• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kvetinka6 jj, přesně to samé, když něco žvýkám, je to lepší. no ono se to píše, že se nemá nechat žaludek ani chvíli prázdný :sweat_smile:
18. lis 2011 ve 12:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska ahojky, tak to jsme dve bez tehu priznaku... u amalky jsem blila a blila do 14tt a ted nic, se bojim ze je neco spatne ... utz az 8.12.... co ja bych za to dala kdybych zas mela nevolnosti, aspon bych vedela ze je vse ok :slight_smile:
18. lis 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lynette11 ja v tehu upijela colu na zaludek, kdyz jsem mela nevolnosti, jak jsem zacala blit tak uz mi nepomohla ani kola :slight_smile: jako pokud nebudete pit denn 3 litry coly tak to fakt nevadi.... kofeinu je tam malo, cukr mas i v kazde jine limonade habakuk.... ja ji pila a nic se nestalo :slight_smile:
18. lis 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 horka voda (doopravdy horka) je spatne uplne na zacatku jak jsme ted my, ale ja ji taky miluju a taky jsem se tam valela ale pravda myslim ze az po tom 14tt..... ted se ve vane vyvaluju taktez ale ne zas v tak horke....
18. lis 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsem si udělala uklízecí dopoledne a bylo to snad ještě horší s tím mojím žaludkem než cokoliv jiného - hlavně čištění záchodu :zipper_mouth: to jsem myslela, že do něj kromě čistícího prostředku ještě něco osobního přidám.... :grinning: Teď jedu na nákup do města, tak snad tam neohodím kolemjdoucí..... :wink: :sunglasses:
@hypo klidně ti moje nevolnosti předám - momentálně je to u mě vše co řeším - na nějaké kočárky nebo vybírání oblečků nemám ani pomyšlení....... :confounded:
18. lis 2011 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvetinka6 jojo ja si na to zive pamatuju :slight_smile: nevolnosti byli jeste ok, i kdyz dost neprijemne, ale pak jsem zacala blit 5-6 denne a to byl teprve mazec, jsem nemohla z bytu.... utrpeni bylo dostat se k dr na vysetreni nebo UTZ a to jsem se na ne vzdy taaaak tesila :slight_smile: musem me vsude vozit manzel a ja mu blila za jizdy.... no rozepisovat se radeji ani nebudu :slight_smile: ted jak mi nic neni, jen extremne zeru tak je to takovy znepokojujici kdyz vim jak mi bylo s amalkou :slight_smile:
18. lis 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak včerejší obří dávka vymčkaných pomerančů, grepů, citronů, mandarinek a kiwi asi zabrala a je mi dneska líp, dokonce sem i uklidila, protože už to tady bylo fakt neúnosný! Mimi je bojovník a nijak na to nereaguje, zítra začínáme 8. týden, toto letí!
Jinak sem děsně naštvaná na toho mýho chlapa!!!Už asi dva měsíce ví, že máme jet po vánocích na hory, ale až včera napsal šéfovi o dovču a samozřejmě byla zamítnuta, protože ho předběhli jiní!Já se tak těšila, měla to být poslední dovča ve dvou!!!!!!!!!
18. lis 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu teda to měmrzí že ti takhle manžel zazil dovolenou..a myslíš že už není žádná šance aby tu dovčui dostal?

tak jsem malýmu v poledne "nakázala" že mamince není dobře že má dvě hodiny spát....a právě se probudil..přesně po dvou hodinách :grinning: zlatíčko moje..poznamenávám že běžně spí po obědě hodinu...:slight_smile:))
takže jsme si hoidnku taky pospala :slight_smile: a tátu už máme na cestě domů :slight_smile:
18. lis 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo s těma chlapama je to občas těžký... furt nejsou doma a pracují, což jinak nejde kvůli penězům, zapomínají na věci, termíny aj... Takže jsem dost často sama doma svátky, víkendy a termíny nějakých společných akcí stále připomínám a dokud si je nezapíše do mobilu, tak jako bych o tom ani nemluvila.
18. lis 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám prosbu..snad mě tady za to neukamenujete :grinning:
my jsme takový soutěživý a zas soutěžíme v jedné fotosoutěži
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150389243557545&set=a.10150389211542545.350506.368144427544&type=3&theater
budu m,oc ráda když nám někdo dáte vás hlasík :slight_smile: mockrát děkuju :slight_smile:
18. lis 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo ještě ani nevím, kdy půjdu na utz. Počkám taky asi do začátku prosince, dneska jsem teprve 4+5...
18. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz máš ho mít :wink:
18. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz Asi ne, je řidič a jezdit se prostě musí.....chtěla sem ho jednou nechat, aby si na to myslel sám a jak to dopadlo....jeho fakt člověk musí kopat do všeho!
18. lis 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu teda tak je fakt blbý..vběřím že tě to moc mrzí....tak jedině dovču posunout a ať si hned zažádá znovu o něco později...
18. lis 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amadeuska moc díky :slight_smile:
18. lis 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz ja jsem asi tupon ale jak se ten hlas posila??? :slight_smile: jinak hezka foto
18. lis 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak dovca me mrzi, my jeden na hory v unoru a uz se tesim jak amalka vytahne boby :slight_smile: jen doufam ze tam sebou nekde nesvihnu.....
18. lis 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo díky :slight_smile: musíš nejdřív dát líbí se tady https://www.facebook.com/R1Genus
a pak přímo k fotce..moc díky.....po skončení soiutěže si to pak zase odlíbíkuj aby ti od nich zbytečně nechodili zprávy na zeď :slight_smile:
soutěž je do příštího pátku :slight_smile:
moc díky :slight_smile:))
18. lis 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz hus je to :slight_smile:
18. lis 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@semy.cz tak ode me tam mas taky hlas :slight_smile:

holky je vam vic spatne vecer nebo rano?me jen vecer ale nezvracim jen mi prijde ze kazdou chvilku budu a pak to vzdy rozdycham.
18. lis 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hypo díky :wink:
18. lis 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullllka díky
taky mám celodenní pocity......
18. lis 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi je blbě tak nárazově někdy ráno, někdy večer a někdy v průběhu dne. Ale vždy jen blbě, nezvracím.
18. lis 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím a dočítám všechny a vítám nově příchozií a gratuluji k čárkám.
Jo a holčiny, dneska žádné téma o jídle, protože já pak nevím co bych měla snít dřív :grinning:

@semy.cz Krásný stránky, zatím je samozřejmě brzy, ale až bude vše potvrzen a ok tak už se na nákupy těším :wink:
18. lis 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ach ty chlapi, tak doufám, že to nějak vyřešíte :wink: A to jsi se chystala jako na lyže?? Nebála by jsi se o mimi??
18. lis 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já jsem v pondělí objednaná na krev to bych měla byt 4+1 a ultrazvuk cekam prvni tak v 5+5 na potvrzení jestli je opravdu tam kde má být....., tak doufám, že to tentokrát vyjde, další problémové těhu už asi nedám... :unamused:
18. lis 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle to jsme skoro nastejně já budu v pondělí 4+2 :wink:
18. lis 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@golymetr me tabulka ukazuje TP 27.7 tak jsem zvedava jak mi to pak pripadne upravi
18. lis 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cuddle to bys tedy byla v pondělí 4+3 mě vychází termín 28.7
18. lis 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullllka ahopjky Petula...Má ten stejný pocit...pořád jakoby knedlík v krku a pocit,že každou chvíli vyvrhnu všechen obsah svého těla,ale pak se to na chvilku ustálí a je chvilku klid a pak zase od znova...Pro me je nejlepsi tohle vse zaspat,ale je to sileny....Rádno je to casteji a pak jen narazove a vecer zase kdyz se ma jit spat:-///
18. lis 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek