pod dvě stovky a ještě akci za 5 krabic šestá zadara..dneska už ji dostanu :grinning:

mám dotaz na maminky, které už vůbec nekojí, jestli tu nějaká taková vůbec je :-O
zajímá mně režim jídlo spánek...
teda přes den, v noci jsme bez problémů, většinou spí celou noc, i když spát chodí dost pozdě, sice ho ukládám s Fany, ale on se kolem půldesáté budí a pak čumákuje a haleká tam, tak si ho beru do obýváku, hraje si a za hodinku si jde lehnout.
ráno se budí mezi sedmou a osmou, udělám mu flašku sunaru, teda ze 150ml vody, plnou lahev nevypil a já to lila psovi.
přebalím , nakrmím, odříhnout, převlíknout... něco po deváté zase do hajan, nejpozději v deset.. budí se před polednem, dostane oběd , masozeleninový příkrm.. toho sní docela dost, množství asi jako sklenička i víc. udělám další flašku, jídlo tím zapije .. lehnout si jde kolem druhé, předtím dopije tu lahev od oběda.. čaje moc nevypije, párkrát si cucne a dost..spí zas tak hodinu a půl, kolem čtvrté dostane jogurt, zapije čajem..po páté hodině poslední šlofík...před ním si dá sunar.. do vany chodí až po ségře, až kolem půl osmé..kaši odmítá, takže po koupačce zase sunar..
odmítá ovoce, ze začátku jedl mačkaný banán, nebo vařené jabko, ale pak to začal prskat..nechce ani jemně strouhané syrové jabko. prostě mu vadí ta sladká chuť :grinning: což je asi divný , co?? :grinning:
takže denně má krom sunaru jen dvě "jídla" , polední příkrm a jogurt, kterej miluje, samozřejmě bílej. kupuju mu čtyřbalení Pilos v lidlu.
máte nějaké tipy na ovocné příkrmy, aby mi to jedl?? má smysl mu ovoce vařit? bude z toho vůbec něco mít, krom vlákniny, kterou v tomhle věku skoro nepotřebuje a ovocného cukru??

co dáváte dětem během dne vy??
Tonda zatím musí mít všechno mixované najemno, takže křupky nehrozí. :-/
25. únor 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

@kammka sice kojím ale i tak - též nejíme ovoce, žádné, kupované, doma dělané a nevím co s tím, v sobotu nám bude už 8měsíců. A my baštíme jen kojo, kojo, kojo asi 10x pak k obědu zelenina - 125g, zas kojo a večer kaše 150ml a pak zas kojo, kojo,kojo :grinning: :grinning: :grinning: A spánek 20h-6h noční spaní - vzhůru nesčetněkrát, dopo spaní 10h -půl hoďky, a pak 14h - 2hoďky spánek v kočárku.

A též vše mixlé, jinak se vydavuje:frowning2:
25. únor 2013 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
od zítřka máme holky burzu, tak se těším, doufám, že se mi něco prodá a že narazím na pěkné kousky :wink: nejvíc mě překvapilo, že z 150ks bylo 10ks Filípkových- oblečení za 1/2roku a zbytek Luci. Jako nechápu v čem ten Filíno chodil, ale je fakt že bodýčka jsem musela vyhodit, bo byly zakydlý od mrkve :sunglasses: a kalhoty jsme měli dvoje, ty pořád nosí a jeden svetr a jednu mikču, toť celá jeho garderoba :slight_smile:

@vormoni nakoupila jsi něco na burze?
25. únor 2013 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás od sobotní noci řádí bacil,Kubík se v noci probudil a úplně hořel,tak jsme dávali čípek i sirup,fakt měl hodně.. :unamused: Pak se mi poblinkal,asi jak se napil studené štávy..páč pak už neblinkal.. :confused: A přes den dopol má průjem..Včera pak docela ok,odpol už teplota zase stoupala,dostal sirup nurofen a nic,takže opět i čípek,to už měl 39,1..a to byla noc před náma..Dali jsme další čípek asi ve 22h a ve dvě ráno už zase hořel.. :frowning2: Takže znovu a pít a čurat a já nemohla vůbec spát,ani za hodinu mu to nekleslo asi až za hodinu a půl to mírně kleslo a pak už dobrý..ale to už bylo ráno..Jsem pekelně nevyspaná,bolí mě šiška..ještě, že malá je ok..Dopol zase lítáme na wc,a jinak se cítí jakžtakž ok(bolí ho hlva,ruce i nohy)..ale odpol zajedeme k dr.pro jistotu..To nám ty prázdniny hezky začaly.. :sweat_smile: :confused: :unamused:
25. únor 2013 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis Ahoj,jojo koupila jsem náké šatičky,tuničky,kabátek..u něčeho menší vel.páč mě přesvědčili že to velikost.neodpovídá,a malá je tak nějak hubená,že doufám,že jí to pak ještě bude :sweat_smile: :confused: Kubíkovi jsem vzala bílou košili,bude se hodit do školy.. :sunglasses: Jinak jsem moc neobjevila,já se v tom numím orientovat,hrabárna není můj svět..Ale těch pár kousků se povedlo a fakt za babku :grinning: pak to vyfotím a dám do alba:o)A co vy,jste zdraví?
25. únor 2013 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Stale jsem bez pocitace,tak se nenuzu moc zapojovat. Jen jsem tu zavadila zminku o rodicovskem prispevku. Ja do dnesniho dne nemam ani korunu a protoze vsechny matky v mem okoli ji uz maji, nakonec jsem zavolala na urad a chtela jsem vysvetleni. Chvili me desili,ze to neni mozne,protoze penize posilali 5.2. A v systemu maji moji davku vyplacenou a pak nakonec dohledali,ze mi celou dobu lezi na skarte,protoze urednice nezadala prikaz na prevod. A ja uz 14 dni skemrala o penize manzela.

Jinak u nas zuby porad nikde,Vojta po 4 uz lozi jako drak a porad se stavi. Uz jsem ho i nachytala na schodech. Dnes porad plakal,protoze ma desnou rymu a proslintal dve tricka. Tak mozna uz ty zuby konecne vyrostou.
25. únor 2013 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka ahoj. Ja nekojim uz mesic. Davam tak kolem sedme kasi, pak
@kammka tak v 22 mliko 180 vody a 6 naberacek. Dalsi mliko davam tak ve tri nebo ve dve v noci a pak v sest rano. To uz i vstavame. Ke snidani kasi nebo presnidavku,pak mliko, pak obed a taky jen hladke bez kousku. Odpoledne banan s nastrouhanymi piskoty, pak mliko a pak uz je vecer.
25. únor 2013 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

jdu nahlásit co u nás nového :slight_smile:

zub se snad už klube, nejdřív byla vidět pidi špičička, ale teď se úplně schovala a Elí má ty dásně příšerně nateklé, ale na dotek je tam pod nimi ten zub cítit :slight_smile:
Stále kojím, ale už jen ráno, před spaním a podle potřeby v noci.........Ale už to na moc dlouho nevidím, tak max. na měsíc a půl. Jestli se do té doby sama neodstaví, tak ji odstavím sama :sunglasses:

Jinak Elí se platí po celém bytě jak drah, péruje na všech čtyřech, ale ještě neleze po kolínkách a ani nesedí.

Ale jak jí rostou asi ty zuby, tak má pořád průjem - nebo prostě řidší stolici. Denně máme tak 3-4 pos*aný plíny. Je to holky normální?????
26. únor 2013 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek