• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
Dobré ránko všem.
No tak včera večer to bylo dost zvláštní. Malému jsem dala v 16h lék prospan, co mi doporučila kámoška. No začal být tak ošterný, že jsem ho šoupla do postele s tím, že se stejně za půl hoďky vzbudí. No nevzbudil :grinning: Na zadku nevyměněnou anavku na snappku (savost docela dobrá, ale na celou noc to není :grinning: ), naposledy jedl ve čtyři banán a to snědl jen pár lžiček ... no a pán si chrápal až do půlnoci :grinning: Tak jsem ho přebalila (naštěstí ok), převlékla, trochu opláchla, nakrmila a pak chrněl až do pěti. Jsem za to i ráda, že mu ten lék takhle zabral. Chrchle trochu víc, což ale přisuzuju tomu, že se mu to konečně začalo uvolňovat. No kéž by se to spravilo. Nemůžu do něho takto dostat skoro žádné jídlo. Obědem se mi dusí, i když je to řídké pyré :frowning2: Včera jsem ho měla dvakrát hlavou dolů, abych mu to z krku dostala, jak se mi dusil. Fuj, nesnáším, když jsou děti nemocné :cry:
5. bře 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_
@klaire22 holky, co takhle založit skupinu o látkovkách? Já tu diskusi Látkové pleny nikdy nestíhám sledovat a ty skupiny mi přijdou daleko přehlednější. Co?? :grinning:
5. bře 2013 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen dobrý nápad :slight_smile:
5. bře 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 počkám, co mi napíše Mína, musíme být tři a pak to založím :slight_smile:
5. bře 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen ahá :slight_smile: tak to ju :slight_smile: no se mnou počítej :slight_smile:
5. bře 2013 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
čauky,
tak mám doma dva marody, mají rýmičku,naštěstí anginu mudra vyloučila..začala včera ráno Fany a v noci se přidal Tonda.. aspoň jsme včera odpo stihli ještě prochajdu, protože teď máme zákaz. já si teda myslím, že s rýmou bychom snad ven mohli.. no uvidím, jak se to bude vyvíjet. tím samo padá maškarní, se soplem bychom tam nikomu radost neudělali.
s tou skupinou bych se přidala jako zarytý zastánce obyčejných bavlněných čtvercovek :grinning: a ještě zkuste angetha, ta je do látkovek švihlá jak vy :grinning:
5. bře 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aideen aha, já to napsala a neodeslala..... tak znovu, klidně skupinu založ, já diskusi taky nesleduju, byla jsem tam jen 2x pro radu a jinak nic.... na mě je to tam moc velkej galimatiáš
5. bře 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aideen, UK je fajn, ale ted s tim kurzem libry a take s tou krizi, uz to neni nejlepsi. My jsme bydleli skoro rok v Londyne, pred tim, nez jsme se odstehovali sem do Malajsie. Londyn byl fajn, ale co se tyce penez, musim rici, ze to bylo docela narocne. Hlavne ty palky za bydleni a v podstate za vsechno. Ale urcite se da, pokud oba pracuji, tak se tam zije dobre. Treba se vam neco vhodneho naskytne, ted uz je to hodne otevrene. Mam velkou spoustu kamaradek, ktere v UK ziji a pracuji. Navic je to docela blizko domu, takze to je jeste velky bonus. V Londyne funguje i ceska skola, je tam hodne Cechu. Ale clovek se proste musi otacet... :wink: Na tchyni se vykasli, hlavne si s ni nenech otravovat zivot.
Sabi uz je dneska lepsi, ted spinka, mame tu uz 8.30 vecer. Koukneme s manzou na Homeland, to je takova serie, je to super, vyhralo to Emmy Award za nejlepsi serial. Je to desne napinave, nevim, jestli to uz i u nas bezi, ale az to budou davat, tak to doporucuji... Mejte se krasne...
@kammka, moc hezke fotecky. :wink:
5. bře 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha vím, že naproti mají malé dítě,ale jak malé netuším... oni a náš pan domácí jsou už mnoho let ve válce, takže jediné co přijde v úvahu je říct dobrý den a tím to hasne... bohužel tohle je ves jako vyšitá... místňáci mezi sebe naplaveniny nepouští... až bude hezky, tak budu chodit s tomikem na hriste do prahy - radotína, mám to tam hodku a čtvrt ostřejší chůze s kočíkem... a zpet se třebe vyvezeme busem....
@kammka tak podle toho co píšeš je náš Tomík pěknej učůránek... plenka na novosklad a do toho jedna narovno, nám vydrží jen chvilku... přes den přebaluju co 2-3 hod, když jdeme ven, tak vycpu kalhotovku anavy, aby nám to vydrželo déle.
5. bře 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásí se marod.. :unamused: Ani dnes ještě nejsem fit,přes den mám zvýšenou teplotu a k večeru přes 38st..V noci jsme se slušně vypotila,jsem se vzbudila uplně mokrá.. :unamused: Ráno jsem už vyslala manžu do lékárny,páč mě bolí v krku a při polykání,takže se tam i přeptal co můžu jako kojící...Zatím jsme to zkoušela s citron.bombami a cibul.sirupem a žádný zázrak :rolling_eyes: Takže papkám dál paralen a do krku mám stopangin..A doufám,že už zítra bude líp..Opět jsem zrušila výlet ke kámošce,min.týden kvůli Kubíkovi a ted kvůli mě..Snad ta malá cácorka se tomu vyhne,dnes mi to párkrát kýchla,takže mám obavy..Mimochodem manžel už taky smrká a do krku si stříkal můj nový lék.. :sweat_smile: :confused: Prý prevence.. :grinning: Venku je tak hezky,hned bych vyrazila s kočárem za sluníčkem,ale holt si musím počkat.. :unamused: Chlapi jeli něco podělat na chatu tak jsme doma ženský samy,ale nakoupeno máme..Zkusím něco spáchat k večeři,podle toho jak mi bude.. :sweat_smile:
5. bře 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,s tchýní tě samozřejmě chápeme všechny(aspoň myslím..) :confused: To jsou lidi,co.. :angry: Kdyby byla tak nepřejícná jen kvůli tomu,žes jí asi odloudila syna...Jsou takové závislačky.. :astonished: Ale u ní je zjevně problém i ten chlast a to je věc,která ji nezmění,už asi nikdy a tudíž je jasné že bys jí nikdy nemohla svěřit děti,i kdyby tě v dávné minulosti odprosila a oháněla se láskou k vnoučkům...Nic,nic..jen at si dál žije ve svým světě,ale možná by se jí mělo více naznačit že do vašeho světa i s tchánem už nepatří,aby vám dále nenarušovala život.. :wink:
Ty kaše,to koukám jako blázen na ty ceny...ale ted jen vybrat a aby jim to chutnalo..Já dávám zatím teda večer a je od hami tuším krupicová..příchut vanilková..Je teda fakt, že to leze do peněz a máme ji tak na týden (a to jsem je zatím pořizovala v akci,že vyšly na 54kč/ks.).A tyhle se teda dělají z vody,ne mléka..Ještě kupovat mléko,tak to už by byla slušná pálka...My naštěstí na tomhle ještě ušetříme :wink:
5. bře 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,hele já jsem celkem ve velkém městě,ale nikoho tu neznám,pár maminek ze školky co se pozdravíme,občas poklábosíme na hřišti,ale také bych ráda parťačku,se kterou zajdeme na kafe,na pivo,na návštěvu k nim domů..prostě takovou,jaké jsem měla když jsem ještě pracovala a co zůstali někde v Ph,nebo kolem,nebyli jsme z jednoho města..Nějak mě to na tom hřišti nenapadlo se takhle víc seznámit,nebo to spíš neumím..S kubíkem jsem chodila i na cvičení s dětmi,zase příležitost se víc seznámit,ale ani tam nic víc než pozdrav a obdivování ratolestí při různým výkonech..Přitom si myslím,že jsem dobrá kámoška,fakt :grinning: :grinning: :grinning: Chtělo by to někoho kdo bydlí hned vedle,a hlavně aby měli podobně velké děti.. :sunglasses: To bych chtěla moc,co?.. :sweat_smile:
U tebe by nemusel být problém pan domácí ne?S ním ven nevyrazíte,to bys mohla zkusit jestli se s nimi (s tou rodinkou) potkáte venku a kámoška přes ulici by byla naprostá bomba :grinning:
5. bře 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ahoj,takže další do klubu marodů co?..Ale u těch dětí je to vždy horší..my to nějak dáme.. :wink: Hezké fotečky,kočárek máš asi dost terénní co? :wink: Tak přeju brzké uzdravení.. :slight_smile:
5. bře 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni kočárek je peg perégo s kolama z plný gumy, já kočár vůbec neřešila, kamarádka mi ho nabídla, nad ničím jsem nešpekulovala a brala, je na něm super, že je strašně prostornej :slight_smile: Tondu do něj dávám zabalenýho do peřiny (dětský, to je jasný :slight_smile: )ale je jasný, že to i tak docela drncá :grinning:
5. bře 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana Ahoj,tak divadlo bych si taky dala líbit,v jiném stavu tedy,než ted.. :wink: A na čem jsi byla a kdo tam hrál?Já byla v Ph jen 1x a hned v národním na Sluha dvou pánů a to nemělo chybu :slight_smile:
To můj manžel si ted plánuje hlavně zahradnické práce na chatě,jaro se blíží ,tak se tam brzo nastěhuje.. :sweat_smile: Ale to mi až tak nevadí,až bude fakt teplo,budeme tam s ním :slight_smile: Ale také má v plánu v létě odjet na ryby do norska,když to klapne..což se mi nelíbí,páč já budu zase s dětma a on si užívat..Už byl 2x ve španělsku na rybách a ted zas tohle..Asi holt odjedu k našim,ti budou rádi a možná i někam vyrazím se starými kamarády :slight_smile: Jééé,se mi to najednou nějak zamlouvá :grinning: Jinak bych se samozřejmě mohla sebrat a jet s dětmi někam k moři,ale za prve na to nemám(on si na ty svoje výlety vydělává bokem..)a za druhé je na to Nikol ještě prcek..ale za rok za dva už tím vyhrožovat můžu!! :wink:
Tak držím palce ,aby se vám ty nemoci vyhnuly,je toho ted všude nějak moc.. :unamused:
My také bydlíme ve svém,sice jen panelák,ale aspoň něco..A chatička je dobrá, když se oteplí,to jsme tam byi pořád :sunglasses: Už aby to zas přišlo..:o)
5. bře 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha bylo by to fajn, odstěhovat se s čr. Mě tu kromě rodiny vůbec nic nedrží, nemůžu ani moc říct, že jsem z čr nějak nadšená. Krajina krásná, ale to k normálnímu životu moc nepomůže. UK je mi asi srdcově nejblíž, pak Španělsko, ale to nepřipadá v úvahu. Situace tam není nijak růžová, jak se člověk dozvídá ze zpráv. Uvidíme, kam nás vítr v budoucnu zanese :slight_smile:

@mina_ já musím říct, že mi malý taky moc nečůrá. Na noc krásně vystačíme s vv vel m narovno do fleesáků. A přes den dvě čč narovno do pulek a musím říct, že vydrží dlouho. Až jsem sama čučela :sweat_smile:

@vormoni holka, kurýruj se. Jste na tom dost podobně, jako my. Akorát u nás teda marodime všichni. Ale mě je naštěstí už dobře, jinak bysme tu asi pomřeli hladem a špínou :grinning:
K té tchýni. Já se docela divím, že tchán, na to jaká je huba nevymáchaná, ji neposlal do prd*le. Nebo tak ... možná poslal, jen ona to prostě nemůže pochopit. No uvidíme, jak to bude pokračovat, každopádně doufám, že od ní bude zase na dlouhou dobu klid. A navíc, ona se nikdy neomluví. A víš proč? Protože ona nic špatného neudělala přece :confused: :confused: ono je to totiž asi úplně normální. Jak jinak.
Já si pamatuju, jak jsem Broničce kupovala před dvěma třema lety sunarky a ostatní tady ty kaše a ty ceny byly úplně o něčem jiném :fearful: Nechápu, jak to mohlo za ten čas tak poskočit nahoru! Tady člověk aspoň vidí, jak nás sdírají z kůže. :confounded: :unamused:
5. bře 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha je to na rozhraní strašnic a malešic. když jsme se přistěhovali, bylo tu jen pár výškáčů (asi 3), pár sedmipatrových paneláků a pak takové ty starší nízké domy. o osm let později už to tu vypadá jako regulérní sídliště.
@vormoni jmenovalo se to caveman, byla to oneman show, ten borec teď hraje doktora ve vyprávěj. bylo to o mužích a ženách, jejich komunikaci, ... zapojoval publikum, fakt jsme se zasmáli, ten borec jel dvě hodiny v kuse a to prý měl ještě odpolední představení. byl úžasnej.
tak to muž má wakeboard (deska na vodě), slack line (takovej provaz nataženej mezi stromy a po tom se chodí), skály, ... pokud bychom jeli s ním (jakože nás nechce brát), tak budeme akorát někde sedět a koukat na něj.
chatu máme, ale malinkou a v létě je tam strašný vedro, ale ta zahrada je úžasná.
k našim bych mohla (respektive k ségře), ale ondra tam strašně zlobí.
@mina_ taky jsem tu sama, respektive moje kamarádky už mají děti větší, takže se teď trochu míjíme.
pro tohle by byl ideální návrat domů do brna, moje dvě nej kamarádky z gymplu mají podobně stará mrňata a te´d když jsme tam byli na jarňáky, tak jsme se viděly hned dvakrát a bylo to bezva.
byt - když on je to padesátimetrový krcálek, takže v takovém počtu žádná sláva:frowning2:
5. bře 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukam, ze tu resite kamosky. @ mina ty sousedi by byli nejlepsi, treba tak spatni nejsou? To ze si nesedi s panem domacim jeste neznamena, ze ty na ne musis mit ten samy nazor. Jinak co se tyce kamaradek je to tu OK, kdyz bylo Sabi asi 7 tydnu, tak jsem ji vzala do jedne skupiny, kde se schazeji matky. Jmenuje se to IBU, coz znamena matka a je tam hodne expatu. Maji ruzne skupiny, kde si deti muzou spolecne hrat, maji takove centrum, ktere je zarizene pro mimca a batolata. Plati se jen rocni prispevek, pak ale chodi casopis a kazde utery clovek muze prijit a pokecat s maminkami, kteri maji stejne stare deti. Kazde druhe utery maji takovou kliniku, kde je pani doktorka, ktere se clovek muze na cokoli zeptat, pokud ma obavy apod. Je to dobre misto na seznameni. Chodila jsem tam hodne s Annabellkou, nektere kamosky se ale rozhodly, ze budou mit jen jedno ditko a tak se Sabi je to neco jineho. Cesek s detmi -kamaradek moc nemam, ale ted by se to snad mohlo zlepsit, nebot jedna byvala "kamaradka", mi tady zajistila takovou neblahou "reklamu", takze jsem byla dlouho na seznamu nechtenych. No, ale ted se nastesti stehuje pryc, takze by se to mohlo take zlepsit. No moc bych si to prala, nebot ten cely nas spor byl o praci, na kterou jsme se obe dve prihlasily, ale ona i pres to, ze ja jsem tady byla 5 let a ona 5 mesicu, ja mam MBA a ona ne, tu praci dostala. Bylo to na nasi ambasade. Ted uz jsem ale rada, ze tu praci jsem nikdy nedostala, nebot to byla docela nizka pozice, takze dnes uznavam, ze jejich duvod proc me nevzali, byl fakt, ze jsem byla "prekvalifikovana". Pak jsem si nasla mnohem lepsi praci v mem oboru, takze jsem vdecna, ze to tak nakonec dopadlo :slight_smile: ... Paradox byl, ze jsem te dotycne pomohla se vsim, co jsem jen mohla a ona mi to pak po dvou letech "vratila" i s uroky....No clovek se z te situace hodne poucil, jak se rika, kazdy dobry skutek bude po zasluze potrestan... :frowning2:
Divadlo je super, v Praze vzdycky chodim na operu a do divadla, kdyz jsme zpet, i kdyz ted se dvema detmi uz to bude horsi... Ja mam CR moc rada, tady vam ten domov docela chybi a clovek je rad, kdyz potka nejake krajany. Nastesti sem obcas zavitaji super lidi, takze je moc prijemne, s nekym zajit na kafe.
Romano, ten 50 m byt, to je asi pekna sila, takze to musite pocitat s kazdym metrikem. Urcite to mate ale krasne, Strasnice znam dobre, byvalo tam moc krasne, zelene, ted uz jsem tam ale nebyla, ani nepamatuji.
Vsem marudkum preji brzke uzdraveni, drzte se holky!!!! :wink:
6. bře 2013 ve 03:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,no u nás to jede postupně,a jen doufám, že té nejmenší se to vyhne.. :sweat_smile: Já mám za sebou opět mizernou noc,skoro nespím jak nemůžu dýchat,rýma hnusná.. :unamused: Ale krk se lepší,ten stopangin zabral...a teplota byla jen v noci,tet dopol jsem se neměřila,ale zdá se mi to lepší..Tak doufám,že zítra už budu schopná také nějakého úklidu..Včera jsem akorát zametla to nejhorší,dnes zase umýt wc a okolí a víc po mě nikdo nemůže chtít..Oběd jsem připravila vlastně už včera,ale nikdo ho nejedl,páč na chatě opíkali buřty.. :astonished: Tím líp pro mě.. :wink: A jelikož se opravdu ještě necítím,tak Kubík bude doma i ty posl.2dny,páč se budu chtít konečně prospat,když už snad nebudu tolik soplit.. :wink:
Já už ani nevím ,kolik to stálo za Kubíka,ale mám dojem ,že už tenkrát to bylo dost..třeba mlíko kolem 200kč..a to je fakt dost..Ty kaše když stojí kolem 50kč,to by ještě ušlo,ale jinak děs..!A kolik málo tam toho je?Jak jsou poloviční ty sáčky..!To je tak se vším,otevřeš jogurt a je ho tam 3/4.. :angry:
6. bře 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,no koukám,máte to tam vychytané ve všem..i když tady už také delší dobu fungují různá centra a spolky pro maminky s dětmi,a čím větší město tím více..Jen se tam dokopat jít.. :sweat_smile: S jedním prckem jsem ráda chodila do toho cvičení třeba,nebo plavání,ted už budu řešit,jak to časově půjde ,abych stihla odrazit než se vrátí větší ze školy..Ale snad to aspon 1x týdně dám,nějakou aktivitu ,aby měla společně s jinými dětmi a snad také tentokrát už potkám tu fajn maminku na kafe a víc :sunglasses: A jinak budem chodit na hřiště co máme jak u baráku(ted nově) a nebo kousek dál..Kubík se vyřádí na kole a pár známých už tam také máme :slight_smile:
Tak to je síla ta kámoška,jak tě pomluvila.. :rolling_eyes: Jak tohle někdo může dělat..?To se ti nedivím,že jsi ráda,že se odstěhuje.. :rolling_eyes: Jen ať táhne pomlouvat zas někoho jiného,že..
Opera mi nic neříká,ale divadlo bych brala,také kino bývalo,ted už naposledy před 6lety!!!A i koncerty jsem dávala..jo mládí..bezstarostnost..vrátí se to ještě? :confused: Asi néééé :unamused: ale zase máme ty naše škvrnata,co občas vydají i za dva dobré flmy a jiné stars.. :slight_smile: :grinning: A tak je to správné,ale občas trochu kultury snad ještě zažiju..? :sweat_smile: :confused:
6. bře 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem marůdkům brzké uzdravení, tady zase začínají řádit střevní chřipajzny, tak čekám kdy to zase dostaneme :angry: :angry: :angry:

filino je pořád mega protivnej, tak nestíhám :frowning2:
6. bře 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, teď tu asi moc nebudu, sejří se co může, slušně řečeno, táta musí na operaci s nohou a ještě neví, kolik budou amputovat.. je diabetik a do toho kouří a dost pije, vlastně nasává... teď trpí strašnými bolestmi a už 2 dr. řekli, že operovat nebudou a přehazujou si ho jako horkej brambor... a to mu řekli na Ikemu... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Prý mu teď jde o kejhák, babka je po operaci s okem a taky to není dobrý.... začínám toho mít tak akorát... potřebovala bych si někam vyrazit, odreagovat se a alespoň chvilku se věnovat sama sobě..... je to krize... místo toho, abych si koupila nový kalhoty, tak jsem Tomíkovi objednala 3 plenky, kalhoty snad spravím na stroji....

paááá
6. bře 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina Moc a moc ti preji, aby se vsechno obratilo v dobre a tatka se brzy uzdravil. I babi, aby se ji to s tim okem zahojilo. No nejhorsi je, kdyz zdravi prestane slouzit, ja z toho mam nocni muru. Mamca ted byla na operaci se zlucnikem, chudinka, to jsou pak starosti. To si clovek pak uvedomi, co je vlastne dulezite a ze nejaka "kamoska" mi muze byt opravdu ukradena. Nekteri lidi to tak maji, ze si proste nemuzou pomoci. Ona se navic postavila do role obeti, kdy jsem to vlastne byla ja, kdo byl ten spatny. A to jen proto, ze jsem rekla, ze ona tu praci dostala proto, ze byla mene kvalifikovana a byla tu jen pet mesicu, coz jsem si opravdu dovolila (byla to pravda, clovek asi opravdu nerad slysi pravdu). No kdyby to ona nevytahla po trech letech s jednou kamaradkou, se kterou jsem chtela zajit na kafe, tak bych na ten incident uz davno zapomela. Ona ale cekala tri roky, az mi to bude moci vratit i s uroky... No uplne jako na zakladni skole, misto toho, aby prisla a rekla mi to primo... Nekteri lidi jsou neuveritelne zakerni, cekaji na tu spravnou situaci, kdy si prihreji polivcicku. Co na tom, ze kdyz ona tu byla nova, ja jsem ji vsechno ukazala, predstavila ji moje kamaradky, chodili jsme spolecne vsude apod, pujcovala jsem ji svoji pani na uklid, nebot ona jeste svoji nemela apod. No jak rikam, za kazdy dobry skutek budeme po zasluze potrestani.
Jinak take na me neco leze, mala uz je nastesti dobra, ale me se spustila ryma a boli me hlava, tak koukam, ze ty bacily radi i tady. Jeste ze je tu teplo, v zime by to bylo horsi, nasadim si Strepsils a vezmu si nejake vitaminy (jen C a B), porad jeste kojim, takze si nechci brat zadne silne leky, aby to jeste chudinku Sabi neovlivnilo. Vcera jsme byli na veceri s moji nejlepsi kamaradkou, pekne jsme si popovidaly. Cloveku ty lidi kolem opravdu pomuzou, my se zname uz 6 let a mame stejne stare starsi deti, obe dve jsou Annabellky..
@vormoni - ta bezstarostnost mi vazne chybi, ale ty nase skvrnata take za to stoji. Ale jednoduche to tedy neni... :wink:
7. bře 2013 ve 02:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak hlásím malé zlepšení,teplota už jen lehce přes 37st..kapky na rýmu už mi také uleví na delší dobu a krk jakžtakž...Malá stále bez příznaků.. :wink: Jinak už mě to nebaví to válení,radši bych se šla projít ven na vzduch,ale počasí je už naprd a bude i v dalších dnech..to nejlepší jsme promarodili.. :unamused:
7. bře 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni to je dobře, že je ti líp.
o mě se dnes zase pokoušel zánět prsa, to už by mě kleplo. mně fakt stačí, aby malá chvilku nepila, a už mám zaděláno na problém :frowning2:
7. bře 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. bře 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jsou nase sedacky. Ale asi to moc nejde videt
7. bře 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak je tu pátek a já už jsem vyrazila i na nákup(páč jsem musela),naštěstí už je mi fakt lépe,horečky už nemám,jen tu zatracenou rýmu.. :unamused: Zvládla jsem vyžehlit a ještě budu vysávat až se malá vzbudí,odpadla po poledním kojení a ještě se neprobrala,prdelka:o)Tatínek dnes vyrazil už do práce,takže to musíme zvládnout sami,ale ted už to půjde.. :slight_smile:
@romana ahoj,no to mi ani neříkej,mě malá kolikrtá usnula dřív než vyprázdnila obě a naštěstí z toho nic nebylo,když nepočítám bolest na dotek..Např.včera večer,usnula u toho s pomalým proudem a to ,které ji vždycky překrmí a uspí, zůstalo plné až do rána.. :astonished: A pěkně! :sweat_smile: Ale vydržely jsme to a ted už je dobře:o)
@mina_ ahoj,také ti přeju ,aby to s tátou a babi dopadlo dobře a tys neměla zbytečný stres navíc..To je fakt trošku moc smůly najednou..Drž se..
@dasha Ahoj,a jak je tobě,není nic horšího než marodit v létě,to bylo vždycky horší jak v zimě... :sweat_smile: :confused: Kámošek máš ,zdá se, dost a to je dobře,kor když jsi v cizí zemi,ti až závidím.. :wink:Já už tak dlouho nikde nebyla ani s manželem ,natož s kámoškou,ani nevím koho bych vlastně pozvala,kdybych nedej bože mohla.. :astonished: Páč ty nejlepší nejsou zdejší... :unamused:
@ivis děkujeme a doufáme,že se vám to vyhne..už máte vybráno do alelujáááá... :sweat_smile:
8. bře 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni
@dasha Ahoj holky, připadám si jako ve zlém snu.... doma dělám jen to nejnutnější a musím se do toho dokopávat... a podle toho to u nás taky vypadá... :angry: :angry: na cvičení kašlu už několik dní a žeru na co přijdu... čokoška je teď moje druhé jméno... Tátu v pátek operovali a dnes už ho z nemocnice pustili dom.. přišel "zatím" jen o prst.. domů k rodičům bude chodit sestřička a nohu převazovat a čistit... a pokud bude gangrena pokračovat, tak budou řezat dál.. jen mi přijde divný, že ho klidně vykopnou z nemocnice a ani neví, jestli se to začíná alespoň hojit.. prostě nic..

zase mizím, pokusím se nedo delat... věechno mi trvá tak 5x dýl...
12. bře 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,no to je dneska péče,co..Když tě ani po amputaci chvíli neléčí,nakonec člověk si to platí,tak co..tak už nevím,kam to spěje..Dneska je fakt lepší nebýt nemocný a nic od nich nepotřebovat..:frowning2:Bohužel ve stáří je to nemožné.. :unamused:
To je jasný,že ted potřebuješ energii brát a ne vydávat,tak to neřeš..je ted stejně hnusně a nejen ty nemáš chut na nic...Už jen ,aby bylo to jaro,ale to nám prý ještě nejmíň týden nehrozí...Zas nám tu napadal přes noc sníh.. :angry: No co už,musíme to vydržet.. :confused:
My se byli včera ostříhat u kamarádky,zase chlapi a tentokrát i já..Kadeřnice je to šikovná a stříhá nás zadara,já jí ale chtěla zaplatit...ona že néééé...A to jsme ještě vyfasovali kus dortu z narozeninové oslavy jejího syna.. :sweat_smile: Samo ,že dárek jsme nepřivezli,nevěděli jsme to.... :zipper_mouth: Příště to musíme napravit a koupit aspon pořádný dárek pro kluka,když máma nic nechce... :wink:
Jinak už jsem celkem fit,ještě trochu rýma,ale to už je brnkačka..Tak ať je to tak i nadále a bacily dál od nás,všech!!!! :grinning:
12. bře 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek