• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni ty jo, to je šikula. tomík tohle vůbec nechce dělat, sám ručičky zvedá, někdy i zatleská, ale rozhodně ne na "jak je velikej a nebo na paci" :frowning2:
Naučil se nový obličej, ale je dost těžké to chytnout na foťák, ale včera se zadařilo... když leze, tak nahodí tenhle obličej a doho funí :slight_smile:
Jak snášíte vedra? Mám pocit, že tady vyteču z bot... mám zabedníno, zatažené závěsy a je tu vedro, i když je fakt, že proti tomu co je venku, tak je tu dobře... Zítra musím k doktorce na kontrolu přes celé město... tak to snad nějak zmákneme... u dr. mám být v 11 hod... to bude žrádlo... budu muset mít sebou navlhčenou zínku a tomika asi otirat, aby se nepřehříval...
18. čer 2013 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@mina_ Tak to je luxusní výraz:o)Malá se taky různě šklepí a přitom nakrčí nosánek,je vtipná..Jak říkáš,težko zachytit...No Nikolka taky není žádný extra talent,ona zase vůbec nechce dělat paci paci,vůbec ani náznak.. :wink: Vedro je nehorší v autě,venku ve stínu se to dá..dnes je ale příšerně a bude i zítra,takže se balíme a jedme na chatu,tatínek nám chystá bazén..Lepší být v baráku ve stínu a nebo u vody,ale taky ve stínu..Večer něco zagrilujeme,tak bude dobře..
Včera jsme byli na rehabilitaci,paní se zdála malá uplně ok,při vstávání nakračuje nožičkou,což je dobře,leze normálně,sedá si v kleku na nožky taky dobře..tak nevím co zas ta naše dr.vyšilovala,pořád máme promasírovávat plosky nožiček a cvičit na baloně,při sedu se ještě občas hrbí,tak ty svaly, a nebo zkoušet dělat "trakař",tím také posiluje,pokud si nedá do brady..
:sweat_smile: :confused: Tak všem hezký letní den i ty další a koukejte se také ozvat ,ostatní maminy! :sunglasses:
18. čer 2013 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, @vormoni a @mina - super fotecky, moc krasne. Tak my to uz mame zapar, pomalu me zacina prepadavat cestovni horecka, snazim se jeste donakoupit, co jsem zapomela. Doufam, ze to nejak poberu, mam toho jako tradicne dost a dost. Kde jsou ty casy, co jsem balila jen pro sebe.... Ted budu mit kufr, mozna dva, kocar, autosedacku se zakladnou - ta je tezka, doufam, ze mi ji vezmou bez reci do zavazadloveho prostoru, proste to nejde delat jinak. Ta autosedacka je az do 13 kg, takze to by nam snad melo letos vydrzet.
Jinak chodime, udela tak deset kroku, nekdy i vice, vicemene uz proste chodi. Take jsme se naucili lezt na gauc, takze je po klidu, clovek ji nemuze nechat chvili samotnou. :frowning2: No bude to sila, snad bude v letadle spat, mohla by...

Tak to je super, ze mate v CR teplo, tak to snad pro nas nebude takova zmena. I kdyz ty 35ky a vice uz je opravdu dost a dost, hlavne pokud clovek nema klimosku, ktera se da zapnout, kdyz je potreba. Nebo alespon stropni feny, ty jsou nejlepsi, alespon clovek muze spat. O aute bez klimatizace ani nemluvim, to musi byt desne v tech vedrech. No koukala jsem na predpoved, tak v pondeli kdy dorazime by melo byt jen 17 stupnu, coz je hodne nizko. To budu muset malou trochu nabalit, nebot v noci ma byt jen 11 stupnu a my priletame v 9 rano.
Uz se tesim, ale ne na tu cestu, tu budu muset nejak prekonat, letime na noc, tak snad bude mala spat. Mam objednany sky cot, tak snad na me nejaky zbyde, to by bylo desne ji mit 13 hodin v naruci, to by me asi svihlo. Stejne to bude velice zajimave, ted to mame tak, ze chvilku neposedi, maximalne 1 minutu a uz nekde smejdi, to v letadle jen tak nepujde. Jeste ze letim jen s jednou, predstava ze bych mela dve a vice deti vekove blizko sebe... No musela bych to zvladnout.... :slight_smile:
20. čer 2013 ve 03:54  • Odpověz  • To se mi líbí
:unamused: @dasha Ahoj,no budeš to mít náročné v tom letadle,ale dobře že jedeš jen s jednou,,Ale těch věcí co vezeš,asi ti s tím pomůže manža na letiště a tady tě vyzvednou vaši co?Já když táhnu malou v sedačce,do toho jen tašku s nákupem tak si připadám jak soumar..Hotová! :unamused: Malá se pronese k tomu váha sedačky..no děs..Mít dvě ,tak to nevytahuju vůbec z auta..Dnes nám dorazí konečně ta nová pro Kubíka a tak budu moct nechat ušít nový potah na tu jeho starou..A Nikolka půjde z vajíčka :grinning:
To je malá šikulka,že už běhá,a leze nahoru a dolů..Mě zatím malá neumís lézt,furt ji to učím,jak se má otočit a slézt nožičkama napřed,ale ještě to sama nezkusila,ale aspon se zastavína kraji a váhá..nevrhá se střemhlav... :wink: Mě řekla cvičitelka že je brzy na chození,že ji nemám brát za ruce a šlapat,aby jen sama obcházela nábytek,aby se jí ty nožky mohly srovnat,aby správně našlapovala,takže počkáme.. :slight_smile:
Vedro tu máme slušné,byli jsme ted 2 dny na chatě,poprve jsme tam spali s Nikolkou.Napustili jsme bazén a pěkně se v něm rochnili,ale s deštníkem v ruce,protože byl fakt pařák..Malou jsem mazala i Kubu a sebe,tak jsme ok,Kubík je přismahlý víc,byl v bazéně naložený furt,tak si to smyl.. :unamused: Včera večer jsem našlápla včelu,tak mám trochu oteklou nohu a pajdám,pak jsem si uškrábla klíště,asi nebylo ještě pořádně přicuclé,tak šlo..No děs :frowning2: Děti naštěstí ok. :wink: Ale jinak to bylo dobrý,dnes už jsme museli domů,tatínek šel makat..Sice by jsme tam mohli být i bez něj,ale já se docela těšila na vanu s mýdlem,a čistotu bez much a mravenců,co se rojí všude ,kde odložíme třeba jen pití..
Tak dnes aspon vyperu a půjdem odpol na procházku někam do stínu,a o víkendu zas k bazénu
:grinning:
20. čer 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@vormoni - tak tomu rikam letni pohoda, plavecky moc krasne. Mravenci jsou pekne svinstvo, tady na ne nastesti maji takovy prasek, ktery jedinny funguje. Oni to donesou do hnizda a pak uz mravenci nejsou. Sice nevim, jestli je to na vsechny druhy mravencu, ale takove ty mrnave tady to tedy bezpecne znici. Dava se to do takovy specialnich krabicek, maji neonovou barvu, aby to bylo videt. Akorat ted s malou vsude kolem se to bojim davat, aby to nahodou nestrcila do pusiny.
Na letiste pro nas prijede deda a babi, coz je super. Mohla bych si sice vzit taxika, ale takto je to s ditetem mnohem pohodlnejsi. Akorat doufam, ze mi tu sedacku vezmou, jinak budu pekne namydlena... :wink:
20. čer 2013 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasha No teda, to pojedeš jako Ježíšek a to doslova. Snad Ti tu sedačku vezmou. Nevím, jestli budete v Praze, ale kdyby náhodou sedačka do letadla neklapla, tak se můžu zkusit dohodnout s přítelem, že bychom půjčili tu naší. Bydlíme kousek za Prahou. Tomík už jezdí ve větší, i když teď nejezdíme vůbec, máme ruplé přední sklo :frowning2: takže to musí na výměnu a to chce další prachy, bych se z toho .... Budeme držet palce, aby cesta proběhla hladce.

Jinak to teplo bylo strašný, ještě, že zapršelo.. Včera jsem měla v bytě 30°C, fakt utrpení. Teď tu mám "jen" 26 a vytrvale větrám... bohužel balkon otevřít nemůžu, kvůli Tomíkovi.

@vormoni bledá závist ze mě hovoří, taky chci do bazenu :-d Super foto, pokud se dobře pamatuju, tak máš "stejnou" fotku ještě s bříškem, to bych si dala do alba vedle sebe :grinning: Moc vám to sekne. Já bych na tohle Slunko raději nelezla vůbec, stačilo mi pověsit prádlo, je to strašně silný a hned to smaží. S tím chozením za ruce... to nedělám a ani dělat nebudu a všem jsem to zakázala, protože pak by to prcek vyžadoval pořád a já si nehodlám oddělat záda, až bude dost silnej, tak se rozejde sám a je mi jedno, jestli to bude + - měsíc... Jak jsem byla ve středu u doktorky, tak jsem si na Tebe cestou vzpomněla a taky na malého Boba.. V metru s námi jela holičička, co byla jen o 14 dní mladší a ještě ani neseděla, jen pásla koníky. Maminka říkala, že cvičí vojtovku a že už to nedávají ani jedna, že je to strašně těžký, takže buď uplně v klidu. Sledovala jsem Tomíka jak si sedá a dává nožky, podle toho co si psala a mám pocit, že si pokaždé dřepne jinak, jak se mu to hodní, jednou si sedne mezi pokrčené nožky, pak jednu dopředu a duhou dohadu, takže nevím co je dobře a co ne....

Jdu něco dělat, v těch vedrech jsem na nic nesáhla a podle toho to tu taky vypadá...
21. čer 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ Ahoj,jo bazén byl bezva,poprve to osvěžilo,druhý den odpol už to bylo jak kafe a museli jsme připouštět studenou..kdoví co zítra,jestli nebude voda zkažená..V noci tu byla pořádná bouřka,vzduch se schladil a fouká i vítr,takje líp než včera..to byla prádelna..Vylezli jsme z bytu až kolem 18hod a jen do lidlu a zpět,mám to 10min od baráku..
Jinak máš pravdu stejné foto(podobné)mám s bříškem,bude to zajímavé srovnání.. :wink: A díky za pochvau,musela jsem zatáhnout břicho,na prvním foto jsem to měla jak šarpej..shrbená a k tomu to povolené svalstvo..děs..Jak jsi na tom s cvičením,vydržela jsi?Já jsem se ted dala do dřepů,a sem tam sedy lehy..vícnejsem schopná..Ale ted v těch vedrech nemám náladu na nic,ale tak bych to potřebovala,se fakt stydím dát si něco uplého... :sweat_smile: :confused:
S tím cvičením to nehroť,však oni na to přijdou dříve nebo později..Při tom sedu v kleku mají mít nožky vytočené ven,co jsem postřehla a při vstávání tam má být ten nákrok jednou nožičkou..Od pondělí jsme necvičili nebyl čas,snad dnes něco dáme..Ale nepřeháním to,paní mě dost uklidnila,tak co.. :sweat_smile:
Taky tu mám hromadu žehlení,dnes bych na to šla,je už dýchatelno..Ale odpol musím na poštu tak uvidím co zvládneme..
@dasha Jo ten prášek na mravence máme,ale nemáme k tomu ty krabičky jak píšeš,sypeme to různě do krajú kudy lezou,ale je to nebezpené,aby to děti nezačaly ochutnávat..malá určitě a Kuba už je rozumný,ale stejně to zkusil,trouba jeden.. :astonished: :sweat_smile: Snad to do příště zabere a bude od nich chvíli pokoj.. :grinning:
21. čer 2013 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni co šílíš? Jsi štíhlá kočka! Já se svou váhou 87 kg si nemůžu moc vyskakovat... ale od pondělka jedu dělenou stravu, bo už i tchyne mi řekla, že jsem něco přibrala... a to mě dožralo.. bohužel jsem zjistila, že je u mě důležitá pravidelnost jídla.. tak to snad vydržím, alespoň do svatby... Bohužel už nějakou dobu necvičím a dost mě to štve. V kuse jsem dřela cca 2,5 měsíce a váha pořád stejná a pak mě to začalo zmáhat, zejména kvůli tomu ježdění za tátou do špitálu a teď se do toho nemůžu dostat, bohužel.. Cvičení mi opravilo bolest v koleni, kyčli i zad... kyčel se bohužel ozývá znovu a není to žádná slast :frowning2:

Už zase pere slunko a přestává foukat, ach jo... pečení začíná..
21. čer 2013 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ No děkuji,ale já se tak necítím,už to není co to bývalo..:frowning2:Po Kubíkovi jsem byla brzy jako dřív,dokonce i hubenější a ted ani po roce mi břicho nesplasklo a samo asi nesplaskne..:-OAni mi nepřijde, že bych ted přibrala v těhu víc,asi nastejno,akorát jsem o 5 let starší a tělo už nefunguje tak rychle..Cvičení mě nebaví,ale jinak to asi nepůjde..uff..My byli odpol venku,bylo fajn ve stínu,na sluníčku už to zase pralo,ale vyhýbali jsme se jak to šlo..:slight_smile:
Je to škoda žes to přerušila,ale naprosto chápu že to nešlo v tom zápřahu cos měla..Každé začínaní je pak horší..Co je na tom blbé je ta bolest ostatního,jako kyčle a kde co..Já je taky občas cítím,taky v lýtkách mě občas bere..Asi by to chtělo nějaké vitamíny na klouby a kyčle,ale nějak nevím jaké a nechci nic extra drahého..:-O
21. čer 2013 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni bohužel to bez cvičení fakt nepůjde... mě strašně štve, že jsem přestala cvičit, už jen proto, že právě každé to začínání je strašný... nejde tak o pohyb, jako donutit se k té pravidelnosti... a najlepší na cvičku bylo, že mi zpevnily vazy a klouby daly pokoj, ale pobíhání kolem Tomíka je očividně málo a tak se vazy opět povolují :frowning2: Tomík měl 3 špatné noci za sebou, takže jsem jako mátoha a nejsem ani schopná nic dělat, jen tak bloumám bytem a imituju činnost... Měla bych dodělat svatební šaty - resp. ozdobné ramínko a šněrovačku a začít tvořit vývazky a kytky pro mamky, ale furt se mi do toho nechce. Ono se nám to celé sype, hostinu nejspíš zrušíme celou a necháme si jen obřad a pak si sami odjedem do oblíbené restaurace na jídlo a vykašleme se na všechno....
Se svou postavou si fakt nezoufej, vypadáš o mnoho líp, než jsem kdy vypadala já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže tichá závist....
24. čer 2013 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ Ahoj,to jsem se chtěla zeptat už minule,takže plánujete svatbu? :wink: To je hezké.. :slight_smile: Ty sis šila šaty nebo jen nějak vylepšuješ půjčené?Na to já vzpomínám ráda,na ty šaty,počítám ,že už nikdy nic tak pěkného neoblíknu.. :sweat_smile: :unamused: My máme jít na svatbu bratranci na konci srpna,tak bych se mohla po něčem pěkném podívat,at nejdu ve starém hávu..Mají tady jeden krámek kde vystavují společenské šaty a to vždy slintám..Že by? :grinning: :grinning: :grinning:
A kdy to máte teda?Snad vám vyjde počasí,my měli také obřad na radnici a pak jsem se přesunuli pěšky do restaurace,byl to kousek..Ted se tam chystám v polovině srpna na sraz se třídou,máme po 20.letech..Tak nějak jsem to svolala já,páč měli už jeden v září a já se na to ještě necítila,s kojením bych malou dlouho o samotě nenechala..tak jsem slíbila něco udělat v létě..Spolužáci už se ozývají , tak tam samy sedět nebudeme..s kámoškou ze školy.. :sunglasses:
Mě to bavilo shánět všechno možné,hodně jsem koupila na beremese.cz a pak následně i prodala.. :slight_smile: Brali jsme se když byly Kubíkovi 2 roky :wink: Tak držím palce,hlavně se nestresuj,bude to určitě pěkné :sunglasses: :wink:
A děkuji za pochvalu,zrovna včera mi manža povídá jestli nejsem těhu,že mám nějaké bříško.. :astonished: :rolling_eyes: :sweat_smile: Takže asi tak.. :zipper_mouth:
24. čer 2013 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni šaty mi šila jedna paní a je to v podstatě za cenu půjčovného, takže už je mám asi měsíc doma. Ale ještě musím upravit ozdobné ramínko, aby bylo bohatší a ušít si pořádnou tkanici do šněrovačky a pak chci taky vyrábět látkové kytky pro maminky a možná pro svědkyni. My ji máme na 10. srpence a bude v japonské zahradě zoo plzen. Za obřad sice chtějí pálku,ale každé pěkné místo si jeho majitel nechá dost mastně zaplatit a tady nám toho za ty prachy dají nejvíc... (resp. připraví a půjčí snad i hada na focení ). S tím počasím je do dost risk... bude to venku... tak snad bude akorát.... ideálně by bylo lehce pod mrakem a tak 24°C, škoda, že to nejde objednat :grinning: Hostinu stále ještě máme zarezervovanou v mlýnském domově v Jinočanech, kdysi tam natáčelo i Ano, šéfe... ale pozvaných je 28 a potvrzených máme jen 8 a to fakt kvůli tomu nebudu nic dělat v hospodě.... to kdyžtak celé zrušíme, vykašleme se na to, někoho ožírat a nažrávat a odjedeme si do oblíbené restaurace na jídlo... jen přijdeme o 2 tis nevratné zálohy...
Taky koukám na beremko, ale máme to fakt skromné, žáné vyfikundace.... neděláme ani výslužky, prostě nic.. řekli jsme si, že je to náš den a bude podle nás a ne podle tradic a hlavně se nám dost příčí dávat hromadu peněz za jídlo a zbytečnosti pro lidi co vidíme tak 1x za rok, jen aby nás nepomluvili... tak to fakt ne.... to radeji koupíme neco tomíkovi nebo do bytu... Jen nevím, jak to provedeme s Tomíkem... je zvyklej jen na nás, nikdy ho nehlídal nikdo jiný a hlavně se bojím co s kojením.. snad prsa vydrží a nechytnu zánět.... mám korzenové šaty a nevím, kde a jak bych to svlíkala, abych toma nakojila...

Ty jo, sraz školy... tak to jsem nebyla snad na žádném, ty lidi mi vůbec nechybí a pár kámošek co zbylo, tak to se vídáme tak 2x za rok někde u sklenky :slight_smile:
25. čer 2013 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ Aha,tak to jo:o)V japonské zahradě to bude určitě moc pěkné,jen to počasí aby vyšlo:o)My měli Asi 40 lidí,a restauraci jsme neplatili,patří známému mamky,to se hodilo.. :wink: Ale i tak to vycházelo cca 1tis na osobu.My měli hlavně rodinu,lidi kteří nás pozvali na své svatby,takže jsme jim to vlastně vrátili,ale většina jsou i bezva lidi které rádi vidíme i když ne tak často, jak by jsme chtěli.. :sweat_smile: Já tam měla navíc 3 kámošky z práce..
Tak uvidíš jak to bude skojením,jestli si odstříkáš nebo mu dáš nějakou náhradu,mě přijd,e že už ted to stejně nemají na hlad,spíš tak na chut..se mi zdá ,že mi už ubývá,asi brzo začnem kupovat pokračovací.. :sweat_smile: :confused:
My měli ve třídě jen 4 holky a zbytek kluků,a ted tam budem jen dvě,my se vídáme stále,kámoška bydlí kousek za Ph a měli jsme první dítě stejně,druhé ona dřív a já až ted..Jsem ráda, že jsme zůstaly ve styku,jsou moc fajn :slight_smile: A kluky jsem neviděla roky,tak se docela těším na jejich příběhy a jak se změnili..A nakonec to bude povyražení po kolika letech a rovnou mezi sam chlapy,tak si to užijem a zavzpomínáme :grinning:
25. čer 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, hlásím, že žijeme.. už docela nůďo, těším se na prázdniny, bude trochu jinej režim, příští tejden dělá náš tatínek příměstskej tábor, malá bude jezdit s ním, resp. maj vejlety naším směrem, tak ji tam budu nabližovat, aby nemusela vstávat s tátou brzo a jet do Prahy..
@mina_ hmm, svatba.. držím palečky na to počasí. mně představa svatby nebere a ani nikdy nebrala. ale teď, jak je tatínek furt v jednom kole a přetaženej, tak bych fakt docela na ten úřad zašla to podepsat, bojim se, že budu mladá vdova, on je fakt magor...aspoň ten vdovskej důchod zajistit, nemluvě o univerzálním dědictví.. asi to zní strašlivě neromanticky a pragmaticky, ale po těch letech, kdy jsem ho chtěla milionkrát opustit, ještěže jsem neměla kam jít..zdravotní sestra bez bytu na mateřský, hahaha, to bych nedala.. ale mám ho asi taky dost ráda, že jsem se vždycky nechala přesvědčit jeho omluvama
ad dieta: zkus talířkový systém, koukej na glykemický index, jez každé tři hodiny.. ten talířkový systém propaguje STOB, já mám od nich takovou skládačku doma, každý talířek má 400kJ, snídaně by měly být tři, svačiny 1-2, oběd 3-5, večeře 3... vždycky se to jídlo má skládat z bílkoviny, zeleniny a sacharidů, které nemusí být k večeři.. nejíst samotnou zeleninu.. je to celkem příjemný způsob stravování.. a hodně pít. nesmí se hubnout víc než kilo za týden.to potom ztrácíš nikoli tuk ale svalovinu.
@vormoni taky myslím, že s figurou si hlavbu lámat nemusíš, uvidíš, na srazu budeš nej kočka :slight_smile:
27. čer 2013 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ tak kočko, můžem si virtuálně podat packy.. dnes jsem si po několika měsících stoupla na váhu a ukončené kojení udělalo své spolu s mým častým pečením.....chvilku před tím jsem snědla utopence a úplně se mi vzpříčil v žaludku nad číslem 87,5kg.. marně mně kamarádka ujišťovala, že každá váha váží jinak.. v zimě jsem na ko po šestinedělí, myslím, že to bylo v únoru, vážila na gyndě 82kg v džínách a svetru :frowning2:(( to mně ta Jill nemine..ale už ji mám staženou..
27. čer 2013 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ teď jsem viděla tu fotku, no to je drsoŃ...
@vormoni hele to je povinný, dělat paci paci??? náš Tonda to taky neumí, asi že to po něm nechcem... on zas strká po zemi LŽIČKOU autíčko a dělá u toho brrrm brrrm ač mu to nikdo neukazoval..
27. čer 2013 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka jé, ahoj, no, tak to škoda, že nebydlíme blíž od sebe, bychom se mohly navzájem kopat do zadku a nutit se cvičit... já nemám tak problém s pohybem, jak o se žrádlem :frowning2: a nemůže se nijak usměrnit, sama to asi fakt nedám a to mě štve o to víc. To je zajímavé s těma talířkama, to jsem ještě neslyšela, ale o www.stob.cz vím, kdysi jsem na ně čučela, před mnoha a mnoha lety... jill jsem cvičila cca 2,5 měsíce a na váze to znát není, ale na kondici ano, ani cm u mě nešly dolů a ted se tak nějak nemůžu donutit znovu začít.... a fakt mě to s...e, alespoň, kdyby mi to pomaloučku lezlo dolů a oni nic a nic, ale co se divím, když žeru jako mlejn a žádná čokoška není v mém dosahu v bezpečí....
S tou svatbou to dělám hlavně kvůli Tomíkovi, kvůli jakési takési právní jistotě, jinak bych do toho určo nešla, papír na život nepotřebuju a vztah to určo nezlepší, i když si to spousta pitomejch holek myslí.... A nám se ta organizace spíš hrooutí, takže to vypadá jen na obřad a našich 15 min slávy a pak nic... odjezd dom .....

@kammka
@vormoni taky jsem slyšela o tom, že by do roka měl prcek umět buď paci paci a nebo jak je velikej, neděláme ani jedno.. zkoušela jsem to a přijde mi, že to nechce dělat... ručičky zvedá,ale když ho něco zaujme a zejména u krmení (to mi pak bravůrně vyráží lžičku z ruky) jen používá haf na psa a brrrmmm taky, když něco souká po podlaze, jinak si zpívá a taky mamamamamama, ale to zatím asi ne moc cíleně.
27. čer 2013 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_
@kammka No ahojte holky,to já neslyšela,že by to paci,paci měli umět..Já že je to tak nejznámější mimi říkačka.. :slight_smile: Myslím,že ani Kuba ji neuměl..tak co.. :wink: Jí se to líbí,ale sama neplácá..Ale plácá do nás,jako baci baci..To jí jde,ale TOHLE zrovna umět nemusí.. :sweat_smile: :confused: My se ted snažíme naučit slézat z výšky,už by to uměla,ale neumí se sama přetočit na kraj..Když ji natočím vycouvá už dolů sama,a někdy pěkně rychle.. :sunglasses: Jinak má moc ráda pejsky a hejká na každýho na ulici,ale rozhodně ne haf haf..spíš jen "a a.."Taky už udělala pár krůčků sama,že se pustila a jen na blízkou vzdálenost udělala 1-2 krůčky :grinning:Je šikovnější než Kuba :wink:
Jinak jsme dnes ukončili školku,rozdali květiny a čokoládky a hurááá prázdniny..Moc toho v plánu nemáme,ale to že nebudeme muset 2 měsíce vstávat- mě velmi těší.. :grinning: :grinning:
Čekají nás oslavy narozenin,Kubíka pak Nikolky,přijedou rodiče na pár dní a budem jezdit na chatu,když bude pěkně..V srpnu bych pak jela k našim,tatínek vyhrožuje lovem v Norsku,tak jestli odjede,sbalím se s dětma a pojedeme tam na 14dní až do konce,to tam jdeme na svatbu bratrance,tak by byla blbost odjet a zase se vracet..Naši budou nadšení :sunglasses:
S tou svatbou jsme to měli podobně,šlo hlavně o to zajištění,co kdyby..Žádná velká romantika..Ta by byla možná po prvním roce chození.. :sweat_smile: :confused: Ale i tak se mi to zařizování líbilo a užila jsem si šaty,kamarády a naposled jsem pořádně zapařila.. :grinning: Ještě že jsme měli hlídání.. :sunglasses:
28. čer 2013 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčata prosíme o pomoc potřebujeme hlasy jde nám o první místo hlasujte pro naše kluky at jedou na IBIZU ...coca cola v pravo dole to je hlas moc moc díky http://www.facebook.com/albertceskarepublika/ap... Foto Martin Borák ...I love party po 24 hodinách se může hlasovat znova a soutěž končí ve středu o půlnoci !!!!!!
1. črc 2013 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak kdepak se všechny touláte?
To nám to tady dlouho nevydrželo..nebo jste na dovolené?:astonished:
My dnes odjíždíme odpol na chatu a budeme tam 3dny..Snad si užijeme sluníčka,vypadá to slibně..Chlapi budou chodit večer na ryby a my se budem válet u bazénu,nebo někam vyrazíme s kočárem..Dárek na příští týden už jsem objednala a taky jedlý papír na dort,letos to nebudu hrotit,hlavně v klidu..Ještě měsíc a oslavíme i 1.rok naší prdelky,to nám to uteklo :grinning: Vy už některé slavíte,tak jaké to bylo,ochlubte se :wink:
Přeju krásné léto a povedené oslavy!!! :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2013 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím z Česka. Let jsme nějak přežily, Sabi byla moc hodna. Až na to, ze mi v Paříži nedali kočárek, takže jsem musela malou dat do jedne ruky a kufr a tašky do druhé a valit si to na terminál F. Byla to pekna dálka, na dávala jsem jak dlazdic, ale stejně jsem se nikoho nedovolala. Už nikdy nepoletim přes Paříž, musím říci ze o přes výhrady je KLM mnohem lepší, navic pařížské letiště je pekne nepřehledné, no a pak mi ještě ten kočárek a autosedačka nedorazila v Praze. Dovezli mi ji až večer. No hrůza. Ale jsme tu a už jsme se docela vzpamatovali. Mala po dvou dnech dostala rýmu a kašel, ale byli jsme v pátek u doktorský a snad už teď bude dobre. No není se čemu divit, ta kosa je pekna. Snad teď bude lepší počasí. Koupila jsem punčocháče a teplacky. Ještě ze existuje aukro, koupila jsem devatery za 90 Kč. Jsou super, na ty dva mesice nam udělají skvělou službu. Jinak dobrý, akorat nemám čas byt u počítače, tak to pisu na telefonu, za 10 dni slavime rok, strašně to uteklo. Jinak chodime, děláme paci paci. Akorát porad vstavame o pul 6 a někdy i dříve, což mě docela zabijí. Už jsem si zvykla na pozdější vstávani. No snad to nějak prekousneme.

Mějte se všechny moc krasne.
2. črc 2013 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasha Ahoj,tak koukám jsi jediná co se tady ozvala.. :sweat_smile: :confused: Tak vítej doma :sunglasses: To muselo být něco na tom letišti..To tam neměli takové ty půjčovací golfky?Vím že na letišti v ruzyni jsou a předpokládám,že jsou k dispozici maminkám s dětmi na přesuny dětí..A to je naše letiště proti pařížskému určitě prťavé... :unamused:
Tak co děláte?Jezdíte po návštěvách nebo výletech?Co rodiče,jsou nadšení že?Ale léto tady nějak stále nepropuklo..dokonce je chvílema pěkná kosa..My se včera vrátili z chaty a ani jednou jsme se nekoupali,teda Kuba tam jednou vlezl,ale on je blázen.. :grinning: Takže jsme akorát grilovali,byli na procházce a houpali se nebo klouzali..Aspoň že žádné klíště jsme nechytli.. :wink:
Já jsem se tam taky moc nevyspala,je to jiné prostředí a malá se dřív budila a fascinované koukala na podkroví..:o)Takže až dnes jakžtakž jsme se dospali a tak peru a peru,věci jako prasátka.. :unamused:
6. črc 2013 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky
nás dnes opustilo 12 dětí od tatínka ze školy, byly tu od čtvrtka večera a moc se jim tu líbilo. já vařila, takže jsem ani neměla čas se s nima seznámit, pořád zalezlá v kuchyni.
jinak tatínek mi už tak dlouho pil krev, až jsem se poněkud složila. takže beru mírná antidepresiva, tatínkovi kamarádka domluvila, tak se krotí. snad bude tato změna pokračovat. do toho na mně ještě cosi vlezlo, probudila jsem se dnes s bolestí v krku a zpocená jak čuně. takže to mi na náladě taky moc nepřidalo. Tondovi lezou 4 zuby najednou, měla jsem jet v úterý k našim, ale asi si jen máma odveze Fany a já se budu doma kurýrovat.
oslavu nějak neplánujem, budem tu mít tou dobou tábor, tak jsme se nějak rozhodli, že uděláme oslavu dvojitou až v září a doma si teď jen uděláme nějaký dortík a hromadně Tondovi popřejeme, společně s dětma táborníkama.
7. črc 2013 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme se vrátili z víkendu na chaloupce. Bylo to tam super, počasí pekne. Mala byla nadšena z písku, pekne si tam vydržela hrát. Našla jsem nejake teplacky po Annabelle, takže už jsme vybavené. Teď jsem na aukru nakoupila nejake hadriky, musí říci, ze jdou super. Zatím jsem narazila na samé dobre prodejce. Koupila jsem další skrin do dětského pokoje, stala jen 1225, což je cena luxusní, viděla jsem ji na jednom e- shopu a tam stala 13950, úplne ta sama. Tatka mi ji už dal i dohromady. Pak jsem nakoupila nejaké dětské puzzle na zem. Je to praktické. Zítra jedu už na letiště pro manzu a pro druhou dceru, těším se. Nějak to ale utíká, snad to hezke počasí chvíli vydrží. Už jsme zpět na naši rutine, spinkamd do 7, pak chodime spinkat v 9:30 pak se vzbudíme v 12. Pak spinkame tak kolem 14 hod do 15:30. No a večer usiname ve 20 hodin. Snad nam to takto vydrží. Jinak už chodime porad, zádné lezení. Zacla už před měsícem. Teď NAM bude 1 rok v pátek, tak to oslavime. No bude dortik a koupíme ještě něco.
8. črc 2013 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky,

jak se máte?
konečně to venku vypadá trošku jako léto :slight_smile: Elinka bude mít v sobotu už rok, panebože, je to šílené, jak to uteklo :frowning2: vždyť je to chvilinka, co jsme si tu psali a skučeli, co nás kde píchá a nebo na co máme chuť a najednou budou ti naši pokladi už skoro roční :slight_smile: Dnes má tuším narozeniny Nikolka od @petule22 :slight_smile:
8. črc 2013 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 ano máme rok :slight_smile: uteklo to :slight_smile: ale čím jsou děti větší tím lepší to je, alepson pro mě
8. črc 2013 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petule22 tak přejeme Nikolince vše nejlepší a posíláme pusinku :-*
8. črc 2013 v 16:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dasha Ahoj,tak to je hezké,že se tu holkám líbí,hlavně aby bylo slušné počasí vid..:slight_smile:
To jsi teda dobře nakoupila tu skříň,tomu říkám rozdíl.. :astonished: Tak už budete s manželem a Anabelkou komplet,to bude veselo..Jak to malá zvládá bez ségry?Asi ji zabaví babi s dědou,co..? :wink: To máš pěkný režim toho spinkání,my teda nemáme problém spát dýl ráno,ale vzbudí se třeba v 6h,a já si ji vezmu k sobě a hned usne..Tak já taky i když už ne tak tvrdě..a papáme až kolem 9h..Ale večer to je horší,to usínáme stále a kolem 22h..ale možná bych to mohla zkrátit,většinou jak papáme kaši tak už je ospalá a pak brzy usne po nakojení..a je klid.. :sweat_smile: Kdybych jí to dávala dřív tak třeba půjde spinkat taky dřív.. :sunglasses:
Přejeme pěknou oslavu a hodně štěstí a zdraví Sabince:o) :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2013 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 Ahoj,no, že se taky ozveš.. :wink: Tak vy už v sobotu?Toto uteklo,co?Jak se má Elinka,co už umí?Nechodí už taky jako některé děti tady?A jakou plánuješ oslavu,a dárek?Já třeba vůbec nevím ,co malé koupit.. :sweat_smile: :confused: My budeme v sobotu také slavit ,ale narozeniny Kubíka, co má ted ve středu..:o)
Jojo,pamatuju se jak jste popisovaly porody,a jak byli miminka malinké..to už dávno není pravda,a jsou čím dál šikovnější..:o)

Tak Elince také vše nejlepší,zdraví,štěstí,spoustu pěkných dárků:o)
8. črc 2013 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petule22 Ahoj,Jak se daří Nikolce?Ta už taky určitě běhá,co?Naše malá už se pouští a dnes přešla od stolu ke gauči asi metr,tak3-4 krůčky.. :grinning: už to dlouho nepotrvá a asi bude chodit dřív než bude mt rok! :grinning:
Přejeme vše nejlepší i vaší prďolce! :sunglasses: Hlavně at jsou zdraví.. :slight_smile: Já si to užívám každýden,vidím ty pokroky a miluju to jak se mazlíme,Kubík už je tááák velký proti ní..
8. črc 2013 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek