• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminko v červenci 2012

16. listopadu 2013 
@klaire22 Zlatko, plánovat můžete :grinning: Ale abyste nedopadli jak my :grinning: ale ne, člověk se s tím jenom v první chvíli musí srovnat, pak už je to v pohodě. Někdy, když ti dva raubíři zlobí, tak si říkám, že nemám šanci. Ale jak jsou zase hodní a pěkně si hrají, tak mám pocit, že nic není problém.
Klári já bych řekla, že kluka. Začíná mi být dosti šoufl :grinning:
18. črc 2013 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aideen Broni, mě bylo šoufl taky hooooodně a podívej máme holčičku :slight_smile: Tak my si dáváme pozor, neberu prášky, ale používáme kondom. A pokaždé jsem natolik "uvědomělá", že bez gumy prostě ne. Ale manžel by se na ní kolikrát i vykašlal :slight_smile: Ale představím si toho mýho malýho draka, jak se rozdvojil a řádí mi tu dvě a je to antikoncepce jak řemen, to ti teda povím :slight_smile:
18. črc 2013 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aideen ale co jsem koukala do mého menstruačního kalendáře, co mám na womenzone - tak mám plodné dny a fakt to sedí. Včéra při koupání jsem měla úplně ukázkový plodný hlen. Takže bez gumy opravdu ani omylem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2013 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak jsem vše poctive dočetla a popořadě :slight_smile:

@klaire22 fotky nádherné, tichá závist, budete mít krásné vzponíky, to u nás fotím jen já... a to Tomíka... No, Elinka bude mít pěknou kupu dárků.

To u nás nehrozí, chtěli jsme balonky do bazenku, ale když jsem viděla tu cenu, tak mě málem porazilo, takže asi koupíme ojeté odrážedlo... nebude ani to dřevěné co se nám tak líbí, rodina mi nepřislíbila příspěvky, že koupí něco malého sami... tak jsem zvědavá, kam ty krámy budeme cpát.. už jsme tu tak jako na skladišti...

@petule22 taky bych chěla říct, že čím větší, tím lepší.. ale ono ne, Tomík přes den v podstatě nespí, pokud ho neudrncám venku v kočáře a v noci usíná kolem 23 hod, takže mám dlouhé směny... má svou hlavu a to dost tvrdou a je to lump, ale snad se to zlepší, i když jsem občas hodně na prášky

@dasha tak vídej v CZ :slight_smile: s tím letištěm, teda mazec... starat se sama o vše je tu v cz normál, takže nám ostatním to tak nepřijde, ale je fakt, že už jsi zvyklá na něco jiného a zdá se to pro tebe hrozné... nám ostatním to tak nepřijde... O malou se neboj, děti jsou gumáci a na táboře se jí bude moc líbit :slight_smile: Počasí je tu teď fakt na prd... přes den se člověk večer a večer místo vlahého léta vytahujeme podzimní fusak.... jaká je kosa... takže na kočárku musíš mít všechno... od body s kr. rukávem po teplé fusekle :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak ke stříhání... kdybych měla čekat do roka, tak už Tom šilhá, jak tam má všude háro.. já ho stříhala už 2x... na pověry kašlu, přijde mi to stejná pitomina, jako že těhule nemá věšet záclony... a pod. a hlavně kdybych ho neostříhala, tak by mu tchyne nacpala sponečku s beruškou..... to by fakt nešlo :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Jelikož jsem stíhala já, tak to tak vypadá - samej zub... svatbu mame za rohem a tak mu to zkusim opravit mašinkou...

@kamino bomba fotky, je to borec, my máme sedačku romer king plus, nebo jak se to jmenuje, cybex byl náš favorit ale kvůli pultíku jsme to zavrhli a taky kvůli tomu, že se to pokaždé musí pásat autopásem a nemá to vlastní pásy... romer je ok, jen, když tomíka vezeme, tak je vždycky strašně splavenej, v tom jsou ty sedačky dost nedomyšlené, nemá to žádné větrání a ditě je tam "uzavřené" :frowning2:

@kammka tak ty si taky dobrá, psa ne a kočku jo... i když já mám co říkat... taky mám kočku a psa... ale budeš mít nádherné kotě, to by se mi taky líbilo, ale jen na mazlíka, žádné výstavy a pod... naší Micině asi něco je, budu jí muset narvat do přepravky a dovést k vetovi.. každý den zvrací a chlupy to nejsou.. vždycky zvracela víc než by se mi líbilo ale ted je to nejak horší a zubla, ale aktivní i žravá je... jediné co me napadá je, že by mohla mít něco jako anorexii.... ale to je asi blbost....

@vormoni ty brďo, tak to tu budeme poslední nechodivci... Tomík se občas pustí a kecne si na zadek, ale to je vše, ale to přijde... no, tak bože, roku neutečeme, svět se snad nezboří...

@dociska no nazdááár matko. To jsem ráda, že se daří dobře, máš novou krásnou profilovou fotku. A všimla jsem si, že jsi mladice, tak to o Tebe už vůbec strach nemám :slight_smile: Jen bacha na to, že se chlapi většinou "bojí" moc samostatných žen... ale to tě asi teď netrápí, že :grinning: A co práce, je to ok, jsi stále tak nadšená? Já si na Tebe vzpomenu pokaždé, když se rozhlídnu po bytě a říkám si, že by to chtělo zásah odborníka, ale na to nejsou finance.... máme tu i nabytek stary tak 50 - 60 let...
18. črc 2013 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 My jsme se spustili jenom dvakrát a to mimo plodné dny no a stejně. Kamarádka otěhotněla i s kondomem a to beze srandy :grinning: Když bude příroda chtít, tak jde všechno. Ale chápu tě, já mít napoprvé děti takhle málo od sebe, tak taky blázním. Ale je to daleko jednodušší se dvěma, než s jedním, o tom žádná. Teď si i kafe vypiju, vyžehlím přes den, ti dva si spolu zahrají, pohodka.
18. črc 2013 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mina_ ahóóóóój :slight_smile: moc děkuji :slight_smile: ale s focením máme asi utrum, neb naše fotografka nám půjde brzo na mateřskou a jsem už hodně rozmazlená nízkými částkami za focení, že dávat kolem 2tis. za fotky - to teda ani náhodou!!!!!!! to je mi fakt už líto peněz!!!!!

Jinak já nevím přesně, zda jsme roku utekly, nebo ne..........Malá teda ještě úplně nechodí sama, ale přes den Xkrát přejde třeba od postele ke dveřím sama, pak zase na kolínka, pak doleze kam potřebuje, postaví se a zase si kus popojde......ale ještě úplně nechodí. Botičky už teda máme :slight_smile:
18. črc 2013 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ kočina zatím nebude, neb než sestřenka dojela to kotě zamluvit, tak byly rozebraný.. ale prej se stává, že někdo odřekne..
zmiňovala jsi nábytek: my máme skoro všechno po mrtvým, z pozůstalostí.. a zbytek podarovanej. jen holka má novou postel i jídelní židli a regál na hračky.
@aideen jojo, chůvička se hodí, Fany je u babi a je to cejtit, skoro se nehnu od kluka, aby měl člověk oči i vzadu a to ještě nechodí.. a s tou nespolehlivostí kondomů, to mně neděs...
18. črc 2013 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen hele, nelámejte mě osobo :slight_smile: To víš, že když se blížila Elinky oslava a já si uvědomila, že před rokem jsem měla ještě bříško (který mi teda neskutečně chybí) a pak když už byla Elinka na světě, jak byla maličkatá a voňavá a úžasná.......hned bych maličkatý miminko brala..............Ale zase si říkám, že když ještě chvililinku počkám, že Elí bude samostatnější a pak by to mohla být větší parťačka, která mi se sestřičkou nebo bráškou pomůže :slight_smile:
18. črc 2013 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen a s těma kondomama mě teda jako neděs!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. črc 2013 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen manžel je teda kanec, fakt.........mimo plodný dny, jen 2x a už jsi z toho těhu!!! Jsi mimořádně plodná. Jsem zvědavá na sebe, fakt se třesu strachy, jak na tom jsem. předtím nám to trvalo 10 měsíců, než jsme se Elinky dočkali, tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat až se budeme pokoušet o druhátko :slight_smile:
18. črc 2013 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kammka
@klaire22 holky já vás nechtěla tím kondomem vyděsit :grinning: Jenom, že kamarádka díky nim měla děti 15m od sebe :grinning:
Jinak Klári určitě. Mě se zdá ten rozdíl dva až tři roky ideální. Kdybych si mohla vybrat, tak taky počkáme do nového roku. Ale stalo se a nakonec jsem i vděčná :slight_smile: Ale třetím končím :grinning: To mi bude stačit :grinning:
18. črc 2013 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 však bude mít zakázané se na mě jenom podívat :slight_smile: Už jsem říkala, že ho budu půjčovat :grinning: Výsledek zaručen :grinning: Né sranda samozřejmě. Ale je fakt, že to nikdo nečekal. Vlastně dvakrát početí okamžitě a u Petříka jsme čekali jenom tři měsíce. Kdybych věděla komu, tak mu poděkuju. Kamarádka se trápila čtyři roky ...
18. črc 2013 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivis super dovča, my taky budeme krkavčí rodiče, dárek bude max jeden a malý a dortík a šmitec. S kojením jsi fakt dobrá, já kojím tak 4-5x denně, hlavně ráno, před spaním a v noci a většinou si řekne o došťouch po obědě.. mlíka mám dost, nepozoruju úbytek, Tomík si vždy vezme kolik chce, za to jsem moc ráda :slight_smile:

@dociska To je krásná fotka, má oči po Tobě, na te předchozí profilové fotce jsi vypadala uplne jinak, svědčí Ti to a držím palce :slight_smile:
@aideen no nekecej, tak to je mazec, velká gratulace !!!!! njn, stačí kapka a už to ťapká... já toho mám teď s Tomem plné zuby a jak říká @klaire22 je to dobrá antikoncepce, ale nic neberu a nijak se nechráníme... na Tomíka jsme dlouho čekali a tak to nějak vážně neřešíme... sama jsem říkala, že bych chtěla min 2 děti, ale ta představa, že mám takové ďábly 2 mě dost děsí.... takže jsem sama na vážkách... ale chtěla bych zažít ten pocit znovu, dát život a mít malé miminko, uvidíme... zatím všechny věci schovávám.. no bordelu je to dost....
18. črc 2013 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aideen mě budou tři děti taky bohatě stačit :slight_smile:
18. črc 2013 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ tak my toho malé taky moc nekuovali, vlastně jen ten hrací stolek od fisher price a to jsem ho sehnala použitý na MMB, ale je v záruce až do příštího září, takže super kup a 3 knížky. A od babiček dostala taky nějaké knížky, botičky, od mojí ségry odrážedlo a ty míčky do bazénu (100 míčků za 239,- Kč z tesca) -) pak od druhé tety maňáska a hračky do vody a od mojí tety dřevěnou myšku s xylofonem :slight_smile: nic drahého. Já jí upekla dorta a pohrála si s výzdobou :slight_smile:
18. črc 2013 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ jojo, ten pocit, to malý miminečko... to mám taky, takový touhy, ale vítězí rozum.. ale úplně se té představy nevzdávám, klidně se může přinehodit, že..ovšem už jsem poslala pryč kočár, ten teda už nebyl pro normál provoz použitelný, měl ruplé madlo, tak si ho vzala zpět bývalá majitelka pro bráchu pro miminko na zahradu. a dost rozesílám, nedávno jsem poslala tři balíky a už tu mám zase velkou tašku věcí..pak se to už ustálí, budu po holce posílat do děcáku a po klukovi jedný mamince z jiné diskuze, čeká chlapečka v září, první má holku, tak aby měl mladej něco modrýho s mašinkama :slight_smile:

my máme představu, že až půjdu do práce, tak zas pohnem s barákem, chcem pro děti pokojíky nahoře na půdě, přecijen jsou oapčnýho pohlaví a skoro 5 let od sebe, navíc bych někdy chtěla mít ložnici pro sebe a pro tatínka pracovnu, ať se tam odstěhuje se svým bincem...a možná si troufnem i na druhou koupelnu, ale bude to znamenat další úvěr. teď máme hypošku a k ní úvěr ze stavebka, tak si myslíme, že až ten úvěr zaplatíme, tak si vezmem další ze dvou stavebek a to tak abychom nespláceli víc, než teď..a půda bude v cajku, snad.. i když všechno je čím dál dražší.. teď máme v kotelně instalatéra, montuje tam WC a baterii s teplou vodou a dřez snad taky bude, vše kvůli dobytku, aby v zimě tatínek netahal teplou vodu pro zvířátka z koupelny, strašně se nasviní. a furt se přezouvat je taky vopruz. takhel se zaběhne do kotelny a teplá voda se vezme tam, to bude velká úleva. no jsem zvědavá, kolik nás to bude stát, mísu jsme měli ze smeťáku, dřez též, nádržku dovez řemeslník na naši žádost taky jetou... tak za materiál to nebude nic.. nebo pár korun za kus trubky a kohouty..
18. črc 2013 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady je pár fotek z narozeninové oslavy :slight_smile:
18. črc 2013 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
ahoj holky,zas to tu žije..:slight_smile:Já zrovna balím tašky a jedeme na 3dny na chatu..Jen něco důležitého nezapomenout.. :wink:
Zdravím všechny,fotečky jsem skoukla,krásně nám prckové rostou.. :sunglasses: Těm co měli narozeniny vše nej,a těm co to čekají také a pěknou oslavu! :sunglasses: :grinning: Mějte se ,ozvu se až dojedeme zpět,ahoooj!!!Užívejte léta,aspoň přes den,když ty večery nic moooc.. :sweat_smile: :confused:
18. črc 2013 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 No teda,musím reagovat..: NÁDHERA..krásnou oslavu jsi udělala,to se musí nechat.. :grinning: :grinning: :grinning: Ty detaily,to muselo dát práci..je vidět, že tě to baví:o)Nádherný dortík,smekám..já už potahování vzdala..ted pojedu s jedlým papírem nějakou dobu.. :wink: Muffiny,perníčky,výzdoba..fakt moc krásné,tuším ji čekají každé narozeniny takhle nazdobené a bude to pro ni velký zážitek! :sunglasses: :sunglasses: Slušelo vám to opět!!! :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2013 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mina_ nám to tak nepřijde, jsme zvyklý už na to starší co přes den nespí, teda po obědě chvíli jo a to se ted naučila i NIky že chodí až po obědě s ním, jinak spát jde v 9 a v 6 vstává, a malý chodí spát mezi 10-11 takže u nás taky na prd ale my jsme zvyklí :_)
18. črc 2013 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@klaire22 já ty vaše fotky prostě žeru
18. črc 2013 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 teda to byla megaoslava !!! My neslavili vubec,uplacala jsem strechu,jako darek dostal autosedacku a smitec...ted prijede segra na vikend,tak neco ugrilujeme a mame na rok s oslavami pokoj :wink:

Kazdopadne obdivuju,my nejsme slavici typy,tak koukam jako blazen,v jakem stylu se da oslava take pojmout :wink:
18. črc 2013 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamino jsme na tom se slavením podobně :grinning: já asi pořídím Tondovi krom dortíku novej potah na autosedačku, kterou zdědí po ségře a musím taky pořídit nárazníky na ostrý rohy... tak mu je zabalim :grinning: :grinning: :grinning:
mysleli jsme, že uděláme oslavu najednou v září, ale asi přecijen.. bude tady hora děcek na tábor, tak asi udělám mega dort, je celkem jedno jaký, dáme mu něco zabalenýho a děti mu pogratulujou.
18. črc 2013 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kammka urcite to budeme trochu vic prozivat az z toho bude mit rozum,ale normalne...mame pravidlo jednoho darku,nemame nafukovaci barak a radsi mu ty penize dam na jeho sporici ucet...teda doufam,ze nebude mena :wink::wink:
18. črc 2013 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mina_
@klaire22 holky chápu vás. Bronička byla to samé. Hyperaktivní dítě, které si radši ublížilo, než aby poslechla. Do roku a půl malé jsem batole nechtěla ani vidět a byla jsem přesvědčená, že další už nikdy. Bylo to i tím mým dlouhým porodem, komplikacema po porodu, prostě jsem na to nechtěla ani pomyslet. A pak se to zlomilo, asi hormony a já chtěla další. A tím, že je Petřík takový hodný (sice už si trošku hlavu staví, ale oproti Broničce je to zlaté mimčo), z toho dalšího ani strach nemám a touha po malém mimi se objevila strašně brzy. Tak jsem vlastně jenom dostala to, co jsem chtěla :grinning:
Jinak holky, si dokážete představit, kolik krámů ty moje dvě děti mají. Takže jsme Petříkovi na narozky pořídili jenom jeho vlastní svítící želvu (má berušku teda) a chobotnice jako hračky do vody. Jinak jsem všem zatrhla kupovat objemné a zbytečné dárky, to už bych pak fakt musela něco vyhodit, protože by to nebylo kam dát.
Klári, naprosto bomba oslava! Si moc šikovná. Docela mě mrzí, že to nemůžeme udělat venku, ale co nadělám.
18. črc 2013 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamino my měli oslavu jen pro rodinu - mám ještě babičky i dědečky, tak nás bylo celkem 15 - přijela i moje teta se sestřenkou :slight_smile: Takže zase žádná mega oslava to nebyla :grinning:
Mě zas přijde škoda to odbít, první narozeniny jsou jen jednou v životě a je to takový mezník - už to není miminko :wink:
18. črc 2013 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@vormoni moc děkuju :slight_smile: stejně jsem nestihla ještě spoustu věcí, co jsem měla v plánu, ale nějak to dopadlo :slight_smile: chtěla jsem právě tu první oslavu pojmout trochu jinak :slight_smile: a snad se zadařilo, všem se to moc líbilo :slight_smile: ještě jednou moc děkujeme :wink:
18. črc 2013 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@aideen děkuji Broni :slight_smile: ono to sice vypadá jako opulentní oslava s hromady dárků, ale pravda to fakt není. Od každého dostala max. 2 dárečky. A navíc nic drahého, jen ten stolek byl dražší, ale to jsme věděli, že si s ním bude hrát, protože na všech návštěvách jím byla fascinována, takže to byla sázka na jistotu :slight_smile: to byl jediný dražší dárek, jinak to byli fakt drobnosti. I dort jsem jí pekla sama, bylo mi líto dávat za dort přes litr - takhle sice nebyl dokonalý, ale byl s láskou pečený a fakt mňam :slight_smile:
18. črc 2013 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mina_ Ahoj. No super všechno. Práce skvělá, ale jak práce... že..... pracovat musím... ale jsem trpělivá a určitě se to rozjede. Zatím projektuju jako o duši a snad konečně bude i nějaká realizace a první penízky. A ty mám v plánu pořádně roztočit :grinning:
Já chlapy neřeším. Mám je někde. Když jsem byla pařit, tak se kolem mě motali, ale já je měla někde. Nechala jsem si zaplatit drink, pokecala, ale pod sukni jsem je nepustila :grinning:
18. črc 2013 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@klaire22 Pečený dort od maminky z lásky je ten nejlepší! Já si taky nenechávám péct. Plácám to doma a to začátky byly dost krušné. Ale co, učený z nebe nespadl :slight_smile: Právě dneska jsem objednala smartflex, tak snad bude dobrý. S tím minimem dárků tě chválím, spíš se člověk setkává s tím, že má dítko v jednom roce všechno nakoupené a má už snad i kolo. To mi přijde upřímně masakr. Co mu pak chce člověk kupovat, když všechno má? To teď řeší jedna známá. Holka bude mít dva roky a ona neví, co jí nakoupit, protože má vše. Od kuchyňky až snad po malovátka. No prostě šílenost.
18. črc 2013 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek