• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@mina_ ještě důležitá věc: ta domácí péče je podle rozsahu potřebné péče na pojišťovnu... :wink:
28. bře 2013 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka super, díky, juknu na to. To jsem rovnou řekla v nemoscnici, že náslenou péči nezvádneme sami a i kvůli tomu, že vím, že cizíme člověku se tolik neodmlouvá... mám už takové zkušensoti s babkou a přítelovým dědou.. my jsme pro mě blbci, ale někdo cizí, kdo přijde je svatej a má pravdu s velkým P... a hlavně mamka by to určitě nezvládla, sama si s doktory užila svoje a je od mých dvou let v inv. důchodu... a já tam nemůžu pořád jezdit.. takhle je to pro ně výlet na cca 7 hod.. a to je v podstatě jen otočka - ještě, že kojím, neumím si představit, že bych v těhle mrazech někde hledala místo pro ohřátí jídla a pod... a to mě mudra na středeční kontrole od kojení v podstatě zrazovala, jako že mám kojit jen ráno a večer, popř v noci a vše ostatní nahradit jídlem.. ani mě nehne...
Tomík jinak spí celkem dobře, jen ta jedna noc tedy stála za to, včera už o bylo lepší a dnes ok. Zjistila jsem zajímavou přímou úměru, pokud cvičím, tak se Tomík budí nakrmneí 2-3 za noc ( 23 hod, 2-3 hod a 5-6 hod) a pokud necvičím tak nakrmín mezi 22-23 hod a Tomík se probudí kolem 6 hod ráno, nabaští se a pak si chvilku brouká a pak ještě zabere a chrní klidně do 9:30 hod.. takže cvičení budu muset přerušit, abych alespoň pořádně spala....
29. bře 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ přesně, vlastní rodina není tak respektována a taky si nedovolí být na maroda přísná...s tím cvičenímxkojením...asi se ti tělo vyčerpá a mlíko nemá potom grády.
29. bře 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my máme za sebou divnou noc,malá začala večer brečet,nechtěla už ani poslední kojení před spinkáním,nic nepomáhaoa jen konejšit a houpat,byla už dost unavená...asi to byli prdíky nebo zoubky,fakt nevím,když už usnula,takk za půlhodky zase pláč..Párkrát si poprděla ale asi jí to moc nepomohlo..Asi v půl jedné jsem jí měřila teplotu,měla jen 37,5 ,a tak jsem jí dala jen půlku čípku paralenu,co kdyby to pomohlo a pak už jsme spaly do rána..Ale měla jsem ji u sebe,pro jistotu,abych nemusela vstávat k postýlce když zapláče...Dneska je ok,samý smích,kakala normálně a zub nikde..Tak nevím ,co to bylo ,ale na 8.měs.kontrolu jsme nešly,necháme to na úterý:o)
29. bře 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Taky máme nějaké uplakané a nevrlé období. Trochu mě to vyčerpává. Jo dětičky jsou záhul.

Jo a rozešla jsem se s manželem. O rozvod sice hned žádat nebudeme, ale manžel se bude stěhovat a já zůstanu s dětma v domě. :unamused:
29. bře 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska ježiši, moc sem nechodím ale nevšimla jsem si že byste měli doma problémy????? :fearful:
30. bře 2013 ve 03:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petule22 Měli. Jen jsem to nikde neventilovala. Možná jednou jsem se tu zmínila, ale jinak jsem to tu neřešila. :frowning2:
30. bře 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ahoj,tak u nás to bylo včera už dobré,spali jsme jako obvykle,bez pláče:slight_smile:Tak nevím co to bylo..:astonished:
Dnes jsme byli po roce opět v hospodě ne velikonočním zeleném pivě,tentokrát už tam s náma byly obě děti osobně,minule byla malá ještě v bříšku :grinning: Jsem zrovna říkala manželovi,že škoda že nejsou vellikonoce víckrát do do roka,že by nás mohl zas pozvat..Fakt něco,v hospodě 1x za rok-je to normální? :grinning: :sweat_smile: :confused:
S tvým manžou je mi to líto,psala jsi, že tě občas pěkně naštval a žes o rozchodu uvažovala..Mě to tak přijde že se mu nelíbí,že na němcnejsi závislá,že jsi soběstačná,kor když máš ted tu práci..?
Někdy je to lepší,jestli je doma moc dusno.. :unamused: Ale lehké to asi nebude,máš rodiče na hlídání blízko?Drž se..
30. bře 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Rodičům, mě i ostatním se ulevilo, že jsem to konečně udělala. V rodině mám oporu a pomáhají mi. Takže je to fajn a jsem v pohodě. :slight_smile:
30. bře 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dociska to je moc fajn že ti rodina stojí po boku a respektují tvé rozhodnutí :slight_smile: myslím že víš co děláš a mělo to opodstatnění....takže ti moc fandím :slight_smile: jsi silná žena
31. bře 2013 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak mamky,veselé velikonoce všem!!!A to, že sněží ingnorujme... :sunglasses:
31. bře 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@dociska podle toho, co jsi zmiňovala, bude ti bez chlapa líp, menší útrata za žrádlo, míň prádla na praní, míň čurbesu po baráku, na práci kolem baráku stačíš sama a děcka stejně neobstaral... tak co..
1. dub 2013 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@docistka je mi to lito,takovi skveli kluci,zena a on si toho nevazi...ale jak psala @kammka nez lempla,to radsi sama...ja jsem blb duveriva a verim,ze mu jeste docvakne co ztraci...

Vsem krasne Velikonoce vsem,nevim, jak se slavi v exotice @dasha :wink: ? Ale ja uz si jdu vycpat zadek :wink:
:wink:posilam ukazku mych vytvoru:wink:
@mina_ Moc drzim palce,at to zvladnete,vimvjak je to tezke....ja si minuly tyden dozvedela,ze muj milovany strycek ma rakovinu,bohuzel jedna z nejblbejsich kombinaci...slezina a jatra a jiz tam jsou metastazy,takze je to jen otazka casu...Bobese zatim videl 2x :frowning2::frowning2:
1. dub 2013 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky - tak jsem vas docetla.
@ dociska - s tim manzou me to opravdu mrzi, ale asi to nebylo prevratne, nebo unahlene rozhodnuti, ale spise dlouhodoba zalezitost. Je to fakt smutne, ale asi je to tak lepsi, spise ukoncit vztah drive, nez az deti vyrostou. Porad jeste jsi mlada a mas cas na to, najit si nekoho jineho, kdo te bude mit rad a detem a tobe bude oporou. Hlavne ze mas podporu rodiny a ted tu praci, to ti spise tu zmenu usnadni. Sice nevim, co za tim vsim je, ale treba vam odlouceni take pomuze. Znam spoustu lidi, kteri jsou ve druhych a vice vztazich a dari se jim mnohem lepe. Kazdopadne se drz, nemas to jednoduche.
@kamino - krasna velikonocni vyzdoba. Jinak tady se zadne pondeli nedrzi, zadna pomlazka. To je specificke jen u nas. Kostely tady jsou, takze clovek muze klidne na bohosluzby zajit. Vajicka jsem obarvila, sice je nemam tak krasne jako ty, ale barevna jsou. Jen mi trochu popraskaly, chtela jsem co nejsvetlejsi skorapky a zrejme to byly nejake krapky, ci co.. Hlavne ze to ale Andu bavilo, obarvila si svoje ruzova vejce, pak jsme si udelali i fialove a dalsi barvy. Pouzila jsem potravinarska barviva, ne specificky na vajicka, ale chytla. Vcera Anda nasla schovana cokoladova vejce, ktere tu nechal "Easter Bunny." velikonocni zajicek. Letos jsme ale nikde nebyli, nebot jsme o vikendu byli vsichni nejak nemocni. Hlavne tedy manza, ktery mel 39 horecky, ale snad uz mu ted bude lepe. Deti mely volno jen v patek, dneska uz je normalni skola.
@kamino - s tim stryckem je mi to opravdu moc lito, rakovina je takovy ksindl. Muj kamarad pred dvema lety umrel na rakovinu slinivky, bylo mu 38 let, diagnozu si vyslechl v zari a v kvetnu umrel. Ale treba muj tatka mel rakovinu ledviny a nastesti mu to nasli velmi brzy a ted je uz skoro 8 let vse OK. Tuk, tuk. Takze verit se musi...
A ja jsem zacala balit, zatim mam v krabicich jeden pokoj, cloveku se ani nechce verit, kolik kramu za tri roky nasbiral. Naposledy jsme se totiz stehovali pred tremi lety...Akorat se musim podelit se zazitkem, lezla jsem do nastavce skrine pro veci a sejmul me stropni fen - jedna z lamel, vubec mi nedoslo, ze si musim davat pozor na tu vrtuli. Nastesti me to prastilo jen do ruky, ale mam tak peknou modrinu. Vubec mi to nedoslo, mohlo to skoncit pekne blbe... :frowning2:
1. dub 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasha stryckovi na to prisli nahodou,mel jit na operaci kyly a neco se jim nezdalo na predoperacnim vysetreni:frowning2:
Stehovani je pakarna,ovsem ty jsi v tom uz profik:wink:
Je fain,ze holky poznaji zvyky ruznych kultur,strasne jim zavidim,budou mit skvele vybaveni do zivota..jak jazykove,tak vseobecny prehled...skvele. Kamaradka byla s pritelem taky svetobeznici,ted se tedy usadila,co kluci chodi do skoly,ale kdyz byli mali,tak byli treba v Indii stavet skoly,byli tam dva roky a maly Jachym se vratil do Cech a mluvil k cestine jeste hidsky a anglicky...byli tam do jeho 5 a pul roku,tam se jim narodil jeste druhy kloucek...ten tedy jeste nemluvil nijak,ale babicky z toho byly zdesene,protoze Jachym plynne prechazel z jazyka do jazyka a ony mu vubec nerozumely...
Manzel se uci cesky?
Drzim palce,at jste vsichni brzy fit :wink::wink:
1. dub 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Moc krásné kraslice,jsi šikulka:o)))
1. dub 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasha Ahoj,no teda holka,to bud ráda,že to byla jen ruka,my tyhle velké větráky známe jen z tv,tady mají lidi spíš ty stolní...Ale jak to popisuješ,mohlo to být horší..tak pozor u vyklízení dalších pokojů... :confused: :wink:
Jojo,musí to být děs,dávat vše do krabic a pak zas vybalovat..Ale ty to zvládneš,a zbytek pak stěhováci..Nové bydlení bude velká radost a my se moc těšíme až zaslintáme nad fotkama..Teda já jo :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak u nás je už po velikonocích,jako tradičně nikdo nepřišel,takže mě omladil jen manžel s Kubíkem a ted omlazují jiné...Minulý rok přijeli až v 17h takže letos to nebude jiné a to, že tam sněží na tom nic nezmění.. :sunglasses:
Ale jinak to co napadlo přes noc, dopol roztálo,svítilo sluníčko..že by jaro?Ale ted už zase něco poletuje.. :rolling_eyes:
Takže mám celkem odpočinkový den,akorát dopol jsem dělala salát a řízky,ted už popíjím pivko a čekám až se Nikol probudí a budeme papat :slight_smile: Tak si to také užijte.. :slight_smile: A ať jste brzy zdraví... :wink:
1. dub 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni - diky moc, budu si zkouset davat pozor. Vcera jsem se mohla pekne prerazit, vubec mi to nedoslo. A pak az ta rana, chvili mi to trvalo, nez mi docvaklo, ze to byla ta lamela z fenu. Tady ty feny mame vsichni, jsou super, na dalkove ovladani, nekdy u nas v lete by byly take potreba. Stolni jsou totiz mene efektivni a zaberou moc mista. Jenze u nas jsou potreba tak zhruba dva mesice, nekdy ani to ne, pak by se na ne jen pres zimu prasilo. :wink:
Fotecky baracku poslu, vcera jsme tam opet zavitali. Museli jsme odevzdat nase fotky a kopie pasu, aby nam mohli udelat karty residentu, abychom pak mohli vyuzivat vsechny sportovni a jina zarizeni a take mohli ziskat magneticke karty pro auto, ktere automaticky oteviraji branu dovnitr. Pak napojit domecek na vsechna zarizeni, hlavne internet a satelit, clovek musi zazadat drive, aby se to vsechno stihlo... Obcas jim to totiz trva... :frowning2:
@ kamino - stryckovi budu drzet palce. Jinak s temi multikulturnimi detmi je to super, ja to vidim na Anicce, ve skole maji malajce, cinany, indy, deti z ruznych zemi - asi 50 ruznych zemi ve skole, je to dobra michanice. Sice si nas obcas pletou s Rusy, coz ja tedy nemusim, ale trpelive vysvetluji, ze rusove nejsou nasi krajane a ze mame uplne odlisny jazyk...Anda cesky docela zvlada, Sabika se snazim take ucit, tak uvidime. Kdyz jsme v Cechach, tak Anda docela dobre prechazi z jazyka do jazyka, ale obcas je lina mluvit cesky. S detmi se ale snazi vic. Manza se cesky ucil, ale moc mu to nejde. Dokonce v aute ma kazetu s vyukou cestiny, mely byste slyset, jak s velkym prizvukem opakuje... "Hledam ubytovani" - uz si ho predstavuji, jak nekde na nejake vesnici nekoho potka a prohlasi, hledam ubytovani.... :grinning: Nebo "mohu platit kreditni kartou".... Snad najdu nejaky dobry tabor pro Andu, opet ji poslu do in-line skolicky, loni to tam bylo super.
Preji vam, aby uz prislo jaro, ten snih je letos nekonecny... :frowning2:
2. dub 2013 ve 04:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha jak jsem psala,holky budou mit skvely start do zivota,minimalne budou min bojovat s predsudky a budou se lepe zaclenovat kamkoli...smekam mamo :wink: pripravila jsi jim skvele zazemi...tim se samozrejme nechci nikoho dotknout :wink: kazda z nas se snazime rozvijet jak nejlepe dovedeme,ale tuhle skolu zivota jim asi fakt neposkytneme...
Kdyz jsem jezdila od prace ne Nemecka a Anglie,tak vyuka cestiny byla na dennim poradku :wink: ja nevim,ze vetsinou je fascinovaly ceske nadavky :wink::wink: po prvni smene vsichni zpravidla umeli Do Pr...a kur... :wink::wink: ale to bylo asi dano tim,ze jsem pracovala v elektronice,prevazne v muzskem kolektivu :wink:
Nastesti tady v Praze uz snih neni ale kamaradka z vedlejsi diskuze je tusim z Beskyd a tam maji snad pul metru :frowning2:
Kazdopadne jsem rada,ze je Bobes maly strizlik a jeste se mi vejde do hluboke korby i s fusakem,jeste ho asi nejakou dobu budeme potrebovat :wink:
2. dub 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my se akorát vrátili z 8.měsíční kontroly..Máme 7380gr a 71cm..Před 2měs měla o 3cm míň a skoro o 1kg ztloustla (bez 20gr)..To jsem koukala.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: Zdá se že se nám klubou horní zoubky,aspon dr.se to zdá a proto asi trošku i soplíme..jinak nás víc nekontrolovala a další snad v 10měs... :slight_smile:

@kamino Nikolka je také ještě hodná v korbě,i když díky hodně tlustému fusaku je tam s větší kombinézou už fakt fest.. :sweat_smile: :confused: Mám pak jeden slabší fusak tak až nebude taková kosa,bude se v něm ještě trochu moct mrskat,ale počítám že za chvíli se bude snažit v něm sedět a vyměníme za sporťák.. :sunglasses:
@dasha ahoj,no je to hnus ta zima..vůbec se mi tam nechce chodit když nemusím..I k dr.jsme radši jeli autem.. :rolling_eyes: Už by mohla odtáhnout do alp... :rolling_eyes:
Tak hlavně ,že vám to vše zařídí a než se nastěhujete bude vše fachčit...ideální.. :slight_smile:
To je pravda,že tvé děti budou mít skvělou výbavu do života,určitě se jim jazyky lépe učí ,když v tom žijí..Já se těším až se budu doučovat s Kubou ted ve škole angličtinu,já ji neměla- jsem samouk.. :wink:
2. dub 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Jeee Nikolka ma uplne stejnou vahu v 8 mes jako Bobes :wink: dneska me vydesil,stlala jsem a on mi vylezl z postele do postylky a z ni sup na parapet...ja koukala jako tele,ale stihla jsem ho vyfotit...kdyby ho nudil vyhled z okna,tak si vzal sebou jeste ctecku,mizera jeden...mne z nej jednou trefi... Dneska to vypada,ze se prorizl paty zub,hodni jednicka...ted chrni,jdu varit :slight_smile:
2. dub 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
ahoj holky,

@kamino fíha, bobeš je šikula :wink: :wink: :wink:

@dasha juj, tak to už máte stěhování za pár :wink: to je paráda :slight_smile: A do jaké in-line školičky?

@mina přeji ti hlavně hodně sil a pevné nervy :wink:

@vormoni krásné modelkovské míry :wink: já včera vlezla na váhu s filipesem a sice byl oblečený,ale i tak měl 10.6kg! My už do hluboké asi měsíc nedáváme, i ve sporťáku je jak sardinka,už abysme mohli vyjet bez fusaku a jen tak v mikče :wink:

@dociska oj, to muselo být těžké rozhodnutí,ale je prima,že rodina tě podporuje :wink:

Filipes stále strašně zlobí, dneska opět kojo po hodině!!! já už se z něj fakt zblázním, kdyby aspoň přes den byl hodnej, ale v podstatě celý den probrečí anebo profňuká,neustále po mě leze,sápe se.Minulý týden měl total hysterák,skoro nemohl dýchat, tak jsme s ním letěli k Dr.,byl doma manža a ani on ani já jsme nevěděli co s ním. No Dr. nic neshledala, jen prej musím vydržet, že je prostě abnormálně hysterickej ale jinak zdravej jak řípa. Já už vážně nevím co s ním. Neustále si vyčítám, co dělám špatně, proč je tak věčně nespokojenej :angry: je to bludnej kruh, některé dny jsem na tom dost psychicky špatně :frowning2:

Jinak ho ale musím pochválit, začal se sám stavět u sedačky,tak jsou u nás držkopády na denním pořáddku :sunglasses:

posílám jednu velikonoční :wink:
3. dub 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@ivis Tyyy jo,co to ma za boty? :wink::wink: takhle vypada jako andilek,ne jako zlobidlo :wink: krasnej kluk :wink:
3. dub 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Teda mě se zdálo ,když jsem se s ní tuhle vážila,že má už 8kg ,ale byly oblečená a zjevně asi i dost.. :grinning: Ale za dva měsíce mi to přijde pěkný nárůst skoro kilčo.. :wink: Na tvého Filípka nemáme,to je cvalda..ale nevypadá, že by byl baculka a na fotce také roztomiloučký a ne protiva uplakánek..Umíš to holt vystihnout.. :sunglasses: :slight_smile: No klobouk dolů,že to ustojíš ,když má tyhle nálady,musí to být o nervy.. :frowning2: Mě stačil ten jeden večer kdy plakala a já netušila proč ani prso nechtěla..U nás ojedinělý úkaz,ještě že.. :wink: .Asi ty zubíky...Je hrozné když pláčou a člověk netuší proč.. :unamused:
Dnes jsme byli na cvíču,tak nám ukázali co máme dělat,hlavně masírovat nožičky a pak nácviky pro plazení a lezení po čtyřech..celé odpol čekám když začneme..Furt je po jídle.. :grinning: No ale prubneme to..dokud si to pamatuju..:slight_smile:
3. dub 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
teda já propadám beznaději.. ty vaše všechny děcka sedí, lezou, stoupaj si a Tonda jen leží, max se točí na bok... no, co nadělám, v pátek jdem na tu neurologii.. já si snad dojedu k mudře pro neurol.. jinak má celkem dobrou jemnou motoriku ruček, pořád brouká, slabikuje, dneska se táta málem roztek, když si k němu sednul, Tonda byl v sedačce po jídle, jinak ho do ní nedávám, a koukali na sebe a Tonda se na něj začal smát a povídá tá ta...jinak celej den jede má ma ham ham a tak podobně, ale táta jedině, až je dotyčnej doma :grinning: tak aspoň něco... ale i tak se bojim, co mi řeknou...třeba když ho mám na ruce, to se ze mně věší pomalu hlavou dolů, sápe se po všem v dohledu, hlavně, když jsou na tom písmenka... no vidim to na drsnou Vojtovku...a budu se jim cpát na cvíčo tejden co tejden...ačkoli nedávno jsem koukala na fotky mallý a nepřijde mi, že by byla v osmi měsících bůhvíjak akční..rozhodně nelezla..
4. dub 2013 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino - diky moc za pochvalu, ale ja si nemyslim, ze bych byla tak skvela matka, ale zase tak spatna take nejsem. Chtela bych, aby holky umely vice cesky, ale ono je to docela tezke. Na Sabika mluvim vice, uz umi i paci, paci, Annabella se to take naucila, tak zase mame dalsi rikanku do naseho ceskeho portfolia. Ale ted poletime do CR, tak to bude lepsi. Stravime tam dva mesice, tak snad se za tu chvili Anda zase vice rozhovori. In-line skolicka je tydenni kurz pro deti u nas v Jihlave, clovek je kazde rano v 8 privede a zase si je ve ctyri vyzvedne. Minuly rok Anda chodila a moc si to chvalila, ona kolektiv deti zboznuje. Nejen ze se naucila bruslit na in-linech, coz uz bylo super, ale se stejne starymi detmi si krasne rozumela, coz ji take pomohlo. No a take se doma mene nudila, nebot ja po cisari jsem nemohla s ni chodit na houpacky a kolo. Letos uz by to snad melo byt lepsi, ale stejne bych ji rada poslala na nejaky tabor, aby se osamostatnila. Ona moc chce, ji takove veci strasne moc bavi. :wink:
@Ivis - Bobes nadherny, jeste kdyby te tak netrapil. Ja vim, ze za to nemuze, ale ono je to strasne na nervy poslouchat neustaly plac, ja to moc dobre znam, kdyz malou trapily zuby, bylo to priserne. Clovek je z toho strasne dole a nechape, proc ti nasi drobeckove jsou tak nerudni ... :frowning2: Mozna ze Bobes je hladovy, moje mlicko uz male urcite nestaci. Uz i v noci mam pripraveno mlicko na nocnim stolku a za tu noc stejne vypije tak 220 ml. To bych pro ni v prsou nemela ani nahodou. My uz kojime jen vecer pred spanim, je to spise soucast naseho uspavaciho ritualu, nebot ji stejne dokrmuji z flasky.
@kammka, ja si myslim, ze kazde dite to ma individualn. Tonda treba zase skoro mluvi - no jasne, jen slabiky, ale podle toho co pises, tak moc dobre vi, co chce a take to "komunikuje". Pro klid duse bych se poradila s doktorkou a asi bych cvicila, ja ale jsem nikdy nejak oficialne necvicila, nebot obe dve holky byly velmi akcni. Pripada mi, ze Sabi dela vsechno drive, ale Anda take byla pomerne rychla ve vyvoji. :wink:
4. dub 2013 ve 04:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha @ivis ma Filipka :wink: Bobes je muj a mimo toho,ze jak se zmenil cas,tak chodi spat misto ve 22 ve 23,tak zat tak nezlobi :wink::wink: ja uz mam taky v tech jmenech hokej :wink:

K holkam..kazdopadne je skvele,ze se holky dokazou perfektne prizpusobit a navazovat kontakty :wink: nebudou to deti,co probreci mesice v koutku ve skolce. To je take obrovske plus.
4. dub 2013 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Bobes sice stoji,ale zase nemluvi...jen kdyz je pekelne nastvanej,tak z nej vypadne neco jako mama,ale to si tak domyslim :wink::wink: o nejakych slabikach si muzu nechat zdat...asi to na rehabky bude,ale to neni zadna tragedie,treba bude stacit par motivacnich cviku a Vojtovka nebude potreba..holky od nas s diskuze cvicily Bobatha,tedy nevim,jestli to pisu spravne...jemnejsi nez Vojtovka a super,po mesici obrovske pokroky.
4. dub 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vzdyt jsem hloupa, jasne ze Ivis ma Filipka. Mam v tech jmenech pekny hokej.... :wink: Onlouvam se. Budu davat vetsi pozor.
@kamino, chtela jsem napsat, jaky je Bobes sikulka a jaka pekna fotecka. No a prifarila jsem to k Ivis, tak se omlouvam jeste jednou. Mala uz take umi vylezat, ale z postylky jeste nastesti ne, to uz je skoro o strach, ze je takovy horolezec. Oni jsou ted strasne moc akcni, clovek se otoci a hned je nejaky problem. Jinak Annabellka byla vzdycky ve skolce rada, dokonce jsme rikavali, ze nepujde do skolky, pokud nebude hodna.... :wink: Ted chodi do skoly, docela ji to bavi, ale cekaji nas dva tydny prazdnin, do toho se budeme stehovat, takze to bude des. Premyslim o tom, ze by chodila do sve stare skolky, ona je tam strasne rada a hlavne tam maji s detmi program, plavani, balet apod. takze se nenudi doma u televize...Asi to tak udelam, jeste by se vsude pletla. Stehovat nas budou dva dny, prvni den baleni a druhy den prevoz a rozbaleni. Jeste ze tady prijde 6 chlapu a vsechno sbali a pak to na druhe strane zase rozbali tam, kde chceme. A krabice a ostatni materialy jsou zdarma - nebo spise bych mela rici v cene. Ale sve osobni veci si samozrejme musim balit sama, urcite bych nechtela, aby se mi hrabal nekdo v obleceni a v ruznych personalnich vecech..Dneska jsem byla prehlasovat internet a satelit, takze mam radost, ze se to posunuje snad ke zdarnemu cili..Pak mi prileti tchyne s tchanem a pak uz poletime domu. No skoro zapar.... :wink:
4. dub 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek