• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni ona se opičí po bráchovi
27. únor 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 to je teda malá dračice. anička ještě takhle pevná není.
@vormoni snad takovou zkušenost mít nebudeš, budu držet pěsti. jinak malá už by si zase dala říct, ale ta prsa jsou fakt prázdná. je to hrozné, že ta laktace už nejde obnovit tak snadno :angry:
@mina_ tomík je opravdu pěkný chlapeček, vypadá už jako rošťák, ne miminko. ale to asi dělají ty dlouhé vlásky. anička má kraťoučké chmýří, ale dneska se jí to nějak zelektrizovalo a vypadala jako malý rákosníček.
jinak tohle je ta moje "zvěř", je to někdy o vánocích :slight_smile:
27. únor 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vormoni @aideen @mina_ ty děti to je strašná tragédie, taky jsem si říkala, jak by se člověk k tomu postavil a jestli bychom to s mužem zvládli ustát :frowning2:
27. únor 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana já vím, že bych to nezvládla :frowning2: člověk tak nějak stratí sílu žít. Nevím, fuj, nebavme se už o tom :cry: Mám to do Frenu kousek a ještě teď mi je z toho zle.
27. únor 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana krásné dětičky :slight_smile: Ten špendlík máme taky, akorát nechrastí, potvora :frowning2:
27. únor 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen děkuju. špendlíky máme dva, jestli chceš :slight_smile:
27. únor 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana v pohodě. Máme k těm dvěma dětem tolik dalších kravinek, chrastítek, kousátek, že bych uživila celý kojeňák :grinning:
27. únor 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen tak nějak :grinning:
27. únor 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana a nějak to popravdě nechápu, jak se ty hračky u nás množí :confused: Na narozeniny a vánoce kupujeme fakt minimum dárků. Svátky řešíme sladkostma. Věci nedostávají jenom tak, každý měsíc. A už toho je plný pokoj :sweat_smile: :sweat_smile: Holt máme moc tetiček, strýčků, dědečků a kdesi cosi :grinning:
27. únor 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak jsem vas uspesne docetla. Nejak jste se rozpovidaly, ale je to super. @petule22 - no vy jste sikovni, uz takto krasne stoji a skoro chodi (i kdyz okolo nabytku). No super. A to je Nikol stejne stara jako Sabi. My tedy lezeme vsude, obcas se pokusi si stoupnout, ale nejde ji to, ale to lezeni uz nam jde. I dopredu. Je velice aktivni, vsechno se ale naucila sama, nikdy jsem ji nepomahala, ani s ni nijak necvicila.
Co se tyce jidla tak papame prikrmy k obedu - vetsinou nejakou zeleninku a pak vecer o pul 7. Ovoce papame take. Mezitim mlicko, ja uz vetsinou kojim jen vecer pred spanim a pak behem noci a rano. Tady je strasna spousta ruznych UM, vubec je tezke se v tom orientovat. Ceny jsou nizsi nez u nas, i kdyz take se tady da koupit organicke mleko od Bellamy za RM 119, coz je na nase asi 714 Kc (900g). Coz je tedy mazec. Ja jsem ale experimentovala s ruznymi mlicky a nakonec jsme na Sustagenu, coz stoji RM 18.20 za 700g, coz je na nase 109 Kc. Coz je super cena a jsem s mlickem spokojena a Sabi take. Vyrabi to Nestle. Nan tu maji take, ale Sunar pochopitelne ne. Stejne se docela divim, ze vsechno pro mimi je u nas mnohem drazsi, treba pleny z Japonska Goon ( a to je super kvalita, musim rici, ze lepsi nez Pampers), tady stoji RM25.90 za 40 ks, coz je na nase 155Kc, coz mi pripada super. A to neni nejaka akcni cena, ale normalni cena. Je tu proste levneji, nevim, proc u nas to je vsechno drazsi nez v Nemecku nebo v UK. Obleceni, pleny, jidlo i hracky... :frowning2:
V sobotu jsme meli ceskou party, seslo se nas tam asi 35, bylo to bezva. Jinak nic moc noveho, hledam stale dobry tabor pro Andu, kdyz budeme v Cechach, potrebuji ji naucit cesky. Ona sice mluvi, ale s chybama. Akorat ze ted toho ma docela dost, ve skole uz musi spellovat slova jako playground a whenever, kazdy tyden maji 10 slov, ktere se musi naucit psat psacim pismem a spravne spellovat (davaji jim diktat). No docela sila. Take nedavno prisla ze skoly, ze tam nechce chodit, nebot se tam musi ucit a delat ukoly.. Ze by radeji byla doma a koukala na televizi. No uz nam to zacina, a to je ji 6 let....Jo a asi se budeme stehovat do baracku, zatim hledame. Je to na golfovem hristi, je tam asi 900 baraku (takove mensi mestecko) a je to tam super. Maji tam i clubhouse s plnym vybavenim (olympijsky bazen, posilovna apod.), ted se tam prestehovala moje nejlepsi kamaradka, takze mame motivaci. Sice stehovani nesnasim, ale zase si rikam, ze baracek bude dobry. A jeste jedno plus, ty baraky jsou opravdu velike a je to vedle skoly, kam chodi Anicka, takze se asi fakt budeme stehovat. Jen ted najit ten pravy.... :grinning:
28. únor 2013 ve 03:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni Elí měla v 6.měsíčích 6 760g, v sedmi nevím, to jsme nebyli na váze. Jdeme až 19.3., ale je to taky nudlička, ale trošku mi přijde, že přibrala, má pupíčka :slight_smile:
28. únor 2013 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha to je výhoda, že když tam jsou věci i jídlo pro děti takhle levné, tady u nás se na tom jak jinak, než rejžuje!!!!! je to fakt nechutný!!!!

já bych se stěhovala hned, okoukala jsem na modré střeše vás byteček a je to teda velká paráda, tichá závist. Tak si dovedu představit, jaký luxus bude asi domeček :slight_smile:

jinak kojím stejně jako ty, ráno a pak až večer před spinkáním a v noci případně :slight_smile:
28. únor 2013 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petule22 téda to je šikulka :slight_smile:
@mina tomík je krásnej bobínek :slight_smile: ty vlásky a ta kukadla :wink:

ta reportáž - no absolutní hrůza, já vím, že bych to nepřežila :frowning2:
28. únor 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha panejo, ta škola to je mazec,já jsem ráda, že nás to čeká až za 2roky. S táborem bohužel neporadím,jedině jí poslat k nám, Luci je ukecaná až hrůza :grinning: :grinning: :grinning:

@klaire22 vy jste žížalky :wink:
28. únor 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis to jsme no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale já ji vykrmím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@romana už se mi narodil jako vlasatec a kdaždej říkal, že to vypadá a ono ne, ještě přirostly, takže se dá nastajlovat slušný číro :slight_smile:
Zaručeně úspěšná hračka - špendlík, taky ho máme, ale Tomíka už moc nebere, asi je to už moc jednoduchý tvar.

@dasha ty bláho, to jsou ceny, o tom v naší kotlině můžeme jen snít... a tiše závidět... no, to je super, že koukáte po baráčku, i když bych oblízla všech 10 prstů, kdybychom tu měli alespoň čtvrtinový byt, co máte teď... hlavně aby byl náš..
Hele, co ty gatě zaggora, máš pocit, že jsou ok a mají nějaký smysl při cvičení? já jsem propásla svou šanci na ně... přítelovo známí přiletí tento víkend, příští se vrací zpět a pak už se do Čech dlouhou dobu nepodívají..
Mají kalhoty nějakou vůli? Myslím jako, kdybych přiblala nebo nečekěně opravdu zhubla, tak jestli se dají nějak přizpůsobit, mají třeba tkhaničku v pase nebo tak?
My kvůli televizi přsunuli Tomíka jinam, neustále na ní čučel a nic jiného ho nezajímalo a to je mu 7 měsíců :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: je to metla lidstva
28. únor 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@mina_ malej je náááádhernej :dizzy_face:
28. únor 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,to je k pláči,jak nás tady na všem natahují..Kde na to máme brát?Já dnes byla malé nakoupit sušenky a 100kč v prd...,ještě je neokusila,budou lepší jak piškotky..taky už dnes rozžužlala tu kukuřičnou žížalu,to bude zábavička..se krásně rozpouští.. :grinning:
Tak baráček jo?No proč ne,když máte tu možnost,a jestli je to taková paráda jako byteček,už ted závidím :wink: A budeš tam mít kámošku,tak není co řešit,i když to balení,si to neumím ani představit.. :sweat_smile: :confused:
Teda chudák malá, co to po ní chtějí v té škole..já nevím, kam tak spěchají,dospělí spěchají ,ale že už i děti..?Přijde mi to přetěžování.. :unamused: Telka je u nás také zábava,hlavně pohádky- co si pouští,ale zase když má jít ven,tak tam si na ni nevzpomene..Ale jak bude muset dělat úkoly místo tv,tak to bude také prostestovat,to nás asi také čeká.. :astonished: :sweat_smile:
28. únor 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Krásné číro má ten váš rošťák:o)Taky jsme Kubíkovi česali pankáče... :grinning: Nikolka to má řídký a k holce se to nehodí tolik jako ke klukovi :sunglasses: Je to fešák a pohodář,dle fotek :slight_smile:
28. únor 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 My taky nejdeme ted v 7.měsících,takže jen na domácí váze a ta říká cca 7kg +-plínka :grinning: Mě přijde furt hubená,i když zářezy na kejtičkách máme a pupík je taky trochu..Jsem ráda,že ji ještě vcelku unesu,bude hůř.. :grinning:
28. únor 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, diky moc za podporu. S temi cenami je to desne, ja to v Cechach docela nelibe nesu, nebot je horsi vedet o tom, ze to nekde funguje jinak. Je mi ale lito, ze misto toho, aby detske veci u nas byly levnejsi, se neustale zdrazuje. Take jsem cetla o tech plenach, no hruza. Behem jednoho mesice narust o 50 Kc? A vlastne vsechno, proste se hresi na to, ze spousta lidi a maminek utrati posledni kacku za sve deti. A ty susenky za kilo jsou toho klasickym prikladem. Mely by stat o polovinu mene, a to nejmene, spise min. Jinak Ivis dekuji za nabidku tabora u vas, mala by to urcite uvitala, jeste by se obe pekne vzajemne priucily jinym recem, Anda by se naucila cesky a Luci zase anglicky...No budu hledat dale, i kdyz ty ceny, treba 6,5 tisice za tyden... ne ze by vsechno bylo jen o penezich, ale to mi pripada docela dost. I kdyz pri dnesnich cenach jidla....
@Mina - ty Zagorry se nesrazeji a ani jsem nepozorovala, ze by se nejak vytahovaly. Zadna snurka na nich ale neni, ale musim rici, ze se do nich musim vylozene narvat, jsou docela tesne. Koupila jsem si M, nebot jsem momentalne v te dane kategorii (velikost 12-14), ale i kdyz zhubnu, tak ze mne padat rozhodne nebudou. To je skoda s temi znamymi z Anglie, posilat postou to by asi bylo docela dost penez (nevim), bylo by dobre, kdyby je nekdo do CR zacal distribuovat, coz take muze prijit. Nebo treba zagorra prijde s nejakou nabidkou na nase slevove kupony, tady jsou take prostrednictvim Grouponu a ten balicek mi dosel z Anglie. Co se velikosti tyce, tak jsou docela tesne, takze i kdyz si koupis velikost L tak je podle me muzes klidne pouzivat i do velikosti 12, coz usuzuji podle te velikosti M, protoze i kdybych byla ta 10 tak bych je klidne mohla mit a nikde by mi to neodstavalo. Mely byste me holky videt, kdyz se do nich soukam... Tuhle me pozorovala Anda pri cviceni a moc se nasmala. Kazdopadne moje hubnuti nic moc, i kdyz pozoruji zpevneni, kila nejak dolu nejdou. Ach jo... budu se snazit i nadale. Spousta holek na ty kalhoty neda dopustit, myslim, ze pomahaji, ale pokud ocekavas nejaky rapidni ubytek, tak to myslim ne. Ja jsem zhubla asi 2-3 kg, podle toho, jestli je to rano, nebo vecer, coz neni nic moc....
Moje Sabi bude mit tak 8.2 kg, to je muj odhad, nebot posledne mela 8.05 a to je nejake 3 tydny zpet. S televizi jsme zavislaci, dokonce i Sabi vydrzi koukat tak 10 minut, jeji nejoblibenejsi je Micky Mouse Clubhouse, na to vylozene kouka. Snazim se tu televizi vypinat, coz s tou druhou cacorkou moc nejde.
Zitra jdeme opet na dalsi prohlidky baracku, je naprosto neporovnatelne, co tady clovek muze ocekavat. Tady nebydli jen v baraku, ale ma k dispozici bazen - olympijsky, detsky bazen, posilovnu, saunu, steam room (paru), jacuzzi, telocvicny s lekcemi aearobik, joga a pillates, restauraci, vlastnim obchodem, tenisovymi kurty, golfovym hristem (9 jamek) - a muzes hrat klidne kazdy den. No to kdybych rekla v Cechach, ze chci neco podobneho, tak se na me vsichni podivaji, jestli jsem se nezblaznila. Jo a vsechny tyto facilities jsou zdarma, stazi ze na tam bydlis. Navic to chci hlavne kvuli tomu, ze je to vedle skoly, kam Anda chodi a ma to chodnicky, kde se da jezdit na kole, behat a vsechno je to bezpecne, nebot tam nejezdi zadna auta. No tak budeme hledat, nikam nespechame, coz je vyhoda... :wink:
1. bře 2013 v 05:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady je fotecka z pondelka. Proste rosteme jako z vody... :wink:
1. bře 2013 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@dasha jééééžiš malá je překrásná :dizzy_face:
1. bře 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasha juuuuu to je panenka :wink: mickeyho klubík Luci taky zbožňuje :wink: to jsou pálky za tábory :angry:

Holky tak naše míry v 8.měsícíh 9550g(a to jsme vážili když byl Filík hladovej :grinning: ) a délka 75cm :wink:
1. bře 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přidávám taky jednu fotečku našeho cvalíka :grinning:
1. bře 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
a ještě už jsme si bookli první dovču v ČR - první týden v červenci jedeme na pobyt pro rodiny s dětmi, pořádá to mateřské centrum u nás v ZR, mají tam připravený program-zpívání, vyrábění.... tak se moc těšíme :slight_smile:
1. bře 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis no vy jste nádherní :slight_smile: A Filda je dle výrazu pěkný rošťák :slight_smile:
1. bře 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klaire22 díííky, lump to on tedy je :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis mě pobavil jeho výraz, na ten bude utahovat nejednu holku :slight_smile: a jéjé, to bude zlomených srdcí :grinning:
1. bře 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasha krásná holčička :slight_smile:
1. bře 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek