• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 Hezký kočík. Fakt jako nový. Tak to je fajn, že jsi tak dobře koupila. Někdy je horzné, co ti pak dojde, hlavně že v inzerátu prodejce napíše, že je jako nový :slight_smile: Už jsem si tak 2x taky naběhla.
18. kvě 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, budu se stěhovat!! Zatím jásám, protože konečně budu pryč, ale jsem zvědavá, jak to dám. Už mám sehnaný byt 2+1, aby dětičky měly pohodlí, je to 15 km od nynějšího bydliště, tak budu vozit Ondru pořád do školky tam, kde je přihlášený a budu se muset začít pěkně otáčet, protože budu platit měsíčně 10 500,- za nájem a energie. Musím si vydupat od manžela nějaké peníze, abych měla z čeho živit děti a jinak snad úspory vydrží do doby, než oba kluci budou chodit do školky a do školy a já budu moct jít na plno do práce. Nebo třeba než potkám někoho, kdo mi bude stát za to, abych znovu riskla jít do nějakého trvalého vztahu :slight_smile: :slight_smile:
18. kvě 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky
koukám, že jste tu zamilované do golfek..
no já mám sporťák po Fany a po golfkách netoužím, leda bychom museli měnit auto, to moje a pak by mohl být problém se s tím sporťákem do krátké feldy narvat, teda vešli jsme se do ní, ale už se tam nic jinýho nevešlo.... mně to příjde jako kočárek z nouze, sporťák je pohodlnější

jinak Tonda má opět rýmici, tentokrát není původcem školka, protože Fany má rýu alergickou se zánětem spojivek. Toník má jedno očko chycený taky, ale něčím jiným. ale oba jsou už lepší a to mají kapičky od včerejška, tak jsem ráda. ale lux jede furt..
Toník je už pohyblivější, jak se trochu dá do kopy, objednám ho zas na rhb, aby nám poradili další postup, on se totiž zatím plazí jako had, po břiše, nožkama se odráží, ale spíš do stran, kolínka pod sebe moc nestrká..ale dostane se kam .potřebuje :slight_smile:
18. kvě 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska ahoj,tak to je prima,že se odstěhuješ a budeš mít od manžela klid,ale jak říkáš,bude to náročné..Ted jsi bydlela v domě vidˇ?Jak to uděláš s nábytkem?
Ten podnájem je taky síla,bez manžel.finanční pomoci jen s mateřskou by to nešlo,co.. :unamused: Ještě ,že si přivyděláváš,ale i tak.. :unamused: Dneska je to všude moc drahé,sotva to člověk sám utáhne.. :frowning2:
To je dobrý, že to máš kousek do školky,pro malýho žádná změna a to je dobře.. :slight_smile:
A kdoví,třeba časem někoho potkáš,i když ted na to asi myšlenky nebudou..někdy to ale přijde právě ,když to nehledáš.. :sweat_smile: :wink:
Tak se drž,budeš to potřebovat,až začnete stěhovat.. :wink:
18. kvě 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka Ahoj,no to je smůla s těma očičkama a oba,chudáčci.. :unamused: Přejeme brzké uzdravení,zlaté kapičky.. :wink:

Já budu taky jezdit se sporťákem,jsem s ním spokojená,je pohodlný..Ty golfky jsem vzala jen na chatu,abych nemusela převážet ten sporťák..a ted koukám, že se dají i tyhle pořídit slušné..myslela jsem, že by byl o moc dražší než golfáč..no uvidím,když se tento rozpadne ,omrknu pak i sporťáky s gum.koly-do terénu lepší..:o)
18. kvě 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni Ten byt je komplet zařízený, takže tam nic nebudu muset tahat. Jen si vezmu postýlku, přebalovací pultík a možná jednu komodu. Skříně, postele, sedačka, nábytek i spotřebiče tam jsou. Teď jsme bydleli v novém domě, ale zvyknu si. Aspoň toho nebudu muset tolik uklízet. Já tu mám teď své jen 2 skříně a dětský pokoj. Zbytek je stejně z peněz manžela. Skoro všechno nádobí v kuchyni je mé, co jsem si nakoupila, takže jestli si to vezmu s sebou, tak si nebude mít na čem ani usmažit vajíčka :sweat_smile:
18. kvě 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Aha,tak to jo,to se hodí.. :wink: Tak to bude manžel koukat,až nebude mít z čeho jíst.. :sweat_smile: :confused: On bude asi koukat celkově až tam osiří.. :confused:
20. kvě 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska tak pěkně si to rozlouskla, ale ten nájem je teda mazec... nebude to nic lehkého, ale s nejspíš ani nepočítáš, ale nervy máš jen jedny a když se dáš pořádně do kupy, tak to hnedka lépe půjde a pak se jistě najde i chlap, který si bude vážit skvělé ženské a bude mít rád i děcka. Přesně jsem si vzpomněla co tu kdysi psala nevee, když se sebrala a šla pryč, škoda, že ten příspěvek nemůžu najít... Budu moc držet palce, aby to všechno šlo hladce.

@kammka souhlasím s tebou, golfky jsou takový nouzovky na prd... tedy alespoň u nás v prdelákově... dostali jsme starší CAM.... potah ok, dotáhli jsme šroubky a stav slušný, ale tu se s tím jezdit nedá... pro nás je to tak kočík na rychlý nákup, kam Tomíka dám, abych nemusela dřít velkej kočár, do MHD se budu nadále tahat s naší mega čtyřkolou.... v golfkách nemá dítě žádné pohodlí, je to taková drkotavá koza a ani se tam nedá odvést nákup.... málem se mi to převážilo, když jsem na golfky bez Tomíka pověsila přebalovací tašku....
Nám se naštěstí nemoci zatím vyhejbaj, jen trochu prská, jak leze po studené podlaze, ale naštěstí nic hroznýho. Přeji rychlé uzdravení.

@vormoni jinak ten, náš "nový" kočík je stále na reklamaci.... za týden končí lhůta... tak pokud to nebude hotové, tak si asi necháme vrátit peníze...
22. kvě 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jedna novinka, Tomík už obchází nábytek :slight_smile: a otlouká se jako píšťalka :frowning2:
22. kvě 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,kdepak jste všechny,co děláte v tomto nečase?My dnes šly na rehabilitaci s malou,ale napsala jsem si špatný termín,správně jsme tam měly jít už v pondělí,takže jdeme až někdy v červnu..My už ani moc necvičíme,myslím že není důvod,když už leze jak ďas a staví se sama..Jen aby měla ty nožičky správně,ale nevím jestli to tak nemají všechny než si noha zvykne..Že trochu vytáčí nožky dovnitř,když je na boso,v botách ne..Ale možná se to srovná časem jak bude chodit v botkách,tuším o tom mluvil neurolog..
:sweat_smile: :sweat_smile:
Včera jsem malé koupila první sponečky do vlásků,má jich furt málo,ale už jsou delší,dokonce ji asi brzo necháme přistříhnout,leze jí to přes ouška.. :confused: :sweat_smile: Takže přikládám fotečku:o)
22. kvě 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@vormoni pánejo, sluší jí to moc :slight_smile:

My od včerejška taky obcházíme nábytek, má z toho šílenou radost a já samozřejmě taky :slight_smile: je to moje štěstí. Malá má teda lehkou virozku, kašlík a rýmičku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale už je to snad lehce lepší :slight_smile:

jinak my už s golfkama vyrážíme a já si teda nemůžu stěžovat. Ty naše jsou prostě jiná liga, pohodlné jsou fakt hodně, malá si v nich lebedí a je v nich strašně hodná, jak má skvělý výhled, tak pořád kouká, ani spát se jí nechce. To už teda tak super není, ale můžu s ní jít kamkoliv a není vyrvál :wink: Dnes jsme zvládli i dlažební kostky a úplně v pohodě :slight_smile:
22. kvě 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ahojky holky, nahlizim a docitam. Tchyne s tchanem dobry, uz jsme si opravdu hodne zvykli, ted bude hodne divne, az zase odjedou. Obe dve holky jsou z nich nadsene. Hlavne ta starsi, neni nad poradny vztah babi a dedy.... :wink: Tchan ted bude slavit 70. narozeniny, tak bude veselo.
@vormoni - Nikolka je uzasna, moc ji ta sponecka slusi. My uz take davame sponecku - uz asi 2 mesice. Uz jsem uvazovala o tom, ze ji budu muset nechat ostrihat, uz ji to pekne roste pres ouska. Dneska jsme poprve vyzkouseli poradne boticky, pekne koukala, tady proste porad capala bosky, budu ji muset koupit nejake ponosky, nebo se podivat, jestli nemam po Annabellce, asi urcite, ted uz je jen najit. Tim ze tady ponozky potreba nejsou, tak je mam nekde schovane, jen si vzpomenout kde.
Ja jsem s golfkama spokojena, Maclaren je proste jina trida, i ty kostky jsou v pohode. Hlavne ze je to skladne a lehke, az budu u nasich a polezu do MHD tak se mi to bude lepe nosit do schodu. I v aute zaberou minimum mista, coz je pro me dulezite. I kdyz mame combika, tak stejne, toho mista neni nikdy nazbyt. Vetsinou se presunujeme na chalupu a to si dovedete predstavit, kolik se do toho auta musi vejit. Uz se tesim do Cech, vypada to, ze nakonec poletim na konci cervna. Uz jsem Annabelle zaplatila tu in-line skolicku, nakonec pujde az v srpnu a v cervenci ji chci poslat na 15 dnu na tabor. Uz se desne tesi. Ja take se tesim, jen si budu muset neco koupit, nebot doma nemam ani jidelni zidlicku. No bude to zmena, ale zase budeme u babi a dedy v CR, coz je super. Tesim se. :wink:
23. kvě 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@dasha Ahoj,Sabinka je taky úžasná,krásné tričenko i legínky:slight_smile:Sluší jí to,vlásků má teda o hodně víc než my.. :grinning: Tak to věřím,že si babi a dědy užívají,mít někoho dalšího na hraní doma a každý den,to se jim líbí a pak jim to bude chybět..Stejně jako vy jim..Mě osobně to dost štve,že rodiče vidí děti 1x za 1/4 roku a i víc,nejezdíme tam tak často a oni k nám tak 1-2x za rok..Je to dálka,pak taky málo místa u nich i u nás..Ještě tak v létě,když jedeme na chatu,je to takové volnější..Ty máš tu výhodu velkého domu a pokojů pro hosty,to je paráda..:slight_smile:Nehledě na to okolí a spoustu aktivit kolem :sunglasses:
Jak ti malá ťape na boso,neměla ze začátku ty nožičky trochu vytočené dovnitř?I když možná jak ťape na boso,tak je to nejlepší než v ponožkách kde to klouže..a neměli jste problém s tím sval.napětím v lýtkách jako my..No nic,počkám do ondělí na verdikt pediatričky,co nám řekne.. :sweat_smile: :confused:
Tak to už máš za chvíli a pojedeš do Čech,určitě se těšíš a budeš tu i dlouho,tak si to užiješ a rodiče vás..Jste si tak vzácní,na co já si stěžuju? :astonished: :grinning: ALe jo,rodiče by měli vnoučky vidět často,tak to je..tak hrozně to letí.. :unamused:
Snad bude aspon léto pěkné,když to jaro je jak na baterky..Zrovna nic moc.. :rolling_eyes:
23. kvě 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni s tim bydlenim je to super, hlavne ze ma kazdy svoji koupelnu a sve soukromi, ani mi neprijde, ze tu nekdo je. Navic tchan je super, nebot i uvari, vubec nejsou narocni, snidani si daji sami, caj si take vari skoro kazdou hodinu, to je proste UK zvyk, konvice na caj je porad v permanenci, to ja tak kafco, caj nepiju, jen ovocny a hermankovy, ale ted ani moc ne...
Nozicky dovnitr vytocene jsme nemeli, ale dneska, kdyz jsem se ji snazila dat ty boticky, tak mi pekne obracela prstiky vzhuru, takze to bylo docela utrpeni, ale nakonec jsme to nejak zmakli.
Zitra tu mame zase volno, nejaky Wesak day, je to neco indickeho... my tu mame svatku, tady se navic nahrazuji, takze tech volnych dni je tu docela dost. Ale alespon nemusim zitra vstavat a vezt malou do skoly, co jsme se prestehovali, tak malou vozim do skoly a odpoledne ji vyzvedavam. Takovy glorifikovany taxikar.... :grinning:
Take doufam, ze bude leto pekne, jinak to vzdycky stoji za backory. Mame super chalupu, kde je strasne krasne, siroko daleko nikde nikdo, proste idylka. Vsak jsem tam travila vsechny dovolene, vetsinou byly pracovni, ale nam detem to vubec nevadilo. No uz se tesim domu, i kdyz budu muset nakoupit takove ty nezbytnosti. Uz se vybavuji puncochaci apod.
Tak at vam to u doktorky dobre dopadne, snad bude vsechno v poradku. Z ceho to vlastne mala mela - svalove napeti v lytkach, to zni divne. Kazdopadne budu drzet palecky, aby vse bylo jak ma byt. :wink:
23. kvě 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ty vlasky, mozna na tom neco bude, ze jsem ji tentokrat ostrihala dohola. Tady tomu hodne veri, ze pry pak vlasky rostou lepe a husteji. No nevim, mozna to je jen dedicne, ja jsem take vlasu mela plnou hlavu - pamatuji si, ze me mamca strihala podle hrnce, mela jsem to jako paruku.... :grinning:
23. kvě 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,no tak to se mají jak na hotelu.. :sunglasses:
Já měla ted 2 dny klid od vstávání do školky,vodil tatínek,ale stejně člověk nespí od doby co táta přijde z noční a pak než se vykýblují ven..je to slyšet..Dnes jsem měla aspoň klidnou noc,malá spala po delší době do 7:30 a ani v noci se nebudila..Ted dvakrát za noc se vzbudila ještě za tmy a stoupala si k zábradlí a ne znova usnout,tak jsem ji vzala k sobě a usnula u mě a já ji za půlhodky přenesla zpět do jejího..Za tmy ji prostě nekrmím..možná by si dala hlt čaje,jenže já na to nevzpomenu ho nachystat.. :sweat_smile: :confused:
Jojo,určitě se připrav na víc variant počasí,dnes se nedá věřit ničemu..Kéž by léto vyšlo a mohli jsme také být na chatě co nejvíc.. :grinning: :grinning: :grinning:
To sval.napětí znamená že často propínala nožky samovolně,tak jsme museli masírovat plosky chodidel,taky lýtko a protahovat achylovku,aby právě neměla ty tendence šmajdat..No uvidím co řekne dr.snad to bude ok,kor když dávám bačkůrky se zpevněným kotníkem a i botky máme,ale s nima se většinou veze.. :sweat_smile:
S tím vyholením určitě dobrý nápad,ale já byc neměla to srdce..měla těch vlásků o hodně míň než Kuba a plešaté mimi jsem nechtěla..tak si je hýčkáme.. :grinning: Ale ted už je vidět ,že začínají růst,i vydřená pleška vzadu už pomalu mizí pod vrstvou nových vlásků.. :grinning:
23. kvě 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

@vormoni a @dasha juj, krásné panenky, se sponečkama jim to moc sluší :wink:

u nás nonstop 5týdnů nemocní, když už je filipes na chvíli zdravej,tak je nemocná zas Luci, filík měl i atb a stejně se mu to již potřetí vrátilo,naštěstí teď bez horeček a bez kašle, jen silně rýmujeme,ale už je to nekonečný :frowning2:

prožili jsme katastrofální týden se spaním, vůbec nechtěl jít večer spát, i když byl třeba od 12h vzhůru, tak prostě večer v 21h nezabral a nezabral, a když už,tak chtěl v 1h ráno vstávat,že je vyspalej,tak tu říval v posteli, divím se,že sousedi nezavolali sociálku,bo každý večer a noc řev a řev, fakt na palici

s jídlem už jsem se radovala,jak hezky baští,dokonce i banán je schopen pozřít aniž by se nadavoval,ale od soboty je to zase na nic a furt mi visí na kozách,kozomil jeden :angry:

ale máme veliký úspěch, chodííííme, přejde už přes půlku obýváku :wink:

jinak strašně jsem se těšila na dovču,ale jak manžel pracuje v zemědělství a počasí je na nic,tak ji musíme o 14dní posunout. Máme předvybranou Krétu,ale vypadá to na odlet až v půlce června a já už potřebuji vypadnout a snad zažít nějaký restart :slight_smile:

A ještě minulý týden jsem byla poprvé celý den sama na nákupech v Brně, bylo to žůžo, Filipes zvládl hlídání od mojí mamky naprosto perfektně,ani si nevzpomněl,hezky baštil, sám si hrál, nefňukal, prostě pohodovej úžasnej chlapeček, proč jen se nemůže takhle chovat když jsme spolu :cry:
A věciček jsem nakoupila hromady, měli výprodeje v Tescu 30% tak jsem se po roce vyřádila :grinning:
27. kvě 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. kvě 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
a ještě jedna fotečka lupínka :slight_smile:
27. kvě 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@dasha nádherná holčička, nemám slov!!!!
27. kvě 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivis Ahoj,ani nevíš jak ti dnes rozumím,jen nechápu,jak to můžeš zvládat už tak dlouho?Já mám za sebou příšernou noc,malá je nastydlá ,má rýmu ale jinak byla ok,jenže v noci ne a ne spát,furt se budila a brečela a nic nepomáhalo,až byla vyčerpaná tak usnula,ale za chvíli na novo..Pak se pokadila a museli jsme přebalit,takže znovu usínat..nechala jsem si ji u sebe, abych nemusela furt vstávat k postýlce,ale jak se stále budila a břečela,tak jsem oko nezamhouřila..byla jsem zoufalá.. :unamused: Asi ji budila ta rýma a možná bolelo bříško,nevím..Furt si sedala a pak si mi lehala na hrudník a odpočívala..Nějak jsme se dostaly takto až k 7hod a pak se znovu pokadila,přebalit a krmit..přitom jsme pospávaly do 10h..Rýmu má pěknou,ale teče jí,tak nemusím odsávat..V noci a nad ránem byla teplejší,takže jsem jí dala půlku čípku paralenu a od té doby ok,uvidíme co bude večer..Nemá moc chut na jídlo,ale mlíko joooo... :sweat_smile: :confused: Neumím si představit víc takových nocí,jsem unavená jak prase..Jak ty to děláš? :astonished:
Tu dovolenou ti moc přeju,Kréta je pěkná,byli jsme tam s Kubíkem, když měl 3 roky:slight_smile:Kéž by se vám vydařila a děti tě nechali vyspat.. :wink:
Tak to gratulujeme, že už chodíte,jste rychlíci..To u nás ne,ale ještě máme spoustu času... :slight_smile:Dnes jsme měli jít na kontrolu k pediatričce,ale zrušila jsem to,když je nastydlá..A to jsme včera byli všichni na návštěvě u kamarádky,i když jsme už jeli trochu s nudlí ,tak večer se to teprve rozjelo.. :unamused: Přijeli jsme domů a tady 16st!!!!Tatínek nechal otevřené okno,aby se vyvětralo.. :angry: Myslela jsem že ho zabiju,a hned jsem zapla topení na max. a konečně je na teploměru 21st,ale ještě ráno jen 19st a to jsem zapla všechny topení hned jak jsme dojeli..
:angry: :frowning2:
V tom tescu jsem taky byla na pyžamka a bodyčka,jinak už nekupuju než aspon s 30% slevou.. :sunglasses:
27. kvě 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni přesně jako kdyby jsi popisovala naše noci :cry: a mě nic jiného nezbývá než vydržet :rolling_eyes:

a kde jste byli na Krétě?My byli už před 9lety v Agia Marina - nedaleko Chanie, teď máme vybranou buď Malii anebo Kokiini Hani

Brrr, 16C, ježiš to bych zmrzla :sweat_smile: my máme nějakých 22C a už si říkám,že by to chtělo přitopit :sunglasses:

Tak snad se vám ta rýma už nerozjede, u nás trvá vždy strašně dlouho, i když ty první 3dny a 3 noci jsou nejhorší,stříkáme Humex,a to je boj o odsávání ani nemluvě :zipper_mouth:
28. kvě 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc vas lituji s temi nemocemi. Je to hruza, tam u nas je to hned. Co pozoruji, s tim pocasim je to opravdu naprd. Doufam, ze az za mesic priletim, tak se to vyrazne zlepsi. Je to hruza, konec kvetna a clovek aby zapinal topeni. Kdyz jsem byla u tchanovcu v UK, tak jsem ho tam zapinala i v srpnu, jak jsem byla zmrzla. To my tady mame ted pekna vedra, prave jsem se vratila z vyzvednuti Andi ze skoly a kdyz jsem sedla do auta, tak jsem se ani nemohla dotknout volantu, jak to bylo rozpalene. Podle mych odhadu tam bylo asi 45 stupnu, mozna vice. V noci mam klimosky na 28 stupnu a je to tedy rozdil kdyz clovek otevre dvere do loznice, ve 22 stupnich bych asi zmrzla... I kdyz tady je to jine, to asi dela ta vlhkost.
Ja musim rici, ze mala spi vzorne. Usina v osm a budi se v osm, celou noc o ni nevim. Po tech prvnich 9 mesicich je to jako raj, doufam, ze ji to takto vydrzi.
Jinak tchanovci fajn, ted jsme o vikendu slavili 70. narozeniny, bylo to super. Clovek se mohl bavit po Skypu, musim rici, ze diky temto technologiim se to tu da prezit. Jinak by to bylo hodne smutne. Ted koukam na ten novy porad Navzdy spolu, je to docela sila. To my jsme svatbu meli uplne jinou, brali jsme se tady a v CR jsme meli pak po pul roce svatebni recepci pro rodinu, pratele apod. Musim rici, ze jsme si to maximalne uzili, bylo to super. A take prvni tanec a dort. Vsechno jsem si to zaridila sama, meli jsme 100 lidi a vse klaplo. :grinning:
Tak preji vsem brzke uzdraveni a konecne hodne slunicka, letos je to fakt desne.... :frowning2:
28. kvě 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis, tedy ten je sikovny, my udelame maximalne ctyri kroky, takze jsme pozadu, sice Filda je o 10 dni starsi, ale to nic neni... je to sikula. :grinning: Mozna prave proto moc nespi, porad musi neco noveho poznavat. :wink: I kdyz mamca ho ma asi zvladnuteho, je videt, ze s ni je jako andilek, takze to zvladnout muze.... Budu drzet palce, aby zacal spat dobre, aby ses konecne jednou vyspala. :slight_smile:
28. kvě 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,no koukám na pohledy a papíry od té Kréty...Hotel to byl Creta star a město nevím,ale kousek od Rethymna..pohledy jsme posílali odtud,jiné ani nebyly..Byli jsme tam párkrát na suvenýry,jezdil tam často bus a nějaké výlety se jezdily odtud,např.pirátská loď..:o)
Jinak malá je už lepší,v noci spala bez problémů,ještě ráno nudlila ale odpol už méně,tak jsem ráda,že to nic není,zítra máme sraz s holkama z práce,už třetí termín,tak bych nerada byla příčinou ,že se ani ted nesejdeme..stát se to může,děti onemocní hned..ale ted už to vypadá nadějně.. :sunglasses: :grinning:
To u nás je normálně tak 22-23st nic moc,také bych snesla víc..ale s topením se šetří..dnes už aspon vylezlo sluníčko,ale když zaleze tak kosa.. :rolling_eyes:
28. kvě 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,teda vy máte slušné pařáky..ono není dobrý ani moc ani málo,nejlíp tak něco mezi..ale díky té mořské vlhkosti i tyhle vedra jsou snesitelnější než by byly tady..myslím.. :sweat_smile: :confused:
To ti věřím ,že v UK ji musela topit i v srpnu,tak asi dost fouká jak je to severně..a ty jak jsi zvyklá to musíš hůř snášet..
Já jsem z paneláku,takže zvyklá na teplo a když jedeme ke tchánům na barák tak už jsou zvyklí pořádně topit,páč jsem byla furt zmrzlá..a ted zas i kvůli dětem.. :grinning:
Tak oslava proběhla,to se dobře slaví když je teplo,člověk sedí venku,je to hned jiné,grilovačka,pití,koupání.. :sunglasses: To u nás je jen v létě a to když se nepodaří- tak ani to..lidi se na to těší celý rok a pak to tak uteče...je to nespravedlivé,že už se dnes na to nemůžeme spolehnout,že bude 3 měsíce hezky,jako v létě..Už ted jsem otrávená a pesimistická...ale kdo ví? :sweat_smile:
28. kvě 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni - snad bude hezky. Kez by... V lete je to vsechno uplne jine, v lete se mi doma hodne libi, tedy kdyz se povede pocasi. Tak snad po te dlouhe zime a hnusu prijde krasne leto. :wink:
Uz se to nejak blizi, pomalu ale jiste uz budu muset premyslet, co vzit s sebou. To zase bude kramu, musim rici, ze tu cestu moc nemusim, ale budu to muset nejak prezit. Zacina to byt narocne. Andu posilam na tabor od 15.7 do 29.7., je to 15 dni, tak snad se ji tam bude libit. Take jsem se podivovala nad cenami, ale asi vsechno doma podrazilo, tech 15 dni prijde na 4400 Kc. No je to docela dost, ale jidlo je drahe, apod. Manza byl tedy pro, mala se tesi, i kdyz mam strach, aby to tam zvladla. Preci jenom ta cestina trochu vazne, i kdyz dneska vetsina lidi anglicky alespon trochu umi, tak snad tam budou nejaci vedouci, ci praktikanti, kteri ji trochu pomuzou. Pak bude chodit na tu in-line skolicku, ta je ale s dennim dochazenim, takze z toho strach nemam. No, ona tam moc chce, ja jsem take jezdila na tabory uz od 6 let a nikdy se mi moc domu nechtelo, tak doufam, ze to pro ni bude prinos a ze se ji tam bude libit.
Sabik je ted velice akcni, akorat mi nechce moc papkat, mliko je v pohode, ale sklenicky, ktere jsem ji davala zacina bojkotovat. Jak krmite pres den? Nejak jsem to zapomela, uz davate treba jogurt apod?
30. kvě 2013 ve 04:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Ahoj,já dávám ráno někdy přesnídávku,přitom žužlá třeba rohlík..zkoušela jsem mazat lučinou a to se jí moc nelíbí..ale máslo jí šmakuje..Jablíčko ted nějak fláká,přesnídávky taky..Skleničky s jídlem jí chutnají,ale ne každá..Odpol má jogurt nebo lipánek,s tím jsem začla tak před 14dny,myslím že tam toho tvarohu bude minimum a nakonec už má 10měs tak to snad nevadí..Taky dávám babán a mezitím nakojím a večer ještě kaše,ale to bývá kolikrát unavená,že to jíme celou věčnost.. :sweat_smile: :confused: Včera jsme měli sraz s holkama z práce a jejich dětma,byly jsme v dětské herně a bylo to fajn,počasí venku hnus,prší od včera a ještě nepřestalo.. :unamused:
Jinak máme pořád rýmu,já už taky,ale se nedivím,včera jsem šla k autu kus pěšky a bez deštníku a pak ještě skládat kočár,no promočená jsem byla slušně.. :confounded: Ted se budem léčit,ven mě nikdo nedostane.. :wink:
30. kvě 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vormoni děkuji, tak tu Creta star mají taky v lastech, vy jste byli spokojeni, s ubytkem, jídlem a pláží??díky moc

@dasha prosím pošli trochu sluníčka, tohle už je vážně děs. Tak to je paráda,že se Anda těší na tábor, a jak píšeš určitě ty vedoucí Aj zvládají tak nebude problém :wink:

holky tak jsem včera objednala úžasné zimní bundičky,se budou v létě hodit :wink:
31. kvě 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivis Ahoj,byli jsme max.spokojení,ubytování super,sice ne s výhledem na moře,ale do klidného parku,zřejmě tam dávají schválně rodiny s dětma,což není od věci,když na druhé straně u moře je bazén s barem a večerním rikem.. :sunglasses: Nevadilo nám to..Jídlo velký výběr a mooooc..Pláš písečná,ne moc široká ale stačilo a bez kamínků.mušličky jsme také nalovili..Moře ok,ale já byla víc s malým v bazénu.. :sunglasses:
Tak co dělat jinýho než okukovat nákupy,já ted koupila šusťákovky oběma,do toho hnusu venku..ale taky jsem obdivovala některé zimní..Koupila jsi nové nebo bazar?Pochlub se :wink:
U nás je hnusně jak všude,ani nejdu s malou na 10.měs kontrolu,nechám to až na pondělí,třeba se už vyčasí..a stejně malá furt nudlí..naštěstí nic jiného a v noci dýchá bez problémů.. :wink: Zítra je MDD,člověk by šel někam s ven s dětma..půjdeme asi s Kubou na motokáry,slibujeme mu to od srpna ,kdy byl poprve..Ostuda :sweat_smile: :confused:
31. kvě 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek