• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@kamino ahoj,gratulace,pěkně rostete.o)To věřím,dnes už to fakt není pravda,že byli takhle malí..Jak mě rychle přerostla pult,tak se nestačím divit..i vana je jí už plná.. :sweat_smile: :grinning:
9. kvě 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,všem..My byli včera zse na chatě,počasí se vyvedlo..až v 18hod nás vyhnala bouřka,akorát včas..Zagrilovali jsme ,něco osázeli..ale moc toho nestíhám,jak furt honím malou,aby někam nespadla a něco nesnědla,co nemá.. :sweat_smile: :confused: Nejlíp je když spí,a to včera zvládla tak na hodinku.. :sunglasses: Záda mě bolí jak čert.. :unamused:
Přidávám jedno foto:
9. kvě 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@dasha u nás golfky neobstojí, máme tu totálně rozbombardovanou silnici a bahno - dělníci to po sobě neuklidili, tak čekáme až to oprší... to v případě hutného jílu budu trvat dlouho :frowning2: než dojdu na zastávku MHD (max 200 m), tak jsem zaflákaná bahnem do půle holení a o kočárku ani nemluvě..... u tchyne mame složene staré golfky CAM - musí se promazat, potah mám vypraný doma, tak uvidím, možná je zkusím, ale myslím, že v klasickém sporťáku mám prcek více komfortu, ale možná se pletu. Ten Mek vypadá moc dobře, ale to už by pro nás bylo moc... bohužel jsem se těšila, že když pořídíme takto drahý sporťák, tak to bude ok, ale smůla, už je v servisu 2 týdny :frowning2: takže do špitálu za tátou jezdím naší polní čtyřkolkou a to je posilovna panečku, bohužel nemá spolehlivou brzdu, takže kočík musím vždy jistit nohou.. ale zase na rozhánění protivných lidí, co nechcou uhnout je ideální - je to takovej tank.. (foto přikládám) je to Free line Pati - my už jsme třetí pasažér - takže je to relativně poctivý starý kočár - bohužel plasty na brzdách odchází, ale přítel už přišel na to, jak to opravit :slight_smile: A bohužel nemáme místo pro více vozidel.. na pole si kočík musíme nechat a pak jeden do města, ale aby při nejhorším šel použít i u nás.... a to golfky nejsou...

@kamino no teda, holka zlatá, budu držet palce, aby si se z toho nezvencla.... Bobo je borec a jakou má radost, když se to povede. My kameru nemáme, takže žádnou takovou památku mít nebudeme :frowning2:
žena pana domácího je v sedlčanech, asi LDN, jezdí za ní každej den, což smekám, ale pokrok žádnej, ležák, jen otevřené oči a když ho vidí, tak prý pláče, což je snad ještě horší, než kdyby byla bez reakce...
Mojemu tátovi se konečně začal hojit pahýl a už je bez kanily a koňských dávek antibiotik, ale psychika nic moc a hlavně ani nemají peníze na úpravu bytu, bo všechno vymámil můj bratr... ale to se mi takhle nechce rozmazávat, akorát mě to strašně štve a teď se čeká, že já to nějak vyřeším... asi si myslí, že mám doma zlaté prase, či co... Bohužel teď už jsem ve stavu, že se rozmýšlím, jestli koupím 3 a nebo 5 banánů... koupím 3 a všechny jsou jen pro Tomíka, aby měl.. strašný. Hlídání nemám a práce na doma je většinou jen letadlo. A v našich prdelovicích příležitost 0. @dociska Buď ráda, že máš super robotu.

@vormoni super foto na motorce :slight_smile: Tomík už v podstatě jen leze, neplazí se a staví se, kde se dá, vede samozřejmě ohrádka a taky zabržděný kočík, teď ho učíme slézat z postele po zadnici, ale to je ještě na začátku. Ve stoji si už začíná mírně posouvat nožky. Je fakt hrozný jak to letí.
@dociska no nevím, já bych ho asi vyrazila, snad se nebudete navzájem moc nervit. Vůbec bych se nebála mu říct, že Tě jeho přítomnost stresuje a nedělá to dobrou atmosféru - už jen kvůli dětem a bylo by... kašli na jeho kamarády... takhle jsem taky jednou podlehla a dodnes toho lituju.... dala jsem další z mnoha nových šancí jednomu volovi, který jen lhal a dělal dluhy.... takže vím, jak ti asi musí být.. moje výhoda tehdy byla, že společnou jsme měli "jen" hafinu a kočku... i když boj o ně byl stejný jako o děti, to mi věř :frowning2: :frowning2:
10. kvě 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
je ještě ten slibovaný obrázek našeho tanku:
10. kvě 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. kvě 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mina_ Já se z toho nezvencnu, žádný strach :slight_smile: Táta si jí včera odvezl na chatu, už volal, že to asi dlouho nedá, tak si jí asi až trochu zregeneruju zase vezmu sem...
Videa jsou obyčejné mobilovky, žádný zázrak, ale ráda se na ně dívám :slight_smile:
Držím moc palce, aby se s tím ta´tka srovnal, bude to hodně těžké....
Tomík je šikulka:slight_smile:
10. kvě 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,to jo,do terénu kočár dobrý,s pořádnýma kolama,to je jasný :slight_smile: Není nad gumové,nakufovací..já jsem s x-landerem spokojená,i když má gumová,jen ty zadní..fakt pohoda..Ted jsem konečně koupila ty golfky na chatu. :slight_smile: .jen za 500kč+poštovné..Vzala jsem od chicco,nebot je znám a i když mají nějaké kosmetické vady.doufám,že tam nám postačí..i když v tom terénu to asi nebude bůhví co.. :sweat_smile: :confused: Ale k řece se dá jet i po slinici,nemusím holt po trávě.. :wink:
Mě Nikolka taky už je leze,neplazí se..valí po čtyřech a kde to jde ,tak se nečeho chytne postaví se..dnes u stolku např. :slight_smile: Když ji držím za ručičky tak už ťape,nakračuje jak voják..ale jak kdy,kolikrát se hrne tělem a nohy nechá za sebou nebo naopak :grinning:
10. kvě 2013 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Tak to máš kvalitní mobil,videa jsou fakt moc pěkná:o)Já točím víc kamerou,v mobilu jen takové krátké,co jde poslat smskou..Ted jsem zrovna musela už mazat,byla plná karta..Abych mohla zaznamenat jak už lezeme a taky hláskujeme..Už tak 14dní povídá mamamama a bababa.. :slight_smile: tak aspon něco :grinning:
Ty se taky drž,máte to s Minou obě těžší..
10. kvě 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni mam Sony Ericsson Xperia mini Pro s vysvuvnou klavesnici. Udelala jsem si radost za dve carky na testu:wink:
10. kvě 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Tak to jo..taky mám ráda sony.. :grinning: měla jsem jich víc,zatím jen tlačítkové..Nějak se mi nechce do těch dotykáčů,ale jednou mě to nemine,at nevypadám jak ze starého filmu.. :sweat_smile: :confused: Přidávám foto z dnešního rána.. :sunglasses:
10. kvě 2013 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni Mě také trvalo, než jsem si zvykla, ale te´d bych ho nevyměnila hlavně snadný přístup se Koňovi je skvělý..na PC skoro nejsem, vše řeším z mobilu :slight_smile: Tak já přidám jednu fotku ze včerejška...koukali jsme na hokej.... teď taky s tátou fandí, ať nejedou domů....

Malá je šikulka :slight_smile: jen tě obdivuju, že máš tak nízko knihy..u nás by už byly zralé do sběru :slight_smile:
10. kvě 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamino Nádherné foto:slight_smile:My také koukáme na hokej a je to letos pěkná bída.. :unamused: Knížky ještě neobjevila,ale cd pod nima už jooooo :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni To přijde :slight_smile: hodila jsem pár nových fotek do alba, jestli se chceš juknout.. :slight_smile:
Díky za pochvalu..to ten nový foťák..fotím teď pořád :slight_smile:
10. kvě 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Nestačím reagovat na všechny, ale @mina_ díky za podporu a pochopení. Není to zatím u nás nějaká šílená divočina, ale v klidu to taky není. Jooo, práce je zatím dobrá, baví mě to hrozně. A vyrazit jsem ho sice nemohla, protože dům je jeho, ale ty kufry jsem si měla sbalit hned a neměla jsem nechávat nějaké časy na rozmyšlenou.

@kamino zkoukla jsem pár videí taky a super momentky. Malý je s tím slízáním z postele šikula. Můj Vojta už lozí nahoru a dolů po schodech, ale postel ještě musí doladit. Taky bych mohla nějaká videíčka natočit, ale nějak to nestíhám. Naštěstí mám taky vcelku nový telefon, který hezky natáčí, tak se snad brzy naučím okamžitě zareagovat a tasit telefon na natočení. :slight_smile:
A s babičkou teda klobouk dolů, já bych se nemohla takhle starat. Nemám na to nervy a trpělivost. I tak teču kolikrát z dětí. A u dospělého bych byla asi ztracená s přístupem. Nevěděla bych, jak se chovat :frowning2:

@vormoni @mina_ My jsme včera taky už vytáhli golfky. Mám Chicco Litevay. Tady na vesnici trochu nepraktické, protože jsem ho kupovala Ondrovi, když jsme ještě bydleli ve městě, protože tam byly suprové. Hrozně lehké, krásně se skládají a dobře se s nimi manévruje. Tady na vesnici to naštěstí není taková tragédie, protože tu skoro všude máme nové chodníky a silnice, tak se Vojta tolik nenatřásá, ale až někam pojedeme, určitě se budou hodit.
11. kvě 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska ja kdyz vidim,jak to leti,tak chci mit co nejvic dokumentu a kdovi,jestli se postesti druhe..on i Bobes byl celkem zazrak...
S babi to zas tak zadne umeni neni,zkratka jako s Bobesem...beru to tak,ze ona se o nas starala jako o male deti,byly jsme u nich na skoro vsechny vikendy od jara do podzimu,vcetne vsech prazdnin a taky musel mit trpelivost (ja rozhodne nebyla hodne dite :wink::wink: ) Jasne,ze kdyz jsem zjistila,ze houbickou na nadobi myje zachod,tak jsem uz byla protivna,protoze jsem nevedela,jak dlouho to provozuje, nebo kdyz davala malemu naprosto nevhodne predmety na hrani,ale je to jako kdyz hlidas deti dve :wink::wink: nastesti jsem vyhrabala stare derave ponozky na vyhozeni,tak se bavila zasivanim..to ji vydrzelo skoro tyden :wink:

Ja jeste nad golfkami neuvazuju,mam spotak od toho meho kocarku,do auta skladat nepotrebuji,mame Sharana,tam kocarek neskladam,tak je mi to jedno :wink: chodniky jsou v pohode,teren taky,jen je tezky,ale to mi nevadi,alespon mam nejaky pohyb :wink:

Jak to nesou kluci? Kdyz vidim,jak Bobes visi na Bobovi,tak si tu situaci nedovedu predstavit..ale je to dano tim,
11. kvě 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ze Bobo je rodinny typ a kdyz neni v praci,tak je s nami a vse klape naprosto bez zadrhelu..verim,ze tve rozhodnuti je dobre promyslene,je jasne,ze pokud to nejde,tak to zkratka nejde a kolikrat je rozchod jedinym moznym resenim...
11. kvě 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Tak protože je manžel stále s námi, tak si toho možná nijak nevšímají, ale Ondra už křičí, když se hádáme, nebo když se rozčiluju. Zacpává si uši a volá, ať přestanu. Když pak brečím, tak dojde za mnou, objímá mě a hladí a říká mami neplač a nebuď smutná. A to je už fakt špatně. Tohle nechci, tak musím vymyslet a promyslet šetrné řešení.
Manžel se teď začal o děti víc starat, hrát si s nimi a konečně až teď spolu mají vztah, jako otec a děti. O to je to pro mě horší, protože je od sebe oddělit bude větší problém, než před měsícem. To by si toho děti ani nevšimly.
11. kvě 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska ty jo..takze situace na h...:frowning2: ty budes ta spatna,co nechces aby tata byl s vami,co? A nejaka poradna,mediator,nepomohlo by to? Vis,ja uz to sem kdysi psala..mam rozvedene rodice a byl to jeden z mych nejhorsich zazitku a pak dalsich asi 10 let bych nejradsi uplne vymazala. Jsem tim poznamenana ja i segra,obe si to neseme stale. Nechtela jsem deti,aby nikdy nezazily to co my..a to tam nebylo nasili,ani alkohol,,jen intriky z obou stran,do kterych jsme byly zatahovany....nic moc...mamy pritel nas nemel rad,tatova zena taky ne...povinne navstevy...fuj :wink:
11. kvě 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Do poradny jsme chodili rok, nepomohlo to, protože on nechtěl s tím nic dělat. Teď už zase nechci já. A přemýšlím, jestli je to jen moje hrdost, nebo už vnitřně jsem všechno vzdala. Nooo, co píšeš moc dobře chápu. Tohle jsem sice nezažila, protože jsem z úplné rodiny, ale slýchávám to často a teď právě nevím, jestli riskovat nějaká traumata dětí, nebo je toho všeho ušetřit, zatnout zuby a vydržet to, než budou dospělé. Žádné velké příkoří se mi neděje. Prostě jsem jen přestala mít manžela ráda. Bylo mezi námi toho už hodně špatného a přestali jsme si zkrátka rozumět. A chci jít dál. Je mi 26 a nechci do 40 sedět doma na zadku a pak si ztěžovat, že mi ujel vlak a nikdo už o mě nestojí. :unamused:
11. kvě 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska je to vsechno strasne slozite..deti jsou strasne citlive na napeti v rodine. Jde o to,jestli byste byli schopni fungovat tak,aby se to prcku dotykalo co nejmene..nejstrasnejsi byla nejistota... Nevim,v jakem stavu je vas vztah,nebo zda byste byli schopni bydlet spoku,ale kazdy vest svuj zivot..jak jsem psala,je to strasne slozite a nejhorsi na tom je,ze se nerozhodujes za sebe,ale i za deti..mam zkusenosti z predchoziho vztahu se stridavou peci a taky to nebyl zadny med,hlavne v pripade,kdy si rodice prizen potomku zacali kupovat a predhaneli se,kdo je hodnejsi rodic..to byla cesta do pekel..
11. kvě 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ahoj,to je fakt těžké rozhodovat,ale je pravda,že když to už malý vnímá a nelíbí se mu to,je asi lepší to utnout,aby se toho nemusel účastnit..Myslím,že to zažila většina z nás,že jsou dny kdy těm našim chlapům nemůžem přijít na jméno a ani já nejsem výjimkou,náš vztah už dávno není o velké lásce,ale právě když už jsou v tom děti tak už to není rozhodování jen za mě..
Jsou lepší dny a horší,ale dokud jsme k sobě slušní,tak vlastně o nic nejde.. :sweat_smile: :confused:
Vy máte za sebou i pomoc odborníků,což málokdo zkusí ,ale když jeden nechce,nemá to asi smysl.. :frowning2: Snad si on brzy uvědomí,že děti jsou nejdůležitější v našich životech a ty by měli být hlavně šťastné a našimi problémy nepoznamenané..Přeju vám,aby jste se dohodli co nejlépe a děti byly spokojené s vámi oběma..Drž se!..
12. kvě 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je to strasne tezke. Bohuzel nejaky univerzalni lek neexistuje. Je mnohem lepsi, kdyz idealne vztah lidi funguje, je to stejne jeden velky kompromis. Ja musim rici, ze ted momentalne je to mezi nami OK, i kdyz se samozrejme obcas pohadame, nebo se na necem neshodneme. Obe holky jsou na tatkovi zavisle, ma s nimi super vztah. Vubec si nedovedu predstavit, co by nasledovalo, pokud bychom se rozesli. Musim rici, ze jsem strasne rada, ze takovou vec resit nemusim. Moc rada bych poradila, jenze ono je to slozite. Muj tatka byl treba take rozvedeny, o existenci svych polovicnich sourozencu jsem se dovedela az kdyz mi bylo asi 12 let. To uz to clovek take bere jinak. Takze moje detstvi bylo docela v pohode, nasi se sice obcas take pekne rafli, ale dodnes se maji radi a uz jsou spolu 40 let (ted budou slavit v patek vyroci svatby). No, takze to je take jeden super priklad, ze asi je lepsi, kdyz jdou lide od sebe a pak si najdou nekoho, s kym si opravdu rozumeji. Nevim, jestli vas vztah je natolik rozbity, ze by nesel slepit. Nevim, jak spolu fungujete a zdali existuje nadeje, ze by se ta laska vratila. Rekla bych, ze pokud laska neni, tak nepomuze vubec nic. Deti si mohou zvyknout na noveho tatu, pokud je tam vzajemna laska a duvera, tak si myslim, ze je to zdravejsi nez umely vztah, kdy se lide nemuzou ani vystat. Takze to zvaz, ale ty sama musis vedet, jestli ho mas jeste alespon trochu rada, pokud ne, tak je lepsi to skoncit ted, nez az budou deti velke, je to tvuj zivot a ty mas pravo milovat a byt milovana. :wink:
13. kvě 2013 ve 03:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. pryč s chmury, i když je pořád mám, ale zkusím to chvíli neřešit :unamused:

Vojtíšek už má 6 zoubků a je hrozně vysmátý. Koupila jsem mu na bazaru takovou tu tříkolku, co má vodící tyč, se kterou můžu řídit. Je z ní nadšený. Když jedeme po chodníku, tak pořád výská, poskakuje a tleská :grinning: Vždycky každého, koho potkáme, rozesmějeme.
Jinak stále chodíme kolem nábytku nebo před sebou posunuje dětské křesílko a používá ho jako chodítko. Objednala jsem mu to hrací od Chicca, co je je jako hrazdička na kolečkách. (ne to, jak v něm mimčo sedí) , ale ten e-shop už ho měl vyprodaný, takže nevím, jestli ho objednat jinde, aby to stihlo přijít do doby, než se Vojta pustí.

Ondra je teď zase nachlazený a už jsme měli 2x vši, protože je mají ve školce, takže pokaždé, když jsem mu ty vlásky vyčistila a ošetřila přípravkem, tak za 2 dny došel znovu s hnidama ve vlasech. chjo.. :rolling_eyes:
Vojta už říká táta a spoustu jednoslabičných slátanin a teď, když hrajeme mistrovství, tak se naučil křičet AGÁÁÁ a zvedá ručičky pokaždé,když to na něj přepnu :grinning: :grinning:

Dneska jsme byli půl dne na cestách. Jela jsem Ondrovi i s Ondrou a Vojtou koupit letní sandálky a jela jsem do města, co je kousek od nás. Tam samozřejmě v dětské obuvi opět nezklamali a neměli jedninou botu v jeho velikosti, o Vojtovi ani nemluvím.... nechápu. Už jsem tam byla 3x během roku a nikdy.... tak pro koho tam ty boty prodávají, to fakt nevím :confounded:
Pak jsem jela do dalšího městečka kousek dál. Tam už to bylo lepší, ale FARE botičky, které měli za 895,- mi přišly už fáááákt dost drahé. V Brně je mají minimálně o 100,- levnější. Tak chťa nechťa, zoufalá a s brekem za volantem jsem jela až do Olympie do Brna do Bati, kde jsem pro sichr koupila raději rovnou dvoje, sandálky i plné botky a zrovna koupila pár kousků Ondrovi na léto, nakoupila v Albertu a přijela domů skoro o 4000,- lehčí. :frowning2: A zbytek měsíce se budu třepat, abych do další mateřské vyšla. Ondra naštěstí není nijak divoké dítě, které by mi neustále utíkalo z obchodů a já ho honila po celém obchoďáku, tak jsem to i přežila a v půl paté jsme byli už doma. Unavená jsem jak pr..... a ještě musím pověsit prádlo a aspoň vyžehlit koš prádla :frowning2:
13. kvě 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska - ty vsi jsou velky problem. Take se obcas bojim, aby je Anda neprinesla ze skoly. Nastesti je blondyna, takze by asi vsechny byly dobre videt. Horsi by to bylo se mnou, pokud bych je dostala. Dlouhe tmave vlasy, to by bylo tezke se jich zbavit. Ted mi kamaradka rikala, ze je nejlepsi olivovy olej, pry napatlat na hlavu a nechat pusobit tak pul hodiny i vice. Hlavu navic obtocit potravinovou folii (cling filmem), aby nebyl pristup vzduchu a vsechny vsi a hnidy se pekne udusily. Nevim, nezkousela jsem to, asi by take poslouzila plastova cepice, ale ta potravinova folie je zrejme lepsi, protoze se to muze lepe utesnat. Pak umyt samponem, asi to pujde hure dolu, ale pry je to lepsi nez ty smradlave pripravky, ktere stejne asi moc nepusobi. Sama jsem to jeste nastesti nezkousela, ale treba to pomuze. :wink:

S tema botama je to hrozne, ja mam par boticek po Annabellce, ktere Sabi muze zacit nosit. Tady jsou nastesti levnejsi, ale zase to nejsou zadne pevne boticky, spise lehka obuv. Boty za 895 je docela sila, opet se bohuzel vydelava na detech.

Ja jsem vcera resila letenky, mam dilema, jestli letet sama drive na konci cervna, nebo pockat az na manzu s Andou, ji skola konci az 12.7., mozna bychom ji mohli vzit o tyden drive. No nevim, mozna nakonec poletim sama se Sabi drive a pak s obema na konci prazdnin. Manza bohuzel musi do prace drive, takze zpet to kazdopadne bude se dvema detmi. Vubec se mi do toho nechce, ale budu to muset nejak prezit. :frowning2:
Jinak Sabi dneska predvedla tanecek, do rytmu hudby peruje v kolinkach a krouti zadeckem. No vypadalo to skvele, je to sikulka. Moc jsem se nasmala.... :wink:
14. kvě 2013 ve 04:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasha Zajímavá rada s tím olejem. :slight_smile: No snad už to nebudu muset zkoušet.

Teda, to ti věřím, že je to dilema. Sama, nebo až všichni... tady bych si nevěděla rady ani já. Spíš co pro tebe bude klidnější a pohodovější, aby cesta nebyla jen stres :sweat_smile: V klidu jen s jednou nebo hromadně s trochou nervů? Ale samozřejmě netuším, jak pohodoví jste cestovatelé. U nás by to asi proběhlo tak, že bych asi stresovala, že nejedeme včas na letiště, protože manžel prostě nestíhá (já jsem naštěstí dochvilná a raději 5 minut sedím u stolu a čekám na příhodnou dobu), pak Ondra, který si vzpomene čůrat zrovna, když bychom se chystali ke startu a muselo se sedět, pak jeho neklid na sedadle, pak ještě Vojta, který se pos.... a já ho nemůžu pohodlně přebalit a pak ještě přesun z letadla a čekání na zavazadla.... mezitím by mi Ondra buď vylezl na ten pojízdný pás s kufry nebo zdrhl někam do mezicelního prostoru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Takže u mě by vyhrálo, jet napřed jen s Vojtou :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska krasny hororovy scenar :wink::wink::wink: po ranu jsem se pobavila,diky :wink: dve deti nemam,tak nemuzu soudit,ale pravdepodobne je to popis reality a nezucastneny se bavi :wink::wink:
Vcera jsem byla prckovi vyrizovat pas,za 5 minut hotovo,fotku dal prcek na prvni dobrou,pani tam mela piskaciho plysaka,tak jsem byla rada,ze na deti jsou pripraveni :wink: nez jsme vyridily papiry,prcek si pohral a klidek. Za 30 dni bude hotovo a hura do Madarska...holky,ja se tak tesiiim :wink:

Jak jste resily boticky,tak jsem koupila u Bati tyto,jsou za 400,mekke,ale kozene,lehoucke,pry na prvni chozeni super. Vzhledem k tomu,ze odrazedlo zatim neplanuju,tak nevadi,ze nema chranene spicky,tak se mu snad budou libit..zatim je zdarne bojkotuje,udela z nozicky takove kopytko,zkrouti prsty a nedostanu mu je na nohu ani parem volu. Pani prodavacka prohlasila,ze asi bude chodit bos :wink:
14. kvě 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Jooo, realita. Ale jsem ráda, že jsem někoho rozveselila po dlouhé době :slight_smile:
Stejné botičky mi taky nabízeli. Já už pro VOjtu mám, tak jsem je nevzala. Ale taky se mi moooc líbily. VOjta botičky nosí rád, asi se v nich cítí jistější při obcházení nábytku, ale zase miluje rozvazování tkaniček. Co já se nazavazuju. Nechápu, jak to dokáže, i když mu udělám na tom dvojitou smyčku :rolling_eyes: :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska ahoj, to tedy máš doma na hovňous..... já souhlasím s @dasha raději být sama s prckama, než se hádat a stresovat všechny.... když jsme byli malí, tak táta byl neustále ožratej a bil mamku, nedokázala odejít, my už jsme velcí a je to tam více méně stejné... tata je hrubián a mamka štěká a dělá neschvály a až tátu pustí ze špitálu, tak si s mamky udělá tuplovanou služku a bude to zase ve starejch kolejích.... Je jasné, že se v tuhle chvíli rozhoduješ i za kluky, ale ty bys měla mít vlastní plnohodnotný život.. když budeš šťastná ty, tak budou i děti..... Už 6 raťafáků? my máme stále 2. O hadříkách mi ani nemluv... máme málo bodyček s dl. rukávem a já nejsem schopná něco bazarového sehnat... a zároveň tu máme hromadu krabic s malejma hadrama, který chci nechat, kdyby bylo druhátko, ale kam to budu za chvilku dávat, fakt netuším.... Botky super, ale zatím to neřeším, máme kožené capáčky, zatím se "jen" staví u všeho co se dá... a čím méně je to vhodné, tím líp.. začíná se otloukat, když žuchne.. bohužel si často dá zezadu do hlavy, ale to k tomu prostě patří...
14. kvě 2013 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ahoj,tak Vojtík je už zubatec,my jen 4:o)Botky jsem už také koupili,jedny na ted a další sandálky,ty mi dorazily před chvílí,jsou také od Bati..Když jsem viděla ty ceny v krámech,tak jsem se rozhodla projet net a narazila jsem na botky za 300kč a myslím že budou vyhovovat i zdravotně..Ty šnerovací jsem tu už ukazovala,ty jsou mekoučké,ale kolem kotníku zpevněné od Pegres.A ty baťovské ukážu taky,za půl ceny300kč+poštovné:o)
To musel být horor,tak daleko cestovat s oběma dětma,a nepořídit...Já ještě nikam dál než tady do města nevyrazila,ale ráda bych třeba do Ph,i když ted zas nic moc nesháním..Spíš třeba za kámoškama,nebo bráchou..Ted ve čtvrtek jedu do Kladna za holkama z práce,co mají nově mimča,aby jsme se pochválily:o)Ale to pojedu jen s malou,Kubík bude s tatínkem..Tak doufám,že to bude v pohodě.. :sunglasses:
Co se týká cestování s letadlem,těžko říct,Kubík hned usnul a celý let prospal a malá to má před sebou,dřív jak ve 2-3 letech letět neplánujeme,a hlavně to je let tak na 2hod a ne na 14h jako dasha a to už bude horší.. :sweat_smile: :confused: Ale tvůj scénář mě taky pobavil :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mina_ Ahoj,no tys to měla v dětství taky neveselé.. :frowning2: Je to škoda,člověk si to nese v sobě a pak se snaží dát svým dětem něco lepšího..Nejhorší je když je v tom bití,alkohol,to je už moooc zlé.. :confounded: Naši se k sobě taky dokázali chovat hnusně,dovedou to i ted(různě se urážejí a hádají) a my s bráchou pozorujeme,že některé povahové rysy jsme podědili..Je to hrůza a uvědomím si jak se chovám kolikrát ,až je něco vyřčeno..Někdy se člověk ale těžko ovládne..ale snažím se.. :sweat_smile: :confused:
S tím .ťapáním a padáním to máme stejně,ale ne moc často.. :unamused: S naším chodítkem si zatím spíš hraje,dají se tam házet míčky a tvar.kostky-to ještě neumí,ale míček už dává sama-šikulka..Má to kolečka ale ty prokluzují na plovoučce,chtělo by to spíš koberec..
Já ted nakupovala oblečení z bazaru,většinou dobrý,ale včera mi dorazily dvoje legínky a jedny špinavé,zaprané,tak budou max.na doma..To se mi ještě nestalo..paní mi pošle zpět peníze..ale radši bych měla pěkné leginky..Ty mě teda v obchodech přijdou taky pěkné drahé,bodýčka kupuju v tescu,nejradši když mají aspoň 30%slevu..ted bohužel néééé..Taky bych nějaké brala,furt jsme špinaví..Na chatu jsem malý začala dávat věci po Kubovi,na to válení se po zemi to postačí.. :grinning: Taky mám už 4 krabice s oblečením,i když prodávám každý týden něco,neubývá to moc.. :unamused:
14. kvě 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek