• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@vormoni Ahojky :slight_smile:
Elinka ještě nechodí, ale už několikrát udělala to, že šla podél stolu, došla na konec a pokračovala - ale ušla tak 2-3 krůčky a pak si kecla :slight_smile: Pochybuji, že roku utečeme, máme už jen pár dní, ale co....na tom to přeci nestojí :grinning:

Jinak já plánuji sovičkovou oslavu, dneska jsem zdobila perníčky - ale zatím jen první část a je to pakárna, vůbec to není hezké, ale prostě to už nevyhodím. zítra mě čeká pokračování a budu péct taky něco slaného na zobání. Ve středu se pustím do dortu, ve čtvrtek do krému a v pátek ho potáhnu, snad se mi to povede, mám z toho nervy. Jinak jsme Elince koupili jen pár dárků. Vždy když jsme někde byli, tak se zamilovala do toho stolečku od fisher price, to u něho pořád stála a hrála si a hrála a nic jiného ji nezajímalo, tak jsme jí ho koupili. Ale sehnala jsem pouze z druhé ruky, ovšem až do příštího září v záruce a co jsme koukali, tak je snad i nehraný. Paní poslala i účtenku a v krabici, fakt jak nový. Pak dostane odrážedlo, míčky do bazénu, botičky a možná ještě nějaké maličkosti. Moc toho nemáme :frowning2:

A tvoje Nikolka už chodí? Je to šikulka, tedy :slight_smile: Elinka si už konečně začíná i pořádně sedat, sedí pouze na žabičku a v překážkovém sedu, ale dnes už si sama od sebe sedla i do vzpřímeného sedu, tak už snad bude pořádně sedět :slight_smile:

A vlastně přikládám i nějakou tu fotku, minulé pondělí jsem byli na focení k prvnímu roku :slight_smile:
8. črc 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
A ještě jedna fotka, do které jsem se teda úplně zamilovala - fotili jsme v Libochovicích k 3. výročí naší svatby i s naší Elinkou :slight_smile:
8. črc 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@klaire22 Ahoj,dyt toho máte až až..fakt,spousta dárečků a hlavně víš,co jí udělá radost..To já právě nevím,těžko říct..Odrážedlo má po Kubíkovi,pak to hrací chodítko taky a občas si s ním hraje,hlavně kramaří co kde mám schované a všude to roztahá..neustále něco zvědám a uklízím a za chvíli je to tam znovu..Musela bychto vše přeorganizovat a dát někam vysoko a ne vše jde..
Každopádně hlavně už není moc místa na další velký dar..přijde mi že se tu už ted skoro nehneme..chjo.. :unamused:
Fotky máte opět krásné,sluší vám to všem jako vždy :grinning: :sunglasses:
Malá sama také ještě nechodí,ale obchází nábytek už s takovou rychlostí,div se nepřetrhne..a také se na menší vzdálenost pustí a jde..To koukám..včera fakt skoro metr..a když už padá tak si kecne na zadek a doleze to :grinning: My máme do 30.7.ještě čas,tak si myslím,že to dá..Kubík to zkoušel až po 1.roce,tak jsem docela překvapená,že jí to tak jde..Možná chce právě dohonit bráchu.. :wink: Ale jak říkáš o to nejde..dnes jdeme zase na rehabku,vůbec se mi nechce..malá před chvílí usnula a bych ji kvůli tomu budila..stejně vůbec necvičíme,tak mi to přijde až blbé. :sweat_smile: :confused:
9. črc 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22
@vormoni holky děkujeme :slight_smile: my vůbec nestíháme furt někde běháme. NIkolka už chodí a to pořád!!!!!!!! Nechce ani v kočárku ani na rukách ale sama...což nás dost brzdí když starší brácha "spěchá" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klaire22 moc krásné fotky ale víš co, .... vy je máte vždycky překrásné a ty jsi hrozně pěkná ženská a fotogenická takže s malou kočkou jste pokaždé dokonalé :slight_smile:
9. črc 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vormoni hele my taky necvičíme... Tonda si začíná stoupat, teda jen když ho mám na ruce..tak mi šplhá na ramena.takže je jen pomalejší, jinak bych neřekla, že je cokoli špatně..já vlastně nechápu, proč vás honěj na rehábku :slight_smile:

mám tu kamarádku, hodně mi pomáhá, dneska zatímco jsem lítala kolem mrňouse, natřela plesnivý fleky v obýváku chytrou houbou, tak snad to zabere.. ale pak přijel dom tatínek a rozhod, že ty nejhorší fleky stejně otluče a nahodí omítkou nově.
sestřenka mi nabídla zadara druhý štěně bordery, já to odmítla, nemám na druhýho čokla nervy.. tak mi nabídla místo toho kotě..... rug dollíka.. no to jsem nemohla odmítnout.. takže budem mít koťátko..
11. črc 2013 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dlouho jsem tu nebyla, jdu vás dočítat, @klarie22 nádherné fotky !!!
Bobeš už chodí, tedy zatím jen krátce, ale roku se dí říct, že utekl, ale jen o týden :slight_smile:

video zde http://www.youtube.com/watch?v=6f0Aq3LFxxI&feature=c4-overview&list=UURBxN3615bh9V2z9wCbuSrA

@kammka Mě na domě také plesnivěla omítka v pokoji, pomohlo jen otlučení a nahození sanační omítkou...
14. črc 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Tedy gratuluju, žes zvládla náročnou cestu, jsi hrdinka.. s tím kočárkem na letišti bych byla taky pěkně naštvaná..
Tak ať se tu všem líbí :slight_smile:
14. črc 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamino jo, nakonec to asi tak dopadne, oklepat a nahodit sanační omítkou s příměsí Baurexu..
14. črc 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kammka je to sice pakárna, ale má to delší trvání...já pořád stříkala savo, stěhovala nábytek a plísen stále držela..pomohlo až toto...
14. črc 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vubec nestiham. Tak uz mame za sebou narozky, Sabi to mela v patek. Take jsem ji ostrihala vlasky, pekne sedela kocicka jedna. Jinak darky jsem moc neresila, ale dostala krasne odrazedlo, ktere jsem ji koupila na Aukru. Tahat se s tim do Malajsie nebudu a tady na ty dva mesice to bude super. Musim rici, ze jsem se za posledni tri mesice sotva zastavila a ze vas holky moc obdivuji, jak to tady zvladate. Ja musim rici, ze mi treba vadi to oblekani a to je leto. Vubec si to nedovedu predstavit v zime, to bychom se asi nikam nikdy nevypravili... :frowning2:
Dneska jsme Anicku odvezli na tabor, tak snad se ji tam bude libit. Doufam, ze ta cestina nebude tak hrozny problem, ona sice rozumi, ale mluvit uz je to horsi.. ale ubezpecili me, ze jsou tam sami anglictinari - tedy instruktori a vedouci, takze snad to bude dobre. Moc se na tabor tesila, vcera jsem balila vsechny veci, psala ji seznam v anglictine i v cestine, takze mi to trvalo... No take zalezi na pocasi, snad bude lepsi a hlavne teplejsi pocasi.
@kamino - diky moc za pochvalu, ale ja take vazne smekam tady pred vami, je to tu narocnejsi na organizaci.
@klaire22 - krasne fotecky, jste vsichni moc krasna rodinka.
Mejte se holky krasne. :slight_smile:
15. črc 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasha Diky,zas tak narocne to neni,tedy neprijde mi to :wink: je jasne ze je rozdil,nechat je behat jen v body,nebo tricku a tady..navic ja jsem magor na prevlekani,pro doma ma jine veci,na prochazky take a na pisek take,takze to vypada nasledovne...doma ho prevleknu do lepriho,jdeme s kocarkem nakupovat,sebou mam teplaky,ve Sparu ho prevleknu a mazeme na pisek..ten ho dost bavi :wink::wink: Jeden cas mel Bobes manii,ze libal zem...fakt jsme to nepochopili,zikali jsme ze je zakukleny muslim,ale na pisku ho to preslo,kdyz mel parkrat plnou pusu pisku :wink:

Anabelka je sikulka,urcite tabor zvladne,je skvele,ze se tesi :wink: uz jsem to tu psala,ve skrytu duse zavidim tvym detem (( v dobrem :wink::wink:) ze jim pripravujete skvely start do zivota..budou skvele adaptabilni,samostatne a jazykove vybavene...parada,tleskam :wink:
Ja musim Bobese take pochvalit,zatim jakekoli cestovani a styly s cizimi lidmi bere bezvadne,pochovat si ho muze kdokoli,ve Sparu uz ma svuj Fan club :wink: prodavacky a pokladni ho uz znaji,kdyz maji volneji,tak si ho take chovaji,sousedi tez...kez by mu to vydrzelo :wink:
Jestli se chces podivat,mam nove fotky v albu,mam zalozene nove od roka...narozeniny jsme moc neresili,dostal take odrazedlo a vyhrabali jsme hracky z pudy,co mam od kamaradky..on z toho stejne jeste nema rozum a kupovala jsem mu autosedacku za 6500 a to je slusny dar :wink::wink: ma Cybex Palas,mela jsem trochu obavy z toho pultiku,ale pohoda,je tam spokojeny :wink:
:wink:Tak si to tu uzivejte,vypada to na krasne dny :wink:
16. črc 2013 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jo a holky,posilame gratulaci vsem prckum k roku,nejak nemam prehled koho se to tyka,takze posilam takto hromadne :wink: at jsou prcci stale zdravi a delaji vam jen radost :wink:
16. črc 2013 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,zdravím po delší době.U nás také proběhly narozeniny,Kubík oslavil 6.let.Dort se povedl,dárek:kolo se líbilo a je akorát,nejdřív to vypadalo že bude malé.. :astonished: Naši si užili dětí,dnes odjíždí,byli tu 6.dní..Ze začátku jsme se s tatínkem pěkně hádali,naši byli otrávení,byli teda na mé straně,ale ničemu to nepomohlo..Pak už tatínek musel do práce tak byl klid..Byli jsme 3 dny na chatě,ale teplo moc nebylo,koupal se akorát Kuba otužilec..Já jsem pak měla na starosti i grilování,a to bylo náročné,ale chutnalo nám.. :grinning: Muselo.. :sunglasses:
Nikolka už od nich také něco dostala,ale dort a oslavu od nás bude mít na čas,až 30.7.O to ji nemůžu ochudit,přece.. :sunglasses: Ale dortík udělám menší,když už na něj budem jen 4..naši už tu nebudou..Ale nevadí..aspon moc neztlousteneme.. :grinning: Přidávám fotky dortu a hlavního dárku.. :wink:
16. črc 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dasha Ahoj,tak at se malé líbí tábor :slight_smile:To je prima, že se těší a že se také nebojí být bez rodičů,asi jak žijete jinak a jinde,je víc do světa..Já nevím jestli by Kuba jen tak odjel s cizíma,možná tak k babi,ale i to by se možná neobešlo bez slz,ale třeba jsem jen domýšlivá.. :grinning: Možná by se ani neotočil.. :sweat_smile:
To léto je letos dost bídné,teplé noci nikde..A ten studený vítr..Fakt jsme se za 3 dny nemohli okoupat v teplé vodě..až v neděli to šlo,tak jsem tam vlezla ale s obtížema.. :sweat_smile: Takže chápu ty problémy s oblečením,člověk neví jak bude,co bude stačit a co ne..a lepší je být připravená..:slight_smile:
16. črc 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

zdravím po dlouhé doběěě, trochu jsme cestovali , bohužel jsme hodně stonali, tentokrát ne filipes ale Lucík a taky jsme slavili 1.roček.

posílám fotečku z narozek, nijak jsme to neřešili, a dáreček od nás nedostal, njo krkavčí rodiče :sunglasses:

@vormoni krásnej dortík a dáreček pro Kubíka perfektní

@dasha obdivuji,že jste cestu zvládli parádně, a ať se Annabelce na táboře líbí :wink:

Holky, my pořád a pořád kojíme, já už chci dooooost, je to tak 10x denně, závislák jeden :angry: :grinning:

Noci už jsou lepší, kojíme tak 3x,akorát lump chodí spát kolem 21.30 a ráno by chtěl v 6h vstávat, ale většinou ho ještě prsem ukojím až do 7h a po obídku spí tak 1.5h tak mám klídeček a čas pro Lucinku
16. črc 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotečky z naší druhé dovolené - Blansko, byl tam celodenní program pro děti,tak hlavně Lucík si to moc užila
16. črc 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
a 1.dovča na Krétě
16. črc 2013 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ivis Ahoj,krásné fotečky,to jste si užily tedy 2 dovolené:slight_smile:A jaké to bylo s Filípkem?Mě se ještě moc na dovolenou ven nechce,dokud malá nechodí..to bud s kočárem a nebo nosit..My počkáme až tak příští rok.. :wink: A tatínek byl s váma na obou dovolených?
A jak se vydařila Kréta,byli jste spokojený?Na fotkách vypadá ,že jo:slight_smile:Samý úsměv :grinning:My když byli s Kubou tak to bylo dobrý i když večer žádný velký program,malý šel spát a my nikam nemohli,nenechala bych ho tam samotného..Ted s dvěma to asi nebude o nic lepší..To po večeři nějaké hraní,ale až přijde čas spaní, tak se jde taky..nebo jste to měli jinak? :sweat_smile: :confused:
Dortík jste měli také pěkný,s ovocem jsem ještě nedělala,my jsme na ty ořecháče.. :sunglasses: A dárek jste měli přece dvě dovolené,ne? :grinning:
S tím kojení jsi teda držák,to je síla..Já uvažuju,že to utnu,ale ještě jsem nebyla schopná koupit umělé mlíko a začít zkoušet dávat..Snad jí pojede taky..My už přes den kojíme tak 2-3x a pak hlavně před spaním..Takže nevím jak budeme pak usínat?.. :confused:
16. črc 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ,holky, Nikolka se začala minulý týden hodně pouštět a chodí sama čím dál větší trasy..je moc šikovná a počítám,že do narozenin už bude šlapat fakt sama :grinning: Zoubků už bude mít šest,lezou dvojky nahoře a zdálo se mi že pak i dole vzadu se něco bílého klube,ale to mi přijde divné..
Každopádně už bude zubatice.. :grinning: Dnes jsme potkali doktorku a nebude tam na roční prohlídku,takže máme přijít dříve..ale jen o 4dny :wink:
16. črc 2013 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!! Tak se po dlouhé době hlásím. Vidím, že oslavy vašich narozenin jsou v plném proudu, u nás proběhly 2 a byly fajn. Vojta dostal narozeninový puding s jednou svíčkou, aby si ten dortík mohl sám i spapat.
Jinak už jsem 3 měsíce singl, bydlí se nám skvěle a pustila jsem se už do rozvodového kolotoče. A od pondělka jsem už mám i s dětmi trvalé bydliště v Hustopečích.
Holky zkrátka jsem ŠŤASTNÁ!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
A Vojtíšek nám nadělil ke svým prvním narozeninám chození. Takže už si to pěkně capká a já už neposedím :wink:
18. črc 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky!
Vím, vím, jsem ostuda, ani sem za váma občas nenakouknu, ale není cosi čas. Když tu jsem, jenom kouknu na přátele, co nového, přihodím nějakou tu fotku do alba a toť vše.
Navíc teď nám přibyla další radost a i trochu starost, vypadá to, že čekám třetího prcka. Třetí týden spožděná menstruace, pozitivní těhu test ... jenomže dr má dovolenou, tak čekám do pondělka apak se musím objednat. Takže jistě chápete, že je to u nás teď veselé :grinning:

Koukám, dětičky slaví první ročky a pomalinku začínají chodit! My se na oslavu prvních narozenin chystáme za dva týdny, no už teď se mi do ničeho nechce :grinning: Ale je to pro miláčka, žádné narozeniny se nebudou opakovat, takže uděláme pěkně velkou rodinnou oslavu. A s chozením ještě nic moc. Malý si stoupne už kdekoliv a u čehokoliv, i si pomalu přejde, kam potřebuje, ale bez opory se neudrží. Uvidíme, zda to ještě zvládne, on by tak moc chtěl, že věřím, že se za chvíli rozběhne :slight_smile:
18. črc 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska Ahoj,zrovna včera jsem na tebe myslela,jak se asi máš..:slight_smile:To je bezva,hlavně že jsi šťastná a zvládáte to i ve třech:slight_smile:Co ten tvůj andílek hnědookej?Máš nové fotky?Nakouknu do alba.. :wink: Tak at se vám i nadále daří! :sunglasses:
18. črc 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aideen Ahoj,no to je dost holka.. :dizzy_face: Takže třetí cipísek?To je radostná zpráva! :grinning: :sunglasses: Však jsi říkala,že bys ráda tři,proč ne..když vám to klape,máte velký barák ,není důvod nemít velkou rodinu :grinning:
Jojo,letí to hrozně,už budeme slavit rok..Já jsem ráda,že na porod už jen vzpomínám,na další se vůbec necítím..I když miminka jsou super,u nás by se další už nevešlo..Ale kdo ví,nikdy neříkej nikdy..Já jsem už měsíc bez antikoncepce a tak to řeším sporadicky a občas zariskujeme,takže nevím co by jsme dělali ,když bych otěhotněla.. :astonished: Tak nějak doufám,že to nehrozí,když jsme museli na um.oplodnění a že by to byl ZÁZRAk,ale i ty se už staly.. :sweat_smile: :confused:
Jinak ještě kojím a menstruaci také nemám,tak jsem v klidu..už ale dlouho kojit neplánuju..
Tak já jdu kouknout i na tvoje fotečky,mějte se a ať to třetí vyjde:o)
18. črc 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vojtíšek nám roste jako z vody
18. črc 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@vormoni To jo, třetí v plánu bylo, ale až tak za rok :grinning: Ale co už, dvakrát jsme si nedali pozor a takhle to dopadlo :slight_smile: Nejdřív šok, pak hrůza a teď se i začínám těšit. Naštěstí všechno máme, takže řešit budu jenom spaní pro Broničku a sourozenecký kočár. Pak samozřejmě nějaké drobnosti, ale to mi takovou hlavu nedělá.
Noo barák nemáme :slight_smile: Máme velký 3+1 ale s tím, že se do děckého pokoje tři vlezou pěkně, takže to mě taky vrásky nedělá. Časem bysme stejně chtěli domeček, tak se uvidí.
Já koukala včera myslím na fotky malé, no a je tak veliká! Je to neuvěřitelné, jak ten čas letí :frowning2: Kde jsou ta malinká miminka? Sama to vidím na Peťovi. Je to už kus chlapa ...
18. črc 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska tééééda, tobě to tak sekne. Je vidět, že jsi spokojená a šťastná, fakt máš neskutečný šmrnc v očích :slight_smile:
18. črc 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nám ty první narozky tak utekly.........já se honila jak čokl a za chvilku bylo po všem. Ale bylo to krásné, sklidila jsem pochvalu a Elinka byla celý den úplně neskutečně hodná.......je to fakt můj miláček. Od ní mě to těšilo nejvíc :slight_smile:
Jinak my prcka plánujeme tak příští rok, že se teprve začneme snažit :slight_smile: Ale taky bych ráda 3, jako Broňka :slight_smile: Ti to vzali pěkně hopem, jsem stráááášně zvědavá, co čekají :slight_smile:
18. črc 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dociska a Vojtíšek je teda švihák lázeňský :slight_smile:
18. črc 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek