• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kamino Přesně moje taktika s hračkama taky. Dělám, že mu jako nadávám, aby to nechal, že je to fuj a on je pak šťasný jako bleška, že si hraje s něčím, co se nesmí :slight_smile: Nejlepší hra je zatím s krabicí od čehokoliv, kterou posunuje po obýváku a hraje si s těma chlopněma na zavírání, pak si chce do krabice vlézt a samozřejmě se převrátí :grinning: :astonished:
HOdně i funguje, že mu dělá radost, že si hraje s Ondrovými hračkami, které normálně nesmí ani vzít do ruky, protože si je Ondra bedlivě střeží :sunglasses:
20. bře 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska ono je to dvousecne,pak kdyz uz to opravdu znamena NE,tak se tomu smeje,takze je to malinko kontrakroduktivni. Docela se mi osvedcuje metoda alternativy,napr.kdyz vidim,ze si to straduje ke kytce a jasnym umyslem oskubat vsechny listy a ochutnat hlinu,tak se k nemu zenu uz s treba plastovou miskou v ruce,reknu NE a okamzite mu nabidnu misku,ze s ni muze klepat. To miluje a obejde se to bez vztekani.Ted jedine u ceho se vzteka a lovim ho po celem byte je prebalovani...to je horor...uz muzu prebalovat jen na zemi,pere se se mnou,nechce byt na zadech...motat ho jeste do latkovek,tak zesedivim...chtela jsem zacit latkovat ted kdyz je starsi,aby si uvedomil mokro,ale to by ale vzhledem k tomu,ze mam problem ho ulovit do jednorazovky,tak to vzdavam...

Jestli chce,jukni ke me do alb,4-8 mesicu a pripadne do dalsiho co pokracuje,tam uvidis Baby Box po Sterboholsku a v tom predchozim je taky par vtipnych fotek :wink:
20. bře 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska jo a tesim se na nejake aktualni fotecky Vojtiska a Ondraska,Vojtik je muj sampion,uz jsem ti ho parkrat chvalila,je naaadherny kluk :wink:
20. bře 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino - Bobes je uzasny, moc hezky video a jak mu to lezeni jde. Taky jsem videla video jak bastite, tedy to je rychlost!!! To nam to tak super rychle nejde, take pokud bych ji krmila mimo zidlicku, tak bych to mela vsude... :frowning2:
@ivis - super, krasne lezete. Jste sikulky.
Nase lezeni je take perfektni, akorat si myslim, ze se bude asi drive snazit chodit, protoze zatimco u vas maji deti puncochacky, tak nase beruska leze po tech velkych dlazdicich (tady jsou ale teple a davaji se sem, nebot pekne chladi), ale ma hola kolinka. Uvazovala jsem o tom, ze bych ji poridila nejake nakolenky, nebo chranice, ale pak jsem to zavrhla, kus koberce mame take, i kdyz ona nejradeji leze do kuchyne, kde je samozrejme dlazba.
@mina - tedy toho tatky je mi tak strasne lito, i kdyz asi se tomu vyhnout neda. Gangrena je vazne svinstvo. U nas v rodine nastesti nikdo tak daleko s cukrovkou nebyl, ale 63 je fakt strasne malo. No mas to trapeni, toho panaka si urcite dej!!
@vormoni - ta prohlidka super, vidite ze delate pokroky!!! :grinning:
My zoubky jeste nemame zadne, klubou se ji dva dole, ale jsou sotva videt. Jeste jsou prakticky v dasnickach.
Dneska se nam vraci tatinek ze sluzebky, tak jsem moc rada. Uz me to doma samotnou nebavi.
21. bře 2013 ve 03:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha diky za pochavlu,Bobes dlabe jak kyselina,hlavne ze ma publikum :wink::wink: ted co chce chodit,je krmeni narocnejsi,tohle bylo na oslave narozenin,tak jsme sebou nemeli zidlicku,ale kdyz jsme doma,tak si mezi lzickami dela kolecko kolem obyvaku,zidlicka zacina byt nepritel,protoze ho omezuje v pohybu :wink::wink: nejradsi by jedl vestoje a jeste lepe za chuze,aby nemusel ztracet cas s otravnym sezenim...asi to bude peknej aktivista..jaksi nevim po kom,protoze my oba s pritelem jsme byli pekni lenosi a to nam zustalo...

S tou dlazbou mas pravdu,kdyz Bobes nema puncochace,tak ma kolena pekne otlacena,jsem zvedava,jak to budu resit az se otepli...Velky Bobo navrhuje mu poridit chranice co maji hokejisti,ale mam obavu,ze se v tak malem provedeni neprodavaji :wink: ja si myslim,ze pri jeho rychlosti snad uz bude brzy chodit a misto chranicu na kolena budeme shanet helmu :wink:

Ty mas taky skvele holky,kdyz stiham to tu proletnout,tak vas moc rada ctu a ve skrytu duse zavidim teplicko a exotiku :wink: mej se krasne a uzivejte si slunicka,tady je pod mrakem,mzi a je zima...brrr fuj tajxl :wink::wink::wink:
21. bře 2013 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Asi máš pravdu, však to nedělám každý den a pokaždé.
A s tím přebalováním máme obdobný problém. Musím mu vždycky strčit něco do ruky a pak rychle přebalit a u oblékání už se motá a nechce vydržet. :slight_smile:
A fotečky určo zase nějaké hodím. Jen jak jsem byla 3 měsíce bez PC, tak jsem nemohla na ty fotky sednout a nahrát je. Příští týden jdeme zase k fotografce, tak budu mít i profi fotky z ateliéru. A díky za komplimenty. :grinning:
21. bře 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
21. bře 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@dociska uz se moc tesim:wink: muj sen bylo hnedooke miminko,tak mam modroocaka a stejne ho miluju:wink:
21. bře 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska presne jak u nas:wink: mycka jede:wink: jsou to opice zvedavy:wink: a Ondrasek jak pomaha:wink: parada:wink:
21. bře 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Hlavně všechno, do čeho jde vlézt :grinning:
21. bře 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska presne...krabice,velke tasky...uz se napasoval i do skrine a strasne se mu tam libilo...jsou to uz vsetecky :wink::wink: a uz me to dost bavi...deti by se mely rodit v pul roce,to uz je zabava :wink:
21. bře 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

tak se zase po delší době hlásím. My byli v úterý u doktorky, ale odcházela jsem pomalu se slzami :frowning2: Eliška je prý malinká a moc neprospívá, má 71cm a 7 320g v 8 měsících. Přitom je samý smích, vychrtlá mi tedy nepřijde, ale nejsme holt dle tabulek :slight_smile: tak musím do malé tlačit prostě víc jídla :frowning2: brali jí krev, abychom vyloučili něco jiného, ještě musím odchytit moč, na což jsem teda fest zvědavá..........no z krve je zatím vše v pořádku, dnes jsem si volala pro výsledky. A moč musím ještě dodat, ale dle mě je to zbytečné, prostě malá míň jí. Je hodně hbitá a tak toho hodně spálí. Nemám pocit, že jí dávám málo, ale zas do ní nechci cpát spousty jídla, když to prostě nechce. jsem z toho špatná :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
21. bře 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Ahoj,no to je divné,já si myslím,že Nikolka je na tom uplně stejně a naše dr.doted nic neříkala,schválně ti napíšu až půjdeme na kontrolu 30.3.Myslím ,že to dr.přehání,kor když je malá spokojená,spinká ti a papá normálně,vše co jí dáš...
Uvidíš,že nic špatné nezjistí,nevěřím tomu :wink:
Ale věřím,že z toho máš špatný pocit.. :unamused: :confused:
21. bře 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Teda Vojtík je fakt fešák,sluší mu to vždy a všude:o)
Tak to máte náročné,že už malé honíte,to já ještě spěchat moc nemusím,ale jak se hodně převaluje,tak třeba na pultě,gauči ji už nemůžu nechat ani na okamžik bez pozoru a pořád jednou rukou přidržovat,hlavně na tom pultě..Co se týká oblíkání,tak je úplně zlatá,vůbec jí to nevadí,ani přebalování..A ani s Kubíkem jsem neměla větší problém..Nikdy žádný řev.. :sunglasses:
21. bře 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Ahoj,koukala jsem na fotečky,pěkné,Bobeš je fakt šikula:slight_smile:Jak je hbitý,tak to asi není pro něj,jen tak ležet a nechat se přebalit..Tak držím palce,ať ho i do budoucna vždy doženeš a chvíli ti posedí:o)
21. bře 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 a mala ti nejak od posledni kontroly zhubla? Co to mas za doktorku? Bobes ma 7390g a 70 cm a doktorka je s nim spokojena. Vykasli se na ni,tohle jsou normalni miry. Pokud se mala hybe,jejasne,ze nebude pribirat kilo mesicne....

@vormoni diky za pochvalu,Bobes je fakt sidlo,udrzet ho v klidu je posledni dobou nadlidsky vykon,abych alespon uvarila,tak jsem ac nerada musela poridit ohradku,protoze radsi nastvane dite,nez oparene...
21. bře 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22malá má v 8mi měsících 6710 g a 66,5 cm...a dr. si jí chválila...takže buď v klídku :slight_smile:
21. bře 2013 ve 20:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2017 (32. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za povzbudivá slova holčiny.

za 2 měsíce přibrala jen půl kila. Nevím, co se jí nelíbí. Eliška je samý úsměv, krásně se plazí, mám ji všude za zadkem, už se začíná pomaloučku polehoučku stavět, je to fakt čiperka :slight_smile: nemám z ní pocit, že by mi strádala, i pandíka má a nějaký ten faldíček. ale nejedeme asi dle tabulek, nebo nevím.....chápu, že nechce nic podcenit, nebo tak něco, ale neřekla bych, že je na tom Elí špatně!!!!!
21. bře 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 - no sice nejsem doktor, ale ty miry Elisky mi pripadaji naprosto normalni. Hlavne ze je mala spokojena, nekdo proste ji mene, a kazdy ma jine geny a jine spalovani, takze bych si z toho nic nedelala. Mozna bych se podivala i po jine doktorce, moc se mi nelibi, ze ti takto, podle me zbytecne, pridelava starosti. Sice jsem u toho nebyla, kdyz ti to rikala, mozna je super opatrna a chce mit jistotu, ale Eliska rozhodne neni nejaka podvyzivena... My naopak mame tabulkove nadpapano, treba ted ji uz kupuji veci na 12 mesicu, protoze se do tech 6-9 mesicu nevejde... Jenze tady se to neda porovnavat, tady je Sabik jako obrice, nebot ty mistni deti jsou takovi malinci bobanci, co ty by dali za vase miry... :slight_smile: Takove to tabulkove porovnavani je podle me pouze prikladove, pokud by mala byla nejak smutna, nemocna apod. tak nereknu, ale z toho co popisujes je to naprosto normalni, prospivajici holcicka. Moje sestra ma maleho a ten nemel 9 kg jeste ani v roce a my uz se na 9 kilo pomalu ale jiste dostavame ted. A Annabellka byla jeste vetsi obrik. Podle me se zacala vice pohybovat a proto ta vaha nejde nahoru. Taky bych byla v klidu, jak ti to tady holky psaly... :wink:
@dociska - kluci jsou nadherni, Vojtisek ma nadherny kukadla... A jak ti Ondrasek pekne pomaha...
@kamino - take jsem o tech chranicich uvazovala, ale myslim, ze to zatim necham, treba vazne pak radeji koupim tu helmu...
No krasne fotecky a videa, pekne nam ta nase zlaticka rostou. Vcera jsem rozbalila dalsi tasku obleceni, tentokrat 12-18 mesicu, tak jsem zjistila, kolik toho zase mam. Clovek uplne zapomene. Treba takove puncochacky a mikiny, to my tady ani neupotrebime. Ale zase se to mozna bude hodit, az budeme v CR. Sice to bude az v cervnu, cervenci a v srpnu, ale u nas stejne muze byt kosa i pres leto, takze alespon budu pripravena....To pocasi vidim ve zpravach, tedy kosa nostra, hnus fialovy, a to uz je skoro konec brezna, melo by byt uz hezky. Vzdyt loni bylo touto dobou tak nadherne... jestli to pujde tak dal, tak velikonoce budou tentokrat na snehu... :unamused:
22. bře 2013 ve 03:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Co to má doktorka za tabulky?? Nic si z toho nedělej. Náš Vojta má je 68 cm a váhu sice o kilo výš, ale i tak to přece není takový rozdíl. Určitě vám tam nic nenajdou. Uvidíš. A doktorka, ať se zklidní. :slight_smile:
22. bře 2013 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@klaire22 tedy tu tvou doktorku nechápu,malá má luxusní míry,tak nerozumím,proč tě musela tak vystresovat :angry:

@dasha to je jasné,že se ti v ČR budou punčošky hodit,možná ještě budeš dokupovat nějaký kožíšek :grinning: :grinning: :grinning:

u nás předchozí noc šííílená, 4h řevu v kuse, byl pak úplně mimo,absolutně na nás nereagoval, a pak vždycky na 10minut usnul a zase řev a tak to trvalo celou noc :frowning2: do toho teploty a ta šílená rýma,no fakt jsme si užili :angry: zoubek už se snad prořízl,dnešní noc už byla lepší,už aby se nám ty zubiska otravný prořízly všechny
22. bře 2013 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky moc děkuji, fakt jste mě uklidnily!!!!!!! to víte, já jak mám první dítě, tak si to asi všechno moc beru a stresuji se. Mě do té doby přišla naprosto normální, půl kila za dva měsíce mi nepřijdou zas tak málo. Mála je prostě hodně pohyblivá. Jak chodíme na plavání, tak je sice nejmladší z těch čtyř dětí, co jsou s námi ve skupině, ale rozhodně nejživější a nejpohyblivější. Naše lektorka na cvíčo má z ní vždycky prču :slight_smile: Co já bych dala za Eliščino spalování :slight_smile:

fakt děkuju za uklidnění :slight_smile:
22. bře 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 ahoj, co se ji prosím tě nelíbí? Mě přijde ta váha ok a Nikol ted taky přibrala za dva měsíce necelého půl kila a dr to nijak nekomentovala a byla spokojená...se na ni vyprdní, na kačenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my dnes byli s výsledkem od neurologa u naší pediatričky a jak jsem se obávala,ta to vše zase viděla jinak a samozřejmě špatně..:frowning2:Malá si u ní nesedla,nezapojuje dobře břišní svaly,nevzala si na bříšku hračku do jedné ruky(aby byla opřená o tu druhou a balancovala..)a ani jí neukázala jak popolézá..Takže se hrozně divila,že nás neurolog neposlal na rehabilitaci ale jen na ukázku nějakých cviků aby jsme neměli pak při chůzi ty problémy se šmajdáním..Jdeme tam 3.4.tak uvidíme...Na kontrolu půjdem zase za 2.měsíce..
No a když jsme přišli domů tak nám malá předveda vše,co v ordinaci odmítla...Sama seděla,bez opory aspon na chvíli,hračku si vzala jednou i druhou rukou bez problémů a to že se plazí vím dávno,ale prostě na povel jí to nešlo.. :sweat_smile: :confused: Mě je jasné že jsme pomalejší a opožděné proti dětem v našem věku,ale beru to tak že není každé dítko stejné a že se to holt naučíme třeba o měsíc později než uvádějí chytré knížky...
Nebudu se proto stresovat,a počkáme si co nám ukážou na cvičení :sunglasses: :wink: :wink: :wink:
22. bře 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někteří doktoři jsou fakt praštění. Co se pohybu týká, tak ondra v 8 měsících se akorát tak otáčel, teprve se začínal plazit. sedět a lézt začal až o měsíc později. anička je na tom teda líp, leze už skoro měsíc, staví se a obchází, teď se začala pouštět do prostoru, ale třeba správně si sednout (tzn. z kleku přes bok) ještě neumí.
a co se týká té váhy, co trápí klaire22, to je fakt vrchol. to přece není ukázka prospívání :frowning2:
my jsme zase všichni nemocní, krom aničky máme atb, rozbilo se nám auto, no ....
_mina tatínka je mi moc líto, život je někdy neskutečně krutej :frowning2:
22. bře 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni hlavne ze to mala dela,vi jak na to..par cviky se nic nezkazi ale je to stejne vopice,zkratka se nechce predvadet:wink:
22. bře 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 buď v klidu.. holt to vysportuje, pokud jde o paní doktorku, fakt nevím, jak by ona cpala do tak malýho dítěte jídlo, když nechce..

@vormoni tak náš Tonda ve skoro osmi měsících sice pase, ze zad jde na bok, víc se ani nesnaží, ale když do něj dloubnu, tak se skutálí a opře o ruce, taky se snaží cpát na břiše kolínka dopředu zároveň s protilehlou ručkou, takže správně, ale toť vše, max se stočí do strany, rozhodně se nehne vpřed.. takže se asi mám bát, podle toho, co tu čtu, že mi řeknou, že je retard??? fakt žasnu, co někteří doktoři nevymyslí.. Tonda naproti tomu komunikuje, vymejšlí a vyrábí různé zvuky, intonuje, dokonce se ručkama natahuje po tvářích a hladí, chytá nás za nosy.. prostě jinak mi přijde ve všem v normě jen je prostě línej jak vandrák v červenci.. no, v úterý jdem na ko v osmi měsících, taky nás budu objednávat na neurologii a rhb..prostě některé děti jsou hooodně zrychlené, chodí v devíti měsících, jiné si v té době teprve sedají, já nevím, proč by to měl být problém...
jednou budou chodit do školy a na tělocviku jedni předvedou výmyk, stojku nebo přemet a jiné zmáknou sotva kotrmelec.. no a co??? holt někteří lidé jsou mrštnější, než jiní..

jinak jsme byly s malou včera u zubaře, má opravené dva kazy, já zaplombovanou díru po vypadlé plombě,byla naprosto úžasná, bez injekcičky, dr. to s ní suprově zmákla, a to si napřed ani na to křeslo nechtěla sednout, rozplakala se.. ale pak se nechala přesvědčit a vše bylo ok, žádný problém.. hezky držela papulu dokořán, dokud nebylo hotovo. koupila jsem jí tykadla na maškarní, máme jít zítra, měli jsme jít s kamarády, ale kluk jim onemocněl, dneska po návratu ze školky odpad s horečkama.. takže jedem sami, do vesnice, kde jsme nikdy nebyli, kde nikoho neznáme, snad nás nevyženou...
22. bře 2013 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslim si, ze nejake preucene tabulky muzeme nechat spat. Ja muzu posuzovat jen dve deti, Anicka treba ve veku Sabi jeste nestoupala, a Sabi to v podstate zvlada uz od zacatku 8. mesice. No a co, Sabi mi nechce moc jist, dostat do ni nejake jidlo je docela tezke, ale treba s mlikem problemy nemame. Kazde dite je uplne jine, a take ma vlastni rezim, ve kterem se vsechno uci. Kluci vetsinou byvaji trochu pomalejsi, ale neni to pravidlo. Takze bych to tolik nehrotila, vsichni jsou proste jini a byla by to nuda, kdyby se vsichni projevovali a vyvijeli uplne stejne, ne? :wink:
@ivis - tak ty zuby, to je svinstvo... hruza, doufam, ze uz se nam prorezaly, mame dva dole, uz se daji zretelne nahmatat a jsou i videt. No snad nam na chvili daji pokoj, minula noc skoro OK, usnula v 9 vecer, pak se vzbudila ve 4 hodiny, dostala nabumbat z flasky a pak spinkala az do 7.30. Kdyby to takto bylo kazdy den, tak bych byla spokojena. Ale vecer jsem ji nechala v postylce a proste jsem zavrela dvere a nebyla jsem s ni, pet minut byl docela rev, ale pak ustal a kdyz jsem ji prisla zkontrolovat, tak spinkala v rohu postylky, skoro v polokleku, ale spinkala. Tak nevim, dnes budu aplikovat stejnou metodu, bude se muset naucit usinat sama a zvyknout si, ze ji porad do naruci brat nebudu. I kdyz se priznam, ze mi to rvalo usi... Jeste ze to zezhora neni tolik slyset, v malem prostoru by to bylo horsi. Vcera jsme podepsali smlouvu na novy baracek, takze se budeme 15. stehovat. Dneska jsme si vyzvedli u kamarada, co dela v transkontinentalni stehovaci firme krabice, bublinkovou folii a lepenky. Jsem rada, ze je mame zadarmo, tyhle stehovaci veci jsou docela drahe, pamatuji se, ze jednu krabici v Baumaxu v lete jsme kupovali za 40 korun, coz bylo desne... :wink: Po Velikonocich to asi vypukne...
23. bře 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romana život je fakt svině...

nakonec mu nohu uřízli pod kolnenem a čekají jestli se to začne hojit a když ne, budou řezat dál.. a to jak se tam o něj starají raději popisovat nebudu, je mi z toho dost blivno, nadstandard si dovolit nemůzeme... jen jednu vec napisu a to, že človeka po akutní amputaci mají vedeného jako chodícího pacienta a tudíš na něj totálně s.e.r.o.u... fakt nemůžu... mám to k němu do špitálu 1,20 hod a od pátka jsem tam každý den a dnes chci upéct, protože říkal, že by si dal perník a po obědě tam jedu zase.. tomík začíná kašlat a to ho dost nabaluju :frowning2: a samo ve špitále jsem byla důrazně upozorněna, že by tam tak malé dítě nemělo být.. ale co mám dělat, když chci tátu vidět, nemám hlídání a Tomík ho teď v podstatě drží nad vodou, protože s nikým v podstatě nemluví a má strašný pohřební řeči...

@klaire22 s tou váhou bych to taky neviděla tak hrozně, tak prostě poroste pomalinku, ale zase na druhou stranu, je lepší mít starostlivou mudru, než nějakého flinka... jako máme my... ta nic neřeší a ani se neptá, jak tomík prospívá, stačí jí, že za měsíc přibral 700 g.... ve středu jdeme na osmiměsíčku, tak uvidíme co bude...

Jinak se Tomík zběsile houpe na kolínkách a občas si dřepne dozadu a udělá žabáka :slight_smile:
25. bře 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ už jsem se z toho oklepala.....když se na ní podívám, jak je puclíkatá (mě teda přijde), spokojená a vyřehtaná, tak prostě vidím, že jí nic nechybí a že se nebudu zbytečně trápit. Souhlasím s tebou, jsem taky ráda, že se mudra stará a nechce nic podcenit.....je fakt, že ona to vidí vše zvenčí, s Elí není každý den a na té prohlídce se Elí zrovna moc nepředvedla....řvala jak tygr a natahovala pořád ke mě ručičky, to běžně fakt nedělá...takže v tu chvíli asi moc jako spokojené mimi nevypadala.

ale na druhou stranu mě to všechno docela vyděsilo a i jsem si pobrekla, že jsem hrozná máma, že malé nedávám najíst....i když jí pravidelně......sice né moc, ale jí.
25. bře 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek