• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@mina_ Ahoj,také jsem se divila,když po třech dnech nakouknu a nikde nikdo..:astonished:
My se včera vrátili a dost pozdě,takže Kuba zůstal doma ,aby jsme nemuseli vstávat do školky..Šli jsme spát až o půlnoci :unamused:
Počasí nám docela vyšlo,úterý byl letní den,pařák..tak jsme jeli na chatu k bratranci opéct pár buřtíků na ty čáry a ve středu ještě bylo pěkně,takže procházky a ve čtvrtek už přišly první bouřky...Malá si babi a dědu moc nepamatovala,takže byl řev,druhý den lepší a třetí den ji mohl pochovat už i děda.. :sweat_smile: :confused:
Tak Tomík je šikulka,lezete a stavíte se,my též..Akorát nevím jestli je to dobrý,pořád má ty nohy do bž,takže jí nechám jen občas..Chodítko nám už dorazilo,ale je to takové to,jak se opře a pochoduje s ním,což ještě netuší,zatím jen brnká do všeho co tam je, páč to hraje.. :grinning: Dnes jsme také prvně vyrazili v botičkách,jinak bylo vedro a měli jsme spíše ty bačkůrky větrací..Ale ted ještě tuším užijeme ty uzavřené než zase přijde teplo.. :sweat_smile:
A co se stalo tomu kočárku?To je radost,teda... :unamused: My poprve vzali kočár s sebou a moc místa ani nezabral..a bylo fajn s ním vyrazit i jinde než doma:slight_smile:To mi ani neříkej ,že ti v Ph nikdo nepomůže s kočárem,já bych klidně i někomu řekla,když jsou jako slepí..!Fakt děs,co to s těma lidma je.. :angry: Já tam dlouho nebyla,ale s Kubíkem co se pamatuju mě vždycky pomohli.. :rolling_eyes:
3. kvě 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

dlouho jsem tu nebyla, nestíhám, teď jsme už zase 14dní nemocní, nejdřív Filip,pak já a teď Luci,rýmujeme, kašleme a horečkujeme :frowning2:

Včera jsme byli na 10měsíční a máme 10.27kg a 76cm :angry: pořád zlobí jako ďas, ale už krásně obchází nábytek,leze jak čert, noci už jsou některé lepší a zadaří se vstávat jen 3x

Pořád hledám nějaké golfky, strašně se mi líbí Britax B-agile, ale nemá polohování nožiček a chybí mu nánožník, ale jinak je krásnýýý :wink:
3. kvě 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vas docetla. My tu zitra mame volno, nebot cela Malajsie dneska voli. No uvidime, kdo to vyhraje, je tu u moci jedna strana uz od zacatku od vyhlaseni nezavislosti, tak jsem zvedava, snad nebudou nejake nepokoje. My jsme tu docela za bukem, ale stejne clovek nikdy nevi. No snad to budou pokojne manifestace a ne zadny srumec. Tady se voli jednou za 5 let, ale termin vyhlasuje vlada az tesne pred. Je divne, ze voli v nedeli...:frowning2:

Jinak musim zaklepat na drevo, ale od te doby, co jsme se prestehovali, tak Sabi spi naprosto vzorne. Spinkame v 8 vecer, usina sama, ted uz je to bez protestu, ale prvni tri dny byly drsne. Celou noc vydrzi spinkat, mam zapnuty monitor, ale ted uz asi 5 dni spinkala az do rana a dneska se vzbudila presne v 8 rano. To jsem mela radost. Pak mame jeste dve spani pres den, dneska spala od 11 a ted se vzbudila a je 13.15. No takto bych to brala, musim rici, ze je to mnohem lepsi, nez kdyz jsme se budili kazde 2-3 hodiny. Porad mame mlicko, to ji chutna nejvice, papat zatim moc nechce, nejak posledni dobou pekne protestuje, kdyz ji dam do jidelni zidlicky. Nevim, moje prvni holcicka obcas chtela spapat i me.... no delam si legraci, ale Anicka byl jiny jedlicek...

Uz se mi to blizi, prileti tchanovci, uz jen 10 dni. Docela se na ne tesim, bude to poprve, co uvidi Sabi. Budou tu s nami mesic.
@mina, s tim kocarkem je to des, mozna by jsi mela mit nejake golfky, jen na to cestovani. Ja si golfky nemuzu vynachvalit, ale my tu samozrejme mame jine podnebi. Ale jsou strasne lehke... Maclaren, hodne dobra znacka. :wink:
5. kvě 2013 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

koukám, že tady lehce řešíte golfky. Já jsem po dlouhém vybírání nakonec vybrala Maclarena - dle referencí a názorů je to prostě mercedes mezi golfáčema. Nemám nové, sehnala jsem necelé 3 měsíce jeté a budou dovezené u UK. A cena - o 4000,- Kč levnější než nové. Jsem zvědavá, jaké doopravdy budou, ale dle referencí jsou s paní, co ten dovoz zprostředkovává všichni spokojení a kočárky prý vždy top stav. Tak se strašně těším. na nové bych neměla - nebo respektive měla, ale bylo by mi líto dát 8,5tis. jen za golfáče. Budu mít tyto :slight_smile: teď ještě vybírám podložku, aby jsme Maca správně vytunily :slight_smile:
5. kvě 2013 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis taky se mi moc líbil Britax B-agile, ale je to spíš sporťák, než golfky. A já bych právě ráda vysloveně golfky.
Ale já ty golfáče vybírám minimálně měsíc, možná i déle, zdáli se mi dokonce o tom i sny, no jako blázen jsem. Ale konečně jsem to rozsekla!!!!!!
5. kvě 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak konečně konverzace:o)
Tak já měla golfky od chicco a byla jsem s nimi spokojená a ted je možná koupím taky,aby bylo něco na chatě,zatím jsem spokojená se sporťákem od x-landeru,možná jen na cestování by byly lepší golfky,že se složí na jeden kus a ne na dva..Ale asi toho moc nenacestujeme a když jo tak do busu,vlaku se skládat nemusí a do auta bych to i tak pobrala,budem stejně nejvíc na chatě..Takže spíš jen něco na ježdění tam :wink:
@klaire22 Ty tvoje golfky vypadají luxusně,a cena je slušná,když chicco nové tenkrát stály něco kolem 3500kč..A tohle už bude něco lepšího a ojeté moc nebudou :sunglasses: Tak to budete jistě moc okukované až vyrazíte :grinning:
@dasha Ahoj,tak držím palce s volbama,at je to v poklidu,je to divné že v neděli,ale zase s tím nedělají tolik štráchů jak tady a to je možná i lepší..Ve výsledku.. :sweat_smile:
Tak Sabince to stěhování krásně prospělo a k tomu ty výhody kolem, co jste získali,samé plus :grinning: :grinning: To že ti moc nejí bych přikládala asi horku,děti oběcně jí v létě asi míň ne? :wink: Ta moje je hladová furt,ted už i žíznivá,takže dostává zase nějaké to pitíčko za den,mlíko nestačí...ale hlavně když je teplo...Jinak kojíme stále a jíme dopol sváču,pak oběd a odpol sváču třeba i 2x a večer kojíme +kaše :wink: Musím jí cácorku zvážit,abych věděla kolik měla cca v 9.měsících..
My začínáme konečně slabikovat,říká něco jako mamama,bababa nebo ňamňam..těžko říct..Lezeme taky jako ďas a furt se chce stavět..Snažím se jí to moc neumožňovat,přeci jen má ještě čas..Ale někdo mi říkal,že když už leze může se i stavět...?
:sweat_smile: :confused:
@ivis Ahoj,teda vy ty nemoci fakt přitahujete,to je otrava,co.. :unamused: Tady je to naštěstí jen o rýmě občas..Tak Filípek krásně vyrostl a vytahuje se a že ti víc spinká je také prima jarní dáreček:slight_smile:Tak přeju at mu to vydrží a je to ještě lepší..Jako že ti prospí celou noc :grinning:
Já mám dnes klídek,tatínek jel s malým na chatu,ohledně zahrady a večer jde na noční,tak budeme válčit jen s malou..Ted spinkala,tak jsem uklidila wc a koupelnu a jdeme obědvat...Tak dobrou chuť i vám a pěknou neděli všem! :sunglasses:
5. kvě 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim holky,dlouho jsem tu nebyla,nestiham,vzala jsem si sem prababi na hlidani,ma silnou sklerozu a uz nemuze byt sama...je to s ni trochu tezke,kdyz nevstavam k Bobesovi,tak babi vodim na wc,ukazuju kde spi,vysvetluju kdo jsem a.t.d....uvidime jak dlouho to vydrzim,tata rikal,ze ji odveze na chatu,ze tam se zabavi kytickama a nebude tolik blbnout,ale ja si nejsem jista...posledni kapka byla,ze volala Policii,ze ji nekdo okradl a ona mela penize a doklady zastlane v posteli..tak jsem volala na Policii,at vse stornuji,zabalila ji a ted tu valcime. Bobes je spokojenej,babi si s nim hraje,ale nemuzu je nechat bez dozoru,aby mu nedala napr.nuzky a podobne...

@dasha mate to nadherne,preju vam to a asi i malinko zavidim :wink: kamarad jezdi na Bali delat kurzy potapeni,uz jsme mu nahlasili,ze jak prcek bude vetsi,jedeme s nim :wink:

Moc rada ctu,jake vam prckove delaji pokroky, Bobes se rozhodl,ze na vitani obcanku dojde po svych,mame je koncem kvetna a vcera udelal tri samostatne kroky bez padu. Pristi tyden jdeme na 10 mes prohlidku,tak hodim miry.

Mejte se krasne, jak bude cas,tak zase nakouknu..jinak mam v albu aktualni fotky,jestli se chcete juknout.
5. kvě 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino, jejda, hodně síly s babi, to musí být mazec, já jsem ráda, že se postarám o dvě děti a mám dost
bobeš je fakt šikula s tím chozením :wink:

@dasha tak to je paráda, že Sabi takto hezky spinká, s tím papáním u nás byl taky boj, teď snad jsme to překonali a začínáme hezky baštit, začala jsem i vařit domáci obědy a jen když nestíhám tak dám skleničku,tak má třeba jen období, kdy nepotřebuje tolik jídla. My už přes den kojíme jen 1-2x :wink:
A to bydleníčko je fakt nádherný.

@klaire22 já už vybírám golfky snad 3měsíce a dost z nich šílím, já bych je potřebovala vidět na živo a vybrat, ale nikam se nedostanu anebo ani nevím kde by měli několik značek na prodejně. Já jsem zas nechtěla vysloveně ty golfky jaké máš ty, ale něco mezi, my měli na Luci Zopa-viper, to je podobné jak teď jsou např.Euro cart lira a to mi vyhovovalo a právě ten Britax mi přišel podobný ale širší, což pro našeho cvalíka by bylo ideální :wink:
Jinak super, že jsi je sehnala za tak parádní cenu :wink:

@vormoni a jaké ty chicca jsi měla? ale asi taky ty klasické golfky,že? Nikolinka je fakt šikulka, jak vše nádherně dohnala :wink:
5. kvě 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis mazec to sice je,ale ja nemam to srdce ji zatim davat. Do nejakeho zarizeni..nemyslim,ze je to az tak akutni. Myslim,ze to chvili zvladnu,beru to tak,ze babi nas se segrou mela od malicka vikend co vikend na chate,prazdniny take a to je minimum,co pro ni jeste muzu udelat..tata s ni nema trpelivost,rve na ni a babi se ho boji. Tady dela pokroky,uz blbne min,tak to snad pujde...

@dasha jo a to spani take zavidim...Bobes se bude za noc tak 3x a do toho 2x me budi babi...kdy se vyspim ???

@klarie22 fotky nadherny !!!
5. kvě 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino děkuji :slight_smile: jinak s babičkou máš teda mazec. obdivuji tě, že to zvládáš. Ale chápu, že se babičky nechceš jen tak zbavit. Je to správné, ale na druhou stranu si dost mákneš, když máš malé dítě a do toho péče o starší osobu. držím ti palce :slight_smile:
5. kvě 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis taky jsem nechtěla klasické golfky, mě se hrozně líbil zappík :slight_smile: designovka jak vyšitá :slight_smile: ale pak jsem maclarena viděla na živo na nákupech a úplně jsem mu propadla. Navíc je to prostě třída - jak říkám, mercedes mezi golfáčema :slight_smile: takže jsem nakonec úplně podlehla :slight_smile:
5. kvě 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 To není vše...dole je tchyňka po mrtvici, naštěstí je soběstačná, tchán taky, ale stejně pomoc občas potřebují.. ale není to nic k obdivu, zkrátka jsem padla do vody a plavu :slight_smile:
5. kvě 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino hlavně aby jsi se z toho nezbláznila. Fakt máš můj obdiv. Já jsem občas vyřízená z toho našeho holčičího torpéda a ty ještě zvládáš tohle.
5. kvě 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino Ahoj,tak to máš ted opravdu dost nabité,ale chápu tě,že jí chceš vrátit její péči,když vy jste byli malí..To je od tebe hezké.. :slight_smile: A snad se to bude lepšit,aspoň občas.. :wink:
Teda tak Bobeš je ale borec,že už šlape:o)To si dali s tím vítání občánků na čas,to je u vás normáln,že vítají pomalu v 1.roce? :astonished: :sweat_smile: :confused:
5. kvě 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis Děkujeme,je šikulka:o)A golfky to byli normální multiway.Mě fakt stačily a vozili jsme i v zimě bez problémů,jen ty malá a plastová kolečka nejsou do sněhu nic moc,ale to má asi většina golfek ne? :sweat_smile: :confused:
5. kvě 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni tady se vita jednou rocne na prelomu kvetna a cervna a Bobes je cervencovej :wink::wink:
@klarie22 ja to zvladnu,jsem odolna :wink::wink:

jak budu na PC,tak sem dam par videi toho naseho torpeda. Uz se naucil slezat ze sedcky a postele,uz skoro na 100% tak mam o starost mene :wink:
5. kvě 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vas vsechny docetla.
@klaire22 - Maclaren Techno XT, rekla bych ze to je ten nejlepsi kocarek na trhu - alespon golfky. Urcite budes moc spokojena. Akorat ta cena je trochu hodne, ale ten malo jezdeny bude super. Ja ho mam uz po Annabellce a porad drzi, co ten uz nadelal sluzby a porad super. Nejen ze dobre vypada, ale je fakt k nezaplaceni, ja jsem sice jine golfky nezkousela, ale Maclaren je proste jistota. Tady jsou jeste k dispozici Combi, ty jsou z Japonska, ale je to spise takovy kocarek pro panenky, Maclaren ma super podvozek a pritom je ultralehky. Clovek jej opravdu oceni, kdyz hodne cestuje, do auta je take superskladny, vejde se treba i do auta samotneho, pokud je v kufru uz plno. Jo na Maclaren nedam dopustit, ja si ho porizovala od zacatku, ne proto ze jsem snob. Akorat nevim proc u nas musi stat tech 8.5 tisice, to je opravdu predrazene. Hlavne treba u toho jineho modelu, ktery ma mala kolecka, tento je lepsi - i do terenu...Naprosto schvaluji, urcite budes hodne spokojena.
Jinak ja vim, ze to bydleni je pekne. Musim rici, ze Bali je hodne podobne, co se tyce pocasi. Sice tu nemame more, da se k nemu ale za hodku dojet a na peknou plaz tak za dve hodiny. To bydleni v prirode je ale moc hezke, dneska jsme byli cely den u bazenu, take jsem si rikala, jak moc se lisi moje detstvi a detstvi Annabellky, my jsme byli radi, kdyz jsme si mohli hrat u rybnika a stacila nam stara guma (duse) od traktoru. Zase jsem si ale pripomela, jak moc musim sportovat, ten bazen je 50m a mela jsem co delat, abych udelala jednu obratku. No budu se muset dokopat a dopoledne vyrazit sportovat, vubec nemam zadnou vymluvu. Vsechno mam u nosu, tak toho musim zacit vyuzivat. Clvovek je takovy shnily a samotnemu se mu nechce, budu si muset najit nejakou kamaradku. Ty co mam, tak chodi do prace, ja sice asi take opet pujdu na zkraceny uvazek, ale zatim pracuji z domova... :wink:
@kamina, jsi superzena, hlavne ze to zvladas. Az budete cestovat na Bali, tak se stavte v Malajsii, je to jen tri hodiny... Bali je super, i kdyz pro trochu vetsi deti, s kocarkem je to nekde pekne tezke... Thajsko je s detmi lepsi.. :wink:
6. kvě 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha já taky nejsem snob :slight_smile: ale právě se spíš řídím heslem : " Nejsem tak bohatá, abych si kupovala levné věci" :slight_smile: a tohle si myslím, dle recenzí i dle Tvé zkušenosti, že jsem nešáhla vedle :slight_smile: navíc jsem je sehnala za super penízky, myslím, že budou vypadat perfektně, i když jsou 3 měsíce používané :slight_smile: ta cena mi přišla nádherná :slight_smile:
někde jsem četla, že je Maca snad i doživotní záruka, ale to se mi zase nechce věřit :slight_smile: Nicméně vsázím u nich na kvalitu :slight_smile:
6. kvě 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 - no uz jsem slysela nazory, ze kdyz mas Maclaren, tak se snazis byt nekdo... :frowning2: Ja tyhle nazory take neberu, vetsinou je vyrknou lidi, kteri o kvalite tech kocarku nic nevi. Kdyz bych byla snob, tak bych si poridila novy, je fakt, ze ten muj kocik je uz hodne pouzivany a je to na nem i videt, nicmene ty hlavni funkce jsou porad super a jelikoz se da cely vyprat (krome boudy), tak to take ocenuji. Zrovna minuly tyden se mi v nem Sabi pekne po... a musim rici, ze jsem byla hodne rada, ze jsem to cele mohla dat do pracky a pekne to vyprat.
Myslim ze jsi koupila nadherne, klidne bych si koupila jeste jeden pro Cechy a ten si s sebou pak vzala, pokud bych te mohla otravovat, mohla by jsi mi napsat na tu pani kontakt do mailiku? Bych te zneuzila, mohla bych ji napsat uz ted a pak si to nechat nejak poslat az budu v CR. Uz se mi to krati, vyrazim za mesic a pul.. Strasne to leti... :wink:
Jinak Sabi i Ani uz spinkaji. Sabi uz je tak pohybliva, uz skoro chodi, obcas udela par krucku i bez opory, ale dostane se vsude... Drepy uz dela take pekne. Akorat porad leze do neceho, co nema, treba do zasuvek, apod. Uplne ji to fascinuje a muzu rikat stokrat ne... :wink:
6. kvě 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha aha, tak já spíš koukám na tu kvalitu, než na to, abych byla s golfkama někdo. já než se rozhodla, tak to trvalo dlouho, ale jsem ráda, že jsem to nakonec tak rozsekla. a fakt děkuji za ty kladné reference, utvrdila jsi mě v tom, že jsem snad neudělala špatně :slight_smile:
Je to takhle paní z MMB http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=26871 - ona co jsem tak pochopila, tak žije v UK, tam nakupuje kočárky na ebayi a pak je posílá sem do čech- zprostředkovává ten prodej. dle referenci jsou s ní všichni velmi spokojení, kočárky prý vždy top stav, tak budu doufat, že i ten můj takový bude. taky se mi moc líbí, že jde celý hodit do pračky, velmi praktická záležitost :slight_smile:
no prostě se nemůžu dočkat, až budu mít Maca doma :slight_smile: už jsem k němu objednala jednu úžasnou podložku - paní je šije na míru a z dovozových látek a je to prostě pokaždé originál, prostě nádhera!!!!
6. kvě 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak počasíčko zase nic moc,ale aspon že není zima..Dnes jsme byli akorát na poště poslat zase balíček,a trošku jsme zmokly.. :rolling_eyes: Zase se mi podařilo něco prodat a hned jsem taky nakoupila,nějaké legínky,trika,bundičku a kaťata..Pořád je co..Jen kdyby se víc prodalo,mám toho 3 plné krabice co je nám už malé a stále to přibývá..Ve finále asi budu dělat balíky velikostí,aby to zmizelo rychleji až tu nebude k hnutí.. :sweat_smile: :confused:
@klaire22 Ty nám pak hned Maca vyfotť i s malou jak vám to bude slušet::slight_smile:Já si ted nechala ušít nový potah do jídelní židličky aby byl omyvatelný a už je na cestě,tak se také těším.. :wink: Je fajn že se dají takovéto věci sehnat,že to někdo dělá..Taky budu potřebovat na autosedačku,co máme po Kubíkovi a mohla by být ještě Nikolčina,ale bez nového potahu néééééééééééééééé :sunglasses:

@dasha Teda,tak Sabi už ti také utíká jo?No to je síla..já bych klidně počkala do toho 1 roku.. :sweat_smile: Jsou to holt šikulky.. :grinning: Pratelný potah (nejen)na kočáru je super,a myslím ,že to má víc značek,nebo aspoň by mělo mít..Třeba chicco to měl také.. :wink: Nikolka zatím zásuvky nevyhledavá,to byla specialita Kubíka..ale do skříněk a šuplíků už taky leze a zkoumá co v nich je.. :sweat_smile:
Tak držím palce s tím plaváním,je škoda toho nevyužít..ale lenost je něco s čím bojujeme asi všichni..A furt si říkám že zítra je taky den.. :pensive:
@kamino Bobeš je šikula že ti sám sleze z postele,ta naše jde až na kraj a nechytit ji,tak hodí šipku..trdlo jedno! :sweat_smile: :confused:
6. kvě 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Holky, nedočítám, ale psílám video, případně se můžete podívat na další, nemám je blokované...

http://www.youtube.com/watch?v=s80CjCJOTK4&list=UURBxN3615bh9V2z9wCbuSrA&index=2
6. kvě 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
čau holky :grinning: Já na vás málem zapomněla. Přečetla jsem jen pár řádků a zírám, jak vaši bobečci dělají pokroky. :slight_smile:

Já toho mám teď fakt až nad hlavu. S manželem jsem pořád rozejítá, ale tím, že zůstal ještě měsíc doma, než si najde své bydlení, tak to samozřejmě skončilo tak, že jsem vyměkla a řekla mu nakonec, ať zůstane, ale rozhodně to nebere, že se k sobě vracíme. Jsem z toho teď fakt rozhozená, lituju, že jsem mu tohleto řekla, protože fakt bych byla radši, kdyby už byl pryč. Jenže jsem to už jednou řekla, tak to nemůžu vzít zpět. Nechala jsem se moc zviklat jeho kamarády, kteří mi vyčítají, že jsem na něho hnusná a nespravedlivá. :cry:
Jinak pracuju jako o duši. Jestli byste některá měla v plánu rekonstrukci bydleníčka nebo třeba jen dovybavit dětské pokojíčky nebo i jinou místnost, koukněte na www.top-interier.cz :slight_smile: A jsme i na facebooku jako top-interier :grinning: :grinning:
7. kvě 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino super videa!! :grinning:
7. kvě 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska diky :wink: skvele stranky a hezke interiery :wink:
7. kvě 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska jo a obdivuju tve rozhodnuti,narocna prace,dve deti..smekam.
7. kvě 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino šikulínek je to. Naše El taky slejzá po prdelce, ale bohužel to ještě není úplně 100%. Párkrát jsem na to spolehla a slítla, respektive jí třeba ujeli ručičky a nestihla se zachytit - takže na to ještě nemůžu úplně spoléhat. Ale je to príma, když se jí to povede, to zas jo :slight_smile:
7. kvě 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dociska zajímavá práce, to by se mi taky líbilo :slight_smile:
7. kvě 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 Bobes to taky nema na 100% ale tam 98 ano :wink::wink: jen musim davat pozor,aby bylo jasne videt,kde konci postel,nebo gauc,aby tam nebyly treba periny,to by fakt nezvladl :wink:

Dneska 10mes prohlidka, 8100g a 73cm. Je to uz kus chlapa :wink::wink: byla tam jedna maminka s cerstvym miminkem,ani se mi nechce verit,ze tohle byl pred par mesici Bobes...padla na me malinko nostalgie :wink:
7. kvě 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ahoj,držím palce,at se daří v práci ať vše zvládáš,s pomocí rodiny a aby si manžel brzy něco našel..Je to asi těžký.. :confused:
9. kvě 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek